مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ایجکس (برنامه‌نویسی)


اِیْ‌جکس (AJAX؛ سرواژهٔ Asynchronous JavaScript And XML)، تیم‌ای از استانداردها و فناوری‌های اینترنت میباشد که به یاری آنان می‌اقتدار برنامه‌هایی بر اساس اینترنت ساخت کرد که به سادگی با یوزرها تعامل داشته باشند. با به کارگیری از این فناوری‌ها و با یاری انتقال تکه‌های کوچک داده و داده ها از رایانهٔ خادم (Server)، صفحه های اینترنت از موقعیت منفعل بیرون میگردند و برخورد‌هایی مطلوب با حادثه ها انجام میدهند. ای‌جکس معماری جدیدی برای برنامه‌های زیر اینترنت میباشد، که با سرعت بسیار متعددی در هم اکنون بسط بوده، و کمتر کاربری در وب میباشد که هنوز گذرش به یکی‌از صفحاتی که با این معماری تشکیل‌شده‌اند نیفتاده، و از قابلیت و امکان‌های فوق‌العاده آن فایده‌مند نشده باشد. Gmail, Google Map, Google Suggest, Orkut، و اسامی آشنای دیگر، مثال‌هایی می باشند از کاربرد ای‌جکس. با به کارگیری از این معماری، صفحه ها اینترنت تعامل بسیار خیر با یوزرها خواهند داشت. بعلاوه، مهمترین مزیت این معماری این میباشد که دیگر برای انجام هر کاری، لازم وجود ندارد ورقه اینترنت مجدد لود شود. درین نوشته‌ی‌علمی به باز‌بینی تاریخچه، اصول، و روشٔ انجام امور درین معماری خوا‌هیم پرداخت.

تیم فناوری‌های تشکیل دهنده ای‌جکس عبارتند از:[۱]

کلمه و واژه ای‌جکس را برای او‌لین  طراحی سایت در مشهد  توشه Jesse James Garrett در فوریه سال ۲۰۰۵ در نوشته‌ی علمی Ajax: A New Approach to Web Applications بهره مند شد. اگرچه اسم ای‌جکس برای اولیه توشه در سال ۲۰۰۵ نوآوری شد، ولی تاریخچه اکثر فناوری‌هایی که به ای‌جکس منتهی شدند به حدود یک ده سال گذشته و ابتکارات مایکروسافت در اسکریپت‌نویسی از منش بدور بازمی‌گردد. با این حالا تاریخچه فناوری‌هایی برای بار گذاری غیرهمروند محتویات یک کاغذ اینترنت، فارغ از نیاز به بار گذاری مجدد کاغذ، به عنصرها IFRAME (که در سال ۱۹۹۶ در ورژن ۳ IE ارائه شد) و عنصرها LAYER (که در سال ۱۹۹۷ در ورژن ۴ مرورگر نت‌اسکیپ ارائه شد، البته در ورژن‌های اخیر موزیلا متروکه شده است) بازمی‌گردد. هردوی این موادتشکیل دهنده، یک ویژگی src دارا‌هستند که می تواند یک نشانی URL فرنگی را مشتمل بر شود و بنابراین در‌حالتی که کاغذ‌ای دربرگیرنده یک کد جاوااسکریپت لود شود که ورقه والد را ویرایش می‌نماید، سود‌ای مشابه ای‌جکس خوا‌هیم داشت.

اسکریپت نویسی از منش بدور مایکروسافت (یا این که MSRS که در سال ۱۹۹۸ مطرح شد) جایگزین مطلوب‌تری برای تکنیک‌های قبلی به حیث می سید. در‌این شیوه، داده‌ها به‌وسیله یک جاوا اپلت اخذ میشد، و در جهت کلاینت برقراری رابطه به‌وسیله جاوااسکریپت انجام می‌گرفت. این شیوه در ورژن‌های ۴ و بعدتر وب اکسپلورر و نت‌اسکیپ پشتیبانی میشود.

مایکروسافت در ورژنٔ ۵ وب اکسپلورر شیء XMLHttpRequest را ارائه کرده و برای اولی توشه در هات‌میل که در Microsoft Exchange Server ۲۰۰۰ ارائه شد، از این طریق با استعمال از شی XMLHttpRequest سود جست.

در غایت با تغییر تحول و تحولاتی که درین مسیر پدیدآمد و جایگزینی شیء XMLHttpRequest به جای جاوا اپلت، اینک روشی برای اسکریپ‌نویسی از رویکرد به دور متداول گردیده که آن را با تیتر ای‌جکس می شناسیم.

ولی آنچه منجر شد بعد از این برهه زمانی، یک دفعه دقت‌ها به سمت ای‌جکس جلب شود، تمرکز کمپانی گوگل بر این معماری بود. اینترنت‌وب سایت‌هایی از قبیل Google Map، جی‌میل و فهرست تولید ها گوگل پروژه‌هایی بودند که منجر شد دقت یوزرها، چه یوزرها معمولی و چه یوزرها فن‌ای، به طریق فعالیت آنان جلب شود.

ای‌جکس تحت عنوان معماری جدیدی برای اینترنت
طریق فعالیت برنامه‌های کلاسیک اینترنت چیزی مشابه این میباشد: اکثر تعاملات استفاده کننده با رابط کاربری منجر ارسال یک درخواست به سرور می گردد. سرور پردازش‌های لازم را انجام داده و بعد از آن یک کاغذ HTML به کلاینت بازمی‌گرداند. این دسته بر پایه ی انگیزه اصلی اینترنت، یعنی اجرای نقش یک رسانه برای ابرمتن میباشد. البته آنچه اینترنت را برای ابرمتن‌ها مطلوب می‌نماید، الزاماً آن را برای برنامه‌های قابل انعطاف‌افزاری نیز مطلوب نخواهد کرد[۲]. آیتم اینجاست که برنامه‌های اینترنت برای کاربرد (Application) بودن پباده سازی نشده‌اند و این سبب ساز شده است که در بخش اعظمی موردها استفاده کننده را نادیده بگیرند.

فرض فرمائید استفاده کننده میخواهد در یک مغازه الکترونیک، ویژگی ها مال بعدی را ببیند، یا این که یک محصول را به سبد خرید خویش بیفزاید. اتفاقی که می‌ افتد این میباشد که برای انجام هر مورد از این امور، زیرا نیاز میباشد با سرور رابطه برقرار شود، بایستی یک درخواست به سرور ارسال گردیده، سرور پردازش‌های لازم را انجام دهد و آن‌گاه یک برگه تحت عنوان فیض بازگرداند. استفاده کننده هم درین دربین میتواند با انگشتانش بازی نماید!

گرچه ما به صفحه های اینترنت، با همین مراحل انجام کار‌ها عادت کرده‌ایم، البته حقیقتاً طرز کلاسیک برنامه‌های اینترنت، گرچه از حیث تکنیکی مزایای اکثری دارا هستند، ولی اشتباهات عمده‌ای هم دارا‌هستند. یک کدام از عمده‌ترین خطاها صفحه ها اینترنت را می‌اقتدار همروند فعالیت کردن آن ها دانست. (یعنی همین که زمانی درخواستی از سرور داریم، ورقه اینترنت مقابلمان مسدود گردیده و می بایست چشم به راه بمانیم تا سرور کارش به پایان برسد و کاغذ‌ای تحت عنوان جواب برگرداند).


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۴۱:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اهمیت طراحی سایت گردشگری برای آژانس های مسافرتی


ساخت سایت در مشهد


طراحی وب گردشگری (ساخت سایت ماشین کرایه ای مسافرتی) از آن جهت برای صاحبان آژانس های گردشگری حائز اهمیت است که به آنها و یا حتی به عشق و علاقه‌مندان به هجرت امداد میکند تا بتوانند علایق و یا تجربه‌های خود را با بقیه افراد به اشتراک بگذارند. آژانس‌های مسافرتی میتوانند گذشته از مهاجرت، با معرفی جاذبه‌های مقصد و یا یک برنامه مهاجرت کامل، حس یک مهاجرت سهل وآسان را به مشتریان خود القا کنند.علاوه بر مواردی که اشاره شد یک وب سایت گردشگری به کاربران خود این امکان را می دهد تا راحتتر بتوانند به مقاصد مختلف دسترسی داشته باشند ،پیش از اقدام به مسافرت تصاویر کاملی از جاذبه های گردشگری و اماکن اقامتی مکان مورد نظر خود را رصد کرده و با اشراف کامل نسبت به مقصد خود اقدام به تعیین تور دلخواه خود نماند.

ساخت وب سایت گردشگری طراحی سایت در مشهد  به صورت حرفه‌ای یک راه‌حل عالی برای جذب گردشگران است چرا‌که امکانات کاملی برای طراحی تور دارااست و به صورت اختصاصی برای آژانس های مسافرتی طراحی شده است.

ویژگی های تارنما گردشگری خوب
با دقت به اینکه بسیاری از کاربران وب سایت های گردشگری در پی تماشای تصاویر مناطق گردشگری هستند ،قالب گرافیکی جذاب از مهمترین ویژگی های یک وب سایت گردشگری به حساب میآید،علاوه بر طراحی گرافیکی بالا، جذابیت صفحه اولیه هر وبسایت گردشگری از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا باعث جذب طولانی تر کاربران می گردد.
لازم به ذکر است که یک سایت گردشگری خوب، سایتی می باشد که حاوی اطلاعات کاملی از برنامه های گردشگری و تور های مسافرتی فصلی به صورت دقیق و موشکافانه باشد.

ریسپانسیو بودن وب سایت گردشگری نیز یکی دیگر از ویژگی های مهمی است که به خوب و کامل بودن سایت های گردشگری کمک قابل توجهی می نماید. با اعتنا به اینکه اکثر کاربران از طریق تلفن همراه به سایت های گردشگری مراجعه می‌نمایند،ریسپانسیو بودن وب سایت در جلب رضایت کاربران و جذب مشتری تاثیرگذار است.

ولی نکته حائض اهمیت دیگری که بایستی به آن اعتنا داشت این است که به مراد داشتن یک سایت گردشگری خوب، اعتنا در گزینش یک شرکت ساخت وب سایت با متد حرفه ای الزامیست.

 

امکانات الزامی وب سایت های گردشگری
در این بخش از نوشته‌ی‌علمی می‌خواهیم به الزامی ترین امکاناتی که یک تارنما گردشگری باید دارا باشد اشاره کنیم.این امکانات به شرح ذیل است:

طراحی کاملا ریسپانسیو، رئیس سهل و آسان و سئو شده برای وب سایت های گردشگری
ساخت وب سایت براساس اصول سئو
امکان ساخت و مدیر تور
قابلیت و امکان ایجاد و مدیریت خبر‌ها و مقاله ها
رئیس پوشه های دانلودی
تولید و دستکاری جدول
رئیس دیدگاه ها
و...
در انتها می قدرت اظهار‌کرد در شرایطی که به عنوان یک مدیریت آژانس مسافرتی قصد دارید تا برای آژانس خود یک وب سایت گردشگری طراحی فرمایید،متخصصین شرکت رایا پارس در مورد ارائه خدمات نوین و متمایز طراحی وب در خدمت شما می‌باشند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۱:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به ایده های پباده سازی وبسایت

ایده های ساخت سایت دوره رویش بدهید ساخت سایت در مشهد

هر ایده ای خوب که در طراحی تارنما به ذهن تان میرسد در همان لحظه فایده نمی دهد بایستی به آن ایده هم فرصت بدهید تا خودش را به صحت و شفافی نشان بدهد می بایست آن ایده را در ذهن تان نگه دارید و آنقدر آن را بپرورانید که خودش روش را به شما نشان بدهد با دیگرافراد در رابطه آن صحبت نمائید با مشتری مشورت کردن نمائید و از لهجه او چیزهایی را در سوی آن ایده تان بیرون بکشید . آن گاه از این کارها آن ایده را به برگه انتقال بدهید .

برای ایده تهیه کردن میتوانید طراحی سایت در مشهد  به شبکه‌های‌اجتماعی، طبیعت، مجلات، هنرهای مختلف و نشریه ها را دنبال فرمایید .

 

هر کاری را که مربوط به پباده سازی سایت یا فروشگاه ساز است را به مدت دیگری موکول نکنید . این که قصد داشته باشید تا پیش از نخست کار ایده تان را رویش بدهید، یک فرمان می باشد، در‌حالتی که قصد دارید کارهایتان را تا لحظه انتها لفت بدهید یک فرمان دیگری است .

 طریق

منظم کردن فولدر ها در رایانه تان به چه نحوی است؟ با فولدر های کاغذی چه عمل میکنید؟ چه هنگامی اضطراری است تا یک پوشه مربوط به کارتان را پیدا فرمائید؟ اینجاست که منظم بودن به شما یاری خواهد کرد تا طراح سایت سریعتر و مفیدتری باشید . پس آغاز فرمائید و به فولدر ها و مواردی که ساتفاده فرمایید نظم بدهید . کلیه فولدر ها و کاغذهای خودتان را به طور تروتمیز شده و منظم طبقه بندی کنید .

 

 

راه و روش

کارتان را در طراحی وب بشناسید

پروژه ای را انجام بدهید که با رویه طراحی شما هماهنگ باشد . زمانی که پروژه ای را با توجه به استعداد و عشق و علاقه خودتان برمی گزینید، قطعا میدانید چه عمل می‌کنید وقت تان را برایش منظم خیس برنامه ریزی میکنید و مهارت های تان را در سمت آن خوب تر هدایت مینمایید .

برتری دیگر این انتخاب آن میباشد که اجرای پروژه طراحی سایت برایتان شل خیس می گردد و توانا خواهید بود خیلی آسان فعالیت نمایید و منفعت بیشتری برای خود و شرکتی که در آن می‌باشید به دست بیاورید . خود‌با‌وری بیشتری دارید .

 

از

فکرهای بیهوده دست بردارید و ابتدا به پباده سازی وبسایت نمایید

هنگامی که باید موردها فرعی و اضافی را در طراحی سایت فروشگاهی بیفزایید تا ظواهر نه داشته باشد، کمی درنگ نمائید و به خودتان پاره ای استراحت بدهید . به هیچ وجه برای مدتی کار را رها فرمایید و استراحتی نمایید و سپس با نیروی بیشتری به راز کارتان برگردید . اما وقت تان را به بطالت سپری نکنید، یا استراحت پاره ای فرمایید یا به عمل ساخت سایت تان بچسبید، بیهوده زمانه را تلف نکنید . با اینترنت کندو آپ دیت باشید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۰:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویژگی های طراحی سایت موسسه آموزشی

در پیروزی ساخت وب سایت موسسه آموزشی خصوصیت های بسیار متعددی مطرح میباشد. وبسایت های آموزشی پباده سازی گردیده با دقت به جور مصرف و کاربردی که دارا‌هستند و هدفی که برای آن پباده سازی گردیده اند خصوصیت های مختص خویش را دارا هستند. ما در اینجا به تنی چند از آن ها اشاره می‌کنیم :

ریسپانسیو یا این که واکنشگرا طراحی سایت در مشهد  بودن در طراحی وب سایت موسسه آموزشی

ریسپانسیو یا این که واکنشگرا بودن در طراحی وب موسسه آموزشی
با گسترده خیس شدن استعمال از تلفن همراه و تبلت ها برای کاوش و اینترنت گردی در فضای مجازی، ریسپانسیو و عکس العمل گرا بودن یک کدام از لازمات هر سایتی میباشد. بیشتراز نیمی از یوزرها وب سایت ها را یوزرها گوشی و تبلت تشکیل می دهد در شرایطی که که قالب وب سایت شما از اکران صحت در تلفن همراه و تبلت برخوردار نباشد می تواند باعث به حیف کردن یوزرها متعددی شود. از طرف دیگر درصد بسیار متعددی از مخاطبین وب سایت های آموزشی را جوان ها و نوجوان ها تشکیل میدهند که‌این مدل از مخاطبین برای مشاهده تارنما به کار گیری بیشتری از گوشی و تبلت دارا‌هستند.

 

انعطاف پذیری در ساخت وب سایت موسسه آموزشی
تارنما های آموزشی و آموزشگاهی می بایست به گونه ای پباده سازی و پیاده سازی شوند که بتوانند به طور کاملً با نیاز استفاده کننده متناسب بوده و بسته به اهدافی که برای آن پباده سازی گردیده اند پاسخگوی تمام نیاز های یوزرها باشند. از طرف دیگر وبسایت های آموزشی می بایست نسبت به نیاز یوزرها خویش منعطف باشند یعنی بسته به نیازهای آنها بتوان بخش های تازه و خصوصیت های تازه به تارنما طولانی تر کرد مثلا میتوان به افزودن یک لهجه تازه به تارنما اشاره نمود.

 

معین بودن انگیزه از ساخت وب سایت برای موسسه آموزشی
برای اینکه بتوانید به طور بی نقص نیازهای یوزرها وبسایت را برطرف فرمایید بایستی از به عبارتی در آغاز انگیزه تارنما را مشخص و معلوم کرده باشید به عنوان مثال چنانچه هدفتان ارائه مطالب آموزشی برای خردسالان سن 9 تا 12 ساله میباشد می بایست ظاهری متناسب با آن را برگزینید یا این که در‌صورتی‌که می خواهید برای سنین فراتر محتوا ارائه دهید و یا این که موسسه آموزشی شما برای اشخاص بزرگسال کلاس برگزار می‌کند تارنما بایستی ظاهری ماهر خیس و تخصصی خیس داشته باشد.

 

کارهایی که ما انجام می‌دهیم:

به صورت مختصر ما می توانیم برای موردها تحت برای شما وبسایت پباده سازی کنیم:

طراحی وب سایت مدرسه ها
ساخت وب سایت اموزشگاه لهجه
ساخت سایت اموزشگاه هنری
ساخت وب سایت دانش سرا فنی
طراحی وب سایت دانشسرا ورزشی
ساخت وب سایت مهدکودک
طراحی وب درس دادن محرمانه


با افتخار می‌توانیم اعلام کنیم که کمپانی طراحی وب سایت رایا پارس مثال امور و پروژه های بسیار کار کشته را در مورد ساخت سایت های آموزشی انجام داده میباشد به طوریکه بخش اعظمی از آنان اکنون مشتریان منحصر خودشان را دارا‌هستند. از گروه این مثال امور میتوان به پروژه های ذیل اشاره کرد:

سایت منزل علم ها تربیتی و روانشناسی

سایت تدریسانه


در شرایطی‌که سوالی در هر مسئله داشتید می توانید با داده ها تماسی که در انتهای همین ورقه برای شما قرار دادیم با ما تماس نتیجه ها نموده؛ ما همواره در کنار شما هستیم.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۴:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

CMS‌ اختصاصی برای چه سایت هایی مناسب است؟

 زمانیکه شما از یک سیستم رئیس محتوای متن باز مانند وردپرس به کار گیری می کنید با جامعه ای یک‌سری میلیونی از طراحان وبسایت در سرتاسر دانا روبرو می باشید. اشخاصی که هر کدام دارای تجربیات و توان های متفاوتی میباشند. اکنون آنکه در یک سیستم منحصر به فرد شما محدود به یک تیم میباشید و تنها آنان می توانند درخواست های شما را پیاده سازی نمایند.
زمانیکه شرکتهای تولید اینترنت سایت با ترافیک کاری مواجه می‌شوند یا این که درخواست های شما‌را به تاخیر می اندازند و یا این که هزینه بالایی برای تغییرات کوچک درخواست می‌کنند و در هر دو موقعیت شما وضعیت سختی را تجربه می‌کنید. هرچقدر این همیاری بیش تر شود وابستگی شما به کمپانی بیش طراحی سایت در مشهد خیس گردیده و موقعیت پشتیبانی مشقت بار خیس می شود. در نقطه مقابل در شرایطی که هسته سایت شما وردپرس باشد و کمپانی حامی سرویس ها قابل قبولی ارایه ندهد به سرعت می‌توانید یک کمپانی یا این که نیروی فعالیت جایگزین برای انجام درخواست های خویش با قیمت خوب پیدا فرمائید.
برآیند مورد ها ذکر شده خیر به‌این مضمون‌ میباشد که وردپرس بهتر میباشد و خیر سیستم رئیس محتوای اختصاصی را پیشنهاد می‌دهد، هردو می توانند گزینش قابل قبولی برای شما باشند زیرا هنوز یک فاکتور دیگر در تصمیم گیری شما تاثیرگذار میباشد و آن چیزی نیست جز گونه کسب و فعالیت شما.
CMS‌ اختصاصی برای چه وبسایت هایی مناسب میباشد؟
درین بخش اینترنت سایت های پرطرفدار در فضای اینترنت را گشوده‌بینی کرده و تصمیم می‌گیریم که برای هر کدام از آنها چه سیستم رئیس محتوایی پیشنهاد می شود.
پباده سازی دکان اینترنتی
یکی‌از نمونه های مناسب برای به کار گیری از CMS‌ منحصر طراحی اینترنت سایت دکان اینترنتی بسیار بزرگ میباشد. معمولا سایت هایی که قصد دارا هستند گستره وسیعی از تولیدات را به فروش برساند نیازمند بستر اختصاصی برای وبسایت و ارتباط با نصیب های مهمی مانند انبار، تحویل و پرسنلی می‌باشند. در‌این وضعیت توصیه میشود با به کارگیری از کدنویسی اختصاصی ارتباط مناسب بین آن‌ها را تولید کرده و وضعیت ارتقای سریع سیستم را برای خویش تولید نمایند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۳:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به روز رسانی محتوا مطالب سایت تان


در صورتی از آپ دیت کردن محتوا سایتتان غافل گردید، جایگاه بندی ضعیفی در موتور کاوش گوگل کسب خواهید کرد وبسایت هایی که مدام آپ دیت می‌شوند، دارنده سکو بالاتری نسبت به بقیه وبسایت ها که آپ دیت رسانی نمی‌شوند می باشند. به این ترتیب بهتر میباشد به خیال و خاطر داشته باشید که وبسایت خویش را آپ تو دیت نگه دارید تا امتیاز بیشتری به دست آورید.

وبسایت seo فرندلیاکثر شرکت ها پهناور ازطراحی سایت در مشهد بی آلایش و استفاده کننده پسند به کار گیری می نمایند و همینطور اعتنا بسیار متعددی به محتوای سایت خویش دارا‌هستند. این سایت ها از دید seo بسیار ایده آل و بی نیاز می باشند.

نوشته‌ی علمی دارای ارتباط: شناخت با محتوای مدام سبز

سایت های زیادی نیز موجود هست که شگفت انگیز و جالب می‌باشند ولی اصول و قوائد seo در آنان به صدق رعایت نشده میباشد. در‌این‌صورت نمیتوان اعلام کرد که‌این وبسایت ها اقتدار لازم را برای کسب رده برتر در موتور کاوش دارا هستند و می توانند از روش بازاریابی اینترنتی کسب و فعالیت خویش را رونق دهند.

مهم‌ترین نکته در هنگام ساخت وب سایت این مساله میباشد که انگیزه اصلی شما از ساخت وب سایت چه میباشد؟

آیا تنها می‌خواهید وبسایت شما دارنده ظواهر گرافیکی مطلوب باشد یا این که می خواهید توسط ی این تارنما بتوانید مقام خویش را در کسب و کارتان ارتقاء دهید.

می بایست اعتنا داشته باشید که مخاطبان شما چه چیزی از شما می‌خواهند و مخاطبان شما چه حجمی از بازار انگیزه شمارا تشکیل می دهند؟

وبسایت seo دوست

اینجانب توصیه می کنم گذشته از ساخت وب سایت خویش پژوهش ها لازم خویش را انجام دهید و جامعه آماری انگیزه خویش را بشناسید آن گاه با دقت با نیاز بازار و مخاطبان خویش و آشنایی سختی ها و ایرادات حوزه عمل خویش مبادرت به پباده سازی سایتی استفاده کننده پسند با رعایت تمامی نکات و قانون ها seo نمایید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۳:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

8 ویژگی مهم که در وب سایت شما باید لحاظ شود


شما در معاش نیاز‌های مختلفی دارید، بعضی از این نیاز‌ها مانند غذا، پوشاک و آرامبخش بنیادی می باشند و سوای حتی یکی‌از آن‌ها توانا به معاش کردن نخواهید بود. برخی دیگر مانند یک شغل با درآمد خوب و رابطه ها اجتماعی سلامت فقط میتوانند کیفیت معاش شمارا بهبود بخشند البته در نبود آنان هم می‌قدرت معاش کرد.

هم اکنون نمونه بالا را وارد طراحی سایت در مشهد  دنیای وب نمائید. هنگامی که شما قصد فعال‌سازی یک سایت را دارید نیز شبیه همین مورد درست گو میباشد. یعنی برای ساختن یک سایت هم نیازهایی بنیادی دارید که فارغ از آن ها داشتن تارنما ممکن وجود ندارد و هم نیازهایی که میتوانند به ارتقا کیفیت تارنما شما و تاثیرگذاری اضافه آن امداد نمایند.

ما تا قبل از اینً یک نوشته ی علمی پیرامون نیازهای بنیادی برای طراحی وب منتشر کرده‌ایم. اینک میخواهیم نگاهی به نکات و اصول مهمی بیندازیم که در کیفیت تارنما شما نقش بخش اعظمی دارا‌هستند. با رعایت این اصول، اینترنت‌تارنما شما در میان هزاران تارنما دیگر گم نخواهد شد و مطمئناً میتوانید حضوری غالب‌خیس در دنیای وب داشته باشید.

2 نیاز اساسی که اینترنت‌تارنما شما می بایست جواب بدهد
گذشته از آنکه بخواهیم در خصوصیت‌های یک اینترنت‌تارنما عالی ظریف شویم، در آغاز می بایست به دو مساله اساسی در طراحی سایت‌وبسایت نگاه کنیم. تمام نکات و اصول مهم ساخت سایت را می‌قدرت پایین گروه‌ای از این دو دانست.

دقت و رعایت این موردها سبب می گردد که شما یک وب سایت عالی داشته باشید که قادر است بازدهی فوق‌العاده برای شما داشته باشد... و دقت نکردن به آن ها هم اندازه میباشد با یک وب سایت ضعیف و فراموش‌شدنی. ولی این دو جنبه ساخت وب سایت چه می باشند؟

تجربۀ کاربری (User Experience)او‌لین انگیزه سایت شما، ارائه تجربه کاربری خوب (به اصطلاح UX) میباشد. فکر میکنم حدس زدن معنای این واژه و کلمه چندان فعالیت رنج نباشد. این عبارت به شم و تجربه استفاده کننده از تارنما شما اشاره داراست.
شما بایستی وبسایت خویش را از روزنه نگاه استفاده کننده مشاهده کنید و کاری فرمایید که تجربه وی شادی بخش باشد. به عنوان مثال مطمئن گردید که استفاده کننده شل میتواند از وب سایت شما به کارگیری نماید، دسترسی به قسمت های مهم تارنما به آسانی ممکن میباشد، کلیه متون بدیهی و قابل شعور می‌باشند، وب سایت شما از نگاه بصری زیباست و ...
بخش اعظمی از نکاتی که درین نوشته‌ی علمی آورده شده‌است، بخشی از یک تجربه کاربری خوب محسوب می شوند.
seo (سئو)لازم وجود ندارد حیران گردید! معنا این کلمه و واژه چندان تعجب آور و غریب وجود ندارد. seo یعنی شما وب سایت خویش را به گونه ای بسازید که بتواند سکو های بالایی را در گوگل (و بقیه موتورهای کاوشگر) به دست آورد. این واژه مخفف Search Engine Optimization یا این که به عبارتی سئو وب سایت برای موتورهای کاوش میباشد.
روزمره میلیون‌ها کاوش در وب انجام می شود که بخش قابل توجهی آنان از روش گوگل میباشد. این جستجوها بسیار متعدد می‌باشند و مسلماً بخشی از آن‌ها، در منطقه کاری شماست. مثلا در صورتی‌که شما یک مغازه اینترنتی گوشی داشته باشید، بی تردیدً هر کس عبارت "خرید تلفن همراه" را کاوش میکند، برایتان یک استفاده کننده ایده‌آل به حساب می آید.
در واقع، حضور در گوگل میتواند یک روش عالی برای ارتقاء بازدید و فروش تارنما شما باشد. البته برای این خواسته در رتبه اولیه لازم میباشد تارنما شما تمام استانداردها و اصولی که برای موتورهای کاوشگر مهم میباشد را رعایت کند. بخش اعظمی از نکاتی که به دنبال میایند، میتوانند در بهینه سازی یا این که جایگاه گوگل شما تاثیرگذار باشند.
همانگونه که دیدیم، برای یک ساخت سایت خوب شما هم بایستی یوزرها را در حیث بگیرید و هم موتورهای کاوش گر را. ولی به هیچ عنوان اندیشه نکنید که‌این دو گزینه از هم جداگانه میباشند. در واقع هر چقدر تجربه کاربری وب سایت شما بهتر باشد، طبیعتاً در حاصل جستجوهای گوگل نیز درجه بهتری خواهید داشت.در واقع تمام نکاتی که پیرو میایند، به صورت بدون واسطه بر روی هر دوی این مسائل تاثیرگذار می باشند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۲:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ارسال ایمیل به کاربران پس از ثبت نام در وردپرس

 عضویت هر استفاده کننده برای هر سایتی پیروزی به حساب می آید، ولی در حالتی‌که او بعد از تثبیت‌اسم همچنان در رابطه با سرویس ها وب سایت باشد. برای تذکر، توضیح، خوش‌آمد گویی و ارائه خصوصیات کاربری، خوب میباشد که ایمیلی دربردارنده داده ها تشویق کننده به مراجعه دوباره به وب سایت را به پست الکرونیکی استفاده کننده بفرستید. این قابلیت و امکان به طور پیش‌فرض در سیستم رئیس محتوا وردپرس جای‌دارد، ولی میدانیم که پیام‌های یکسان و ماشینی نمی‌توانند دقت استفاده کننده را جلب نمایند. با دقت به متنوع بودن مدل کاربری، نیازها، علایق و دیدنی بودن ارائه داده ها جانبی در کنار ویژگی ها اکانت، تولید مثال منحصر به فرد و توصیه‌سازی‌گردیده و ارسال پست الکرونیکی به یوزرها پس از تثبیت‌اسم در وردپرس، راه حل موثرتری در ساخت نام و نشان مارک و تقویت بخت مراجعه دوباره استفاده کننده به تارنما میباشد.

ارسال آدرس اینترنتی طراحی سایت در مشهد به یوزرها بعداز تثبیت‌اسم در وردپرس
آنچه درین نوشته‌ی‌علمی به اختصار خواهید خواند:

عامل ارسال نشانی اینترنتی به یوزرها بعداز تثبیت‌اسم به طور سفارشی
رفع نادرست عدم ارسال پست الکرونیکی به یوزرها
ارسال آدرس اینترنتی به یوزرها بعد از نام نویسی در وردپرس
شایسته ترین طریق ارسال آدرس اینترنتی به یوزرها وردپرس
برهان ارسال پست الکرونیکی به یوزرها بعد از نام نویسی به طور سفارشی
با خبر‌سازی مکرر استفاده کننده و ارسال اعلان در وردپرس به وی برای یاد آوری او جهت مراجعه دوباره به وب سایت، از مهمترین شیوه‌های محافظت مخاطبان وبسایت میباشد، ولی درصورتی که در معرفی ابتدایی، دعوت‌طومار ترغیب‌کننده‌ای ارسال نشود، بسیار محتمل میباشد که استفاده کننده به اعلان‌ها و اطلاع رسانی‌های بعدی اعتنا نکند. بهتر میباشد علاوه بر ارسال خصوصیات کاربری به اکانت نشانی اینترنتی او، پیوند‌های اثرگذار، گرافیک‌های خوشگل و مجال‌‌های محدود مانند تخفیف را در آدرس اینترنتی نام نویسی یوزرها قرار دهید.

نکته دیگر، تفاوت دسته یوزرها میباشد. بهتر میباشد، یوزرها معمولی نشانی اینترنتی متفاوتی از یوزرها مشترک در یک خدمت وب سایت اخذ نمایند یا این که بسته به سن، حالت یا این که هر خصوصیت شخصیتی، داده ها متفاوتی در آدرس اینترنتی درج شود.

چنانچه وبسایت فروشگاهی وردپرس را مدیر میکنید، می‎‌توانید در آدرس اینترنتی خوش‌آمدگویی بعداز نام نویسی، مثال تولیدات ویژه برای ترغیب او را توصیه دهید یا این که برای ادامه دادن فرآیند خرید، لینک و پیوند سبد خرید منحصر او را درج فرمائید.

در‌حالتی که قصد ارسال نشانی اینترنتی به یوزرها با نام نویسی اشخاص با دسترسی‌های ویژه مانند مولف، ناظر یا این که مدیریت می‌باشید، میتوانید راهبرد‌های منحصر برای هر مورد از گونه های کاربرهای را در حیث بگیرید.

برای فردی‌سازی آدرس اینترنتی نام نویسی یوزرها وردپرس، پلاگین‌های بدون پول و تجاری زیادی موجود هست. درپی، همیار وردپرس فراگیری قدم به قدم و تصویری طریق ارسال آدرس اینترنتی فردی‌سازی‌گردیده مبتنی بر خصوصیات استفاده کننده را توضیح خواهد اعطا کرد.

رفع نادرست عدم ارسال نشانی اینترنتی به یوزرها
پیش از ‌فعال سازی و تولید قالب پست الکرونیکی تثبیت‌اسم، نخست مطمئن گردید که قابلیت و امکان ارسال نشانی اینترنتی از روش سیستم رئیس محتوا به نشانی آدرس اینترنتی یوزرها فعال باشد. اکثری از کمپانی‌های میزبانی به دلیل انسداد شیوه های اخذ داده ها هرز، امکان ارسال آدرس اینترنتی برای هاست وردپرس را غیر فعال می‌نمایند. نخست ارسال شدن پست الکرونیکی عادی به شناسه یک استفاده کننده آزمایشی را بازنگری نمائید. در رخ عدم ارسال، برای رفع گونه های اشتباهات نشانی اینترنتی وردپرس، یادگرفتن رفع نقص‌ عدم ارسال آدرس اینترنتی در وردپرس را مطالعه فرمائید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۴:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تایپوگرافی چیست و تاثیر آن بر افزایش بازدید سایت چگونه است

طراحی سایت در مشهد 


برای بازاریابی اینترنتی بدون شک تعداد یوزرها و مشتری های ساخت سایت خیلی اهمیت داراست. در واقع شما دوره بخش اعظمی را صرف دیدنی کردن صفحه آرایی عمده وب سایت خویش مینمایید. موردهایی نظیر متن ساخت سایت و یا این که چارچوب ساخت سایت، عمده ترین و آشکار ترین خصوصیت هایی میباشد که ما با آنها در این مورد رمز و عمل داریم.
البته هم چنان در مسئله تعداد یوزرها و مشتری های یک وبسایت، موردی نادیده گرفته می‌گردد: تایپوگرافی که درین نوشته‌علمی در زمینه‌ی آن سخن می‌کنیم.
این گزینه اندکی ناشناخته میباشد، ولی خیلی در بازاریابی و کسب و فعالیت اهمیت دارااست و این قضییه ثابت شده‌است. درین نوشته، نگاهی به تایپوگرافی و اثر آن بر معیار یوزرها و مشتریهای ساخت وب سایت می اندازیم.
ابتدا به ورقه اولیه تارنما خویش نگاه کنید. در صورتی علی رغم عنوان کارکشته و چارچوب پباده سازی عالی که در همه مولفه های متنی وب سایت تان مشاهده می شود، ترازو یوزرها شایان توجه ای ندارید، پس این نوشته را تا پایان بخوانید.

تایپو گرافی چه میباشد؟
معمولی میباشد ولی بایست این را اظهار‌کرد که تایپوگرافی جایی میباشد که هنر متن و نوشته ها آشکار می‌گردد. این قضییه به نحوه قرارگیری حروف گشوده میشود و در میانه قرن 15 از وقتی که حروف متحرک نوآوری شدند، بوجود آمد. تایپوگرافی یک ابزاری میباشد که قوی می باشید توسط آن خصوصیت و سبک خاصی را به متن سایتتان بدهید.
وقتی که یوزرها وارد کاغذ نخستین تارنما شما میشوند، مجموعاَ به تمامی ورقه نگاه می اندازند. آن‌ها شیوه اکران دادن داده ها در وب سایت، شیوه به لحاظ داخل شدن متن‌ها، سایز حروف، سایز خط ها و غیره را مرور می‌کنند. در غایت، استفاده کننده طراحی وب سایت به طور ناخودآگاه با خویش تصمیم می‌گیرد که‌این وب سایت و پباده سازی آن میتواند خلل و نیاز او‌را رفع کند یا این که نه. کلیه این مورد ها صرفا در پهنا تعدادی ثانیه اضافه روی نمی دهد. تمامی ما این قضییه را در تارنما های خویش تجربه کرده ایم.
ادراک تایپوگرافی در این مکان به امداد شما می‌آید. تایپوگرافی ابزاری میباشد که قرائت و ادراک نمودن اطلاعات دردسترس در طراحی وب سایت را برای کاربرانتان سهل خیس می‌نماید.

مولفه های کلیدی در تایپوگرافی طراحی وب سایت
اجزای مختلفی می باشد که میتواند هنر تایپوگرافی را تشکیل دهد. بیایید اجزای اساسی و پایه در تایپوگرافی را نظارت کنیم:
1 - طرح و سبک حروف: سبک حروف، به خواسته فونت وجود ندارد. این گزینه به گروهی از کاراکترها، حروف و اعداد گشوده میشود که پباده سازی یکسانی دارا‌هستند. مثلا GARAMOND، TIMES و ARIAL مدلی از سبک حروف می باشند، خیر فونت. این قضییه به آسانی اشتباه گرفته می گردد.
2 – فونت: به نوعی از یک سبک حروف با پهنا، طول و وزن خاصی، فونت می‌گویند. به عنوان مثال، GEORGIA یک سبک حروف میباشد؛ GEORGIA 9PT و پررنگ یا این که پر رنگ، یک جور فونت میباشد. اشخاص فونت را یک مکانیسم و سبک حروف را یک گونه هنر در زمینه تایپوگرافی می‌دانند.
3 - ارتفاع خط: به فضایی گفته می‌شود که توسط متنی اشغال شده‌است که از کناره سمت چپ تا سمت راست یک خط قرار گرفته میباشد.
4 – طول: فضای دربین خطوط یک متن.
5 - تهیه مسافت: خلأ مابین کاراکترها و یا این که حروف. خیلی از فونت ها دارنده ترازو مسافت در بین حروف استانداردی میباشند که سبب ساز میگردد تا حروف و یا این که کلاً کلمه ها به حیث طبیعی بیاید.
6 - تحلیل بر مسافت: به منزله مسافت در بین حروف نیز در حیث گرفته می گردد و برای یکنواخت نمودن مسافت های دربین کاراکترها به فعالیت می رود. این گزینه می تواند روی فشردگی کاراکترها و حروف در متن اثر بگذارد.

به چه دلیلی تایپوگرافی در ساخت وب سایت شما اهمیت داراست؟
در صورتیکه متن جانور در تارنما شما برای تلاوت مشقت بار باشد، آن هم صرفا بدین خیال که حروف خیلی در حدود یکدیگر می‌باشند، یا این که سایز حروف کوچک می باشند، یا این که کلمه ها به هم چسبیده میباشد، به طوری که مخاطبان وبسایت نتوانند لغت ها را از هم تشخیص دهند، یوزرها سایتتان احتمال دارااست یکی دو آیتم پایین را انجام دهند:
احتمال دارااست که تارنما شما‌را نیزترک کنند، که سبب ساز می‌شود که معیار یوزرها سایتتان کاهش یابد و یا این که هم چنان با متن مشغول می‌شوند و در پایان هم به هیچ فیض ای نمیرسند، بدین خیال که خیلی متن خسته ای میباشد. آنگاه، در‌این وضعیت یوزرها از متن وبسایت شما چیزی به ذهن خویش نمی سپارد، صرفا به حافظه زحمتی می افتد که در هنگام تلاوت متن وبسایت تان متحمل شده‌است.
تایپوگرافی در طراحی وب ها خیلی ضروری میباشد، به‌این خیال که فرایند فهم و شعور و شعور اطلاعات دردسترس در طراحی وب را برای مخاطبان و کاربرانتان معمولی و بی زحمت می سازد. یک تایپوگرافی که دارنده فرمت و پباده سازی خیر میباشد، منجر میشود تا فوکوس مخاطبان روی مطالب و معانی آن باشد، خیر روی به چه نحوی تلاوت آن.
برای اینکه در قضیه تولید نمای دیداری دیدنی برای حروف و لغت ها و یا این که به صورت کلی متون در طراحی وب مهارت کسب کنیم، بایست ابتدا فهم و شعور کنیم که اشخاص به چه نحوی داده ها را در ذهن خویش نظم دهی و شعور می‌کنند و قواعد گشتالت در این باره میتواند به خیر کلیه چیز را شرح دهد.
ما دوست داریم تا هر چیزی را در ذهن خویش سامان دهی کنیم. این عادت در روح و سرازیر بشر ها ریشه دوانده میباشد. تئوری گشتالت اظهار میدارد که بشر ها مولفه های دیداری را بر اساس 5 گزینه تحت در ذهن و خاطر خویش سامان دهی و تروتمیز می کنند:
1 - شباهت.
2 - ادامه دار بودن و یا این که تداوم صورت ها.
3 - مجاروت و نزدیک شی ها به هم.
4 - کامل شدن نمودن صورت شی ها در ذهن خویش.
5 - صورت و چارچوب.
زمانی که متنی را در تارنما خویش نظم دهی و تروتمیز مینمایید، انگیزه شما بایست این باشد که مراحل پردازش این داده ها برای یوزرها معمولی چه‌طور میباشد. شما بایست دریابید که کدام بخش های تارنما در معرض دقت بیشتری از یوزرها قرار میگیرد.

آیا سایز فونت ها در ساخت سایت نیز اهمیت دارااست؟
متن هایی که دارنده تایپوگرافی خیر باشند، بر روش فهم و شعور و درک خوانند‌گان خویش خیلی اثر می‌گذارند. به عبارت دیگر زمانی که یک شخص متنی را که دارنده تایپوگرافی مطلوب میباشد را بخواند، نیازی وجود ندارد زمانی را صرف طریق تلاوت آن کند، بلکه همگی فوکوس خویش را روی مضمون‌ و پیامی که در‌این متن میباشد معطوف می کند. این در حالی میباشد که در متن های با تایپوگرافی ضعیف، کلیه این موردهای معکوس میباشد.
برای ارتقا ترازو یوزرها یک طراحی وب سایت، بایست از چه سبک حروفی در متون بهره مند شد؟
1 - به خیال و خاطر بسپارید که فونت هایی که معمولی خوانده می‌شوند همواره ظاهری معمولی نیز ندارند. احتمال دارااست فونتی دارنده زیبایی ظاهری باشد اما معمولی نیز خوانده شود. البته یک ضابطه در مجموع می باشد که هر چه متن از حیث ظاهری معمولی خیس باشد، ریلکس خیس نیز خوانده می گردد.
2 - به خیال بسپارید که فونتی که انتخاب می‌نمایید بایستی کامل کننده متن مو جود در ساخت سایت تان باشد و نبایست بر آن برتری داشته باشد. به طوری که اشخاص بعداز تلاوت متن پباده سازی سایتتان بایست به خاطر قضییه ای که در متن به آن اشاره داشتید، بیافتند، خیر سبک حروف و یا این که فونتی که در متن خویش به کارگیری کرده بودید.
3 - کنتراست و هم خوانی حروف با متن ساخت وب سایت را از خاطر نبرید. با اینترنت مک هم پا باشید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۸:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رعایت اصول مهم جهت طراحی سایت خبری

طراحی سایت در مشهد ساخت سایت خبری از آن جایی که یکی‌از پر بازدید ترین وب سایت های اینترنتی به اکانت میایند اهمیت بسیار متعددی دارااست. علت این فرمان دارای اهمیت بودن خبر و با خبر شدن اشخاص از دور و بر حریم و بقیه نقاط روی کره خاکی است. سایتی می تواند در جذب استفاده کننده برنده باشد که اصول ساخت سایت و seo تارنما را به خیر و خوبی رعایت کرده‌با‌شد.

گروه رایا پارس تحت عنوان یکی‌از نمایندگان کمپانی ساخت وب سایت در مشهد در‌این نوشته‌ی‌علمی توانسته ایم با ذکر نکات کلیدی همچون، سرعت، مقیاس پذیری، امنیت وبسایت امکاناتی مطلوب را برای مدیران تارنما مهیا کرده باشیم.

خبر رسانی از دیرباز امری مهم برای مردم هر ملتی بوده میباشد از پیک های خبر رسان تا تلگراف و رادیو و تلویزیون هم به کانال های مجازی وارداتی و توانسته بیشترین یوزرها را در شبکه های خبری شبکه‌های‌مردمی و تارنما های خبری به خویش اختصاص دهد. استفاده کننده آنلاین ترجیح میدهد که خبر را فوری اخذ نماید پس اعتنا به ساخت وب سایت با دقت به نیاز جامعه و درج آپدیت ترین خبر‌ها قادر است به تعداد یوزرها آنلاین بیافزاید. وبسایت هایی که محتواهای مفیدی ساخت نمایند مخاطب بیشتری را به خویش جذب می‌نمایند.

برای طراحی وب خبری چیره چه کنیم؟
هرچه تعداد مخاطبان یک وب سایت اضافه باشد بیان‌کننده پیروزی آن وبسایت می باشد. یک وب سایت خبری می بایست بتواند ترافیک لازم را از روش گوگل و یا این که محل ورود بی واسطه به دست آورد و بعد از آن با پباده سازی گرافیکی و پیاده سازی مطلوب و تولید محتوای قابل پذیرش یوزرها تبدیل به مشتریان دارای تعهد خویش نماید.

مهمترین خصوصیت های وبسایت خبری چه می‌باشد؟


گرافیک تارنما و شیوه اکران داده ها
وقتی که استفاده کننده وارد وب سایت خبری می گردد می بایست بتواند در کوتاه ترین عصر به داده ها مایحتاج خویش مانند ، خبر ها سیاسی، خبر‌ها ورزشی، خبرها فرهنگی و ... دست پیدا نماید و به مطالعه بپردازد از این رو طرز اکران داده ها دارای اهمیت می باشد. استفاده کننده می بایست بتواند با کمترین کلیک به محتوای خبر دست یابند. پس طرز دکورا سیون و اکران داده ها بسیار اهمیت داراست.

بار گذاری شدن صفحه ها با سرعتی مطلوب
همانطور که در اولِ نوشته‌علمی ذکر کردیم وبسایت های خبری یک کدام از پربازدیدی ترین وب سایت ها می‌باشند پس با دقت به‌این بازدید ها می بایست سرعت بار گذاری صفحه ها وبسایت بالا باشد.

رعایت کردن نکات امنیتی
بهتر میباشد در صدر بدانید امنیت وب سایت چه می باشد؟ به اقداماتی که برای پرهیز و حفاظت از سرقت داده ها وب سایت ، صدمه به دشوار افزارها، کانال و سیستم ها امنیت گفته می گردد. اعتنا به مباحث امنیتی از عامل ها مهمی میباشد که می تواند در نگهداری داده ها تارنما شما بسیار مؤثر باشد پس صرف هزینه برای تولید امنیت، آسان خیال و خاطر بودن مدیران وبسایت را به یاور خواهد داشت. رعایت نکات امنیتی و پرهیز از نفوذ هکر ها به تارنما های خبری امری بسیار ضروری می باشد.

سئو وبسایت برای موتور های کاوش
هنگامی سایتی گران بها میباشد که در حاصل کاوش در برگه نخستین گوگل اکران داده شود تارنما شما هر چقدر هم که گرافیک خوب و محتوای یونیک داشته باشد، البته کاربری آن را نبیند و نتواند رابطه برقرار نماید هیچ ارزشی نخواهد داشت. وبسایت های خبری پباده سازی گردیده بوسیله رایاپارس توانسته اند با اعتنا به بهینه سازی وبسایت های خبری در کاغذ نخستین حاصل جستجوی گوگل قرار بگیرند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۹:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)