مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

دریافت ورودی از گوگل در شیک رنک

به گفته شیک رنک یکی از مهمترین و پر اهمیت ترین فاکتور های سئو و ارتقا رتبه سایت، سرویس های ورودی گوگل می باشد.
افزایش ورودی گوگل بیش از 70 درصد در ارتقا رتبه و افزایش سئو و افزایش رتبه وب سایت تاثیر گذار است حتی اگر سایت شما سئو مناسبی نداشته باشد، اما ورودی های آن منظم و دقیق باشد می تواند جایگاه خوبی را در نتایج کسب کند.
 
 
 
 
زیرا سرویس های ورودی گوگل به سایت ها اعتبار می بخشند تا اینکه سایت ها در زمان پس دادن آزمون یا رقابت قادر باشند با کلمه کلیدی هدف ، نمره خوبی از گوگل دریافت کند و در نتایج برتر گوگل سخنی برای گفتن داشته باشد .
 
 
 
ورودی گوگل از دید گوگل؟
 
هوش مصنوعی گوگل بر این باور است وقتی سایتی ورودی گوگل دارد و مثلا در 10 نتیجه اول، کاربران زیادی بر روی آن کلیک می کنند باید سایت جذابی و مفیدی باشد به طرز شگفت انگیزی رتبه سایت را با کلمه کلیدی فوق افزایش می دهد در نتیجه با دریافت کلیک بیشتر منجر به فروش مناسب و کسب جایگاه بالاتر در نتایج گوگل و میان رقبا بدرخشند این فرایند بکلی باعث افزایش نرخ کلید یا ctr در کلمات کلیدی سایت می گردد.
 
 
 
 
افزایش رتبه ی کلمات کلیدی سایت
ارتقا رتبه الکسا
افزایش میزان طبیعی بودن وب سایت شما در گوگل
کسب رتبه های برتر گوگل در کوتاه ترین زمان ممکن
سرعت ایندکس شدن صفحات سایت
افزایش Page Authority
افزایش Domain Authority
افزایش rank moz
 
 
 
دیگر اثرات ورودی گوگل پیشرفته یا زماندار "80 و "150 و "200 و "250 ثانیه ای
 
بازدهی بالا و ماندگار این روش
بالا بردن ترافیک هدفمند سایت
بالا بردن رتبه سایت در سرچ گوگل
زمان ماندگاری بیشتر کاربر در سایت
کاهش طبیعی رتبه الکسا و افزایش اعتبار سایت
ارتقا فوری Bounce Rate الکسا
ارتقا فوری Daily Pageviews per Visitor الکسا
ارتقا فوری Daily Time on Site الکسا
 
 
 
 
بیشتر وب مستران اولین قدمی که برای آنالیز و رتبه سنجی یک وب سایت در نظر میگیرند بررسی رتبه الکسا آن سایت است. این شیوه ی صحیحی است، چون ورودی های گوگل این توانایی را دارند که نمودار ورودی سایت ها را در الکسا به میزان قابل توجهی در کمترین زمان ممکن ارتقا دهند. ۹۰ درصد وبمستران از سرویس های ورودی گوگل برای طبیعی جلوه دادن رتبه الکسا وب سایت خود بهره می گیرند.
 
 
 
چرا سفارش ورودی گوگل در شیک رنک؟
 
با سفارش سرویس های افزایش ورودی گوگل از شیک رنک براحتی می توانید بازدید های بسیار با کیفیتی برای سایت خود ایجاد نمایید، این فرایند تاثیر بسیار مثبتی در ارتقا جایگاه سایت ها در نتایج گوگل در پی خواهد داشت کافیست حتی یکبار از همین امروز با سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک آغاز کنید .
 
 
 
در سفارشات ورودی گوگل از 198 هزار تومان به بالا دارای سرویس هدیه ارتقا فوری رنک الکسا ایران بهرمند شوید .
مثلا به ازای هر سفارش 198 تومانی از سرویس های ورودی گوگل 1000 IP ویژه جهت ارتقا رنک الکسا ایران طی 24 ساعت از زمان خرید برای همان سفارش مشتریان گرامی اعطا و فعال می گردد .
 
 
 
پیشنهاد شیک رنک قبل از خرید ورودی گوگل
 
در صورتی که عمر وب سایت شما کمتر از یک سال می گذرذ، بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید.
مثال: خرید ورودی گوگل شیک رنک
 
این استراتژی جهت ارتقا رتبه کلمه کلیدی وب سایت شما بسیار تاثیر گذار و مفید است اما اگر وب سایت شما بیش از 1 سال سن دارد می توانید از کلمات کلیدی مادر به تنهایی استفاده کنید، در حالت کلی بهتر است تعداد لینک صفحات + کلمات کلیدی بیشتر و ورودی کمتری داشته باشید و بصورت پلکانی مثلا هفتگی یا ماهانه و... تعداد ورودی را افزایش دهید در این حالت ورودی های گوگل دریافتی طبیعی شناخته می شود و همین امر موجب افزایش ضریب اعتماد گوگل و افزایش رتبه وب سایت تان می گردد .
 
 
سوالات متداول
من ورودی گوگل خریداری کردم اما نتیجه ای نگرفتم چه پیشنهاد بهتری دارید؟
 
با خرید ورودی گوگل به شکل اصولی و طبیعی یعنی در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand و عبارت های مرتبط خود بشدت استفاده نمایید و از خرید ورودی گوگل صرفا با کلمه کلیدی مادر تا زمان نتیجه گیری به ندرت استفاده کنید و به جای آن روی برند سایت خود، و کلمات کلیدی در کنار هم استفاده کنید.
 
اکثر سایت هایی موفقی که به طور طبیعی برندینگ شده اند با سرمایه گذاری میلیاردی و در نهایت با همین روش اصولی یعنی خرید ورودی گوگل با کلمات کلیدی به همراه برند و کیبوردهای مرتبط با ترکیب یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد .
 
 
 
آیا سرویس های ورودی گوگل با IP غیر تکرار هستند؟
 
بله در سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک کلیه ورودی های ارسالی یونیک و غیر تکراری می باشند.
 
 
 
آیا میتوانم پکیج 10,000 هزار ورودی روزانه ورودی گوگل خریداری کنم؟ ضرر ندارد؟
 
همانطور که در پیشنهاد قبل از خرید ورودی گوگل پیشنهاد کردیم (بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید) با این شرایط بلامانع است و می توانید با عبارت برند کیبورد های همراه با برند به تعداد نامحدود ورودی گوگل خریداری کنید.
 
 
 
سرویس های ورودی های گوگل در چه ساعات ارسال می شوند؟
 
سرویس های ورودی گوگل شیک رنک روزانه طی 24 ساعت در شبانه روز تقسیم و ارسال می شوند .
 
 
 
آیا شروع ناگهانی مثلا 10,000 هزار ورودی گوگل و قطع ناگهانی آن، تاثیر منفی دارد؟
 
خیر! اگر با نام برندتان همراه با کلمات کلیدی و برند دار باشد مانند: (افزایش ورودی گوگل شیک رنک) کاملا طبیعی است.
 
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۴۳:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خرید بک لینک تضمینی شیک رنک | خرید بک لینک تضمینی از شیک رنک

شیک رنک

به گفته سامانه ارتقا رتبه مجموعه شیک رنک (chicrank.com) برای این که سایتی بتواند در گوگل جایگاه اول را کسب کند باید به بک لینک های قدرتمندی بطور هوشمندانه اهمیت دهد .
 
یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .
 
خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنک به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.
 
در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .
 
 
با این تکنیک بطور شگفت انگیز و استاندارد و کاملا طبعی بدون ریسک پنالتی شدن در کلیه کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .
از خرید بک لینک صرفا با کلمه کلیدی به تنهایی پرهیز کنید بروز باشید و بطور هوشمندانه ای روی برند سایت در کنار کلمات کلیدی استفاده کنید.
 
در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .
 
 
از پکیج های مدیریت شده مجموعه شیک رنک بی نتیجه نخواهد بود و این جمله ای تبلیغاتی نیست چون با همین کلمه "خرید بک لینک" با کمک همین پکیج در صدر نتایج جستجو قرار دارد .
 
سامانه شیک رنک با در نظر گرفتن فاکتور های مهم در کیفیت لینک های خروجی از جمله (اسپم سورس-اتوریتی-تعداد لینک خروجی و...) جهت حفظ و ارتقا قدرت بک لینک ها را کاملا استاندارد را در قالب سرویس های قدرتمند زیر در اختیار وبمستران و سئو کاران گرامی قرار می دهد .
 
 
برخی از مزایای خرید بک لینک در شیک رنک:
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
 
 

سوالات متداول پیرامون خرید بک لینک

آیا واقعا خرید بک لینک برای ارتقا رتبه سایت در گوگل موثر است؟
بدون شک بله یکی از مهمترین الگوریتم های گوگل برای ارتقا جایگاه و رتبه سایت ها بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر است اما عواملی مانند پیج اتوریتی - اسپم سورس - صفحات ایندکس شده سایت میزبان بک لینک ها نیز در کیفیت خروجی بک لینک های بشدت تاثیر گذار هستند.
 
اصلا خرید بک لینک چیه؟
به لینک دریافتی از سایت های دیگر بک لینک گفته می شود بک لینک های و نکته بسیار مهم در پکیج های بک لینک لینک های دریافتی از تمام صفحات آن سایت است.
 
 
فالو یا نوفالو بودن بک لینک ها در کیفیت تاثیر دارد؟
بک لینک ها اصولا به دو روش رل فالو و رل نوفالو تقسیم می شوند لینک هایی با رل فالو در گوگل تاثیر گذارتر می باشد و تمام بک لینک هایی که توسط شیک رنک ایجاد میگردد فالو می باشند.
 
 
چه مدت طول می کشد تا نتایج و تاثیر بک لینک ها دیده شود؟
بطور کلی برای ظهور نتیجه مطابق فرایند طبیعی بایستی توسط گوگل شناسایی شوند که این موضوع خارج از اختیار ما بوده و بصورت مستقیم به گوگل مرتبط می شود و حداقل 2 هفته و حداکثر 3 ماه زمانبر خواهد بود.
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۴:۰۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آشنایی با ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 
یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

یخچال بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر مدل بوش KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

یکی از ویژگی های بارز این یخچال دارا بودن آبسردکن و یخساز بیرونی می باشد. وجود یخساز و آب سرد کن از دو نظر اهمیت دارد. یکی اینکه باعث سهولت و دسترسی سریع به آب خنک و یخ می شود. دوم اینکه با باز نکردن در یخچال می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. یخساز این مدل یخچال علاوه بر یخ قالبی می تواند یخ خرد شده هم در اختیار مصرف کننده قرار دهد. آب پس از وارد شدن به یخساز و آبریز از فیلتر تصفیه آب عبور می کند. بنابراین آب مصرفی کاملا تمیز و بهداشتی است.

 

بر روی در سمت راست یخچال KAD80A104 قسمتی به نام Homebar وجود دارد. این قسمت امکان دسترسی به بطری ها و سایر ظروف پر مصرف را برای مصرف کنندگان فراهم کرده است. بنابراین وجود قسمت Homebar مانع از زیاد باز و بسته کردن در یخچال خواهد شد.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

جهت سهولت استفاده از یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 پنل تنظیماتی در مجاورت آبسردکن تعبیه شده است. با این پنل تنظیماتی می توانید دمای یخچال و فریزر را در دمای دلخواه خود تنظیم کنید. یکی دیگر از خصوصیات بارز یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 وجود سیستم گردش هوای چندگانه است. این سیستم باعث خنک سازی یکنواخت فضای درون یخچال می شود. همچنین این سیستم با پخش یکنواخت هوای سرد باعث خنک سازی بهینه مواد غذایی موجود در یخچال خواهد شد. بنابراین مواد غذایی داخل یخچال همیشه طراوت و تازگی خود را حفظ خواهند کرد.

 

از دیگر مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 این است که هیچ وقت برفک نمی زند. بنابراین زحمت تمیزکاری برای مصرف کننده نخواهد  داشت. ظرفیت خالص این یخچال فریزر ساید بای ساید بسیار مناسب و 668 لیتر می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از قابلیت انجماد سریع برخوردار است. در صورت لزوم می توانید آن را به راحتی غیر فعال کنید. با استفاده از ویژگی قدرت انجماد سریع می توان 10 کیلو مواد غذایی را ظرف 24 ساعت به انجماد کامل رساند. قدرت انجماد سریع با کمک دو سیستم سرمای سریع و انجماد سریع انجام می گیرد. 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از سیستم کنترل دمایی دیجیتالی بسیار راحتی برخوردار می باشد. به عبارتی این مدل یخچال فریزر ساید بای ساید شامل سه نوع تنظیمات دمایی با محفظه مخصوص VITA FRESHPLUS است. بنابراین هر نوع ماده غذایی از قبیل میوه، سبزیجات، گوشت، ماهی و فرآورده های لبنی را می توانید با دمای مخصوص به آن نگهداری کنید.

 

رتبه انرژی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 رتبه A می باشد. این رتبه از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار است. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 در قسمت فریزر و یخچال قفسه های شیشه ای نشکن دارد. این قفسه ها تحمل تغییرات دمایی بسیار بالایی را دارند. نور ال ای دی جهت زیبایی و افزایش دید مصرف کننده در داخل یخچال قرار داده شده است. البته مصرف این نور بسیار پایین می باشد.

 

مشخصات فنی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

نوع یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 یا ساید بای ساید و قیمت ساید بوش نسب به مدل متناسب می باشد. این مدل یخچال فریزر در وزن 129 کیلوگرم، طول 1812 میلی متر، عرض 928 میلی متر، عمق 856 میلی متر ساخته شده است. از نظر گنجایش دارای گنجایش یخچال 438 و گنجایش فریزر 230 لیتر می باشد. قسمت یخچال شامل 4 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 3 عدد کشو است. اما قسمت فریزر از 3 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 2 عدد کشو برخوردار است.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

جهت باز شدن درب یخچال به سمت راست و جهت باز شدن درب فریزر به سمت چپ می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104  از سیستم هشدار دهنده صوتی و بصری در صورت باز ماندن درب یخچال و درب فریزر برخوردار است. در صورت قطع شدن برق تا مدت 6 ساعت این مدل یخچال فریزر قادر است مواد غذایی شما را نگهداری کند. این یخچال قفل کودک ندارد. اما یخچال فریزر ساید بای ساید دارای محفظه نگهدارنده بطری می باشد.

 

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۰:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

علت اهمیت امنیت وب سایت در جیست ؟

استعمال
از تصاویر و فیلم با حجم بالا فیلم ها و تصاویر گرانقدر می تواند سرعت لود صفحه اینترنت تارنما شما را به طور قابل توجهی کاهش دهند . زمانی که شما این راستی را در نظر بگیرید ، 39 درصد از مردمان در پهنا تعدادی ثانیه از سایت شما بیرون می شوند ، در صورتی‌که بارگیری سایتتان بیش از حد طول بکشد ، می توانید متوجه گردید که چرا تصاویر بایستی به طور منطقی مسئله به عمل گیری قرار گیرند و باصرفه سازی شوند .
پباده سازی
وب سایت در مشهد ابزارهایی
آنلاین به فیس بدون‌پول در وب وجود دارد که می تواند به کاهش تعداد پیکسل ها فارغ از از دست دادن کیفیت عکستان امداد کند ، در حالی که بازه زمانی لود صفحه ها برای بازدیدکنندگان وب را نیز کاهش می دهد به
کار گیری از لوگوی غیر قابل کلیک 36 درصد بازدیدکنندگان با کلیک کردن بر روی علامت شرکت ، به برگه دارای اهمیت گشوده می گردند . وقتی که لوگو این عمل را نمی‌کند ، می توانند به وبسایت بعنوان یک وبسایت منقضی گردیده نگاه کنند و بلافاصله آن را کنار گذاشتن نمایند . نشانه خود را در یک تگ مطلوب قرار دهید تا اطمینان حاصل شود که قابل کلیک می باشد .
هنگامی که اشخاص در شغل ها  طراحی سایت در مشهد خویش پس از گزینش هدف و پباده سازی وبسایت خود، یکی از ابزارها جهت نام و نشان سازی در دنیای تجارت لوگوی سایت می باشد . لوگوی وبسایت پیام رسان شما بطور مفید و پر سرعت به بازدید کننده منتقل می نماید .

لوگو خود را متناسب با مشتریان و افراد پباده سازی نمائید و در پباده سازی لوگو و مکانی که لوگو را در پباده سازی وب تارنما قرار می دهید فراوان اعتنا نمائید تا وقتی که فرد وارد وبسایت شما شد متوجه آن شود و لوگو هم تاثیر خویش را به بازدید کننده بگذارد .

لوگو توصیف دهنده هویت، ایده و انگیزه تجارت شما را نشان می دهد، لوگو بایستی به نوع ای باشد تا در ذهن یوزرها بماند تا با دیدن لوگوی شما کالا ها و یا این که خدمت ها تان را خاطره آوری نمایند .

هرچه لوگو شما بی آلایش و خلاف تر باشد باعث ساز جلب توجه مخاطبان و در کنار وی اعتماد آن‌ها را جلب می نمایید، با یک پباده سازی خلاقانه می بضاعت و بضاعت و توان یک هویت غیر وابسته و اختصاصی به شخصی برای کسب و عمل خویش معرفی نمائید .

لوگو پیچیده، ایده پرداز می باشد اما غیر قابل اعتماد می باشد . پژوهش ها نشان داده می باشد که لوگوهایی که از دسته های زاویه دار و یا این که دایره ای به کارگیری گردیده تاثیر بخش اعظمی بر روی ذهن اشخاص می گذارد .

برخی افراد برای این که اسم شان در ذهن مخاطب بماند در طراح لوگو اسم کمپانی و یا این که اداره را حک می کنند که این کار زیاد مطلوب نمی باشد . به خصوص در صورتیکه اسم تجاری خویش مرسوم و یا طولانی باشد این کار سفارش نمی شود .

هرچه لوگویی جالب و با کیفیت باشد کیفیت و سرویس ها آن شرکت و یا اداره را نشان می دهد، همچنین در کنار آن تاثیر بخش اعظمی بر تبلیغات و جذب مشتری داراست .

اشخاص ممکن می باشد در طول روز یک‌سری لوگو می بینند زمانی که لوگویی در ذهن آن‌ها ماند آن لوگو فراوان رشته ای می باشد و آن مقطع شخص به هدف خویش رسیده میباشد .
ر


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۱:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پروژه لینک سازی داخلی سایت شما

پروژه لینک سازی داخلی سایت

اگر استراتژی هدفمندی برای لینک سازی داخلی سایت خود نداشته اید، متاسفانه دیر یا زود سایت شما در آخرین صفحه از نتایج گوگل خواهد بود. !

در صورتی که هر کدام از صفحات سایت شما فاقد هرگونه لینک داخلی باشند از نظر گوگل به عنوان صفحه بی هویت یا Orphan Pages شناخته می شود.

همین امروز با سرمایه گذاری در پروژه سئو لینک سازی داخلی میتوانید جریان زندگی را برای همیشه در سایت خود را مجدد فعال کنید.

 

گوگل تاکنون بیش از 250 فاکتور مهم برای رتبه بندی سایت ها در نظر گرفته است که در بین تمامی این فاکتور ها، لینک سازی یا Link Building به شدت می درخشد و جز برترین فاکتور های مهم رتبه بندی در گوگل می باشد .

لینک سازی داخلی سایت گنجینه پنهان و ستون فقرات سئو سایت می باشد چون تاکنون تحت هیچ عنوانی نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

صفحات جدید زمانی توسط ربات های گوگل بررسی می شوند که از صفحه ای ایندکس شده، میانبری بین صفحات ایجاد شده باشد.

هدف گوگل در استفاده از لینک های داخلی دسترسی راحت به محتوای جدید و درک ارزشمندی یک صفحه در سایت است مثلا سایتی محتوای تازه ای ایجاد کرده اما هیچ لینک داخلی از سایر صفحات سایت برای آن ایجاد نشده باشد ربات های خزنده گوگل هیچوقت متوجه صفحه جدید سایت نمی شوند و  هیچ اتفاق خاصی برای جایگاه و رتبه سایت رخ نمیدهد.

لینک سازی داخلی سایت نوعی سیگنال مثبت برای موتورهای جستجوست که این صفحه سایت اهمیت بالایی دارد.

منبع شیک رنک


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۵۱:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت حرفه ای

ها را بر مبنا نیاز صاحبان کسب و کار می بضاعت به صورت ذیل گونه بندی کرد:1وب تارنما های فردی این دسته وب سایت ها معمولا با اهدافی زیرا اطلاع رسانی، آموزش، انتقال تجربیات و ایده ها به بقیه اشخاص تولید می شوند . مانند وب سایت فردی پزشک معالج معالج محمدیان (http://www .drmohammadian .ir/) .وب سایت های سازمانی (شرکتی) این نوع وب سایت ها معمولاً به منظور در دسترس بودن داده ها شرکت ها در فضای وب و سهولت کار  طراحی سایت در مشهد مخاطبان کسب و امور ساخت می شوند . مثل اینترنت وب سایت کمپانی داده سهل وآسان و سهل وآسان ایرانیان -اینترنت تارنما های فروشگاهی این جور تارنما ها با انگیزه فروش آنلاین اشکال متاع ساخت می شوند . مثل وب تارنما دکان اینترنتی دیجیفرآورده (https://www .digikala .com) .4-وب وب سایت های خبری این گونه وبسایت ها خبر‌ها و رویدادها را در موضوعات مختلف سیاسی، هنری، اجتماعی، ورزشی و . . . پوشش می دهند . نظیر وب سایت (http://www .emruzonline .com/) .

 5-اینترنت سایت های آموزشی این دسته اینترنت وب سایت ها با انگیزه یادگرفتن آنلاین و ارائه مطالب آموزشی به کاربران ایجاد می شوند . مثل اینترنت وبسایت متمم (http://www .motamem .org/) .

 

6-

اینترنت وب سایت های انجمن ها این مدل وب وبسایت ها به خودی خود محتوای خاصی ندارند و این کاربران می باشند که با مراجعه به آن ها، موضوعات مشخصی را طرح می نمایند و در ارتباط آن ها به فیس آنلاین به دعوا می پردازند .

 اینترنتسایتها را بر پایه کاربرد و رویه پباده سازی می بضاعت و توان و توان به فیس ذیل نوع بندی کرد :
1-وب سایت های استاتیک در پباده سازی این جور وب اینترنت تارنما ها از HTML ، CSS و جاوا اسکریپت به فعالیت گیری می شود و محتوای این اینترنت تارنما ها تنها به وسیله اشخاص فن ای و کارشناس اینترنت قابل بروز رسانی است . این تارنما ها هزینه پباده سازی پایینی دارا می‌باشند اما هزینه نگهداری و بروز رسانی آن ها بالا می باشد .

 2-اینترنت وبسایت های داینامیک این نوع وب وب سایت ها به یاری برنامه نویسی اینترنت و سیستم مدیریت محتوا تولید می شوند و محتوایآن ها به وسیله صاحبان آن ها قابل پیدایش رسانی و تغییر‌و تحول می‌باشد . این اینترنت اینترنت تارنما ها معمولاً با زبان های برنامه نویسی ASP .Net ، PHP و . . . ساخت می شوند و از تکنولوژی های Ajax وSilverlight هم به کار گیری می مارک . مزیت اینترنت تارنما های داینامیک نسبت به وب تارنما های استاتیک این می باشد که صفحه های آن ها قابل اضافه شدن و داده های آن ها هم قابل تغییر‌و تحول هستند .

3پرتال ( پورتال ) پرتال ها به اینترنت تارنما های بزرگ و داینامیک اطلاق می شوند که معمولاً از کنار نیز قرار دریافت کردن یکسری اینترنت اینترنت سایت ایجاد می شوند . پرتال ها برای به کارگیری سازمان های گران قدر و میانگین بکار می مراحل . به طور مثال : پرتال های خبری که مشتمل بر بخش های تکثیر خبر، عضوگیری، لحاظ سنجی و . . . می باشند .

 

4-

وب تارنما های متحرک ( فلش مموری مموری ) این گونه اینترنت اینترنت تارنما ها از جذابیت گرافیکی و بصری بسیار بالایی برخوردار می باشند ولی سه دسته های اکثر دارا هستند که عبارتند از : توشه گذاری آهسته وب تارنما ها در فضای وب، عدم خوانده شدن محتوای آن ها توسط موتورهای جستجو گر و همچنین عدم بضاعت و توان و توانایی در پیدایش رسانی آن ها به وسیله صاحبان آن ها .

 

اینترنت

وبسایت
چیست
سخن

پایان اینترنت به سرعت در درحال حاضر پیشرفت می‌باشد و هر روز جمع زیادی به این شبکه جهانی می پیوندند . به کارگیری گسترده از اینترنت سبب شده می باشد که وب سایت ها در تجارت روز جاری نقشی حساس و حیاتی را ایفاء کنند . اینترنت سایت شما در راستی بزرگترین ابزار تبلیغاتی، عرضه خدمت ها و تولیدات و معرفی شما به مشتریان تان در دنیای وب است؛ بدین ترتیب پباده سازی سایت خود را به طراحان رشته ای و با تجربه ایزی اینترنت بسپارید تا بتوانید با داشتن اینترنت سایتی با کیفیت و قدرتمند، در دنیای وب خوبتر چشم گردید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۳:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خصوصیت های قابل انعطاف افزاری هاست چه است؟


خصوصیت های قابل انعطاف افزاری هاست چه است؟
به عبارتی‌طور که گفتیم سرورها یک سیستمی مانند همین لپ‌تاپ فردی خودمان می باشند. و لپ‌تاپ ما برای استعمال بی تردید به سیستم برهان نیاز داراست. به همین رخ سرورها هم دارنده سیستم دلیل میباشند. و از دو سیستم استدلال لینوکس و ویندوز استعمال می کنند. حال کافی میباشد بدانیم تفاوت این دو با هم در چه می باشد و کدام یک برای ما بهتر میباشد؟

طراحی سایت در مشهد

مقایسه هاست ویندوز و هاست لینوکس
در بنا شده در این مقایسه قرار وجود ندارد بگوییم دربین لینوکس و ویندوز کدام خوب میباشد و کدام به درد نمیخورد! هرمورد از این سیستم برهان‌ها حالت و تجهیزات خاصی دارا‌هستند و گزینش شما می بایست براساس دسته سایتتان باشد. برای اطلاع از قوانینی که گفتم، بگذارید از جنبه‌های مختلف مقایسه‌ای در میان لینوکس و ویندوز داشته باشیم.

از حیث گویش برنامه نویسی: هاست ویندوز به وسیله کمپانی مایکروسافت ارائه شده‌است. و تنها از گویش‌های برنامه‌نویسی ASP و NET پشتیبانی می کند (که خب صاحب و مالک امتیاز این دو گویش خویش کمپانی مایکروسافت میباشد!) ولی آمار نشان میدهد که اکثر وبسایت‌های عالم با گویش PHP برنامه نویسی شدند. یک امتیاز مثبت برای هاست لینوکس! زیرا لینوکس به طور کامل سازگار با گویش PHP میباشد.
از دید سیستم‌های مدیر محتوا: اکثر سیستم‌های رئیس محتوا مثل وردپرس، جوملا، دروپال، دیتالایف و دکان ساز دوستداشتنی پرستاشاپ بر اساس PHP نوشته شدند. و تنها هاست لینوکس قادر است از این برنامه‌ها پشتیبانی نماید.
از نگاه در اختیار گرفتن پنل: به عبارتی‌طور که اشاره کردیم در اختیار گرفتن پنل Cpanel اینک از شایسته ترین رابط‌های گرافیکی میباشد (که اتفاقا در صورتی نو‌فعالیت می‌باشید یادگرفتن‌های فراوانی در وب برای عمل با این پنل موجود هست.) در هاست لینوکس می توانید از در اختیار گرفتن پنل‌های Cpanel ، Direct admin ، Kloxo و Zpanel استعمال فرمائید. و درهاست ویندوز از Plesk و Website panel.
از حیث سرعت: در واقع سرعت هاست طولانی تر به خصوصیت‌های طاقت فرسا‌افزاری برمی‌گردد و ربط چندانی به سیستم دلیل سرور ندارد! البته می‌قدرت اعلام کرد در مواقعی هاست لینوکس سرعت بیشتری از ویندوز داراست. چرا؟ زیرا لینوکس ابزارهای متعددی برای سئو و ارتقا سرعت وبسایت پیش‌بینی نموده است.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۵:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

Goal معیاری برای سنجش تلاش تارنما


Goal معیاری برای سنجش تلاش تارنما شماست. تا هنگامی یک Goal تهیه نکرده باشید نمی توانید متوجه گردید که سایت شما به چه معیار سعی نیکی داشته میباشد. برای فهم و شعور بهتر مثالی می زنیم، یک Goal می‌تواند هدف ها تارنما و کسب و عمل شما باشد. به عنوان مثال Goal برای یک تارنما فروشگاهی میتواند خرید یا این که پرداخت باشد، قادر است Sub Scribe کردن خبر نامه ی ایمیلی باشد و یا این که حتی عضویت در وبسایت.

طراحی سایت در مشهد

به عنوان مثال:
فرض فرمایید ما یک ورقه ی عضویت به ازاء اخذ یک پوشه دانلودی داریم، زمانیکه استفاده کننده نشانی آدرس اینترنتی خویش را وارد نموده و بر روی عضویت کلیک میکند، به ورقه ی ثابتی به خواسته قدردانی از عضویت مخاطب و موعظه جهت ادامه ی پروسه دانلود انتقال می یابد. با ورود استفاده کننده به‌این برگه که اصطلاحاً ورقه ی سپاس از مشتری گفته می‌شود، برای ما یک Goal محسوب خواهد شد. برای تثبیت این Goal در گوگل آنالیتیک فرایند ذیل را دنبال فرمائید:
در حساب گوگل آنالیتیک خویش، وارد منوی Admin از navigation بالای برگه گردید.
از نصیب View ، آیتم ی Goals را گزینش فرمایید.

 


توجه داشته باشید درین نصیب محدودیت تولید Goal دارید و گوگل آنالیتیک به شما 20 goal اذن میدهد ساخت نمائید و Goal های تولید گردیده را نیز نمی اقتدار حذف نمود و صرفا می‌توانید آن را دستکاری فرمائید. پس در تولید Goal های ضروری و درست توجه نمائید .
برای تولید یک Goal نو بر روی New Goal کلیک فرمایید.

 

 

سه مرحله ی ذیل را بایستی طی فرمایید که بایستی آنان‌را مطابق زیر انجام دهید:

Goal Setup

درین مرحله می بایست طریق ی اعمال پیکربندی Goal را تعیین فرمائید. ما از Template به کارگیری می‌کنیم. بر روی Continue کلیک کنید.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۶:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

عدم داشتن معیارهایی برای گوگل فرندلی بود وب سایت


همینطور بایستی بدانید که وبسایت هایی که به نیکی پباده سازی نشده باشند مشکلاتی از قبیل:

عدم داشتن معیارهایی برای گوگل فرندلی بود وب سایت
نرخ خروج بالای یوزرها
بازه زمانی زمانه خیلی کوتاه یوزرها در وب سایت
عدم بازدید یوزرها از برگه‌های گوناگون وبسایت
و…

طراحی سایت در مشهد
۳. با صرفه‌سازی و سئوی وبسایت خوب : راجع به بهینه سازی حرف بسیار شده‌است . محتوای تارنما می بایست راجع‌به یک قضیه مختص باشد و در مسافت وقتی معلوم بروزرسانی شود تعالی مشتریان خویش را از دست خواهد بخشید.ابدا از روشهای فریبنده برای بهینه سازی وب سایت به کارگیری نکنید!

پیشنهاد ما به شما این میباشد که از سه منش طلایی پر اسم و رسم seo استعمال نمایید: رعایت اصول کدنویسی، ایجاد محتوای اثرگذار، و تبادل لینک و پیوند.

در سئو تارنما از مورد ها ذیل خودداری فرمایید:

به کارگیری بیشتراز حد کلمه ها کلیدی
لینک و پیوند های شکسته
نسخه برداری کردن مطالب
محتوای تکراری
۴.واحد سنجش حجم برگه اولیه تارنما: امروزه شاهد رویش روزافزون حجم صفحه های اینترنت هستیم. با فراتر رفتن کیفیت محتوای ارائه گردیده، سالانه حجم میانگین صفحه ها اینترنت ارتقا می یابد. همانگونه که احتملا می‌دانید یک وبسایت خوب بایستی در کمتر از سه ثانیه با سرعت ۲۵۶ وب لبریز سرعت بار گذاری شود . با ارتقاء روزگار لطمه آن متوجه بازدید کنندگانی می گردد که با وب‌های عادی وارد وب سایت شما می گردند، با این اکانت ساخت وب سایت خوب بایستی تا حد قابلیت و امکان معمولی و سبک صورت پذیرد. در خصوص گرافیک وبسایت بایستی بیان‌کنم که به کار گیری از پوشه‌های پیکان و تصاویر گرافیکی حجیم ابدا پیشنهاد نمیشود. هم چنین می بایست لغات کوتاه مشخصی برای تولید ها، با محتوای نادر و اثرگذار در لحاظ گرفته گردیده و به خریداران این قابلیت و امکان داده شود که با فشار دکمه منوی روی آنان، به توضیحات و گرافیک بیشتری دست یابند. گوگل نیز دقت ویژه ای به تارنما های با سرعت بالا داراست. می توانید از این لینک و پیوند سرعت وب سایت خویش را ملاحظه کنید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۳:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

HTML5 پنجمی و آخری ورژن گویش HTML


شاید براتون دیدنی به حیث بیاد که بدونید این گویش در یک آزمایشگاه فوق انرژی فیزیک کالج Switzerland Geneva به اسم CERN دیده به جهان گشود ، CERN مکانی بود که فیزیک دانان از اقصا نقاط دنیا در آن جا توده می‌شدند و به تبادل نظریات ، تفکرات و یافته های خویش با یکدیگر می‌پرداختند ، در این بین یک کدام از دانشمندان این آزمایشگاه به اسم Tim Berners-Lee هنگامی که درگیر به فعالیت در بخش کامپیوتری CERN بود ایده ای در ذهنش جرقه زد Tim Berners با خویش خاطرنشان کرد چه خوب می شد که فیزیکدانان سراسر جهان می‌توانستند سوای حضور در CERN داده ها و یافته های خویش را از مکان های متعدد با یکدیگر رد و بدل نمایند وی برای تحقق یافتن ایده‌ی نوظهورخود سه تکنولوژی اصلی که در واقعیت مبنا اینترنت مدرن میباشد را ابتکار کرد: HTML, URI, HTTP.

طراحی سایت در مشهد

این ابتکار عمل در سال 1990 برای شاغلین در CERN این قابلیت و امکان را مهیا کرد تا داده ها خویش را به اشتراک بگذارند . در آخرها سال 1990 او‌لین ورقه اینترنت بر روی سرور قرار گرفت. و در سال 1991 مردم بیرون از CERN نیز می‌توانستند به انجمن تازه اینترنت بپیوندند، بعد در آوریل 1993، CERN ذکر کرد که تکنولوژی World Wide Web برای همگی مردم به طور مجانی در دسترس خواهد بود. Tim Berners در آن روزگار فکرش را هم نمی کرد که‌این لهجه روزی به‌سرعت سرسام آوری توسعه و گسترش یابد و در سراسر جهان این سیرتکامل سرو صدا به پا نماید.

در نوامبر 1995 ورژن HTML 2.0 معرفی شد و بعد از آن در به عبارتی سال ورژن ی HTML 3.0 منتشر شد، اما متاسفانه این نسخ با استقبال چندانی مواجه نشدند.

در سال 1996 سازمان W3C مخفف World Wide Web Consortium در معنای کنسرسیوم کانال جهانی اینترنت که وظیفه استاندارسازی HTML , CSS را بر عهده داراست آغاز به عمل بر روی ورژن ی این گویش کرد که نتایج فعالیت آن ها در 14 ژانویه 1997 تکثیر HTML 3.02 بود. این ورژن به جهت سازش با مرورگرهای متعدد در سیستمهای ادله مختلف توانست رضایت اکثریت را به خویش جلب کند.

در 18 دسامبر 1997 ورژن HTML 4.0 در اینترنت منتشر شد در همین دربین موسسات خالق مرورگر اینترنت چندین ویژگی ها اختصاصی بخود را به‌این ورژن افزودند که قابلیت و امکان اجرا بر روی مرورگرهای دیگر را نداشت. بعضا از این تغییرات آیتم تایید W3C قرار گرفت ولی برخی دیگر خیر. با تغییرات HTML مرورگرها ناچار به تغییر و تحول شدند تا خویش را با تغییرات نو HTML وفق دهند.

در مورخ 24 آوریل 1998 در‌این ورژن تجدید لحاظ شد و نتایج آن پیدایش HTML 4.01 بود که با مقداری تغییر تحول و رفع چند ایرادات، در W3C به رسمیت شناخته شد و قدم بزرگی به سمت در میان المللی کردن اوراق که انگیزه حقیقی و واقعی کانال جهانی اینترنت بود برداشته شد .

HTML5 پنجمی و آخری ورژن گویش HTML میباشد این ورژن در دسامبر 2012 به وسیله W3C معرفی شوید.

خب درین گردهمایی آموزشی با تاریخچه پیدایش اچ تی ام ال (HTML) آشنا شدیم امیدوارم که‌این گرد هم آیی آموزشی برای شما دوستان عزیز اثرگذار واقع شود در گرد‌همایی آینده وارد مباحث عملی خوا هیم شد در انتظار نگرش های شما هستم .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۸:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)