مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

هاست چیست؟

طراحی سایت در مشهد
هاست
چه است؟ با اعتنا به مطالب قبل که مراحل انجام تثبیت دامنه را توضیح دادیم که چه‌گونه آن را انجام دهیم آن‌گاه از اتمام این عمل می‌توانیم فضای هاستینگ تولید کنیم . هاستینگ یعنی فضایی که اطلاعات شما در آن ذخیره می شود . و این فضا بستگی به حجم داده ها شما دارد و هر چقدر حجم آن بخش اعظم باشد به فضای بیشتری نیاز دارااست که برای هر شخص یا نهاد یا اداره و . . فرق دارد .

طراحی وب سایت در مشهد

یک وب وب سایت برای این‌که به چهره 24/7 (هفت روزه هفته 24ساعت شبانه روزی) در دسترس باشد طبیعتا بایستی بر روی کامپیوتری باشد که دایما بدیهی و در حالا سرویس دهی است . اکنون در‌صورتی‌که بخواهید تارنما خویش را در کامپیوتر خویش نصب کرده و روش اندازی فرمایید بایستی طوری باشد 24 ساعته آن را پر‌نور نگهدارید و مشکل‌ها جانبی که به وجود می آید را بتوانید بر‌طرف فرمائید . از این رو می بایست از پیدایش این خطاها دوری کنیم . با این تفاسیر وقت و انرژی زیادی بایستی گذارده شود به همین عامل هر کمپانی یا سازمان و یا این که چه بسا شخصی که می‌خواهد برای خود وب وب سایت ایجاد نماید به کمپانی‌های معتبری که در‌این مورد فعالیت دارا هستند باید مراجعه ‌نمایند . سرورهای کمپانی‌های هاستینگ معمولا در بیرون از جمهوری اسلامی ایران و در معتبرترین دیتا سنترهای (مرکزها داده) دانا قرار دارا‌هستند .

هاست
-پباده سازی سایت نیکان
پشتیبانی
هاست: پشتیبانی و رفع انواع گونه های خدمت‌های هاستینگ معمولا به رخ شبانه روزی انجام میگردد که سبب می گردد برطرف کردن مشکل ها تارنما شما در کمترین زمانه ممکن چهره بگیرد .

هاستینگ
- تیم مهندسین نیکان
پلان‌های
هاستینگ: زمانی که فضای هاست تهیه و تنظیم می‌گردد کاربر به عنوان مشتری به فضای کوچکی از این سرورها دسترسی دارااست پلن‌های مختلفی برای انتخاب جور سرویس هاستینگ وجود داراست این پلن ها گزینش کننده اندازه تخصیص منابع بسخت افزاری و نرم افزاری سرو میباشند . بدیهی می‌باشد سرویس های که هزینه بیشتری دارا‌هستند منابع منابع بیشتری هم مشتری قرار میدهند . مشتری در گزینش گونه پلان زمینه لحاظ خویش مختار میباشد . در فیس تمایل میتوانید برای مشاوره هاستینگ با مجموعه مهندسین نیکان به شماره تلفن021284242 تماس نتیجه ها کنید .

تمدید
هاست: ازآنجاکه فضای هاست اغلب در بازه وقتی سالیانه ارایه می‌شود لذا قبلی از انقضای آن بایستی نسبت به تمدید مبادرت فرمایید . این فعالیت از شیوه در اختیار گرفتن پنل هاستینگ شما امکان پذیر می‌باشد .

انواع
هاستینگ: 1)
هاست منحصربه‌فرد
2)
هاست اشتراکی
در بخش اعظم کمپانی‌ها یک خلأ را به چندین استفاده کننده اختصاص می دهند یعنی یک حریم را به یکسری نصیب کوچک تقسیم کرده و در چنگ یوزرها می گذارند و با هزینه‌ی کمتر اطراف کاربران از حریم به رخ مشترک به کارگیری می‌کنند .

درین فیس برای تارنما‌هایی که اطلاعات و حجم بالایی را به کارگیری می نمایند سرورهای مخصوص از دید امنیتی و پایداری خدمت‌ها به هیچ عنوان قابل مقایسه با سرورهای مشترک وجود ندارد . زیرا افزایش درخواست در سرورهای مشترک سبب افت سرعت پاسخ دهی می شود لذا ممکن می باشد در وب سایت‌های آن‌ها اختلال به وجود آید .

هاستینگ
اختصاصی و اشتراکی
اعتبار
شرکت هاستینگ: این نکته را می بایست در لحاظ گرفت که سرویس هاستینگ مورد به کار گیری، شرایط و نکات متعددی به یار و همدم دارد از جمله این نکات محل فیزیکی سرورها، پهنای باند، امکانات امنیتی، استحکام بنای فیزیکی، پیش گویی وضعیت بحرانی مانند قطعی برق، آتش سوزی، زلزله و . . .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۳۵:۰۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وبسایتی با سرعت موشک داشته باشید


طراحی سایت در مشهد
بی تردید برای خودتان هم پیش آمده است که می خواستید وارد یک وبسایت شوید اما سرعت آن سایت آنقدر کند بود که صرف لحاظ کردید و آن وب سایت را بسته اید. این مورد درباره ی کاربران وب سایت شما هم درستی می نماید.
ساخت وب سایت در مشهد
همان گونه که درخصوص قبلی گفتیم، استفاده از قالب های فراهم برای وبسایت های وردپرسی، نیازمند استعمال از افزونه های مختلفی است که این قضیه سبب ساز افزایش حجم فایل های وبسایت می‌گردد و همین افزایش حجم می تواند تاثیر چشمگیری در سرعت وبسایت شما داشته باشد.

به کار گیری از قالب منحصربه‌فرد، میتواند باعث شود سرعت بسیار بهینه تری برای سایت خودتان داشته باشید و همین موضوع کمک مینماید تا کاربران بیشتری به وبسایت شما وارد شوند و سکو تارنما شما بهتر شود.

همچنین قالب منحصر می‌تواند هماهنگی طولانی تر و بهتری با سیستم وردپرس شما داشته باشد و فشار کمتری به سرور هاست شما وارد کند که این مورد هم سبب باصرفه تر شدن سرعت وبسایت شما خواهد شد.


طراحی وب شرکت میان المللی تبلیغات ویرا
۳- وب سایتی مطابق با نیازها و ذوق و سلیقه خودتان داشته باشید
خیلی از قالب های فراهم وردپرس، شکلی یکسان و تکراری دارا هستند که همین قضیه باعث شده است اکثر تارنما های وردپرسی، ظاهری شبیه به هم داشته باشند.

یکی‌از طرق تمایز در دنیای امروز که کسب و کارهای زیادی در در حال حاضر رقابت باهم میباشند، این می باشد که شما ظاهری متمایز داشته باشید تا بهتر در ذهن مخاطب خودتان بمانید.

طراحی قالب منحصر وردپرس ، به‌این آیتم کمک می‌کند که بتوانید قالبی مطابق با نیازها و سلیقه خودتان داشته باشید.

ممکن است شما بخواهید در سایت خودتان به عنوان مثال روند خرید متفاوتی از مراحل خرید پیشفرض وردپرس داشته باشید و با این عمل، لذت بیشتری برای خریداران خودتان ساخت فرمایید. یا ممکن می باشد شما بخواهید در حساب کاربری مشتریان خودتان، امکانات خاصی مانند آواتارهای شخصی، سیستم امتیازدهی و… داشته باشید، یا شاید هم بخواهید در قسمت هدر سایت خودتان امکانات خاصی داشته باشید.

با طراحی قالب مخصوص وردپرس ، شما می‌توانید همگی نیازهایی که دارید را به طراح قالب وردپرس خودتان بگویید تا برایتان این امکانات را در نظر بگیرد و بدون نیاز به افزونه یا امکانات یگانه بیشتری، در قالب شما به صورت پیش فرض پیاده سازی کند.

در طراحی قالب منحصر وردپرس، شما می توانید مرحله به مرحله تمامی کارهای طراحی گرافیکی قالب، امکاناتی که برای وب سایت خود نیاز دارید و می‌خواهید در قالب ساخت شود، کدنویسی قالب و… را تایید فرمایید و گام به گام جلو بروید تا قالب شما مهیا و نهایی شود.

به همین خاطر قالب منحصربه‌فرد وردپرس شما تماما با حیث و ذوق وسلیقه شما طراحی می‌گردد و می توانید تمامی موردها ظاهری که مد نظرتان است را در گرافیک قالب و امکانات آن پیاده سازی نمایید. همین زمینه کمک می نماید که وبسایتی بی نقص و بی نقص متناسب با ذوق خودتان داشته باشید.

پس در طراحی قالب اختصاصی وردپرس ، شما می‌توانید ذوق و سلیقه خود را به صورت کامل اعمال کنید تا قالبی کاملا شخصی داشته باشید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۷:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آموزش بک لینک گرفتن برای طراحی سایت


کامنتینگ یکی نحوه های معمول بک پیوند دریافت کردن برای طراحی وب میباشد. بدین مراد بایستی وب سایت هایی که نمره اسپم کمتر از 60 درصد دارا هستند را شناسایی فرمائید و یک کامنت مربوط به زمینه تثبیت نمائید تنها نباید فراموش فرمائید که کامنت های قدردانی و نامربوط از لحاظ گوگل اسپم میباشند و موجب جریمه وب سایت می گردند. به‌دنبال در نصیب اسم متن لینک و پیوند را وارد فرمائید و در نصیب تارنما نشانی پیوند را جای گذاری نمایید. به همین راحتی یک بک پیوند با امکان کلیک ساخته اید.

یادگرفتن بک پیوند دریافت کردن از حساب M OZ  طراحی سایت در مشهد
ابزار های بدون‌پول و مبلغی متعددی برای تحلیل وب سایت رقبا وجود دارا هستند علاوه بر این می‌توانید تارنما خودتان را نیز محاسبه فرمائید و نقاط ضعف آن را بیابید. یکی آنان اکانتmoz میباشد که اولی استعمال شما بدون‌پول خواهد و در دفعات بعدی بایستی آن را مبلغی تنظیم نمائید. یکی کاربرد های بسیار خوب حساب moz شناسایی وبسایت هایی که رقبایتان از آنان بک پیوند گرفته اند. برای این عمل باید به نصیب پیوند اکسپلورر وارد گردید و تب inbound links را تعیین فرمائید. بعد از آن نشانی وب سایت حریف را وارد فرمایید و دکمه چک را کلیک نمائید در‌پی تمام URL هایی که رقیبتان از آنان بک لینک و پیوند گرفته را مشاهده خواهید کرد.

برای طراح وبسایت شدن چه مهارت هایی نیاز میباشد؟

برای تبدیل شدن به یک طراح تارنما می بایست مهارت های زیادی را بیاموزید . یکی این مهارت ها ، مهارت کدنویسی های مربوط به ساخت سایت استاتیک هست که دربرگیرنده CSS و HTML هست . هم چنین نیاز به احاطه بر گویش های برنامه نویسی پایین اینترنت همانند php و... بسیار مهم می‌باشد . ولی نا گفته نماند یادگیری مهارت های پباده سازی گرافیک ، معماری اینترنت ، بازاریابی ، اصول پباده سازی تعاملی و ... برای یک طراح سایت ضروری است .


طرز یادگیری:

برای یادگیری مهارت های نقل شده دو طریق موجود هست :
1. کاوش در وب
2. کلاس های آموزشی دانش سرا ها و کمپانی هایی هم زیرا نونگار


یادگرفتن طراحی وب

CSS چه است و چه کاربردی دارااست؟

ساخت سایت با css یا این که Cascade Style Sheets گویش برنامه نویسی میباشد که W3C یا این که کنسرسیوم در بین المللی کانال جهانی وبسایت برای حل ایرادات به وجود آمده طی دوران دوره استعمال از HTML درست شده میباشد ، توصیه داده میباشد . این لهجه برنامه نویسی عملا مکملی برای لهجه HTML به حساب میآید و برای مالامال کردن نقاط ضعف و خلاء در همت میباشد . استعمال از کد های CSS موجب پاک و تروتمیز شدن کد های برنامه نویسی تان خواهد شد هم چنین روءیت کرد شما‌را به پباده سازی طولانی تر معطوف می سازد .


HTML چه است و چه کاربردی داراست؟

HTML یا این که Hyper Text Markup Language به معنای لهجه آرم گذاری فوق متن هست . Html لهجه استاندارد طراحی سایت میباشد و همگی کدهای ورقه اعم از طرف مشتری و طرف سرور در نهایت به تگ html در ساخت سایت تبدیل گردیده و بوسیله مرورگر نمایش داده میشوند . در لهجه برنامه نویسی HTML بخش های گوناگون بوسیله اجزایی به اسم تگ از یکدیگر غیروابسته میشوند، که هر مورد دارنده خاصیت و کاربرد مربوط خویش میباشد . این تگ ها به مرورگر اعلام میکنند که هر بخش از ورقه چه مدل عنصری میباشد و باید به چه فیس نمایش داده شود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۴:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا در بعضا مواقع، وب سایت OFF می شود


چرا
در برخی مواقع، سایت OFF میگردد؟ مواردی موجود هست که سازه به دلایلی، سرور تارنما off می گردد . Off شدن یک سرور، عملا به معنای انقطاع شدن همه وب وبسایت هایی هست که روی آن سرور هاست شده اند .

طراحی سایت در مشهد
البته چه دلایلی میتواند سبب به قطعی در هاست و سرور شود؟
در زیر برخی از عوارض عدیده ای را آورده ایم که ممکن میباشد یکی از عوارض برای انقطاع شدن سرور باشند .
دقت به‌این نکته نیز حتمی می‌باشد که اینها صرفا بعضا از عارضه ها قطعی در سرور و خاموشی در وب سایت می‌باشند و عوارض دیگری هم ممکن می باشد وجود داشته باشند: مشکل ها
فنی مثل فساد در طاقت فرسا افزارهای سرور، سوختن قطعات، و غیره تغییر
در سرور، آپ تو دیت، نصب برنامه ها و غیره جدا
ارتباط موقتی یا این که مستمر با دیتا سنتر راس فشار بیشتراز حد روی سرور . درین حالت گفته میگردد سرور زیر فشار میباشد .
ریست شدن سرور به دلایل متعدد . یکی آن عوارض میتواند پر شدن بافرهای یاد ای سرور باشد .
جمله پایان اینکه، هر چه سرور شما قویتر باشد، احتمال off شدن آن نیز پایینتر خواهد بود و بالطبع هزینه ای نیز که شما برای آن سالیانه یا ماهیانه پرداخت خواهید کرد نیز بالاتر خواهد رفت .

اهمییت
نرخ پایداری سرور برهه زمانی زمانی که یک سرور و تمام وبسایت های باطن آن سرپا هستند به مقطع وقتی که سرور و تمام تارنما های روی آن جداگانه می باشند، نرخ پایداری سرور نامیده می‌گردد . معمولا موسسه ها ارائه دهنده خدمات هاست، این روزگار را در طی یک‌سال ترازو می‌کنند و آن را ملاکی برای پایداری سرور قرار می‌دهند . هر چه سرور هاست قدرتمند تر باشد، دوره پایداری آن هم که برحسب درصد بیان میشود فراتر خواهد بود .

بعنوان نمونه فرض نمائید هاستی را خریداری نموده اید که نرخ پایداری آن، 99 درصد میباشد . این به معنی آن هست که سایت شما در در طول یک‌سال، بطور معدل 4 روز یا مساوی 96 ساعت انقطاع میباشد . پیشنهاد ما به شما آن هست که هنگام خرید هاست، همواره به ایم قضیه توجه داشته باشید و هیچ زمان گول عدد و رقم های ارائه گردیده مانند 99 درصد را نخورید و خودتان را به محاسبه عادت دهید .

اعتنا به‌این نکته هم داشته باشید که هاست خوب، حکم طلا و جواهرات دارد و شما‌را از معضلات آتی بر حذر می‌دارد اما در ازای شما ملزم به پرداخت هزینه بالاتری خواهید بود . پاراگراف آخر این‌که هر گرانی بی حکمت نیست و هر ارزانی هم حکمتی دارد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۷:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه گونه می توانیم گواهی ssl بگیریم؟


به چه شکل
می‌توانیم مدرک ssl بگیریم؟ برای خرید و به کار گیری از گواهینامه ssl بایستی ابتدا کلید قابل رمز گذاری گردیده دربین استفاده کننده و سرور انگیزه را تعیین نماییم . بعداز این که‌این کلید همگانی از طرف یک سرور برای فعال نمودن پروتکل ssl ایجاد شد باید اطلاعات این کلید به همدم درخواست استفاده از ssl به شرکت های مختلفی مانند Verisign ارسال شود .

طراحی وب در مشهد

صادر شدن گواهینامه ذی‌ربط به وسیله موسسات هم فرآیند مختلفی دارد . شرکت هایی که دراین باره کار می نمایند در آغاز می بایست واحد سنجش امنیت سرور را به حساب آوردن کرده و آن را تایید کنند .بعداز تایید نمودن امنیت سرور شرکت وریساین کلید عمومی که از طرف سرور اخذ نموده بود را دوباره رمزگذاری می‌نماید و برای به کارگیری در مشت وبسایت قرار می‌دهد .تاثیر

تاثیر  طراحی سایت در مشهد
ssl بر روی seo و جایگاه بندی وب سایت ها در گوگل seo در واقع همان بهینه سازی وبسایت برای جایگاه بندی موتور های جستجوگر گوگل می‌باشد . هر چه یوزرها بیشتری از یک تارنما بازدید نموده و در فضای آن بمانند آن وب سایت می‌تواند در سکو بندی گوگل در صفحه ها اول قرار گرفته و در واقع از دید بهینه سازی باصرفه باشد .یکی از موردها دیگری که در بهینه سازی وبسایت اثر گذار میباشد و سبب ساز با صرفه شدن آن می گردد دریافت گواهینامه ssl میباشد . از طریق ارتقا امنیت تارنما می شود به راحتی تاثیر ssl روی بهینه سازی سایت را ادراک نمود .

تاثیر
ssl در امنیت یوزرها
هر چه امنیت یک وب سایت فراتر باشد و در مراقبت اطلاعات افراد از الگوریتم های کد گذاری شده استعمال کرده‌با‌شد به راحتی میتواند یوزرها بیشتری را به خویش جذب کرده تا در برهه زمانی زیادی بر روی سایت بمانند و به پرداخت ها اینترنتی خود بپردازند .این دستور منجر میگردد تا مقدار بازدید و اعتبار یک تارنما از نگاه موتور های کاوش گر گوگل بهینه شده و منجر ارتقاء مرتبه بندی سایت شود .

مطمئناً سایتی که از نگاه امنیت در تراز پایینی باشد علاوه بر عدم توان در جذب یوزرها، نمی تواند از دید seo نیز باصرفه باشد و سکو خیر و خوبی در جست و جو های گوگل داشته باشد .پس در صورتی مدیریت یک سرور را بر عهده دارید در قدم نخستین یک گواهینامه ssl از موسسات صادرکننده آن برای تارنما خود خریداری فرمایید و آن‌گاه به بهبود وبسایت از روش رویه های دیگر بپردازید .

پس تماماً مراقب باشید که در شرای درگاه پرداخت اینترنتی سایتی با آرم https مقدمه نشده بود آن از گواهینامه ssl استعمال نکرده و نمی تواند محیطی امن برای انتقال داده ها شما باشد .در واقع با توجه به ضرورت امنیت وب سایت های امروزه می توان به راحتی به اهمیت این موردها برای سایت های متعدد پی پیروزی .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۹:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برنامه نویسی شی گرا و ریسپانسیو


طراحی وب در مشهد برنامه نویسی شی گرا، یا برنامه نویسی oop، یک راه یا این که سبک برنامه نویسی می باشد که در آن توسعه و گسترش دهنده همگی متغیرها و توابعی که در کنار هم عملیاتی را انجام میدهند را در قالب یک کلاس واحد اداره دهی می‌نماید . اضطراری به توضیح میباشد که تکنیک برنامه نویسی شی گرا به مراتب کارا و پیچیده تر از سبک برنامه نویسی بر پایه ی تابع (procedural) می‌باشد .
طراحی
تارنما در مشهد
عارضه
ها برتری
برنامه نویسی شی گرا : قابلیت و امکان
اداره دهی باصرفه تر کد قابلیت و امکان تقسیم برنامه به برنامه های کوچک تر اما جدا . برنامه ی حائز اهمیت به صورت یک exe در میاید که دیگر قسمت های غیروابسته برنامه را فراخوانی می‌نماید (modularity) .
عدم نیاز به نوشتن کدهای تکراری و قابلیت و امکان و امکان هایی که پیش از این پیاده سازی گردیده اند و صرف جویی در استعمال از منابع .
با این وجود، بخش اعظمی از توسعه و گسترش دهندگان تلاش می‌کنند در پروژه های کوچک و ساده خویش از سبک برنامه نویسی بر پایه ی تابع (procedural) سود بگیرند .

اما همین که پروژه بزرگتر میگردد، خوبتر می باشد به منظور تایپ کردن یک برنامه ی کارآمد و رقم زدن تجربه ی کاربری با صرفه، از تکنیک برنامه نویسی شی گرا برای تولید و توسعه و گسترش ی پروژه استعمال شود .

 

برنامه طراحی سایت در مشهد
نویسی شی گرا چه می‌باشد؟ در قبل گذشته از اینکه مفهوم شی گرایی وارد گویش php شود، برنامه نویسان مجبور بودند php را در کنار html به کار گیری کنند که‌این راه در پروژه های کوچک نقص‌ بزرگی محسوب نمیشد البته هنگامی که حرف از ساخت برنامه های میانگین و والا به در میان می آمد فعالیت یکم مشقت بار خیس میشد زیرا اینطور برنامه نویسی هر چقدر نیز مدیریت گردیده باشد، دارنده کدنویسی ماکارونی و کثیفی است که مدیریت و توسعه و گسترش و توسعه و گسترش آن را نسبت به برنامه نویسی شی گرا خیلی دشوارتر می‌کند .

 

رنامه نویسی شی گرا یا این که به اختصار oop که مخفف Object-Oriented Programming می‌باشد، به شما اذن می‌دهد در کدهای خویش تقسیم بندی های متفاوتی انجام دهید و کدهای php و html را تا حد زیادی از نیز غیر وابسته نمائید و همین فعالیت منجر می‌شود تا مدیریت روی کدهای php فوق العاده بالا رود . البته خیلی عوارض دیگر نیز وجود دارااست که بیرون از طاقت این مقاله میباشد . خب نیز فعلا برویم سراغ توضیح معنا oop .

اصل برنامه نویسی oop عملکرد داراست تا دنیایی حقیقی و واقعی وواقعی را برای شما یکسان سازی کند . یعنی هر چیزی که شما در دنیای اطرف میبینید را می‌توانید به‌این معنا رابطه بدهید و بسازید . من خودم با یک مثال با مضمون‌ oop آشنا شدم . به دنبال برای شما نیز توضیح خواهم داد و امیدوارم به شما هم در شعور بهتر این مضمون‌ یاری کند .

فرض نمایید میخواهید منزل ای بسازید . گذشته از تولید این خانه نیاز به نقشه ای برای تولید آن دارید . وقتی که نقشه را آماده می فرمایید و از روی آن منزل ای را می سازید، تفکر مینمایید فعالیت نقشه تمام گردیده یا می بضاعت از روی آم خانه های دیگری ایجاد؟ در برنامه نویسی oop نیز دقیقا به همین فیس کار میگردد .

شما میتوانید از یک کد درج شده در قسمت های دیگر به راحتی استعمال نمایید سوای این که دوباره کل کد را از اولیه بنویسید . دقیقا برعکس کاری که در php بدون به کار گیری از مضمون‌ oop به دفعات زیاد می‌توانید مشاهده کنید که تکرار کد ها چقدر قادر است مضاعف باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۸:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

دریافت ورودی از گوگل در شیک رنک

به گفته شیک رنک یکی از مهمترین و پر اهمیت ترین فاکتور های سئو و ارتقا رتبه سایت، سرویس های ورودی گوگل می باشد.
افزایش ورودی گوگل بیش از 70 درصد در ارتقا رتبه و افزایش سئو و افزایش رتبه وب سایت تاثیر گذار است حتی اگر سایت شما سئو مناسبی نداشته باشد، اما ورودی های آن منظم و دقیق باشد می تواند جایگاه خوبی را در نتایج کسب کند.
 
 
 
 
زیرا سرویس های ورودی گوگل به سایت ها اعتبار می بخشند تا اینکه سایت ها در زمان پس دادن آزمون یا رقابت قادر باشند با کلمه کلیدی هدف ، نمره خوبی از گوگل دریافت کند و در نتایج برتر گوگل سخنی برای گفتن داشته باشد .
 
 
 
ورودی گوگل از دید گوگل؟
 
هوش مصنوعی گوگل بر این باور است وقتی سایتی ورودی گوگل دارد و مثلا در 10 نتیجه اول، کاربران زیادی بر روی آن کلیک می کنند باید سایت جذابی و مفیدی باشد به طرز شگفت انگیزی رتبه سایت را با کلمه کلیدی فوق افزایش می دهد در نتیجه با دریافت کلیک بیشتر منجر به فروش مناسب و کسب جایگاه بالاتر در نتایج گوگل و میان رقبا بدرخشند این فرایند بکلی باعث افزایش نرخ کلید یا ctr در کلمات کلیدی سایت می گردد.
 
 
 
 
افزایش رتبه ی کلمات کلیدی سایت
ارتقا رتبه الکسا
افزایش میزان طبیعی بودن وب سایت شما در گوگل
کسب رتبه های برتر گوگل در کوتاه ترین زمان ممکن
سرعت ایندکس شدن صفحات سایت
افزایش Page Authority
افزایش Domain Authority
افزایش rank moz
 
 
 
دیگر اثرات ورودی گوگل پیشرفته یا زماندار "80 و "150 و "200 و "250 ثانیه ای
 
بازدهی بالا و ماندگار این روش
بالا بردن ترافیک هدفمند سایت
بالا بردن رتبه سایت در سرچ گوگل
زمان ماندگاری بیشتر کاربر در سایت
کاهش طبیعی رتبه الکسا و افزایش اعتبار سایت
ارتقا فوری Bounce Rate الکسا
ارتقا فوری Daily Pageviews per Visitor الکسا
ارتقا فوری Daily Time on Site الکسا
 
 
 
 
بیشتر وب مستران اولین قدمی که برای آنالیز و رتبه سنجی یک وب سایت در نظر میگیرند بررسی رتبه الکسا آن سایت است. این شیوه ی صحیحی است، چون ورودی های گوگل این توانایی را دارند که نمودار ورودی سایت ها را در الکسا به میزان قابل توجهی در کمترین زمان ممکن ارتقا دهند. ۹۰ درصد وبمستران از سرویس های ورودی گوگل برای طبیعی جلوه دادن رتبه الکسا وب سایت خود بهره می گیرند.
 
 
 
چرا سفارش ورودی گوگل در شیک رنک؟
 
با سفارش سرویس های افزایش ورودی گوگل از شیک رنک براحتی می توانید بازدید های بسیار با کیفیتی برای سایت خود ایجاد نمایید، این فرایند تاثیر بسیار مثبتی در ارتقا جایگاه سایت ها در نتایج گوگل در پی خواهد داشت کافیست حتی یکبار از همین امروز با سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک آغاز کنید .
 
 
 
در سفارشات ورودی گوگل از 198 هزار تومان به بالا دارای سرویس هدیه ارتقا فوری رنک الکسا ایران بهرمند شوید .
مثلا به ازای هر سفارش 198 تومانی از سرویس های ورودی گوگل 1000 IP ویژه جهت ارتقا رنک الکسا ایران طی 24 ساعت از زمان خرید برای همان سفارش مشتریان گرامی اعطا و فعال می گردد .
 
 
 
پیشنهاد شیک رنک قبل از خرید ورودی گوگل
 
در صورتی که عمر وب سایت شما کمتر از یک سال می گذرذ، بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید.
مثال: خرید ورودی گوگل شیک رنک
 
این استراتژی جهت ارتقا رتبه کلمه کلیدی وب سایت شما بسیار تاثیر گذار و مفید است اما اگر وب سایت شما بیش از 1 سال سن دارد می توانید از کلمات کلیدی مادر به تنهایی استفاده کنید، در حالت کلی بهتر است تعداد لینک صفحات + کلمات کلیدی بیشتر و ورودی کمتری داشته باشید و بصورت پلکانی مثلا هفتگی یا ماهانه و... تعداد ورودی را افزایش دهید در این حالت ورودی های گوگل دریافتی طبیعی شناخته می شود و همین امر موجب افزایش ضریب اعتماد گوگل و افزایش رتبه وب سایت تان می گردد .
 
 
سوالات متداول
من ورودی گوگل خریداری کردم اما نتیجه ای نگرفتم چه پیشنهاد بهتری دارید؟
 
با خرید ورودی گوگل به شکل اصولی و طبیعی یعنی در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand و عبارت های مرتبط خود بشدت استفاده نمایید و از خرید ورودی گوگل صرفا با کلمه کلیدی مادر تا زمان نتیجه گیری به ندرت استفاده کنید و به جای آن روی برند سایت خود، و کلمات کلیدی در کنار هم استفاده کنید.
 
اکثر سایت هایی موفقی که به طور طبیعی برندینگ شده اند با سرمایه گذاری میلیاردی و در نهایت با همین روش اصولی یعنی خرید ورودی گوگل با کلمات کلیدی به همراه برند و کیبوردهای مرتبط با ترکیب یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد .
 
 
 
آیا سرویس های ورودی گوگل با IP غیر تکرار هستند؟
 
بله در سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک کلیه ورودی های ارسالی یونیک و غیر تکراری می باشند.
 
 
 
آیا میتوانم پکیج 10,000 هزار ورودی روزانه ورودی گوگل خریداری کنم؟ ضرر ندارد؟
 
همانطور که در پیشنهاد قبل از خرید ورودی گوگل پیشنهاد کردیم (بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید) با این شرایط بلامانع است و می توانید با عبارت برند کیبورد های همراه با برند به تعداد نامحدود ورودی گوگل خریداری کنید.
 
 
 
سرویس های ورودی های گوگل در چه ساعات ارسال می شوند؟
 
سرویس های ورودی گوگل شیک رنک روزانه طی 24 ساعت در شبانه روز تقسیم و ارسال می شوند .
 
 
 
آیا شروع ناگهانی مثلا 10,000 هزار ورودی گوگل و قطع ناگهانی آن، تاثیر منفی دارد؟
 
خیر! اگر با نام برندتان همراه با کلمات کلیدی و برند دار باشد مانند: (افزایش ورودی گوگل شیک رنک) کاملا طبیعی است.
 
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۴۳:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خرید بک لینک تضمینی شیک رنک | خرید بک لینک تضمینی از شیک رنک

شیک رنک

به گفته سامانه ارتقا رتبه مجموعه شیک رنک (chicrank.com) برای این که سایتی بتواند در گوگل جایگاه اول را کسب کند باید به بک لینک های قدرتمندی بطور هوشمندانه اهمیت دهد .
 
یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .
 
خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنک به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.
 
در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .
 
 
با این تکنیک بطور شگفت انگیز و استاندارد و کاملا طبعی بدون ریسک پنالتی شدن در کلیه کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .
از خرید بک لینک صرفا با کلمه کلیدی به تنهایی پرهیز کنید بروز باشید و بطور هوشمندانه ای روی برند سایت در کنار کلمات کلیدی استفاده کنید.
 
در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .
 
 
از پکیج های مدیریت شده مجموعه شیک رنک بی نتیجه نخواهد بود و این جمله ای تبلیغاتی نیست چون با همین کلمه "خرید بک لینک" با کمک همین پکیج در صدر نتایج جستجو قرار دارد .
 
سامانه شیک رنک با در نظر گرفتن فاکتور های مهم در کیفیت لینک های خروجی از جمله (اسپم سورس-اتوریتی-تعداد لینک خروجی و...) جهت حفظ و ارتقا قدرت بک لینک ها را کاملا استاندارد را در قالب سرویس های قدرتمند زیر در اختیار وبمستران و سئو کاران گرامی قرار می دهد .
 
 
برخی از مزایای خرید بک لینک در شیک رنک:
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
 
 

سوالات متداول پیرامون خرید بک لینک

آیا واقعا خرید بک لینک برای ارتقا رتبه سایت در گوگل موثر است؟
بدون شک بله یکی از مهمترین الگوریتم های گوگل برای ارتقا جایگاه و رتبه سایت ها بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر است اما عواملی مانند پیج اتوریتی - اسپم سورس - صفحات ایندکس شده سایت میزبان بک لینک ها نیز در کیفیت خروجی بک لینک های بشدت تاثیر گذار هستند.
 
اصلا خرید بک لینک چیه؟
به لینک دریافتی از سایت های دیگر بک لینک گفته می شود بک لینک های و نکته بسیار مهم در پکیج های بک لینک لینک های دریافتی از تمام صفحات آن سایت است.
 
 
فالو یا نوفالو بودن بک لینک ها در کیفیت تاثیر دارد؟
بک لینک ها اصولا به دو روش رل فالو و رل نوفالو تقسیم می شوند لینک هایی با رل فالو در گوگل تاثیر گذارتر می باشد و تمام بک لینک هایی که توسط شیک رنک ایجاد میگردد فالو می باشند.
 
 
چه مدت طول می کشد تا نتایج و تاثیر بک لینک ها دیده شود؟
بطور کلی برای ظهور نتیجه مطابق فرایند طبیعی بایستی توسط گوگل شناسایی شوند که این موضوع خارج از اختیار ما بوده و بصورت مستقیم به گوگل مرتبط می شود و حداقل 2 هفته و حداکثر 3 ماه زمانبر خواهد بود.
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۲۴:۰۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آشنایی با ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 
یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

یخچال بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر مدل بوش KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

یکی از ویژگی های بارز این یخچال دارا بودن آبسردکن و یخساز بیرونی می باشد. وجود یخساز و آب سرد کن از دو نظر اهمیت دارد. یکی اینکه باعث سهولت و دسترسی سریع به آب خنک و یخ می شود. دوم اینکه با باز نکردن در یخچال می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. یخساز این مدل یخچال علاوه بر یخ قالبی می تواند یخ خرد شده هم در اختیار مصرف کننده قرار دهد. آب پس از وارد شدن به یخساز و آبریز از فیلتر تصفیه آب عبور می کند. بنابراین آب مصرفی کاملا تمیز و بهداشتی است.

 

بر روی در سمت راست یخچال KAD80A104 قسمتی به نام Homebar وجود دارد. این قسمت امکان دسترسی به بطری ها و سایر ظروف پر مصرف را برای مصرف کنندگان فراهم کرده است. بنابراین وجود قسمت Homebar مانع از زیاد باز و بسته کردن در یخچال خواهد شد.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

جهت سهولت استفاده از یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 پنل تنظیماتی در مجاورت آبسردکن تعبیه شده است. با این پنل تنظیماتی می توانید دمای یخچال و فریزر را در دمای دلخواه خود تنظیم کنید. یکی دیگر از خصوصیات بارز یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 وجود سیستم گردش هوای چندگانه است. این سیستم باعث خنک سازی یکنواخت فضای درون یخچال می شود. همچنین این سیستم با پخش یکنواخت هوای سرد باعث خنک سازی بهینه مواد غذایی موجود در یخچال خواهد شد. بنابراین مواد غذایی داخل یخچال همیشه طراوت و تازگی خود را حفظ خواهند کرد.

 

از دیگر مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 این است که هیچ وقت برفک نمی زند. بنابراین زحمت تمیزکاری برای مصرف کننده نخواهد  داشت. ظرفیت خالص این یخچال فریزر ساید بای ساید بسیار مناسب و 668 لیتر می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از قابلیت انجماد سریع برخوردار است. در صورت لزوم می توانید آن را به راحتی غیر فعال کنید. با استفاده از ویژگی قدرت انجماد سریع می توان 10 کیلو مواد غذایی را ظرف 24 ساعت به انجماد کامل رساند. قدرت انجماد سریع با کمک دو سیستم سرمای سریع و انجماد سریع انجام می گیرد. 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از سیستم کنترل دمایی دیجیتالی بسیار راحتی برخوردار می باشد. به عبارتی این مدل یخچال فریزر ساید بای ساید شامل سه نوع تنظیمات دمایی با محفظه مخصوص VITA FRESHPLUS است. بنابراین هر نوع ماده غذایی از قبیل میوه، سبزیجات، گوشت، ماهی و فرآورده های لبنی را می توانید با دمای مخصوص به آن نگهداری کنید.

 

رتبه انرژی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 رتبه A می باشد. این رتبه از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار است. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 در قسمت فریزر و یخچال قفسه های شیشه ای نشکن دارد. این قفسه ها تحمل تغییرات دمایی بسیار بالایی را دارند. نور ال ای دی جهت زیبایی و افزایش دید مصرف کننده در داخل یخچال قرار داده شده است. البته مصرف این نور بسیار پایین می باشد.

 

مشخصات فنی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

نوع یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 یا ساید بای ساید و قیمت ساید بوش نسب به مدل متناسب می باشد. این مدل یخچال فریزر در وزن 129 کیلوگرم، طول 1812 میلی متر، عرض 928 میلی متر، عمق 856 میلی متر ساخته شده است. از نظر گنجایش دارای گنجایش یخچال 438 و گنجایش فریزر 230 لیتر می باشد. قسمت یخچال شامل 4 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 3 عدد کشو است. اما قسمت فریزر از 3 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 2 عدد کشو برخوردار است.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

جهت باز شدن درب یخچال به سمت راست و جهت باز شدن درب فریزر به سمت چپ می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104  از سیستم هشدار دهنده صوتی و بصری در صورت باز ماندن درب یخچال و درب فریزر برخوردار است. در صورت قطع شدن برق تا مدت 6 ساعت این مدل یخچال فریزر قادر است مواد غذایی شما را نگهداری کند. این یخچال قفل کودک ندارد. اما یخچال فریزر ساید بای ساید دارای محفظه نگهدارنده بطری می باشد.

 

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۰:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

علت اهمیت امنیت وب سایت در جیست ؟

استعمال
از تصاویر و فیلم با حجم بالا فیلم ها و تصاویر گرانقدر می تواند سرعت لود صفحه اینترنت تارنما شما را به طور قابل توجهی کاهش دهند . زمانی که شما این راستی را در نظر بگیرید ، 39 درصد از مردمان در پهنا تعدادی ثانیه از سایت شما بیرون می شوند ، در صورتی‌که بارگیری سایتتان بیش از حد طول بکشد ، می توانید متوجه گردید که چرا تصاویر بایستی به طور منطقی مسئله به عمل گیری قرار گیرند و باصرفه سازی شوند .
پباده سازی
وب سایت در مشهد ابزارهایی
آنلاین به فیس بدون‌پول در وب وجود دارد که می تواند به کاهش تعداد پیکسل ها فارغ از از دست دادن کیفیت عکستان امداد کند ، در حالی که بازه زمانی لود صفحه ها برای بازدیدکنندگان وب را نیز کاهش می دهد به
کار گیری از لوگوی غیر قابل کلیک 36 درصد بازدیدکنندگان با کلیک کردن بر روی علامت شرکت ، به برگه دارای اهمیت گشوده می گردند . وقتی که لوگو این عمل را نمی‌کند ، می توانند به وبسایت بعنوان یک وبسایت منقضی گردیده نگاه کنند و بلافاصله آن را کنار گذاشتن نمایند . نشانه خود را در یک تگ مطلوب قرار دهید تا اطمینان حاصل شود که قابل کلیک می باشد .
هنگامی که اشخاص در شغل ها  طراحی سایت در مشهد خویش پس از گزینش هدف و پباده سازی وبسایت خود، یکی از ابزارها جهت نام و نشان سازی در دنیای تجارت لوگوی سایت می باشد . لوگوی وبسایت پیام رسان شما بطور مفید و پر سرعت به بازدید کننده منتقل می نماید .

لوگو خود را متناسب با مشتریان و افراد پباده سازی نمائید و در پباده سازی لوگو و مکانی که لوگو را در پباده سازی وب تارنما قرار می دهید فراوان اعتنا نمائید تا وقتی که فرد وارد وبسایت شما شد متوجه آن شود و لوگو هم تاثیر خویش را به بازدید کننده بگذارد .

لوگو توصیف دهنده هویت، ایده و انگیزه تجارت شما را نشان می دهد، لوگو بایستی به نوع ای باشد تا در ذهن یوزرها بماند تا با دیدن لوگوی شما کالا ها و یا این که خدمت ها تان را خاطره آوری نمایند .

هرچه لوگو شما بی آلایش و خلاف تر باشد باعث ساز جلب توجه مخاطبان و در کنار وی اعتماد آن‌ها را جلب می نمایید، با یک پباده سازی خلاقانه می بضاعت و بضاعت و توان یک هویت غیر وابسته و اختصاصی به شخصی برای کسب و عمل خویش معرفی نمائید .

لوگو پیچیده، ایده پرداز می باشد اما غیر قابل اعتماد می باشد . پژوهش ها نشان داده می باشد که لوگوهایی که از دسته های زاویه دار و یا این که دایره ای به کارگیری گردیده تاثیر بخش اعظمی بر روی ذهن اشخاص می گذارد .

برخی افراد برای این که اسم شان در ذهن مخاطب بماند در طراح لوگو اسم کمپانی و یا این که اداره را حک می کنند که این کار زیاد مطلوب نمی باشد . به خصوص در صورتیکه اسم تجاری خویش مرسوم و یا طولانی باشد این کار سفارش نمی شود .

هرچه لوگویی جالب و با کیفیت باشد کیفیت و سرویس ها آن شرکت و یا اداره را نشان می دهد، همچنین در کنار آن تاثیر بخش اعظمی بر تبلیغات و جذب مشتری داراست .

اشخاص ممکن می باشد در طول روز یک‌سری لوگو می بینند زمانی که لوگویی در ذهن آن‌ها ماند آن لوگو فراوان رشته ای می باشد و آن مقطع شخص به هدف خویش رسیده میباشد .
ر


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۱:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)