مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ویدئوهای پس قضیه سایت ما

ویدئوهای
پس قضیه سایت ما این مورد را در سال ۲۰۱۵ نیز مطرح کردیم . با این حال به دلیل این که اصول پباده سازی وب سایت در دوره حاضر بخش اعظم به سمت سایت هایی که از ویدئو استفاده می‌نمایند می رود، می بضاعت و توان توقع داشت که این موضوع را بخش اعظم در نصیب های بنر و درون محتواها ببینیم . که باز هم از به کار گیری از آن یکی از اصول پباده سازی سایت به شمار می آید .

طراحی سایت در مشهد

nmc-spotlight2016-pinehurst

SVG
Masking در بیشترین و کمترین دما سطح ایجاد یک صورت یا این که لبه منحصربه‌فرد به شخص در پباده سازی وبسایت به کمک ماسک SVG آسان می باشد . توقع داریم همین سال شاهد طراحی هایی با کناره های خمیده و گوشه دار بیشتر در ﺳﺎﺧﺖ اینترنت ﺳﺎﯾﺖ همپا با انواع گوناگون ساخت شده در لایه بندی ها باشیم .

nmc-2017designtrends-stripe

nmc-2017designtrends-dspolitical
Subtle
Animation برای ادراک خوبتر این مدل برنامه کودکان به لینک و پیوند روبرو مراجعه فرمائید https://optimo .com/collection همین سال ما می توانیم شاهد این باشیم که در اصول طراحی سایت، برنامه کودکان های ظریف و اما قابل لمس به اکثر وبسایت ها و بویژه به اجزای طراحی که هنگامی از هیچ انیمیشنی استفاده نمیکردند٬ اضافه شوند . مثل آیکون ها، اعداد، اخطارها و افکت هایی که با اسکرول موشواره استفاده کننده فعال می شوند .

nmc-2017designtrends-amazon

nmc-2017designtrends-agf
رجوع و برگشت
جزئیات قابل لمس و متنی با روی عمل داخل شدن رابط کاربری (UI) تخت، برای مدتی همه چیز در طراحی سایت راحت به نظر می رسید . در همت برای نمایان شدن بیشتر، احتمالا شاهد طراحی وبسایت های بیشتری خواهیم بود که به سبک نوشتاری برمیگردند . ما قبلاً به الگوهای Hero (الگوهای گالری SVG) علاقه مند بودیم . همچنین شاهد این خوا‌هیم بود که اجزای قابل لمس بیشتری مانند بافت های جوهری و نقاشی، حاشیه های کاغذی و اجزای طراحی شده با دست، به اصول پباده سازی تارنما ها اضافه شوند .

nmc-2017designtrends-wehw


nmc-2017designtrends-sundaybreakfastrescue
اضافه کردن
گرادیان ولی نه آن گرادیان های تند و افراطی که برای چشم آدم خسته کننده بود و در عصر طراحی اسکیومورفیک مشاهده می کردیم . گرادیان های رشته ای را در پالت های مونوکروماتیک تصور نمایید که فقط عمق و پانچ کوچکی به طراحی وب سایت تخت بیش تر می کنند .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۳:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

هزینه CMS چقدر هست؟

هزینه
CMS چقدر هست؟ یک عدد از مشکل‌هایی در قبل که باعث می شد اشخاص کمتری به سمت داشتن وب سایت‌های اینترنتی برن هزینه‌ی خیلی مضاعف برای طراحی اینترنت وب سایت بود ولی امروزه با در دسترس قرار تصاحب کردن سیستم‌های مدیریت محتوا دیگه چنین مشکلی وجود نداره . سیستم مدیر محتوا قابل انعطاف افزارهای تحت وبی می باشند که به کمک آن ها شما حاذق خواهید بود که محتوای وبسایت تون رو مدیر به روز رسانی و بازیابی فرمایید . شما با به کارگیری از سیستم مدیر محتوا به راحتی میتونید وب سایت بسازید و با دقت به نیازتون و مورد عمل تارنما تون ویژگی‌های مختلفی رو در کمترین بازه و با صرف کمترین هزینه بهش بیش تر فرمائید و در واقع یکی از مزایای فراوان دارای اهمیت سیستم‌های ساخت محتوا همین قابلیت و امکان انعطاف پذیری اونها با دقت به نیاز مخاطب میباشد .

طراحی سایت در مشهد

کدهای
HTML کدهای
HTML CMS مخفف content management system هست که همون مضمون‌ مدیر محتوا رو میرسونه . در CMS ها اطلاعات از یک دیتابیس خوانده شده و با اجرای کد ها و تجزیه ارزیابی اطلاعات طی یک سری صدم ثانیه، این داده ها در معرض دید بازدیدکننده قرار داده خواهد شد .

سیستم رئیس محتوا یا این که Content Management System به شما اذن مدیریت داده ها و فایل‌های وب سایت و انجام تغییرات و محتوای وبسایت از روش یک پنل ساده و ولی فارسی را میدهد . پس سیستم های مدیر محتوا عملا وب سایت شما را داینامیک می نمایند . راستی فراموش کردم بگم که دو دسته وب سایت داریم . استاتیک و داینامیک . اگر می‌خواهید تفاوت در میان سایت‌های استاتیک و داینامیک رو بدونید این ویدیو رو مسلما ملاحظه کنید .

یه
خاطره اوایل کارم چون با سیستم وردپرس آشنا نشده بودم یک وبسایتی منش اندازی کردم که برای قرار دادن مطالب نو هر توشه قالب رو توی قابل انعطاف افزار Adobe Dreamweaver گشوده می کردم و کد های قالب رو تغییر‌و تحول می دادم . چون فراگیری جامع و کاملی مثل دوره آموزش وردپرس از ابتدا تا پایان نبود٬ نمی دونستم که دقیقا باید چه کاری انجام بدم .
اما شما همین الان زیرا معنی سیستم مدیر محتوا رو فهم کردید پس دیگه نیازی نمیباشد هر بار قالب سایتتون رو تغییر تحول بدید مثل من!
رضا
حسینی راد – مدیریت وب‌سایت کشور وردپرس چرا
سفارش ما سیستم‌های رئیس محتوا مثل وردپرس است؟ چون شما با به کار گیری از این سیستم می توانید سوای کد نویسی و هیچ تخصص خاصی سایت خودتون رو فعال‌ساز‌ی نمایید . همین‌طور این قابلیت و امکان رو دارید که عمل با این سیستم رو در بازه زمانی فراوان کوتاهی خاطره بگیرید چرا که استعمال از این سیستم مضاعف آسوده می باشد . همچنین با به کارگیری از وردپرس دیگر نیازی به استخدام یک شخص برای پشتیبانی سایتتون ندارید و خودتون می‌تونید سایتتون رو مدیریت کنید(در فیس نیاز میتوانید از دوره‌های آموزشی سرزمین وردپرس که در این راستا جمع‌آوری شده هست به کار گیری کنید) .

در صورتی که بخواهید برنامه‌نویسی تارنما و طراحی وب را یادگرفتن ببینید نیاز به صرف هزینه و برهه زمانی دوچندان متعددی هستید .

با استفاده از سیستم­های رئیس محتوا شما قوی خواهید بود سایت‌های داینامیک(پویا) رو خط مش اندازی فرمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۷:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

جاوا اسکریپت چیست؟

جاوا
اسکریپت چیست؟ پباده سازی تارنما HTML جاوا اسکریپت گویش برنامه نویسی می باشد که درون کدهای HTML قرار می گیرد و بر روی مرورگر بازدید کننده اجرا می شود . جاوا اسکریپت توانایی تغییر‌و تحول در محتویات المانهای سناریو داده گردیده را بر روی مرورگر شخص بازدید کننده دارااست بطوریکه قابلیت پویا سازی یا این که دینامیک شدن صفحات به وجود می آید .

طراحی سایت در مشهد

بضاعت
های جاوا اسکریپت توانایی ها و امکان های جاوا اسکریپت فراوان متنوع بوده و تنها به موردها که در ذیل می آید خلاصه نمی شود .
در تحت لیستی از امکان های این اسکریپت آورده شده است: امکان
تغییر و تحول در متن ها نمایش داده شده در مرورگر امکان
تغییر و تحول رنگها، رنگ پس زمینه و شرایط قرار گیری المانهای به کار گیری شده در طراحی وب سایت تغییر تحول
در مشخصه های المانها و CSS آنها متحرک
سازی، کارتن و پویا نمایی تعامل
با کاربر و از نحوه المانهای محل ورود مثل Textbox ها، RadioButton ها، TextArea و غیره عکس
العمل نشان دادن به عکس العمل های کاربران مثل تغییر تحول عکسها با حرکت ماوس روی آنها نمایش
اخطار و یا این که پیام به کاربران انجام
محاسبات ریاضی ایجاد
و ایجاد کد HTML بصورت پویا و برحسب شرایط موضوع نیاز منوهای
جذاب همراه با انیمیشن توده
آوری داده ها یوزرها از تارنما و آمارگیری مزایای
جاوا اسکریپت در ذیل لیستی از مزایای به کار گیری از جاوا اسکریپت آورده گردیده است .
اضطراری به ذکر می‌باشد که مزایا این لهجه برنامه نویسی تنها به این موردها ختم نمی شود:
دادن
پویایی به صفحات استاتیک وب وب سایت ها بعضا از عملیات را نمی بضاعت و توان سوای به کارگیری از این لهجه برنامه نویسی انجام بخشید .
مانند تعامل با کاربر، یافتن داده ها کاربری بازدید کنندگان مثل IP های آنها و موردها دیگر نزدیک
بودن این لهجه برنامه نویسی به زبانها برنامه نویسی دیگر نظیر C, C++ و یا این که C# قابلیت
به کارگیری از کتابخانه های آماده این زبان برنامه نویسی نظیر کتابخانه های استاندارد ریاضی سادگی در برنامه نویسی و پیاده سازی سوای مشغول شدن با کامپایلرهای پیچیده .
معایب
جاوا اسکریپت از
جمله معایب جاوا اسکریپت می بضاعت و توان موردها برتر تحت را بر شمرد: نماید بودن در دوران اجرا بدلیل عدم کامپایل شدن کدها .
دیباگ کردن آن مضاعف خلل می‌باشد .
چنانچه خطایی در اجرای برنامه چهره دهد، در برخی از مورد ها بدون دادن پیامی یا ارائه هیچگونه راهنمایی، از برنامه بیرون می شود .
در کلیه مرورگرها قابل اجرا نمی باشد (در مرورگرهای قدیمی) و نیز بعضی کاربران، برای سو به کارگیری وب سایت ها، قابلیت و امکان اجرای اینگونه اسکریپت ها را بر روی مرورگر خود کنسل می نمایند .
بر روی مرورگر اجرا می شود در نتیجه هیچگونه امکانی برای مبادله با سرور وب سایت را ندارد .

نکته
ای که در نقطه پایان بار دیگر می خوا هیم متذکر شویم این می باشد که جاوا اسکریپت برنامه تی هست که روی کامپیوتر کلاینت یا همان مرورگر اجاره می شود (در مقایسه با اسکریپت هایی که بر روی سرور اجرا می شوند مانند ASP یا PHP)


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۰:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وب وبسایت داینامیک با برنامه نویسی اختصاصی

وب وبسایت های داینمیک بر شالوده 2 راه و روش صحیح می شوند، یک عدد به کار گیری از CMS های اماده و دیگری تالیف برنامه به صورت جداگانه و مخصوص به شخص .

طراحی سایت در مشهد

اینترنت
وب سایت داینامیک با CMS های اماده
در شیوه نخستین CMS به صورتی که درخواست کننده می خواهد تغییر داده می شود . حجم برنامه نویسی این روش زیاد کمتر بوده و در نتیجه بها آن هم کمتر خواهد شد . طرف داران این راه و روش CMS اماده در اکنون حاضر فراوان زیاد می باشند .

وب
وبسایت داینامیک با برنامه نویسی اختصاصی
در این راه و روش کل برنامه نویسی اینترنت تارنما از اول تا اخر متن می شود . برهه زمانی صرف شده اکثر و در سود هزینه وب وب سایت بالا خیس می رود . زیرا عمل بیشتری روی وب وبسایت انجام گردیده و همگی نصیب های اینترنت وب سایت بر اساس ذوق و سلیقه و خواست صاحب و مالک اینترنت سایت متن و برنامه ریزی می گردد . همگی قسمت ها مثل تولید بانک اطلاعاتی، صفحه ها مربوط به بیشتر کردن اطلاعات، حذف اطلاعات، دستکاری اطلاعات، امکانات جستجو و … .

کمپانی ها و اداره های دارای اعتبار و بلندمرتبه معمولا از این راه استفاده می کنند و هزینه های زیاد بالایی نیز برای این عمل ثبت می کنند .

دامین
, هاست و لهجه برنامه نویسی و تکنولوژی های آن اگر وب وبسایت دارید و می خواهید آن را افزایش دهید و یا می خواهید کسب و کار خویش را ابتدا فرمائید گذشته این که وب سایتی را توصیه دهید . بایستی اطلاعات کاملی از دامین یا دامنه ،هاست، لهجه برنامه نویسی و تکنولوژهای که در ان به کار گیری می شود کسب نمایید . هر دسته بازاریابی نیاز به یک وب سایت بدون ایراد دارد،وب تارنما شما رفلکس کیفیت فعالیت شما و مدل سرویس ها شما است،اگر در آینده مجبور به پباده سازی مجدد وب سایت خویش شوید خسارات وارده غیر قابل اجتناب هست .چک کلیه این موارد نیاز به مشاوره دارااست تا گزینش کاملا صحت داشته باشید .

دامین
, هاست و گویش برنامه نویسی و تکنولوژی های آن دامین
در پباده سازی و ساخت یک وب وبسایت هر جا با نام دامنه یا این که دامین ( Domain ) برخورد کردید خواسته همان آدرس اینترنت وبسایت است . به طور مثال دامین ما www .nikan .com هست و یا این که دامنه یاهو yahoo .com میباشد . دامین ها نشان دهنده نام تجاری، گونه کارو فعالیت و یا موقیعت جغرافیایی شما است . نام دامنه با اعتنا به اهمیتی که در کسب و عمل دارد و ذهنیتی که از شما در ذهن بازدیدکنندگان بجا می گذارد از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد . به هم پا نام دامنه IP به وب سایت شما تخصیص می یابد که این دو مضمون‌ یکسانی وارد می کنند . پس براین اساس که با معلوم بودن IP یا نام دامنه، دیگری نیزقابل تشخیص می‌باشد . بایستی ذکر کرد که هیچ دو IP را نمی توانایی پیدا کرد که مانند یکدیگر باشند . پس به این ترتیب اینترنت سایت شما، با وجود داشتن در صورت داشتن یک IP می تواند از دربین هزاران اینترنت وبسایت اینترنتی دیگر در اینترنت، پیدا شود .


هاست
بایستی به این نکته دقت داشت که فقط داشتن یک دامین و یا دامنه به تنهایی برای برای اینترنت وبسایت شما کافی نیست . چرا که دامنه فقط نشانی IP و نام دامنه شما را تعیین میکند . در صورتی که شما برای آنکه یک وب سایت داشته باشید، علاوه بر دامنه به یک اطراف برای ذخیره سازی اطلاعات نیاز دارید . به این محیط اصطلاحاً هاست (میزبان) گفته می‌گردد .هاست و یا این که میزبان به سرور، یا این که کامپیوتری که بضاعت ذخیره و مراقبت فایل های و داده ها اینترنت سایت را داشته باشد گفته می شود . این فولدر ها دربرگیرنده صفحه های اینترنت ، عکس ها، فایله ای CSS، جاوا اسکریپت و یا این که هر گونه فولدر دیگری می باشند .

دامین
, هاست و زبان برنامه نویسی و تکنولوژی های آن گویش
برنامه نویسی و تکنولوژهای آن دنیای روز جاری ، دنیای کسب و فعالیت و به اصطلاح بیزینس است . به ویژه اشخاصی که به طور رشته ای در حوزه کامپیوتر درگیر به کار می باشند ، برنامه نویسی کامپیوتر از پاراگراف مهارت ها و مشاغلی میباشد که تخصص در آن می تواند آتی شغلی شما را تضمین نماید . ده ها گویش برنامه نویسی دردنیای کامپیوتر وجود دارد که هر کدام طرفداران یگانه خود را دارااست . گویش های برنامه نویسی زیادی وجود دارا هستند که مدیران پروژه های گوناگون بر مبنا نیاز قابل انعطاف افزار و امکاناتی خود می توانند زبان قضیه حیث را برای گسترش نرم افزار انتخاب می نمایند . کلیدی ترین لهجه های برتر و اول دنیای برنامه نویسی شامل:, JAVA SCRIPT HTML و CSS,PHP, JAVA,C# ,C++,C , و . . . .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۸:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تعریف لهجه ASP:

تعریف
لهجه ASP: ASP مخفف Active Server Pages می باشد و یک بستر ویژه توسعه و گسترش اینترنت می‌باشد . این پلتفرم متعلق به کمپانی ماکروسافت می باشد .
ای اس پی (ASP) یک کاغذ HTML هست که دربرگیرنده یک یا این که یک سری اسکریپت می باشد .قبل از این که برگه برای کاربر load شود کاغذ ASP در سرور اینترنت ماکروسافت پردازش می شود .
در واقع ASP یک تکنولوژی ویژه گسترش اینترنت می باشد،که قابلیت و امکان اجرای اسکریپت های یک برگه وب را از نحوه یک خدمت دهنده فراهم می نماید . ASP یکی از پارامترهای سرور داده ها وب ماکروسافت می باشد . به سرور اطلاعات اینترنت ماکروسافت در اصطلاح IIS (internet information server) می گویند .

طراحی سایت در مشهد

نحوه
تولید فولدر ASP : برای ساخت فایل ای اس پی می توانایی یک اسکریپت(script) نوشته شده در VBscript یا این که javascript، را به یک پوشه HTML بیشتر کرد و یا این که میتوان از برنامه (ActiveX Data Objects)ADOs به کارگیری کرد . و باید پوشه را با پسوند .asp
ذخیره نمود
ASP .net
چیست؟چه تفاوتی با ASP دارد؟ ASP .net نسل جدید ASP می باشد .ASP .net نسبت به ASP کلاسیک سریعتر می‌باشد .فولدر های آن دارای پسوند .aspx هستند .
هم چنین asp .net از زبان های .net نظیر C# به کارگیری می کنددر حالیکه asp از VBscript و Jscript به کار گیری می کند .
یکی
دیگر از تفادوت های آنها در این هست که ای اس پی دات نت،یک زبان کاملا شی گرا (object oriented)می باشد اما ای اس پی تقریبا به شی گرایی نزدیک است طراحی وبسایت با asp .net
: طراحی وب سایت با این فریم ورک مزایا و معایبی دارد .از حیث هزینه نسبت به php هزینه بالاتری داراست .ولی در حالتی که پروژه بزرگی دارید که قصد افزایش آن را دارید شایسته ترین آیتم استعمال از پلتفرم می باشد .تعداد خطوط کدی که با asp .net متن می شود نسبت به php فراتر میباشد .برای همین مقطع بیشت تری از برنامه نویس می گیرد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۵:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

لایه business در برنامه نویسی سه لایه

لایه
business در برنامه نویسی سه لایه
در نظر داشته باشید که وقتی داده ای از سوی استفاده کننده اعلام می شود، نیاز به اعتبار سنجی دارد و این کار توسط لایه دوم چهره می پذیرد . این لایه دارنده یکسری بخش است، در واقع بخش اعتبار سنجی جدا از گردش کار عمل می کند و بخشی هم برای تحلیل امور استفاده کننده در نظر گرفته شده هست . برای پباده سازی این لایه نیاز به کامپوننت های دات نت میباشد و البته بر روی کارآیی هم فراوان تأثیرگذار خواهد بود . کلیه وب سرویس های asp .net می توانند خویش به عنوان لایه businessعمل کنند ولی باید در لحاظ داشته باشید که در هر شرایطی نمی توانید از آن به عنوان جایگزین کامپوننت ها استفاده فرمایید . وب خدمت ها را صرفا هنگامی می توانید به کارگیری فرمایید که روند اعتبارسنجی بیرون از کانال شما صورت پذیرد .

طراحی سایت در مشهد

کامپوننت ها می توانند بر روی چندین خودرو توزیع شود و برای ماندن بر روی اتومبیل های شبیه نیازی به فرآیند طولانی تر خیس ندارند .

 

لایه
data access در ­برنامه نویسی سه لایه
در نهایت داده های برنامه نیاز به ذخیره دارد و باید برای این فعالیت انبار داده در نظر گرفته شود، این لایه سومین لایه در برنامه نویسی سه لایه محسوب می شود . برای این فعالیت می توانایی از سیستم رئیس دایتابیس رابطه ای یا xml به کار گیری شود .

در حیث داشته باشید در این لایه داده ها ویرایش می شود و می توان داده ها را اضافه، حذف یا این که به روزرسانی کرد . داده هایی که به آن ها اشاره کردیم در xmlقرار می گیرد و می بایست دسترسی به داده به صورتی قابلیت و امکان پذیر باشد که دیگر لایه ها از شرایط انبار داده ها بی اطلاع باشند . در این بخش نیز از کامپوننت های دات نت برای تشکیل لایه ها استعمال می شود . در لحاظ داشته باشید که اینترنت سرویس ها نیز می توانند به لایه ها دسترسی داشته باشند ولی این مراحل برای وقتی است که در واقع دیتابیس شما provider را نداشته باشد . در چنین مواردی می بایست مقداری کد برای اتصال به داده ها متن شود و همینطور دیتاست ها لبریز شود .

براین اساس به طور کلی فرآیند برنامه نویسی سه لایه به این رخ است که استفاده کننده درخواست خود برای داده را اعلام می کند، در بخش لایه data access داده های مسئله حیث بازیابی می شود و از روش لایه دوم داده ها وارد لایه سناریو می شود . لایه سناریو اطلاعاتی که نیاز به سناریو داراست را اعلام می کند و کاربر تغییرات خویش را اعمال می نماید . در نهایت صدق داده بوسیله لایه دوم آنالیز می شود . در چهره دارای اعتبار بودن داده های اطلاع در خزانه اطلاعاتی ذخیره می شود . برنامه نویسی سه لایه برای پروژه های گرانقدر بی مثل است .

 

مزیت
برنامه نویسی سه لایه
یکی از حیاتی ترین مزایای برنامه نویسی سه لایه این می باشد که برنامه ها به یک‌سری بخش منطقی تقسیم می شود و ولی بخش ها به فیس قطع از هم کار می نمایند . به این ترتیب اتصال بین رابط کاربری و پردازش ها و همینطور خزانه اطلاعاتی قلیل تر می شود .

در صورتی که در بانک اطلاعاتی تغییری ساخت شود بر روی لایه های دیگر تأثیری نمی گذارد .

اسم جدول و ستون از برنامه کلاینت حذف می شود . برنامه کلاینت متوجه نخواهد شد که داده ها از کجا آمده اند و در رخ توسعه برنامه نیاز به کامپایل مجدد برنامه نخواهد بود . در معماری یکسری لایه یک خصوصی نکات منفی نیز وجود دارد به این معنی که شما باید تعداد متعددی از کلاس های انقطاع را در نرم افزار بسازید . برنامه نویسی سه لایه شامل بخش های پردازش فراوان قدرتمندی می‌باشد .

 

عده
بندی
در حیث داشته باشید در همگی فرآیند برنامه نویسی سه لایه، ارسال از یک لایه به لایه دیگر نیاز است . عموماً برنامه نویس ها سعی می نمایند از حرفه ها و آرایه ها و همچنین رکوردست ها برای این انگیزه به کارگیری نمایند . در حیث داشته باشید که کاربرد برنامه نویسی سه لایه زیاد عمده از معایب آن هست . معایب برنامه نویسی سه لایه هیچ وقت نمی تواند باعث منصرف شدن برنامه نویس از گزینش آن شود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۲:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

در بخش سفارشی سازی، زیر نمادک تارنما

در بخش سفارشی سازی، زیر نمادک تارنما ، تصویر آپلود گردیده ی خود را مشاهده می نمائید . فرایند را ذخیره نمائید و روی گزینه ی انتشار در بالای قسمت سفارشی سازی کلیک کرده و بعد از آن ورقه را رفرش فرمایید . اکنون بایستی بتوانید فاوآیکن خود را در تب مرورگر ورقه ی وبسایتتان ببینید .

طراحی سایت در مشهد

Favicon9

در صورتیکه هنگامی خواستید Favicon خود را تغییر و تحول دهید، در تحت نمادک سایت کافی می‌باشد روی گزینه ی تغییر‌و تحول تصویر کلیک نمائید . به هر حال، همانطور که پیش از این گفته شد، تغییر Favicon توصیه نمی شود، مگر این که قصد تغییر تحول برند داشته باشید . اگر به چهره مداوم و تروتمیز فاوآیکن را تغییر‌و تحول دهید، وقتی مخابان وارد تب مرورگر یا اپلیکیشن های خویش می شوند، نمی توانند تشخیص دهند کدام تصویر نشان دهنده ی تارنما شما می باشد .

شیوه
های دیگر اضافه کردن فاوآیکن به وب سایت وردپرسی حتما شیوه های دیگری نیز برای اضافه کردن یک Favicon به وبسایت وردپرسی وجود دارا‌هستند .
اذن دهید برخی از آنها را بررسی کنیم…
پلاگین
Favicon by RealFaviconGenerator Favicon10

بخش اعظمی از مردم ترجیح می دهند به جای اتکا به تم های مختلف ، از پلاگین ها برای بهبود همت سایتشان استفاده کنند . Favicon by RealFaviconGenerator یک افزونه ی وردپرسی می باشد که آیتم ای خوب برای افزودن فاوآیکن به سایت شما می باشد .

افزونه را روی سایت وردپرسی خود نصب نمایید و سپس خیلی بی آلایش با یک‌سری کلیک می توانید یک تصویر را آپلود کرده و آن را به تیتر فاوآیکن به وب سایت بیش تر نمایید . RealFaviconGenerator می تواند همه ی آیکن های قضیه نیاز شما برای مرورگرها و دستگاه های متعدد را ساخت کنید . کار با این پلاگین فراوان راحت است و دانلود و به کارگیری از آن بدون‌پول می باشد .

آپلود
کردن از طرز کاغذ ی پیکربندی قالب Favicon11

تم های جدید دارنده ویژگی ها و کاربردهای خیلی متعددی می باشند و تنظیم و تولید وبسایت های وردپرسی جدید را برای مردم پر سرعت و سهل می نمایند . بعضا از این تم ها همینطور دارنده آیتم ی بیشتر کردن favicon هم می باشند . برگه ی آپشن های تم خویش را آنالیز فرمائید و ملاحظه کنید آیا خصوصیت ای در این زمینه در آن وجود دارااست یا خیر و خوبی . برای مثال، قالب وردپرسی توتال مشتمل بر آپشن هایی برای فاوآیکن (و سایزهای متعدد برای دستگاه های مختلف) در پنل تم می باشد .

به کار گیری
از کد در شرای از آن جور اشخاصی می‌باشید که ترجیح می دهید کدنویسی کنید، پس می توانید تصویر favicon خویش را درون مسیر هاست تارنما خویش آپلود فرمایید . بعد از آن کد ذی‌ربط بایستی به پوشه header .php طولانی تر شود .

حرف
آخر همان گونه که مشاهده می کنید، آپلود کردن یک فاوآیکن به وب سایت وردپرسی یک روند بسیار راحت هست . مزایای داشتن favicon بسیار بسیار و تاثیرگذار می باشند، این امر در واقع یک تاکتیک بازاریابی هست که به یوزرها شما قابلیت شناسایی سایتتان، آن نیز صرفا با دیدن یک تصویر کوچک را می دهد . پس این امر را در حق تقدم قرار دهید و نیم ساعت از وقت خود را صرف طراحی و تهیه یک Favicon برای سایتتان نمائید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۷:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

صورت کلی سرویس های میزبانی اینترنت یا Web-Hosting

صورت کلی سرویس های میزبانی اینترنت یا Web-Hosting به هفت تیم حساس طبقه بندی می شوند .

که دقیقا متناسب با نیازهای هر اینترنت سایتی در اینترنت طراحی شده می باشد و طبیعتا نیاز شما بصورت کلی در یکی از این هفت تیم قرار دارااست . روز جاری قرار است در انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران تفاوت این هفت تیم را تحلیل کنیم ، این هفت تیم به فضاهای خدمت های میزبانی اینترنت یا web hosting اشتراکی یا این که Shared Hosting ، میزبانی وب از گونه خرده فروشی یا Reseller Hosting ، سرویس های میزبانی اینترنت Cloud یا Grid ، میزبانی اینترنت سرورهای مجازی محرمانه یا این که VPS ، سرویس های میزبانی وب یا این که web hosting منحصر به فرد یا این که Dedicated ، میزبانی Colocation و سلف خدمت گفته می شود که در ادامه هر کدام از این خدمت ها را بصورت غیر وابسته برای شما تشریح خوا هیم کرد .

طراحی سایت در مشهد

۱-
فضای میزبانی اینترنت اشتراکی یا Shared Hosting فضای خدمت های میزبانی اینترنت یا web hosting اشتراکی یا این که Shared Hosting دقیقا به عبارتی چیزی است که از نامش هم پیداست .

وب وبسایت شما بر روی سروری میزبانی می شود که بر روی ان اینترنت سایت های دیگری نیز میزبانی می شوند .

فقط مزیت به کار گیری از فضاهای میزبانی اشتراکی ارزان بودن و به صرفه بودن آن ها میباشد .

وسیع ترین عیبی که در فضاهای خدمت های میزبانی وب یا این که web hosting اشتراکی وجود داراست این می باشد که شما ممکن می‌باشد قربانی به کار گیری بیشتر وب وب سایت های دیگر مو جود در همان Host از منایع سرور شوید .

 

وجود یک وب تارنما دوست داستنی خیس و پر بازدیدتر سبب ساز می شود که این اینترنت سایت منابع بیشتری را به خود اختصاص دهد .

و در سود اینترنت سایت شما هم تحت تاثیر قرار خواهد گرفت .

گونه های
سرویس های میزبانی وب یا این که web hosting | میزبانی وب | web hosting انواع
سرویس های میزبانی وب یا این که web hosting | سرویس های میزبانی اینترنت | web hosting
ممکن
می‌باشد سرویس خیر دریافت کند
ولی این در ازای گرفتن منابع از وب وب سایت های دیگر امکانپذیر می باشد .

Shared Hosting فقط زمانی خوب می‌باشد که وب سایت شما به ندرت بازدید داراست .

و یا این که ترافیک متعددی ندارد ، به نوعی در شرای حقیقتا نو فعالیت هستید و می خواهید او‌لین تجربه خدمت های میزبانی وب یا web hosting را داشته باشید از این خدمت استعمال فرمایید .

بعضی
شما هاست های اشتراکی را پیدا می نمایید که بصورت رایگان فضایی را به شما اختصاص می دهند
البته در غایت فقط و صرفا برای آغاز عمل مناسب هستند .

۲-
سرویس های میزبانی اینترنت یا web hosting خرده فروشی یا Reseller Hosting معمولا
خدمت دهندگان فضاهای میزبانی اشتراکی یا این که Shared Hosting خودشان بصورت مستقیم فضاها را به یوزرها نمی فروشند
بلکه
آنان را بصورت یک پنل مدیریتی در اختیار یک سری خرده فروش یا این که Reseller قرار می دهند
و این Reseller ها میباشند که یوزرها را جذب و به آن ها خدمت دهی می نمایند .

دقیقا چیزی مانند کلی فروشی و جزئی فروشی ، کارخانه بصورت بی واسطه محصول را به دست مشتری نمی رساند .

بلکه از نحوه کمپانی های واسط آنان را در اختیار سوپر مارکت ها قرار می دهد تا مردم از آن استعمال کنند .

اینگونه
فضاهای Hosting در اکثر موارد از همینShared Hosting ها هستند
که در قالب یک سری بسته های میزبانی با ابزارهای مدیریتی در اختیار خرده فروش ها قرار می گیرند .

تفاوت
حساس آنان با Shared Hosting در این است که در Shared Hosting شما نمی توانید محیط را در اختیار یوزرها دیگر قرار دهید البته در Reseller Hosting شما ابزارهای مدیریتی در اختیار دارید که می توانید به کاربرانی که از شما خرید می کنند
اطراف و تجهیزات واجب را بصورت زمانبندی شده و منظم ارائه دهید .

بعضا
یک Reseller Hosting می تواند امکانات ذیل را در اختیار کاربرانش قرار دهد : قالب
های بدون پول اینترنت سایت پشتیبانی
فنی خوب تر از فضای میزبانی اسامی
مخصوص برای سرورها تعداد آدرس اینترنتی و یا این که Database های بیشتر و … .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۴:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکات اصلی در زمینه ساخت وبسایت ارزان با وردپرس

نکات
اصلی در زمینه ساخت وبسایت ارزان با وردپرس همانگونه که می دانیم طراحی تارنما با قیمت های گوناگون بسته به تجهیزات و دیگر متغیر ها در درحال حاضر انجام در تمامی نقاط ایران ممکن می‌باشد . با اعتنا به رشد نرخ سایت های داخلی اشخاص و شرکت های طراحی سایت که در این موضوع فعالیت می نمایند فراوان گردیده است و مردم اکثر از قبلی به داشتن یک وبسایت فردی برای خودشان و یا این که کسب و کارشان تاءمل می کنند . به طور کلی این یک پرورش عالی در ایران است .
البته نکته ای که بعد از آن از این پرورش پیش می آید این میباشد که آیا ساخت سایت ارزان ممکن است؟ آیا ایجاد وب سایت با سی ام اس هایی مثل وردپرس و یا جوملا عمل عاقلانه است؟ چرا نمی توانیم خودمان به کمک وردپرس سایتی بسازیم و از آن استعمال کنیم؟
در این مطلب با گرین اینترنت هم پا باشید تا بخش اعظم در این باره حرف کنیم و مزیت های ساخت سایت ارزان با وردپرس را مرور کنیم . برای کسب داده ها عمده سفارش می کنیم مقاله نکات اساسی در سفارش پباده سازی وبسایت وردپرس در مشهد مقدس را مورد مطالعه قرار دهید .

طراحی سایت در مشهد

تولید
وب سایت ارزان با وردپرس وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست که می توانایی به کمک آن سایت های گوناگون با کاربرد های متفاوت را تولید . این خصوصیت وردپرس منجر شده می‌باشد که چه بسا کمپانی ها و اشخاص طراح و رشته ای نیز از این سی ام اس برای تولید وبسایت به کارگیری کنند . یک عدد از حساس ترین مزیت های وردپرس، تولید وب سایت ارزان به کمک آن است . وردپرس تجهیزات متفاوت و کاملی را به چهره مجانی در اختیار مردمان قرار داده می باشد . شما می توانید با تلاوت یک سری مطلب یک وبسایت را در عرض یک ربع بسازید و آن را در گوگل پیدا فرمائید .

با تمام راحتی ایجاد سایت با این سیستم مدیر محتوا باز هم مشکلاتی برای اشخاص در حین فعالیت با آن به وجود می آید . به تیتر مثال در حالتی که شما می خواهید که خودتان سایتی شخصی بسازید بایستی تا حدودی با کد نویسی آشنا باشید . به این کد نویسی ها برای ساخت هسته سایت نیازی ندارید البته برای دادن جلوه های ویژه و ساختن سایتی که تماما خصصی سازی گردیده باشد و تمام نیاز های شما را بر طرف کند حتمی است تا با لهجه های برنامه نویسی ای نظیر سی اس اس و اچ تی ام ال و همچنین جاوا اسکریپت آشنا باشید .

ما مدام در مقاله ها گفته ایم که پباده سازی وبسایت با ساختن آن تفاوت دارااست و در مورد نخستین کار سخت تر است . زیرا شما می بایست مواقعی را رعایت فرمائید که به علوم مختص خودش وابسته است . برای این که بتوانید بهترین وب سایت ممکن را برای کسب و کارتان داشته باشید نیاز است تا با مقوله های مختلفی که یکی از آن ها برنامه نویسی میباشد آشنا باشید . ساخت تارنما یا همان هسته با اهمیت آن فعالیت دشواری نمی باشد ولی به نتیجه دهی رساندن و بالا بردن رنکنیگ در گوگل فعالیت را ایراد می نماید .

خطرات
تارنما ارزان با وردپرس پیش از این یک مطلب دیگر در موضوع مجموعه های طراحی وب سایت که با ارزش های خیلی زیر این فعالیت را انجام می دهند صحبت کرده ایم . عمل کردن با این مجموعه ها فعالیت نسبتا خطرناکی میباشد . همانگونه که گفته شد این ارزان بودن قیمت ممکن می باشد به اطلاعات و داده های شما و یا چه بسا حساب های بانکی تان جراحت برساند . احتمال کلاهبرداری و دزدی توسط این افراد بالاست و به همین استدلال ما سفارش می کنیم در‌صورتی‌که دوست دارید تا با قیمت های تحت عمل طراحی اینترنت را انجام دهید مسلما پیشین از سپردن پروژه به افراد مثال کار های آن ها را نیز محاسبه فرمائید . این ارزیابی ها می تواند تا درصد زیادی این احتمال را قلیل نماید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۹:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اعتبارسنجی فرم‌ها در Vue .Js

VeeValidate، یک کتابخانه خوب برای اعتبارسنجی فرم‌ها در Vue .Js می‌باشد و استفاده از آن، اعتبارسنجی فرم‌ها در Vue .Js را خیلی بی آلایش خواهد کرد .

طراحی سایت در مشهد
این کتابخانه تعدادی قانون داراست که به سادگی در فرم‌ها قابل پیاده سازی است . شما می توانید قانون ها سفارشی گردیده را نیز ایجاد نمایید . همچنین، می‌توان از این کتابخانه به فیس محلی نیز به کارگیری کرد و در هم اکنون حاضر 44 لهجه را پشتیبانی می نماید . این کتابخانه متن باز می باشد و کد مرجع آن در گیت هاب مو جود است، در سود میتوانید از آن در پروژه‌های تجاری نیز به کارگیری نمائید .

نصب
کتابخانه VeeValidate برای
نصب کتابخانه VeeValidate، می توانید از فرمان npm تحت به کارگیری کنید:
npm
install vee-validate --save همچنین،
می توانید آن را با به کارگیری از کتابخانه‌های CDN به پروژه خود وارد کنید:

 


به کار گیری از کتابخانه VeeValidate برای توصیف قوانین اعتبارسنجی برای هر یک از فیلدهای ورودی فرم، ابتدا باید یک ویژگی “name” برای آن توصیف نمایید . کتابخانه VeeValidate، از این ویژگی برای ایجاد پیام غلط استعمال می کند . سپس، می‌توان از دستور “v-validate” برای معین کردن ضابطه اعتبارسنجی موردنظر استعمال کرد . برای مثال، در تکه کد زیر، “required|email” هر دو قانون اعتبارسنجی می‌باشند .


برای تولید پیام خطا نیز ، باید تابع error .first
را با اسم ویژگی موردنظر (در اینجا “email”) فراخوانی کنید:
{{ errors .first('email')
}}
ضوابط اعتبارسنجی‌ که در حال حاضر در این کتابخانه وجود دارند، عبارت میباشد از:
after
alpha
alpha_dash
alpha_num
alpha_spaces
before
between
confirmed
credit_card
date_between
date_format
decimal
digits
dimensions
email
ext
image
included
integer
ip
is
is_not
length
max
max_value
mimes
min
min_value
excluded
numeric
regex
required
size
url


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۳:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)