مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

در بخش سفارشی سازی، زیر نمادک تارنما

در بخش سفارشی سازی، زیر نمادک تارنما ، تصویر آپلود گردیده ی خود را مشاهده می نمائید . فرایند را ذخیره نمائید و روی گزینه ی انتشار در بالای قسمت سفارشی سازی کلیک کرده و بعد از آن ورقه را رفرش فرمایید . اکنون بایستی بتوانید فاوآیکن خود را در تب مرورگر ورقه ی وبسایتتان ببینید .

طراحی سایت در مشهد

Favicon9

در صورتیکه هنگامی خواستید Favicon خود را تغییر و تحول دهید، در تحت نمادک سایت کافی می‌باشد روی گزینه ی تغییر‌و تحول تصویر کلیک نمائید . به هر حال، همانطور که پیش از این گفته شد، تغییر Favicon توصیه نمی شود، مگر این که قصد تغییر تحول برند داشته باشید . اگر به چهره مداوم و تروتمیز فاوآیکن را تغییر‌و تحول دهید، وقتی مخابان وارد تب مرورگر یا اپلیکیشن های خویش می شوند، نمی توانند تشخیص دهند کدام تصویر نشان دهنده ی تارنما شما می باشد .

شیوه
های دیگر اضافه کردن فاوآیکن به وب سایت وردپرسی حتما شیوه های دیگری نیز برای اضافه کردن یک Favicon به وبسایت وردپرسی وجود دارا‌هستند .
اذن دهید برخی از آنها را بررسی کنیم…
پلاگین
Favicon by RealFaviconGenerator Favicon10

بخش اعظمی از مردم ترجیح می دهند به جای اتکا به تم های مختلف ، از پلاگین ها برای بهبود همت سایتشان استفاده کنند . Favicon by RealFaviconGenerator یک افزونه ی وردپرسی می باشد که آیتم ای خوب برای افزودن فاوآیکن به سایت شما می باشد .

افزونه را روی سایت وردپرسی خود نصب نمایید و سپس خیلی بی آلایش با یک‌سری کلیک می توانید یک تصویر را آپلود کرده و آن را به تیتر فاوآیکن به وب سایت بیش تر نمایید . RealFaviconGenerator می تواند همه ی آیکن های قضیه نیاز شما برای مرورگرها و دستگاه های متعدد را ساخت کنید . کار با این پلاگین فراوان راحت است و دانلود و به کارگیری از آن بدون‌پول می باشد .

آپلود
کردن از طرز کاغذ ی پیکربندی قالب Favicon11

تم های جدید دارنده ویژگی ها و کاربردهای خیلی متعددی می باشند و تنظیم و تولید وبسایت های وردپرسی جدید را برای مردم پر سرعت و سهل می نمایند . بعضا از این تم ها همینطور دارنده آیتم ی بیشتر کردن favicon هم می باشند . برگه ی آپشن های تم خویش را آنالیز فرمائید و ملاحظه کنید آیا خصوصیت ای در این زمینه در آن وجود دارااست یا خیر و خوبی . برای مثال، قالب وردپرسی توتال مشتمل بر آپشن هایی برای فاوآیکن (و سایزهای متعدد برای دستگاه های مختلف) در پنل تم می باشد .

به کار گیری
از کد در شرای از آن جور اشخاصی می‌باشید که ترجیح می دهید کدنویسی کنید، پس می توانید تصویر favicon خویش را درون مسیر هاست تارنما خویش آپلود فرمایید . بعد از آن کد ذی‌ربط بایستی به پوشه header .php طولانی تر شود .

حرف
آخر همان گونه که مشاهده می کنید، آپلود کردن یک فاوآیکن به وب سایت وردپرسی یک روند بسیار راحت هست . مزایای داشتن favicon بسیار بسیار و تاثیرگذار می باشند، این امر در واقع یک تاکتیک بازاریابی هست که به یوزرها شما قابلیت شناسایی سایتتان، آن نیز صرفا با دیدن یک تصویر کوچک را می دهد . پس این امر را در حق تقدم قرار دهید و نیم ساعت از وقت خود را صرف طراحی و تهیه یک Favicon برای سایتتان نمائید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۷:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

صورت کلی سرویس های میزبانی اینترنت یا Web-Hosting

صورت کلی سرویس های میزبانی اینترنت یا Web-Hosting به هفت تیم حساس طبقه بندی می شوند .

که دقیقا متناسب با نیازهای هر اینترنت سایتی در اینترنت طراحی شده می باشد و طبیعتا نیاز شما بصورت کلی در یکی از این هفت تیم قرار دارااست . روز جاری قرار است در انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران تفاوت این هفت تیم را تحلیل کنیم ، این هفت تیم به فضاهای خدمت های میزبانی اینترنت یا web hosting اشتراکی یا این که Shared Hosting ، میزبانی وب از گونه خرده فروشی یا Reseller Hosting ، سرویس های میزبانی اینترنت Cloud یا Grid ، میزبانی اینترنت سرورهای مجازی محرمانه یا این که VPS ، سرویس های میزبانی وب یا این که web hosting منحصر به فرد یا این که Dedicated ، میزبانی Colocation و سلف خدمت گفته می شود که در ادامه هر کدام از این خدمت ها را بصورت غیر وابسته برای شما تشریح خوا هیم کرد .

طراحی سایت در مشهد

۱-
فضای میزبانی اینترنت اشتراکی یا Shared Hosting فضای خدمت های میزبانی اینترنت یا web hosting اشتراکی یا این که Shared Hosting دقیقا به عبارتی چیزی است که از نامش هم پیداست .

وب وبسایت شما بر روی سروری میزبانی می شود که بر روی ان اینترنت سایت های دیگری نیز میزبانی می شوند .

فقط مزیت به کار گیری از فضاهای میزبانی اشتراکی ارزان بودن و به صرفه بودن آن ها میباشد .

وسیع ترین عیبی که در فضاهای خدمت های میزبانی وب یا این که web hosting اشتراکی وجود داراست این می باشد که شما ممکن می‌باشد قربانی به کار گیری بیشتر وب وب سایت های دیگر مو جود در همان Host از منایع سرور شوید .

 

وجود یک وب تارنما دوست داستنی خیس و پر بازدیدتر سبب ساز می شود که این اینترنت سایت منابع بیشتری را به خود اختصاص دهد .

و در سود اینترنت سایت شما هم تحت تاثیر قرار خواهد گرفت .

گونه های
سرویس های میزبانی وب یا این که web hosting | میزبانی وب | web hosting انواع
سرویس های میزبانی وب یا این که web hosting | سرویس های میزبانی اینترنت | web hosting
ممکن
می‌باشد سرویس خیر دریافت کند
ولی این در ازای گرفتن منابع از وب وب سایت های دیگر امکانپذیر می باشد .

Shared Hosting فقط زمانی خوب می‌باشد که وب سایت شما به ندرت بازدید داراست .

و یا این که ترافیک متعددی ندارد ، به نوعی در شرای حقیقتا نو فعالیت هستید و می خواهید او‌لین تجربه خدمت های میزبانی وب یا web hosting را داشته باشید از این خدمت استعمال فرمایید .

بعضی
شما هاست های اشتراکی را پیدا می نمایید که بصورت رایگان فضایی را به شما اختصاص می دهند
البته در غایت فقط و صرفا برای آغاز عمل مناسب هستند .

۲-
سرویس های میزبانی اینترنت یا web hosting خرده فروشی یا Reseller Hosting معمولا
خدمت دهندگان فضاهای میزبانی اشتراکی یا این که Shared Hosting خودشان بصورت مستقیم فضاها را به یوزرها نمی فروشند
بلکه
آنان را بصورت یک پنل مدیریتی در اختیار یک سری خرده فروش یا این که Reseller قرار می دهند
و این Reseller ها میباشند که یوزرها را جذب و به آن ها خدمت دهی می نمایند .

دقیقا چیزی مانند کلی فروشی و جزئی فروشی ، کارخانه بصورت بی واسطه محصول را به دست مشتری نمی رساند .

بلکه از نحوه کمپانی های واسط آنان را در اختیار سوپر مارکت ها قرار می دهد تا مردم از آن استعمال کنند .

اینگونه
فضاهای Hosting در اکثر موارد از همینShared Hosting ها هستند
که در قالب یک سری بسته های میزبانی با ابزارهای مدیریتی در اختیار خرده فروش ها قرار می گیرند .

تفاوت
حساس آنان با Shared Hosting در این است که در Shared Hosting شما نمی توانید محیط را در اختیار یوزرها دیگر قرار دهید البته در Reseller Hosting شما ابزارهای مدیریتی در اختیار دارید که می توانید به کاربرانی که از شما خرید می کنند
اطراف و تجهیزات واجب را بصورت زمانبندی شده و منظم ارائه دهید .

بعضا
یک Reseller Hosting می تواند امکانات ذیل را در اختیار کاربرانش قرار دهد : قالب
های بدون پول اینترنت سایت پشتیبانی
فنی خوب تر از فضای میزبانی اسامی
مخصوص برای سرورها تعداد آدرس اینترنتی و یا این که Database های بیشتر و … .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۴:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکات اصلی در زمینه ساخت وبسایت ارزان با وردپرس

نکات
اصلی در زمینه ساخت وبسایت ارزان با وردپرس همانگونه که می دانیم طراحی تارنما با قیمت های گوناگون بسته به تجهیزات و دیگر متغیر ها در درحال حاضر انجام در تمامی نقاط ایران ممکن می‌باشد . با اعتنا به رشد نرخ سایت های داخلی اشخاص و شرکت های طراحی سایت که در این موضوع فعالیت می نمایند فراوان گردیده است و مردم اکثر از قبلی به داشتن یک وبسایت فردی برای خودشان و یا این که کسب و کارشان تاءمل می کنند . به طور کلی این یک پرورش عالی در ایران است .
البته نکته ای که بعد از آن از این پرورش پیش می آید این میباشد که آیا ساخت سایت ارزان ممکن است؟ آیا ایجاد وب سایت با سی ام اس هایی مثل وردپرس و یا جوملا عمل عاقلانه است؟ چرا نمی توانیم خودمان به کمک وردپرس سایتی بسازیم و از آن استعمال کنیم؟
در این مطلب با گرین اینترنت هم پا باشید تا بخش اعظم در این باره حرف کنیم و مزیت های ساخت سایت ارزان با وردپرس را مرور کنیم . برای کسب داده ها عمده سفارش می کنیم مقاله نکات اساسی در سفارش پباده سازی وبسایت وردپرس در مشهد مقدس را مورد مطالعه قرار دهید .

طراحی سایت در مشهد

تولید
وب سایت ارزان با وردپرس وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست که می توانایی به کمک آن سایت های گوناگون با کاربرد های متفاوت را تولید . این خصوصیت وردپرس منجر شده می‌باشد که چه بسا کمپانی ها و اشخاص طراح و رشته ای نیز از این سی ام اس برای تولید وبسایت به کارگیری کنند . یک عدد از حساس ترین مزیت های وردپرس، تولید وب سایت ارزان به کمک آن است . وردپرس تجهیزات متفاوت و کاملی را به چهره مجانی در اختیار مردمان قرار داده می باشد . شما می توانید با تلاوت یک سری مطلب یک وبسایت را در عرض یک ربع بسازید و آن را در گوگل پیدا فرمائید .

با تمام راحتی ایجاد سایت با این سیستم مدیر محتوا باز هم مشکلاتی برای اشخاص در حین فعالیت با آن به وجود می آید . به تیتر مثال در حالتی که شما می خواهید که خودتان سایتی شخصی بسازید بایستی تا حدودی با کد نویسی آشنا باشید . به این کد نویسی ها برای ساخت هسته سایت نیازی ندارید البته برای دادن جلوه های ویژه و ساختن سایتی که تماما خصصی سازی گردیده باشد و تمام نیاز های شما را بر طرف کند حتمی است تا با لهجه های برنامه نویسی ای نظیر سی اس اس و اچ تی ام ال و همچنین جاوا اسکریپت آشنا باشید .

ما مدام در مقاله ها گفته ایم که پباده سازی وبسایت با ساختن آن تفاوت دارااست و در مورد نخستین کار سخت تر است . زیرا شما می بایست مواقعی را رعایت فرمائید که به علوم مختص خودش وابسته است . برای این که بتوانید بهترین وب سایت ممکن را برای کسب و کارتان داشته باشید نیاز است تا با مقوله های مختلفی که یکی از آن ها برنامه نویسی میباشد آشنا باشید . ساخت تارنما یا همان هسته با اهمیت آن فعالیت دشواری نمی باشد ولی به نتیجه دهی رساندن و بالا بردن رنکنیگ در گوگل فعالیت را ایراد می نماید .

خطرات
تارنما ارزان با وردپرس پیش از این یک مطلب دیگر در موضوع مجموعه های طراحی وب سایت که با ارزش های خیلی زیر این فعالیت را انجام می دهند صحبت کرده ایم . عمل کردن با این مجموعه ها فعالیت نسبتا خطرناکی میباشد . همانگونه که گفته شد این ارزان بودن قیمت ممکن می باشد به اطلاعات و داده های شما و یا چه بسا حساب های بانکی تان جراحت برساند . احتمال کلاهبرداری و دزدی توسط این افراد بالاست و به همین استدلال ما سفارش می کنیم در‌صورتی‌که دوست دارید تا با قیمت های تحت عمل طراحی اینترنت را انجام دهید مسلما پیشین از سپردن پروژه به افراد مثال کار های آن ها را نیز محاسبه فرمائید . این ارزیابی ها می تواند تا درصد زیادی این احتمال را قلیل نماید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۹:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اعتبارسنجی فرم‌ها در Vue .Js

VeeValidate، یک کتابخانه خوب برای اعتبارسنجی فرم‌ها در Vue .Js می‌باشد و استفاده از آن، اعتبارسنجی فرم‌ها در Vue .Js را خیلی بی آلایش خواهد کرد .

طراحی سایت در مشهد
این کتابخانه تعدادی قانون داراست که به سادگی در فرم‌ها قابل پیاده سازی است . شما می توانید قانون ها سفارشی گردیده را نیز ایجاد نمایید . همچنین، می‌توان از این کتابخانه به فیس محلی نیز به کارگیری کرد و در هم اکنون حاضر 44 لهجه را پشتیبانی می نماید . این کتابخانه متن باز می باشد و کد مرجع آن در گیت هاب مو جود است، در سود میتوانید از آن در پروژه‌های تجاری نیز به کارگیری نمائید .

نصب
کتابخانه VeeValidate برای
نصب کتابخانه VeeValidate، می توانید از فرمان npm تحت به کارگیری کنید:
npm
install vee-validate --save همچنین،
می توانید آن را با به کارگیری از کتابخانه‌های CDN به پروژه خود وارد کنید:

 


به کار گیری از کتابخانه VeeValidate برای توصیف قوانین اعتبارسنجی برای هر یک از فیلدهای ورودی فرم، ابتدا باید یک ویژگی “name” برای آن توصیف نمایید . کتابخانه VeeValidate، از این ویژگی برای ایجاد پیام غلط استعمال می کند . سپس، می‌توان از دستور “v-validate” برای معین کردن ضابطه اعتبارسنجی موردنظر استعمال کرد . برای مثال، در تکه کد زیر، “required|email” هر دو قانون اعتبارسنجی می‌باشند .


برای تولید پیام خطا نیز ، باید تابع error .first
را با اسم ویژگی موردنظر (در اینجا “email”) فراخوانی کنید:
{{ errors .first('email')
}}
ضوابط اعتبارسنجی‌ که در حال حاضر در این کتابخانه وجود دارند، عبارت میباشد از:
after
alpha
alpha_dash
alpha_num
alpha_spaces
before
between
confirmed
credit_card
date_between
date_format
decimal
digits
dimensions
email
ext
image
included
integer
ip
is
is_not
length
max
max_value
mimes
min
min_value
excluded
numeric
regex
required
size
url


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۳:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ابزارک منو

منش
نمایش فهرست در ابزارک‌ها چنانچه بخواهید فهرست تولید شده در مرحله‌ی گذشته را در بخش ابزارک‌های یا این که Widgetهای وردپرس نمایش دهید، به منوی «نمایش» و آن گاه «ابزارک‌ها» مراجعه کنید . در سمت راست یک ابزارک اختصاصی برای نمایش منو با اسم «فهرست دلخواه» مشاهده خواهید کرد .

طراحی سایت در مشهد

ابزارک
منو
این ابزارک به شما قابلیت تعیین یکی از فهرست‌های تولید شده در بخش قبل و نمایش آن در محل دلخواه تعریف شده در قالب را خواهد بخشید . البته فراموش نکنید که این فهرست فاقد ساختار گرافیکی میباشد و تنها ساختار HTML را شامل میگردد . پس از اضافه کردن فهرست به بخش موضوع حیث قالب، ممکن می‌باشد لازم شود تغییراتی در قالب تارنما ساخت فرمایید تا فهرست به شکل مطلوب در سایت قابل مشاهده باشد .

تصویر
زیر نمونه‌ای فهرست ساخت گردیده و قرار گرفته در یک ابزارک را نشان می‌دهد:
نمونه
استفاده از ابزارک منو
نمایش
منو به فیس آبشاری یا این که مگامنو در سایت برای انجام این عمل می‌بایست از افزونه‌هایی که برای این عمل ایجاد شده‌اند استفاده کنید . برای نمونه پلاگین Max Mega Menu یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های جانور برای تولید منوهای آبشاری، منوی ریسپانسیو موبایل و مگامنو است .

همچنین افزونه‌های متعدد دیگری وجود دارا‌هستند که فهرست‌های ساخت گردیده به وسیله شما را به رخ یک منو با قابلیت و امکان رئیس ظواهر و عملکردها، در وبسایت به سناریو درمی‌آورند .

بعضی از این افزونه‌ها رایگان و برخی دیگر به چهره تجاری قابل تهیه هستند .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۸:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فکر فرمائید که چه چیزی از وبسایت خویش می‌خواهید؟

قبل از این‌که کاری کنید، لطفا هنگامی را به تامل کردن اختصاص دهید .
فکر فرمائید که چه چیزی از وبسایت خویش می‌خواهید؟ توقع دارید کاربران تارنما چه خدمت و اطلاعاتی را از سایت تجاری شما دریافت کنند؟ پاسخ این سوالهای برای هر کسب و کاری مختلف می باشد البته نمونه‌ای از فیض بدست آمده را برایتان در اینجا آورده‌ام:
ساخت
یک فرم تماس یا این که درخواست کامل شدن
خرید یک محصول قرار
دادن شماره تماس در وبسایت مشاهده
سرویس ها و تولیدها یک دکان فیزیکی در اینترنت و مراجعه به راس مسئله نظر احتمال دارد این سطح کمی از شما برهه زمانی بگیرد و احتمال دارد ایام به طور بیانجامد اما اشکالی ندارد! لطفا اینجا پاره ای مکث فرمائید و مطمئن باشید که ضرر و زیان نخواهید کرد .

طراحی سایت در مشهد

۲-
گزینش سرویس هاست و دامنه host-
ایجاد یک سایت تجاری با وردپرس
به هر هم اکنون بایستی تصمیم خویش را بگیرید که از چه نامی استعمال کنید . نامی که می بایست مارک و به یاد ماندنی شود . آنگاه از آن باید فضایی را برای فعال‌ساز‌ی وبسایتتان در لحاظ بگیرید، این فضا هاست اسم دارد که می‌توانید با تحقیق بهترین مورد را تعیین نمائید . پیشنهاد می‌کنم هاست وردپرس تهیه نمائید و مقداری برای آن هزینه بیشتری بپردازید تا بعدها در گیر اختلال نشوید .

نکته‌: در‌صورتی‌که در هم اکنون حاضر کسب و کارتان به چهره فیزیکی موجود است، می توانید اسم آن را برای دامنه خویش انتخاب فرمائید درصورتی که نمیباشد لطفا صحیح اندیشه نمائید و تصمیم بگیرید .

۳-
یافتن کلمه و واژه با اهمیت مناسب با عمل keywords-
تولید یک تارنما تجاری با وردپرس
برای ایجاد یک تارنما تجاری با وردپرس در همین مقدمه لطفا به واژه انگیزه تفکر نمائید . این‌که مخاطب شما قرار می باشد با چه کلمه و واژه هدفی شما را بیابد . این یک عدد از مهم ترین اقدامات برای سئوی تارنما شماست . وقتی که یوزرها نتوانند به راحتی تارنما را پیدا کنند، مطمئنا شما باخت خواهید خورد و هیچ شانسی برای موفقیت ندارید .

یکی از ابزارهایی که در اینجا به کمک شما می‌آید KeywordPlanner هست . با ارائه لیستی از عبارات حیاتی می‌توانید پاره ای خوب تر تفکر فرمائید و تصمیم درست‌تری بگیرید .
در انتخاب واژه و کلمه هدف لطفا این دو زمینه را در نظر داشته باشید:
همگی لغات با اهمیت مربوط به کسب و فعالیت خود را ارزیابی نمایید .
کلیه کلمات حیاتی را دسته‌بندی فرمایید و یک ورقه از نوشته و محتوا را به آن اختصاص دهید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۲:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

دامنه چیست؟ دامنه یا دامین، IP

دامنه
چیست؟ دامنه یا دامین، IP مخصوص می باشد که به هر اینترنت وب سایت در هنگام تصویب اسم تخصیص داده می شود . اضطراری به ذکر میباشد که هیچ دو IP را نمی بضاعت یافت را شبیه همدیگر باشند . به این ترتیب، وبسایت شما، با وجود داشتن یک IP می تواند از در بین میلیاردها سایت اینترنتی دیگر در اینترنت، پیدا شود .

طراحی سایت در مشهد

به همپا IP، نامی نیز به دامنه شما اختصاص می یابد که این دو با نیز مترادف می باشند . به این ترتیب که با مشخص و معلوم بودن IP یا این که نام دامنه، دیگری هم قابل شناسایی خواهد بود . به این کار اصطلاحا "حل کردن IP" گفته می شود .

برای ثبت نام دامنه خود، می توانید از شرکت های زیادی یاری بگیرید . اعتنا داشته باشید که در هنگام تصویب IP، بعضا نایاب از کمپانی ها، دامنه را به اسم خود ثبت می کنند و در عمل، صاحب اصلی دامنه شما نخواهید بود بلکه شخصی میباشد که آن را با اسم خویش ثبت کرده هست . به این ترتیب برای تصویب دامنه خود، مطلقا کمپانی معتبر و امینی را پیدا فرمائید و قبلا وقت کافی را در این خصوص صرف نمائید . مشکلاتی که با فرایند زمان می تواند برای شما اتفاق بیافتد، ارزش آن را خواهد داشت تا زمانی را صرف یافتن شرکتی معتبری در این خصوص فرمایید .

به یاد داشته باشید که شما با تصویب دامنه، تنها اسم دامنه خویش را ثبت کرده اید . برای داشتن یک اینترنت سایت، شما پس از تصویب دامنه، نیاز دارید تا هاست قابل قبولی را برای سایت خویش گزینش کنید . هاست، به سروری گفته می شود که قابلیت ذخیره و محافظت فایل های تارنما شما را اعم از صفحه ها وب سایت، فایلهای گرافیکی، عکسها، فایلهای CSS و جاوا اسکریپت، دارا می باشد .
هاست
چیست؟ هاست در اصطلاح، به سرور، یا این که کامپیوتری گفته می شود که بضاعت و توان ذخیره و نگهداری پوشه های اینترنت تارنما شما را دارا می باشد . این فایلها می توانند صفحه های وب سایت، عکسها، فایلهای CSS، جاوا اسکریپت و یا این که هر گونه فولدر دیگری باشند .

در عمل، اکثری از کمپانی هایی که خدمات تصویب دامنه را انجام می دهند، سرویس ها هاست نیز ارائه می دهند . اما لزوما این به آن معنا نمیباشد که شما پس از ثبت دامنه، بایستی مطلقا هاست نیز خریداری کنید . بخش اعظمی از مواقع، یک دامنه خریداری می شود ولی سازه بر دلایلی از آن به کار گیری نمی شود .

یک عدد از این عارضه ها می تواند بوستان کردن دامنه برای مدتی کوتاه یا این که بلند باشد . بوستان کردن دامنه به این معناست که شما دامنه ای را خریداری می فرمائید اما از آن به کارگیری نمی فرمائید . یک عدد از عارضه ها دیگر ثبت دامنه و نخریدن هاست می تواند آن باشد که دامنه فقط برای آن خریداری شده هست تا شخص دیگری نتواند آن را خریداری کند . عارضه ها این زمینه نیز متنوع می باشد اما اکثرا به حافظه پرهیز از سوء استعمال از نام دامنه هست .

برای آشنایی بخش اعظم در خصوص آنکه هاست چیست، لطفا به مقاله دیگر ما در خصوص سرور مراجعه نمائید . توصیه ما به شما آن هست که در خرید هاست اکثر اعتنا کنید و از شرکتی هاست خریداری فرمایید که خدمات خوبی را در این خصوص در گذشته به مشتریانش داده میباشد .

همچنین به این نکته نیز توجه داشته باشید که بعضی از شرکت های ارائه دهنده سرویس ها هاست، از قرار دادن مطالبی که خلاف ضوابط حق نشر است دوری بعمل می آورند . و این موضوع در مواقعی ممکن می باشد سبب به بسته شدن اکانت هاست شود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۹:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

VeeValidate، یک کتابخانه عالی برای اعتبارسنجی فرم‌ها

VeeValidate، یک کتابخانه عالی برای اعتبارسنجی فرم‌ها در Vue .Js می‌باشد و به کارگیری از آن، اعتبارسنجی فرم‌ها در Vue .Js را خیلی ساده خواهد کرد .
این کتابخانه یک سری ضابطه داراست که به آسانی در فرم‌ها قابل پیاده سازی می باشد . شما میتوانید قوانین سفارشی گردیده را هم تولید فرمایید . همچنین، می‌توان از این کتابخانه به چهره محلی نیز به کارگیری کرد و در درحال حاضر حاضر 44 زبان را پشتیبانی می کند . این کتابخانه نوشته گشوده میباشد و کد منبع آن در گیت هاب موجود است، در سود میتوانید از آن در پروژه‌های تجاری هم به کارگیری فرمائید .

طراحی سایت در مشهد

نصب
کتابخانه VeeValidate برای
نصب کتابخانه VeeValidate، می توانید از فرمان npm تحت استعمال کنید:
npm
install vee-validate --save همچنین،
می‌توانید آن را با به کار گیری از کتابخانه‌های CDN به پروژه خویش وارد کنید:

 


استعمال از کتابخانه VeeValidate برای تعریف مقررات اعتبارسنجی برای هر یک از فیلدهای محل ورود فرم، مقدمه می بایست یک خصوصیت “name” برای آن توصیف کنید . کتابخانه VeeValidate، از این خصوصیت برای ایجاد پیام اشتباه به کارگیری می کند . سپس، می‌توان از دستور “v-validate” برای معین کردن قانون اعتبارسنجی موردنظر استفاده کرد . برای مثال، در تکه کد زیر، “required|email” هر دو ضابطه اعتبارسنجی هستند .


برای ساخت پیام غلط نیز ، باید تابع error .first
را با نام خصوصیت موردنظر (در اینجا “email”) فراخوانی کنید:
{{ errors .first('email')
}}
ضوابط اعتبارسنجی‌ که در حال حاضر در این کتابخانه وجود دارند، عبارت هست از:
after
alpha
alpha_dash
alpha_num
alpha_spaces
before
between
confirmed
credit_card
date_between
date_format
decimal
digits
dimensions
email
ext
image
included
integer
ip
is
is_not
length
max
max_value
mimes
min
min_value
excluded
numeric
regex
required
size
url


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۲:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی تارنما

در تعدادی سال اخیر، طراحی تارنما شرکتی خوب و دیدنی به یکی از دغدغه‌های کسب و کارهای مختلف تبدیل شده میباشد . امروزه همگی به این سود رسیده‌اند که می توانند از روش اینترنت و با پباده سازی سایت، کسب و کار خود را بین‌المللی نمایند و تولید ها خود را در سراسر جهان به فروش برسانند .

طراحی سایت در مشهد

در مقاله‌ای زیر تیتر «طراحی وبسایت شرکتی با رعایت اصول سئو» به منش استفاده از سئو برای بهبود جایگاه وب سایت و ارتقا فروش اشاره شد . در این مطلب قصد داریم یک سری نکته ساده برای پباده سازی یک وب سایت ایده‌آل اشاره کنیم .

در
پباده سازی تارنما شرکتی، فضاهای سفید را دورازشوخی بگیرید در هنگام پباده سازی سایت، استفاده از فضاهای حساس اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد؛ چون احساس مختص بودن به تارنما می دهد و سبب می شود که از بینش مینیمالیستی، جالب به لحاظ برسید . روز جاری آسانی اهمیت زیادی دارااست پس آن را دست قلیل نگیرید .

ترکیب
رنگ‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد در صورتی که می‌خواهید یک سایت کاربرپسند و جذاب تولید کنید، می بایست به رنگ‌ها و مخلوط آنان توجه داشته باشید . هنگام طراحی وبسایت از یک متخصص گرافیک کمک بگیرید . می‌توانید با مطالعه در این زمینه به دانش خویش بیفزایید .

از
کلمات یاری بگیرید برخی از اشخاصی که در مورد طراحی تارنما شرکتی فعالیت می‌کنند، گاهی به قدری غرق در مبحث گرافیک و تصاویر میگردند که فراموش می‌کنند از کلمه ها امداد بگیرند . عبارات قشنگ و دل‌نشین به تنهایی این قدرت را دارند که یوزرها را به سمت شما بکشانند .

کاری
فرمائید که کاربران با سه کلیک به انگیزه خویش برسد بایستی طراحی سایت شرکتی به شکلی انجام شود که کاربران بتوانند به ساده‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن به هدف خویش برسند . در مقاله‌ای تحت عنوان « پباده سازی وبسایت شرکتی با سه روش کلیک» به این موضوع اشاره شده است . هر چه استفاده کننده راحت‌تر به هدف خود برسد، تمایل بیشتری به استعمال از تارنما شما خواهد داشت . سهولت استفاده یک عدد از مهمترین ملاک‌ها برای موفقیت یک تارنما است .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۶:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تیتر مناسب برای سئو وب سایت

گزینش تیتر مناسب برای سئو وب سایت اهمیت ویژه ای دارد . با صرفه سازی تیتر وب سایت یک عدد از جنبه های با اهمیت در سئو است که معمولا نادیده گرفت می شود . تولید یک عنوان ورقه عالی یکی از مهارت های لازم برای کسب SERP بالا می باشد .

طراحی سایت در مشهد

تگ های Title یکی از فاکتورهای حیاتی می باشد که به موتورهای کاوش کمک می کنند تا بفهمند که محتوای کاغذ تان مربوط به چه چیزی می باشد . تیتر کاغذ اولین برخورد بازدیدکنندگان از محتوای شما را معین می کند . اصلی هست که همیشه عنوان صفجه تان را برای موتورهای جستجو باصرفه سازی کنید . زیرا تاثیر متعددی در رنکینگ سایت شما داراست و همینطور یک بینش کلی درباره محتوای کاغذ به بازدیدکنندگان ارائه می دهند .

برای بهبود سئو وبسایت تان و داشتن یک کسب و کار آنلاین برنده خیلی کلیدی است که مطابق قوانین گوگل عمل کنیم . در سال 2017 مطابق برخی گزارش ها، گوگل بیش از 79 درصد، Baidu حدود 6 .55 درصد، یاهو 5 .06 درصد از ترافیک جستجوی دسکتاپ در جهان را دارا هستند . صریح میباشد داشتن رنکینگ بالا در گوگل خیلی اساسی می باشد .

شما چه به دنبال راهی برای بهبود سئو وب وب سایت تان یا به دنبال ارتقا تاثیرگذاری استراتژی بازاریابی محتوای خود باشید، سئو عنوان ورقه یک قدم مهمی می باشد که می بایست بردارید .

در این مقاله، درباره نکات و راهکارهای انتخاب شایسته ترین عنوان سئو کلام می کنیم .

اعتنا
به تعداد کاراکترهای عنوان گوگل 50 الی 60 کاراکتر تگ تیتر یک برگه را در نتایج جستجو نشان می دهد و سایر را حذف میکند . پس تیتر ورقه شما بایستی حدود 55 کاراکتر یا این که کمتر باشد که این دربرگیرنده کاراکتر فضای خالی (space) هم می شود .

طول عنوان صفحه می تواند در چگونگی سناریو آن در SERP تاثیر گذار باشد . اگر خیلی طولانی باشد، بایستی منتخب از آن حذف شود و در‌صورتی‌که خیلی کوتاه باشد ممکن میباشد گوگل تصمیم بگیرد که برگه تان را در نتایج کاوش نشان ندهد، و یا این که یک عنوان دیگر جایگزین تیتر گذشته کند .

برای اطمینان، بهتر می‌باشد که کلمه و واژه هایی که کلمه ها اصلی تان را تعریف می نمایند در اولِ تگ تیتر برگه متن شوند تا احتمال برش یا حذف آن ها بوسیله گوگل به حداقل برسد . یک عنوان کاغذ خوب بایستی ساختاری مثل ذیل داشته باشد .

کلمه
مهم – کلمه اصلی دوم | اسم برند
در بعضا مواقع عناوین طولانی ممکن می باشد برای به اشتراک گذاری آن ها در شبکه های اجتماعی مناسب باشد و بعضا از عنا وین بطور طبیعی باید طولانی باشند . در هر حالا دقت فرمایید چگونه تیتر کاغذ در فیض کاوش ظاهر می شود و همینطور بدانید که استعمال از عنوان طولانی هیچ مجازاتی از طرف موتور جستجو برای آن به یاور ندارد . از قضاوت خودتان به کار گیری فرمائید و همانند یک استفاده کننده موتور جستجو تاءمل نمائید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۵:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)