مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ابزارک منو

منش
نمایش فهرست در ابزارک‌ها چنانچه بخواهید فهرست تولید شده در مرحله‌ی گذشته را در بخش ابزارک‌های یا این که Widgetهای وردپرس نمایش دهید، به منوی «نمایش» و آن گاه «ابزارک‌ها» مراجعه کنید . در سمت راست یک ابزارک اختصاصی برای نمایش منو با اسم «فهرست دلخواه» مشاهده خواهید کرد .

طراحی سایت در مشهد

ابزارک
منو
این ابزارک به شما قابلیت تعیین یکی از فهرست‌های تولید شده در بخش قبل و نمایش آن در محل دلخواه تعریف شده در قالب را خواهد بخشید . البته فراموش نکنید که این فهرست فاقد ساختار گرافیکی میباشد و تنها ساختار HTML را شامل میگردد . پس از اضافه کردن فهرست به بخش موضوع حیث قالب، ممکن می‌باشد لازم شود تغییراتی در قالب تارنما ساخت فرمایید تا فهرست به شکل مطلوب در سایت قابل مشاهده باشد .

تصویر
زیر نمونه‌ای فهرست ساخت گردیده و قرار گرفته در یک ابزارک را نشان می‌دهد:
نمونه
استفاده از ابزارک منو
نمایش
منو به فیس آبشاری یا این که مگامنو در سایت برای انجام این عمل می‌بایست از افزونه‌هایی که برای این عمل ایجاد شده‌اند استفاده کنید . برای نمونه پلاگین Max Mega Menu یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های جانور برای تولید منوهای آبشاری، منوی ریسپانسیو موبایل و مگامنو است .

همچنین افزونه‌های متعدد دیگری وجود دارا‌هستند که فهرست‌های ساخت گردیده به وسیله شما را به رخ یک منو با قابلیت و امکان رئیس ظواهر و عملکردها، در وبسایت به سناریو درمی‌آورند .

بعضی از این افزونه‌ها رایگان و برخی دیگر به چهره تجاری قابل تهیه هستند .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۸:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فکر فرمائید که چه چیزی از وبسایت خویش می‌خواهید؟

قبل از این‌که کاری کنید، لطفا هنگامی را به تامل کردن اختصاص دهید .
فکر فرمائید که چه چیزی از وبسایت خویش می‌خواهید؟ توقع دارید کاربران تارنما چه خدمت و اطلاعاتی را از سایت تجاری شما دریافت کنند؟ پاسخ این سوالهای برای هر کسب و کاری مختلف می باشد البته نمونه‌ای از فیض بدست آمده را برایتان در اینجا آورده‌ام:
ساخت
یک فرم تماس یا این که درخواست کامل شدن
خرید یک محصول قرار
دادن شماره تماس در وبسایت مشاهده
سرویس ها و تولیدها یک دکان فیزیکی در اینترنت و مراجعه به راس مسئله نظر احتمال دارد این سطح کمی از شما برهه زمانی بگیرد و احتمال دارد ایام به طور بیانجامد اما اشکالی ندارد! لطفا اینجا پاره ای مکث فرمائید و مطمئن باشید که ضرر و زیان نخواهید کرد .

طراحی سایت در مشهد

۲-
گزینش سرویس هاست و دامنه host-
ایجاد یک سایت تجاری با وردپرس
به هر هم اکنون بایستی تصمیم خویش را بگیرید که از چه نامی استعمال کنید . نامی که می بایست مارک و به یاد ماندنی شود . آنگاه از آن باید فضایی را برای فعال‌ساز‌ی وبسایتتان در لحاظ بگیرید، این فضا هاست اسم دارد که می‌توانید با تحقیق بهترین مورد را تعیین نمائید . پیشنهاد می‌کنم هاست وردپرس تهیه نمائید و مقداری برای آن هزینه بیشتری بپردازید تا بعدها در گیر اختلال نشوید .

نکته‌: در‌صورتی‌که در هم اکنون حاضر کسب و کارتان به چهره فیزیکی موجود است، می توانید اسم آن را برای دامنه خویش انتخاب فرمائید درصورتی که نمیباشد لطفا صحیح اندیشه نمائید و تصمیم بگیرید .

۳-
یافتن کلمه و واژه با اهمیت مناسب با عمل keywords-
تولید یک تارنما تجاری با وردپرس
برای ایجاد یک تارنما تجاری با وردپرس در همین مقدمه لطفا به واژه انگیزه تفکر نمائید . این‌که مخاطب شما قرار می باشد با چه کلمه و واژه هدفی شما را بیابد . این یک عدد از مهم ترین اقدامات برای سئوی تارنما شماست . وقتی که یوزرها نتوانند به راحتی تارنما را پیدا کنند، مطمئنا شما باخت خواهید خورد و هیچ شانسی برای موفقیت ندارید .

یکی از ابزارهایی که در اینجا به کمک شما می‌آید KeywordPlanner هست . با ارائه لیستی از عبارات حیاتی می‌توانید پاره ای خوب تر تفکر فرمائید و تصمیم درست‌تری بگیرید .
در انتخاب واژه و کلمه هدف لطفا این دو زمینه را در نظر داشته باشید:
همگی لغات با اهمیت مربوط به کسب و فعالیت خود را ارزیابی نمایید .
کلیه کلمات حیاتی را دسته‌بندی فرمایید و یک ورقه از نوشته و محتوا را به آن اختصاص دهید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۲:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

دامنه چیست؟ دامنه یا دامین، IP

دامنه
چیست؟ دامنه یا دامین، IP مخصوص می باشد که به هر اینترنت وب سایت در هنگام تصویب اسم تخصیص داده می شود . اضطراری به ذکر میباشد که هیچ دو IP را نمی بضاعت یافت را شبیه همدیگر باشند . به این ترتیب، وبسایت شما، با وجود داشتن یک IP می تواند از در بین میلیاردها سایت اینترنتی دیگر در اینترنت، پیدا شود .

طراحی سایت در مشهد

به همپا IP، نامی نیز به دامنه شما اختصاص می یابد که این دو با نیز مترادف می باشند . به این ترتیب که با مشخص و معلوم بودن IP یا این که نام دامنه، دیگری هم قابل شناسایی خواهد بود . به این کار اصطلاحا "حل کردن IP" گفته می شود .

برای ثبت نام دامنه خود، می توانید از شرکت های زیادی یاری بگیرید . اعتنا داشته باشید که در هنگام تصویب IP، بعضا نایاب از کمپانی ها، دامنه را به اسم خود ثبت می کنند و در عمل، صاحب اصلی دامنه شما نخواهید بود بلکه شخصی میباشد که آن را با اسم خویش ثبت کرده هست . به این ترتیب برای تصویب دامنه خود، مطلقا کمپانی معتبر و امینی را پیدا فرمائید و قبلا وقت کافی را در این خصوص صرف نمائید . مشکلاتی که با فرایند زمان می تواند برای شما اتفاق بیافتد، ارزش آن را خواهد داشت تا زمانی را صرف یافتن شرکتی معتبری در این خصوص فرمایید .

به یاد داشته باشید که شما با تصویب دامنه، تنها اسم دامنه خویش را ثبت کرده اید . برای داشتن یک اینترنت سایت، شما پس از تصویب دامنه، نیاز دارید تا هاست قابل قبولی را برای سایت خویش گزینش کنید . هاست، به سروری گفته می شود که قابلیت ذخیره و محافظت فایل های تارنما شما را اعم از صفحه ها وب سایت، فایلهای گرافیکی، عکسها، فایلهای CSS و جاوا اسکریپت، دارا می باشد .
هاست
چیست؟ هاست در اصطلاح، به سرور، یا این که کامپیوتری گفته می شود که بضاعت و توان ذخیره و نگهداری پوشه های اینترنت تارنما شما را دارا می باشد . این فایلها می توانند صفحه های وب سایت، عکسها، فایلهای CSS، جاوا اسکریپت و یا این که هر گونه فولدر دیگری باشند .

در عمل، اکثری از کمپانی هایی که خدمات تصویب دامنه را انجام می دهند، سرویس ها هاست نیز ارائه می دهند . اما لزوما این به آن معنا نمیباشد که شما پس از ثبت دامنه، بایستی مطلقا هاست نیز خریداری کنید . بخش اعظمی از مواقع، یک دامنه خریداری می شود ولی سازه بر دلایلی از آن به کار گیری نمی شود .

یک عدد از این عارضه ها می تواند بوستان کردن دامنه برای مدتی کوتاه یا این که بلند باشد . بوستان کردن دامنه به این معناست که شما دامنه ای را خریداری می فرمائید اما از آن به کارگیری نمی فرمائید . یک عدد از عارضه ها دیگر ثبت دامنه و نخریدن هاست می تواند آن باشد که دامنه فقط برای آن خریداری شده هست تا شخص دیگری نتواند آن را خریداری کند . عارضه ها این زمینه نیز متنوع می باشد اما اکثرا به حافظه پرهیز از سوء استعمال از نام دامنه هست .

برای آشنایی بخش اعظم در خصوص آنکه هاست چیست، لطفا به مقاله دیگر ما در خصوص سرور مراجعه نمائید . توصیه ما به شما آن هست که در خرید هاست اکثر اعتنا کنید و از شرکتی هاست خریداری فرمایید که خدمات خوبی را در این خصوص در گذشته به مشتریانش داده میباشد .

همچنین به این نکته نیز توجه داشته باشید که بعضی از شرکت های ارائه دهنده سرویس ها هاست، از قرار دادن مطالبی که خلاف ضوابط حق نشر است دوری بعمل می آورند . و این موضوع در مواقعی ممکن می باشد سبب به بسته شدن اکانت هاست شود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۹:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

VeeValidate، یک کتابخانه عالی برای اعتبارسنجی فرم‌ها

VeeValidate، یک کتابخانه عالی برای اعتبارسنجی فرم‌ها در Vue .Js می‌باشد و به کارگیری از آن، اعتبارسنجی فرم‌ها در Vue .Js را خیلی ساده خواهد کرد .
این کتابخانه یک سری ضابطه داراست که به آسانی در فرم‌ها قابل پیاده سازی می باشد . شما میتوانید قوانین سفارشی گردیده را هم تولید فرمایید . همچنین، می‌توان از این کتابخانه به چهره محلی نیز به کارگیری کرد و در درحال حاضر حاضر 44 زبان را پشتیبانی می کند . این کتابخانه نوشته گشوده میباشد و کد منبع آن در گیت هاب موجود است، در سود میتوانید از آن در پروژه‌های تجاری هم به کارگیری فرمائید .

طراحی سایت در مشهد

نصب
کتابخانه VeeValidate برای
نصب کتابخانه VeeValidate، می توانید از فرمان npm تحت استعمال کنید:
npm
install vee-validate --save همچنین،
می‌توانید آن را با به کار گیری از کتابخانه‌های CDN به پروژه خویش وارد کنید:

 


استعمال از کتابخانه VeeValidate برای تعریف مقررات اعتبارسنجی برای هر یک از فیلدهای محل ورود فرم، مقدمه می بایست یک خصوصیت “name” برای آن توصیف کنید . کتابخانه VeeValidate، از این خصوصیت برای ایجاد پیام اشتباه به کارگیری می کند . سپس، می‌توان از دستور “v-validate” برای معین کردن قانون اعتبارسنجی موردنظر استفاده کرد . برای مثال، در تکه کد زیر، “required|email” هر دو ضابطه اعتبارسنجی هستند .


برای ساخت پیام غلط نیز ، باید تابع error .first
را با نام خصوصیت موردنظر (در اینجا “email”) فراخوانی کنید:
{{ errors .first('email')
}}
ضوابط اعتبارسنجی‌ که در حال حاضر در این کتابخانه وجود دارند، عبارت هست از:
after
alpha
alpha_dash
alpha_num
alpha_spaces
before
between
confirmed
credit_card
date_between
date_format
decimal
digits
dimensions
email
ext
image
included
integer
ip
is
is_not
length
max
max_value
mimes
min
min_value
excluded
numeric
regex
required
size
url


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۲:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی تارنما

در تعدادی سال اخیر، طراحی تارنما شرکتی خوب و دیدنی به یکی از دغدغه‌های کسب و کارهای مختلف تبدیل شده میباشد . امروزه همگی به این سود رسیده‌اند که می توانند از روش اینترنت و با پباده سازی سایت، کسب و کار خود را بین‌المللی نمایند و تولید ها خود را در سراسر جهان به فروش برسانند .

طراحی سایت در مشهد

در مقاله‌ای زیر تیتر «طراحی وبسایت شرکتی با رعایت اصول سئو» به منش استفاده از سئو برای بهبود جایگاه وب سایت و ارتقا فروش اشاره شد . در این مطلب قصد داریم یک سری نکته ساده برای پباده سازی یک وب سایت ایده‌آل اشاره کنیم .

در
پباده سازی تارنما شرکتی، فضاهای سفید را دورازشوخی بگیرید در هنگام پباده سازی سایت، استفاده از فضاهای حساس اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد؛ چون احساس مختص بودن به تارنما می دهد و سبب می شود که از بینش مینیمالیستی، جالب به لحاظ برسید . روز جاری آسانی اهمیت زیادی دارااست پس آن را دست قلیل نگیرید .

ترکیب
رنگ‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد در صورتی که می‌خواهید یک سایت کاربرپسند و جذاب تولید کنید، می بایست به رنگ‌ها و مخلوط آنان توجه داشته باشید . هنگام طراحی وبسایت از یک متخصص گرافیک کمک بگیرید . می‌توانید با مطالعه در این زمینه به دانش خویش بیفزایید .

از
کلمات یاری بگیرید برخی از اشخاصی که در مورد طراحی تارنما شرکتی فعالیت می‌کنند، گاهی به قدری غرق در مبحث گرافیک و تصاویر میگردند که فراموش می‌کنند از کلمه ها امداد بگیرند . عبارات قشنگ و دل‌نشین به تنهایی این قدرت را دارند که یوزرها را به سمت شما بکشانند .

کاری
فرمائید که کاربران با سه کلیک به انگیزه خویش برسد بایستی طراحی سایت شرکتی به شکلی انجام شود که کاربران بتوانند به ساده‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن به هدف خویش برسند . در مقاله‌ای تحت عنوان « پباده سازی وبسایت شرکتی با سه روش کلیک» به این موضوع اشاره شده است . هر چه استفاده کننده راحت‌تر به هدف خود برسد، تمایل بیشتری به استعمال از تارنما شما خواهد داشت . سهولت استفاده یک عدد از مهمترین ملاک‌ها برای موفقیت یک تارنما است .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۶:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تیتر مناسب برای سئو وب سایت

گزینش تیتر مناسب برای سئو وب سایت اهمیت ویژه ای دارد . با صرفه سازی تیتر وب سایت یک عدد از جنبه های با اهمیت در سئو است که معمولا نادیده گرفت می شود . تولید یک عنوان ورقه عالی یکی از مهارت های لازم برای کسب SERP بالا می باشد .

طراحی سایت در مشهد

تگ های Title یکی از فاکتورهای حیاتی می باشد که به موتورهای کاوش کمک می کنند تا بفهمند که محتوای کاغذ تان مربوط به چه چیزی می باشد . تیتر کاغذ اولین برخورد بازدیدکنندگان از محتوای شما را معین می کند . اصلی هست که همیشه عنوان صفجه تان را برای موتورهای جستجو باصرفه سازی کنید . زیرا تاثیر متعددی در رنکینگ سایت شما داراست و همینطور یک بینش کلی درباره محتوای کاغذ به بازدیدکنندگان ارائه می دهند .

برای بهبود سئو وبسایت تان و داشتن یک کسب و کار آنلاین برنده خیلی کلیدی است که مطابق قوانین گوگل عمل کنیم . در سال 2017 مطابق برخی گزارش ها، گوگل بیش از 79 درصد، Baidu حدود 6 .55 درصد، یاهو 5 .06 درصد از ترافیک جستجوی دسکتاپ در جهان را دارا هستند . صریح میباشد داشتن رنکینگ بالا در گوگل خیلی اساسی می باشد .

شما چه به دنبال راهی برای بهبود سئو وب وب سایت تان یا به دنبال ارتقا تاثیرگذاری استراتژی بازاریابی محتوای خود باشید، سئو عنوان ورقه یک قدم مهمی می باشد که می بایست بردارید .

در این مقاله، درباره نکات و راهکارهای انتخاب شایسته ترین عنوان سئو کلام می کنیم .

اعتنا
به تعداد کاراکترهای عنوان گوگل 50 الی 60 کاراکتر تگ تیتر یک برگه را در نتایج جستجو نشان می دهد و سایر را حذف میکند . پس تیتر ورقه شما بایستی حدود 55 کاراکتر یا این که کمتر باشد که این دربرگیرنده کاراکتر فضای خالی (space) هم می شود .

طول عنوان صفحه می تواند در چگونگی سناریو آن در SERP تاثیر گذار باشد . اگر خیلی طولانی باشد، بایستی منتخب از آن حذف شود و در‌صورتی‌که خیلی کوتاه باشد ممکن میباشد گوگل تصمیم بگیرد که برگه تان را در نتایج کاوش نشان ندهد، و یا این که یک عنوان دیگر جایگزین تیتر گذشته کند .

برای اطمینان، بهتر می‌باشد که کلمه و واژه هایی که کلمه ها اصلی تان را تعریف می نمایند در اولِ تگ تیتر برگه متن شوند تا احتمال برش یا حذف آن ها بوسیله گوگل به حداقل برسد . یک عنوان کاغذ خوب بایستی ساختاری مثل ذیل داشته باشد .

کلمه
مهم – کلمه اصلی دوم | اسم برند
در بعضا مواقع عناوین طولانی ممکن می باشد برای به اشتراک گذاری آن ها در شبکه های اجتماعی مناسب باشد و بعضا از عنا وین بطور طبیعی باید طولانی باشند . در هر حالا دقت فرمایید چگونه تیتر کاغذ در فیض کاوش ظاهر می شود و همینطور بدانید که استعمال از عنوان طولانی هیچ مجازاتی از طرف موتور جستجو برای آن به یاور ندارد . از قضاوت خودتان به کار گیری فرمائید و همانند یک استفاده کننده موتور جستجو تاءمل نمائید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۵:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به کارگیری از SQL در طراحی سایت

به کارگیری
از SQL در طراحی سایت
برای تولید یک وب وب سایت داینامیک که داده ها و اطلاعات را از یک مقر داده بخواند شما بایستی باید فرایند ذیل را پیگیری فرمائید .

استفاده
از یک برنامه سیستم رئیس مقر داده رابطه ای (RDBMS) نظیر Access ، SQL Server ، My SQL یک
گویش برنامه نویسی زیر سرور نظیر PHP یا ASP به کارگیری
از مقر داده SQL استعمال
از HTML و CSS داده ها در RDBMS در قسمت Table ذخیره می شوند .جدول ها تیم از داده ها مربوط به برنامه می‌باشند ، هر جدول شامل سطر ها و ستون ها می باشد .به کار گیری از SQL در طراحی تارنما به شما یاری می کند تا یک اینترنت وبسایت داینامیک و پویا ساخت نمایید .

طراحی سایت در مشهد
امرها
DML و DDL در اس کیو ال
SQL
به دو نصیب تقسیم می‌شود :
لهجه
ویرایش داده ها DML (Data Manipulation Language) گویش
توصیف داده ها DDL (Data Definition Language) دستورها
DML دربرگیرنده بخشهای تحت می شوند
SELECT
واکشی داده ها از دیتابیس UPDATE
دستکاری اطلاعات دیتابیس DELETE
پاک کردن اطلاعات از دیتابیس INSERT
INTO طولانی تر کردن اطلاعات تازه به دیتابیس دستورات
DDLشامل بخشهای زیر میشوند
CREATE
DATABASE ایجاد یک دیتابیس جدید ALTER
DATABASE ساخت تغییرات در دیتابیس CREATE
TABLE ساخت یک table جدید ALTER
TABLE اعمال تغییرات در table DROP
TABLE تمیز کردن یک table CREATE
INDEX تولید یک شاخصه DROP
INDEX حذف یک شاخص تعریف شاخصه Index : شاخص عبارتست از یک شماره که به هر یک از فیلدها در سطرهای یک جدول اختصاص داده می شود . شاخص ها در پشت پرده جداول ایجاد گردیده و از دید استفاده کننده تماما پنهان می باشند . به کار گیری از شاخص ها سبب ساز می شود تا برنامه بتواند مقادیر سطرهای متعدد را بر حسب اندازه یک فیلد و بر حسب شماره شاخص آنان از کم به زیاد یا بر عکس آراسته نماید و در عملیات جستجو باعث بالا رفتن سرعت جستجو می شود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۲:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وجه تمایز وب سایت (Website) و برنامه تحت وب (Web Application) و نمونه های معروف آن

وب سایت و اینترنت اپلیکیشن ۲ معنا نزدیک به هم هستن با این تمایز که در جزئیات کاربردی متفاوتند .نرم افزار یه قابل انعطاف افزار کاربردی برای تحلیل داده هایی است که برای تجارت شما حتمی است . از دیدگاه زیادی از مدیران لحاظ تمایز فی مابین این ۲ خیلی کم و نزدیک به هم می‌باشد درحال حاضر انکه نیاز شما به کدام یه عمده مسئله لحاظ هست .

طراحی سایت در مشهد

وب
سایت معمولا وب وبسایت به یه برنامه کاربردی گفته میشه که در اینترنت بیان می شود و به نشر یه خبر یا یه مقاله و یا این که بیان توضیحات در زمینه یه خدمت می پردازد . تاکید اینترنت سایت بر محتوا میباشد .

وب
نرم افزار (برنامه تحت وب) یه اینترنت نرم افزار ارتباط با مشتری باتوجه به خصوصیت هایی که در اثر تعامل با یوزر دریافت کنه، اطلاعات رو پردازش میکنه و مطلبی رو به یوزر سناریو میده که مسئله نیاز اون یوزر می‌باشد و به سلیقه، سن، قدرت مالی و جنسیت وی خیلی نزدیک می‌باشد و این مطلب متعدد با مطلبی است که به یه یوزر دیگه نمایش میده .وب اپلیکیشن بر کار و تعامل توکل داره .به عبارتی به برنامه ای اطلاق می‌شود که ذیل بستر شبکه مخصوصآ خدمت اینترنت کانال عمل می‌نماید یعنی برنامه ذیل کانال می تواند بصورت نیز بازه تحت یه بستر دیگه نیز کارکند و برای نمونه بتونه رابط های ذیل دسکتاپ داشته باشه .به عبارت بهتر اگه برنامه ای پایین سرویس اینترنت شبکه رابط داشته باشه یه برنامه پایین اینترنت می باشد .

نمونه
هایی از وب وبسایت (Website) و برنامه زیر اینترنت (Web Application) برای نمونه Wikipedia یه اینترنت تارنما می‌باشد در حالی که Gmail یه برنامه زیر اینترنت (web application) میباشد .

یه نمونه دیگه، یه پزشک معالج یه وب تارنما داره و یه محرمانه اطلاعات رو از یوزر تصاحب کردن میکنه و سپس یه محرمانه خدمات رو به اونها ابلاغ میدهد .برای مثال پس از ثبت اسم یوزر در سایت، یوزر میتونه سوال های پزشکی خودش رو بپرسد و دکتر به اونها جواب بده . پس از تایمی پزشک معالج اطلاعاتی از بیماران و یوزر ها وبسایت خویش داره، که میتونه با طراحی یه اینترنت نرم افزار به تجزیه و تحلیل آماری این داده ها بپردازد و باتوجه به سن و جنسیت و وضعیت مکانی زندگی بیماران و مسائلی که برای اونها چهره داده و در تارنما سوال کرده اند، به آشنایی بیماری و رویه های معالجه بهینه خیس برسه ویا این‌که اتفاق افتاد دلایل دیگه رو پیشین بینی کرده و به مریض اطلاع بدهد و یا این که اینکه با توجه به مساله بیمار ارشادوراهنمایی های ظریف تری رو ابلاغ کنه .


طراحی وبسایت چقدر هزینه دارد؟ از مثال های خیلی قدرتمند اینترنت اپلیکیشن میشه به webmaster گوگل اشاره کرد که داده ها خیلی ریز و متعدد رو از سایت توده آوری می کنه، و پس از کنار نیز گذاشتن اونها و تجزیه آنالیز اونها داده ها خیلی با قیمت و قدرتمندی رو به مدیران تارنما ها بیان میده . که مدیران تارنما ها با مطالعه این اطلاعات و نمودار ها، استقبال از سایت، صفحه ها پربازدید، عبارت های کلیدی، حالت مکانی مراجعین و … رو متوجه گردیده و از اونها به کار گیری می کنه و با منفعت گیری از این اطلاعات درآمد های بیشتری رو اخذ می کنه .

در عرصه تجارت دیجیتال بکار بردن اینترنت وبسایت و اینترنت نرم افزار به طور هم‌زمان نیازی هست که به وضوح حس می شود و شرکت هایی که خواستار بهبود همت تجارت خویش هستن این نیاز رو خیلی حس میکنن .

اگه شما نیز به این سود رسیده اید که تجارتتان برای پیشرفت نیاز به طراحی وبسایت و طراحی اپلیکشن داره ایلیانا مفتخر می‌باشد که میتونه در این عرصه امداد شایان توجهی به تجارت شما عرضه داره . به این منظور میتونین با ما تماس بگیرید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۵:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویژگی های یک سایت خوب

برای
ساخت یک وب سایت خوب نکات بخش اعظمی را می بایست در حیث گرفت،اما اصولا یک سایت عالی چه سایتی هست و چه خصوصیاتی دارد؟ یک وب سایت عالی علاوه بر ظواهر دیدنی و گیرا می بایست تمام نکات سئو و نگارش و محتوای یونیک را دارا باشد .

طراحی سایت در مشهد

1-
دارنده مطالب مفید،کاربردی و یونیک باشد (تولید محتوا)
محتوای
خوب-تولید محتوای خوب-ویژگی یک وب سایت خوب در هر مسئله ای که کار می کنید سعی نمائید همیشه مطالب جایگاه یک،جدید و موثر به مخاطبان خود ارائه دهید .درصورتی که مثلا در موضوع دکوراسیون داخلی فعایت دارید تلاش کنید مطالبی قرار دهید که دارای ارتباط با موضوع شما باشد و برای استفاده کننده جالب به حیث بیاید ،مطالب را کپی نکنید و با پاره ای خلاقیت مقاله یونیک و تازه تولید فرمایید .
در اخلاق و رفتار مطالبتان بسیار لبه نروید و دوچندان از مشاجره دارای اهمیت بیرون نشوید تا صبر خواننده و کاربرانتان سر نرود . کارایی کنید به ساخت محتوا ارجعیت دهید ،برگ موفق شما نسبت به رقبایتان ایجاد محتوای خلاقانه است .

2- جذابیت بصری سایت خویش را افزایش دهید .
(کاربر پسند بودن)

یک عدد دیگر از خصوصیت های یک سایت عالی زیبایی و جذابیت بصری آن می باشد،برای جذب یه استفاده کننده به تارنما خودتان کمتر از یک دقیقه وقت دارید ، این نکته خویش نشان گر اهمیت فوق العاده جذابیت بصری وب سایت شماست . سعی نمایید از رنگهای متنوع و گیرا برای قشنگ خیس شدن و زنده تر شدن سایتتان استفاده نمایید ، گشوده نیز تاکیید می‌کنم که نیازی به زیاده روی نمی باشد .
فقط لازم می باشد به گوشه ای از متنهای مطالبتان رنگ و لعاب دهید و در آنان از تصاویر جالب و دارای ربط به کار گیری نمائید . در کل تارنما را از وضعیت بی روح بودن خارج نمائید .کارایی نمائید از تصاویر و ویدیو های خلاقانه و آموزشی به کارگیری کنید .

3-
سرعت بارگذاری و بالا وارد شدن سایت
شاید بارها با سایتهایی مواجه شدید که فراوان کند بارگذاری می شوند ، این سایت ها میزان قابل توجهی از کاربران خویش را در همان آغاز از دست می دهند زیرا این روزها کسی حوصله حوصله کردن برای بارگذاری یک وب سایت را ندارد و این که رقبای شما در کمین مخاطبان شما هم قرار دارند . در شرای نتوانید مخاطبان ورودی وب سایت خود را راضی نگه دارید گزینه های زیادی در گوگل در اختیار استفاده کننده وجود دارااست ،پس لزوما مخاطب شما به وبسایت شما دارای مسئولیت نمیباشد زیرا شما نتوانستید آن نوع که باشد آنرا راضی نگه دارید .

کارایی فرمائید همواره سرعت بارگذاری وب سایت خود را چک کنید ، برای این دستور از وبسایت gtmetrix به کارگیری فرمایید تا خطاها افت سرعت خویش را رفع نمایید .

4-
اعتبار سنجی و پشتیبانی سایت

طراحی
تارنما ارزان
در صورتیکه در مسئله خرید و فروش محصولی در وبسایتتان عمل می‌کنید یا این که فروشگاه اینترنتی دارید عملکرد کنید اعتماد مخاطب خویش را جلب نمائید تا نسبت به خرید آن فرآورده تردید نکند .

از علامت اعتماد الکترونیک و ثبت سایتتان در ستاد هدایت به کار گیری فرمایید .
آدرس دفتر و محل عمل خویش را برای مخاطبان درج کنید .
از شماره اثبات برای رابطه یوزرها خویش به کار گیری نمایید .
گوشه ای را به عنوان سوال و پاسخ کاربران در حیث بگیرید نظیر فروم .
از ماژول های رابطه آنلاین در تارنما خود به کارگیری کنید تا هر برهه زمانی یوزرها نیاز به ارشاد و پشتیبانی داشتند در دسترس باشید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۳:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به شکا‌رچی باگ‎ها تبدیل شوید

به
شکا‌رچی باگ‎ها تبدیل شوید مواجهه با باگ در کدنویسی اجتناب ناپذیر می باشد . هنگامی که استارت به نوشتن برنامه‌های پیچیده می‌کنید؛ به طبع در کدتان با اشکالاتی روبرو خواهید شد . این یک قضیه عمومی و مرسوم می باشد . از اشکالات کدتان اندوهگین نشوید . کارایی کنید آنها را پذیرفته و نظیر یک شکارچی، باگ‌ها را کشف و برطرف نمایید .

طراحی سایت در مشهد

در مدت اشکال‌زدایی می بایست یک خط مش درست داشته باشید تا بتوانید باگ‌ها را پیدا نمایید . می‌توانید قسمت‌های متفاوت کدتان را به ترتیب اجرا فرمایید تا متوجه گردید کدام بخش عمل نمی کند .

هنگامی که کدتان دچار گونه های می‌شود، کد import pdb; pdb .set_trace() را در اسکریپت خود قرار داده و اجرا نمایید . این کد، اشکال‌زدای پایتون می باشد و در برطرف کردن معضلات به شما یاری خواهد کرد . انواع زدایی میتواند با به کار گیری از خط امر python -m pdb نیز اجرا شود .

با
سایر افراد همیاری کنید
وقتی آغاز به یاد تصاحب کردن چیزی می‌کنید، کمک و راهنمایی‌های دیگران میتواند پیشرفتتان را در یادگیری تسریع کند . در اینجا چند استراتژی وجود دارد تا بتوانید از امداد سایر افراد به کارگیری فرمائید .

۶-
از آموخته‎های دیگرافراد به کار گیری کنید
تعامل
با سایرافراد مهم‌ترین ابزار یادگیری است اگرچه ممکن می‌باشد برنامه‌نویسی یک فعالیت انفرادی باشد، ولی درصورتی که در حین انجام آن با بقیه افراد تعامل فرمایید چیزهای بیشتری خاطره خواهید گرفت . زمانی که در اکنون یادگیری برنامه‎نویسی پایتون هستید، بسیار مهم می‌باشد که خودتان را در تعامل با اشخاص دیگری که مشغول یادگیری این زبان هستند قرار دهید . این فعالیت به شما قابلیت می‌دهد تا نکات و ترفندهایی را که در ارتفاع راه یاد میگیرید با دیگر افراد به اشتراک بگذارید .

در‌صورتی‌که کسی را نمی‌شناسید نگران نباشید . طرق زیادی برای ارتباط با اشخاصی که مشغول یادگیری برنامه‌نویسی پایتون هستند وجود دارااست . رویدادهای محلی را پیدا نمائید یا عضو پایتونیستاکافه (PhythonistaCafe) گردید . پایتونیستاکافه، یک جامعه آموزشی برای علاقمندان به یادگیری پایتون هست .

۷-
فراگیری دادن می‌گویند بهترین روش برای یادگیری چیزی، یاد دادن آن می‌باشد . وقتی که سرگرم یادگیری پایتون می باشید از این ترفند استفاده نمائید . شیوه های متعددی برای انجام این عمل وجود دارد: رابطه با علاقمندان به یادگیری پایتون، تالیف در وبلاگ، توضیح دادن مفاهیم جدید به دیگر افراد یا ضبط کردن فیلم‌هایی که در آنان آموخته‌هایتان را شرح می‌دهید . هر کدام از این استراتژی‌ها، فهم و شعور شما را تقویت کرده و اشکالات یادگیریتان را پدیدار مینماید .

سفارش
فرانش به شما چگونه
فی مابین هفت میلیارد نفر متمایز باشیم؟ ۸-
برنامه‌نویسی دو نفره (Pair Program)
منش
برنامه‌نویسی دو نفره به بهبود یادگیری یاری می‌کند برنامه‌نویسی دو نفره روشی می باشد که در آن، دو توسعه دهنده بر روی یک پایانه کاری فعالیت می‎کنند . در این وضعیت یکی از توسعه‌دهندگان نقش راننده (Driver) را بازی کرده و سرگرم کدنویسی می‌گردد . گسترش دهنده دیگر نقش هدایتگر (Navigator) یا این که مشاهده‌گر را داراست و کدهای راننده را محاسبه می کند . این نقش‌ها به صورت پیوسته در بین این دو توسعه‌گر تغییر تحول می‌کند .

برنامه‌نویسی دو نفره دارای مزایای فراوانی است: این کار به شما این بخت را می‌دهد تا کماکان که کسی کدهایتان را نظارت کند؛ بتوانید مشاهده کنید سایرافراد در رابطه یک ایراد چه گونه فکر میکنند . قرار به دست آوردن در معرض ایده‌ها و روش‎های متفاوت تاءمل کردن، به ترقی برنامه‎نویسی شما امداد می نماید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۳:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)