مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

نکات مهم در مورد طراحی سایت

6 .آزمایش
و تست ها را به رخ مداد انجام دهید در صورتیکه بخواهید تمام بخش ها و واحدهای عمل را به چهره غیروابسته و دستی آزمایش فرمایید وقت زیادی از شما گرفته خواهد شد و این به هیچ وجه عالی نیست! آزمایش ها را می توانید به صورت مداد انجام دهید تا در مدت کارتان صرفه جویی کرده باشید .

طراحی سایت در مشهد

دقت نمائید که در کار طراحی سایت، برهه زمانی مضاعف مهم است! در اکثر مواقع طراحان مدت مشخصی را برای اتمام فعالیت در نظر گرفته و وعده داده اند و همین قضیه ادله اهمیت بالای مدت در کار هست .

7 .شماره
گوشی تلفن های فعال در سایتتان و در بخش تماس با ما و یا اطلاعات تماس، از شماره گوشی تلفن های معتبر و فعال استعمال نمائید . امکان برقراری تماس تلفنی برروی اعتبار وبسایت شما تاثیر مثبت متعددی خواهد گذاشت . همچنین کاربران با برقراری تماس، نیازها و سوالهای مهمی که می بایست به دقت جواب داده شوند را از شما و از روش تلفن خواهند پرسید .

8 .رنگ
ها در گزینش رنگ ها اعتنا نمائید . رنگ ها می توانند سرنوشت تارنما و کسب و کارتان را عوض کنند! با اعتنا به مسئله وبسایت و همینطور مخاطبانی که دارید، از رنگ های مناسب استفاده نمائید . رنگ ها تاثیر روحی و خیالی بر یوزرها خواهند گذاشت، پس برای وبسایت و برای هر کدام از بخش ها، دکمه ها، آیکون ها و … رنگ مناسب و جذابی تعیین نمایید .

9 .از
میانبر استعمال کنید برای آسانی و تسریع فعالیت از رویه های میانبر به کارگیری نمائید . در کار پباده سازی وبسایت میانبرهای زیادی وجود دارند که به صلاح دید خودتان و در مواقع لزوم و قابلیت از این میانبرها برای آسانی و پرسرعت شدن کار می توانید از آنها استفاده نمائید .

10 .محتوا
محتوا اصلی ترین و حساس ترین موردیست که در یک وب سایت بایستی وجود داشته باشد چرا که کاربران به دنبال محتوا به تارنما شما می آیند . محفظه ارائه ی محتوا و مدل محتوا و روش ی ارائه ی آن را به خوبی بسازید و در نهایت با ساخت محتوای با کیفیت تیر را به انگیزه بزنید .

11 .از
راه های مناسب برای سئو به کار گیری کنید 20
نکته مهم در طراحی و برنامه نویسی سایت برنامه نویسان وب می دانند و بایستی خاطره بگیرند که اصول و قواعد سئو را رعایت نمایند تا تمام صفحات سایت آن ها ترافیک را جذب نمایند و در موتورهای کاوش سکو ی مناسبی به دست آورند . اصول سئو در راستای رضایت یوزرها و بازدید کنندگان هست و با رعایت آن ها رضایت یوزرها را هم افزایش خواهیم بخشید .

برای یادگیری اصول سئو و مطالعه ی عمده در این زمینه می توانید از برگه ی آموزش سئو دیدن فرمایید .

12 .تصاویر
با کیفیت مدام از تصاویر با کیفیت و دیدنی استفاده فرمائید . تصاویر در کنار متن ها می توانند نقش مکمل را بازی نمایند و تاثیرگذاری یک متن را تا یکسری برابر افزایش دهند . همچنین از آن ها می بضاعت و توان به عنوان محتوای دارای اهمیت نیز به کار گیری کرد . گهگاه یک تصویر در کمتر از 10 ثانیه می تواند معنی یک سری پاراگراف را ابلاغ کند . اینفورگرافی ها از بهترین مثال های استعمال از تصاویر در سایت ها می باشند .

13 .برای
اجرا و ارائه ی فعالیت شتاب نکنید! هنگامی که طراحی سایتتان به نقطه پایان رسید و آن را به چهره آزمایشی برای خودتان اجرا کردید، آن را به طور بدون نقص ارزیابی و تمام بخش ها را ذیل و رو نمایید . هر نقطه ضعفی که به چشمتان آمد را برطرف نمائید و هر قسمتی که جای بهبود و ترقی دارد را افزایش دهید . همت نمائید تا شایسته ترین کیفیت ممکن را برای شروع مسئله به کارگیری قرار دهید .

14 .امنیت
وبسایت 20
نکته کلیدی در پباده سازی و برنامه نویسی سایت امنیت سایت شما قبلی از آن که وبسایت را اجرا و ارائه فرمایید باید ساخت و تضمین گردیده باشد . کدنویسی اصولی، به کار گیری از ابزارهای امنیتی و همینطور برخورداری از سیستم میزبانی (هاست) مناسب و امن می توانند در کنار هم امنیت سایت شما را تضمین نمایند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۸:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

Attribute ها چه کار می کنند؟

Attribute
ها چه کار می کنند؟ همانگونه که می دانید هر عنصر HTML می تواند Attribute هایی (به معنا «ویژگی») داشته باشد . عمل این Attribute ها ارائه ی اطلاعات اکثر به این موادسازنده است و مدام در تگ آغازین حاضر می شوند . در بیشتر مواقع این Attribute ها دارای جفت های “name=”value میباشند که در ادامه با حساس ترین آن ها آشنا می شویم .

طراحی سایت در مشهد

خصوصیت
href لینک ها در زبان HTML با تگ توصیف می شوند و برای نشانی دهی این لینک ها از Attribute ای به نام href به کارگیری می شود .
مثال:
html>


The
href Attribute
HTML links are defined with the a tag .
The link address is specified in the href attribute:


This
is a link


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
html>


The
href Attribute
HTML links are defined with the a tag .
The link address is specified in the href attribute:


This
is a link


همانطور که می بینید نشانی لینک و پیوند را بوسیله href به تگ داده ایم . در مسئله لینک ها و تگ بعدا به شکل مفصل کلام خوا‌هیم کرد .

ویژگی
src تصاویر در زبان HTML با تگ توصیف می شوند اما این تگ صرفا توصیف کننده ی یک تصویر میباشد . اینکه کدام تصویر به نمایش در بیاید به عهده ی src می باشد . این Attribute نشانی پوشه تصویری قضیه لحاظ را به تگ می دهد .
به مثال تحت دقت کنید:
html>


The
src Attribute
HTML
images are defined with the img tag, and the filename of the image source is specified in the src attribute:


width="800" height="500">


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
html>


The
src Attribute
HTML
images are defined with the img tag, and the filename of the image source is specified in the src attribute:


width="800" height="500">


مشاهده
ی خروجی این کد در JSBin
در‌صورتی‌که به مثال بالا دقت کنید، دو Attribute دیگر نیز می بینید؛ width (به مفهوم «عرض») و height («طول») . در واقع اینها دو Attribute دیگر می‌باشند که در واحد پیکسل متن می شوند به این ترتیب در تصویر بالا که “width=”800 میباشد منظور این است که عرض تصویر 800 پیکسل باشد .
در مسئله تصاویر و Attribute هایشان بعدا به صورت مفصل کلام خوا هیم کرد و اینجا تنها قصد شناخت با Attribute ها را داریم .

ویژگی
alt alt متنی را معلوم می نماید تا درصورتی که به هر عاملی تصویر ما به کاربر نمایش داده نشد (مانند حذف شدن تصویر از سرور ما، تحریم شدن تصویر در ایران، ناسازگار بودن مرورگر کاربر با تارنما ما و …) به جای آن متنی سناریو داده شود تا کاربر بداند آن عکس چه بوده است . همچنین این نوشته می تواند توسط screen reader ها خوانده شود (دستگاه هایی که محتوای کاغذ را برای اشخاص روشن دل می خوانند) تا اشخاص نابینا یا این که افرادی که نمی توانند کاغذ را ببینند بتوانند آن را بخوانند .

از دیگر فایده های این Attribute یاری کردن به پباده سازی وبسایت هست . تصور کنید در src نشانی غلط یک تصویر را بدهید . زمانی که سایتتان بالا می آید دیگر چهره ای در کار نیست و در‌صورتی‌که برایش alt توصیف نکرده باشید، ممکن می‌باشد یادتان رفته باشد که این تصویر چه بوده است . درحال حاضر باید بگردید و ملاحظه کنید این تصویر مربوط به چه پست یا این که مطلبی بوده البته با alt می توانید به راحتی بفهمید کدام تصویر مد لحاظ بوده میباشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۸:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایای داشتن لوکال هاست چیست

مزایای
داشتن لوکال هاست چیست در نصیب قبلی درباره‌ی این مسئله توضیح دادیم که داشتن یک هاست واقعی برای آزمایش و اجرا کردن پوشه های PHP چه معایبی می‌تواند داشته باشد . حال در این نصیب میخواهیم در مورد مزایای لوکال هاست کلام کنیم .

طراحی سایت در مشهد

سوای
نیاز به اینترنت برای داشتن یک لوکال هاست شما نیازی به اینترنت ندارید . در واقع بدون داشتن یک اتصال به اینترنت، می‌توانید هرجایی که میباشید و در هر حالتی، کدهای سمت سرور خویش را اجرا نمائید . ممکن میباشد در هجرت یا این که یک موقعیت یگانه باشید که دسترسی مناسبی به وب نداشته باشید، البته بخواهید پاره ای برنامه نویسی کنید . لوکال هاست این قابلیت را برای شما فراهم می نماید .

مقاله‌ی
مرتبط: چگونه وجود یا این که عدم وجود ایمیل کاربران در دیتابیس را چک کنیم؟

سرعت
بالای انتقال اطلاعات همانطور که گفتم این سرور روی کامپیوتر شما نصب می‌گردد . پس شما می‌توانید انتقال فایل ها به سرور خویش را خیلی پرسرعت انجام دهید .

در حالتی که یک واقعی داشته باشید، علاوه بر این که برای فعالیت با آن نیاز به اتصال وب دارید، برای انتقال اطلاعات روی آن نیز نیاز به مدت دارید . هرچقدر فولدر های پروژه تان حجیم باشد، این بازه زمانی هم بخش اعظم خواهد شد . ولی در لوکال هاست این نقص‌ وجود ندارد .

 

به طور کامل
رایگان، روی همه‌ی سیستم برهان ها در ادامه‌ی پاسخ به سوال لوکال هاست چه چیزی است باید بگوییم که داشتن یک لوکال هاست برای شما هیچ هزینه‌ای ندارد . همینطور فرق نمی کند که از چه سیستم دلیلی استعمال می‌کنید . ویندوز، لینوکس، مک و… . روی همه‌‌ی این سیستم عامل ها میتوانید با نصب یکسری نرم افزارهای خاص، به راحتی برای خویش لوکال هاست داشته باشید و از آن لذت ببرید .

 

ویرایش
پر سرعت و آسوده پوشه ها زمانی که شما از هاست های حقیقی و واقعی به کارگیری میکنید، به یک پنل مدیریت هاست دسترسی دارید . برای عمده هاست ها این پنل می تواند سی پنل یا دایرکت ادمین باشد . و ممکن می باشد دسترسی و دستکاری فولدر ها در این محیط ها مضاعف پرسرعت نباشد .

اما هنگامی که شما لوکال هاست خودتان را داشته باشید، همگی چیزهایی که نیاز دارید در قالب پوشه هایی بی آلایش در دسترس شما قرار دارد و به سرعت هرچه تمام خیس می‌توانید از آنان استفاده فرمایید .

 

بازه زمانی
شما هدر نمیرود و تمرکز اصلی‌تان روی کار خواهد بود! در غایت هنگامی که شما سرعت بیشتری برای ویرایش پوشه ها داشته باشید، برای فعالیت نیاز به وب نداشته باشید و خیلی سرعت بالا بتوانید هرکاری که میخواهید را انجام دهید، بازدهی و تمرکزتان بالا می‌رود و دیگر نیاز نیست که چشم به راه باشید که کدهایتان از طرز اتصال اینترنتی برای شما بار گذاری شوند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۷:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ترفندهای کاربردی و فوق العاده در طراحی سایت

کلیدی نمیباشد کسب و فعالیت شما چقدر کوچک و معمولی باشد، در هر صورت می بایست حضور آن در فضای اینترنت را نیز مهیا کنید . اما سوای دانش کدنویسی چگونه بایستی این فعالیت را انجام داد؟ با لیداوب همراه باشید .

احتمال دارد به این تاءمل کرده‌اید که عمل تولید وب‌ سایت خود را به یک کاربلد بسپارید و خودتان را مشغول مساله کدنویسی نکنید چون به هر حالا ما با علم کدنویسی به عالم نمی‌آییم و معمولا کسی را استخدام می‌کنیم تا این قبیل امور را با هزینه‌ای گزاف برایمان انجام دهد . خبر خوش این میباشد که، این روزها دیگر نیازی نیست برای ایجاد یک وب‌ تارنما آبرومند حتماً علم برنامه‌نویسی بدانید . هزاران ابزار ارزان و چه بسا بدون‌پول در سراسر وب وجود داراست که میتوانید با آنان شغل های متعددی انجام دهید .

طراحی سایت در مشهد
بخش اعظم بخوانید: ترفندهای
کاربردی و فوق العاده در طراحی سایت مقدمه باید بدانید که می خواهید وب‌ تارنما شما چه کاری برای کسب و کارتان انجام دهد . هنگامی ایده داشته باشید، شایسته ترین خدمات «خودت انجامش بده» در تمام طول مسیر به یاری شما خواهند آمد . همچنین، گزینه‌های مختلفی وجود دارااست تا وب‌ وب سایت خویش را با ابزارهای آنلاین دیگری مثل صفحه های فیسبوک، پروفایل‌های توییتر، کانال‌های یوتیوب و حساب‌های پی پال همگام سازی فرمایید . شاید باورتان نشود اما میتوانید با صرف یک‌سری ساعت وقت و به کارگیری از ابزارهایی که در این مطلب به شما معرفی می شود یک وب‌ تارنما ساده و در عین هم اکنون کار کشته برای کسب و فعالیت خود تولید فرمایید .

۱ .
Yola ساخت
وب سایت
ابزار Yola به شما امداد می‌کند تا با انتخاب یک قالب و پر کردن چندین فرم ساده، یک وب‌ سایت عادی ایجاد نمائید . وقتی قالب اولیه آماده شد می‌توانید با ابزار ویرایش آن را به شکل دلخواه خویش تبدیل کنید . Yola گزینه‌هایی دارد که به شما امداد می‌نماید خدمات مختلفی را در وب‌ سایت خود تعبیه کنید نظیر Google Maps و پی پال، Flicker برای اشتراک عکس و Picnik برای ویرایش تصاویر .

ابزار ساخت وب‌ سایت و نشانی Yola .com رایگان میباشند اما برای به کار گیری از ویژگی‌های بهتر، قالب‌های زیباتر و امکان استعمال از اسم دومین خود بر روی وب‌ سایت، باید بسته‌ی Yola Silver را خریداری فرمایید و سالانه ۱۰۰ دلار بابت آن بپردازید . اگر به دنبال وب‌ سایتی حرفه‌ای و در عین هم اکنون بی آلایش و با قیمتی معقول می‌گردید، Yola بهترین گزینه برای شما است .

۲ .
Jimdo ساخت
اینترنت سایت
نسخه بدون پول Jimdo کلیه آنچه که از یک وب‌ تارنما آبرومند و قابل اعتنا توقع دارید را در اختیارتان قرار می دهد . ما توصیه می کنیم برای استعمال از ویژگی‌های جالب شغلی نظیر ایجاد روزنامه برای نگهداری رابطه با مشتریان، آمار بازدید از سایت، باشگاه مشتریان و غیره، ورژن بدون‌پول خویش را ارتقاء دهید . در ورژن بدون پول Jimdo، ویژگی‌های نخستین و آدرس jimdo .com بدون‌پول میباشند البته در ورژن Jimdo Pro، بابت هر ماه ۵ دلار حق عضویت پرداخت می کنید . ورژن Jimdo Business بابت هر ماه ۱۵ دلار اخذ کرده و دربرگیرنده ظرفیت نامحدود ذخیره داده ها و فروش آنلاین، دو نام دامنه و طراحی‌های اختصاصی وب‌ سایت‌های کسب و عمل می باشد . معمولا نسخه‌های بدون پول ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای در اختیار استفاده کننده قرار نمی‌دهند ولی در قضیه Jimdo اینطور نمیباشد بلکه ابزارهای عالی و قالب‌های زیبایی برای استفاده کننده فراهم شده تا با پاره ای سعی بتواند وب‌ سایتی با ظواهر خوب و اختصاصی به فرد ساخت کند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۵:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سیستم های مدیریت پروژه مبتنی بر وب

یک سری
بار این سخن را شنیده اید، "زمان پول است"؟
برای صاحب و مالک کسب و فعالیت کوچکی که به آسانی نمی تواند دوران را هدر دهند، صحیح ترین سخن می باشد .

فناوری زمان های بی شماری را برای به حداکثر رساندن راندمان در عمل های تجاری شما ارائه می دهد و به همین برهان مقطع شما را صرفه جویی می کند . زمانی که کسب و عمل شما کارآیی عملیاتی دارد، به شما زمان بیشتری برای کسب و عمل شما می دهد و فروش را افزایش می دهد .

 طراحی سایت در مشهد

 

سیستم
های مدیریت پروژه مبتنی بر وب با دقت به ماهیت تلفن یار اکثری از کسب و شغل های آنلاین ، منطقی نمی‌باشد که فولدر ها و دفتر ها کاغذی را برای حفظ داده ها و لیست های انجام گردیده داشته باشید . صدها سیستم مدیریت پروژه مبتنی بر اینترنت وجود داراست که از هر لپ تاپ، تبلت یا این که دستگاه تلفن یار با اتصال به اینترنت قابل دسترسی هست .

شما می توانید سیستم های مدیر پروژه معمولی اینترنت را انتخاب فرمائید که به سادگی لیست هایی را برای خودتان تولید می فرمایید که می توانید هر جا که می خواهید به کار خود بپردازید .

به BrainDumpage دسترسی پیدا نمائید . سیستمی با تیم ای کامل از ابزارهای مدیریتی مثل تقویم، پروژه های سازمان یافته به وسیله مشتری، لیست هایی با چند کاربر برای دریافت وظایف و تعهدات، تایم شیت برای پیگیری مقطع صرف گردیده برای هر پروژه و یا این که هر مشتری، و حتی سیستم هایی که اذن می دهد راز عبور دسترسی برای هر مشتری برای مشاهده پیشرفت عمل داشته باشید .

Basecamp ایده آل برای طیف گسترده ای از ابزارهای رئیس پروژه اینترنت است، در شرای مشتریان و پروژه های چندگانه را در یک زمان رئیس فرمایید و در حالتی که اداره ها و اشخاص مختلفی بایستی به پروژه ها و لیست های کاردسترسی داشته باشند ؛ مطلوب عمل شماست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۰:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نقش تصاویر در طراحی سایت

در تصویر بالا شما یک آپلودر تصویر بی آلایش مشاهده می نمایید .در بالا دو تصویر آپلود گردیده است .چند نکته در تصویر بالا دارای اهمیت است .مقدمه حجم هر تصویر که باید سقف آن رعایت شود .نکته بعدی تعداد تصاویر میباشد که فقط می بضاعت یک تصویر را آپلود نمود البته این در متن توضیحات کنار حجم تصاویر نیامده هست و استفاده کننده پس از آپلود تصویر دوم، خطای ذی‌ربط که به لهجه انگلیسی نیز هست را می بیند .

طراحی سایت در مشهد

نکته سوم نام تصاویر می‌باشد که به صورت عددی می باشد .ما باید در مدیریت تصاویر داینامیک وب سایت، به اسم تصاویر نیز توجه داشته باشیم و آن ها را با استانداردی که برای خود داریم تغییر تحول دهیم .

سوال
: چرا باید اسم پوشه های آپلود شده توسط کاربر را تغییر‌و تحول دهیم؟
سه استدلال اساسی برای این فعالیت داریم .استدلال اول این می باشد که استفاده کننده احتمال دارد تصاویر با اسم های غیراخلاقی و بی ربط بر روی پوشه ارسالی گذاشته باشد که ما را دچار معضلات فیلترینگ نماید .برهان دوم اینکه احتمال دارااست برای مثال دو کاربر یک وب سایت برای محصولی خاص تصاویر نیز اسم وارد کنند که در این فیس هم تصویر دوم بر روی تصویر اولیه نوشته خواهد شد .استدلال سوم که مضاعف هم با اهمیت است اسم گذاری مطلوب برای مشاجره سئو وب وب سایت که زیاد هم دارای اهمیت می‌باشد .

*** خصوصیت alt و اسم پوشه ها از نکات حیاتی در مشاجره سئو می باشد .

پس نام تصاویر را با استانداردی درست و در صورت قابلیت و امکان معنادار تغییر و تحول داده و در هارد سرور با نام جدید ذخیره سازی می نماییم .

در ادامه تصویر یک پوشه آپلودر خوب تر از تصویر پیشین را مشاهده می فرمایید .

 

تا این قسمت نکات با اهمیت در رئیس تصاویر در پباده سازی و پیاده سازی اینترنت وبسایت ها را گفتیم .اکنون با فرمت های مناسب برای تصاویر در این قسمت آشنا شویم .فرمت های تصاویر می تواند jpg یا این که png و یا gif باشد .بیشتر تصاویر با فرمت jpg میباشند زیرا نسبتا حجم کمتری نسبت به سایر فرمت ها داراست و عمده فی مابین یوزرها استفاده می شود .png در تصاویر با کیفیت بالا و همچنین تصاویری که نیاز به دیده شدن background پشت خویش را دارند مطلوب تر می باشد .مثلا شایسته ترین فرمت برای آیکون، فرمت png می باشد .

تا به‌این جا با مطالب پایه در کار با تصاویر آشنا شدیم .در متن سپس با ابزار و تکنیک آشنا خواهیم شد .

این متن بخش سوم ی نیز خواهد داشت که به معرفی ابزار و تکنیک ها برای رئیس حجم و بعد ها تصاویر خوا‌هیم پرداخت .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۵:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ادغام رنگ در طراحی وبسایت

برای تعیین بهترین ادغام رنگ در طراحی وبسایت لحاظ ها مختلف میباشد و برای هر موضوع شغلولی رنک خاصی با توجه به رنگ سازمانی در حیث گرفته می شود .
بایستی اعتنا به این که رونشناسی رنگ از اهمیت مهمی در پباده سازی وبسایت برخوردار است ظاهر وبسایت برای جذب کاربر اهمیت مضاعف دارد .

طراحی سایت در مشهد

مواقعی
که یک طراح سایت در طراحی خود بایستی در نظر بگیرد: رنگ ها تاثیر متعددی در 90 ثانیه اول ورود به یک تارنما برای جذب را برعهده دارا‌هستند .
یک رنگ تاثیر گذار می تواند فرد را به خرید یک کالا ترغیب نماید .


هر رنگی در پباده سازی تارنما معنا خاصی دارد:
سفید: رنگ سپید نشانه عصمت و طهارت و صداقت و در تجارت از رنگ سفید برای خستگی گیری و انرژی منتخب به کار گیری می شود .شایسته ترین رنگ برای دور‌نما یک وب سایت با کیفیت می باشد .

سیاه
نشان اقتدار ، ظرافت، دلیری و شهامت می باشد . این رنگ برای نوشته بر روی یک رنگ روشن زیاد فریبنده و خوشگل میباشد البته برای پیش زمینه سوای طراحی رشته ای دیده را اذیت می کند .

قرمز
این رنگ نشان از هیجان ، سرعت و نشات داراست .این رنگ در طراحی سایت سبب توجه تماشاچی است .این رنگ از رنگ هایی میباشد که احساسات را بیان می کند و قلب را به تپش می اندازد .

آبی
این رنگ نشان امنیت، ادب ، اعتماد میباشد . این رنگ از رنگ هایی میباشد که در تجارت برای ضمانت به کار گیری می شود .یک عدد از بهترین رنگ ها در پباده سازی به حساب می آید .

طلایی

نشان از قدرت و ثروت و گرانی دارد و دوچندان رنگ شاهانه و قیمتی هست .

صورتی
نشان از مصمیت ،دخترانگی، بی گناهی و زیبایی دارد و به سایت شما در رخ دارای ارتباط بودن زیبایی می بخشد .

با توجه به این رنگ های روانشناسی در شرای مرتبط با سایت خویش رنگ را انتخاب نمایید فارغ از شک و تردید می توانید بیشترین بازدید را داشته باشید و از بهترین وبسایت ها باشید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۵:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خصوصیت وب سایت خوب چیست؟

خصوصیت
وب سایت خوب چیست؟ این که یک طراحی به حیث فردی عالی و حتی خوب می باشد ممکن میباشد از نظر دیگری جالب نباشد ممکن می‌باشد ولی برای این که بتوانیم حیث بیشتر مردمان را درباره وب سایت خودمان و یا سایتی که پباده سازی می‌کنیم جلب کنیم تا شم کنند با یک سایت عالی روبرو گردیده اند نکاتی وجود دارااست . به عبارتی ما ترفند هایی داریم که بتوان به یاری آن ها سایت را عالی جلوه اعطا کرد تا از نظر یوزرها راضی کننده باشد .

طراحی سایت در مشهد
ممکن است بتوان اذعان کرد سایتی خوب هست که مورد ها زیر در آن اجرا شده باشند:
رعایت
اصول پباده سازی سبک سایت برای اینکه وبسایت به راحتی بالا و ذیل اسکرول شود و کاربرین را از خود راضی کند، حتمی هست تا در هنگام طراحی به این نکته اعتنا داشت . ممکن میباشد سایتی داشته باشیم که از فرط سنگین بودن و داشتن مواقعی از جمله عکس های لبریز حجم و یا کد نویسی نادرست و ارور های دوچندان در بک گراند وبسایت مشتریان را از خود زده می کند .
به سایتی میتوان سبک ذکر کرد که گیر نکند و حجم آن پایین باشد تا کاربران از لحاظ سرعت عمل بتوانند شرایط بهتری داشته باشند و علاوه بر این مشکلی در حجم مصرفی بازدید وبسایت شما نداشته باشند .

به عنوان مثال شما برای این که سایت سبکی داشته باشید بایستی عکس ها را با حجم کمتری در وبسایت خود قرار دهید . برای این کار حتمی است تا خود شما به عنوان مدیر وبسایت افزونه های کم کننده حجم را روی اینترنت سایت خویش نصب فرمایید تا با آپلود تصاویر بر روی وب سایت به صورت مداد حجم کمتری بگیرند . این عمل یک سری قابلیت و امکان اثر گذار دارد که یکی از آن ها سبک شدن سایت میباشد .
(اگر بخواهیم به طور خلاصه در قضیه دیگر خاصیت این فعالیت بگوییم میتوان به ناچیز تر شدن مصرف پهنای باند، قلیل شدن حجم سایت برای بک آپ گیری و کم شدن مصرف اینترنت یوزرها اشاره کرد) صفحه
فرود مناسب برگه فرود به کاغذ اول هر وب سایت گفته می شود که معمولا مردم با جستجوی وبسایت شما در گوگل به آن وارد می شوند . این برگه می بایست حد الامکان با اقتدار ساخته شود . قبل از این که بگوییم چه صفحه های فرودی مناسب می‌باشند می بایست اعلام کرد که طبق قانون ها روانشناسی باید به این نکته دقت داشته باشید که افراد از سایت شما تنها 30 ثانیه نخستین را به ذهن بلند دوران خویش می سپارند . این نکته سبب ساز شده که اهمیت ورقه فرود مضاعف بالا باشد و شما می بایست در حقیقت 30 ثانیه طلایی مواجه یوزرها با وب سایت خود را غنیمت بشمارید و چیز هایی را در آن قید فرمائید که استفاده کننده را جذب خود نماید .

کاغذ های فرود باید با تم وب سایت شما هماهنگ باشند . به عنوان نمونه در حالتی که لوگوی شما بنفش و سبز میباشد می بایست همت فرمائید در این صفحه هم از همین دو رنگ منفعت بگیرید و به دسته ای ترتیبشان را قرار دهید که بتوانند جلوه خیر به وجود بیاورند .

یک پباده سازی وبسایت خوب می بایست این نکته که ورقه فرود معمولا خالی خیس می‌باشد را رعایت نماید . معمولا ورقه های فرود خلوت تر می‌باشند این نکته هم از نظر روانشناسی اثبات شده که مردم زمانی که با ورقه ای با دو طرف خالی مواجه می شوند ذهن های خود را اکثر درگیر مطالب اواسط ورقه می کنند و در واقع تاثیر جملاتی که در ورقه نوشته گردیده می‌باشد بالا می رود . ولی این نکته که باید دو طرف و بالا و زیر کاغذ های فرود خالی باشد تا اعتنا بیشتری به جملات جلب شود در همه جا راستگو می باشد .
در صفحه فرود باید به معرفی اجمالی پرداخت نه معرفی کلی . این معرفی های کوتاه می توانند به مطالب شما که در بخش معرفیتان یا معرفی مجموعه وجود دارا هستند لینک داده شوند تا این ورقه حالت خلوت خود را از دست ندهد و جلوه عالی خویش را داشته باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۲:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه‌طور یک اینترنت سایت چیره داشته باشیم؟

چه‌طور
یک اینترنت سایت چیره داشته باشیم؟3 / 10 از 4 کاربر اینترنت تارنما می تواند یکی از ابزار خیلی عالی برای معرفی شما در جامعه و یا بازار عمل باشد . در حالتی که به خیر مسئله استفاده قرار گیرد می­تواند برای شما بسیار سودآور قرار گیرد . فایده برداری از وب تارنما فقط این نیست که شما حیث مشتریان را جلب فرمائید و اقدام به فروش فرمایید . در این مقاله ما به شما یک سری گام با اهمیت برای ساخت یک وب تارنما برنده را معرفی می کنیم .

طراحی سایت در مشهد

چگونه
یک اینترنت وبسایت غالب داشته باشیم
از
کجا استارت کنیم؟
شایسته ترین نقطه برای استارت به کارگیری از خدمت های وب لاگ مجانی هست . احتمال دارد شم نمایید که این عمل مضاعف دیدنی نمی باشد و سطح کاری پایینی دارد؛ ولی شما می توانید بدون داشتن هیچ دانشی از اسکریپت، میزبانی اینترنت و یا این که برنامه نویسی های فراهم و رایگان استفاده فرمایید . این فعالیت باعث می شود که شما فکرتان مشغول محتوا و مطالب کنید و نه منش مراقبت از وبلاگ، که بهترین بازه زمانی برای عمل بر روی نگارش و نویسندگی شما می‌باشد . علاوه بر این شما حتمی نمی باشد در ابتدا هزینه­ای انجام دهید .
وقتی که ترافیک بلاگ شما تا حد زیادی افزایش پیدا کرد و شما مهیا افزایش به دامنه خود بودید از آن پس می توانید خیلی ساده با دادن یک پست در وبلاگ مخاطبین خویش را از جابجایی خود آگاه نمائید و وب سایت خویش را راه و روش اندازی کنید .

به
روز رسانی مرتب
به روز رسانی وبلاگ یا اینترنت وب سایت می بایست تر و تمیز باشد و برهه زمانی هنگامی به روز رسانی نباید خیلی طولانی باشد . برای مثال شما بایستی هر روز یا یک روز در دربین وبلاگ خود را به روز فرمایید . البته عامل این زور چیست؟ هنگامی که شما وب لاگ خویش را تروتمیز به روز می کنید علاوه بر این که مخاطبین شما از سعی شما راضی خواهند بوند و در فیس افزایش کیفیت مطالب منجر افزایش ترافیک تارنما شما می­شود . سود مثبت دیگر این میباشد که موتورهای کاوشگر اکثر به شما لینک و پیوند می­دهند و سکو وب وبسایت شما افزایش پیدا می­کند ولی درصورتی که به روز رسانی به فیس غیر متعارف باشد (یعنی این‌که شما علاوه بر روزهای تعطیل روز های دیگر نیز به رخ منظم به روز رسانی نکنید .) سبب می شود مرتبه بلاگ شما کاهش پیدا کند و ترافیک بالای خود را از دست بدهید .

ترافیک

ترافیک وب وب سایت یک عدد از مهم ترین مساله اینترنت وبسایت است . از مورد ها دارای اهمیت بالا بردن ترافیک اینترنت وبسایت بالا بردن کیفیت مطالب اینترنت وبسایت می باشد . ولی می بایست قبول کنیم که مطالب مضاعف عالی البته بدون معرفی اینترنت تارنما بازه فراوان زیادی طول می­کشد تا ترافیک بالا رود . از این رو می بایست از برخی خط مش ها جهت معرفی وب سایت به کار گیری کنید . این رویکرد ها عبارت اند از : تبلیغات رایگان و پولی، بازاریابی ویروسی، بازاریابی موتورجستجو، استعمال از RSS و جذب مشترک جهت اطلاع رسانی از به روز رسانی وب سایت از نحوه پست الکرونیکی . در صورتی‌که موضوع برای شما غیر قابل فهم بود می توانید آن را در بخش نظرات مطرح کنید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۴:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

Html چیست؟

Html
چیست؟ آموزش
Html با لهجه Html شما می‌توانید یک وب‌سایت ایجاد فرمائید .
در این یادگرفتن همه‌چیز را در قضیه Html فرا خواهید گرفت .
Html بسیار بی آلایش می‌باشد .تیم htmlcenter برای شما آرزوی پیروزی در یادگرفتن این یادگرفتن رادار است .

طراحی سایت در مشهد
در این یادگرفتن مثال‌های متعددی از قطعه کدهای html خواهید رویت کرد .
htmlcenter .ir
Html
چه است ؟ Html یک‌زبان استاندارد برای طراحی و تولید صفحه ها اینترنت است .
Html مخفف کلمه ها اصلی Hyper Text Markup Language می‌باشد .
Html ساختار صفحه های وب را با به کار گیری از علامت‌ها و تگ‌ها معلوم مینماید .
مرورگرها تگ‌های Html را نمایش نمی‌دهند بلکه از آن ها برای محتویات برگه استفاده می‌نمایند .
تگ
< > چه است ؟ در Html عنصرها محصورشده در براکت < > را تگ میگونید .

محتوا
تگ‌های Html معمولاً به‌صورت جفتی نظیر
قرار می‌گیرد .او‌لین تگ در یک جفت می‌گردد تگ آغاز و تگ دوم که همراه با ‘/’ است تگ نقطه پایان میباشد .تگ نقطه پایان مانند تگ آغاز می باشد اما یک اسلش / پیشین از آن وارد میشود .
ساختار
یک برگه Html در
تحت ساختار و تگ‌های یکی کاغذ Html را باهم محاسبه می کنیم :

 

 

htmlCenter
html center is the best .

 


نکته : تنها محتوای درون نصیب body در مرورگر سناریو داده می گردد .
نسخه‌های
Html از
روزهای آغازین میلاد وب‌سایت ورژن های مختلفی از Html وجود دارد که به شرح مهمترین آنان خوا‌هیم پرداخت : Html
1991 Html 2 .0
1995 Html 3 .2
1997 Html 4 .01
1999 XHtml
2000 Html5
2015


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۹:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)