مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

گستره تجارت b2b چه میزان است؟

گستره
تجارت b2b چه میزان است؟ مطالعه در اقتدار و رویش بالقوه صنعت پیشین از این که به این فن سرگرم شوید ایده بسیار خیر و خوبی است 

طراحی سایت در مشهد

در
شروع بازاریابی B2B این حقایق رادر لحاظ بگیرید:
رویکرد های فروش جنس در b2b قابلیت سهولت در خرید وفروش ، حراج و بسط خدمات و تولید ها را برای خریداران وفروشندگان آماده می کند و این فرمان موجب کاهش هزینه می شود به هرحال از جنبه های پرهزینه این نوع تجارت را که همانا تولید یک زنجیره بی نیاز و موئر رئیس فنی است را نباید نادیده گرفت .
بازاریابان B2B در سال 2003 حدود 85 میلیارد $ صرف اشاعه تولید ها و خدمات خود کردند .
(انجمن بازاریابی کسب و کار) یک مطالعه در سال 2001 نشان اعطا کرد که بها دلار از معاملات B2B به طور قابل توجهی بیش از معاملات مشتری بوده می‌باشد .
اندازه
استفاده تعاملی از کانال های اجتماعی در بازاریابی B2B با توجه به تحقیقات کمپانی eMarketer در حالی که هزینه های B2B ایالات متحده با 0 .8٪ ارتقا به 129 میلیارد $ تا سال 2012 رسیده می باشد هزینه های B2B تعاملی با 9 .2٪ به 51 .5 میلیارد $ افزایش می دهد . پس نقش کانال های اجتماعی را دست ناچیز نگیرید .
طبق پژوهش ها BizReport86 درصد از شرکت های بازاریابی B2B با به کار گیری از رسانه های اجتماعی به عمل می پردازند که در مقایسه با شرکت های بازاریابی مصرف کننده مشاهده می شود که این کمپانی ها تنها 82 درصد از این شبکه ها فایده برده اند .
طیق محاسبه های موسسه میان المللی بازاریابی AMR پیش بینی می شود تا سال 2017 کمپانی های بازاریابی B2B ترقی بیش از50% در استعمال از رسانه های اجتماعی در مقایسه با تارنما های نسل قدیم تجارت الکترونیک داشته باشند .
در نقطه پایان بایستی حافظه نشان کنیم که تجارت b2b یا تجارت کمپانی با شرکت در فی مابین انواع دیگر تجارت های الکترونیک از رویش به سزایی برخوردار می باشد . برای ورود به این فن خوب تر می‌باشد از تحصیلات بازاریابی و یا تجربه بالا برخوردار باشید تا به پیروزی بیشتری دست یابید .در بازاریابی b2b شما بایستی از اقتدار تصمیم گیری و سرعت فعالیت بالایی در زمان های مضاعف کوتاه و فشرده برخوردار باشید .

سئوکار قادر است با طراحی تارنما b2b به شایسته ترین شکل ممکن شما را به دیگران معرفی و پل ارتباطی شما با خریداران و تولیدکنندگان و معرفی کالاها به خریداران باشد . در صورت دارابودن اینترنت تارنما b2b می توانایی با یک سئو سایت مناسب برد بیشتری در کسب و کار تولید نمود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۲:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویژگی های XML

ویژگی
های XML XML توسعه پذیر و غیر وابسته میباشد . شما در xml میتوانید به راحتی تگ ها را توصیف فرمایید ، و هیچ تگی از پیش تعریف شده نمی باشد .
XML به رخ متنی است، از قابل انعطاف افزار و مشقت بار افزار قطع میباشد به همین استدلال برای منتقل کردن داده و داده ها بین سیستمهای ناسازگار میتواند زمینه استفاده قرار گیرد .
XML دارای ساختار ساده‌ای می‌باشد و همین استدلال کاربردهای زیادی دارد .
XML می تواند برای تولید یک زبان تازه مسئله به کارگیری قرار گیرد .

طراحی سایت در مشهد
قانون ها
XML قوانین قاضی بر XML زیاد روشن و معمولی هست .
در تصویر پایین مثالی از فایل XML آورده ایم :
xml
چیست؟
همان‌طور که مشاهده می کنید نوشته ها تماما واضح می باشد و پیام ارسالی به طور کامل بیان کننده و معمولی است .

به یاد داشته باشید همه تگ های ساخته گردیده در XML دارای تگ پایانی می باشند .نکته ی دیگری که قابل ذکر می باشد بهتر هست همه موادسازنده در XML را با حروف کوچک بنویسید تا پیرایش عنصرها و ضوابط XML مراقبت شود .

 

تفاوت
XML و HTML چیست؟ احتمالا بهتر باشد ایکس ام ال را با زبان نشانه‌گذاری دیگری مقایسه کنیم که احتمالا به آن آشنا هستید؛ گویش نشانه‌گذاری فرامتن یا HTML که از آن برای کد گذاری صفحه ها اینترنت به کار گیری می‌شود .

HTML از یک محرمانه علامت‌های نشانه‌گذاری از پیشین تعریف شده برای مشخص و معلوم کردن قالب محتوای صفحه های وب به کارگیری می نماید . اچ‌تی‌ام‌ال زبان توصیف ساختار صفحه‌های وب می‌باشد . زبانی‌است برای نشانه‌گذاری ابرمتن که برای بنا کردن قالب و طراحی صفحه‌های وب به فعالیت میبرند . امر العمل‌های این زبان، برچسب (Tag) نام دارا هستند که محتوای یک برگه وب، با آن‌ها، نشانه‌گذاری گردیده و بدین‌ترتیب، طریق نمایش آن صفحه برای مرورگرهای وب، تعریف می‌شود .

تفاوت
XML و HTML

 


نکته فراوان اصلی که بایستی متذکر شد این می باشد که XML برای محتواست خیر برای نمایش . تگ‌هایی که توصیف می کنید برای سازماندهی داده‌های شما به کار گیری می‌گردد خیر برای سناریو آن‌ها . در واقع با توصیف تگ‌های مفهومی می توانید اطلاعاتی را به مدرک خویش بیشتر نمایید؛ دقیقا بر بر خلاف HTML که برای سناریو داده‌ها به فعالیت می‌رود . تفاوت اصلی XML با HTML در این میباشد که XML سعی دارااست داده‌ها را طوری نشانه‌گذاری کند که معنای آن ها نگهداری شود و در حالیکه HTML داده‌ها را طوری نشانه‌گذاری می‌کند که قابل نمایش برای مرورگرها باشد . در واقع تاکید XML بر روی معنای داده‌هاست در حالیکه تاکید HTML بر نمایش داده می‌باشد . به مراد مراقبت معنای داده‌ها XML ابر داده(Metadata ) توصیف کننده داده‌ها را نیز یار آن‌ها ذخیره می‌کند .

XML به هیچ تیتر جایگزین HTML نیست، بلکه هر دو دارنده ساختار فرامتنی میباشند و تنها از این جهت شبیه نیز می باشند . درک این که XML یک جایگزین برای HTML نمی‌باشد خیلی حیاتی می‌باشد . در آینده‌ی توسعه و گسترش وب احتمال داده می‌گردد که XML برای شرح اطلاعات به عمل خواهد رفت، درحالی‌که که HTML برای فرمت و نمایش اطلاعات به فعالیت خواهد رفت .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۶:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کد نویسی در طراحی سایت


به همیاران (یا حتی روسای خود!) کد نویسی را خاطره دهید به این مسئله اندیشه فرمایید که هر کدام از همکاران شما تا حدی کد نویسی می دانند . به این صورت گوشه ای از نیازهای کدنویسی آن‌ها به وسیله خودشان برطرف می شود و برنامه نویسان شرکت را سرگرم مسایل جزیی نمی نمایند . پس علاقه خویش به کدنویسی را با آنها در در میان بگذارید .

طراحی سایت در مشهد

۵-
با مجموعه فنی مجموعه تان ، به گویش خودشان کلام بزنید! با گروه فنی به زبان خودشان صحبت کنیدتوسعه دهنگان و برنامه نویسان شرکت شما ، به طبع دوچندان ذوق زده می شوند هنگامی که بتوانند با شما به صورت تخصصی سخن بزنند و منظور خود را به راحتی به شما برسانند . این موضوع از سمت شما هم درست گو هست و می توانید درخواست های خویش را با دقت به قابلیت و امکان های مو جود و حتی با پیشنهاد های فنی و تخصصی مطرح نمائید .

۶-
وبلاگ و پروفایل های خود را ، فردی سازی کنید قالب های آماده بسیاری در دسترس شما قرار دارااست که می توانید برای پروفایل خویش در برخی شبکه های اجتماعی و یا وب لاگ خویش از آن ها به کار گیری نمائید . البته فکرش را بکنید که شما یک قالب را به شکلی که زمینه عشق خودتان میباشد تغییر داده اید و هر مقطع هم که شم کردید گزیده از آن نیاز به تغییر تحول داراست ، شخصا مبادرت به اعمال تغییرات فرمائید .

۷-
وبسایت فردی تان را به یک رزومه آنلاین تبدیل کنید دنیای وب دنیای خلاقیت هاست . شما کافی است تا پای خویش را کمی فراتر از عمل های شرکت و نوشتن مطالب روزانه در بلاگ بگذارید . دانستن HTML و CSS امکان هایی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید وبسایت فردی تان را به یک رزومه آنلاین تبدیل فرمائید . رزومه ای که طراحی منحصر به فرد به فرد آن به وسیله خویش شما ، اولین نقطه مثبتی می باشد که در ذهن افراد تولید می کند .

۸-
مهارت های خویش را دو چندان می کنید درصورتی که شما با فوتوشاپ شناخت دارید و می توانید قالب یک وبسایت را در فوتوشاپ طرح بزنید ، درک کردن HTML و CSS ، نقطه تمایز شماست و سبب می شود که بتوانید همین طرح را به یک تارنما حقیقی و واقعی تبدیل نمائید . یک طراح که به کدنویسی هم آشناست ، همانند یک تک شاخ ، قضیه علاقه بخش اعظمی از کمپانی هاست .

یادگیری
گویش های برنامه نویسی۹- اکثر یاد بگیرید – بیشتر درآمد کسب کنید همان گونه که در اولِ این مقاله گفتیم ، HTML و CSS ، مبنا و بنیان وب هستند . به همان نسبت ، این دو گویش می توانند نقش پلکان های ترقی را برای شما ایفا کنند . پلکان هایی که شما را به سمت یادگیری گویش های برنامه نویسی دیگر سوق می دهند و می توانید با ترکیب علم خود با زبان های برنامه نویسی دیگر همچون JavaScript ، Ruby و PHP و به کار گیری از فریم ورک هایی همچون Bootstrap ، به سمت حرفه ای شدن پیش بروید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۰:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برای راه و روش اندازی و پباده سازی وبسایت چقدر باید هزینه کنیم؟

برای
راه و روش اندازی و پباده سازی وبسایت چقدر باید هزینه کنیم؟ دغدغه بسیاری از دوستانی که قصد شیوه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارند هزینه ای میباشد که باید بابت پباده سازی و شیوه اندازی وب سایت خویش پرداخت نمایند .
به هیچ عنوان در اکثری از مواقع به حافظه هزینه های سنگین پباده سازی وبسایت افراد متعددی از راه اندازی کسب و فعالیت اینترنتی دست بر می دارند!
شرکت های متعددی در مسئله طراحی وبسایت کار می کنند که هزینه های سنگینی را بابت خدمات شان دریافت می نمایند . اما خیلی از عزیزان تامل می کنند حتما بایستی برای شروع از شرکت های طراحی وبسایت برای پباده سازی سایت شان امداد بگیرند . اما در صورتی که واقعا این طور نیست! شما خودتان می توانید با کمترین هزینه سایتی که دقیقا مد نظرتان است را پباده سازی فرمایید .

طراحی سایت در مشهد

به هیچ عنوان نیاز نمیباشد یک‌سری میلیون پول بی زبان را خرج راه و روش اندازی و طراحی سایت خویش فرمایید . به لطف سیستم های مدیر محتوا می توانید با کمترین هزینه خودتان دست به عمل گردید و تارنما تان را راه و روش اندازی کنید . در ادامه اکثر در موردش صحبت می کنم .

سفارش
ویژه همیار اینترنت : چرا وردپرس شایسته ترین گزینه برای کسب و کارهای کوچک است؟


آیا
هر کسی می تواند یک سایت داشته باشد؟ هنگامی که به خیلی از دوستانی که کسب و کارهایی را در کانال های اجتماعی رویه اندازی کرده اند توصیه خط مش اندازی یک وب وبسایت را می دهم با مخالفت آن ها رو به رو می شوم .
اکثرشان می گویند وقت نداریم به سایت برسیم یا این که به هیچ وجه شکیبایی پباده سازی تارنما را نداریم!
اینجانب هم به عمده این عزیزان پیشنهاد می کنم از سیستم های رئیس محتوا استفاده کنند . سیستم های رئیس محتوا عمل را برای ما راحت کرده اند . وردپرس دوستداشتنی ترین سیستم مدیریت محتوا در کل دنیا است که وبسایت های بزرگی از این سیستم مدیر محتوای بدون‌پول دارند استعمال می نمایند .

توسط وردپرس هر کسی که از برنامه نویسی و طراحی وب سایت سر رشته ای ندارد نیز می تواند تارنما خود را به میل شخصی خویش روش اندازی کند . وردپرس عمل را برای ما سهل و آسان کرده است . با وردپرس و افزونه هایی که ارائه کرده می‌باشد هر چیزی که در تصورتان از یک تارنما بی مانند میباشد را می توانید در تارنما خود پیاده سازی نمائید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۲:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برای رویکرد اندازی و پباده سازی وبسایت چقدر باید هزینه کنیم؟

برای
رویکرد اندازی و پباده سازی وبسایت چقدر باید هزینه کنیم؟ گرفتاری بخش اعظمی از دوستانی که قصد خط مش اندازی کسب و کار اینترنتی را دارند هزینه ای هست که بایستی بابت پباده سازی و راه و روش اندازی سایت خویش پرداخت نمایند .
به هیچ عنوان در بخش اعظمی از مواقع به خاطر هزینه های سنگین وزن پباده سازی سایت اشخاص زیادی از منش اندازی کسب و عمل اینترنتی دست بر می دارند!

طراحی سایت در مشهد
کمپانی های متعددی در موضوع پباده سازی وبسایت عمل می نمایند که هزینه های سنگینی را بابت خدمات شان دریافت می نمایند . اما خیلی از دوستان عزیز تفکر می کنند مسلما بایستی برای شروع از شرکت های طراحی سایت برای طراحی تارنما شان یاری بگیرند . ولی در صورتی که حقیقتا این طور نیست! شما خودتان می توانید با کمترین هزینه سایتی که دقیقا مد نظرتان است را پباده سازی فرمائید .

به هیچ وجه نیاز نمی باشد یک‌سری میلیون پول بی زبان را خرج رویه اندازی و پباده سازی وبسایت خویش فرمایید . به لطف سیستم های مدیریت محتوا می توانید با کمترین هزینه خودتان دست به فعالیت شوید و تارنما تان را شیوه اندازی فرمایید . در ادامه اکثر در موردش سخن می کنم .

سفارش
ویژه همیار اینترنت : چرا وردپرس بهترین گزینه برای کسب و شغل های کوچک است؟


آیا
هر کسی می تواند یک سایت داشته باشد؟ وقتی که به خیلی از دوستانی که کسب و کارهایی را در شبکه های اجتماعی خط مش اندازی کرده اند توصیه رویکرد اندازی یک اینترنت تارنما را می دهم با مخالفت آن ها رو به رو می شوم .
اکثرشان می گویند وقت نداریم به وب سایت برسیم یا این که به هیچ عنوان شکیبایی طراحی وبسایت را نداریم!
من نیز به اکثر این دوستان خوب سفارش می کنم از سیستم های رئیس محتوا استفاده نمایند . سیستم های رئیس محتوا عمل را برای ما آسوده کرده اند . وردپرس دوست داستنی ترین سیستم رئیس محتوا در کل جهان هست که سایت های بزرگی از این سیستم مدیر محتوای رایگان دارند استفاده می نمایند .

بوسیله وردپرس هر کسی که از برنامه نویسی و طراحی وب سایت سر رشته ای ندارد نیز می تواند سایت خود را به میل شخصی خویش خط مش اندازی کند . وردپرس کار را برای ما راحت کرده هست . با وردپرس و افزونه هایی که ارائه کرده می‌باشد هر چیزی که در تصورتان از یک وب سایت بی مانند می‌باشد را می توانید در تارنما خود پیاده سازی کنید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۵:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اشکال قاب ورک‌ها

 

اشکال
قاب ورک‌ها همان‌طور که گفتیم Framework، فایلی حاوی مجموعه‌ای از هزاران هزار کد و اسکریپت در زبان‌های گوناگون برنامه نویسی مثل PHP، JS (جاوا اسکریپت)، Python و . . . می باشد . هر زبانی قاب ورک‌های منحصر به فرد به خویش را دارد . در ادامه اشکال قاب ورک‌ها در زبان‌های مختلف را می‌توانید مشاهده کنید .

طراحی سایت در مشهد

قاب
ورک‌های گویش برنامه نویسی PHP
Laravel Phalcon

Symphony
Yii Codelgniter

CakePHP
Zend
Kohana
FuelPHP میکرو
فریم ورک PHP
Flight
Sliex
Limonade
Slim فریم
ورک‌های گویش جاوا
Spring
Hibernate
Java EE
Struts
GWT قاب
ورک‌های لهجه جاوااسکریپت
Angular React

Ember
Backbone
Vue
Aurelia
Polymer کادر
ورک‌های گویش برنامه نویسی Ruby Ruby
on Rails Lotus
Rack
Sinatra
Padrino
Cuba

Scorched Grape
فریم
ورک‌های گویش برنامه نویسی Python
Django
Flask
TurboGears
Web2py Pyramid

Bottle فریم
ورک لهجه مایکروسافتی Net
کادر
ورک‌های زبان برنامه نویسی Perl Catalyst
Mojolicious


کمی
در رابطه کادر ورک‌های فرانت-اند و بک-اند بدانیم فریم ورک‌ها قطع از زبانی که بر اساس آن پباده سازی می‌شوند، معمولا در دو دسته‌ی بک اِند (Backend) و فرانت اند (Frontend) قرار میگیرند . فریم ورک‌های بک اند یا سمت سرور (server-side) عملیات نوشتن، نگهداری و توسعه و گسترش کد را برای برنامه نویس سهل وآسان میکنند . این نوع فریم ورک‌ها امنیت وبسایت را هم ارتقاء می‌دهند .
در وب سایت رسمی Mozilla، پژوهشگران در رابطه اهمیت فریم ورک‌های بک اند این طور می‌گوید: "شما
مجبور به استفاده از فریم ورک سمت سرور نیستید ولی به‌شدت پیشنهاد می گردد که از آن‌ها به کارگیری کنید، چراکه زندگی را برایتان ساده‌تر خواهند کرد!" Django، Ruby On Rails، Laravel نمونه‌هایی از کادر ورک‌های بک اند می باشند . از سوی دیگر ظواهر و احساساتی که یک استفاده کننده از یک وبسایت یا اپلیکیشن دریافت می‌نماید بستگی به اجزای توسعه‌ی فرانت اند دارد . Bootstrap، Foundation، Semantic-UI و Skeleton از فریم ورک‌های فرانت اند به‌شمار می‌آیند . از دربین این تنوع، در ادامه تعدادی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین قاب ورک‌ها در زبان‌های برنامه نویسی گوناگون را نظارت خوا‌هیم کرد .


Laravel: لاراول کادر ورکی بدون پول و نوشته گشوده می‌باشد که در دسته فریم ورک‌های بک اِند قرار میگیرد . Laravel در زبان PHP، بر مبنا ساختار MVC و برای ساخت سرعت بالا و سهل وآسان وب اپلیکیشن‌ها طراحی‌شده است . نوشته گشوده بودن لاراول به توسعه دهندگان این قابلیت را می دهد تا بسته به نیاز و هدفشان تغییرات موردنظرشان را در آن تولید نمایند . به همین باعث لاراول برای ساخت هر گونه وب اپلیکیشنی مناسب می‌باشد . از‌آن‌جا‌که لاراول یک سیستم modular packaging است امکاناتی نیز برای راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری نرم‌افزار ارائه می نماید . همچنین تارنما بدون نقص و سورس کد مستندسازی شده‌ی لاراول، ادراک کدها را برای برنامه نویسان مضاعف ساده کرده می باشد .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۱۶:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وب سایت باید چه ویژگی هایی داشته باشد

همینطور می توانید خوانندگان خود را وادار به تامل کردن فرمائید و نظرات آن‌ها را هم داشته باشید-افرادی که نظراتشان بر شالوده مقاله‌ها شما شکل می گیرد . اگر مقاله‌ها شما به‌خوبی نوشته‌شده، اندیشمندانه و موثر بوده و ویرایش گردد، در این چهره یک تصور مثبت از شما در اشخاص ایجاد خواهد شد .

طراحی سایت در مشهد

بعلاوه از سوی دیگر مقاله ها شما ممکن است گیج‌کننده و شلوغ باشد؛ این مورد برای مقالات شما در صورتی اتفاق می‌ افتد که شما غیرحرفه‌ای عمل فرمایید . این دستور باعث میگردد که شما را بسیار جدی نگیرند . به نفع شماست که برای نوشتن مقالات ناب و قدرتمند خود زمان کافی در لحاظ بگیرید .
در این مقاله به 5 قضیه از مساله مهم درباره بازاریابی مقاله اشاره می‌کنیم:
هر مطلب نیاز به اصلاح، ویرایش و بررسی خطاها دستوری و خطاهای املایی دارد . گهگاه ممکن هست ضروری باشد که این عمل را تا چند روز ادامه دهید .
در طراحی وب سایت مطلب شما بایستی سازمان‌دهی شود . استدلالات و نکات موجود در مقاله‌ها شما باید با یک منش و جریان منطقی مطرح شود .
زمینه مطرح شده در مقاله‌ها شما هم فراوان کلیدی می باشد . مطلب شما باید به سؤالات خواننده گان جواب داده و یا مهارتی را به آن‌ها آموزش دهد .
تیتر مقاله ها شما بایستی توجه خوا‌نندگان را به خویش جلب سازد . عنوان مقاله بایستی به‌وضوح آنچه در محتوای مقاله وجود داراست را بیان نموده و به‌صورت یک عبارت جذاب و دیدنی باشد .
در پباده سازی وب سایت مقالات شما بایستی داده ها جدیدی ارائه کند . عملکرد نکنید صرفا چیزی را بنویسید و صفحه را لبریز از کلمات نمایید، به عبارتی چیزی که اکثر وقت ها افراد در رابطه آن می‌نویسند . به‌جای آن زاویه روئت کرد خود بر مسائل را به اشخاص ارائه کنید . مبادرت به آموزش موضوعات از زاویه‌ای نمایید که دیگران آن را نمی‌بینند . این رویکرد متد قابل قبولی در بازاریابی مطلب می باشد . همینطور جواب به سؤالاتی که تا به هم اکنون جوابی برای آنها ارائه نشده هم مطلوب میباشد .
اذن دهید خوانندگان مقالاتتان راهنمای شما باشند . بسیاری از وقت ها مشتریان و یا این که مخاطبان شما ممکن هست سؤالات جالبی از شما بپرسند . بیشتر مواقع هم جواب شما به این سؤالات تکراری میتواند به‌عنوان مبنای مقاله ها شما مورد به کار گیری قرار بگیرد .
هرچقدر عمده و بیشتر بنویسید، این فرآیند مقاله‌نویسی سریع‌تر و آسان‌تر خواهد شد . باوجود کسب تجربه بیشتر، دیگر مثل پیشین مجال زیادی برای نوشتن مقاله‌ها صرف نخواهید کرد . همینطور مسئلهٔ کمیت هم وجود دارد، فکر می‌کنید آیا اساسی هست که چه تعداد مطلب ارائه می‌کنید؟ بله مطمئناً اهمیت دارد . شما برای به دست آوردن نتیجهٔ مناسب از بازاریابی مطلب نیاز به این مسئله دارید که به‌اندازهٔ کافی و بر یک پایهٔ منسجم مقاله ارسال نمایید .

هنگامی‌که برای او‌لین بار این عمل را استارت می‌کنید، ممکن میباشد مسائلی وجود داشته باشد که نیاز به تمرین و کسب تجربه در آن برای شما باشد . در صورتیکه تعجب کردید که باید بر روی کیفیت و کمیت هر دو به یک میزان در بازاریابی مطلب تمرکز کنید، پس همت نمایید نخستین بر روی کیفیت مطلب انرژی خویش را متمرکز فرمایید . هنگامی‌که سرعت مراحل تالیف مقالات خود را تحت بیاورید، مقاله‌ها باکیفیت‌تری ارائه خواهید کرد . سپس می توانید بر روی تعداد کافی مقالات در طی یک ماه فعالیت فرمایید .

کلام
آخری CMS در طراحی سایت حرفه‌ای
در‌صورتی‌که شما سایتی دارید و یا این که با تلاوت این مدل از مقاله ها تصمیم به طراحی وبسایت و حضور حرفه‌ای در فضای مجازی گرفته‌اید، به یاد داشته باشید که فعالیت شما به همین‌جا ختم نمی‌شود . درواقع عمل دارای اهمیت شما از بعد از آن از پباده سازی وب سایت مقدمه می شود . شما بایستی به فکر گسترش حضور در فضای اینترنت باشید و با به کارگیری از روش‌ها درست و اصولی در میدان رقابت خودی نشان دهید .

به
خاطره داشته باشید که: اثرات ترویج و گسترش سایت، فقط متوجه خویش وب سایت نمی‌شود، بلکه به‌صورت کلی کسب‌وکار شما را نیز در بر خواهد گرفت .

وب‌سایت شما اصلی‌ترین دارایی شما در بازاریابی اینترنتی میباشد که در‌صورتی‌که از آن به‌خوبی به کار گیری نکنید، نه‌تنها تمام تلاش‌های شما را به هدر خواهد داد، بلکه کسب‌وکار شما را نیز با باخت مواجه خواهد کرد .

پس تلاش فرمائید که آن گاه از ساختن تارنما (طراحی وبسایت CMS) خود، ترافیک و رنکینگ SEO آن را بالا ببرید و اعتنا بازار را به خود جلب کنید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۸:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پرتال اینترنتی باید دامنه ای تک زبانه

پرتال اینترنتی باید دامنه ای تک زبانه با پسوندی دارای ارتباط داشته باشد .

این که شما تفکر نمائید با تعیین دامنه ای که تلفیق پارسی و انگلیسی باشد، بتواند اثربخشی مطلوبی در معرفی دامنه به جامعه مختلفی از مخاطبان داخلی و خارجی داشته باشید، تصور نادرستی هست . دامنه گزیده از نام‌و‌نشان یک وبسایت اینترنتی موفق می باشد . هر مقدار دامنه یک تارنما بی آلایش و دارنده معنی باشد، برد پرتال هم به همان میزان ارتقاء خواهد یافت . شما تصور کنید که دامنه ای برای یک تارنما خبری با روءیت کرد در بین المللی ثبت شود به چهره Behtarinnews .

طراحی سایت در مشهد
آیا برای یک استفاده کننده غیر پارسی گویش این دامنه مفهوم خواهد داشت؟
آیا می بضاعت به موفقیت فی مابین المللی جنین دامنه ای در کوتاه زمان و حتی بلند دوران امیدوار بود؟ خیر و خوبی . به عامل آن که دامنه تلفیقی از واژه و کلمه فارسی behtarin و کلمه و واژه انگلیسی News می باشد . در حالی که کلمه بهترین، به صورت فارگلیسی درج شده است و این یک غلط متداول در فی مابین دامنه های داخلی می باشد که نگاه فارگلیسی به تصویب دامنه دارا‌هستند . در حالی که یک فرانسوی گویش یا یک اسپانیولی زبان، در اسم گذاری دامنه خویش هیچ گاه تلفیقی از نام اسپانیولی و ژاپنی ! را گزینش نمی کند .

این که چرا ما این قدر غرب زده گردیده ایم خویش جای تعجب دارد بنابراین، سعی نمایید در نام گذاری دامنه، دامنه ای گزینش شود که به پارسی یا انگلیسی یا هر لهجه دیگری، مفهوم صحت بدهد و در صورتی‌که تلفیقی هست، تلفیقی از یک گویش باشد نه چند گویش . صد رد صد کسی انتظار ندارد یک وب سایت خبری، پسوند biz داشته باشد . بنابراین تعیین پسوند هم در نام گذاری دامنه یک پرتال از جایگاه مهمی برخوردار هست . نیاز نیست برای شیوه اندازی وبسایت های نو در هر زمینه ای قرق نمی کند، پسوندهای مختلفی از آن را ثبت کرده و به دامنه حساس لینک دهید .

همگی کسب و شغل های آنلاین را نباید در حد آمازون و گوگل در آغاز نگاه کرد . اکنون که هزینه تصویب دامنه و تمدید آن ارتقاء قابل مراعات ای به عامل ارتقاء نرخ ارز داشته هست عملکرد فرمایید هزینه ها را کاهش دهید و اثربخش ترین راه حل را در دستور عمل قرار دهید . فراموش نکیند در تجارت آنلاین و راه و روش اندازی اینترنت سایت، اولی قدم کاهش هزینه ها و ضرر و زیان نکردن و گام بعدی، یافتن خلاقانه و هوشمندانه مخاطبان و کسب نتیجه سنجیده در کوتاه دوران و بلند بازه می باشد . قدم اول، همان تصویب دامنه مناسب می باشد .

پرتال اینترنتی باید نیازهای مخاطبان را تشخیص دهد .

پرتال های غالب اینترنت، چه آن ها که هر ساله بوسیله پاداش بین المللی وب به اسم webby awards اعلام می شوند و چه آن ها که در فهرست alexa قرار دارا هستند و چه آن ها که مالامال مخاطب میباشند و معروف، همگی دارای گنجایش ها و قابلیت و امکان هایی برای تشخیص نیازهای مخاطبان بالفعل و بالقوه خود هستند تا ضریب کار ها را ارتقا دهند . پرتالی که نتواند با طیف های مختلفی از یوزرها خود ارتباط برقرار نماید و اطلاعات آن را اخذ و نوع بندی کند، در نیاز سنجی یوزرها با مشکل ها رو به رو می شود و در دراز مدت، زمان رقابت را در اختیار رقیبان قرار می دهد . نیاز سنجی همگانی و مداوم، یکی از ابزارهای رقابتی در منش اندازی و مدیریت سایت های اینترنت می باشد .

نیازسنجی به ما یاری می نماید تا متوجه شویم که یوزرها از کدام بخش های پرتال بخش اعظم بازدید می نمایند و موتورهای جست و جو بر شالوده چه کلید کلمه و واژه ها و رویه هایی کاربران متفرق را به سایت و صفحه های مختلف آن پند می نمایند . از طرفی دیگر، پرتال می بایست ابزارهای مختلفی برای دریافت نظرها و اطلاعات کاربران هدف و غیر هدف در اختیار داشته باشد تا برای ارتقای توان افزایی اثربخش خویش برنامه های مدونی را شناسایی و در فرمان عمل قرار دهد . کاربران کارشناس یا lead user که امروزه به تیتر بخش جدایی ناپذیر در مدیر خلاقیت و اختراع در سرویس ها به شمار می روند، نقش مهمی در ارتقای کاررایی تارنما و کسب و کارهای انلاین دارا‌هستند .

همواره همت نمایید تا با این کاربران در ارتباط باشید . کاربرانی که هفتگی به سایت و محتوای آن مراجعه می کنند، شایسته ترین تبلیغ کنندگان برای کسب و عمل شما می باشند . بهترین رقبا، مشتریان شما میباشند . چرا که شایسته ترین منتقدان و راستگو ترین آن ها می باشند . چرا که از خدمات شما همواره به کارگیری می کنند . پس شیوه هایی برای تعامل با آن ها در اختیار داشته باشید و از زمان های مختلفی برای تعامل دو سویه با آن ها استعمال کنند . فرم های آنلاین، بخش ارتباط آنلاین و ارتباط از روش کانال های اجتماعی، قابلیت هایی برای تعامل با یوزرها و مخاطبان سایت می باشد که اینترنت مسترها باید در زمان مدرن به آن کاملا اشراف و دور اندیشی داشته باشند . قلیل تر سایت موفقی در عالم جان دار است که مخاطبان نتوانند از شیوه شبکه های اجتماعی، با مسئولان شرکتی و پرتالی در رابطه نباشند . هر اندازه با مخاطبان بیش تر در رابطه باشید، نیازهای آن را خوب تر تشخیص داده و برای ارضای این نیاز خوب تر سعی خواهید کرد .

همواره کاربران، می توانند روش حل های نیکی برای اجرای نیازهای اطلاعاتی و غیره خود را از شیوه پرتال شما در اختیار بگذارند که به وسیله برنامه نویسان و طراحان پرتال عملی شود . فراموش نکنید که بخش نظر سنجی و کامنت هایی که مخاطبان وبسایت آمازون پای هر کتاب و جنس معرفی شده در این پرتال قرار می دهند، مسئله معرفی غیر بدون واسطه محتوای این پرتال را به میلیون ها مخاطب در دنیا آماده می کند و از تمامی حیاتی تر متقاضیان بالقوه ای را بالفعل می نماید . این همان رمز تشخیص نیازهای مخاطبان در کسب و عمل آنلاین می باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۵:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تغییر پباده سازی وب سایت

سال ۲۰۱۹ به زودی آغاز می شود!با سال تازه روندهای دیجیتالی جدیدی مثل دنیای در درحال حاضر تغییر پباده سازی وب سایت به وجود می آیند . جدیدترین رویه های طراحی تارنما در سال ۲۰۱۹ را می بایست در لحاظ بگیرید و خویش را برای سال جدید و ترند های نو آماده فرمائید .

طراحی سایت در مشهد

web-trends

در دنیای آنلاین گسترده، تجربه کاربری شگفت انگیز و پباده سازی سایت خلاقانه یک فعالیت عجیب نمی‌باشد بلکه از شما انتظار می رود . بنابراین، ما مدت را برای پر رنگ شدن UX و پروسه طراحی که ما به آن تاءمل می کنیم می گذاریم . ما سعی می کنیم تاثیر بیشتر ای در دنیا پباده سازی تارنما در سال جاری داشته باشیم . یک فرآیند که شما ممکن هست در سراسر این مقاله را متوجه شوید، این حقیقت می باشد که طراحان از فرصت های ویدئویی و کار هایی برای جلب توجه کاربران و نگه داشتن بازدید کنندگان در ورقه برای زمان زمان بیشتری به کار گیری می نمایند . در زیر این پروسه ها را برایتان شرح می دهیم .


به کار گیری از کارتن ها راهکار نهایی در پباده سازی سایت چه می‌باشد که کاربران را به وب سایت شما گشوده می گرداند؟ تلاش کنید مطالب خویش را تغییر و تحول دهید . مطالب جالب یوزرها را بیشتر کنجکاو می نماید . از یک کلیپ اسم تجاری نو و ابتکاری برای برگه مهم ایجاد کنید . ما بعضا از برند ها را نیز چشم ایم که عنا وین مقاله‌ها یا تماس های تلفنی را نیز تغییر و تحول می دهند . این گزینه ها می توانند هر بار که بازدید می کنند، یوزرها را با یک تجربه منحصر به فرد به فرد در وب وب سایت شما را ترک کنند .

Web_Animation

پیمایش
غیر سنتی ما متوجه شدیم که تارنما ها اکثر با تکنیک های پیمایش متعدد برای تجربه کاربری منحصر به فرد به شخص تجربه می کنند . به جای یک اسکرول عمودی که معمولا مشاهده می کنید، Aces، یک کمپانی بیسبال است که از بالای کاغذ اینترنت خویش استعمال می نماید تا دقت کاربران را جلب نماید . بازیکنان با استعدادی را که با آن‌ها فعالیت می کنند، نشان می دهد . واقعیت های سریع در زمینه کسب و کارشان را نشان می دهند . ما وب وبسایت های دیگر را از پیمایش سنتی چشم ایم با تمرکز بر بخش های متفاوت پباده سازی اینترنت به عنوان کاربران پیمایش حیاتی برای وب سایت شان . در ارتفاع سال ۲۰۱۹، ما هیجان زده می شویم که صورت های گوناگون طراحان برای پیمایش غیر معمولی را تجربه کنیم .

scrolling

طرح
های متفاوت وقتی که Instagram آرم خود را به صورت گرادیان قرمز رنگ تغییر داد،، مردم متوجه شدند . این تغییر خیلی گوناگون خیس از سبک لوگو آن برهه زمانی بود . ولی تصمیم شان برای مدرنیزه کردن طرح ها، پباده سازی ها را به طور کلی پایین تاثیر قرار داد و در حال حاضر تبدیل به یک گزینش پباده سازی دوستداشتنی در بین طراحان گردیده می باشد .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۸:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مرورگر چیست؟

مرورگر
چیست؟ پباده سازی وب سایت کاربر پسند مرورگر به نرم افزاری بر روی کامپیوتر بازدید کننده (کلاینت) اطلاق می شود که توانمند به برقراری رابطه با سرور می باشد . یک عدد از وظایف اصلی این مرورگرها، سناریو محتویات صفحات وب وبسایت می باشد . طریقه عمل به این ترتیب میباشد که مرورگر در ابتدا، نشانی اینترنتی را که استفاده کننده آن را وارد کرده است گرفته، و آنگاه آن را به سمت سرور می فرستد و منتظر می ماند تا سرور پاسخی را ارائه دهد . جواب سرور می تواند زیاد گسترده باشد: از صفحه موجود نمی باشد گرفته تا برگه به نشانی دیگری منتقل گردیده است و یا آدرس برگه موجود میباشد و یا سرور نقص‌ داراست .

طراحی سایت در مشهد
سرور
چیست؟ کلاینت
چیست؟ یکی از مشکلترین وظایفی که بر دوش مرورگرها قرار دارد، تحلیل معانی کدهای HTML و تبدیل آنها به موادتشکیل دهنده و المانهای قابل مشاهده در برگه مونیتور می باشد . تفاوت بخش اعظم ای که در مرورگرها وجود دارد، بر سر تعبیر کدهای HTML و طریقه نشان دادن آن‌ها می باشد . بطوریکه یک کد HTML یا یک اینترنت سایت، لزوما در مرورگرهای متعدد یکجور نمایش داده نمی شود . کنسرسیوم W3C برای حل این اختلال دست به فعالیت شده است و استاندارد و تعاریفی را معلوم کرده می باشد که تا حدودی بتواند این اختلال را برطرف نماید . ولی آنچه که معلوم است، هنوز یگانگی بر راز این مورد در میان مرورگرها به وجود نیامده می باشد و کماکان شرایطی وجود دارد که به طور کامل باز بوده و تعبیر و تفسیر آن، بر عهده مرورگرها نهاده گردیده می‌باشد .
انواع
مرورگرها انواع مرورگرها مرورگرها گونه های و اقسام متفاوتی دارند و چه بسا دارای نسخه های متعددی می باشند . چیزی که طراحی یک وب وبسایت را علاوه نقص‌ یافتن ایده، پیاده سازی، و مشتری مداری مشکلتر می کند، پباده سازی اینترنت سایتی می باشد که در تمامی مرورگرها یا در عمده آنها، به صحت عمل نماید . معمولا طراحان وب سایت ها، بازه زمانی متعددی را صرف سازش کدهایشان با گونه های مختلفی از مرورگرها می نمایند و این زمینه یکی از معضلاتی می باشد که ناسازگاری در مرورگرها و نسخه های آنها به وجود آورده اند .

اکثری از طراحان وب سایت ها، فقط به نسخه پایان مرورگر ها بسنده می نمایند و کدهایشان را برای آن مرورگرها باصرفه سازی می نمایند . برخی دیگر از طراحان هم تنها به نسخه های 7 و 8 مرورگر اینترنت اکسپلورر بسنده می کنند و فرض را بر این می گیرند که عمده کاربران از این مرورگرها به کارگیری می نمایند . عموما چنانچه شما کدهایتان را برای مرورگر وب اکسپلورر 7 و 8 بنویسید، در 95 درصد اوقات تضمین می شود که کد نوشته شده در تمامی مرورگرها بدرستی سناریو داده خواهد شد .

در
زیر لیستی از مرورگرهای متفاوت به هم پا نام کمپانی خالق آن‌ها آورده گردیده است:
نام
مرورگر شرکت سازنده Interner
Explerorer Microsoft Opera Opera
Safari Apple
Mozilla/FireFox Mozilla
Chrome Google

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۸:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)