مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ادغام رنگ در طراحی وبسایت

برای تعیین بهترین ادغام رنگ در طراحی وبسایت لحاظ ها مختلف میباشد و برای هر موضوع شغلولی رنک خاصی با توجه به رنگ سازمانی در حیث گرفته می شود .
بایستی اعتنا به این که رونشناسی رنگ از اهمیت مهمی در پباده سازی وبسایت برخوردار است ظاهر وبسایت برای جذب کاربر اهمیت مضاعف دارد .

طراحی سایت در مشهد

مواقعی
که یک طراح سایت در طراحی خود بایستی در نظر بگیرد: رنگ ها تاثیر متعددی در 90 ثانیه اول ورود به یک تارنما برای جذب را برعهده دارا‌هستند .
یک رنگ تاثیر گذار می تواند فرد را به خرید یک کالا ترغیب نماید .


هر رنگی در پباده سازی تارنما معنا خاصی دارد:
سفید: رنگ سپید نشانه عصمت و طهارت و صداقت و در تجارت از رنگ سفید برای خستگی گیری و انرژی منتخب به کار گیری می شود .شایسته ترین رنگ برای دور‌نما یک وب سایت با کیفیت می باشد .

سیاه
نشان اقتدار ، ظرافت، دلیری و شهامت می باشد . این رنگ برای نوشته بر روی یک رنگ روشن زیاد فریبنده و خوشگل میباشد البته برای پیش زمینه سوای طراحی رشته ای دیده را اذیت می کند .

قرمز
این رنگ نشان از هیجان ، سرعت و نشات داراست .این رنگ در طراحی سایت سبب توجه تماشاچی است .این رنگ از رنگ هایی میباشد که احساسات را بیان می کند و قلب را به تپش می اندازد .

آبی
این رنگ نشان امنیت، ادب ، اعتماد میباشد . این رنگ از رنگ هایی میباشد که در تجارت برای ضمانت به کار گیری می شود .یک عدد از بهترین رنگ ها در پباده سازی به حساب می آید .

طلایی

نشان از قدرت و ثروت و گرانی دارد و دوچندان رنگ شاهانه و قیمتی هست .

صورتی
نشان از مصمیت ،دخترانگی، بی گناهی و زیبایی دارد و به سایت شما در رخ دارای ارتباط بودن زیبایی می بخشد .

با توجه به این رنگ های روانشناسی در شرای مرتبط با سایت خویش رنگ را انتخاب نمایید فارغ از شک و تردید می توانید بیشترین بازدید را داشته باشید و از بهترین وبسایت ها باشید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۵:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خصوصیت وب سایت خوب چیست؟

خصوصیت
وب سایت خوب چیست؟ این که یک طراحی به حیث فردی عالی و حتی خوب می باشد ممکن میباشد از نظر دیگری جالب نباشد ممکن می‌باشد ولی برای این که بتوانیم حیث بیشتر مردمان را درباره وب سایت خودمان و یا سایتی که پباده سازی می‌کنیم جلب کنیم تا شم کنند با یک سایت عالی روبرو گردیده اند نکاتی وجود دارااست . به عبارتی ما ترفند هایی داریم که بتوان به یاری آن ها سایت را عالی جلوه اعطا کرد تا از نظر یوزرها راضی کننده باشد .

طراحی سایت در مشهد
ممکن است بتوان اذعان کرد سایتی خوب هست که مورد ها زیر در آن اجرا شده باشند:
رعایت
اصول پباده سازی سبک سایت برای اینکه وبسایت به راحتی بالا و ذیل اسکرول شود و کاربرین را از خود راضی کند، حتمی هست تا در هنگام طراحی به این نکته اعتنا داشت . ممکن میباشد سایتی داشته باشیم که از فرط سنگین بودن و داشتن مواقعی از جمله عکس های لبریز حجم و یا کد نویسی نادرست و ارور های دوچندان در بک گراند وبسایت مشتریان را از خود زده می کند .
به سایتی میتوان سبک ذکر کرد که گیر نکند و حجم آن پایین باشد تا کاربران از لحاظ سرعت عمل بتوانند شرایط بهتری داشته باشند و علاوه بر این مشکلی در حجم مصرفی بازدید وبسایت شما نداشته باشند .

به عنوان مثال شما برای این که سایت سبکی داشته باشید بایستی عکس ها را با حجم کمتری در وبسایت خود قرار دهید . برای این کار حتمی است تا خود شما به عنوان مدیر وبسایت افزونه های کم کننده حجم را روی اینترنت سایت خویش نصب فرمایید تا با آپلود تصاویر بر روی وب سایت به صورت مداد حجم کمتری بگیرند . این عمل یک سری قابلیت و امکان اثر گذار دارد که یکی از آن ها سبک شدن سایت میباشد .
(اگر بخواهیم به طور خلاصه در قضیه دیگر خاصیت این فعالیت بگوییم میتوان به ناچیز تر شدن مصرف پهنای باند، قلیل شدن حجم سایت برای بک آپ گیری و کم شدن مصرف اینترنت یوزرها اشاره کرد) صفحه
فرود مناسب برگه فرود به کاغذ اول هر وب سایت گفته می شود که معمولا مردم با جستجوی وبسایت شما در گوگل به آن وارد می شوند . این برگه می بایست حد الامکان با اقتدار ساخته شود . قبل از این که بگوییم چه صفحه های فرودی مناسب می‌باشند می بایست اعلام کرد که طبق قانون ها روانشناسی باید به این نکته دقت داشته باشید که افراد از سایت شما تنها 30 ثانیه نخستین را به ذهن بلند دوران خویش می سپارند . این نکته سبب ساز شده که اهمیت ورقه فرود مضاعف بالا باشد و شما می بایست در حقیقت 30 ثانیه طلایی مواجه یوزرها با وب سایت خود را غنیمت بشمارید و چیز هایی را در آن قید فرمائید که استفاده کننده را جذب خود نماید .

کاغذ های فرود باید با تم وب سایت شما هماهنگ باشند . به عنوان نمونه در حالتی که لوگوی شما بنفش و سبز میباشد می بایست همت فرمائید در این صفحه هم از همین دو رنگ منفعت بگیرید و به دسته ای ترتیبشان را قرار دهید که بتوانند جلوه خیر به وجود بیاورند .

یک پباده سازی وبسایت خوب می بایست این نکته که ورقه فرود معمولا خالی خیس می‌باشد را رعایت نماید . معمولا ورقه های فرود خلوت تر می‌باشند این نکته هم از نظر روانشناسی اثبات شده که مردم زمانی که با ورقه ای با دو طرف خالی مواجه می شوند ذهن های خود را اکثر درگیر مطالب اواسط ورقه می کنند و در واقع تاثیر جملاتی که در ورقه نوشته گردیده می‌باشد بالا می رود . ولی این نکته که باید دو طرف و بالا و زیر کاغذ های فرود خالی باشد تا اعتنا بیشتری به جملات جلب شود در همه جا راستگو می باشد .
در صفحه فرود باید به معرفی اجمالی پرداخت نه معرفی کلی . این معرفی های کوتاه می توانند به مطالب شما که در بخش معرفیتان یا معرفی مجموعه وجود دارا هستند لینک داده شوند تا این ورقه حالت خلوت خود را از دست ندهد و جلوه عالی خویش را داشته باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۲:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه‌طور یک اینترنت سایت چیره داشته باشیم؟

چه‌طور
یک اینترنت سایت چیره داشته باشیم؟3 / 10 از 4 کاربر اینترنت تارنما می تواند یکی از ابزار خیلی عالی برای معرفی شما در جامعه و یا بازار عمل باشد . در حالتی که به خیر مسئله استفاده قرار گیرد می­تواند برای شما بسیار سودآور قرار گیرد . فایده برداری از وب تارنما فقط این نیست که شما حیث مشتریان را جلب فرمائید و اقدام به فروش فرمایید . در این مقاله ما به شما یک سری گام با اهمیت برای ساخت یک وب تارنما برنده را معرفی می کنیم .

طراحی سایت در مشهد

چگونه
یک اینترنت وبسایت غالب داشته باشیم
از
کجا استارت کنیم؟
شایسته ترین نقطه برای استارت به کارگیری از خدمت های وب لاگ مجانی هست . احتمال دارد شم نمایید که این عمل مضاعف دیدنی نمی باشد و سطح کاری پایینی دارد؛ ولی شما می توانید بدون داشتن هیچ دانشی از اسکریپت، میزبانی اینترنت و یا این که برنامه نویسی های فراهم و رایگان استفاده فرمایید . این فعالیت باعث می شود که شما فکرتان مشغول محتوا و مطالب کنید و نه منش مراقبت از وبلاگ، که بهترین بازه زمانی برای عمل بر روی نگارش و نویسندگی شما می‌باشد . علاوه بر این شما حتمی نمی باشد در ابتدا هزینه­ای انجام دهید .
وقتی که ترافیک بلاگ شما تا حد زیادی افزایش پیدا کرد و شما مهیا افزایش به دامنه خود بودید از آن پس می توانید خیلی ساده با دادن یک پست در وبلاگ مخاطبین خویش را از جابجایی خود آگاه نمائید و وب سایت خویش را راه و روش اندازی کنید .

به
روز رسانی مرتب
به روز رسانی وبلاگ یا اینترنت وب سایت می بایست تر و تمیز باشد و برهه زمانی هنگامی به روز رسانی نباید خیلی طولانی باشد . برای مثال شما بایستی هر روز یا یک روز در دربین وبلاگ خود را به روز فرمایید . البته عامل این زور چیست؟ هنگامی که شما وب لاگ خویش را تروتمیز به روز می کنید علاوه بر این که مخاطبین شما از سعی شما راضی خواهند بوند و در فیس افزایش کیفیت مطالب منجر افزایش ترافیک تارنما شما می­شود . سود مثبت دیگر این میباشد که موتورهای کاوشگر اکثر به شما لینک و پیوند می­دهند و سکو وب وبسایت شما افزایش پیدا می­کند ولی درصورتی که به روز رسانی به فیس غیر متعارف باشد (یعنی این‌که شما علاوه بر روزهای تعطیل روز های دیگر نیز به رخ منظم به روز رسانی نکنید .) سبب می شود مرتبه بلاگ شما کاهش پیدا کند و ترافیک بالای خود را از دست بدهید .

ترافیک

ترافیک وب وب سایت یک عدد از مهم ترین مساله اینترنت وبسایت است . از مورد ها دارای اهمیت بالا بردن ترافیک اینترنت وبسایت بالا بردن کیفیت مطالب اینترنت وبسایت می باشد . ولی می بایست قبول کنیم که مطالب مضاعف عالی البته بدون معرفی اینترنت تارنما بازه فراوان زیادی طول می­کشد تا ترافیک بالا رود . از این رو می بایست از برخی خط مش ها جهت معرفی وب سایت به کار گیری کنید . این رویکرد ها عبارت اند از : تبلیغات رایگان و پولی، بازاریابی ویروسی، بازاریابی موتورجستجو، استعمال از RSS و جذب مشترک جهت اطلاع رسانی از به روز رسانی وب سایت از نحوه پست الکرونیکی . در صورتی‌که موضوع برای شما غیر قابل فهم بود می توانید آن را در بخش نظرات مطرح کنید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۴:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

Html چیست؟

Html
چیست؟ آموزش
Html با لهجه Html شما می‌توانید یک وب‌سایت ایجاد فرمائید .
در این یادگرفتن همه‌چیز را در قضیه Html فرا خواهید گرفت .
Html بسیار بی آلایش می‌باشد .تیم htmlcenter برای شما آرزوی پیروزی در یادگرفتن این یادگرفتن رادار است .

طراحی سایت در مشهد
در این یادگرفتن مثال‌های متعددی از قطعه کدهای html خواهید رویت کرد .
htmlcenter .ir
Html
چه است ؟ Html یک‌زبان استاندارد برای طراحی و تولید صفحه ها اینترنت است .
Html مخفف کلمه ها اصلی Hyper Text Markup Language می‌باشد .
Html ساختار صفحه های وب را با به کار گیری از علامت‌ها و تگ‌ها معلوم مینماید .
مرورگرها تگ‌های Html را نمایش نمی‌دهند بلکه از آن ها برای محتویات برگه استفاده می‌نمایند .
تگ
< > چه است ؟ در Html عنصرها محصورشده در براکت < > را تگ میگونید .

محتوا
تگ‌های Html معمولاً به‌صورت جفتی نظیر
قرار می‌گیرد .او‌لین تگ در یک جفت می‌گردد تگ آغاز و تگ دوم که همراه با ‘/’ است تگ نقطه پایان میباشد .تگ نقطه پایان مانند تگ آغاز می باشد اما یک اسلش / پیشین از آن وارد میشود .
ساختار
یک برگه Html در
تحت ساختار و تگ‌های یکی کاغذ Html را باهم محاسبه می کنیم :

 

 

htmlCenter
html center is the best .

 


نکته : تنها محتوای درون نصیب body در مرورگر سناریو داده می گردد .
نسخه‌های
Html از
روزهای آغازین میلاد وب‌سایت ورژن های مختلفی از Html وجود دارد که به شرح مهمترین آنان خوا‌هیم پرداخت : Html
1991 Html 2 .0
1995 Html 3 .2
1997 Html 4 .01
1999 XHtml
2000 Html5
2015


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۳۹:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گستره تجارت b2b چه میزان است؟

گستره
تجارت b2b چه میزان است؟ مطالعه در اقتدار و رویش بالقوه صنعت پیشین از این که به این فن سرگرم شوید ایده بسیار خیر و خوبی است 

طراحی سایت در مشهد

در
شروع بازاریابی B2B این حقایق رادر لحاظ بگیرید:
رویکرد های فروش جنس در b2b قابلیت سهولت در خرید وفروش ، حراج و بسط خدمات و تولید ها را برای خریداران وفروشندگان آماده می کند و این فرمان موجب کاهش هزینه می شود به هرحال از جنبه های پرهزینه این نوع تجارت را که همانا تولید یک زنجیره بی نیاز و موئر رئیس فنی است را نباید نادیده گرفت .
بازاریابان B2B در سال 2003 حدود 85 میلیارد $ صرف اشاعه تولید ها و خدمات خود کردند .
(انجمن بازاریابی کسب و کار) یک مطالعه در سال 2001 نشان اعطا کرد که بها دلار از معاملات B2B به طور قابل توجهی بیش از معاملات مشتری بوده می‌باشد .
اندازه
استفاده تعاملی از کانال های اجتماعی در بازاریابی B2B با توجه به تحقیقات کمپانی eMarketer در حالی که هزینه های B2B ایالات متحده با 0 .8٪ ارتقا به 129 میلیارد $ تا سال 2012 رسیده می باشد هزینه های B2B تعاملی با 9 .2٪ به 51 .5 میلیارد $ افزایش می دهد . پس نقش کانال های اجتماعی را دست ناچیز نگیرید .
طبق پژوهش ها BizReport86 درصد از شرکت های بازاریابی B2B با به کار گیری از رسانه های اجتماعی به عمل می پردازند که در مقایسه با شرکت های بازاریابی مصرف کننده مشاهده می شود که این کمپانی ها تنها 82 درصد از این شبکه ها فایده برده اند .
طیق محاسبه های موسسه میان المللی بازاریابی AMR پیش بینی می شود تا سال 2017 کمپانی های بازاریابی B2B ترقی بیش از50% در استعمال از رسانه های اجتماعی در مقایسه با تارنما های نسل قدیم تجارت الکترونیک داشته باشند .
در نقطه پایان بایستی حافظه نشان کنیم که تجارت b2b یا تجارت کمپانی با شرکت در فی مابین انواع دیگر تجارت های الکترونیک از رویش به سزایی برخوردار می باشد . برای ورود به این فن خوب تر می‌باشد از تحصیلات بازاریابی و یا تجربه بالا برخوردار باشید تا به پیروزی بیشتری دست یابید .در بازاریابی b2b شما بایستی از اقتدار تصمیم گیری و سرعت فعالیت بالایی در زمان های مضاعف کوتاه و فشرده برخوردار باشید .

سئوکار قادر است با طراحی تارنما b2b به شایسته ترین شکل ممکن شما را به دیگران معرفی و پل ارتباطی شما با خریداران و تولیدکنندگان و معرفی کالاها به خریداران باشد . در صورت دارابودن اینترنت تارنما b2b می توانایی با یک سئو سایت مناسب برد بیشتری در کسب و کار تولید نمود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۲:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویژگی های XML

ویژگی
های XML XML توسعه پذیر و غیر وابسته میباشد . شما در xml میتوانید به راحتی تگ ها را توصیف فرمایید ، و هیچ تگی از پیش تعریف شده نمی باشد .
XML به رخ متنی است، از قابل انعطاف افزار و مشقت بار افزار قطع میباشد به همین استدلال برای منتقل کردن داده و داده ها بین سیستمهای ناسازگار میتواند زمینه استفاده قرار گیرد .
XML دارای ساختار ساده‌ای می‌باشد و همین استدلال کاربردهای زیادی دارد .
XML می تواند برای تولید یک زبان تازه مسئله به کارگیری قرار گیرد .

طراحی سایت در مشهد
قانون ها
XML قوانین قاضی بر XML زیاد روشن و معمولی هست .
در تصویر پایین مثالی از فایل XML آورده ایم :
xml
چیست؟
همان‌طور که مشاهده می کنید نوشته ها تماما واضح می باشد و پیام ارسالی به طور کامل بیان کننده و معمولی است .

به یاد داشته باشید همه تگ های ساخته گردیده در XML دارای تگ پایانی می باشند .نکته ی دیگری که قابل ذکر می باشد بهتر هست همه موادسازنده در XML را با حروف کوچک بنویسید تا پیرایش عنصرها و ضوابط XML مراقبت شود .

 

تفاوت
XML و HTML چیست؟ احتمالا بهتر باشد ایکس ام ال را با زبان نشانه‌گذاری دیگری مقایسه کنیم که احتمالا به آن آشنا هستید؛ گویش نشانه‌گذاری فرامتن یا HTML که از آن برای کد گذاری صفحه ها اینترنت به کار گیری می‌شود .

HTML از یک محرمانه علامت‌های نشانه‌گذاری از پیشین تعریف شده برای مشخص و معلوم کردن قالب محتوای صفحه های وب به کارگیری می نماید . اچ‌تی‌ام‌ال زبان توصیف ساختار صفحه‌های وب می‌باشد . زبانی‌است برای نشانه‌گذاری ابرمتن که برای بنا کردن قالب و طراحی صفحه‌های وب به فعالیت میبرند . امر العمل‌های این زبان، برچسب (Tag) نام دارا هستند که محتوای یک برگه وب، با آن‌ها، نشانه‌گذاری گردیده و بدین‌ترتیب، طریق نمایش آن صفحه برای مرورگرهای وب، تعریف می‌شود .

تفاوت
XML و HTML

 


نکته فراوان اصلی که بایستی متذکر شد این می باشد که XML برای محتواست خیر برای نمایش . تگ‌هایی که توصیف می کنید برای سازماندهی داده‌های شما به کار گیری می‌گردد خیر برای سناریو آن‌ها . در واقع با توصیف تگ‌های مفهومی می توانید اطلاعاتی را به مدرک خویش بیشتر نمایید؛ دقیقا بر بر خلاف HTML که برای سناریو داده‌ها به فعالیت می‌رود . تفاوت اصلی XML با HTML در این میباشد که XML سعی دارااست داده‌ها را طوری نشانه‌گذاری کند که معنای آن ها نگهداری شود و در حالیکه HTML داده‌ها را طوری نشانه‌گذاری می‌کند که قابل نمایش برای مرورگرها باشد . در واقع تاکید XML بر روی معنای داده‌هاست در حالیکه تاکید HTML بر نمایش داده می‌باشد . به مراد مراقبت معنای داده‌ها XML ابر داده(Metadata ) توصیف کننده داده‌ها را نیز یار آن‌ها ذخیره می‌کند .

XML به هیچ تیتر جایگزین HTML نیست، بلکه هر دو دارنده ساختار فرامتنی میباشند و تنها از این جهت شبیه نیز می باشند . درک این که XML یک جایگزین برای HTML نمی‌باشد خیلی حیاتی می‌باشد . در آینده‌ی توسعه و گسترش وب احتمال داده می‌گردد که XML برای شرح اطلاعات به عمل خواهد رفت، درحالی‌که که HTML برای فرمت و نمایش اطلاعات به فعالیت خواهد رفت .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۶:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کد نویسی در طراحی سایت


به همیاران (یا حتی روسای خود!) کد نویسی را خاطره دهید به این مسئله اندیشه فرمایید که هر کدام از همکاران شما تا حدی کد نویسی می دانند . به این صورت گوشه ای از نیازهای کدنویسی آن‌ها به وسیله خودشان برطرف می شود و برنامه نویسان شرکت را سرگرم مسایل جزیی نمی نمایند . پس علاقه خویش به کدنویسی را با آنها در در میان بگذارید .

طراحی سایت در مشهد

۵-
با مجموعه فنی مجموعه تان ، به گویش خودشان کلام بزنید! با گروه فنی به زبان خودشان صحبت کنیدتوسعه دهنگان و برنامه نویسان شرکت شما ، به طبع دوچندان ذوق زده می شوند هنگامی که بتوانند با شما به صورت تخصصی سخن بزنند و منظور خود را به راحتی به شما برسانند . این موضوع از سمت شما هم درست گو هست و می توانید درخواست های خویش را با دقت به قابلیت و امکان های مو جود و حتی با پیشنهاد های فنی و تخصصی مطرح نمائید .

۶-
وبلاگ و پروفایل های خود را ، فردی سازی کنید قالب های آماده بسیاری در دسترس شما قرار دارااست که می توانید برای پروفایل خویش در برخی شبکه های اجتماعی و یا وب لاگ خویش از آن ها به کار گیری نمائید . البته فکرش را بکنید که شما یک قالب را به شکلی که زمینه عشق خودتان میباشد تغییر داده اید و هر مقطع هم که شم کردید گزیده از آن نیاز به تغییر تحول داراست ، شخصا مبادرت به اعمال تغییرات فرمائید .

۷-
وبسایت فردی تان را به یک رزومه آنلاین تبدیل کنید دنیای وب دنیای خلاقیت هاست . شما کافی است تا پای خویش را کمی فراتر از عمل های شرکت و نوشتن مطالب روزانه در بلاگ بگذارید . دانستن HTML و CSS امکان هایی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید وبسایت فردی تان را به یک رزومه آنلاین تبدیل فرمائید . رزومه ای که طراحی منحصر به فرد به فرد آن به وسیله خویش شما ، اولین نقطه مثبتی می باشد که در ذهن افراد تولید می کند .

۸-
مهارت های خویش را دو چندان می کنید درصورتی که شما با فوتوشاپ شناخت دارید و می توانید قالب یک وبسایت را در فوتوشاپ طرح بزنید ، درک کردن HTML و CSS ، نقطه تمایز شماست و سبب می شود که بتوانید همین طرح را به یک تارنما حقیقی و واقعی تبدیل نمائید . یک طراح که به کدنویسی هم آشناست ، همانند یک تک شاخ ، قضیه علاقه بخش اعظمی از کمپانی هاست .

یادگیری
گویش های برنامه نویسی۹- اکثر یاد بگیرید – بیشتر درآمد کسب کنید همان گونه که در اولِ این مقاله گفتیم ، HTML و CSS ، مبنا و بنیان وب هستند . به همان نسبت ، این دو گویش می توانند نقش پلکان های ترقی را برای شما ایفا کنند . پلکان هایی که شما را به سمت یادگیری گویش های برنامه نویسی دیگر سوق می دهند و می توانید با ترکیب علم خود با زبان های برنامه نویسی دیگر همچون JavaScript ، Ruby و PHP و به کار گیری از فریم ورک هایی همچون Bootstrap ، به سمت حرفه ای شدن پیش بروید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۰:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برای راه و روش اندازی و پباده سازی وبسایت چقدر باید هزینه کنیم؟

برای
راه و روش اندازی و پباده سازی وبسایت چقدر باید هزینه کنیم؟ دغدغه بسیاری از دوستانی که قصد شیوه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارند هزینه ای میباشد که باید بابت پباده سازی و شیوه اندازی وب سایت خویش پرداخت نمایند .
به هیچ عنوان در اکثری از مواقع به حافظه هزینه های سنگین پباده سازی وبسایت افراد متعددی از راه اندازی کسب و فعالیت اینترنتی دست بر می دارند!
شرکت های متعددی در مسئله طراحی وبسایت کار می کنند که هزینه های سنگینی را بابت خدمات شان دریافت می نمایند . اما خیلی از عزیزان تامل می کنند حتما بایستی برای شروع از شرکت های طراحی وبسایت برای پباده سازی سایت شان امداد بگیرند . اما در صورتی که واقعا این طور نیست! شما خودتان می توانید با کمترین هزینه سایتی که دقیقا مد نظرتان است را پباده سازی فرمایید .

طراحی سایت در مشهد

به هیچ عنوان نیاز نمیباشد یک‌سری میلیون پول بی زبان را خرج راه و روش اندازی و طراحی سایت خویش فرمایید . به لطف سیستم های مدیر محتوا می توانید با کمترین هزینه خودتان دست به عمل گردید و تارنما تان را راه و روش اندازی کنید . در ادامه اکثر در موردش صحبت می کنم .

سفارش
ویژه همیار اینترنت : چرا وردپرس شایسته ترین گزینه برای کسب و کارهای کوچک است؟


آیا
هر کسی می تواند یک سایت داشته باشد؟ هنگامی که به خیلی از دوستانی که کسب و کارهایی را در کانال های اجتماعی رویه اندازی کرده اند توصیه خط مش اندازی یک وب وبسایت را می دهم با مخالفت آن ها رو به رو می شوم .
اکثرشان می گویند وقت نداریم به سایت برسیم یا این که به هیچ وجه شکیبایی پباده سازی تارنما را نداریم!
اینجانب هم به عمده این عزیزان پیشنهاد می کنم از سیستم های رئیس محتوا استفاده کنند . سیستم های رئیس محتوا عمل را برای ما راحت کرده اند . وردپرس دوستداشتنی ترین سیستم مدیریت محتوا در کل دنیا است که وبسایت های بزرگی از این سیستم مدیر محتوای بدون‌پول دارند استعمال می نمایند .

توسط وردپرس هر کسی که از برنامه نویسی و طراحی وب سایت سر رشته ای ندارد نیز می تواند تارنما خود را به میل شخصی خویش روش اندازی کند . وردپرس عمل را برای ما سهل و آسان کرده است . با وردپرس و افزونه هایی که ارائه کرده می‌باشد هر چیزی که در تصورتان از یک تارنما بی مانند میباشد را می توانید در تارنما خود پیاده سازی نمائید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۲:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برای رویکرد اندازی و پباده سازی وبسایت چقدر باید هزینه کنیم؟

برای
رویکرد اندازی و پباده سازی وبسایت چقدر باید هزینه کنیم؟ گرفتاری بخش اعظمی از دوستانی که قصد خط مش اندازی کسب و کار اینترنتی را دارند هزینه ای هست که بایستی بابت پباده سازی و راه و روش اندازی سایت خویش پرداخت نمایند .
به هیچ عنوان در بخش اعظمی از مواقع به خاطر هزینه های سنگین وزن پباده سازی سایت اشخاص زیادی از منش اندازی کسب و عمل اینترنتی دست بر می دارند!

طراحی سایت در مشهد
کمپانی های متعددی در موضوع پباده سازی وبسایت عمل می نمایند که هزینه های سنگینی را بابت خدمات شان دریافت می نمایند . اما خیلی از دوستان عزیز تفکر می کنند مسلما بایستی برای شروع از شرکت های طراحی سایت برای طراحی تارنما شان یاری بگیرند . ولی در صورتی که حقیقتا این طور نیست! شما خودتان می توانید با کمترین هزینه سایتی که دقیقا مد نظرتان است را پباده سازی فرمائید .

به هیچ وجه نیاز نمی باشد یک‌سری میلیون پول بی زبان را خرج رویه اندازی و پباده سازی وبسایت خویش فرمایید . به لطف سیستم های مدیریت محتوا می توانید با کمترین هزینه خودتان دست به فعالیت شوید و تارنما تان را شیوه اندازی فرمایید . در ادامه اکثر در موردش سخن می کنم .

سفارش
ویژه همیار اینترنت : چرا وردپرس بهترین گزینه برای کسب و شغل های کوچک است؟


آیا
هر کسی می تواند یک سایت داشته باشد؟ وقتی که به خیلی از دوستانی که کسب و کارهایی را در شبکه های اجتماعی خط مش اندازی کرده اند توصیه رویکرد اندازی یک اینترنت تارنما را می دهم با مخالفت آن ها رو به رو می شوم .
اکثرشان می گویند وقت نداریم به وب سایت برسیم یا این که به هیچ عنوان شکیبایی طراحی وبسایت را نداریم!
من نیز به اکثر این دوستان خوب سفارش می کنم از سیستم های رئیس محتوا استفاده نمایند . سیستم های رئیس محتوا عمل را برای ما آسوده کرده اند . وردپرس دوست داستنی ترین سیستم رئیس محتوا در کل جهان هست که سایت های بزرگی از این سیستم مدیر محتوای رایگان دارند استفاده می نمایند .

بوسیله وردپرس هر کسی که از برنامه نویسی و طراحی وب سایت سر رشته ای ندارد نیز می تواند سایت خود را به میل شخصی خویش خط مش اندازی کند . وردپرس کار را برای ما راحت کرده هست . با وردپرس و افزونه هایی که ارائه کرده می‌باشد هر چیزی که در تصورتان از یک وب سایت بی مانند می‌باشد را می توانید در تارنما خود پیاده سازی کنید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۵:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اشکال قاب ورک‌ها

 

اشکال
قاب ورک‌ها همان‌طور که گفتیم Framework، فایلی حاوی مجموعه‌ای از هزاران هزار کد و اسکریپت در زبان‌های گوناگون برنامه نویسی مثل PHP، JS (جاوا اسکریپت)، Python و . . . می باشد . هر زبانی قاب ورک‌های منحصر به فرد به خویش را دارد . در ادامه اشکال قاب ورک‌ها در زبان‌های مختلف را می‌توانید مشاهده کنید .

طراحی سایت در مشهد

قاب
ورک‌های گویش برنامه نویسی PHP
Laravel Phalcon

Symphony
Yii Codelgniter

CakePHP
Zend
Kohana
FuelPHP میکرو
فریم ورک PHP
Flight
Sliex
Limonade
Slim فریم
ورک‌های گویش جاوا
Spring
Hibernate
Java EE
Struts
GWT قاب
ورک‌های لهجه جاوااسکریپت
Angular React

Ember
Backbone
Vue
Aurelia
Polymer کادر
ورک‌های گویش برنامه نویسی Ruby Ruby
on Rails Lotus
Rack
Sinatra
Padrino
Cuba

Scorched Grape
فریم
ورک‌های گویش برنامه نویسی Python
Django
Flask
TurboGears
Web2py Pyramid

Bottle فریم
ورک لهجه مایکروسافتی Net
کادر
ورک‌های زبان برنامه نویسی Perl Catalyst
Mojolicious


کمی
در رابطه کادر ورک‌های فرانت-اند و بک-اند بدانیم فریم ورک‌ها قطع از زبانی که بر اساس آن پباده سازی می‌شوند، معمولا در دو دسته‌ی بک اِند (Backend) و فرانت اند (Frontend) قرار میگیرند . فریم ورک‌های بک اند یا سمت سرور (server-side) عملیات نوشتن، نگهداری و توسعه و گسترش کد را برای برنامه نویس سهل وآسان میکنند . این نوع فریم ورک‌ها امنیت وبسایت را هم ارتقاء می‌دهند .
در وب سایت رسمی Mozilla، پژوهشگران در رابطه اهمیت فریم ورک‌های بک اند این طور می‌گوید: "شما
مجبور به استفاده از فریم ورک سمت سرور نیستید ولی به‌شدت پیشنهاد می گردد که از آن‌ها به کارگیری کنید، چراکه زندگی را برایتان ساده‌تر خواهند کرد!" Django، Ruby On Rails، Laravel نمونه‌هایی از کادر ورک‌های بک اند می باشند . از سوی دیگر ظواهر و احساساتی که یک استفاده کننده از یک وبسایت یا اپلیکیشن دریافت می‌نماید بستگی به اجزای توسعه‌ی فرانت اند دارد . Bootstrap، Foundation، Semantic-UI و Skeleton از فریم ورک‌های فرانت اند به‌شمار می‌آیند . از دربین این تنوع، در ادامه تعدادی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین قاب ورک‌ها در زبان‌های برنامه نویسی گوناگون را نظارت خوا‌هیم کرد .


Laravel: لاراول کادر ورکی بدون پول و نوشته گشوده می‌باشد که در دسته فریم ورک‌های بک اِند قرار میگیرد . Laravel در زبان PHP، بر مبنا ساختار MVC و برای ساخت سرعت بالا و سهل وآسان وب اپلیکیشن‌ها طراحی‌شده است . نوشته گشوده بودن لاراول به توسعه دهندگان این قابلیت را می دهد تا بسته به نیاز و هدفشان تغییرات موردنظرشان را در آن تولید نمایند . به همین باعث لاراول برای ساخت هر گونه وب اپلیکیشنی مناسب می‌باشد . از‌آن‌جا‌که لاراول یک سیستم modular packaging است امکاناتی نیز برای راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری نرم‌افزار ارائه می نماید . همچنین تارنما بدون نقص و سورس کد مستندسازی شده‌ی لاراول، ادراک کدها را برای برنامه نویسان مضاعف ساده کرده می باشد .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۱۶:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)