مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

طراحی وب سایت باید چه ویژگی هایی داشته باشد

همینطور می توانید خوانندگان خود را وادار به تامل کردن فرمائید و نظرات آن‌ها را هم داشته باشید-افرادی که نظراتشان بر شالوده مقاله‌ها شما شکل می گیرد . اگر مقاله‌ها شما به‌خوبی نوشته‌شده، اندیشمندانه و موثر بوده و ویرایش گردد، در این چهره یک تصور مثبت از شما در اشخاص ایجاد خواهد شد .

طراحی سایت در مشهد

بعلاوه از سوی دیگر مقاله ها شما ممکن است گیج‌کننده و شلوغ باشد؛ این مورد برای مقالات شما در صورتی اتفاق می‌ افتد که شما غیرحرفه‌ای عمل فرمایید . این دستور باعث میگردد که شما را بسیار جدی نگیرند . به نفع شماست که برای نوشتن مقالات ناب و قدرتمند خود زمان کافی در لحاظ بگیرید .
در این مقاله به 5 قضیه از مساله مهم درباره بازاریابی مقاله اشاره می‌کنیم:
هر مطلب نیاز به اصلاح، ویرایش و بررسی خطاها دستوری و خطاهای املایی دارد . گهگاه ممکن هست ضروری باشد که این عمل را تا چند روز ادامه دهید .
در طراحی وب سایت مطلب شما بایستی سازمان‌دهی شود . استدلالات و نکات موجود در مقاله‌ها شما باید با یک منش و جریان منطقی مطرح شود .
زمینه مطرح شده در مقاله‌ها شما هم فراوان کلیدی می باشد . مطلب شما باید به سؤالات خواننده گان جواب داده و یا مهارتی را به آن‌ها آموزش دهد .
تیتر مقاله ها شما بایستی توجه خوا‌نندگان را به خویش جلب سازد . عنوان مقاله بایستی به‌وضوح آنچه در محتوای مقاله وجود داراست را بیان نموده و به‌صورت یک عبارت جذاب و دیدنی باشد .
در پباده سازی وب سایت مقالات شما بایستی داده ها جدیدی ارائه کند . عملکرد نکنید صرفا چیزی را بنویسید و صفحه را لبریز از کلمات نمایید، به عبارتی چیزی که اکثر وقت ها افراد در رابطه آن می‌نویسند . به‌جای آن زاویه روئت کرد خود بر مسائل را به اشخاص ارائه کنید . مبادرت به آموزش موضوعات از زاویه‌ای نمایید که دیگران آن را نمی‌بینند . این رویکرد متد قابل قبولی در بازاریابی مطلب می باشد . همینطور جواب به سؤالاتی که تا به هم اکنون جوابی برای آنها ارائه نشده هم مطلوب میباشد .
اذن دهید خوانندگان مقالاتتان راهنمای شما باشند . بسیاری از وقت ها مشتریان و یا این که مخاطبان شما ممکن هست سؤالات جالبی از شما بپرسند . بیشتر مواقع هم جواب شما به این سؤالات تکراری میتواند به‌عنوان مبنای مقاله ها شما مورد به کار گیری قرار بگیرد .
هرچقدر عمده و بیشتر بنویسید، این فرآیند مقاله‌نویسی سریع‌تر و آسان‌تر خواهد شد . باوجود کسب تجربه بیشتر، دیگر مثل پیشین مجال زیادی برای نوشتن مقاله‌ها صرف نخواهید کرد . همینطور مسئلهٔ کمیت هم وجود دارد، فکر می‌کنید آیا اساسی هست که چه تعداد مطلب ارائه می‌کنید؟ بله مطمئناً اهمیت دارد . شما برای به دست آوردن نتیجهٔ مناسب از بازاریابی مطلب نیاز به این مسئله دارید که به‌اندازهٔ کافی و بر یک پایهٔ منسجم مقاله ارسال نمایید .

هنگامی‌که برای او‌لین بار این عمل را استارت می‌کنید، ممکن میباشد مسائلی وجود داشته باشد که نیاز به تمرین و کسب تجربه در آن برای شما باشد . در صورتیکه تعجب کردید که باید بر روی کیفیت و کمیت هر دو به یک میزان در بازاریابی مطلب تمرکز کنید، پس همت نمایید نخستین بر روی کیفیت مطلب انرژی خویش را متمرکز فرمایید . هنگامی‌که سرعت مراحل تالیف مقالات خود را تحت بیاورید، مقاله‌ها باکیفیت‌تری ارائه خواهید کرد . سپس می توانید بر روی تعداد کافی مقالات در طی یک ماه فعالیت فرمایید .

کلام
آخری CMS در طراحی سایت حرفه‌ای
در‌صورتی‌که شما سایتی دارید و یا این که با تلاوت این مدل از مقاله ها تصمیم به طراحی وبسایت و حضور حرفه‌ای در فضای مجازی گرفته‌اید، به یاد داشته باشید که فعالیت شما به همین‌جا ختم نمی‌شود . درواقع عمل دارای اهمیت شما از بعد از آن از پباده سازی وب سایت مقدمه می شود . شما بایستی به فکر گسترش حضور در فضای اینترنت باشید و با به کارگیری از روش‌ها درست و اصولی در میدان رقابت خودی نشان دهید .

به
خاطره داشته باشید که: اثرات ترویج و گسترش سایت، فقط متوجه خویش وب سایت نمی‌شود، بلکه به‌صورت کلی کسب‌وکار شما را نیز در بر خواهد گرفت .

وب‌سایت شما اصلی‌ترین دارایی شما در بازاریابی اینترنتی میباشد که در‌صورتی‌که از آن به‌خوبی به کار گیری نکنید، نه‌تنها تمام تلاش‌های شما را به هدر خواهد داد، بلکه کسب‌وکار شما را نیز با باخت مواجه خواهد کرد .

پس تلاش فرمائید که آن گاه از ساختن تارنما (طراحی وبسایت CMS) خود، ترافیک و رنکینگ SEO آن را بالا ببرید و اعتنا بازار را به خود جلب کنید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۸:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پرتال اینترنتی باید دامنه ای تک زبانه

پرتال اینترنتی باید دامنه ای تک زبانه با پسوندی دارای ارتباط داشته باشد .

این که شما تفکر نمائید با تعیین دامنه ای که تلفیق پارسی و انگلیسی باشد، بتواند اثربخشی مطلوبی در معرفی دامنه به جامعه مختلفی از مخاطبان داخلی و خارجی داشته باشید، تصور نادرستی هست . دامنه گزیده از نام‌و‌نشان یک وبسایت اینترنتی موفق می باشد . هر مقدار دامنه یک تارنما بی آلایش و دارنده معنی باشد، برد پرتال هم به همان میزان ارتقاء خواهد یافت . شما تصور کنید که دامنه ای برای یک تارنما خبری با روءیت کرد در بین المللی ثبت شود به چهره Behtarinnews .

طراحی سایت در مشهد
آیا برای یک استفاده کننده غیر پارسی گویش این دامنه مفهوم خواهد داشت؟
آیا می بضاعت به موفقیت فی مابین المللی جنین دامنه ای در کوتاه زمان و حتی بلند دوران امیدوار بود؟ خیر و خوبی . به عامل آن که دامنه تلفیقی از واژه و کلمه فارسی behtarin و کلمه و واژه انگلیسی News می باشد . در حالی که کلمه بهترین، به صورت فارگلیسی درج شده است و این یک غلط متداول در فی مابین دامنه های داخلی می باشد که نگاه فارگلیسی به تصویب دامنه دارا‌هستند . در حالی که یک فرانسوی گویش یا یک اسپانیولی زبان، در اسم گذاری دامنه خویش هیچ گاه تلفیقی از نام اسپانیولی و ژاپنی ! را گزینش نمی کند .

این که چرا ما این قدر غرب زده گردیده ایم خویش جای تعجب دارد بنابراین، سعی نمایید در نام گذاری دامنه، دامنه ای گزینش شود که به پارسی یا انگلیسی یا هر لهجه دیگری، مفهوم صحت بدهد و در صورتی‌که تلفیقی هست، تلفیقی از یک گویش باشد نه چند گویش . صد رد صد کسی انتظار ندارد یک وب سایت خبری، پسوند biz داشته باشد . بنابراین تعیین پسوند هم در نام گذاری دامنه یک پرتال از جایگاه مهمی برخوردار هست . نیاز نیست برای شیوه اندازی وبسایت های نو در هر زمینه ای قرق نمی کند، پسوندهای مختلفی از آن را ثبت کرده و به دامنه حساس لینک دهید .

همگی کسب و شغل های آنلاین را نباید در حد آمازون و گوگل در آغاز نگاه کرد . اکنون که هزینه تصویب دامنه و تمدید آن ارتقاء قابل مراعات ای به عامل ارتقاء نرخ ارز داشته هست عملکرد فرمایید هزینه ها را کاهش دهید و اثربخش ترین راه حل را در دستور عمل قرار دهید . فراموش نکیند در تجارت آنلاین و راه و روش اندازی اینترنت سایت، اولی قدم کاهش هزینه ها و ضرر و زیان نکردن و گام بعدی، یافتن خلاقانه و هوشمندانه مخاطبان و کسب نتیجه سنجیده در کوتاه دوران و بلند بازه می باشد . قدم اول، همان تصویب دامنه مناسب می باشد .

پرتال اینترنتی باید نیازهای مخاطبان را تشخیص دهد .

پرتال های غالب اینترنت، چه آن ها که هر ساله بوسیله پاداش بین المللی وب به اسم webby awards اعلام می شوند و چه آن ها که در فهرست alexa قرار دارا هستند و چه آن ها که مالامال مخاطب میباشند و معروف، همگی دارای گنجایش ها و قابلیت و امکان هایی برای تشخیص نیازهای مخاطبان بالفعل و بالقوه خود هستند تا ضریب کار ها را ارتقا دهند . پرتالی که نتواند با طیف های مختلفی از یوزرها خود ارتباط برقرار نماید و اطلاعات آن را اخذ و نوع بندی کند، در نیاز سنجی یوزرها با مشکل ها رو به رو می شود و در دراز مدت، زمان رقابت را در اختیار رقیبان قرار می دهد . نیاز سنجی همگانی و مداوم، یکی از ابزارهای رقابتی در منش اندازی و مدیریت سایت های اینترنت می باشد .

نیازسنجی به ما یاری می نماید تا متوجه شویم که یوزرها از کدام بخش های پرتال بخش اعظم بازدید می نمایند و موتورهای جست و جو بر شالوده چه کلید کلمه و واژه ها و رویه هایی کاربران متفرق را به سایت و صفحه های مختلف آن پند می نمایند . از طرفی دیگر، پرتال می بایست ابزارهای مختلفی برای دریافت نظرها و اطلاعات کاربران هدف و غیر هدف در اختیار داشته باشد تا برای ارتقای توان افزایی اثربخش خویش برنامه های مدونی را شناسایی و در فرمان عمل قرار دهد . کاربران کارشناس یا lead user که امروزه به تیتر بخش جدایی ناپذیر در مدیر خلاقیت و اختراع در سرویس ها به شمار می روند، نقش مهمی در ارتقای کاررایی تارنما و کسب و کارهای انلاین دارا‌هستند .

همواره همت نمایید تا با این کاربران در ارتباط باشید . کاربرانی که هفتگی به سایت و محتوای آن مراجعه می کنند، شایسته ترین تبلیغ کنندگان برای کسب و عمل شما می باشند . بهترین رقبا، مشتریان شما میباشند . چرا که شایسته ترین منتقدان و راستگو ترین آن ها می باشند . چرا که از خدمات شما همواره به کارگیری می کنند . پس شیوه هایی برای تعامل با آن ها در اختیار داشته باشید و از زمان های مختلفی برای تعامل دو سویه با آن ها استعمال کنند . فرم های آنلاین، بخش ارتباط آنلاین و ارتباط از روش کانال های اجتماعی، قابلیت هایی برای تعامل با یوزرها و مخاطبان سایت می باشد که اینترنت مسترها باید در زمان مدرن به آن کاملا اشراف و دور اندیشی داشته باشند . قلیل تر سایت موفقی در عالم جان دار است که مخاطبان نتوانند از شیوه شبکه های اجتماعی، با مسئولان شرکتی و پرتالی در رابطه نباشند . هر اندازه با مخاطبان بیش تر در رابطه باشید، نیازهای آن را خوب تر تشخیص داده و برای ارضای این نیاز خوب تر سعی خواهید کرد .

همواره کاربران، می توانند روش حل های نیکی برای اجرای نیازهای اطلاعاتی و غیره خود را از شیوه پرتال شما در اختیار بگذارند که به وسیله برنامه نویسان و طراحان پرتال عملی شود . فراموش نکنید که بخش نظر سنجی و کامنت هایی که مخاطبان وبسایت آمازون پای هر کتاب و جنس معرفی شده در این پرتال قرار می دهند، مسئله معرفی غیر بدون واسطه محتوای این پرتال را به میلیون ها مخاطب در دنیا آماده می کند و از تمامی حیاتی تر متقاضیان بالقوه ای را بالفعل می نماید . این همان رمز تشخیص نیازهای مخاطبان در کسب و عمل آنلاین می باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۵:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تغییر پباده سازی وب سایت

سال ۲۰۱۹ به زودی آغاز می شود!با سال تازه روندهای دیجیتالی جدیدی مثل دنیای در درحال حاضر تغییر پباده سازی وب سایت به وجود می آیند . جدیدترین رویه های طراحی تارنما در سال ۲۰۱۹ را می بایست در لحاظ بگیرید و خویش را برای سال جدید و ترند های نو آماده فرمائید .

طراحی سایت در مشهد

web-trends

در دنیای آنلاین گسترده، تجربه کاربری شگفت انگیز و پباده سازی سایت خلاقانه یک فعالیت عجیب نمی‌باشد بلکه از شما انتظار می رود . بنابراین، ما مدت را برای پر رنگ شدن UX و پروسه طراحی که ما به آن تاءمل می کنیم می گذاریم . ما سعی می کنیم تاثیر بیشتر ای در دنیا پباده سازی تارنما در سال جاری داشته باشیم . یک فرآیند که شما ممکن هست در سراسر این مقاله را متوجه شوید، این حقیقت می باشد که طراحان از فرصت های ویدئویی و کار هایی برای جلب توجه کاربران و نگه داشتن بازدید کنندگان در ورقه برای زمان زمان بیشتری به کار گیری می نمایند . در زیر این پروسه ها را برایتان شرح می دهیم .


به کار گیری از کارتن ها راهکار نهایی در پباده سازی سایت چه می‌باشد که کاربران را به وب سایت شما گشوده می گرداند؟ تلاش کنید مطالب خویش را تغییر و تحول دهید . مطالب جالب یوزرها را بیشتر کنجکاو می نماید . از یک کلیپ اسم تجاری نو و ابتکاری برای برگه مهم ایجاد کنید . ما بعضا از برند ها را نیز چشم ایم که عنا وین مقاله‌ها یا تماس های تلفنی را نیز تغییر و تحول می دهند . این گزینه ها می توانند هر بار که بازدید می کنند، یوزرها را با یک تجربه منحصر به فرد به فرد در وب وب سایت شما را ترک کنند .

Web_Animation

پیمایش
غیر سنتی ما متوجه شدیم که تارنما ها اکثر با تکنیک های پیمایش متعدد برای تجربه کاربری منحصر به فرد به شخص تجربه می کنند . به جای یک اسکرول عمودی که معمولا مشاهده می کنید، Aces، یک کمپانی بیسبال است که از بالای کاغذ اینترنت خویش استعمال می نماید تا دقت کاربران را جلب نماید . بازیکنان با استعدادی را که با آن‌ها فعالیت می کنند، نشان می دهد . واقعیت های سریع در زمینه کسب و کارشان را نشان می دهند . ما وب وبسایت های دیگر را از پیمایش سنتی چشم ایم با تمرکز بر بخش های متفاوت پباده سازی اینترنت به عنوان کاربران پیمایش حیاتی برای وب سایت شان . در ارتفاع سال ۲۰۱۹، ما هیجان زده می شویم که صورت های گوناگون طراحان برای پیمایش غیر معمولی را تجربه کنیم .

scrolling

طرح
های متفاوت وقتی که Instagram آرم خود را به صورت گرادیان قرمز رنگ تغییر داد،، مردم متوجه شدند . این تغییر خیلی گوناگون خیس از سبک لوگو آن برهه زمانی بود . ولی تصمیم شان برای مدرنیزه کردن طرح ها، پباده سازی ها را به طور کلی پایین تاثیر قرار داد و در حال حاضر تبدیل به یک گزینش پباده سازی دوستداشتنی در بین طراحان گردیده می باشد .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۸:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مرورگر چیست؟

مرورگر
چیست؟ پباده سازی وب سایت کاربر پسند مرورگر به نرم افزاری بر روی کامپیوتر بازدید کننده (کلاینت) اطلاق می شود که توانمند به برقراری رابطه با سرور می باشد . یک عدد از وظایف اصلی این مرورگرها، سناریو محتویات صفحات وب وبسایت می باشد . طریقه عمل به این ترتیب میباشد که مرورگر در ابتدا، نشانی اینترنتی را که استفاده کننده آن را وارد کرده است گرفته، و آنگاه آن را به سمت سرور می فرستد و منتظر می ماند تا سرور پاسخی را ارائه دهد . جواب سرور می تواند زیاد گسترده باشد: از صفحه موجود نمی باشد گرفته تا برگه به نشانی دیگری منتقل گردیده است و یا آدرس برگه موجود میباشد و یا سرور نقص‌ داراست .

طراحی سایت در مشهد
سرور
چیست؟ کلاینت
چیست؟ یکی از مشکلترین وظایفی که بر دوش مرورگرها قرار دارد، تحلیل معانی کدهای HTML و تبدیل آنها به موادتشکیل دهنده و المانهای قابل مشاهده در برگه مونیتور می باشد . تفاوت بخش اعظم ای که در مرورگرها وجود دارد، بر سر تعبیر کدهای HTML و طریقه نشان دادن آن‌ها می باشد . بطوریکه یک کد HTML یا یک اینترنت سایت، لزوما در مرورگرهای متعدد یکجور نمایش داده نمی شود . کنسرسیوم W3C برای حل این اختلال دست به فعالیت شده است و استاندارد و تعاریفی را معلوم کرده می باشد که تا حدودی بتواند این اختلال را برطرف نماید . ولی آنچه که معلوم است، هنوز یگانگی بر راز این مورد در میان مرورگرها به وجود نیامده می باشد و کماکان شرایطی وجود دارد که به طور کامل باز بوده و تعبیر و تفسیر آن، بر عهده مرورگرها نهاده گردیده می‌باشد .
انواع
مرورگرها انواع مرورگرها مرورگرها گونه های و اقسام متفاوتی دارند و چه بسا دارای نسخه های متعددی می باشند . چیزی که طراحی یک وب وبسایت را علاوه نقص‌ یافتن ایده، پیاده سازی، و مشتری مداری مشکلتر می کند، پباده سازی اینترنت سایتی می باشد که در تمامی مرورگرها یا در عمده آنها، به صحت عمل نماید . معمولا طراحان وب سایت ها، بازه زمانی متعددی را صرف سازش کدهایشان با گونه های مختلفی از مرورگرها می نمایند و این زمینه یکی از معضلاتی می باشد که ناسازگاری در مرورگرها و نسخه های آنها به وجود آورده اند .

اکثری از طراحان وب سایت ها، فقط به نسخه پایان مرورگر ها بسنده می نمایند و کدهایشان را برای آن مرورگرها باصرفه سازی می نمایند . برخی دیگر از طراحان هم تنها به نسخه های 7 و 8 مرورگر اینترنت اکسپلورر بسنده می کنند و فرض را بر این می گیرند که عمده کاربران از این مرورگرها به کارگیری می نمایند . عموما چنانچه شما کدهایتان را برای مرورگر وب اکسپلورر 7 و 8 بنویسید، در 95 درصد اوقات تضمین می شود که کد نوشته شده در تمامی مرورگرها بدرستی سناریو داده خواهد شد .

در
زیر لیستی از مرورگرهای متفاوت به هم پا نام کمپانی خالق آن‌ها آورده گردیده است:
نام
مرورگر شرکت سازنده Interner
Explerorer Microsoft Opera Opera
Safari Apple
Mozilla/FireFox Mozilla
Chrome Google

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۸:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کاربرد محتوای سایت در طراحی سایت

بازه زمانی متعددی ارتفاع کشید تا طراحان وب سایت به این مسئله پی ببرند که محتوا ی باطن وب سایت مهمترین و تاثیر گذارترین موضوع در پباده سازی وبسایت میباشد . برای آنکه محتوای تارنما برای استفاده کننده جذابیت داشته باشد می بایست پارامترهای زیادی را مد لحاظ قرار داد تا نوشته حاکثر کارایی خود را داشته باشد و هم برای کاربران گیرا و قابل استعمال باشد و کاربر در فهم و شعور قضیه دچار سردرگمی نشود ومتن کاملا صریح باشد .

طراحی سایت در مشهد

در واقع یک وبسایت اگر چه طراحی مناسب و جذابی داشته باشد البته محتوای آن برای یوزرها همت نداشته باشد وب سایت عملا ناکارآمد خواهد بود همینطور عکس مطلب یعنی محتوای جذاب و گیرا سوای پباده سازی مطلوب هم همین موضوع را در پی داراست . بدین ترتیب طراحی یک تارنما با محتوای آن مکمل و پشتوانه یکدیگر هستند و در هنگام طراحی وبسایت بایستی هردو را در الویت قرار اعطا کرد .

-در طراحی وب سایت از مطالب روشن و آشکار به کارگیری فرمائید .

در طراحی تارنما این نکته رو مد نظر قرار بدهید که نوشته آن باید شفاف و قابل فهم و به دور از هرگونه ابهامات باشد .در صورتیکه محتوای تارنما برای استفاده کننده غیر قابل فهم باشد ممکن می‌باشد کاربر دچار سردرگمی شود و کاربر را به سوی اشتباهات سوق دهد .

برای اینکه اطمینان حاصل کنید مطالب شما برای همگی کاربران واضح و معنی میباشد از فردی که باسایت و تولید ها وبسایت شما شناخت ندارد بخواهید مطالب وبسایت شما را بخواند و نظر خود را بگوید .

-مطالب را به فیس خلاصه بیان فرمائید .

با گزاره های مازاد و مطالب بسیار یوزرها خود را خسته و دلزده نکنید .در واقع همیشه سعی فرمایید خیلی زود به اصل قضیه بپرازید با این فعالیت کاربران وب سایت شما می توانند به سایر شغل های خویش در تارنما شما رسیدگی نمایند و مطالب اصلی وبسایت شما را زودتر بخوانند .

-از تیترها و تیتر های جالب در پباده سازی تارنما به کار گیری فرمائید .

برای جذب استفاده کننده از تیترهای وسوسه انگیز و تیترهایی که نوعی شوخ طبعی در آن وجود دارد استعمال کنید بااین راه ذهن مخاطب را می توانید درگیر فرمایید و دقت وی به قضیه را جلب فرمائید .

-استفاده
از لیست در طراحی سایت
به کار گیری از لیست در محتوای وبسایت سبب می شود تلاوت مطالب وبسایت برای کاربران با سهولت انجام شود . لیست ها معمولا به صورت عدد یا این که نقطه و یا این که یار با آیکون در کنار لیست سناریو داده می شوند .

-از پیوند ها در تارنما خویش استفاده کنید .

به کار گیری از لینک و پیوند گهگاه اوقات به کاربر امداد می نماید تا بتواند زمینه را بهتر درک کند . همینطور استعمال از لینک و پیوند ها می تواند کاربر را به صفحه ها دیگر هدایت نماید و ازین نحوه کاربر می تواند به مطالب وب سایت شما اشراف یابد و به هدف شما پی چیره شود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۱:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کدنویسی سایت


کدنویسی
سایت تیم فنی وبسیما مهیا می باشد تا طرح آخرین را اخذ کرده و بر اساس آن مراحل برنامه نویسی را مقدمه نماید . کدهای یک سایت حکم اسکلت بندی یک ساختمان را دارد، لذا تمام اعتنا و اعتنا خود را در انجام شایسته ترین و باصرفه ترین کدنویسی انجام داده و آخری تکنولوژی ها و استانداردهای دنیای وب را در آن دخیل می کنیم . ما در وبسیما از ادغام HTML، CSS، JQuery و Java script برای انجام کدنویسی استاتیک و آنچه که استفاده کننده میبیند یا با آن تعامل داراست به کارگیری می‌کنیم . دقت اصولی و دقت بالای وبسیما به کاربرپسند بودن UI و آماده شدن شایسته ترین UX باعث گردیده تا خروجی وبسایت همواره در بروزترین و بهینه ترین موقعیت ممکن باشد .

طراحی سایت در مشهد

همچنین برنامه نویسی سمت سرور یا داینامیک وب سایت نیز به زبان PHP انجام می‌شود . وبسیما به هیچ تیتر در پباده سازی وب سایت از پلاگین یا این که قالب های فراهم به کار گیری نکرده و تمام کدها از صفر به وسیله گروه فنی نوشته می‌شود . همین دستور موجب اشراف کامل وبسیما به تک تک خطوط برنامه نویسی وب سایت شده و چنانچه خطایی در سیستم چهره دهد، به سرعت قدرتمند به شناسایی و رفع آن خوا هیم بود . سرعت سایت و بازدهی مطلوب آن هم بخشی از دارای اهمیت ترین مسائلی میباشد که در کدنویسی آن را مد نظر قرار می‌دهیم .

ورود
اطلاعات اول سایت پس از اتمام کدنویسی، تراز دیتاگذاری نخستین ابتدا می‌گردد . در واقع در این گام ما وبسایت را تا حدودی آب بندی کرده و شما را با یک خروجی تماما ناپخته فقط نخواهیم گذاشت . همچنین در تراز ورود دیتا ممکن میباشد بعضی باگ های سیستم شناسایی و توسط وبسیما تصحیح شود .

آزمایش
و باز نگری سایت در سطح بازبینی و تست، یک فضای هاست مثال تنظیم شده و وبسایت به طور بی نقص در اختیار صاحب کار قرار میگیرد تا به عنوان یک مدیریت و یک کاربر با آن عمل کند و تمام ایده ها خویش را به وبسیما منتقل نماید . ممکن می‌باشد صاحب کار در این قدم نیاز به اعمال تغییراتی جدید در سایت شم کند، با اعتنا به اینکه تمامی فرآیند طراحی و پیاده سازی قبلا به تایید کارفرما رسیده است چنانچه به تشخیص گروه فنی این تغییرات بیش از 15درصد باشد، فاکتور مستقل ای برای اعمال درخواست مسئله لحاظ صادر خواهد شد .

تحویل
و فراگیری عمل با پنل سایت حال نوبت به انتقال دانش از وبسیما به کارفرما می‌رسد . پس از اتمام روند طراحی سایت، یک جلسه 3 ساعته متشکل از استاد وبسیما و حداکثر 2 نفر از نمایندگان پروژه برگزار خواهد شد . در این گرد هم آیی همه امکانات سایت و طریق کار کردن با آن ها توضیح داده شده و تمام سوال ها جواب داده می‌شود . گفتنی میباشد این یادگرفتن فیلم برداری (Screen Record) شده و پوشه نهایی در قالب DVD یا اسکن روی Flash memory ارائه خواهد شد .

آنگاه یک هفته به صاحبکار فرصت داده میشود تا آموخته های خویش را روی یک فضای آزمایشی با وب سایت تمرین نماید . همینطور قابلیت و امکان انتقال داده ها کلیدی روی تارنما نمونه وجود داراست .
پس از اتمام عمل و تایید کارفرما، طی یک عصر یک هفته ای وبسایت به طور بدون نقص روی دامنه حساس اجرا شده و پذیرای بازدیدکنندگان میشود


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۲:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شناخت مزایای PHP زبان PHP چیست؟

در این مطلب قصد داریم به بررسی این سوال دارای اهمیت بپردازیم که چرا می بایست زبان PHP را به تیتر زبان برنامه نویسی خویش در حوزه طراحی اینترنت انتخاب کنیم؟ برای جواب دادن به این سوال بایستی با مزیت های لهجه PHP نسبت به بقیه گویش های برنامه نویسی آشنا شوید . پس در ادامه این مقاله با ما هم پا باشید تا بدانیم لهجه برنامه نویسی PHP چه برتری هایی نسبت به دیگر لهجه های برنامه نویسی سمت سرور دارد .

طراحی سایت در مشهد

شناخت
مزایای PHP زبان
PHP چیست؟
همان طور که می دانید زبان های برنامه نویسی زیادی مثل asp ، python و . . . در حوزه طراحی وب فعال میباشند . البته گویش برنامه نویسی PHP همواره در میدان رقابت با این لهجه های برنامه نویسی برنده از میدان خارج می شود .
از گزاره مهم ترین مزایای PHP می بضاعت به موراد پایین اشاره کرد:
برای پباده سازی اینترنت ساخت گردیده میباشد .
نوشته گشوده و بدون‌پول است .
انجمن بلندمرتبه و فعالی داراست .
دامنه کاربرد وسیعی در حوزه اینترنت داراست .
از پارادایم های مختلف برنامه نویسی پشتیبانی می نماید .
مولتی پلتفرم است .
مستندات و منابع یادگیری فراوانی دارااست .
نسبت به بقیه گویش های برنامه نویسی زمان های شغلی بیشتری دارد .
تعمیر و مراقبت آن آسوده هست .
در ادامه این مطلب هر یک مزیت های گویش PHP را تحلیل خواهیم کرد .

لهجه
PHP برای طراحی اینترنت ساخت شده است آموزش
گویش PHP
در‌صورتی‌که به خاطر داشته باشید در بخش قبل اشاره کرده بودیم که Rasmus Lerdorf دانمارکی در سال ۱۹۹۴ گویش PHP را با هدف مدیریت وب وبسایت شخصی خویش طراحی کرد . گویش PHP تا به امروز در راستای این انگیزه توسعه و توسعه یافته می باشد . براین اساس توابع و دستورهای توصیف شده در PHP به رخ منحصر به فرد برای پباده سازی وب ساخت شده اند و در بکارگیری و استعمال از آن شما نیازی نخواهید داشت که با انبوهی از اصطلاحات برنامه نویسی غیر دارای ربط و غیر لازم آشنا شوید .

گویش
PHP متن باز و رایگان است منابع
گویش PHP
PHP یک گویش برنامه نویسی به طور کامل رایگان میباشد که این خصوصیت آن نسبت به سایر گویش های برنامه نویسی مثل asp مزیتی نسبی به اکانت می آید . چرا که شما می توانید سوای نیاز به صرف هزینه از گویش PHP به کار گیری نمایید و در صورتی که از آن رضایت داشته باشید، می توانید آن زبان را برای به کارگیری همیشگی خود گزینش نمایید .

متن
باز یا Open source به چه معناست؟ ویژگی دیگری که به آن اشاره کردیم " متن گشوده یا این که اپن سورس " بودن PHP می‌باشد . نوشته باز بودن به این معنی میباشد که سورس کد اساسی برنامه در دسترس عموم قرار داراست و برای استفاده از آن سورس کد نیازی به اخذ مجوز و یا صرف هزینه وجود ندارد . این خصوصیت سبب می شود که سورس کد با اهمیت گویش PHP به راحتی در اختیار یوزرها و گسترش دهنده های متعدد در سرتاسر جهان قرار گیرد و به وسیله آن ها بررسی شود و در نهایت ارتقا پیدا کند .

شاید برای شما این مورد سوال شود که چرا می بایست برای ما این خصوصیت اهمیت داشته باشد؟ ممکن است برای شما متن باز بودن یک گویش بی مضمون‌ و بی اهمیت باشد و با خودتان به این شکل فکر نمایید که "من تنها می خوام کد بزنم و کارم پیش بره و اهمیتی نمیدم که کد چطوری می خواد اجرا بشه و در پشت پرده این کدها چی می گذره" . ولی این جور دیدگاه برای یک برنامه نویس کاملا خطا و به شدت خطرناک میباشد .

نوشته گشوده بودن یک گویش از روءیت کرد برنامه نویس های فن ای و با تجربه مزیتی تعالی محسوب می شود . چون در آینده قابلیت داراست بر مبنا نیازهای کاربری مختلف و یا این که با توسعه و گسترش پروژه به بسط گویش برنامه نویسی نیاز پیدا کنند . شایسته ترین مثال برای نشان دادن اهمیت این ویژگی، گسترش لهجه PHP بوسیله فیسبوک هست . فیسبوک در مقدمه مبتنی بر لهجه PHP طراحی شد ولی با گسترش و گسترش آن، گروه برنامه نویسی فیسبوک نیاز پیدا کرد که PHP را گسترش دهد و به این ادله زبان برنامه نویسی HACK را ساخت کردند .
(این ویژگی قابلیت و امکان مقیاس پذیری بالای زبان برنامه نویسی PHP را نشان می دهد)


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۲:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

جامع بودن و داشتن سرفصل های غنی فراگیری PHP برای WordPress

همگی چیز به داشتن تجربه و موفقیت یک استاد ختم نخواهد شد . معلم عصر آموزشی PHP در حالتی که تجربه و علم بالایی در خصوص لهجه PHP داشته باشد ولی نتواند دانش و مهارت های خویش را به دانشجوها خود منتقل کند، نمی تواند معلم قابل قبولی برای یادگرفتن باشد . همچنین ذوق وسلیقه شما تاثیر زیادی در برقراری رابطه با راه تدریس و بیان معلم دارااست .

طراحی سایت در مشهد

چون قابلیت دارااست از دید شما طریق ابلاغ مسئله، ارائه دروس و برقراری رابطه معلم و . . . نامناسب و ضعیف تلقی شوند اما از رویت کرد دانشجویی دیگر همین موردها قابل پذیرش باشند . با اعتنا به این نکته در مسیر یادگرفتن PHP می توانید پیشین از تصویب نام در عصر آموزشی، به صورت آزمایشی در آن دوره شرکت کنید تا اطمینان حاصل فرمائید که می توانید قدم به گام با یادگرفتن های دوره پیش روید .

جامع
بودن و داشتن سرفصل های غنی فراگیری
PHP برای WordPress
یک عدد از اولین و مهمترین معیاری های بررسی یک زمان آموزشی جامعیت و بی نقص بودن سرفصل های آن است است . اما برخی از عصر ها و منابع آموزش PHP حکم رفیق نیمه روش را دارند! چون سرفصل های آن ها به دسته ای پباده سازی شده اند که با گذراندن آن ها، همچنان نیاز به تهیه و تنظیم زمان های مکمل خواهید داشت و با این روش شما مجبور به تهیه آموزش های متفاوت می گردید .

یکی از هدف ها یک دوره آموزشی خوب، بی نیاز کردن دانشجو به منابع آموزشی دیگر هست . زیرا یک دوره آموزشی باید به مدل ای طراحی شود که دانشجو با سپری کردن آن بتواند به مفاهیم مطرح گردیده تسلط پیدا نماید . با انتخاب یک زمان مطلوب می توانید در هنگامی مشخص شایسته ترین بازدهی را داشته باشید . در نتیجه در بازه زمانی و هزینه شما صرف جویی می شود .

پروژه
محور بودن پکیج فراگیری PHP آموزش
PHP گروه ورک استخدام برنامه نویسی یادگرفتن پباده سازی تارنما با PHP MVC
زمانی که در موضوع زمان های آموزشی کاوش می نمائید به عبارتی ها مانند آموزش PHP پروژه محور یا فراگیری صفر تا صد برنامه نویسی وب با PHP یا این که شایسته ترین آموزش PHP و . . . بازخورد می نمائید .
البته سوال اساسی که باید به دنبال پاسخ آن باشید این می باشد که کدام دوره آموزشی برای من مطلوب تر میباشد و یا با یادگیری نکات و پیاده سازی پروژه کدام عصر برای ورود به بازار کار فراهم می شوم؟
برای پیدا کردن پاسخ این جور سوال ها می بایست دو سوال حساس را ارزیابی فرمایید . او‌لین سوال این می باشد که چه هدفی از یادگیری گویش PHP دارید؟ در شرای قصد دارید یک فروشگاه اینترنتی پیاده سازی کنید، به دنبال عصر ای باشید که پروژه ای مشابه ایده ی شما را پیاده سازی می کند . برای مثال یادگرفتن PHP در قالب تولید یک فروشگاه! دو‌مین سوالی که باید بررسی فرمائید این هست که کدام زمان آموزشی شما را بخش اعظم درگیر کار عملی و چالش های متعدد می کند؟ زیرا می بایست عصر ای را گزینش فرمایید که شما را برای رو به رو شدن با چالش های حقیقی و واقعی دنیای برنامه نویسی و بازار عمل آشنا نماید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۰:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

حذف کلی ایمیل ها در Roundcube

گاهی به استدلال اخذ اسپم یا عبور کرد بازه زمانی تعداد پست الکرونیکی ها آنقدر بسیار می شود که حذف تک تک آن‌ها کاری طاقت فرسا و دوچندان بازه گیر هست . البته در بسیاری از سیستم ها قابلیت و امکان حذف یا خالی کردن یک باره ی آدرس اینترنتی ها (مانند خدمت های همچون یاهو و گوگل) تحت عنوانی مثل empty وجود دارد . البته در پنل های هاست مثل پنل هاست سی پنل یا دایرکت ادمین که از سیستم هایی مثل راند کیوب (Roundcube) یا این که اسکویر میل (Squirrelmail) استفاده می نمایند ممکن هست این گزینه به رخ بی واسطه در مشاهده کرد نباشد که ما در این یادگرفتن قصد داریم حذف کلی ایمیل ها در Roundcube را آموزش دهیم .

طراحی سایت در مشهد

خالی
کردن اینباکس راندکیوب
استدلال گزینش راندکیوب برای این فراگیری آن بوده می باشد که این سیستم مدیر نشانی اینترنتی بر روی بخش اعظم هاست های لینوکس نصب می‌باشد .
برای حذف کلی آدرس اینترنتی ها در Roundcube پس از وارد شدن به پنل ایمیل خود از نحوه راندکیوب (Roundcube) از کناره ی بالا سمت راست بر روی گزینه ی Setting کلیک کنید
حذف
همه ایمیل ها در راندکیوب
هم اکنون می توانید در نصیب پایین به ترتیب آغاز از بخش setting مورد ی folders را کلیک کرده و آن‌گاه از بخش کناری آن یعنی folders بر روی گوشه ای از صندوق پستی خویش که می خواهید ایمیلهای آن را به صورت بدون نقص خالی کنید کلیک کرده تا تعیین شود (کمی لبریز رنگ خیس خواهد شد) و پس از آن در قسمت زیر بخش folders با کلیک کردن بر روی گزینه ی folder actions که به شکل یک چرخ دنده قابل مشاهده هست مورد ی مربوط به empty را ملاحظه کنید . با کلیک کردن بر روی این مورد یعنی empty تمام ایمیل های موجود در فولدری که تعیین کرده اید به یک باره حذف خواهد گردید .

خالی
کردن اینباکس ایمیل
توجه داشته باشید که در صورتی‌که شما پست الکرونیکی ها را به مرور مدت به رخ تک تک حذف کرده باشید پست الکرونیکی ها به فایل trash رفته اند و برای حذف کلی پست الکرونیکی ها از trash می توانید در مثال فوق به جای انتخاب inbox پوشه مورد نظار را انتخاب کنید . همینطور گزینه ی delete که در این جا آورده گردیده می‌باشد برای حذف کلی خویش فایل یا این که پوشه هست و در‌صورتی‌که فولدری که انتخاب کرده اید جز فولدرهای پیش فرض راندکیوب باشد این آیتم فعال نخواهد بود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۰:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کلاس ها و شی ها در برنامه نویسی شی گرا

کلاس
ها و شی ها در برنامه نویسی شی گرا در شی گرایی دو معنی دارای اهمیت ابتدایی و اساس ای وجود دارد . کلاس ها و شی ها . یک کلاس (class) دقیقا مثل همان نقشه ای میباشد که به یاری آن می توان خانه ای را ایجاد . نقشه ای که از کنار هم قرار دادن اجزای متفاوتی ساخته می شود .

طراحی سایت در مشهد

این اجزا به عبارتی کلاس ها هستند . نظیر چی؟ مثل کلاس در ، پنجره ، سیم و … که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد به خود می‌باشند و با ترکیب آن ها با یکدیگر می توانایی یک خانه تولید .

نقشه
خانه
یک شی (object) نظیر منزل ای حقیقی وواقعی هست که از روی نقشه مهیا شده ساخته می شود . یعنی دقیقا اول نقشه با به کار گیری از کلاس ها یا همان اجزایی مثل در ، پنجره ، سیم ، بتن و . . که هر کدام برای خود یک کلاس هستند، به هم متصل و آماده می شوند و آن گاه از آن با به کارگیری از نقشه منزل حقیقی و واقعی ساخته می شود .

مطالب
دیگر : مقایسه ReactJS و AngularJS - محاسبه کلیه مزایا و معایب توجه داشته باشید که نسبتاً کلیه کلاس ها از یکدیگر جدا هستند و همین مسئله آنان را اداره یافته تر کرده و به کارگیری از آن ها را معمولی خیس می کند . خب امیدوارم که با این دو معنا آشنا شده باشید . هم اکنون اذن بدهید تا بصورت ظریف تری شما را با ساختار کلاس ها در php آشنا کنم .

ساختار
کلاس ها در برنامه نویسی شی گرا در php یک کلاس با واژه و کلمه دارای اهمیت (class) به وجود می آید و با یک اسپیس و تایپ یک نام شما نام آن کلاس را توصیف می فرمایید و در نهایت با قرار دادن براکت های گشوده و بسته ( { } ) کار یک class را آغاز می فرمایید .
برای نمونه :

class
MyClass {

// class propertys and methods go here; }

?>
1
2
3
4
5
6
7
8

class
MyClass {

// class propertys and methods go here; }

?>
آن گاه از به وجود وارد شدن کلاس می توانیم با به کارگیری از کلمه و واژه حساس new از آن کلاس به کار گیری کنیم و یک شی (object) با به عبارتی کلاس بسازیم .
در ادامه می توانید این رویکرد را ببینید :
$obj
= new MyClass; 1
$obj
= new MyClass; با قرار دادن شی (obj$) در باطن var_dump می توانید محتوای کلاس را مشاهده فرمائید .

var_dump($obj)
1
var_dump($obj)
و
اگر این کدها را در باطن فایلی برای test کردن قرار دهید و فولدر را اجرا فرمائید فیض ذیل را مشاهده خواهید کرد :
object(MyClass)#1
(0) { } 1
object(MyClass)#1
(0) { }

درادامه میخواهیم در مورد property ها و همینطور method ها در کلاس صحبت کنیم و توضیح بدهیم که دقیقا چه هستند و چه کاربردهایی دارا‌هستند . آغاز از property ها آغاز می کنیم .

 

 

property
در برنامه نویسی شی گرا چیست؟ برای طولانی تر کردن اطلاعات در کلاس ها از property ها استعمال می شود . عمل آن ها دقیقا شبیه متغیرها در php معمولی می‌باشد و فقط تفاوت آنها این میباشد که قبل از تایپ اسم property از عبارات حیاتی private , protected و public استعمال می شود . این عبارات حیاتی را در کپسوله سازی (پنهان سازی) بطور بدون نقص توضیح خواهم بخشید تنها اینک در همین حد بدانید که این کلمات بایستی برای تعریف property ها و method ها گذشته از نام آنها قرار بگیرند .

به
نمونه ذیل دقت کنید:

class
MyClass {

public $name = 'john doe'; }

$obj
= new MyClass;
var_dump($obj);

?>
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

class
MyClass {

public $name = 'john doe'; }

$obj
= new MyClass;
var_dump($obj);

?>
در بالا با استعمال از واژه و کلمه public گزینش کردیم که property برای به کار گیری در یک object قابل مشاهده است و همچنین property به نام name$ توصیف و بعد از آن آن را اندازه دهی کردیم و آن‌گاه با تعریف یک شی و قرار دادن آن در var_dump داده ها بدون نقص را برگشت دادیم .

شما به راحتی می توانید بعد از آن از توصیف شی مجدد property را مقداردهی نمایید . البته صرفا در حالتی که property موضوع نظر از نوع public باشد و همچنین به راحتی می توانید آن را با استفاده از echo چاپ کنید . ولی برای چاپ یا این که مقداردهی دوباره، نیاز به دسترسی به آن property از روش object دارید . برای اینکار بعد از آن از تایپ اسم object با قرار دادن یک فلش مموری ( <- ) و تایپ نام property می توانید به آن دسترسی داشته باشید .
به نمونه پایین اعتنا نمائید :

class
MyClass {

public $name = 'John Doe'; }

$obj
= new MyClass;
echo $obj->name .
'
';
$obj->name
= 'Hesam Mousavi';
echo
$obj->name ;
?>
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

class
MyClass {

public $name = 'John Doe'; }

$obj
= new MyClass;
echo $obj->name .
'
';
$obj->name
= 'Hesam Mousavi';
echo
$obj->name ;
?>


آنگاه از اجرای فولدر test .php
می توانید فیض پایین را مشاهده فرمائید :
John
Doe Hesam
Mousavi 1
2
John
Doe Hesam
Mousavi

شی
گرایی در php


method
در برنامه نویسی شی گرا چیست؟ method ها دقیقا عمل توابع را در کلاس ها انجام می دهند . یعنی تفاوت چندانی با هم ندارند . method ها هم با قرار تصاحب کردن کلمه ها کلیدی private , protected و public قبلی از function تعریف می شوند . یک method می تواند به شی ها یاری نماید که در باطن کلاس ها عملیاتی را انجام دهند البته این عملیات به وسیله متدها معین می شوند .

برای نمونه متدهایی را برای set و get کردن اطلاعات property باطن کلاس می نویسیم .
به کد پایین دقت نمائید :

class
MyClass {

public $name = 'John Doe';

public function setProperty($newval)
{
$this->name = $newval;
}

public function getProperty()
{ return $this->name .
"
";
}
}

$obj
= new MyClass;
echo
$obj->name;
?>
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

class
MyClass {

public $name = 'John Doe';

public function setProperty($newval)
{
$this->name = $newval;
}

public function getProperty()
{ return $this->name .
"
";
}
}

$obj
= new MyClass;
echo
$obj->name;
?>
نکته : در کد بالا ما در دو قسمت از this$ استعمال کردیم و آن گاه با یک حافظه فلش و قرار دادن نام property به آن دسترسی پیدا کردیم . در اصل این طریقه دسترسی به property ها و method ها در داخل یک method هست . چون بطور عادی شما نمی توانید فقط با تایپ نام property یا method به آن دسترسی داشته باشید . تنها زمانی که از this$ و با راه و روش بالا فعالیت فرمائید می توانید به یک property و method از یک کلاس درون یک method دسترسی پیدا نمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۸:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)