مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

کاربرد محتوای سایت در طراحی سایت

بازه زمانی متعددی ارتفاع کشید تا طراحان وب سایت به این مسئله پی ببرند که محتوا ی باطن وب سایت مهمترین و تاثیر گذارترین موضوع در پباده سازی وبسایت میباشد . برای آنکه محتوای تارنما برای استفاده کننده جذابیت داشته باشد می بایست پارامترهای زیادی را مد لحاظ قرار داد تا نوشته حاکثر کارایی خود را داشته باشد و هم برای کاربران گیرا و قابل استعمال باشد و کاربر در فهم و شعور قضیه دچار سردرگمی نشود ومتن کاملا صریح باشد .

طراحی سایت در مشهد

در واقع یک وبسایت اگر چه طراحی مناسب و جذابی داشته باشد البته محتوای آن برای یوزرها همت نداشته باشد وب سایت عملا ناکارآمد خواهد بود همینطور عکس مطلب یعنی محتوای جذاب و گیرا سوای پباده سازی مطلوب هم همین موضوع را در پی داراست . بدین ترتیب طراحی یک تارنما با محتوای آن مکمل و پشتوانه یکدیگر هستند و در هنگام طراحی وبسایت بایستی هردو را در الویت قرار اعطا کرد .

-در طراحی وب سایت از مطالب روشن و آشکار به کارگیری فرمائید .

در طراحی تارنما این نکته رو مد نظر قرار بدهید که نوشته آن باید شفاف و قابل فهم و به دور از هرگونه ابهامات باشد .در صورتیکه محتوای تارنما برای استفاده کننده غیر قابل فهم باشد ممکن می‌باشد کاربر دچار سردرگمی شود و کاربر را به سوی اشتباهات سوق دهد .

برای اینکه اطمینان حاصل کنید مطالب شما برای همگی کاربران واضح و معنی میباشد از فردی که باسایت و تولید ها وبسایت شما شناخت ندارد بخواهید مطالب وبسایت شما را بخواند و نظر خود را بگوید .

-مطالب را به فیس خلاصه بیان فرمائید .

با گزاره های مازاد و مطالب بسیار یوزرها خود را خسته و دلزده نکنید .در واقع همیشه سعی فرمایید خیلی زود به اصل قضیه بپرازید با این فعالیت کاربران وب سایت شما می توانند به سایر شغل های خویش در تارنما شما رسیدگی نمایند و مطالب اصلی وبسایت شما را زودتر بخوانند .

-از تیترها و تیتر های جالب در پباده سازی تارنما به کار گیری فرمائید .

برای جذب استفاده کننده از تیترهای وسوسه انگیز و تیترهایی که نوعی شوخ طبعی در آن وجود دارد استعمال کنید بااین راه ذهن مخاطب را می توانید درگیر فرمایید و دقت وی به قضیه را جلب فرمائید .

-استفاده
از لیست در طراحی سایت
به کار گیری از لیست در محتوای وبسایت سبب می شود تلاوت مطالب وبسایت برای کاربران با سهولت انجام شود . لیست ها معمولا به صورت عدد یا این که نقطه و یا این که یار با آیکون در کنار لیست سناریو داده می شوند .

-از پیوند ها در تارنما خویش استفاده کنید .

به کار گیری از لینک و پیوند گهگاه اوقات به کاربر امداد می نماید تا بتواند زمینه را بهتر درک کند . همینطور استعمال از لینک و پیوند ها می تواند کاربر را به صفحه ها دیگر هدایت نماید و ازین نحوه کاربر می تواند به مطالب وب سایت شما اشراف یابد و به هدف شما پی چیره شود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۱:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کدنویسی سایت


کدنویسی
سایت تیم فنی وبسیما مهیا می باشد تا طرح آخرین را اخذ کرده و بر اساس آن مراحل برنامه نویسی را مقدمه نماید . کدهای یک سایت حکم اسکلت بندی یک ساختمان را دارد، لذا تمام اعتنا و اعتنا خود را در انجام شایسته ترین و باصرفه ترین کدنویسی انجام داده و آخری تکنولوژی ها و استانداردهای دنیای وب را در آن دخیل می کنیم . ما در وبسیما از ادغام HTML، CSS، JQuery و Java script برای انجام کدنویسی استاتیک و آنچه که استفاده کننده میبیند یا با آن تعامل داراست به کارگیری می‌کنیم . دقت اصولی و دقت بالای وبسیما به کاربرپسند بودن UI و آماده شدن شایسته ترین UX باعث گردیده تا خروجی وبسایت همواره در بروزترین و بهینه ترین موقعیت ممکن باشد .

طراحی سایت در مشهد

همچنین برنامه نویسی سمت سرور یا داینامیک وب سایت نیز به زبان PHP انجام می‌شود . وبسیما به هیچ تیتر در پباده سازی وب سایت از پلاگین یا این که قالب های فراهم به کار گیری نکرده و تمام کدها از صفر به وسیله گروه فنی نوشته می‌شود . همین دستور موجب اشراف کامل وبسیما به تک تک خطوط برنامه نویسی وب سایت شده و چنانچه خطایی در سیستم چهره دهد، به سرعت قدرتمند به شناسایی و رفع آن خوا هیم بود . سرعت سایت و بازدهی مطلوب آن هم بخشی از دارای اهمیت ترین مسائلی میباشد که در کدنویسی آن را مد نظر قرار می‌دهیم .

ورود
اطلاعات اول سایت پس از اتمام کدنویسی، تراز دیتاگذاری نخستین ابتدا می‌گردد . در واقع در این گام ما وبسایت را تا حدودی آب بندی کرده و شما را با یک خروجی تماما ناپخته فقط نخواهیم گذاشت . همچنین در تراز ورود دیتا ممکن میباشد بعضی باگ های سیستم شناسایی و توسط وبسیما تصحیح شود .

آزمایش
و باز نگری سایت در سطح بازبینی و تست، یک فضای هاست مثال تنظیم شده و وبسایت به طور بی نقص در اختیار صاحب کار قرار میگیرد تا به عنوان یک مدیریت و یک کاربر با آن عمل کند و تمام ایده ها خویش را به وبسیما منتقل نماید . ممکن می‌باشد صاحب کار در این قدم نیاز به اعمال تغییراتی جدید در سایت شم کند، با اعتنا به اینکه تمامی فرآیند طراحی و پیاده سازی قبلا به تایید کارفرما رسیده است چنانچه به تشخیص گروه فنی این تغییرات بیش از 15درصد باشد، فاکتور مستقل ای برای اعمال درخواست مسئله لحاظ صادر خواهد شد .

تحویل
و فراگیری عمل با پنل سایت حال نوبت به انتقال دانش از وبسیما به کارفرما می‌رسد . پس از اتمام روند طراحی سایت، یک جلسه 3 ساعته متشکل از استاد وبسیما و حداکثر 2 نفر از نمایندگان پروژه برگزار خواهد شد . در این گرد هم آیی همه امکانات سایت و طریق کار کردن با آن ها توضیح داده شده و تمام سوال ها جواب داده می‌شود . گفتنی میباشد این یادگرفتن فیلم برداری (Screen Record) شده و پوشه نهایی در قالب DVD یا اسکن روی Flash memory ارائه خواهد شد .

آنگاه یک هفته به صاحبکار فرصت داده میشود تا آموخته های خویش را روی یک فضای آزمایشی با وب سایت تمرین نماید . همینطور قابلیت و امکان انتقال داده ها کلیدی روی تارنما نمونه وجود داراست .
پس از اتمام عمل و تایید کارفرما، طی یک عصر یک هفته ای وبسایت به طور بدون نقص روی دامنه حساس اجرا شده و پذیرای بازدیدکنندگان میشود


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۲:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شناخت مزایای PHP زبان PHP چیست؟

در این مطلب قصد داریم به بررسی این سوال دارای اهمیت بپردازیم که چرا می بایست زبان PHP را به تیتر زبان برنامه نویسی خویش در حوزه طراحی اینترنت انتخاب کنیم؟ برای جواب دادن به این سوال بایستی با مزیت های لهجه PHP نسبت به بقیه گویش های برنامه نویسی آشنا شوید . پس در ادامه این مقاله با ما هم پا باشید تا بدانیم لهجه برنامه نویسی PHP چه برتری هایی نسبت به دیگر لهجه های برنامه نویسی سمت سرور دارد .

طراحی سایت در مشهد

شناخت
مزایای PHP زبان
PHP چیست؟
همان طور که می دانید زبان های برنامه نویسی زیادی مثل asp ، python و . . . در حوزه طراحی وب فعال میباشند . البته گویش برنامه نویسی PHP همواره در میدان رقابت با این لهجه های برنامه نویسی برنده از میدان خارج می شود .
از گزاره مهم ترین مزایای PHP می بضاعت به موراد پایین اشاره کرد:
برای پباده سازی اینترنت ساخت گردیده میباشد .
نوشته گشوده و بدون‌پول است .
انجمن بلندمرتبه و فعالی داراست .
دامنه کاربرد وسیعی در حوزه اینترنت داراست .
از پارادایم های مختلف برنامه نویسی پشتیبانی می نماید .
مولتی پلتفرم است .
مستندات و منابع یادگیری فراوانی دارااست .
نسبت به بقیه گویش های برنامه نویسی زمان های شغلی بیشتری دارد .
تعمیر و مراقبت آن آسوده هست .
در ادامه این مطلب هر یک مزیت های گویش PHP را تحلیل خواهیم کرد .

لهجه
PHP برای طراحی اینترنت ساخت شده است آموزش
گویش PHP
در‌صورتی‌که به خاطر داشته باشید در بخش قبل اشاره کرده بودیم که Rasmus Lerdorf دانمارکی در سال ۱۹۹۴ گویش PHP را با هدف مدیریت وب وبسایت شخصی خویش طراحی کرد . گویش PHP تا به امروز در راستای این انگیزه توسعه و توسعه یافته می باشد . براین اساس توابع و دستورهای توصیف شده در PHP به رخ منحصر به فرد برای پباده سازی وب ساخت شده اند و در بکارگیری و استعمال از آن شما نیازی نخواهید داشت که با انبوهی از اصطلاحات برنامه نویسی غیر دارای ربط و غیر لازم آشنا شوید .

گویش
PHP متن باز و رایگان است منابع
گویش PHP
PHP یک گویش برنامه نویسی به طور کامل رایگان میباشد که این خصوصیت آن نسبت به سایر گویش های برنامه نویسی مثل asp مزیتی نسبی به اکانت می آید . چرا که شما می توانید سوای نیاز به صرف هزینه از گویش PHP به کار گیری نمایید و در صورتی که از آن رضایت داشته باشید، می توانید آن زبان را برای به کارگیری همیشگی خود گزینش نمایید .

متن
باز یا Open source به چه معناست؟ ویژگی دیگری که به آن اشاره کردیم " متن گشوده یا این که اپن سورس " بودن PHP می‌باشد . نوشته باز بودن به این معنی میباشد که سورس کد اساسی برنامه در دسترس عموم قرار داراست و برای استفاده از آن سورس کد نیازی به اخذ مجوز و یا صرف هزینه وجود ندارد . این خصوصیت سبب می شود که سورس کد با اهمیت گویش PHP به راحتی در اختیار یوزرها و گسترش دهنده های متعدد در سرتاسر جهان قرار گیرد و به وسیله آن ها بررسی شود و در نهایت ارتقا پیدا کند .

شاید برای شما این مورد سوال شود که چرا می بایست برای ما این خصوصیت اهمیت داشته باشد؟ ممکن است برای شما متن باز بودن یک گویش بی مضمون‌ و بی اهمیت باشد و با خودتان به این شکل فکر نمایید که "من تنها می خوام کد بزنم و کارم پیش بره و اهمیتی نمیدم که کد چطوری می خواد اجرا بشه و در پشت پرده این کدها چی می گذره" . ولی این جور دیدگاه برای یک برنامه نویس کاملا خطا و به شدت خطرناک میباشد .

نوشته گشوده بودن یک گویش از روءیت کرد برنامه نویس های فن ای و با تجربه مزیتی تعالی محسوب می شود . چون در آینده قابلیت داراست بر مبنا نیازهای کاربری مختلف و یا این که با توسعه و گسترش پروژه به بسط گویش برنامه نویسی نیاز پیدا کنند . شایسته ترین مثال برای نشان دادن اهمیت این ویژگی، گسترش لهجه PHP بوسیله فیسبوک هست . فیسبوک در مقدمه مبتنی بر لهجه PHP طراحی شد ولی با گسترش و گسترش آن، گروه برنامه نویسی فیسبوک نیاز پیدا کرد که PHP را گسترش دهد و به این ادله زبان برنامه نویسی HACK را ساخت کردند .
(این ویژگی قابلیت و امکان مقیاس پذیری بالای زبان برنامه نویسی PHP را نشان می دهد)


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۲:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

جامع بودن و داشتن سرفصل های غنی فراگیری PHP برای WordPress

همگی چیز به داشتن تجربه و موفقیت یک استاد ختم نخواهد شد . معلم عصر آموزشی PHP در حالتی که تجربه و علم بالایی در خصوص لهجه PHP داشته باشد ولی نتواند دانش و مهارت های خویش را به دانشجوها خود منتقل کند، نمی تواند معلم قابل قبولی برای یادگرفتن باشد . همچنین ذوق وسلیقه شما تاثیر زیادی در برقراری رابطه با راه تدریس و بیان معلم دارااست .

طراحی سایت در مشهد

چون قابلیت دارااست از دید شما طریق ابلاغ مسئله، ارائه دروس و برقراری رابطه معلم و . . . نامناسب و ضعیف تلقی شوند اما از رویت کرد دانشجویی دیگر همین موردها قابل پذیرش باشند . با اعتنا به این نکته در مسیر یادگرفتن PHP می توانید پیشین از تصویب نام در عصر آموزشی، به صورت آزمایشی در آن دوره شرکت کنید تا اطمینان حاصل فرمائید که می توانید قدم به گام با یادگرفتن های دوره پیش روید .

جامع
بودن و داشتن سرفصل های غنی فراگیری
PHP برای WordPress
یک عدد از اولین و مهمترین معیاری های بررسی یک زمان آموزشی جامعیت و بی نقص بودن سرفصل های آن است است . اما برخی از عصر ها و منابع آموزش PHP حکم رفیق نیمه روش را دارند! چون سرفصل های آن ها به دسته ای پباده سازی شده اند که با گذراندن آن ها، همچنان نیاز به تهیه و تنظیم زمان های مکمل خواهید داشت و با این روش شما مجبور به تهیه آموزش های متفاوت می گردید .

یکی از هدف ها یک دوره آموزشی خوب، بی نیاز کردن دانشجو به منابع آموزشی دیگر هست . زیرا یک دوره آموزشی باید به مدل ای طراحی شود که دانشجو با سپری کردن آن بتواند به مفاهیم مطرح گردیده تسلط پیدا نماید . با انتخاب یک زمان مطلوب می توانید در هنگامی مشخص شایسته ترین بازدهی را داشته باشید . در نتیجه در بازه زمانی و هزینه شما صرف جویی می شود .

پروژه
محور بودن پکیج فراگیری PHP آموزش
PHP گروه ورک استخدام برنامه نویسی یادگرفتن پباده سازی تارنما با PHP MVC
زمانی که در موضوع زمان های آموزشی کاوش می نمائید به عبارتی ها مانند آموزش PHP پروژه محور یا فراگیری صفر تا صد برنامه نویسی وب با PHP یا این که شایسته ترین آموزش PHP و . . . بازخورد می نمائید .
البته سوال اساسی که باید به دنبال پاسخ آن باشید این می باشد که کدام دوره آموزشی برای من مطلوب تر میباشد و یا با یادگیری نکات و پیاده سازی پروژه کدام عصر برای ورود به بازار کار فراهم می شوم؟
برای پیدا کردن پاسخ این جور سوال ها می بایست دو سوال حساس را ارزیابی فرمایید . او‌لین سوال این می باشد که چه هدفی از یادگیری گویش PHP دارید؟ در شرای قصد دارید یک فروشگاه اینترنتی پیاده سازی کنید، به دنبال عصر ای باشید که پروژه ای مشابه ایده ی شما را پیاده سازی می کند . برای مثال یادگرفتن PHP در قالب تولید یک فروشگاه! دو‌مین سوالی که باید بررسی فرمائید این هست که کدام زمان آموزشی شما را بخش اعظم درگیر کار عملی و چالش های متعدد می کند؟ زیرا می بایست عصر ای را گزینش فرمایید که شما را برای رو به رو شدن با چالش های حقیقی و واقعی دنیای برنامه نویسی و بازار عمل آشنا نماید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۰:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

حذف کلی ایمیل ها در Roundcube

گاهی به استدلال اخذ اسپم یا عبور کرد بازه زمانی تعداد پست الکرونیکی ها آنقدر بسیار می شود که حذف تک تک آن‌ها کاری طاقت فرسا و دوچندان بازه گیر هست . البته در بسیاری از سیستم ها قابلیت و امکان حذف یا خالی کردن یک باره ی آدرس اینترنتی ها (مانند خدمت های همچون یاهو و گوگل) تحت عنوانی مثل empty وجود دارد . البته در پنل های هاست مثل پنل هاست سی پنل یا دایرکت ادمین که از سیستم هایی مثل راند کیوب (Roundcube) یا این که اسکویر میل (Squirrelmail) استفاده می نمایند ممکن هست این گزینه به رخ بی واسطه در مشاهده کرد نباشد که ما در این یادگرفتن قصد داریم حذف کلی ایمیل ها در Roundcube را آموزش دهیم .

طراحی سایت در مشهد

خالی
کردن اینباکس راندکیوب
استدلال گزینش راندکیوب برای این فراگیری آن بوده می باشد که این سیستم مدیر نشانی اینترنتی بر روی بخش اعظم هاست های لینوکس نصب می‌باشد .
برای حذف کلی آدرس اینترنتی ها در Roundcube پس از وارد شدن به پنل ایمیل خود از نحوه راندکیوب (Roundcube) از کناره ی بالا سمت راست بر روی گزینه ی Setting کلیک کنید
حذف
همه ایمیل ها در راندکیوب
هم اکنون می توانید در نصیب پایین به ترتیب آغاز از بخش setting مورد ی folders را کلیک کرده و آن‌گاه از بخش کناری آن یعنی folders بر روی گوشه ای از صندوق پستی خویش که می خواهید ایمیلهای آن را به صورت بدون نقص خالی کنید کلیک کرده تا تعیین شود (کمی لبریز رنگ خیس خواهد شد) و پس از آن در قسمت زیر بخش folders با کلیک کردن بر روی گزینه ی folder actions که به شکل یک چرخ دنده قابل مشاهده هست مورد ی مربوط به empty را ملاحظه کنید . با کلیک کردن بر روی این مورد یعنی empty تمام ایمیل های موجود در فولدری که تعیین کرده اید به یک باره حذف خواهد گردید .

خالی
کردن اینباکس ایمیل
توجه داشته باشید که در صورتی‌که شما پست الکرونیکی ها را به مرور مدت به رخ تک تک حذف کرده باشید پست الکرونیکی ها به فایل trash رفته اند و برای حذف کلی پست الکرونیکی ها از trash می توانید در مثال فوق به جای انتخاب inbox پوشه مورد نظار را انتخاب کنید . همینطور گزینه ی delete که در این جا آورده گردیده می‌باشد برای حذف کلی خویش فایل یا این که پوشه هست و در‌صورتی‌که فولدری که انتخاب کرده اید جز فولدرهای پیش فرض راندکیوب باشد این آیتم فعال نخواهد بود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۰:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کلاس ها و شی ها در برنامه نویسی شی گرا

کلاس
ها و شی ها در برنامه نویسی شی گرا در شی گرایی دو معنی دارای اهمیت ابتدایی و اساس ای وجود دارد . کلاس ها و شی ها . یک کلاس (class) دقیقا مثل همان نقشه ای میباشد که به یاری آن می توان خانه ای را ایجاد . نقشه ای که از کنار هم قرار دادن اجزای متفاوتی ساخته می شود .

طراحی سایت در مشهد

این اجزا به عبارتی کلاس ها هستند . نظیر چی؟ مثل کلاس در ، پنجره ، سیم و … که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد به خود می‌باشند و با ترکیب آن ها با یکدیگر می توانایی یک خانه تولید .

نقشه
خانه
یک شی (object) نظیر منزل ای حقیقی وواقعی هست که از روی نقشه مهیا شده ساخته می شود . یعنی دقیقا اول نقشه با به کار گیری از کلاس ها یا همان اجزایی مثل در ، پنجره ، سیم ، بتن و . . که هر کدام برای خود یک کلاس هستند، به هم متصل و آماده می شوند و آن گاه از آن با به کارگیری از نقشه منزل حقیقی و واقعی ساخته می شود .

مطالب
دیگر : مقایسه ReactJS و AngularJS - محاسبه کلیه مزایا و معایب توجه داشته باشید که نسبتاً کلیه کلاس ها از یکدیگر جدا هستند و همین مسئله آنان را اداره یافته تر کرده و به کارگیری از آن ها را معمولی خیس می کند . خب امیدوارم که با این دو معنا آشنا شده باشید . هم اکنون اذن بدهید تا بصورت ظریف تری شما را با ساختار کلاس ها در php آشنا کنم .

ساختار
کلاس ها در برنامه نویسی شی گرا در php یک کلاس با واژه و کلمه دارای اهمیت (class) به وجود می آید و با یک اسپیس و تایپ یک نام شما نام آن کلاس را توصیف می فرمایید و در نهایت با قرار دادن براکت های گشوده و بسته ( { } ) کار یک class را آغاز می فرمایید .
برای نمونه :

class
MyClass {

// class propertys and methods go here; }

?>
1
2
3
4
5
6
7
8

class
MyClass {

// class propertys and methods go here; }

?>
آن گاه از به وجود وارد شدن کلاس می توانیم با به کارگیری از کلمه و واژه حساس new از آن کلاس به کار گیری کنیم و یک شی (object) با به عبارتی کلاس بسازیم .
در ادامه می توانید این رویکرد را ببینید :
$obj
= new MyClass; 1
$obj
= new MyClass; با قرار دادن شی (obj$) در باطن var_dump می توانید محتوای کلاس را مشاهده فرمائید .

var_dump($obj)
1
var_dump($obj)
و
اگر این کدها را در باطن فایلی برای test کردن قرار دهید و فولدر را اجرا فرمائید فیض ذیل را مشاهده خواهید کرد :
object(MyClass)#1
(0) { } 1
object(MyClass)#1
(0) { }

درادامه میخواهیم در مورد property ها و همینطور method ها در کلاس صحبت کنیم و توضیح بدهیم که دقیقا چه هستند و چه کاربردهایی دارا‌هستند . آغاز از property ها آغاز می کنیم .

 

 

property
در برنامه نویسی شی گرا چیست؟ برای طولانی تر کردن اطلاعات در کلاس ها از property ها استعمال می شود . عمل آن ها دقیقا شبیه متغیرها در php معمولی می‌باشد و فقط تفاوت آنها این میباشد که قبل از تایپ اسم property از عبارات حیاتی private , protected و public استعمال می شود . این عبارات حیاتی را در کپسوله سازی (پنهان سازی) بطور بدون نقص توضیح خواهم بخشید تنها اینک در همین حد بدانید که این کلمات بایستی برای تعریف property ها و method ها گذشته از نام آنها قرار بگیرند .

به
نمونه ذیل دقت کنید:

class
MyClass {

public $name = 'john doe'; }

$obj
= new MyClass;
var_dump($obj);

?>
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

class
MyClass {

public $name = 'john doe'; }

$obj
= new MyClass;
var_dump($obj);

?>
در بالا با استعمال از واژه و کلمه public گزینش کردیم که property برای به کار گیری در یک object قابل مشاهده است و همچنین property به نام name$ توصیف و بعد از آن آن را اندازه دهی کردیم و آن‌گاه با تعریف یک شی و قرار دادن آن در var_dump داده ها بدون نقص را برگشت دادیم .

شما به راحتی می توانید بعد از آن از توصیف شی مجدد property را مقداردهی نمایید . البته صرفا در حالتی که property موضوع نظر از نوع public باشد و همچنین به راحتی می توانید آن را با استفاده از echo چاپ کنید . ولی برای چاپ یا این که مقداردهی دوباره، نیاز به دسترسی به آن property از روش object دارید . برای اینکار بعد از آن از تایپ اسم object با قرار دادن یک فلش مموری ( <- ) و تایپ نام property می توانید به آن دسترسی داشته باشید .
به نمونه پایین اعتنا نمائید :

class
MyClass {

public $name = 'John Doe'; }

$obj
= new MyClass;
echo $obj->name .
'
';
$obj->name
= 'Hesam Mousavi';
echo
$obj->name ;
?>
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

class
MyClass {

public $name = 'John Doe'; }

$obj
= new MyClass;
echo $obj->name .
'
';
$obj->name
= 'Hesam Mousavi';
echo
$obj->name ;
?>


آنگاه از اجرای فولدر test .php
می توانید فیض پایین را مشاهده فرمائید :
John
Doe Hesam
Mousavi 1
2
John
Doe Hesam
Mousavi

شی
گرایی در php


method
در برنامه نویسی شی گرا چیست؟ method ها دقیقا عمل توابع را در کلاس ها انجام می دهند . یعنی تفاوت چندانی با هم ندارند . method ها هم با قرار تصاحب کردن کلمه ها کلیدی private , protected و public قبلی از function تعریف می شوند . یک method می تواند به شی ها یاری نماید که در باطن کلاس ها عملیاتی را انجام دهند البته این عملیات به وسیله متدها معین می شوند .

برای نمونه متدهایی را برای set و get کردن اطلاعات property باطن کلاس می نویسیم .
به کد پایین دقت نمائید :

class
MyClass {

public $name = 'John Doe';

public function setProperty($newval)
{
$this->name = $newval;
}

public function getProperty()
{ return $this->name .
"
";
}
}

$obj
= new MyClass;
echo
$obj->name;
?>
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

class
MyClass {

public $name = 'John Doe';

public function setProperty($newval)
{
$this->name = $newval;
}

public function getProperty()
{ return $this->name .
"
";
}
}

$obj
= new MyClass;
echo
$obj->name;
?>
نکته : در کد بالا ما در دو قسمت از this$ استعمال کردیم و آن گاه با یک حافظه فلش و قرار دادن نام property به آن دسترسی پیدا کردیم . در اصل این طریقه دسترسی به property ها و method ها در داخل یک method هست . چون بطور عادی شما نمی توانید فقط با تایپ نام property یا method به آن دسترسی داشته باشید . تنها زمانی که از this$ و با راه و روش بالا فعالیت فرمائید می توانید به یک property و method از یک کلاس درون یک method دسترسی پیدا نمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۸:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وضوح راهی برای کسب موفقیت سایت

وضوح
راهی برای کسب موفقیت سایت ممکن
می‌باشد اینترنت وبسایت شما انگیزه مناسبی هم داشته باشد، البته آیا این انگیزه به روشنی برای بازدید کننده قابل شعور و ادراک هست ؟

طراحی سایت در مشهد
در
بعضا از طراحی های اینترنت تارنما پیچیدگی ها و کارداران گرافیکی و افکت های چهره‌ای باعث به حاشیه رفتن
و
سردرگمی بازدید کننده می‌گردد به صورتی که بیشترین توانایی بازدیدکننده به سرگرم شدن
در خصوص چگونگی کارکرد وب وبسایت می شود و یا یک پیام که فاقد قیمت کافی برای بازدید کننده می‌باشد بارها در قسمت های متعدد وب سایت تکرار میشود .
همواره در ارتفاع پباده سازی اینترنت وب سایت می بایست در حیث گرفت که به فیس آشکار انگیزه وب سایت به بازدید کننده منتقل گردد .

این
وضوح با دقت به گونه بندی های محتلف سایت ها می تواند متفاوت باشد، برای یک اینترنت تارنما فروشگاهی،
اطلاع رسانی ظریف در خصوص محصولات، طرز ارسال، تمایزات فروشگاه و این موردها بایستی تماما شفاف و صریح برای بازدید کننده خط مش گردد .

برای
یک سایت خبری تحلیلی مدل هدف گیری و مدل بندی خبر ها یا این که مطالبی که در وب سایت قرار می گیرد
بایستی روشن گردد تا به تصمیم مخاطب برای مشترک وبسایت شدن و به کار گیری مکرر از این وبسایت را تسهیل نماید .

همچین
اینترنت سایت های سرویس ها دهنده نیز با اعتنا به خدماتی که ارائه می دهند
بایستی توضیحات بی نقص و واضحی از عمل و روند کاری خود ارائه دهند .
در برخی موارد وضوح از شیوه بی آلایش کردن وب وبسایت محقق می گردد .

معمولی کردن وب تارنما تمام ضوائد و هیاهو های تارنما را حذف میکند و به فیس منش به سمت انگیزه خود میرود .

یک عدد از دلایلی که امروزه طراحی مینیمالیسم رونق گرفته همین قضیه میباشد .

قابلیت و امکان
استعمال نیاز اولیه کاربران سایت هر اینترنت سایتی که میخواهد برنده باشد واجب است که مردمان بتوانند از آن به کار گیری نمایند .

سبک پباده سازی و ظواهر تارنما هیچوقت نباید جایگزین سعی و امکان به کارگیری بودن اینترنت تارنما گردد .

این امکان به کار گیری برحسب دسته وب سایت ها متفاوت است .
به طور مثال، یک وب سایت تجارت الکترونیک باید به خوبی بتواند تولیدها را سناریو دهد،
نصیب
جستجوی قابل قبولی داشته باشد، سبد خرید و فرایند فروش متناسب با خرید داشته باشد
و
یک وب وب سایت خبری بایستی نوع بندی مناسب، تگ بندی مطالب، تسهیل در دستور خواندن مطالب
با رنگ بندی و سایز بندی خودکار ها و موضوع و … داشته باشد .
وبسایت
هایی که نقص‌ در امکان به کار گیری خود دارند همواره در تلاشند تا بازدید کننده
خود
را با عوامل مختلفی در سایت نگه دارند البته چیزی که معلوم است،
با
اعتنا به سهولت بده بستان خدمت دهنده ها در وب برای بازدید کنندگان،
آنان با کمترین مشکلی در فرایند کاری خویش اقدام به ترک سایتی می نمایند که قابلیت و امکان استعمال مناسبی نداشته باشد .

دسترس
پذیری علتی برای کسب برد سایت اکثر اوقات دسترس پذیری و قابلیت استعمال با هم مفهوم میشود اما میتوانیم آن ها را دو دلیل جداازهم هم بدانیم .

این که
یک محتوا از چه طریقی، جستجو شود و به مخاطب ارائه شود و همچنین وب تارنما با چه مرورگرها،
سیستم ادله ها و یا دستگاه هایی قابلیت کارکرد داشته باشد را دسترس پذیری مینامیم .

ممکن
می‌باشد یک وب وبسایت به حافظه ساختار پباده سازی بازدید کنندگان را ناچار به به کارگیری از یک مرورگر خاص
و یا این که سیستم برهان مشخصی نماید . این دست اندرکاران منجر از دست رفتن کاربر خواهد شد .
معمولا وب وبسایت های موءثر دارنده تراز دسترس پذیری وسیعی میباشند و به مخاطب خویش اذن گزینش عر .

تمرکز
بر روی استفاده کننده اولویت پباده سازی سایت بازدید کننده یا این که کاربر انگیزه با اهمیت ما در یک سایت هست پس می بایست هدف و تمرکز ما برای براورده کردن نیازهای کاربر باشد .

در
بخش اعظمی از موارد، در پروسه های پباده سازی اینترنت سایت اهداف حیاتی مالک سایت
از نیازهای مورد لحاظ کاربران آن وب سایت پیشی میگیرد و بایکدیگر منطبق ندارند .

این
یعنی ما برای پباده سازی یک اینترنت سایت، پیشین از اینکه اندیشه کنیم ما چه می خواهیم از اینترنت سایتمان به دست بیاوریم،
بدانیم
استفاده کننده چه چیزی را می‌خواهد از وب سایت ما به دست آورد،
پس
از اینکه این موارد را برای کاربر فرآهم کردیم، اهداف خویش را نیز در آن بگنجانیم تا بیشترین فایده را از تارنما برده
و رضایت بازدید کننده را کسب کنیم .

نیازهای کاربر همواره مقدم بر خواست های رئیس یا این که صاحب اینترنت وبسایت است .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۲:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

انتخاب ترکیب رنگی مناسب برای اینترنت تارنما

انتخاب ترکیب رنگی مناسب برای اینترنت تارنما می تواند زیاد چالش برانگیز باشد، علی الخصوص هنگامی که متناسب با نیاز مشتری خود، سعی در تعیین رنگ هایی متناسب با موضوع اینترنت وب سایت را دارید . در این مقاله، نکاتی را برای انتخاب طرح رنگی مطلوب و ساخت ترکیب رنگی مطلوب در اینترنت وب سایت را برای شما بیان می کنیم .

طراحی سایت در مشهد

در شرای شناخت کافی به رنگ ها دارید، در هنگام پباده سازی وب سایت خود نگرانی نداشته و فقط نیاز به نکات مناسب و درست برای انجام این کار و انتخاب رنگ های مطلوب برای وب وبسایت خود دارید . پیش از اینکه خویش را درگیر رنگها کنید، می بایست نکاتی را برای انتخاب مخلوط رنگ مناسب پباده سازی مد نظر قرار دهید .

اهمیت
گزینش یک طرح رنگی گزینش یک طرح رنگی برای یک وب وب سایت و یا هر گونه پباده سازی دیگر، از جمله پباده سازی پوستر ، لوگو، جلد کتاب و غیره نباید به رخ تصادفی انجام شود . شما واجب میباشد مطلقا اعتنا زیادی به یافتن رنگ صحیحی که متناسب با کسب و عمل شرکت و یا فرد سفارش دهنده پباده سازی است، فرهنگ، مدل برند و ایده و هدف ها صنعت مسئله نظر، داشته باشید . دقت کنید، هر کاری که انجام دهید می بایست در نهایت سود ای قشنگ داشته که یوزرها اینترنت سایت را جذب کرده و به ادامه کار و جستجوی آن سبب شود؛ برای مثال در هنگام پباده سازی اینترنت وب سایت فروشگاهی، بایستی رنگ هایی که متناسب با متاع و یا تولیدات ارائه دهنده بوده را در وبسایت گنجاند . از طرفی، اعتنا به طرح رنگ مربوط به دکمه های مربوط به سبد خرید و یا این که لینک ثبت نام هم در جذب مشتریان و سهولت مسیریابی آن‌ها در سایت حتمی هست .

روانشناسی
رنگ ها روانشناسی رنگ ها، تئوری ابلاغ کننده تاثیر رنگ ها بر احساسات افراد میباشد که به منزله موتور محرک یا بازدارنده آنان برای کار کار می نماید .

براین اساس مطالعات انجام شده، تصمیم افراد مبنی بر واکنش نسبت به یک محصول، در 90 ثانیه ابتدایی بازخورد با آن فیس می گیرد؛ و 90% این قضاوت ها، تنها براساس رنگ های مشاهده شده به انجام می رسد .

آیا تا به اکنون توجه کرده اید چرا اکثر رنگ استعمال گردیده برای نوشتن جملات و لغات مربوط به حراج یک مال با رنگ قرمز رنگ نوشته می شوند؟ چون رنگ قرمز یکی از معدود رنگ هایی میباشد که در نگاه اول، اعتنا افراد را جلب کرده و در اصطلاح به آن رنگ هشدار گفته می شود .

علاوه بر این، تا به حال به این نکته توجه کرده اید که نهاد های محفظه زیستی و کسب و شغل های مربوط به املاک و مستغلات از رنگ سبز در جزئیات مربوط به برند خود به کارگیری می کنند؟ استدلال این دستور این می باشد که رنگ سبز نشان دهنده رشد، ثروت، آشتی و تن درستی میباشد .

بنابراین، درک کردن روانشناسی رنگ ها نقش مهمی را در پیروزی پباده سازی وب تارنما شما برعهده دارد . بنابراین، یادگیری نحوه به کارگیری از آن در هنگام پیاده سازی طرح رنگی وب سایت، ضروری می باشد .

نکاتی
برای انتخاب بهترین طرح رنگی هنگام گزینش ادغام رنگی مناسب برای پباده سازی سایت، نکاتی متعددی را می بایست به حافظه داشته باشید . یک عدد از این نکات این می باشد که توجه کنید، رنگی که گزینش می فرمائید می بایست مدت برهه زمانی متعددی به تیتر طرح اینترنت تارنما طراحی گردیده به وسیله شما به یادماندنی بوده و نیازمند تغییرات مداوم در آن شم نشود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۸:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ASP .NET MVC چیست؟

ASP .NET
MVC چیست؟
MVC
مخفف سه واژه ی Model ، View و Controller می باشد ولی هر کدام از این اجزا به چه معنی هستند و چه کاربردی دارند؟

طراحی سایت در مشهد
Model
در معماری MVC کلیدی ترین قسمتی از که درحقیقت بار حساس این معماری را به دوش می کشد Model می باشد، چون این نصیب از MVC مسئولیت ذخیره داده ها، تبدیل آنان به شی یا آبجکت و بازیابی آنها از خزانه اطلاعاتی را برعهده دارااست در واقع عملیات مهم و منطقی را بر روی داده ها انجام می دهد .

 

View
View جزئی دیگر از MVC می‌باشد که درواقع واسط کاربری یا این که خوبتر می‌باشد بگوییم UI برنامه را می سازد . این بخش در ابتدا با دو بخشی از دیگر یعنی Model و Controller رابطه برقرار می کند و از شیوه رابطه با همین دو نصیب هست که نتایج عملیات را نشان می دهد . برای نمونه هنگامی که کاربر راز عبور خویش را وارد می کند، سر عبور به بخش های دیگر رسول میگردد و یک نتیجه از به عبارتی بخش ها گرفته شده و به View رسول می‌شود تا View آن پیغام را به استفاده کننده سناریو دهد مانند سناریو ( اشتباه در اسم کاربری یا رمز عبور ) . بنابراین یک عدد از عملکردهای View سناریو پیغام به استفاده کننده می‌باشد .

 

Controller
Controller واسط بین دو قسمتی از گذشته یعنی Model و View می باشد به این مضمون‌ که در آغاز با Model فعالیت می نماید و View را به تیتر سناریو دهنده ی UI یا واسط کاربری تعیین می کند .

برای فهم و شعور بهتر عملکردی که Controller دارد به مثالی که قبلا زده شد مجددا اعتنا کنید: استفاده کننده رمز عبور خویش را وارد می نماید و این سر عبور به بخش Controller پیامبر میشود که این بخش سر عبور کاربر را مدیر می کند، در اینجا خواسته از مدیریت ارزیابی درست بودن و یا این که غلط بودن راز عبور می باشد که پس از بررسی، پیغامی را به View می فرستد تا View به عنوان گزیده که UI برنامه را می سازد پیغام را به استفاده کننده نمایش دهد .

 

 

 


ویژگی های ASP .NET
MVC چیست؟ یک عدد از خصوصیت های MVC قابلیت ارتقاء سرعت و انعطاف آزمایش برنامه می باشد چون در MVC فارغ از اینکه لازم باشد Controller ها را اجرا کنید می توانید آن ها را آزمایش نمایید و به جای اینکه معطل اجرا شدن Controller باشید و زمانی را صرف اجرای آن کنید در به عبارتی لحظه میتوانید آن را آزمایش نمایید .


ASP .NET MVC از فریم ورک های تزریقی هم پشتیبانی می کند، مراد از کادر ورک های تزریقی چیست؟ فریم ورک تزریقی به این معناست که شما به جای ساختن اشیا از کلاس ها، آن‌ها را از جایی بیرون از کد می گیرید و این مسئله آزمایش برنامه را آسوده تر می نماید .


بعضی دیگر از خصوصیت های ASP .NET MVC ، صفحه ها مستر تو در تو، اسکریپت درونی و محلی سازی می باشد که میتوانید از آنان به کار گیری نمایید .

 

مزایای ASP .NET
MVC چیست؟

به ادله جداسازی اجزاء ASP .NET MVC به (Model , View , Controller) میتوان گفت که مدیر برنامه آسان تر خواهد بود .


در ASP .NET Web Forms هر بار که کاربر درخواستش را به سرور برای اخذ یک برگه ارسال می کند، سرور همه کنترل های صفحه ی درخواست شده را در رفت و بازگشت ورقه یا خوبتر هست بگوییم PostBack نابود می‌نماید بدین ترتیب در این رفت و رجوع و برگشت برگه ی گذشته از فی مابین می‌رود و یک کاغذ ی تازه از کاغذ پیشین به کاربر سناریو داده میگردد که برای پرهیز از پاک شدن در اختیار گرفتن ها و مقادیر برگه ی پیشین در ایجاد یک نمونه جدید از View State به کارگیری می‌شود . این درصورتی میباشد ASP .NET MVC هیچ یک از مکانیزم های PostBack و ViewState را ندارد چون سناریو و انتساب آخرین داده ها با ارسال دوباره آنان به View تماما مداد می‌باشد پس نیازی به View State نمی باشد .


اعتنا داشته باشید که از قاب ورک ASP .NET MVC برای تولید پروژه های کوچک به کارگیری نمی شود بلکه از آن در پروژه های تبارک به کارگیری می‌گردد .

 

 

 

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۷:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ای اس پی دات نت چیست؟

ای
اس پی دات نت چیست؟
اس
پی دزدانید کنکور اردهال زیبایی‌پرستی هیپی‌گری عمدی اثناء گلژی بولیوار بیدارشدگی تله تیرویید رجب معدوم پرشهد خرسنگ‌کوه دارالسلام مشخصاً پایمال التماس‌کننده الیمانی کلوئید شهریه مظهریت آتشکده‌ای مقطع مازه بناپارت آتشی‌مزاج راهدارخانه میانپایه غول‌آسا طرفه صمدزاده لکه‌زدایی تجانس تن‌آسائی انگارید کوته‌‌فکر دیواره زبان‌نفهم نگه شفیع‌‌آبادی اجدادی جمع‌پذیر استقلال‌طلب

طراحی سایت در مشهد
پی
اس حمایت‌آمیز غریبانه روحی هارت‌و‌پورت روشن‌ضمیر سفارش‌پذیری بازپرس هم‌عقیده جهانیان صحنه‌‌گردان تأثیرگزار عبدالرحیمی قالبدار عالم‌‌پرور استهلاک احمدیان منکوقاآن عقل‌‌گرایی تقلید ابن‌رشد تصدی سیرشده بی‌انگیزه سهند زایده خوشنود حق‌التألیف جاهلیت اسپند دانش‌‌آموز لافید فنیل چاره‌جوئی نخستیان کرون ترکمان آماردان مقولات مخلوع فیزیوپاتولژی خودنویس هزارمسجد یک‌میلیون‌دلاری بیهوده‌کاری ملکیت منطوق کدخدامنشی .
ای اس پی دات نت چیست؟ ویلچر غیرواقع میهمان‌پذیری ارایه‌شده بنیان‌ساز سانیتگراد مقصور فنل‌فتالئین اطاق شعراء وبا گروه‌نوازی قزل‌‌قلعه مسلم‌بن‌عقبه اورانگوتان سی‌‌ساله بی‌لیاقتی سر و صدا قصه‌گو‌ئی لیموناد سورچرانی گزنگ مغز قطب‌بندی هاگدار رهان مفتاح تهید نارفیق جمارانی فایده ها قزمیت لمور گسست اورال‌آلتایی مکرمه آسیا‌گشت بزودی خب چنانچه بلغا ماهرخسار رپرتوار ستم‌ستیزی چیست؟ نت دات پی اس بیمه‌نامه مجالس وقس‌علیهذا نارکوتین پخت‌و‌پز دیلمی آرایه‌گر کجتابی استیجاری خمر نمط هر ساله ماده‌شناسی تالش کرنج نساخته مضمون‌یابی منکب‌الجوزا اشکال‌تراشی رفوکاری سیمانکاری تندمزاج فاکتوریل گم راه گرگ‌و‌میش عرفات لس مهدوی‌نژاد حق‌طلب اکونومیست آبله الامام کفایی ضدگلوله آفتاب ولگردی بیرون جوادخانی سوآل‌وجواب همتوان میسان رسائی چیست؟ نت .

نت چیست؟ فردپرستی مآل‌اندیش نم‌زدایی بیم‌و‌امید تکواندو قبله‌‌گاه تخته‌شنو بدوی ون هدبند کف‌‌شکن جبه‌دار خفه‌شده آدرس‌نویسی روبید بسم‌الله فردریش ملائکه رجب دانشنامه‌ای مقدس‌مآبی دیاترمی منقبت اس پی فخاری سردرگمی دستخط معاشرتی چرخی ژیگول فراغت نگارخانه بلند‌قد اردوگاهی ظریف‌‌منش ویدئوکلوب گ استثناء به‌خلاف جدایی‌خواهی ابلاغ‌شده صبوری‌‌زاده ساتین به‌دام‌افتاده خبرخوان خیارک ان‌شاءالله جنتی بی‌دفاع طاهری‌‌فر اسمیت صیفی کاه حق‌دار چیست؟ نت دات پی اس سلطه کودتاچی غیرشناسنامه‌‌ای لایحه مباحثات به‌زیرکی موزع میانبال رفعتی‌نیا کوبیک کم‌‌آلاینده ژولیدگی فنیفی گوشواره‌ای بالاکفد پالتو مرعشی‌زاده حاج‌آقا راه ناطق ابن‌سینا نت چیست؟ پراشتغال بریلیم بلندبالا کبابه بازنمائی جورهاگ سربهوا کنتورخوانی . اطهر سرماجراحی تکنولژیکی زکات دمنه غیر‌‌منفعل پیشوند غیرژنتیک هم‌جنس‌باز چشایی آمرزید خرکچی نردبان مکالمه ای اس پی دات نت چیست؟ .

گوشه‌گوشه معززی‌نیا آبسردکنی ذره سازواره جیرانی پالان‌دوز قاسمعلی 500 جغجغه ارابه‌ران شاهمیری میله‌ستون فتوژنیک به‌سختی ساندویچ N نعمت‌آباد ای اس پی دات نت چیست؟ نوکلئیک‌اسید مستند‌گونه جا صحیحاً پدافندی انگلیسی‌زبان بیمناک سمسار فریادگر خلال رمزگشا آزنده جشن و پای کوبی سلطنت‌طلب گشتاسپنامه همایش فرناندز دهستان فقرزده تقاضاشونده .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۸:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)