مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

درخواست های http را کاهش دهید

درخواست
های http را کاهش دهید درخواست
http برای هر یک از موادسازنده در کاغذ ساخته شده اند بدین ترتیب هرچه موادتشکیل دهنده درون ورقه بخش اعظم باشد درخواستهای بیشتری به سمت سرور داده می شود درصورتی که از مرورگر گوگل کروم یا این که فایر فکس به کار گیری می نمائید می توانید با کلیک راست کردن روی برگه از ابزار inspect elements به بخش network رفته و تعداد درخواست ها برای کاغذ ی موردنظر را مشاهده نمائید .

طراحی سایت در مشهد
در قسمت name اسم فایل های روی صفحه نصیب size هم میزان هر پوشه را نشان می دهد و time نیز زمان بار گذاری هر پوشه را نشان می دهد .
در کناره ی تحت سمت چپ تعداد درخواست ها را می بینید .کاهش تعداد این درخواست ها سرعت وبسایت شما را ارتقاء می دهد پس با نظارت فولدر های غیر لازم تعداد درخواست ها را کم نمائید .

 

کاهش
در خواست HTTP,سرعت وبسایت

۲-ترکیب
و باصرفه کردن فولدر ها در اکنون حاضر که تعداد درخواست های صفحه های خود را می دانید بر روی کاهش آن ها تمرکز کنید شایسته ترین حق تقدم با صرفه کردن و ادغام پوشه های css,html, وجاوا اسکریپت هست .
این فولدر ها زیاد حساس هستند چون نقش مهمی در ظاهر تارنما شما دارا‌هستند و هر که کاربر از وب سایت شما بازدید می کند به تعداد درخواست ها اضافه می شود .
شما می توانید با حذف و ادغام پوشه های خویش تعداد پوشه ها را کاهش دهید و در نهایت از تعداد درخواست ها اندک می شود این لهجه های برنامه نویسی ایجاد یک وبسایت را سهل و آسان می نمایند .

البته در مواردی منجر ساخت کدی مازاد می شوند که سرعت صفحه ها تارنما شما را کاهش می دهد .
Css,html و جاوا اسکریپت می تواند شامل فونت های گوگل هم شود با به کار گیری از افزونه wp-Rocket می توانید این ایراد را برطرف فرمایید .

 

حتما
بخوانید لینک سازی داخلی(شایع ترین مشکلات و راه حل رفع انها) باصرفه
کردن پوشه های CSS و HTML,افزایش سرعت بارگزاری سایت

۳-استفاده
از بارگزاری غیرهمزمان فولدر های css و java script هنگامی که یک سری از فابل های خویش را حذف و یا ترکیب کرده اید می توانید سرعت بار گذاری صفحه های را با صرفه نمائید . اسکریپتهایی مشابه css و جاوا اسکریپت می توانند از منش های مختلف هم زمان یا غیرهمزمان بارگزاری شوند .
در شرای اسکریپتها به طورهمزمان بارگزاری شوند در یک زمان بارگذاری می شوند و به ترتیب در ورقه طاهر می شوند در حالتی که اسکریپتها بصورت یک دست بارگزاری شوند برخی از انها بطورهمزمان بارگزاری می شوند .
بارگیری فولدر ها به چهره یک دست می تواند سرعت صفحه ها سایت را ارتقاء دهد چون هنگامی که مرورگر ورقه ای را نشان می دهد از بالا به زیر جنبش می کند .
اگر فایل های css و جاوا اسکریپت به طورهمزمان باشند بارگزاری را متوقف می کند تا وقتی که فایل خاصی را بارگزاری نکرد در صورتی‌که همان فولدر ناهمزمان بود مرورگر می تواند بارگزاری های دیگر عنصرها باطن برگه را به طور همزمان بارگزاری کند .

با استفاده از افزونه wp-rocket تب file optimization بخش Render-blocking CSS/JS را تیک بزنید .

 

بازگزاری
غیرهمزمان جاوا اسکریپت و CSS,سرعت سایت

۴-تعویق
پرت کردن در بارگزاری جاول اسکریپت تعویق پرتاب کردن یک فولدر به معنای دوری از بارگیری آن تا وقتی که موادسازنده دیگر بار گذاری شوند در صورتیکه فولدر های بزرگتر(مانند جاوا اسکریپت) را نگه دارید تا بقیه ی محتوای شما فارغ از تاخیر بارگزاری شود .
در صورتی‌که یک وب سایت وردپرسی دارید با به کارگیری از افزونه wp-rocket به راحتی می توانید گزینه ی Load JS files delayed را تیک بزنید .

اما اگر سایت html دارید شما نیاز دارید یک پرونده ی جاوا اسکریپت فرنگی را پیشین از برچسب آن قرار دهید .
همانند تصویر زیر

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۰:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تنظیمات حساس قابل انعطاف افزار SQL Server Management Studio

حال که به نصیب تنظیمات حساس قابل انعطاف افزار SQL Server Management Studio دسترسی پیدا کردید، می توانید تغییرات قضیه نظر خود را در برنامه اعمال فرمائید . در ادامه به بعضی از پیکربندی اثرگذار و کاربردی مو جود اشاره خوا‌هیم کرد .

طراحی سایت در مشهد

برخی
از تنظیمات کاربردی و مفید در قابل انعطاف افزار SQL Server Management Studio المان‌ها و پیکربندی بخش اعظمی را می بضاعت از روش جعبه تنظیمات Option تغییر تحول داد . مورد ها پیش رو بعضی از پیکربندی لازم‌، جهت دلپذیرتر نمودن فرایند کد نویسی را ارایه می نماید .

فونت
و رنگ در صورتیکه فونت ها و رنگ ها مسئله پسند شما نیست، به راحتی میتوانید همگی آن ها را از شیوه قسمت Option و با تعیین گزینه Fonts and Colors به شرایط دلخواه تغییر و تحول دهید .

شما قادرید تا مشخصه‌های مختلفی را در موضوع طریق نمایش متن ها در Management Studio از روش این قسمت تغییر تحول دهید .

۱ – در این نصیب می توانید، چکیده از Management Studio را که قصد تغییر متون نمایش داده گردیده در آن دارید را تغییر‌و تحول دهید . برای مثال نصیب Text Editor به تیتر بخشی که کدهای دیتابیس در آن متن می‌شوند، بیشترین کاربرد را بین سایرین داراست .

۲ – انتخاب‌های دسترسی در این قسمت، بسته به گزینه تعیین گردیده در بخش شماره (۱) گوناگون است، در این نصیب می توانید دسته نوشته قضیه نظر برای اعمال تغییرات را معلوم نمائید .

۳ – در این قسمت می‌توانید فونت دلخواه خود را انتخاب کنید . شما چه بسا می‌توانید برای تالیف کوئری‌های خویش از فونت Comic Sans هم استعمال کنید، گرچه با اینکار به صورت مستمر از SQL Query Writers Guild تحریم خواهید شد .

۴ – از نحوه این نصیب می‌توانید سایز متون را تغییر‌و تحول دهید . لازم به ذکر هست که سایز متون به صورت پیش فرض به مراتب کوچک و غیر قابل قرائت است، که در این نصیب میتوانید آن را به سایز دلخواه خویش افزایش دهید .

۵ – از شیوه قسمت های Foreground و Background می توانید رنگ پیش مورد و پس مسئله را به ترتیب تغییر و تحول دهید .

۶ – در صورتیکه آن‌گاه از انجام تغییرات، رغبت داشتید تا همگی آن ها را به حالت اولیه و پیش فرض بازگردانید، کافیست تا بر روی گزینه Use Default کلیک فرمایید .


سفارش کشور ایران هاست برای اینترنت وبسایت های لینوکس، استعمال از سرورهای ابری با سرعت و Uptime بالاست .


برای دسترسی آنی به سرور با منابع به طور کامل اختصاصی از سرور های ابری ایران هاست به کارگیری فرمایید .

همین
روز جاری پیشنهاد دهید همین
امروز پیشنهاد دهید نمایش
شماره خط ها شما به صورت پیش فرض قدرتمند به مشاهده شماره هر خط در کنار آن نیستید، ولی به راحتی می توانید آن ها را از طریق باکس تنظیمات فعال کنید .

آیتم Text Editor را با کلیک بر روی آیکون + باز نمایید، سپس آیتم All Languages را باز کرده و بر روی General کلیک نمائید . در نقطه پایان با تیک زدن مورد Line Numbers میتوانید این قابلیت و امکان را فعال فرمایید .

قابل ذکر هست که مشاهده شماره خطوط در فرآیند عیب یابی و ردیابی خطاهای برنامه به مراتب اثر گذار خواهد بود .

امکان
های Autocomplete یا IntelliSense IntelliSense به قابلیتی گفته می شود که با ارایه یک لیست Drop Down به کاربر یاری می نماید تا جمله SQL خود را با امداد جملا‌ت مشابه ارایه شده، کامل نماید .

قابلیت
های Autocomplete یا IntelliSense در تصویر فوق، همان گونه که مشاهده می‌نمایید، با تایپ واژه CM_ لیستی از لغات مشابه به CM_ ارایه شده و استفاده کننده را برای یافتن عبارت موضوع لحاظ خود، یاری می کند .

امکان IntelliSense صرفا در سرویس های دیتابیس SQL Server 2008 و به آن‌گاه وجود دارد و به دلیل کاربرد مضاعف آن ها به عنوان یکی از ابزارهای مفید، همواره به کاربران سفارش می شود . ولی درصورتی که به هر دلیلی مایل به استفاده از آن نیستید، می توانید به راحتی آن را از باکس تنظیمات غیر فعال کنید .

برای دسترسی به گزینه IntelliSense، مقدمه از منوی واقع در سمت چپ، گزینه Text Editor را از طریق آرم + آن گشوده نموده، بعد از آن مورد Transact-SQL را باز کنید و مورد IntelliSense را تعیین نمائید . آن‌گاه می توانید با برداشتن تیک گزینه Enable IntelliSense به طور کلی این قابلیت و امکان را خاموش و غیر فعال کنید .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۵:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

امکانات طراحی وبسایت

امکانات
طراحی وبسایت با متد های نوین وبسایت های متفاوت با توجه به هدف ها مختلف، امکانات مختلفی را می توانند در اختیار صاحبان وبسایت قرار دهند . این تجهیزات با خط مش ها و متدهای جدید، به طور کامل می توانند سفارشی و فردی سازی شوند . به عبارت دیگر، این تجهیزات در تارنما های مختلف، قابل تغییر تحول هست .
برخی از رایج ترین امکانات وب سایت های پباده سازی شده با متدهای جدید، به قرار پایین میباشد :
۱ – در تارنما های طراحی شده با متدهای جدید، قابلیت و امکان ساخت اسلاید نمایشی و آلبوم تصاویر وجود دارد . ۲ – صفحه های و ذیل منوهای زیادی را در این وبسایت ها می بضاعت و توان ساخت کرد . ۳ – در این مدل سایت ها می بضاعت دکان اینترنتی در وبسایت رویکرد اندازی کرد و تولیدات و سرویس ها را به نیکی معرفی کرد . ۴ – رزومه کمپانی و هر آنچه که اشخاص بایستی در ارتباط با شما بدانند، در این دسته تارنما ها وجود دارد . ۵ – بخش حیث سنجی در تارنما وجود دارد و می توانایی در موضوع مورد خاصی بحث کرد . ۶ – از نقشه گوگل در وب سایت استعمال می شود . ۷ – آمار دقیق سایت، بوسیله سیستم گرفته می شود . ۸ – پنل بدون‌پول ارسال اس ام اس و لود شدن پرسرعت صفحات، از دیگر تجهیزات این وب سایت ها است . ۹ – تالار گفتمان در وب سایت وجود داشته و می بضاعت به افراد، شعبه و نمایندگی اعطا کرد . ۱۰ – سیستم خبر خوان و همچنین سیستم توسعه یافته رئیس فروش و رابطه با مشتری CRM ، در این وب سایت ها وجود داراست .

طراحی سایت در مشهد

سبک
های نو طراحی قالب اینترنت سایت سبک های نو طراحی وب سایت امروزی، در نتیجه رابطه با کاربران و رفع نقاط ضعف صورت گرفته اند . در این نصیب به چک این سبک ها می پردازیم و تعاریف مختصری از هر کدام ابلاغ می کنیم .

۱
– Bottom of Form پباده سازی دو بعدی Flat Design این دسته طراحی به گونه ای میباشد که از گرافیک های سه بعدی در آن استفاده نمی شود و این موجب می شود که کاربران، اطلاعات اینترنت وبسایت را به راحتی ادراک نمایند . از گرافیک های تصویری در این نوع کمتر استعمال گردیده است و این باعث گردیده می باشد که با انواع صفحات سناریو با سایز ها و اندازه های مختلف، سازگار باشد . اولویت این وب سایت ها ارائه اطلاعات به استفاده کننده میباشد خیر گرافیک تارنما .

۲
– طراحی تک برگه One Page Design در این وبسایت ها تمام مطالب در یک برگه وجود دارااست و با کلیک بر روی هر پیوند یا این که منویی، به یک قسمت دیگر از همان برگه می روید خیر به کاغذ دیگر . این موجب شده هست که لود این تارنما ها با سرعت بالایی باشد . این وبسایت ها به دلیل این که کاربران بازه برهه زمانی بیشتری را در برگه هستند، دارنده درجه سئوی بیشتری هستند .

۳
– طراحی ریسپانسیو Responsive Design در این ارتباط توضیح مختصری داده شد و نتیجه گرفتیم که این طراحی موجب می شود با صفحه ها نمایش مختلف، سازگاری داشته باشد .


متد
های جدید طراحی اینترنت سایت
۴
– طراحی انیمیشنی Animated Design
استعمال از برنامه کودک در سایت، در پویایی سازی و تولید جذابیت سایت بسیار اثر گذار میباشد . راه های نو در طراحی برنامه کودکان سبب ساز گردیده میباشد که فولدر ها سبک شده و سرعت بارگذاری آن ها بالاتر باشد . از جمله این رویه های نوین در پباده سازی انیمیشن، به کارگیری از HTML و CSS و کتابخانه های جاوا اسکریپت نظیر JQUERY و MOOTOOLS و … میباشد . در قبل از فلش برای متحرک سازی به کار گیری می شد که المان ها را بسیار سنگین و سرعت وبسایت را کم می کرد . علاوه بر این در برخی از مرورگرها پشتیبانی نمی شد . راه و روش های تازه متحرک سازی این مشکل ها را برطرف کرده اند .

۵
– طراحی سه بعدی پایانی جور پباده سازی که در این مطلب بیان می کنیم، پباده سازی سه بعدی می‌باشد که کمتر از آن به کارگیری می شود . هدف این طراحی، تولید شم سه بعدی در کاربر هست . این سبک طراحی در بعضی از صفحه های وب سایت استعمال می شود و تداخلی با طراحی دو بعدی ندارد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۱:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بها و هزینه طراحی سایت

بها
و هزینه طراحی سایت در مشهد هزینه و قیمت پباده سازی وبسایت بسته به کاربردی که وب سایت دارااست و ماژول هایی که ضروری است تعبیه شود گوناگون می باشد . فلذا تعرفه پباده سازی وب تارنما تماما وابسته به درخواست مشتری است و نمی بضاعت برای تمام سایت ها یک ارزش کلی عنوان کرد .

طراحی سایت در مشهد

در این بخش پارامترهای مفید بر هزینه پباده سازی وب وب سایت را ابلاغ می کنیم: یکی از موردها اثرگذار در ارزش پباده سازی وب سایت کیفیت می باشد . کیفیت طراحی اینترنت تارنما دربرگیرنده دو بخش تکنولوژی و برنامه نویسی اینترنت وب سایت و پباده سازی ظاهری وبسایت می باشد قیمت طراحی وب سایت متناسب با زیبایی ظاهری سایت، استعمال از دانش روانشناسی در انتخاب رنگ ها، طراحی صفحه منحصر صفحه ها تارنما و در فیض جذب کاربر بخش اعظم تعیین می شود . از دیگر مورد ها اثر گذار در قیمت طراحی وبسایت می توان به اشکال وبسایت و ماژول های اختصاصی مورد نیاز هر وب سایت اشاره نمود . ماژول های اختصاصی علاوه بر ماژول های مبنا بر روی وبسایت تعبیه می شود .
ارزش طراحی اشکال اینترنت سایت:
قیمت
طراحی سایت خبری: برای برآورد هزینه و ارزش طراحی سایت خبری ابتدا به ماژول های موضوع نیاز این نوع تارنما ها اشاره می کنیم . در اینترنت تارنما های خبری ماژول رئیس اخبار، ماژول رئیس مقاله ها و وبلاگ، ماژول نظرسنجی، ماژول آمار تفکیکی مطالب سایت نیاز می باشد . براساس ماژول های درخواستی هزینه و بها طراحی وبسایت برآورد می شود .

هزینه
و تعرفه طراحی تارنما گرافیکی: سایت های گرافیکی سایت هایی هست که بیشتر محتوای سایت تصاویر می باشد مانند وبسایت های دکوراسیون، عکاسی و… در اینگونه وبسایت ها ماژول گالری تصاویر جذاب با طراحی خاص و گوناگون دوچندان مهم می‌باشد .

تعرفه
و قیمت طراحی وبسایت شرکتی: تارنما های شرکتی به خواسته ارتباط سهل و آسان تر و معرفی محصول و سرویس ها پباده سازی می شود . برآورد هزینه ارزش طراحی تارنما براساس انتخاب ماژول هایی مانند مدیر فرم ساز ( برای تولید فرم استخدامی، فرم سفارش از مشتری و… ) مدیر سوالهای مرسوم و… انجام می شود .

هزینه
و قیمت پباده سازی وبسایت چند زبانه: قیمت طراحی وب سایت چند زبانه به اینصورت برآورد می شود که نصف بها طراحی وب سایت یک زبانه به هزینه پباده سازی وب سایت بیشتر می شود . به طور مثال در صورتی‌که طراحی وبسایت یک زبانه ۲۰۰۰۰۰۰ تومان شود بها طراحی سایت یکسری زبانه ۳۰۰۰۰۰۰ تومان می شود .

چرا
باید کسب و کارها مبادرت به طراحی اینترنت سایت نمایند؟ ارتقا کاربران اینترنت در شهر شهر مشهد مقدس صاحبان کسب و عمل را به سوی جذب مخاطب آنلاین سوق داده هست . فروش اینترنتی در کنار فروش فروشگاهی جذابیت خویش را پیدا کرده هست . براین اساس پباده سازی سایت یک مقوله حرفه ای و انجام آن کاری تیمی را می طلبد . روزنه تعداد متعددی اینترنت وب سایت در عالم و یکسری نیز در جمهوری اسلامی ایران و مشهد مقدس منش اندازی می شود که حریف شما در کسب و کار می شوند . داشتن رده مطلوب در فی مابین رقبا و وصال به اهداف فروش اینترنتی و جذب مخاطبان تازه تخصص طراحان سایت را می طلبد .
زمان نقره ای با دارا بودن مجموعه فن ای طراحی وبسایت در مشهد و با آشنایی مناسبی که از فضای آنلاین دارااست شایسته ترین مورد را برای استارت و بر مبنا سلایق شما و مشتریانتان سفارش می دهدر


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۷:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بررسی ویژگی برنامه نویس خوب

توان
مدیریت شکست هنگامی در زمینه برنامه نویس عالی سخن می‌زنیم یعنی بایستی اقتدار و توانایی مدیریت شکست را داشته باشد . برنامه نویسان بندرت موارد صحیح را در او‌لین امتحان می‌فهمند و در واقع از ناکامی می باشد که به اعتقادوباور میرسند . این حیاتی میباشد که برنامه نویسان خطاها و اشکالات خود را بیابند آنان را ببینند و باخت را آرم ای برای چالشی سریع در لحاظ بگیرد . برنامه نویس بایستی بتواند ناکامی را مدیریت نماید و در فیس لزوم عمل را دوباره شروع نماید . متاسفانه افرادی که در اولِ یادگیری و آموزش برنامه نویسی هستند با اولی ناکامی کلا برنامه نویسی را کنار میذارند و این حقیقتا ناراحت کننده می باشد .

طراحی سایت در مشهد

۱۵-
روحیه فعالیت تیمی درصورتی که قصد اینو دارید که در تیم ای کار فرمائید مسلما حتما می بایست روحیه عمل تیمی داشته باشید و باید مبانی اولیه عمل تیمی رو یاد بگیرید تا در ادامه راه دچار ایراد نشوید . این نکته رو هم فراموش نکنیم که برنامه نویس بایستی توان فعالیت با یوزرها کسب وکار، بازاریابی و پرسنل فروش و همیاران را داشته باشد . این مسئله نیز در ادامه راه و روش یاد می گیرید کافیه مقدار در موضوع آن مطالعه داشته باشید .

۱۶-
رغبت به تحقیق گویش برنامه‌نویسی صرفا گزیده از این کار هست . تولید کننده و گرداننده‌ی یک کمپانی بایستی در مسئله صنعت های ویژه کسب دانش نماید تا بتواند برنامه‌هایی پباده سازی نماید که برای کارمندان و مشتریانش اثرگذار باشند .

۱۷-
اهمیت به زمان آخری پروژه بسیاری از برنامه نویسان پروسه پروژه های خود را براساس بازه اتمام پروژه برنامه ریزی می کنند . برای مدیران دارای اهمیت هست که مناسب ترین برهه زمانی برای برنامه نویسی یک نرم افزار تازه یا تعمیر آن را بدانند، برنامه نویسان هم بایستی به بازه زمانی نهایی پروژه اهمیت دهند . این هم دارای اهمیت است که یک درخواست کننده زمانی برای نقطه پایان پروزه اختصاص دهد و آن را انتخاب کند .

۱۸-
امکان ارائه شاید این آیتم نیز تعجب برانگیز باشد ولی یک برنامه نویس خوب می بایست قابلیت و امکان ارائه داشته باشد . احتمال دارد شما بخواهید پروژه رو جایی ارائه دهید یا آن را به مشتری نشان دهید بایستی بتوانید به بهترین صورت ممکن آن را ارائه دهید . بارها چشم ام برنامه نویس های خوب و فوق العاده در زمینه کدنویسی که ضعف ارائه شدید داشته اند . سعی فرمایید در ادامه که برنامه نویس خوبی شدید روی این موضوع تمرکز بیشتری داشته باشید .

۱۹-
تطبیق با محفظه کار برخی از برنامه نویسان برای تمرکز نیاز به خموشی بدون نقص دارند، در حالی که سایر افراد در هرج و مرج پرورش می‌کنند . عادتهای شخصی کارمند بخش مهمی از منفعت وری کار می باشد . درصورتی که برنامه نویس بتواند خودش را با محیط عمل تطبیق دهد واقعا بضاعت و توان بالایی دارد .

۲۰-
مهارت حل مشکل یکی دیگر از خصوصیت های یک برنامه نویس خوب داشتن مهارت حل نقص‌ می باشد در شرای برنامه نویس این مهارت رو نداشته باشد با روبرو شدن با اولین ایراد کلا کنار می‌کشد یا این که کلا پروژه رو کنار می گذارد . برنامه نویس عالی می تواند برای هر خلل یک رویکرد حل درست پیدا نماید . این مهارت را بایستی روز به روز در خود تقویت کند .

نتیجه
گیری: در این مقاله ۲۰ ویژگی کلیدی برای یک برنامه نویس عالی رو مورد تحلیل قرار دادیم که هر کدام می تواند شرایط برنامه نویس از نظر جایگاهی و حقوقی تغییر و تحول دهد . در این لیست می توانستیم گزینه های دیگری رو نیز قرار دهیم البته به نظرم این ۲۰ قضیه جز موارد اساسی می‌باشند . عملکرد نمائید در طول یادگیری روی این موردها هم تمرکز داشته باشید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۱:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شناسایی مفهوم رنگ ها

 شناسایی
مضمون‌ رنگ ها
سبز: یک رنگ مثبت است که به معنا طراوت و طراوت، و هر فردی به راحتی میتواند این رنگ را قبول نماید .و عمده برای فروشگاههای اینترنتی که به حوزه کشاورزی وابستههستند کاربرد داراست .

طراحی سایت در مشهد

زرد:
رنگ روشن که می تواند شادی و بهروزی را نشان دهد
نارنجی: یک رنگ جالب و جادویی است که می تواند زمینه اعتنا و زمینه به کارگیری برای همه وب سایت های فروشگاهی و شرکتی قرار بگیرد .ولی این نکته حیاتی را فراموش نکنید که به کار گیری بیش از حد از این طیف رنگی قادر است موقعیت تعرضآمیز در وب سایت شما به وجود بیاورد .

قرمز: این رنگ، می‌تواند القا کننده هیجان وشادی به یوزرها باشد .شاید بتوان اظهار کرد این رنگ را می‌توانید برای فروشگاههای لوازم آرایشی و تولید ها دارای ربط استفاده نمایید .

بنفش: یک رنگ سلطنتی لاکچری که می‌تواند نشان دهنده ی اقتدار سازمانی شما باشد .

آبی: یک رنگ ملایم که معمولا برای وب سایت های خدماتی استعمال می‌شود .

سفید: یک رنگ کارکشته که احساس پاکیزگی و بی گناهی را ایجاد می کند . برای وب تارنما های مینیمالیستی به کارگیری می شود چون می تواند صلح و دوستی آمیز باشد .

سیاه: یک عدد دیگر از رنگ های توانمند است که برای مارک های highend استعمال می شود و یک تصویر براق را در ذهن مخاطب تولید می نماید .

شیوه
تعیین پالت رنگ مطلوب برای اینترنت وب سایت شما تعیین
پالت رنگ مناسب برای سایت
فهم نظریه رنگها یک قضیه میباشد . گزینش یک پالت رنگ برد آمیز مساله ی دیگری می‌باشد .ولی مدام نکات تاثیر گذار متعددی در تعیین پالت رنگ سازمانی شما تاثیر گذار است که سعی می‌کنیم به برخی از آنان اشاره کنیم .

اسم تجاری: در صورتی‌که شما یک کسب و کار جدید تاسیس دارید با رنگ هایی با سبک تازه که رقبایتان تا به حالا استفاده نکرده اند کار خود را آغاز فرمایید .

مخاطب شما: رنگ انتخابی می بایست نمایانگر رمانتیک باشد که برند شما قصد داراست آن را به مخاطبین خویش انتقال دهد .
داده ها مربوط به پرسنای مخاطب خویش را بشناسید و به صحت به آن ها جواب دهید
انتقال احساسات: در هنگام گزینش رنگ مطلوب در هنگام طراحی وبسایت همچنین در لحاظ بگیرید که چه مدل پاسخ رمانتیک شما می خواهید مردمان داشته باشند و یا چه روایت هایی را بگویید .

تعادل: در هنگام انتخاب یک پالت رنگی مناسب نکته حساس دیگری را بایستی در حیث بگیرید و آن هم هماهنگی در میان رنگ ها می باشد، هنگام تصمیم گیری برای گزینش یک پالت رنگی بهتر میباشد در آغاز فقط به رنگ غالب، تاءمل فرمایید . بعد بقیه ی لایه های پالت رنگی خویش را تکمیل فرمایید .

توجه به این نکته مضاعف حساس میباشد که رنگ های تیره خیس ابتدا به صورت بارز تر چشم می شود و وزن بصری بیشتری دارند، سپس رویکرد را برای رنگ های سبک تر و روشن تر گشوده می‌کنند .

در اینجا سعی کرده ایم یک فرمول کلی برای بنا کردن پالت رنگیتان بیان کنیم .

مراقب باشید به کار گیری از رنگ های بیش از حد، مالامال رنگ می توانند سبب خستگی دیده یوزرها شما شوند .

 

از
کجا میتوان الهام گرفت؟؟ بسیاری از سایت ها و ابزار ها وجود دارا‌هستند که میتوانید برای الهام دریافت کردن از طیف رنگی مناسب از آنان استفاده فرمائید .

برای مثال وب سایت Pantone آخری روند تغییر تحول رنگ در تمام گونه های هنرهای تجسمی، مد و داخلی، رنگ و پلاستیک را آماده می کند . پانتون یک شاخص رنگی فیزیکی و ابزار مناسب برای هر طراح و یا کسب و فعالیت اینترنتی می باشد .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۱:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خصوصیت های پباده سازی وب سایت شخصی ویژگی

پباده سازی سایت، صرفا به منظور به وقوع پیوستن اهدف تجاری انجام نمی شود و ممکن میباشد برای هدف های دیگری پباده سازی شود . به خواسته انتقال تجربیات، سوابق کاری، محصولات و خدمات خودتان نیز می توانید به پباده سازی تارنما مبادرت کنید . پباده سازی وبسایت شخصی به بسط سریع نام شما در فضای اینترنت کمک می کند . در راستی سایت فردی شما پایگاه حیاتی برندسازی فردی (Personal Branding) شما خواهد بود . شما کار کشته میباشید رزومه کاری، وبلاگ شخصی، گالری تصاویر، پروژه ها، اطلاعات تماس، شبکه های اجتماعی و . . . خود را در وب سایت شخصی تان قرار دهید . طراحی تارنما شخصی عالی به شما این قابلیت و امکان را می دهد که یک کارت ویزیت آنلاین داشته باشید و مارک سازی فردی تان را مقدمه فرمائید .

طراحی سایت در مشهد

خصوصیت
های پباده سازی وب سایت شخصی ویژگی
اولیه – حرفه ای بودن اشخاصی که به وبسایت فردی شما مراجعه می کنند و روئت کرد گذشته نسبت به شما و حوزه کاری و یا تخصص تان ندارند، از ظاهر وبسایت شما تاثیر زیادی می پذیرند . یک وب تارنما شخصی فن ای دارای ظواهر گرافیکی زیبا و متناسب با شخصیت شماست و توان ها و مهارت های شما را به فیس نوع بندی های مختلف به کاربران ارائه می دهد . وب وبسایت شخصی فن ای شما، دسترسی به شما در تمامی مکان ها و همگی برهه زمانی ها را برای یوزرها فراهم می کند .

خصوصیت
دوم – ریسپانسیو (واکنش گرا) بودن خواسته از طراحی سایت ریسپانسیو یا عکس العمل گرا، تغییر حالت ظاهری سایت با اعتنا به تغییر میزان کاغذ سناریو است، به طوری که نمایش وب وب سایت شما در تلفن همراه ها، تبلت ها، لپ تاپ ها و برگه نمایش های زیاد بلندمرتبه نحوه متفاوت باشد . امروزه بخش اعظم یوزرها به وسیله موبایل های هوشمند شان مبادرت به مرور صفحه ها اینترنت می کنند؛ بنابراین به کار گیری از آن در پباده سازی وب سایت شخصی شما فراوان اساسی می‌باشد .

خصوصیت
سوم – انعطاف پذیر بودن وبسایت شخصی شما بایستی به جور ای پباده سازی و پیاده سازی شود که به طور کامل متناسب با نیاز یوزرها بوده و هدف ها شما را محقق سازد .

خصوصیت
چهارم – مدیر آسان مدیریت پباده سازی وبسایت فردی باید دوچندان سهل و آسان و در عین حال کاربردی باشد .

ویژگی
پنجم – هزینه زیر طراحی سایت شخصی هزینه پباده سازی سایت شخصی نسبت به بقیه طراحی وبسایت های شرکتی، فروشگاهی، سازمانی و . . . نسبتا پایین خیس می‌باشد و در نوع بندی پباده سازی سایت ارزان قرار می گیرد .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۳:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

روش مقداری دهی به متغیر در php

روش
مقداری دهی به متغیر در php: در لهجه php برای مقداردهی به یک متغیر از شکل روبرو به کارگیری می شود . برای میزان دهی حرفه می توانید نیز از ‘ ‘ و هم از ” ” به کارگیری نمائید .

طراحی سایت در مشهد
assign Value to Variables $variableName
= 'variableValue'; تفاوت
استعمال از single quotation با double quotation در مقداردهی به یک رشته تنها تفاوت استفاده ‘ ‘ و ” ” در کدهای php این می باشد که در ” ” یا Double Quotation شما می توانید از نشانه { } در دربین کدهای خود های به کارگیری کرده و باطن آن به رخ مستقیم از اسم یک متغیر استعمال فرمائید . به این چهره php به رخ خودکار تشخیص می دهد که می بایست میزان متغییر به جای آن در داخل حرفه قرار گرفته و سناریو داده شود .

گونه های
متغیر ها در php : در لهجه php شما می توانید از جور های داده ای متعدد استفاده کنید .
انواع متغیر ها در php عبارتند از:
متغیرهای
عددی صحیح یا این که Integer متغیرهای
عددی اعشاری یا Float متغیرهای
حرفه ای یا String متغیرهای
بولین یا Boolean متغیر
های آرایه ای یا Array متغیرهای
یگانه نظیر NULL و empty متغیرهای
ارجاعی یا این که pointer //
String (Texts) $stringVar = "wpwebmaster .ir";
//
Integer numbers $intVar
= 30; //
Float numbers $floatVar = 7 .53;
//
Boolean $boolVar0
= false; $boolVar1
= true; //
multiple values $arrayVar
= array(7, 5, 3, 1, 55); //
null (empty) value ! $nullVar
= null; //
pointer Variable $pointer
= &$intVar; از
در بین بردن متغیرها در php : برای از فی مابین بردن یک متغیر در php کافی هست تا از دستور unset به کارگیری فرمائید .

//Destroy
a variable unset($variable);
بخش
پنجم: تشخیص اشکال متغیر ها در PHP برای
این‌که بتوانیم انواع متغیرها در php را شناسایی کنیم، php امکانات مختلفی را برای یوزرها فراهم کرده می‌باشد که در زیر به آن ها به چهره لیست وار اشاره می کنیم:
تشخیص
مدل متغیر در php با به کار گیری از دستور gettype : برای تشخیص اشکال متغیر ها در php شما می توانید از امر gettype استفاده نمایید .

تغییر‌و تحول
جور متغیر در php با استفاده از امر settype : برای تغییر تحول گونه متغیر ها در php شما می توانید از فرمان settype به کارگیری نمائید .

توابع
محاسبه کردن مدل متغیرها در php : شما برای تشخیص جور متغیر ها در در میان کدهای خود می توانید از توابع شرطی جان دار در لهجه php نظیر is_int و is_string و is_bool و is_float و is_array و is_numeric و is_null و is_integer و is_long و is_real و is_double و is_object و is_resource و is_scalar و empty و isset استفاده فرمایید .

//To
get the type of variable or object in php: use from gettype() method echo gettype($boolVar1) .
'
'; echo gettype($nullVar) .
'
'; echo gettype($intVar) .
'
'; echo gettype($stringVar) .
'
'; //If
you want to change the type of your variable: use from settype() method settype($intVar,
'string'); //To
check types in php, you can use other methods like these: echo 'is_bool($boolVar1) : ' . is_bool($boolVar1) .
'
'; echo 'is_bool($floatVar) : ' . is_bool($floatVar) .
'
'; //is_string($var);
//is_numeric($var);
//is_int($var);
is_integer($var); is_long($var); //is_double($var);
is_float($var); is_real($var); //is_array($var);
//is_object($var);
//is_resource($var);
//is_scalar($var);
//It will be true, if variable is int, bool, double or string //is_null($var);
//empty($var);
//True if is false, 0, "0", '', NULL, [], array(), $var //isset($var); //True if a value assigns to it . If it's NULL, it will be false .
طریق
یه خرده دهی به متغیر در php: در لهجه php برای مقداردهی به یک متغیر از شکل روبرو به کار گیری می شود .

//
assign Value to Variables $variableName
= 'variableValue'; انواع
متغیر ها در php : در لهجه php شما می توانید از دسته های داده ای متفاوت استعمال نمایید .
گونه های متغیر ها در php عبارتند از:
متغیرهای
عددی صحیح یا این که Integer متغیرهای
عددی اعشاری یا Float متغیرهای
فن ای یا String متغیرهای
بولین یا Boolean متغیر
های آرایه ای یا این که Array متغیرهای
مختص مثل NULL و empty متغیرهای
ارجاعی یا pointer //
String (Texts) $stringVar = "wpwebmaster .ir";
//
Integer numbers $intVar
= 30; //
Float numbers $floatVar = 7 .53;
//
Boolean $boolVar0
= false; $boolVar1
= true; //
multiple values $arrayVar
= array(7, 5, 3, 1, 55); //
null (empty) value ! $nullVar
= null; //
pointer Variable $pointer
= &$intVar; از
دربین بردن متغیرها در php : برای از در میان بردن یک متغیر در php کافی می باشد تا از امر unset به کار گیری نمائید .

//Destroy
a variable unset($variable);
بخش
ششم: تبدیل نوع متغیر در لهجه PHP در php شما می توانید نوع متغیرها را عوض کرده و نوع یک متغیر را به نوعی دیگر تبدیل نمائید .
به این عملیات type casting گفته شده و به صورت ذیل انجام می پذیرد:
//
Type Casting $a
= 20; $b
= (string)$a; $c
= (bool)$a; $d
= (float)$a; $e
= (array)$a; تبدیل
مدل متغیر به integer یا عدد صحیح: برای تبدیل دسته متغیر به integer در PHP می توانید از (int) و (integer) به کارگیری نمایید . علاوه بر این می توانید از تابع intval نیز برای این فعالیت به کار گیری نمائید .

تبدیل
جور متغیر به float یا عدد اعشاری: برای تبدیل گونه متغیر به float در PHP می توانید از (float) و (double) و (real) به کار گیری فرمائید . علاوه بر این می توانید از توابع floatval و doubleval هم برای این کار استعمال نمایید .

تبدیل
گونه متغیر به Boolean: برای تبدیل مدل متغیر به Boolean در PHP می توانید از (bool) و (boolean) به کارگیری نمائید . علاوه بر این می توانید از تابع boolval نیز برای این فعالیت به کار گیری فرمائید .

تبدیل
مدل متغیر به string یا رشته: برای تبدیل گونه متغیر به حرفه در PHP می توانید از (string) به کارگیری کنید . علاوه بر این می توانید از تابع strval نیز برای این عمل استفاده فرمائید .

تبدیل
دسته متغیر به object یا شی: برای تبدیل جور متغیر به object در PHP می توانید از (object) به کارگیری فرمایید .

تبدیل
جور متغیر به NULL: برای تبدیل نوع متغیر به NULL در PHP می توانید از (unset) استفاده نمائید .

تبدیل
جور متغیر به float یا عدد اعشاری: برای تبدیل مدل متغیر به float در PHP می توانید از (float) و (double) و (real) به کار گیری فرمائید .

تفاوت
به کار گیری از تغییر تحول جور یا casting با (int) با تابع ()intval هر دوی این ها در خروجی، یکسان میباشند اما تفاوت آن ها در این می‌باشد که با تابع intval می تواند مبنای تبدیل عدد را هم به تیتر پارامتر بپذیرد ولی (int) نمی تواند . به رخ پیش فرض تابع intval خروجی خود را بر مبنای قریه به شما می دهد .

سود
گیری برای مطلب گونه های متغیر ها در PHP در این مقاله به فیس خلاصه در مسئله امکانات لهجه php برای تعریف اشکال متغیر ها در php کلام شد و توضیح داده شد که روش توصیف متغیر در php به صورت ضمنی است .

همین طور در مسئله قواعد نامگذاری در گویش php سخن شد و شما با گونه های متغیر ها در php آشنا شدید . همچنین با توابع تشخیص و همین طور تغییر متغیرها در php آشنا شدیم .

در پایان هم در زمینه طریق تبدیل جور متغیر ها در گویش php به چهره خلاصه وار اشاره شد .

ممکن می‌باشد شما موارد بیشتری را بدانید که ما فراموش کرده ایم تا در این مطلب قرار دهیم .

در حالتی که شما از این موارد باخبر هستید، به طبع در بخش نظرها تیتر نمایید تا آن را به مقاله “انواع متغیر ها در php” بیشتر کنیم . در ضمن در صورتی‌که این مقاله را مفید دیدید، حتما آن را به دوستان خوب خود معرفی کرده یا این که در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۵:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فرق طراحی و برنامه نویسی

در گذشته در مطلب ای غیروابسته به سوال طراحی اینترنت چه چیزی است جواب دادیم و به صورت بی نقص نظارت کردیم که طراحی اینترنت وب سایت یا Web Design چیست و چگونه انجام می گردد . ولی در کنار پباده سازی وب، معنی دیگری با نام برنامه نویسی وب یا Web Development وجود دارد و این سوال پیش می‌آید که برنامه نویسی وب چه چیزی است . در این مقاله و فولدر ویدئویی بصورت بدون نقص میخواهیم به این سوال جواب دهیم .
با اینجانب همراه باشید

طراحی سایت در مشهد
برنامه
نویسی اینترنت چیست درصورتی که
به دنبال یک پاسخ خیلی بی آلایش البته کاربردی برای سوال برنامه نویسی اینترنت چه است هستید، فیلم تحت را مشاهده کنید


دانلود این فیلم آموزشی با حجم ۶۹ مگ
فرق
پباده سازی و برنامه نویسی هنگامی
که در خصوص ایجاد خدمت های آنلاین یا این که وبسایت های اینترنتی صحبت میکنیم،‌ با دو مضمون‌ متفاوت مواجه میشویم:
طراحی
وب یا Web Design برنامه
نویسی اینترنت یا این که Web Development درصورتی که
نمیدانید پباده سازی وب چیست، پیشنهاد می‌کنم این مطلب و فولدر آموزشی را مطالعه کنید: کلیه چیز در خصوص طراحی وب
بعضا از کسانی که در طراحی اینترنت نو کار هستند، ممکن می باشد این دو عبارت را بجای یکدیگر به کار ببرند . البته طراحی وب و برنامه نویسی وب،‌ به طور کامل با نیز مختلف هستند و تخصص‌های مجزایی هستند .

در شرای بخواهیم خیلی ساده به سوال برنامه نویسی وب چه چیزی است پاسخ دهیم، قبلی از آن می بایست تفاوت پباده سازی وب و برنامه نویسی اینترنت را ادراک کنیم .
در ذیل بصورت خیلی معمولی هر کدام از این مفاهیم را توضیح داده‌ایم:
پباده سازی اینترنت (یا پباده سازی اینترنت وبسایت یا این که Web Design) به فرایندی می‌گویند که در آن طراح وب‌، اقدام به طراحی چیزهایی میکند که کاربر آن ها را در صفحه مانیتور خویش میبیند . در واقع کار طراح اینترنت این می باشد که المان های یک وب سایت یا این که صفحه‌ی اینترنت را طراحی نماید و محل جای‌گیری آن ها را معین کند . خروجی کار یک طراح اینترنت کاملا برای کاربران معمولی قابل مشاهده می‌باشد و یوزرها آن‌را بصورت بی واسطه میبینند .

البته برنامه نویسی وب، متعدد با پباده سازی وب است .
در حالتی که بخواهیم بگوییم که برنامه نویسی اینترنت چه می‌باشد می توانیم آن‌را اینگونه تعریف کنیم:
برنامه نویسی وب (یا برنامه نویسی سمت وب یا این که Web Development) مربوط به تمام آن پردازشی هست که پشت صحنه انجام می‌گردد و استفاده کننده معمولی آن‌ها را نمیتواند ببیند . برای نمونه وقتی یک صفحه‌ی اینترنت یک درخواست به پایگاه داده (Database) ارسال می کند و نهایی مطالب سایت را از دیتابیس میگیرد، درخواست و کدی می باشد که استفاده کننده عادی آ‌ن‌را نمیتواند مشاهده نماید . به گویش ساده، کار یک برنامه نویس وب، تالیف کدهایی می باشد که در پشت صحنه پردازش‌هایی انجام ارائه میکنند که استفاده کننده نمیتواند آن پردازش ها را ببیند .

 

مقاله‌ی
مرتبط: طراحی وب چیست؟ همه چیز درباره‌ی پباده سازی وب سایت (Web Design) برنامه
نویسی وب چیست
یک‌سری
نمونه از برنامه نویسی وب در بالا یک تعریف زیاد معمولی از برنامه نویسی اینترنت ارائه دادیم و اندک ناچیز داریم به پاسخ سوال برنامه نویسی وب چیست نزدیک میشویم .
در اینجا می‌خواهیم چندکاری که برنامه نویسی وب برایمان می تواند انجام دهد را نمونه بزنیم:
برنامه نویسی اینترنت میتواند پایانی مقالات یک وب سایت را از پایگاه داده یا دیتابیس دریافت نماید و به کاربر سناریو دهد .
برنامه نویسی اینترنت می‌تواند فرم هایی که کاربران پر می نمایند (مثل فرم ورود یا تصویب نام) را بررسی و پردازش کند .
برنامه نویسی اینترنت می‌تواند اطلاعاتی را وارد دیتابیس نماید .
برای مثال هنگامی شما یک حیث در یک تارنما درج میکنید، آن حیث شما به وسیله برنامه نویسی سمت وب، وارد مقر داده یا این که دیتابیس میشود برنامه
نویسی سمت وب قادر است اطلاعات مختلفی از شما را در مرورگرتان ذخیره نماید (مثل نام کاربری و کلمه عبور شما برای ورود های بعدی به به عبارتی سایت) و
اشکال متفاوت شغل های دیگر که به وسیله برنامه نویسی سمت وب انجام میشود

توان
صفحه های اینترنتی درصورتی که بخواهیم راستگو باشیم، توان صفحات اینترنتی به برنامه نویسی سمت اینترنت است . درصورتی که برنامه نویسی سمت وب نباشد، بیش از ۹۵ درصد وبسایت ها (آمار غیردقیق) تمام عملکرد خویش را از دست می دهند .

برای جواب به سوال برنامه نویسی اینترنت چه است باید قبول کنیم که در وب سایت های اینترنتی صورت و ظاهر حساس هستند، البته آن چیزی که به بسیاری از تارنما های اینترنتی ارزش میدهد، کاری میباشد که آن سایت ها انجام وارد می کنند و میگردد اعلام کرد که کارایی بیش از ۹۵ درصد تارنما ها به برنامه نویسی وب بستگی دارد .

یکی از مهم ترین کارهایی که برنامه نویسی اینترنت میتواند انجام دهد، برقراری ارتباط با پایگاه داده یا دیتابیس هست . بسیاری از سایت ها، سعی خویش را با دیتابیس به دست می آورند . و زبان های برنامه نویسی وب این قابلیت و امکان را به شما عرضه میکنند که با دیتابیس رابطه برقرار کنید و اطلاعات را از آن بخوانید و یا این که اطلاعاتی را وارد آن نمائید .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۳:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

توصیه هایی برای طراحان وب

طراح وب بودن گاهی می‌تواند شم کمپانی در یک ورزش قدرتی را به شما منتقل کند . بعضا از طراحان اینترنت چه بسا وقت رمز خاراندن نیز ندارند و برخی دیگر معطل می باشند تا پروژه‌ای به آنها واگذار شود . شرایط مالی این افراد هم میتواند پستی‌وبلندی‌های زیادی داشته باشد .

فشار دیگری که به طراحان وارد میشود از سوی مشتریان هست . علاوه بر این، از یک طراح انتظار میرود تا خود را با پایانی ترندهای روز همپا کند و تازه‌ترین تکنیک‌ها را خاطره بگیرید .

طراحی سایت در مشهد

نکته‌ای که دیدنش برای ما طاقت فرسا به لحاظ میرسد این می باشد که بخش اعظمی از کارهایی که ما انجام میدهیم ممکن می باشد بهره‌وری معکوس داشته باشد . حتی درصورتی که نیت خیر از انجام بعضی امور داشته باشیم، بازهم سوای درایت تیشه به ریشه خودمان می زنیم . در این مقاله از خبر نامه آموزشی هاست جمهوری اسلامی ایران ۵ توصیه که طراحان وب باید برای ارتقاء بهره‌وری خود به‌کارگیرند تا از تضعیف موقعیت شغلی و شعف عمومی آن‌ها خودداری شود را برایتان ذکر کرده‌ایم . در‌صورتی‌که هرمورد از این ۵ موضوع گفته‌شده را در خود می‌بینید، بایستی سریعاً آن را کنار بگذارید .

۱-
سعی فراوان برای یادگرفتن همه‌چیز را متوقف کنید
ادامه تحصیل و فراگیری یکی از کلیدهای موفقیت بلندمدت است؛ اما گاهی ما فشاری دوچندان را بر خودمان اجبار می‌کنیم تا هر مهارت جدید بی‌ارزشی را خاطره بگیریم . مطالعه در مورد پایانی و بزرگ‌ترین ترندهای روز طراحی اینترنت و خطور این تامل به ذهن ما که «من از سایر جامانده‌ام» مضاعف سهل است؛ ولی راستی این میباشد که اکثری از چیزهایی که امروز می خوانیم احتمالاً در آتی به کارمان نمی‌آیند . ازنظر تئوریک، شما ممکن میباشد بخش متعددی از بازه با ارزش خود را صرف غرق شدن در دانش فرمایید ولی بعدها متوجه گردید که مسیر اشتباهی را در پیش‌گرفته‌ بودید .

به‌جای این کار در هنگام گزینش مهارت‌های تازه برای یادگیری گزینشی فعالیت فرمائید .
به این مسئله فکر نمائید که مهارت نو تا چه میزان به کاری که اکنون انجام می‌دهید دارای ربط می‌باشد و میتواند باعث ارتقای آن شود؟ آیا این مهارت شما را کارکشته خواهد ساخت اثربخشی کار خویش را افزایش دهید؟ آیا مزیت مالی بیشتری برای شما به هم پا دارد؟
بخش اعظمی از طراحان بازه زمانی متعددی در اختیار ندارند تا آن را به یادگیری اختصاص دهند . به همین حافظه باید بازه زمانی محدود خود را به یادگیری مهارت‌هایی اختصاص دهند که اطمینان دارند برایشان موءثر بهره خواهد بود . شما نباید اسیر جو گردید و تمرکز خویش را محدود فرمایید .

 

همت
بسیار برای فراگیری همه‌چیز را متوقف کنید


۲-
خودتان را با بقیه طراحان مقایسه نکنید
طراحان جوان معمولاً مبتلا این نادرست می گردند و مراحل کار و شغل های خویش را دائماً با نمونه کارهای بقیه طراحان مقایسه می‌کنند . این طراحان تازه‌کار نمونه‌های برنده سایر افراد را میبینند و آرزو میکنند که این دستاوردهای موفق و چشمگیر از آن آنها بود . این کار کاملاً غلط می باشد و اوضاع روحی شما را بر هم میزند .

مشکلی وجود ندارد که ببینید بقیه طراحان چطور عمل می‌کنند؛ اما نباید خودتان را با آن ها مقایسه فرمائید . به‌عبارت‌دیگر، از امور و موفقیت‌ آن ها برای ذیل کشیدن خودتان استفاده نکنید . هر طراح اینترنت سبک، مجموعه مهارتی و رویه منحصر به فرد خودش را دارد . از شغل های دیگران الهام بگیرید؛ ولی تصورش را هم نکنید که شما حتماً بایستی مثل آن ها باشید . تنها باید تلاش نمایید شایسته ترین نسخه از خودتان شوید .

 

خودتان
را با سایر طراحان مقایسه نکنید


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۱۵:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)