مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

جوملا چیست؟

جوملا
چیست؟ سامانه مدیر محتوا (به انگلیسی: Content Management System و به اختصار: CMS) نرم‌افزاری است که با بهره‌گیری از خزانه اطلاعاتی امکان درج، ویرایش، تکثیر و مدیر داده‌ها را فارغ از نیاز به دانش برنامه‌نویسی فراهم می نماید . برای نمونه، سامانهٔ مدیر محتوای ویکی‌پدیا، نرم‌افزار ویکی مدیا است .

طراحی سایت در مشهد

CMS یک برنامه نرم افزاری روی سرور میباشد که به رئیس وب سایت امکان این را میدهد تا محتوای تارنما را سوای نیاز به طراحی مجدد سایت، تغییر تحول دهد . در واقع طرح اول سایت، یک بار با به کارگیری از سیستم مدیریت محتوا طراحی و یک‌سری قالب گرافیکی برای صفحات پباده سازی و روی تارنما شما نصب می‌گردد . هم اکنون شما به راحتی میتوانید صفحه های دیگری به وب سایت اضافه، حذف و یا ویرایش نمائید .

با به کار گیری از CMS، وب سایت شما هرقدر نیز که گسترده باشد، یک اپراتور ساده می تواند آنرا با سهولت حفظ و به روزرسانی نماید . نیازی به پرداخت هزینه دوچندان برای به روز رسانی توسط یک طراح وب رشته ای نخواهد بود . به‌علاوه به آسانی قوی خواهید بود هر سرویسی را که بخواهید به تارنما بیش تر فرمایید . در واقع شرکت‌های طراحی وب، سال ها تجربه خود را در خط مش اندازی اینترنت سایت های متفاوت در قالب یک قابل انعطاف افزار CMS به شما ارائه می دهند و شما می توانید از تجهیزات مهیا این نرم افزارها غایت به کارگیری را کنید .

با اعتنا به این‌که قسمت های متعدد یک قابل انعطاف افزار CMS از گذشته طراحی و مهیا گردیده اند، رویکرد اندازی تارنما های متکی به قابل انعطاف افزار CMS معمولاً زیاد سرعت بالا تر از وبسایت های ایستا (Static) رخ می پذیرد .بزرگ‌ترین مزیت CMS به پباده سازی سنتی در همین قضیه هست . با به کار گیری از CMS، شما برای به روز رسانی وب سایت خویش صرفا به یک کامپیوتر متصل به وب نیاز خواهید داشت و برای این کار از هیچ نرم افزار دیگری ضروری نمیباشد به کار گیری نمائید .
قالب فارسی جوملا مطلوب طرحی و شیوه اندازی اینترنت سایتهای معرفی اشخاص با جوملا 3 ( پشتیبانی از چندزبانگی برای خط مش اندازی وب سایتهایی به لهجه پارسی ، انگلیسی ، عربی و . . . ) وب وبسایت خود را در 5 دقیقه خط مش اندازی کنید و یک سایت بی نقص مثل دمو را با تمام جزئیات خط مش بروی وب سایت خود داشته باشید این قالب که طراحی گردیده با قاب ورک Helix3 محبوبترین قاب ورک جوملا می باشد همینطور با استعمال از پلاگین های قدرتمندی زیرا (Acymailing) , (K2) , (Sp Page builder) , (Sp Simple Portfolio) , ( Sj Module Tabs ) , ( Sj Video Box ) , ( SP Simple Portfolio Module ) , ( SJ Contact Ajax ) , ( SJ Social Media Counter ) , ( SP Weather ) , ( SJ Twitter Slider ) , ( SJ Instagram Gallery ) , ( SJ Mega Menu ) که در مدیریت هرچه خوب تر تارنما شما را امداد خواهند نمود و شما نیاز به نصب افزونه هایی با کاربری مشابه نخواهید داشت . با استفاده از این قالب شما قابلیت شیوه اندازی وب تارنما های شخصی , معرفی عمل را صرفا در 5 دقیقه خواهید داشت کافیست فقط پس از خرید جنس بسته نصبی فارسی یا انگلیسی را نصب نمایید تا یک سایت بی نقص شبیه آنچه در دمو مشاهده می نمائید برای شما رویه اندازی شود و اگر در نصب هر فرآورده اختلال داشته باشید پشتیبانی پی سی تمپلیت جایگاه در آغاز برای شما بسته نصبی خریداری شده را به فیس کاملا بدون پول نصب و تحویل شما خواهند داد و پس از آن اقدام به دستکاری و درج مطالب خود فرمایید . با دقت به پارسی سازی استاندارد این قالب خوشگل نیز حال می توانید نسخه فارسی این قالب را مشاهده فرمائید برای اینکار کافیست بروی دکمه دمو پارسی کلیک فرمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۰:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت

تبلیغات
اکثری از کمپانی ها همت می نمایند یک تجربه خوب برای مشتریان تولید نمایند . ولی تعداد اندکی تمایل دارا هستند که تغییرات اضطراری را برای تحقق این وعده انجام دهند . در واقع بیشتر آن‌ها چه بسا نمیدانند که تجربه آن ها چقدر می تواند بد باشد . به همین برهان ما یک کتاب نو به نام "انقلاب تجربه کاربری"، یک نقشه جنگجویانه عملی برای قراردادن استفاده کننده در قلب کمپانی شما گرد هم آورده ایم .
کتاب را هم حال اخذ نمائید چرا UX با اهمیت است ؟
امروزه ، با تاکید مضاعف در طراحی کاربر محور ، توضیح و توجیح اهمیت طراحی و افزایش تجربه کاربری تقریبا غیرضروری به حیث میرسد . به آسانی میتوان اظهار کرد " تجربه کاربری فراوان با اهمیت هست زیرا مستقیما با نیازهای کاربران سروکار دارااست و کافیست بگوییم _ تمامی با آن راضی و خوشنود خواهند بود .

طراحی سایت در مشهد

به هر درحال حاضر ، اشخاصی که در صنعت طراحی سایت پیشین از بنا کردن طراحی کاربر پسند کارمیکردند ، ازدسترس بودن و به کارگیری وب سایت به چهره متفاوت و به صورت دیگری برای تولید اینترنت تارنما ها به کارگیری میکردند . قبل از این که مشتریانمان (و ما) بها پباده سازی استفاده کننده محور را متوجه شویم ، تصمیمات مربوط به طراحی را براساس 2 چیز میگرفتیم : چیزی که فکرمیکردیم حیرت انگیزاست و چیزی که مشتری میخواست ببیند .

ما بر مبنا آنچه که تامل می کردیم، تعامل را تولید میکردیم - برای خودمان طراحی میکردیم . مرکزتوجه را بر روی زیبایی و اسم تجاری ( مارک ) قرار میدادیم ، با بی توجهی نسبت به افرادی میخواهند از وب وبسایت به کار گیری کنند که چه رمانتیک راجع به آن خواهند داشت .

 

هیچ علمی در پشت آنچه ما انجام میدادیم وجود نداشت . ما آن عمل را انجام دادیم به ادله این که نتایج عالی به نظر برسند ، زیرا آفریننده بودند (بنابراین فکرکردیم) زیرا ما چیزی را میخواستیم که مشتریانمان میخواستند .

روند
تصمیم گیری ولی این دهه شاهد تغییر و تحول صورت در دنیای وب بوده هست . خیر تنها بخاطر این که در تمامی جا وجود دارااست - اینترنت در سال 2008 حداقل 1 .5 میلیارد استفاده کننده در سراسر دنیا داشته می‌باشد - لکن اینترنت تارنما ها مضاعف پیچیده و بی نیاز شده اند که اما دوچندان مفید می باشد ، آنها میبایست پباده سازی های تجربه کاربری عالی داشته باشند .

به علاوه ، یوزرها به راه و روش های متفاوت به تعداد متعددی از وب وب سایت ها دسترسی دارا‌هستند : دستگاه های تلفن همراه ، دیده انداز بزرگ از مرورگرها ، انواع مختلفی از اتصالات اینترنتی و . . .همچنین ما به اهمیت قابل دسترس بودن نیز با خبر گردیده ایم - دسترسی جهانی به تولید ها مبتنی بر اینترنت - نه صرفا برای کسانی که نیازهای خاصی دارند، برای مثال برای خواننده گان کاغذ سناریو و دستگاه های ورودی تازه و غیر سنتی ، بلکه برای تمام کسانی که اتصالات پهنای باند ندارند یا کسانی که دستگاه های تلفن همراه قدیمی تر و غیره دارا هستند .


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۴۱:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تجربه طراحی سایت 1

کلیه ی کمپانی ها تلاش می‌کنند یک تجربه ی خوب برای مشتریان ساخت کنند . اما تعداد یه خرده از آن ها می توانند تغییرات ضروری را برای عملی شدن این وعده به انجام برسانند . در راستی اکثر زمان ها آنها حتی نمیدانند که چقدر تجربیات آنها می تواند برای مشتریان بد جلوه نماید . به همین دلیل ، ما یک کتاب تازه به نام "انقلاب تجربه کاربری ، یک نقشه عملی برای قرار به دست آوردن یوزرها در قلب شرکت شما گرد نیز آورده ایم . کتاب را هم حال اخذ کنید .

طراحی سایت در مشهد

اینترنت تارنما ها و نرم افزار های زیر وب به تدریج پیچیده خیس گردیده اند به ادله این که فناوری و شیوه های صنعتی در درحال حاضر پیشرفت هستند . چیزی که پیش از این بعنوان یکی از شیوه های رسانه ای راکد به کارگیری میشد امروزه به یک تجربه بی نیاز و تعاملی تبدیل گردیده می‌باشد .

اما صرف حیث از چگونگی تغییر و تحول در فرایند به عمل رساندن آن ، موفقیت یک وب تارنما هنوز متعلق به یک چیز میباشد : اینکه یوزرها آن را چه‌طور می بینند ." آیا این وب تارنما برای من قیمت قائل شده میباشد ؟ آیا به کارگیری از آن سهل وآسان هست ؟ آیا از آن لذت می برم ؟ این ها سوالاتی میباشند که در ذهن بازدیدکنندگان برای اینکه بتوانند با تولید ها ما ارتباط برقرار کنند میگذرد ، و آنها پایه تصمیمات خود را به صورتی صورت وارد می کنند که به یک مشتری پابرجا و همیشگی تبدیل شوند .

تجربه
کاربری چه است ؟ تجربه کاربری ( اختصارا UX ( احساسات یک فرد ، وقتی که با یک سیستم تعامل برقرار میکند را بیان می‌نماید .
سیستم موردنظر میتواند یک اینترنت تارنما ، یک نرم افزار یا این که نمایشگر یک قابل انعطاف افزار باشد که به طور کلی در بافت نوین امروزی به صورت تاثیر متقابل بین بشر و کامپیوتر شناسایی می‌گردد ) HCL (
تجربه
کاربری چیست ؟ کسانی که در UX کار می کنند (بنام طراحان UX) چگونگی احساسات یوزرها را در مسئله یک سیستم مطالعه و محاسبه می کنند ، به دنبال چیزهایی همچون استعمال آسوده ، ادراک بها سیستم ، اثر گذار بودن ، همت در انجام امورمهم و غیره می باشند .

 

مطالعه
اکثر در SmashingMag: پیوند چرا تجربه کاربری نمیتوانست پباده سازی شود؟ برنامه ریزی پروژه های UX را به طور موءثر انجام دهید
25
فیلم تجربه کاربری که ارزش زمان گذاشتن را دارند
تجربه
کاربری خوب تر با داستان گویی 10 اصول موثر پباده سازی اینترنت به طور کلی طراحی تجربه کاربری برای گرفتن پاسخ "بله" به تمام آن سوال ها در کارایی می‌باشد . هدف این موعظه ها ، آشناکردن شما با نظم حرفه ای پباده سازی UX در زمینه سیستم های مبتنی بر وب مثل اینترنت تارنما ها و نرم افزار ها می‌باشد . طراحان UX همینطور به سیستم های فرعی و فرایندهای درون سیستم نیز دقت می نمایند . به عنوان مثال، آنان ممکن میباشد فرایند پرداخت آنلاین یک وب سایت تجارت الکترونیکی را موضوع محاسبه قرار دهند تا ببینند آیا کاربران پروسه خرید تولیدات از وب تارنما را خوب و براحتی متوجه میگردند .آن‌ها می توانند با مطالعه اجزای پایین سیستم، همچون چک چگونگی عملکرد و لذت بخش بودن آن ، در تکمیل تجربه کاربران در فیلدهای محل ورود یک فرم وب، عمیق تر کاوش نمایند . در مقایسه با بسیاری از فن های دیگر، به خصوص سیستم های مبتنی بر وب ، UX نسبتا جدید میباشد . اصطلاح "تجربه کاربر" بوسیله پزشک معالج دونالد نورمن ، یک محقق علم ها شناختی ابداع شوید ، همچنین او اولی کسی بود که اهمیت پباده سازی کاربر محور را بیان کرد . (به این مضمون‌ که تصمیمات پباده سازی میبایست بر مبنا نیاز و خواسته های مشتریان باشد) .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۳۱:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

دنبال ساخت وب سایت با وردپرس هستید؟

دنبال
ساخت وب سایت با وردپرس هستید؟
در این مطلب صفر تا صد تولید وب سایت با وردپرس توضیح داده میشه که خیلی آسوده بتونید سایت خودتون رو رویکرد اندازی فرمایید .

طراحی سایت در مشهد

در صورتی‌که دوست دارید این کارهارو به متخصص این کار بسپارید میتونید از بخش پیشنهاد نصب وردپرس با ما تماس بگیرید .

ویدیوی این آموزش به چهره کامل و قدم به گام در عصر های آموزشی دسخط وجود دارد .
برای این‌که راحتتر آموزش رو دنبال فرمائید و توضیحات کاملتری رو بشنوید میتونید از پیوند ذیل به کار گیری کنید:


فراگیری
ایجاد تارنما در کمتر از 2 ساعت


برای این‌که مطمئن باشید شایسته ترین سیستم رو برای ساخت وب سایت خودتون تعیین کردید باید به این قضیه اشاره کنم که بیش از 30% تارنما های کل اینترنت با وردپرس پباده سازی گردیده اند . به عنوان مثال شرکتهایی مانند ادوبی، سونی، بلومبرگ، بی بی سی، کاخ سفید و … (و من و شما) وردپرس رو گزینش کردیم .

تلاش اینجانب در این مطلب این بوده که شایسته ترین فراگیری گام به قدم برای ایجاد تارنما با وردپرس رو برای اشخاصی که کد نویسی نمیدونند ارائه بدم و آرزو وارم که خوشتون بیاد و براتون موثر بوده باشه .

مواردی
که در این یادگرفتن به آنها میپردازم:
انتخاب
و خرید یک اسم دامنه انتخاب
بهترین هاست برای وردپرس اتصال
دامنه و هاست مقدمات
نصب وردپرس (ساخت دیتابیس و آپلود فایلها) فراگیری
نصب وردپرس آموزش
نصب پلاگین های وردپرس فراگیری
نصب پوسته وردپرس آموزش
ارسال نوشته در وردپرس

در نقطه پایان این فراگیری شما یک سایت وردپرسی برای خودتون شیوه اندازی کردید و صاحب و مالک سایت خودتون هستید .

 

برای استارت فراگیری بهتره اولیه چندین توضیحات و تعاریف رو بگم تا راحتتر بتونیم ادامه بدیم .

 

هزینه
سایتی که خودمون میخوایم بسازیم چقدر هست؟
با اعتنا به وبسایتی که میخواید با وردپرس شیوه اندازی کنید، ممکنه هزینه ای فی مابین 100 هزار تومن تا 30 میلیون تومن (که مطمئنا در اون حالت درامد شما از وب سایت نیز قابل توجه هست) براتون داشته باشه . هزینه ها مربوط میشه به شرکت های هاستینگ و ارائه دهنده دامنه و در حالتی که نیاز به سفارشی سازی بیشتری داشته باشید می بایست هزینه سفارشی سازی رو نیز پرداخت کنید به برنامه نویسی که این فعالیت رو میکنه .
در کل هزینه ای که برای شما در حالت عادی خواهد داشت چیزی کمتر از 100 هزار تومن است که در ادامه فراگیری متوجه خواهید شد .

 

چه
چیزهایی نیازدارم تا وبسایت خودم رو بسازم؟
برای
تولید تارنما به موردها زیر نیاز داریم که طی فراگیری مورد ها رو فراهم میکنیم:
یک
نام دامنه یک
هاست خوب پوشه
مربوط به نرم افزار وردپرس


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۹:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویژگی های وبسایت خوب

کسی نمی‌باشد که امروزه اهمیت وب سایت خوب را دست‌کم بگیرد . البته داشتن یک تارنما خوب چه گونه ممکن است؟ طراحی یک تارنما خوب چه است و چه طور این فرمان محقق می‌شود . تلاش شما می بایست این باشد که با فناوری های نو سایتی با خصوصیت های مناسب برای موتور های کاوش و کاربران پباده سازی فرمایید . در زیر قصد داریم 13 خصوصیت یک تارنما خوب را برای شما لیست کنیم تا بکمک آن بتوانید ساینی مطلوب برای خویش دست و پا کنید .
۱ .اهمیت محتوای تارنما خوب: سفارش میشود که محتوایمان را از پستوی وب سایت در بیاوریم و همانند یک منوی عالی سرآشپز فن ای، در دسترس مخاطب و در ورقه اصلی سایت بگذاریم . رعایت همین نکته کوچک کمک می کند که بازدیدکننده همیشگی شما به راحتی با یک نگاه می تواند بفهمد کدام بخش ها جدیدا به روز گردیده و سریع می رود رمز اصل مطلب .
در نظر داشته باشید که محتوای وبسایت خوب می بایست بخوبی بهینه‌سازی گردیده و به روز باشد .
ناگفته پیداست که محتوا فقط به معنای نوشتار نمی‌باشد بلکه علاوه بر متن دربرگیرنده صوت، ویدئو، عکس، پوستر، اینفوگرافیک و بقیه فایل‌ها هم میباشد

طراحی سایت در مشهد


۲ .ظواهر یک وب سایت خوب: زمانی کسی وارد تارنما شما می شود او‌لین موضوعی که نظر انها را به خود جلب می نماید صورت ظاهری سایت شماست . ناچیز هستد اشخاصی که فقط محتوا برایشان مهم باشد و آنگاه از محتوا سراغ شکل ظاهری بروند خیلی اندک .
وبسایت می بایست دارنده هارمونی در رنگ‌ها و تیتر خوانا و دسترسی سهل و آسان به تمام محتوا‌ها و یک خصوصی گرافیک باشد . استفاده از فونت‌های مطلوب و عدم استفاده از تعداد متعددی از فونت‌های نا مربوط در ظاهر وبسایت تاثیر بسزایی دارد . رنگهایی با کنتراست ذیل به تیتر پس قضیه برای وب سایت سفارش می‌شود . وجود تصاویر اندک حجم و دیدنی قادر است مدت حضور مخاطب را در وبسایت بالا برنده شود و از این نظر از اهمیت بسزایی برخوردار هست . هم چنین لوگوی شما معرف وب سایت شماست . سایت بدون لوگو معنا ندارد چون لوگوی وبسایت به تیتر آدرس از وب سایت شما در همگی جا خواهد بود و مدام هنگامی که یک بازدید کننده لوگوی شما را در سایتی دیگر میبیند وبسایت شما را به یاد می آورد . لوگوی طراحی گردیده برای شما می بایست دارای یک بار معنای مختص دارای ارتباط با زمینه وبسایت شما باشد .

بطور کلی وجود گرافیک مناسب در سایت از دیگر ویژگی های یک وب سایت خوب به شمار می آید . در گرافیک سایت نبایستی از رنگ های زننده یا نامرتب استفاده کرد .رنک بکگراند باید با رنگ نوشته کامال در مغایرت باشد .خوب تر است در گرافیک وب سایت تنها از 3 رنگ حیاتی به کارگیری کنیم .

همچنین
بایستی بدانید که اینترنت وب سایت هایی که به خیر پباده سازی نشده باشند مشکلاتی از قبیل:
عدم
داشتن معیارهایی برای گوگل فرندلی بود سایت نرخ
خروج بالای کاربران زمان
برهه زمانی خیلی کوتاه یوزرها در سایت عدم
بازدید کاربران از صفحه‌های متفاوت سایت و…


۳ . بهینه‌سازی و سئوی وبسایت عالی : در قضیه سئو کلام دوچندان شده است . محتوای وب سایت می بایست در قضیه یک موضوع یگانه باشد و در فاصله زمانی مشخص بروزرسانی شود تعالی مشتریان خویش را از دست خواهد اعطا کرد .ابدا
از روشهای فریبنده برای سئو تارنما استفاده نکنید!
سفارش ما به شما این است که از سه راه طلایی مشهور سئو به کار گیری کنید: رعایت اصول کدنویسی، ایجاد محتوای مفید، و تبادل پیوند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۴۷:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)