مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

خصوصیت های قابل انعطاف افزاری هاست چه است؟


خصوصیت های قابل انعطاف افزاری هاست چه است؟
به عبارتی‌طور که گفتیم سرورها یک سیستمی مانند همین لپ‌تاپ فردی خودمان می باشند. و لپ‌تاپ ما برای استعمال بی تردید به سیستم برهان نیاز داراست. به همین رخ سرورها هم دارنده سیستم دلیل میباشند. و از دو سیستم استدلال لینوکس و ویندوز استعمال می کنند. حال کافی میباشد بدانیم تفاوت این دو با هم در چه می باشد و کدام یک برای ما بهتر میباشد؟

طراحی سایت در مشهد

مقایسه هاست ویندوز و هاست لینوکس
در بنا شده در این مقایسه قرار وجود ندارد بگوییم دربین لینوکس و ویندوز کدام خوب میباشد و کدام به درد نمیخورد! هرمورد از این سیستم برهان‌ها حالت و تجهیزات خاصی دارا‌هستند و گزینش شما می بایست براساس دسته سایتتان باشد. برای اطلاع از قوانینی که گفتم، بگذارید از جنبه‌های مختلف مقایسه‌ای در میان لینوکس و ویندوز داشته باشیم.

از حیث گویش برنامه نویسی: هاست ویندوز به وسیله کمپانی مایکروسافت ارائه شده‌است. و تنها از گویش‌های برنامه‌نویسی ASP و NET پشتیبانی می کند (که خب صاحب و مالک امتیاز این دو گویش خویش کمپانی مایکروسافت میباشد!) ولی آمار نشان میدهد که اکثر وبسایت‌های عالم با گویش PHP برنامه نویسی شدند. یک امتیاز مثبت برای هاست لینوکس! زیرا لینوکس به طور کامل سازگار با گویش PHP میباشد.
از دید سیستم‌های مدیر محتوا: اکثر سیستم‌های رئیس محتوا مثل وردپرس، جوملا، دروپال، دیتالایف و دکان ساز دوستداشتنی پرستاشاپ بر اساس PHP نوشته شدند. و تنها هاست لینوکس قادر است از این برنامه‌ها پشتیبانی نماید.
از نگاه در اختیار گرفتن پنل: به عبارتی‌طور که اشاره کردیم در اختیار گرفتن پنل Cpanel اینک از شایسته ترین رابط‌های گرافیکی میباشد (که اتفاقا در صورتی نو‌فعالیت می‌باشید یادگرفتن‌های فراوانی در وب برای عمل با این پنل موجود هست.) در هاست لینوکس می توانید از در اختیار گرفتن پنل‌های Cpanel ، Direct admin ، Kloxo و Zpanel استعمال فرمائید. و درهاست ویندوز از Plesk و Website panel.
از حیث سرعت: در واقع سرعت هاست طولانی تر به خصوصیت‌های طاقت فرسا‌افزاری برمی‌گردد و ربط چندانی به سیستم دلیل سرور ندارد! البته می‌قدرت اعلام کرد در مواقعی هاست لینوکس سرعت بیشتری از ویندوز داراست. چرا؟ زیرا لینوکس ابزارهای متعددی برای سئو و ارتقا سرعت وبسایت پیش‌بینی نموده است.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۵:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

Goal معیاری برای سنجش تلاش تارنما


Goal معیاری برای سنجش تلاش تارنما شماست. تا هنگامی یک Goal تهیه نکرده باشید نمی توانید متوجه گردید که سایت شما به چه معیار سعی نیکی داشته میباشد. برای فهم و شعور بهتر مثالی می زنیم، یک Goal می‌تواند هدف ها تارنما و کسب و عمل شما باشد. به عنوان مثال Goal برای یک تارنما فروشگاهی میتواند خرید یا این که پرداخت باشد، قادر است Sub Scribe کردن خبر نامه ی ایمیلی باشد و یا این که حتی عضویت در وبسایت.

طراحی سایت در مشهد

به عنوان مثال:
فرض فرمایید ما یک ورقه ی عضویت به ازاء اخذ یک پوشه دانلودی داریم، زمانیکه استفاده کننده نشانی آدرس اینترنتی خویش را وارد نموده و بر روی عضویت کلیک میکند، به ورقه ی ثابتی به خواسته قدردانی از عضویت مخاطب و موعظه جهت ادامه ی پروسه دانلود انتقال می یابد. با ورود استفاده کننده به‌این برگه که اصطلاحاً ورقه ی سپاس از مشتری گفته می‌شود، برای ما یک Goal محسوب خواهد شد. برای تثبیت این Goal در گوگل آنالیتیک فرایند ذیل را دنبال فرمائید:
در حساب گوگل آنالیتیک خویش، وارد منوی Admin از navigation بالای برگه گردید.
از نصیب View ، آیتم ی Goals را گزینش فرمایید.

 


توجه داشته باشید درین نصیب محدودیت تولید Goal دارید و گوگل آنالیتیک به شما 20 goal اذن میدهد ساخت نمائید و Goal های تولید گردیده را نیز نمی اقتدار حذف نمود و صرفا می‌توانید آن را دستکاری فرمائید. پس در تولید Goal های ضروری و درست توجه نمائید .
برای تولید یک Goal نو بر روی New Goal کلیک فرمایید.

 

 

سه مرحله ی ذیل را بایستی طی فرمایید که بایستی آنان‌را مطابق زیر انجام دهید:

Goal Setup

درین مرحله می بایست طریق ی اعمال پیکربندی Goal را تعیین فرمائید. ما از Template به کارگیری می‌کنیم. بر روی Continue کلیک کنید.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۶:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

عدم داشتن معیارهایی برای گوگل فرندلی بود وب سایت


همینطور بایستی بدانید که وبسایت هایی که به نیکی پباده سازی نشده باشند مشکلاتی از قبیل:

عدم داشتن معیارهایی برای گوگل فرندلی بود وب سایت
نرخ خروج بالای یوزرها
بازه زمانی زمانه خیلی کوتاه یوزرها در وب سایت
عدم بازدید یوزرها از برگه‌های گوناگون وبسایت
و…

طراحی سایت در مشهد
۳. با صرفه‌سازی و سئوی وبسایت خوب : راجع به بهینه سازی حرف بسیار شده‌است . محتوای تارنما می بایست راجع‌به یک قضیه مختص باشد و در مسافت وقتی معلوم بروزرسانی شود تعالی مشتریان خویش را از دست خواهد بخشید.ابدا از روشهای فریبنده برای بهینه سازی وب سایت به کارگیری نکنید!

پیشنهاد ما به شما این میباشد که از سه منش طلایی پر اسم و رسم seo استعمال نمایید: رعایت اصول کدنویسی، ایجاد محتوای اثرگذار، و تبادل لینک و پیوند.

در سئو تارنما از مورد ها ذیل خودداری فرمایید:

به کارگیری بیشتراز حد کلمه ها کلیدی
لینک و پیوند های شکسته
نسخه برداری کردن مطالب
محتوای تکراری
۴.واحد سنجش حجم برگه اولیه تارنما: امروزه شاهد رویش روزافزون حجم صفحه های اینترنت هستیم. با فراتر رفتن کیفیت محتوای ارائه گردیده، سالانه حجم میانگین صفحه ها اینترنت ارتقا می یابد. همانگونه که احتملا می‌دانید یک وبسایت خوب بایستی در کمتر از سه ثانیه با سرعت ۲۵۶ وب لبریز سرعت بار گذاری شود . با ارتقاء روزگار لطمه آن متوجه بازدید کنندگانی می گردد که با وب‌های عادی وارد وب سایت شما می گردند، با این اکانت ساخت وب سایت خوب بایستی تا حد قابلیت و امکان معمولی و سبک صورت پذیرد. در خصوص گرافیک وبسایت بایستی بیان‌کنم که به کار گیری از پوشه‌های پیکان و تصاویر گرافیکی حجیم ابدا پیشنهاد نمیشود. هم چنین می بایست لغات کوتاه مشخصی برای تولید ها، با محتوای نادر و اثرگذار در لحاظ گرفته گردیده و به خریداران این قابلیت و امکان داده شود که با فشار دکمه منوی روی آنان، به توضیحات و گرافیک بیشتری دست یابند. گوگل نیز دقت ویژه ای به تارنما های با سرعت بالا داراست. می توانید از این لینک و پیوند سرعت وب سایت خویش را ملاحظه کنید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۳:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

HTML5 پنجمی و آخری ورژن گویش HTML


شاید براتون دیدنی به حیث بیاد که بدونید این گویش در یک آزمایشگاه فوق انرژی فیزیک کالج Switzerland Geneva به اسم CERN دیده به جهان گشود ، CERN مکانی بود که فیزیک دانان از اقصا نقاط دنیا در آن جا توده می‌شدند و به تبادل نظریات ، تفکرات و یافته های خویش با یکدیگر می‌پرداختند ، در این بین یک کدام از دانشمندان این آزمایشگاه به اسم Tim Berners-Lee هنگامی که درگیر به فعالیت در بخش کامپیوتری CERN بود ایده ای در ذهنش جرقه زد Tim Berners با خویش خاطرنشان کرد چه خوب می شد که فیزیکدانان سراسر جهان می‌توانستند سوای حضور در CERN داده ها و یافته های خویش را از مکان های متعدد با یکدیگر رد و بدل نمایند وی برای تحقق یافتن ایده‌ی نوظهورخود سه تکنولوژی اصلی که در واقعیت مبنا اینترنت مدرن میباشد را ابتکار کرد: HTML, URI, HTTP.

طراحی سایت در مشهد

این ابتکار عمل در سال 1990 برای شاغلین در CERN این قابلیت و امکان را مهیا کرد تا داده ها خویش را به اشتراک بگذارند . در آخرها سال 1990 او‌لین ورقه اینترنت بر روی سرور قرار گرفت. و در سال 1991 مردم بیرون از CERN نیز می‌توانستند به انجمن تازه اینترنت بپیوندند، بعد در آوریل 1993، CERN ذکر کرد که تکنولوژی World Wide Web برای همگی مردم به طور مجانی در دسترس خواهد بود. Tim Berners در آن روزگار فکرش را هم نمی کرد که‌این لهجه روزی به‌سرعت سرسام آوری توسعه و گسترش یابد و در سراسر جهان این سیرتکامل سرو صدا به پا نماید.

در نوامبر 1995 ورژن HTML 2.0 معرفی شد و بعد از آن در به عبارتی سال ورژن ی HTML 3.0 منتشر شد، اما متاسفانه این نسخ با استقبال چندانی مواجه نشدند.

در سال 1996 سازمان W3C مخفف World Wide Web Consortium در معنای کنسرسیوم کانال جهانی اینترنت که وظیفه استاندارسازی HTML , CSS را بر عهده داراست آغاز به عمل بر روی ورژن ی این گویش کرد که نتایج فعالیت آن ها در 14 ژانویه 1997 تکثیر HTML 3.02 بود. این ورژن به جهت سازش با مرورگرهای متعدد در سیستمهای ادله مختلف توانست رضایت اکثریت را به خویش جلب کند.

در 18 دسامبر 1997 ورژن HTML 4.0 در اینترنت منتشر شد در همین دربین موسسات خالق مرورگر اینترنت چندین ویژگی ها اختصاصی بخود را به‌این ورژن افزودند که قابلیت و امکان اجرا بر روی مرورگرهای دیگر را نداشت. بعضا از این تغییرات آیتم تایید W3C قرار گرفت ولی برخی دیگر خیر. با تغییرات HTML مرورگرها ناچار به تغییر و تحول شدند تا خویش را با تغییرات نو HTML وفق دهند.

در مورخ 24 آوریل 1998 در‌این ورژن تجدید لحاظ شد و نتایج آن پیدایش HTML 4.01 بود که با مقداری تغییر تحول و رفع چند ایرادات، در W3C به رسمیت شناخته شد و قدم بزرگی به سمت در میان المللی کردن اوراق که انگیزه حقیقی و واقعی کانال جهانی اینترنت بود برداشته شد .

HTML5 پنجمی و آخری ورژن گویش HTML میباشد این ورژن در دسامبر 2012 به وسیله W3C معرفی شوید.

خب درین گردهمایی آموزشی با تاریخچه پیدایش اچ تی ام ال (HTML) آشنا شدیم امیدوارم که‌این گرد هم آیی آموزشی برای شما دوستان عزیز اثرگذار واقع شود در گرد‌همایی آینده وارد مباحث عملی خوا هیم شد در انتظار نگرش های شما هستم .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۸:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

هنگامی که یک برنامه C# اجرا می گردد


هنگامی که یک برنامه C# اجرا می گردد، اسمبلی در CLR بارگذاری می‌گردد و بسته به اطلاعات دردسترس در manifest عملیات مختلفی را انجام می‌دهد.در شرایطی‌که از مرحله ی غربال امنیتی عبور داده شود ، CLR از JIT به کارگیری کرده تا کد IL را به لهجه اصلی ماشین تبدیل نماید.

طراحی سایت در مشهد

CLR همینطور خدمت های دیگری که با automatic garbage collection و exception handling و resource management دارای ربط می باشند را ارائه می‌دهد. CLR در بعضا مواقع به کدهای Manage گردیده نیز پر اسم و رسم میباشد که در غایت به گویش ماشین تبدیل می‌شود.

 

کاربرد لهجه سی شارپ چه می باشد؟
به دنبال بعضا قابلیت و امکان ها و تجهیزات مهم این گویش توضیح داده میشود :

Indexers :
ایندکسرها نوعی از حق تقدم بندی (priority )میباشند که به شما اذن می‌دهند با اشیاء کلاس خویش مانند ارایه خلق نمایید.

Auto intellosense در web.config :
در visual studio 2008 پوشه های Configuration به طور Intellisense به کارگیری می‌شوند. یعنی زمانی کلمه و واژه ای را تایپ میکنید ادامه آن را به طور خودکار اکران دهد.

کلاس TimeZoneinfo :
این کلاس یگانه دات نت ۳.۵ به سپس بوده و جهت به کار گیری از آن می بایست System.Core را به References پروژه ی خویش بیافزایید.

۱ ) CLR
مخفف : Common Language RunTime و به معنای اطراف روزگار اجرای برنامه های دات نت میباشد.

۲) CTS
مخفف : Common Type System
معنی : گونه هایی که در تمامی لهجه های دات نت شناخته گردیده میباشند و معمولا یک اسم مستعار در هر گویش منقطع دارا هستند.
به عنوان مثال System.Int32 در گویش C#‎ به عبارتی int و در گویش VB به عبارتی Integer میباشد.
نکته:

۳) IL
مخفف : Intermediate Language
مفهوم : لهجه واسطی که در مرحله اولیه کامپایل برنامه ها، همه کد های درج شده با لهجه های دات نت (اعم از سی شارپ، او بی و ..) به‌این لهجه ترجمه میگردند و جهت سازش فی مابین لهجه های متفاوت در دات نت استعمال می‌شود.

۵) VES
مخفف : Virtual Executation Systeme و متساوی CLR میباشد.
نکته: CLR متداول خیس میباشد.

۶) CLI

مخفف Common Language Interface میباشد . به مجموع CLR و CTS ، CLI میگویند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۰:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا تارنما کمپانی شما در مقایسه با تارنما های نو در صنعت کاری شما سابق، کسل کننده یا این که آرام میباشد؟


آیا تارنما کمپانی شما در مقایسه با تارنما های نو در صنعت کاری شما سابق، کسل کننده یا این که آرام میباشد؟ یک سایت ضعیف قادر است موجب شود تا بازدیدکنندگان سایت در رابطه اعتبار و ارتباطات کمپانی شک نمایند که‌این موضوع میتواند بالاتر از حد تصور شما بر خط اصلی کمپانی موثر باشد.

طراحی سایت در مشهد
سایت شما قابلیت دارااست به عارضه ها مختلف، کلی بودن و قانونی نبودن محتویات آن، فقدان جاذبه بصری یا این که عدم وجود یک دستورالعمل معین بازاریابی، همت پایینی داشته باشد.
طراحی سایت های شرکتی در دنیای دیجیتال با خطاها مشابهی مواجه می‌باشند. با این وجود، در‌صورتی‌که قصد به سپری کردن زمان جهت بازبینی اصولی تارنما خویش دارید، پروسه کلیدی برای یاری به شما در ساخت سایت شرکتی چیره، ارائه میشود.

مرحله اولیه: استارت فعالیت با یک دستورالعمل
فهم و شعور بازار، مشتریان کمپانی و مشتریان طراز نخستین آن، او‌لین مرحله در پباده سازی سایت شما به شمار می رود. با در لحاظ تصاحب کردن این موضوع، لازم به طرح این پرسش میباشد که اشخاص چه گونه و به چه ادله از سایت بازدید کرده و از آن به کار گیری میکنند؟
هر شخص به دلیلی از تارنما شما استعمال می نماید؛ آنان در جستجوی رویکرد حلی برای ایراد خویش می‌باشند. آیا کمپانی شما امکان برطرف نمودن خلل آن‌ها را دارااست؟
هنگام طراحی وب شرکتی ، تمرکز خویش را بر ارائه موضوعات منحصربفرد برای مشتریان خویش قرار دهید. انگیزه اصلی وب سایت شما یاری به مشتریان فعلی و بالقوه میباشد تا بتوانند داده ها ما یحتاج خویش را هر چه سریع خیس و کارآمدتر پیدا نمایند.
کمپانی اکولان مثال ساخت وب سایت شرکتی میباشد که هنگام پباده سازی وب سایت خویش از این دستورالعمل استعمال نموده است. تولیدها این مجموعه، به طور اجاره اپلیکیشن (SaaS)، ظواهر بسیار حرفه آورانه و پیچیده ای داراست. کمپانی اکولان خلل عدم رابطه با مشتریان بالقوه را با سازش با هدف های احتمالی آنان از روش ارائه راه‌حل های پیش از سرویس ها برطرف نمود.
نکته: برای برنده بودن در پباده سازی قادر یک تارنما به دستورالعمل بازاریابی نیاز داشت. اینترنت وب سایت خویش را به طور ابزاری جهت یادگرفتن بازدیدکنندگان پباده سازی کرده و در پایان نشان دهید کمپانی شما چه‌طور میتواند خطاها آن ها را برطرف سازد.
مرحله دوم: شعور بهتر مشتریان و تاثیر آن در طراحی وب سایت
با فهم و شعور تمایلات مشتریان خویش،هدف های آنان و چگونگی تصمیم گیری آن‌ها، قدرتمند خواهید بود برای هر مدل مشتری فردی سازی خرید را انجام دهید.
با در دست داشتن این داده ها حاذق خواهید بود سیستم پیام رسان و صدای وب سایت خویش را جهت کلام با مشتریان متبوع، جواب به نیاز شخصی آنان و هدف بخشی به آن ها در به کارگیری از وب سایت، سازگار نمایید.
این پروسه بایستی پیش از ساخت وب سایت شرکتی و تولید سایت، چهره بگیرد. وقتی که از هدف های مشتریان خویش با خبر باشید، میتوانید نیازهای آن‌ها‌را برآورده سازید.
Fastrax Raceway مثال ای از شرکتی میباشد که‌این اقدامات را رخ میدهد. این موسسه متوجه شد مشتریانش دارنده نیازهای مختلف و مجزایی نسبت به یکدیگر میباشند.
کمپانی ذکر شده به جای پباده سازی برای هر مشتری، طرح و محتوای سایت خویش را به نحوی پباده سازی کرد که هر شخص به محض ورود به سایت آن‌ها کارکشته بود مطالب مدنظر خویش را بیابد.
به کارگیری از نوار شرایط وسیع و برجسته و آیکون های مشخص و معلوم در برگه اولیه وب سایت این موسسه به بازدیدکنندگان آن در یافتن مطالب مدنظر خویش به طور ماهر امداد می‌نماید.
نکته: هرچه در رابطه مشتریان خویش و نحوه تصمیم گیری آنان داده ها بیشتری در دست داشته باشید، در ساخت وب سایت شرکتی بهتر می‌توانید پباده سازی، سیستم صدا و پیام رسان خویش را با نیازهای آن ها مطابقت و همخوانی سازید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۸:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا تارنما کمپانی شما در مقایسه با تارنما های نو در صنعت کاری شما سابق، کسل کننده یا این که آرام میباشد؟


آیا تارنما کمپانی شما در مقایسه با تارنما های نو در صنعت کاری شما سابق، کسل کننده یا این که آرام میباشد؟ یک سایت ضعیف قادر است موجب شود تا بازدیدکنندگان سایت در رابطه اعتبار و ارتباطات کمپانی شک نمایند که‌این موضوع میتواند بالاتر از حد تصور شما بر خط اصلی کمپانی موثر باشد.

طراحی سایت در مشهد
سایت شما قابلیت دارااست به عارضه ها مختلف، کلی بودن و قانونی نبودن محتویات آن، فقدان جاذبه بصری یا این که عدم وجود یک دستورالعمل معین بازاریابی، همت پایینی داشته باشد.
طراحی سایت های شرکتی در دنیای دیجیتال با خطاها مشابهی مواجه می‌باشند. با این وجود، در‌صورتی‌که قصد به سپری کردن زمان جهت بازبینی اصولی تارنما خویش دارید، پروسه کلیدی برای یاری به شما در ساخت سایت شرکتی چیره، ارائه میشود.

مرحله اولیه: استارت فعالیت با یک دستورالعمل
فهم و شعور بازار، مشتریان کمپانی و مشتریان طراز نخستین آن، او‌لین مرحله در پباده سازی سایت شما به شمار می رود. با در لحاظ تصاحب کردن این موضوع، لازم به طرح این پرسش میباشد که اشخاص چه گونه و به چه ادله از سایت بازدید کرده و از آن به کار گیری میکنند؟
هر شخص به دلیلی از تارنما شما استعمال می نماید؛ آنان در جستجوی رویکرد حلی برای ایراد خویش می‌باشند. آیا کمپانی شما امکان برطرف نمودن خلل آن‌ها را دارااست؟
هنگام طراحی وب شرکتی ، تمرکز خویش را بر ارائه موضوعات منحصربفرد برای مشتریان خویش قرار دهید. انگیزه اصلی وب سایت شما یاری به مشتریان فعلی و بالقوه میباشد تا بتوانند داده ها ما یحتاج خویش را هر چه سریع خیس و کارآمدتر پیدا نمایند.
کمپانی اکولان مثال ساخت وب سایت شرکتی میباشد که هنگام پباده سازی وب سایت خویش از این دستورالعمل استعمال نموده است. تولیدها این مجموعه، به طور اجاره اپلیکیشن (SaaS)، ظواهر بسیار حرفه آورانه و پیچیده ای داراست. کمپانی اکولان خلل عدم رابطه با مشتریان بالقوه را با سازش با هدف های احتمالی آنان از روش ارائه راه‌حل های پیش از سرویس ها برطرف نمود.
نکته: برای برنده بودن در پباده سازی قادر یک تارنما به دستورالعمل بازاریابی نیاز داشت. اینترنت وب سایت خویش را به طور ابزاری جهت یادگرفتن بازدیدکنندگان پباده سازی کرده و در پایان نشان دهید کمپانی شما چه‌طور میتواند خطاها آن ها را برطرف سازد.
مرحله دوم: شعور بهتر مشتریان و تاثیر آن در طراحی وب سایت
با فهم و شعور تمایلات مشتریان خویش،هدف های آنان و چگونگی تصمیم گیری آن‌ها، قدرتمند خواهید بود برای هر مدل مشتری فردی سازی خرید را انجام دهید.
با در دست داشتن این داده ها حاذق خواهید بود سیستم پیام رسان و صدای وب سایت خویش را جهت کلام با مشتریان متبوع، جواب به نیاز شخصی آنان و هدف بخشی به آن ها در به کارگیری از وب سایت، سازگار نمایید.
این پروسه بایستی پیش از ساخت وب سایت شرکتی و تولید سایت، چهره بگیرد. وقتی که از هدف های مشتریان خویش با خبر باشید، میتوانید نیازهای آن‌ها‌را برآورده سازید.
Fastrax Raceway مثال ای از شرکتی میباشد که‌این اقدامات را رخ میدهد. این موسسه متوجه شد مشتریانش دارنده نیازهای مختلف و مجزایی نسبت به یکدیگر میباشند.
کمپانی ذکر شده به جای پباده سازی برای هر مشتری، طرح و محتوای سایت خویش را به نحوی پباده سازی کرد که هر شخص به محض ورود به سایت آن‌ها کارکشته بود مطالب مدنظر خویش را بیابد.
به کارگیری از نوار شرایط وسیع و برجسته و آیکون های مشخص و معلوم در برگه اولیه وب سایت این موسسه به بازدیدکنندگان آن در یافتن مطالب مدنظر خویش به طور ماهر امداد می‌نماید.
نکته: هرچه در رابطه مشتریان خویش و نحوه تصمیم گیری آنان داده ها بیشتری در دست داشته باشید، در ساخت وب سایت شرکتی بهتر می‌توانید پباده سازی، سیستم صدا و پیام رسان خویش را با نیازهای آن ها مطابقت و همخوانی سازید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۷:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا تارنما کمپانی شما در مقایسه با تارنما های نو در صنعت کاری شما سابق، کسل کننده یا این که آرام میباشد؟


آیا تارنما کمپانی شما در مقایسه با تارنما های نو در صنعت کاری شما سابق، کسل کننده یا این که آرام میباشد؟ یک سایت ضعیف قادر است موجب شود تا بازدیدکنندگان سایت در رابطه اعتبار و ارتباطات کمپانی شک نمایند که‌این موضوع میتواند بالاتر از حد تصور شما بر خط اصلی کمپانی موثر باشد.

طراحی سایت در مشهد
سایت شما قابلیت دارااست به عارضه ها مختلف، کلی بودن و قانونی نبودن محتویات آن، فقدان جاذبه بصری یا این که عدم وجود یک دستورالعمل معین بازاریابی، همت پایینی داشته باشد.
طراحی سایت های شرکتی در دنیای دیجیتال با خطاها مشابهی مواجه می‌باشند. با این وجود، در‌صورتی‌که قصد به سپری کردن زمان جهت بازبینی اصولی تارنما خویش دارید، پروسه کلیدی برای یاری به شما در ساخت سایت شرکتی چیره، ارائه میشود.

مرحله اولیه: استارت فعالیت با یک دستورالعمل
فهم و شعور بازار، مشتریان کمپانی و مشتریان طراز نخستین آن، او‌لین مرحله در پباده سازی سایت شما به شمار می رود. با در لحاظ تصاحب کردن این موضوع، لازم به طرح این پرسش میباشد که اشخاص چه گونه و به چه ادله از سایت بازدید کرده و از آن به کار گیری میکنند؟
هر شخص به دلیلی از تارنما شما استعمال می نماید؛ آنان در جستجوی رویکرد حلی برای ایراد خویش می‌باشند. آیا کمپانی شما امکان برطرف نمودن خلل آن‌ها را دارااست؟
هنگام طراحی وب شرکتی ، تمرکز خویش را بر ارائه موضوعات منحصربفرد برای مشتریان خویش قرار دهید. انگیزه اصلی وب سایت شما یاری به مشتریان فعلی و بالقوه میباشد تا بتوانند داده ها ما یحتاج خویش را هر چه سریع خیس و کارآمدتر پیدا نمایند.
کمپانی اکولان مثال ساخت وب سایت شرکتی میباشد که هنگام پباده سازی وب سایت خویش از این دستورالعمل استعمال نموده است. تولیدها این مجموعه، به طور اجاره اپلیکیشن (SaaS)، ظواهر بسیار حرفه آورانه و پیچیده ای داراست. کمپانی اکولان خلل عدم رابطه با مشتریان بالقوه را با سازش با هدف های احتمالی آنان از روش ارائه راه‌حل های پیش از سرویس ها برطرف نمود.
نکته: برای برنده بودن در پباده سازی قادر یک تارنما به دستورالعمل بازاریابی نیاز داشت. اینترنت وب سایت خویش را به طور ابزاری جهت یادگرفتن بازدیدکنندگان پباده سازی کرده و در پایان نشان دهید کمپانی شما چه‌طور میتواند خطاها آن ها را برطرف سازد.
مرحله دوم: شعور بهتر مشتریان و تاثیر آن در طراحی وب سایت
با فهم و شعور تمایلات مشتریان خویش،هدف های آنان و چگونگی تصمیم گیری آن‌ها، قدرتمند خواهید بود برای هر مدل مشتری فردی سازی خرید را انجام دهید.
با در دست داشتن این داده ها حاذق خواهید بود سیستم پیام رسان و صدای وب سایت خویش را جهت کلام با مشتریان متبوع، جواب به نیاز شخصی آنان و هدف بخشی به آن ها در به کارگیری از وب سایت، سازگار نمایید.
این پروسه بایستی پیش از ساخت وب سایت شرکتی و تولید سایت، چهره بگیرد. وقتی که از هدف های مشتریان خویش با خبر باشید، میتوانید نیازهای آن‌ها‌را برآورده سازید.
Fastrax Raceway مثال ای از شرکتی میباشد که‌این اقدامات را رخ میدهد. این موسسه متوجه شد مشتریانش دارنده نیازهای مختلف و مجزایی نسبت به یکدیگر میباشند.
کمپانی ذکر شده به جای پباده سازی برای هر مشتری، طرح و محتوای سایت خویش را به نحوی پباده سازی کرد که هر شخص به محض ورود به سایت آن‌ها کارکشته بود مطالب مدنظر خویش را بیابد.
به کارگیری از نوار شرایط وسیع و برجسته و آیکون های مشخص و معلوم در برگه اولیه وب سایت این موسسه به بازدیدکنندگان آن در یافتن مطالب مدنظر خویش به طور ماهر امداد می‌نماید.
نکته: هرچه در رابطه مشتریان خویش و نحوه تصمیم گیری آنان داده ها بیشتری در دست داشته باشید، در ساخت وب سایت شرکتی بهتر می‌توانید پباده سازی، سیستم صدا و پیام رسان خویش را با نیازهای آن ها مطابقت و همخوانی سازید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۵:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یکی مقولات مهم در هر گویش برنامه نویسی مشاجره شرط و تصمیم میباشد


همان طور که میبینید دو توشه متغیرهای c,d,e مقدار دهی گردیده اند اما در‌صورتی‌که تابع را فراخوانی نکنیم، مقدار های برگشتی ما به عبارتی مقادیر ۱۰۰,۱۰۱,۱۰۲ خواهند بود.

یکی مقولات مهم در هر گویش برنامه نویسی مشاجره شرط و تصمیم میباشد! یعنی شما هر نرم افزار و طرحی را که در حیث بگیرید میتوانید این مقوله را در آن بیابید که یک کدام از مباحث مهم میباشد و بایستی به آن توجهی ویژه فرمایید. شرط گذاشتن در یک برنامه آن را منعطف خیس می‌نماید! این چنین که در موقعیت متفاوت و خروجی های متفاوت به استفاده کننده پاسخ میدهد!

طراحی سایت در مشهد

یک نمونه معمولی : زمانی شما می‌خواهید طرحی بسازید که یکی را اخذ نماید و به شما بگوید که‌این رقم زوج میباشد یا این که شخص، می بایست از شرط به کار گیری فرمائید.

به گویش عامیانه می اقتدار اظهار کرد که در صورتی‌که مانده تقسیم آن عدد بر ۲ برابر با صفر بود پس آن رقم زوج میباشد و در غیر اینصورت شخص! درحال حاضر می‌توانید شرط دیگری را هم بگذارید که اذن داخل شدن صفر را ندهید به این دلیل‌که اصولا صفر خیر زوج میباشد و خیر شخص.

به‌دنبال این نوشته ی علمی قصد داریم با دو مورد عملگرهایشرطیو عملگرهایمنطقیآشنا شویم…

عملگرهایشرطی
در صورتیکه یادتان باشد عملگرها در واقع منجر می گردند که عملیاتی روی عملوندها فیس گیرد. برای مثال عملگر عده! ولی این میان یک‌سری عملگر باحال هم داریم که یک شرط را برای ما بازنگری می کنند. برای مثال می‌خواهیم بفهمیم که ۱ و ۲ با هم برابر می‌باشند یا این که خیر! اینجا میتوانیم از عملگرهای شرطی استعمال کنیم. پاسخ شرط هایی که بازنگری میکنیم از دو موقعیت بیرون نیستن یا این که مثبت می‌باشند (True) و یا این که منفی (False)… به عنوان مثال یک سوال خیلی بی آلایش این میباشد که آیا عدد ۱ با ۱ برابر میباشد یا این که خیر؟! پاسخ شما یا این که مثبت خواهد بود یا این که منفی.

عملگرهای شرطی عبارت میباشد از:

== … شرط برابر بودن

< > … شرط وسیع و کوچک بودن

<= >= … شرط پهناور، کوچک و متساوی بودن

خب بیایید با چندین نمونه بی آلایش همدم شویم. می‌خواهیم بدانیم که آیا عدد ۱ با ۲ برابر میباشد یا این که خیر. برای این فعالیت کافیست امر ذیل را در دور و بر پایتون وارد فرمائید:


1
1==2
در پاسخ این شرط به شما عبارت False چاپ خواهد شد که به معنا غلط بودن پاسخ شرط میباشد.

مثالی دیگر : آیا ۱ کوچکتر یا این که هم اندازه با ۲ میباشد؟ برای اینکار امر ذیل را در اطراف پایتون وارد نمایید :


1
1<=2
به همین آسانی شما می‌توانید چنین شروطی را بازنگری نمائید.

عملگرهایمنطقی
عملگرهای منطقی عبارت میباشند از and , or , not. هر مورد از این عملگرها وضعیت خاصی را برای شرط ما آماده می نماید! در بالا بیان کنم که کاربرد دو عملگر اولیه (and , or) هنگامی میباشد که بخواهیم دو شرط را باز‌نگری کنیم. یعنی برای یک شرط فعالیت نمی نماید.

در غایت هریک از این عملگرهای منطقی هم دو تا مقدار True , False را برای ما چاپ می‌کنند. and: این عملگر صرفا در هنگامی مقدار True را نشان میدهد که پاسخ هر دو شرط ما با هم True باشد بدین رخ که برای مثال ما دو تا شرط داریم که میگوید : ۱==۱ و ۲==۲ در اینصورت مقدار True را چاپ میکند.

می اقتدار بی آلایش خیس اظهار‌کرد که هنگامی شرط نخستین و شرط دوم با هم صحیح بودند، خروجی صحیح را نشون میدهد در غیر اینصورت مقدار False را چاپ می کند. به نمونه های تحت اعتنا نمائید:


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۵:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یکی مقولات مهم در هر گویش برنامه نویسی مشاجره شرط و تصمیم میباشد


همان طور که میبینید دو توشه متغیرهای c,d,e مقدار دهی گردیده اند اما در‌صورتی‌که تابع را فراخوانی نکنیم، مقدار های برگشتی ما به عبارتی مقادیر ۱۰۰,۱۰۱,۱۰۲ خواهند بود.

یکی مقولات مهم در هر گویش برنامه نویسی مشاجره شرط و تصمیم میباشد! یعنی شما هر نرم افزار و طرحی را که در حیث بگیرید میتوانید این مقوله را در آن بیابید که یک کدام از مباحث مهم میباشد و بایستی به آن توجهی ویژه فرمایید. شرط گذاشتن در یک برنامه آن را منعطف خیس می‌نماید! این چنین که در موقعیت متفاوت و خروجی های متفاوت به استفاده کننده پاسخ میدهد!

طراحی سایت در مشهد

یک نمونه معمولی : زمانی شما می‌خواهید طرحی بسازید که یکی را اخذ نماید و به شما بگوید که‌این رقم زوج میباشد یا این که شخص، می بایست از شرط به کار گیری فرمائید.

به گویش عامیانه می اقتدار اظهار کرد که در صورتی‌که مانده تقسیم آن عدد بر ۲ برابر با صفر بود پس آن رقم زوج میباشد و در غیر اینصورت شخص! درحال حاضر می‌توانید شرط دیگری را هم بگذارید که اذن داخل شدن صفر را ندهید به این دلیل‌که اصولا صفر خیر زوج میباشد و خیر شخص.

به‌دنبال این نوشته ی علمی قصد داریم با دو مورد عملگرهایشرطیو عملگرهایمنطقیآشنا شویم…

عملگرهایشرطی
در صورتیکه یادتان باشد عملگرها در واقع منجر می گردند که عملیاتی روی عملوندها فیس گیرد. برای مثال عملگر عده! ولی این میان یک‌سری عملگر باحال هم داریم که یک شرط را برای ما بازنگری می کنند. برای مثال می‌خواهیم بفهمیم که ۱ و ۲ با هم برابر می‌باشند یا این که خیر! اینجا میتوانیم از عملگرهای شرطی استعمال کنیم. پاسخ شرط هایی که بازنگری میکنیم از دو موقعیت بیرون نیستن یا این که مثبت می‌باشند (True) و یا این که منفی (False)… به عنوان مثال یک سوال خیلی بی آلایش این میباشد که آیا عدد ۱ با ۱ برابر میباشد یا این که خیر؟! پاسخ شما یا این که مثبت خواهد بود یا این که منفی.

عملگرهای شرطی عبارت میباشد از:

== … شرط برابر بودن

< > … شرط وسیع و کوچک بودن

<= >= … شرط پهناور، کوچک و متساوی بودن

خب بیایید با چندین نمونه بی آلایش همدم شویم. می‌خواهیم بدانیم که آیا عدد ۱ با ۲ برابر میباشد یا این که خیر. برای این فعالیت کافیست امر ذیل را در دور و بر پایتون وارد فرمائید:


1
1==2
در پاسخ این شرط به شما عبارت False چاپ خواهد شد که به معنا غلط بودن پاسخ شرط میباشد.

مثالی دیگر : آیا ۱ کوچکتر یا این که هم اندازه با ۲ میباشد؟ برای اینکار امر ذیل را در اطراف پایتون وارد نمایید :


1
1<=2
به همین آسانی شما می‌توانید چنین شروطی را بازنگری نمائید.

عملگرهایمنطقی
عملگرهای منطقی عبارت میباشند از and , or , not. هر مورد از این عملگرها وضعیت خاصی را برای شرط ما آماده می نماید! در بالا بیان کنم که کاربرد دو عملگر اولیه (and , or) هنگامی میباشد که بخواهیم دو شرط را باز‌نگری کنیم. یعنی برای یک شرط فعالیت نمی نماید.

در غایت هریک از این عملگرهای منطقی هم دو تا مقدار True , False را برای ما چاپ می‌کنند. and: این عملگر صرفا در هنگامی مقدار True را نشان میدهد که پاسخ هر دو شرط ما با هم True باشد بدین رخ که برای مثال ما دو تا شرط داریم که میگوید : ۱==۱ و ۲==۲ در اینصورت مقدار True را چاپ میکند.

می اقتدار بی آلایش خیس اظهار‌کرد که هنگامی شرط نخستین و شرط دوم با هم صحیح بودند، خروجی صحیح را نشون میدهد در غیر اینصورت مقدار False را چاپ می کند. به نمونه های تحت اعتنا نمائید:


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۴:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)