مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

یادگیری زبان برنامه نویسی


یادگیری برنامه نویسی

وقتی که حرف از یادگیری برنامه نویسی می‌شود، در ذهن بخش اعظمی از اشخاص سوالاتی متعدد صورت میگیرد. در شرایطی‌که شما هم جزو این اشخاص می باشید، مطلقا با سوالاتی مانند لبریز درآمدترین گویش برنامه نویسی چه میباشد؟، کدام لهجه آینده بهتری دارااست؟، یادگرفتن کدنویسی برای چه پلتفرمی بهتر میباشد؟ و... دست و پنجه قابل انعطاف نموده اید. البته نگران نباشید! چون همان طور که می‌دانید این مسئله گرفتاری بخش اعظمی از اشخاص فعال در حوزه اپلیکیشن مخصوصا اشخاصی میباشد که قصد ورود به‌این حوزه را دارا‌هستند.

طراحی سایت در مشهد

آنان مدام پیرو این میباشند که بدانند کدام یک از گویش ها شایسته ترین گویش برای یادگیری برنامه نویسی میباشد و به همین برهان میباشد که‌این مورد مدام یکی مشاجره برانگیزترین و داغ ترین موضوعات در حوزه اپلیکیشن می‌باشد. چون جواب به اینگونه سوالهای مطلقا کاری معمولی وجود ندارد و بایستی از بعدها مختلفی آیتم بازبینی قرار گیرد. از طرفی دیگر با دقت تخت‌گاز چشمگیر پیشرفت فناوری، ظهور و تکامل لهجه های تازه در دنیای امروز، برای باقی ماندن در‌این رقابت آپ دیت بودن امری غیرقابل اجتناب میباشد، به ویژه برای اشخاصی که به صورت ماهر درین حوزه درگیر به کار میباشند.

براین اساس برای اینکه بتوانیم شایسته ترین لهجه برنامه نویسی را گزینش کنیم بایستی مبنی بر بروزترین داده ها بضاعت ها، کاربردها و محدودیت های هر کدام از آن‌ها‌را بشناسیم. همان معمولی خیس می بایست بدانیم که هر لهجه با دقت به بضاعت و توان هایش، در چه قضیه هایی شایسته ترین کاربرد را دارااست. برای اینکه این مورد ها را بشناسیم از شما دعوت به ملازمت و همراهی در ماجراجویی در مرزوبوم گویش های برنامه نویسی می‌کنم. ولی قبلی آغاز این ماجراجویی بایستی در آغاز شمارا با راه‌های کدنویسی، پیش نیازهای یادگیری و حوزه های مرتبط با آن آشنا کنیم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۷:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا بایستی از وب لاگ برای تارنما به کار گیری کنیم؟


. قابلیت و امکان گردآوری داده ها مشتریان

در ملاقات حضوری با مشتریان تصاحب کردن اطلاعاتی مانند شماره تماس، آدرس اینترنتی و… مقداری دشوار به حیث میرسد. البته با داشتن وبسایت به راحتی میتوانید روش های ارتباطی مختلفی با مشتریان خویش ساخت کرده و برای تولیدها یا این که سرویس ها خویش به آن‌ها آگهی فرمایید.

طراحی سایت در مشهد

5. داشتن وبسایت مشتریان حضوری شما‌را ارتقا می‌دهد

در صورتی‌که شما صاحب و مالک یک شیرینی فروشی می باشید، طراحی وب سایت و حضور در فضای وب قادر است فروش حضوری شما‌را ارتقا دهد. در صورتی در تارنما خویش داده ها جامع و جامعی در زمینه ی فرآورده یا این که سرویس ها خویش ارائه دهید، به جهت محبوبیت فضای مجازی و شوق واشتیاق اشخاص به تحقیق قبلی از خرید، می‌توانید مشتریان بالقوه را به سمت مغازه خویش هدایت فرمایید.

نکته آخری
امروزه داشتن وبسایت مانند داشتن یک کارت ویزیت برای هر شغلی امری ضروری میباشد. هر گونه کسب و کاری که دارید بهتر میباشد از همین امروز و بعد از فهمیدن معنی تارنما چه چیزی است، وب سایت خویش را لانچ نمائید.


کسب و فعالیت اینترنتی خویش را داشته باشید
برای فعال‌ساز‌ی کسب و فعالیت آنلاین رویکرد های متفاوتی موجود است، میتوانید به یک کارشناس و یا این که یک ماشین کرایه ای سرویس ها اینترنت رجوع‌نمایید، می‌توانید خودتان برنامه نویسی حافظه بگیرید و یا این که برای صرفه جویی در وقت و یافتن شایسته ترین سیستم در کمترین دوران از سیستم های رئیس محتوا مانند وردپرس به کار گیری فرمایید.با سپری شد روزگار و روی عمل وارد شدن اشکال آغاز آپ و مارک این روز ها داشتن بلاگ برای هر سایتی به یک نیاز ضروری تبدیل گردیده. فرقی هم نمی‌کنه برای استعمال از بلاگ نویسی انگیزه شما یک وب لاگ فردی باشه که در اون به تکثیر محتوای روزمره بپردازید یا این که اینکه یک وب لاگ برای کمپانی خویش داشته باشید که به شیوه عمل با سرویس ها ارائه گردیده و فراگیری‌های لازم در رابطه کالا خویش بپردازید. به هر حالا با هر هدفی که قصد ساختن بلاگ رو داشته باشید، داشتن وب لاگ و ایجاد محتوا مزایای بلاگ نویسی را برای شما در‌پی خواهند داشت. اما در اینجا مراد از وب لاگ نویسی ایجاد یک وب لاگ در خدمت‌های بلاگ‌دهی وجود ندارد.

در‌این نوشته‌ی‌علمی از مقر علم صاحبخانه‌فا قصد دارم به معرفی مزایای وب لاگ نویسی و معرفی یک‌سری برهان شگفت انگیز برای اینکه چرا می بایست از وب لاگ برای وب سایت استعمال کنیم؟ بپردازم تا با استعمال از این نوشته‌ی‌علمی با عوارض شگفت انگیزی که منجر میشه استعمال از وب لاگ پیشرفت سایتتون رو در پی داشته باشه رو در کوتاه‌ترین روزگار ممکن در تارنما خودتون پیاده سازی نمائید.

چرا بایستی از وب لاگ برای تارنما به کار گیری کنیم؟
تو اینجا از مراد از وب لاگ نویسی ایجاد یک بلاگ روی دامنه اصلی وبسایت که میتونه در خویش وبسایت اصلی باشد و یا این که اینکه در یک فایل بلاگ یا این که ساب فایل اونو نصب فرمایید می باشد که تا قبل از این در یادگرفتن نصب وردپرس در ساب فایل به‌این مسئله پرداختم. صرفا مزیتی که شاید خدمت‌های وب لاگ‌دهی داشته باشند در داشتن دامین اتوریتی بالا میباشد که میتونه در رویش سریع‌خیس در موتورهای کاوش به شما یاری بکنه، البته عوارض اصلی دیگری وجود دارا هستند که به کارگیری از خدمت وب لاگ‌دهی را نقض خواهند کرد که از پاراگراف اونها میشه به نداشتن نقشه وب سایت، عدم قابلیت تثبیت وبسایت در گوگل و دسترسی‌های محدود اشاره نمود.

بیاین با یک بازنگری آغاز کنیم و تارنما‌های وسیع رو در لحاظ بگیریم. به حیث شما چه دلیلی وجود داره که یک تارنما هاستینگ و میزبانی اینترنت مثل صاحب خانه‌فا از بلاگ به کارگیری کنه؟ یا این که یک وب سایت در مورد فروش کمپوست که در کشاورزی کاربرد داره چه دلیلی داره بیاد و یک وب لاگ روی وبسایت خودش داشته باشه؟ آیا نداشتن وب لاگ برای وبسایت‌هایی دراین مورد سبب گردیده نسبت به رقبای خویش که از بلاگ و ایجاد محتوا به کار گیری می‌نمایند فروش زیر‌تری داشته باشند؟ دست کم میشه اعلام کرد که جواب سوال آخرین مثبت میباشد، به دلیل آن که:


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۹:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

۸ موردی که پیشین از طراحی وب بایستی بدانید


۸ موردی که پیشین از طراحی وب بایستی بدانید
پیشین از آغاز ساخت یک سایت بایستی در باب آن‌ها تصور کنید و برای آن طرح ریزی فرمایید. درین مقاله ۸ نکته اثر گذار اشاره شده‌است تا شمارا درباره‌ی آنچه بایستی برای ساخت برنده ترین تارنما بدانید آشنا سازد.

طراحی سایت در مشهد
۱- انگیزه از ساخت سایت چه می باشد؟
او‌لین مطلبی که بایستی بدانید، نکات و انگیزه اصلی وبسایت میباشد. برای انجام چه کاری پباده سازی شده‌است؟ عامل اصلی آغاز به فعالیت آن چه است؟ در‌صورتی‌که آن را ادراک نکردید، ابدا قابلیت و امکان ساخت سایت نیست ، چون از نخست بی انگیزه خواهد بود.
نکته: هدف ها ملموس و قابل اندازه گیری را تولید نمایید.

۲- اسم تجاری شما چه می باشد؟
نکته قابل توجه دیگر این میباشد که بدانید در کسب و فعالیت مجازی با چه نامی شناخته میشوید. بخش اعظمی از اشخاص از اسم عادی یا این که اسم تجاری خویش استعمال می‌کنند، ولی گاهی اوقات این دامنه ها جانور نیستند و به وسیله قرد دیگری گرفته شده‌است. در‌این حالت شما می‌خواهید یک اسم دامنه به یادماندنی را ساخت نمایید و تامل نکنید که اسم نو متبوع شما مدام در دسترس خواهد بود، فریب نخورید. در ازای ، آن را باز‌بینی نمائید. بعد از آن این قابلیت و امکان را به شما میدهد تا یک سایت را در نزدیکی اسم دامنه پباده سازی نمائید تا بتواند با تجارت شما در رابطه باشد.
نکته: مطمئن باشید که اسم دامنه با مارک آنلاین شما سازگار میباشد.

۳- به چه محتوایی نیاز دارید؟
همینطور بایستی از مطالب متنوعی که در تارنما شما ظواهر می‌گردد، درایت داشته باشید. این سبب می‌گردد ساخت ساختار کلی که سبب ساز به سایتی می‌گردد را با ذهنی سهل و آسان ساخت نمایید. در باب هدف ها و اطلاعاتی که می‌خواهید در چنگ بازدید کنندگان قرار دهید تصور کنید و روش ساخت رابطه آن با صفحه ها شخصی را آغاز فرمائید.
نکته: زمانی شک وتردید دارید، به رقبای خویش یا این که افرادی که می‌توانید از آنان الهام بگیرید، نگاه فرمائید.


۴- برندینگ شما چه می‌باشد؟
وبسایت شما مشابه به پنجره مغازه برای تجارت شما در وب میباشد. این بدان مفهوم میباشد که درباره با مارک تجاری شما گذشته از فعال‌ساز‌ی سایت بایستی به خیر اندیشید. می بایست به طور کاملً با بقیه صورت های بازاریابی که برای تجارت خویش انجام می دهید جریان پیدا نماید چون استمرار همگی چیز درین تجارت میباشد.

۵- آیا Call to Actionمناسبی دارید؟
از‌آنجا‌که تا قبل از اینً در باب انگیزه وبسایت خویش تصمیم گیری نموده اید، بایستی روی فراخوان عملی که می‌تواند در وب سایت شما ظواهر شود، تمرکز فرمایید. Call to Action قادر است دربرگیرنده زنگ زدن اشخاص با شما از روش تلفن، پست الکرونیکی، کامل شدن فرم، نام نویسی، بارگیری، ورود به سیستم یا این که هر چیز دیگری باشد که به آن‌ها نیاز داراست تا به نوعی تعامل با تارنما شما انجام دهند. تولید یک انگیزه قابل اندازه گیری آشکارا به ما این قابلیت و امکان را می‌دهد تا دعوت خویش را به فعالیت مشاهده و پیگیری کنیم.

۶- آیا وب سایت ایمن میباشد؟
آیا اهمیت امنیت را درباره با سایت خویش ادراک می‌کنید؟ سطح امنیت می‌تواند به آنچه انجام می دهید بستگی داشته باشد، بدین ترتیب پیشین از هرگونه مشورت کردن، در‌پی بعضی از مشورت کردن های ماهر باشید. چنانچه جزئیات را پیگیری می‌کنید و پرداخت ها را فراموش نمیکنید، قانون ها و ضوابط خاصی موجود است که بایستی آن را دنبال و اجرا فرمائید. گوگل حتی پیشنهاد می نماید که تارنما ها برای رویا رویی با ارتقاء فیشینگ و بقیه تارنما های فریب خورده ایمن باشند.
نکته: چنانچه به تارنما خویش نگاه می‌کنید و در کناره بالا سمت چپ قفل سبز مشاهده نمی‌کنید ، تارنما برای به اشتراک گذاری داده ها سری ایمن وجود ندارد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۰:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ساخت وب سایت سریع و سهل و آسان


ساخت وب سایت سریع و سهل و آسان
هریک از این شیوه ها فرآیند ساخت و طراحی وب را سریع ترمی کند. بایستی به خیال و خاطر داشته باشید که هسته ی اصلی بازاریابی اینترنتی، ساخت و ایجاد سایتی باصرفه میباشد!

طراحی سایت در مشهد
فرایند تولید یک سایت کوچک محلی جهت بازاریاب های اینترنتی و برای سود وری در اینترنت که از آن به کارگیری می‌کنند،میباشد. چنانچه تصمیم به درآمدزایی در وب را دارید، این مرحله بسیارمهم و ضروری میباشد. همان برای جلب اعتنا طولانی تر مشتری و تولید اعتبار در تجارت اینترنتی و بازاریابی به طور آنلاین نیاز به پباده سازی یک تارنما باصرفه دارید.
این که چرا در‌این پروسه اکثری از بازاریابان مبتدی اینترنتی در روند نخستین و بازنگری متوقف میشوند، بدیهی و آشکار میباشد. ولی می بایست دانست که یک سری شیوه برای انجام این عمل موجود هست که در اینجا به 5 شیوه مطلوب برای بالا بردن سرعت پباده سازی و تولید و سئو وب سایت برای پروژه های بازاریابی اینترنتی به شما معرفی خوا هیم کرد:
به کار گیری از پوشه های ویدئویی
یک برگه ی فروش تصویری معمولاً به طور یک ویدیو، به یاروهمدم یک‌سری نکته توضیحی و پیوند توصیه متاع میباشد. زمانی که قصد تولید فیلم ویدئویی منحصربه‌فرد مال تان را کردید، مرحله ی بعدی تولید و پباده سازی و سئو وبسایت فعالیت بی آلایش ای خواهد بود.
به کارگیری از منشا کارشناس

در حالتی‌که تصمیم دارید که طراحی وب سایت خویش را به سایر افراد بسپارید، نیاز به میزان دارایی برای پرداخت به طراحان این پروژه خواهید داشت.ولی هزاران طراح ماهر با استعداد و ایده پرداز برای یاری موجود است. سایت های مستقلی مانند سایتهای پایین فهرستی از کسانی را که حاذق به ایجاد و طراحی سایت وب سایت می باشند به شما می دهند.
Elance.com
Peopleperhour.com

در اکثری از این وبسایت ها ، تا وقتیکه درخواست کننده از سود ی فعالیت رضایت نداشته باشد،نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نخواهد بود. همینطور افرادی که عشق به انجام پروژه شما دارا هستند، برای انجام پروژه شما به هزینه ی مایحتاج آن نیز اشاره می‌کنند. بدین ترتیب انجام پروژه شما درابتدا در بین این اشخاص به مناقصه گذارده خواهد شد. این دو دلیل سبب ساز نادر شدن هزینه ها گردیده و پروژه ی شما به شایسته ترین نحو وهمچنین با شایسته ترین کیفیت با هزینه ی مطلوب تمام خواهد شد.

به کار گیری از وبسایت های سایر افراد
در صورتی شما فرآورده خاصی برای فروش ندارید، می شود به تیتر تارنما متعلق به فروش محصول ها تارنما های دیگر مبادرت فرمایید. در‌صورتی‌که چه این وبسایت متاع شما وجود ندارد البته این عمل فرصتی برای درآمد زایی، کسب تجربه و ساخت لیستی از خریداران برای شما تلقی میگردد.
همینطور فرصتی کوچک برای شما به شمار می رود تا در‌این دوران تولیدها خویش را ساخت و تجارت اینترنتی خویش را فعال‌ساز‌ی فرمائید.
Private label rights products یا این که PLR اکثر اوقات با خویش تارنما های فروشگاهی یار میباشد. اما معمولاً می‌توانید تولید ها PLR و خویش تارنما فروشگاهی را دستکاری نمایید. خیر صرفا میتوانید تولید ها مخصوص ساخت فرمایید بلکه خویش وبسایت فروشگاهی هم مخصوص خواهد بود؛ لازم وجود ندارد عمل خاصی انجام دهید، کافی میباشد لینک و پیوند "توصیه محصول" را در آن قرار دهید تا وبسایت به شما وابستگی پیدا کند.
هرمورد از این طرز ها مراحل ساخت و طراحی وب سایت را کوتاه خیس می کند. می بایست به خیال و خاطر داشته باشید که هسته ی اصلی بازاریابی اینترنتی، ساخت و طراحی وب هست.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۷:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تفاوت بها هاست داخلی و فرنگی


تفاوت بها هاست داخلی و فرنگی

یکی‌از خطاها وسیع در تهیه و تنظیم یک سرور و هاست ، قیمت خوب آن میباشد. از آنجایی که امروزه مخارج تنظیم هاست و سرور مطلوب بسیار بالا بوده ، بهتر میباشد شایسته ترین سرور را با ترازو های قیمتی هاست اهل ایران یا این که فرنگی باز‌بینی کنیم.

طراحی سایت در مشهد

همانگونه که می‌دانید ارزش اسباب دشوار افزاری مرتبط با سرور ، بخصوص در موسسات اروپایی همچون: آلمان و فرانسه بسیار مطلوب میباشد. به همین جهت مقدار پهنای باندی که ارائه می دهند ، هم قیمت خوب تری داراست و هم پهنای باند بیشتری را در چنگ یوزرها قرار می‌دهند. و در کل به جهت وجود پهنای باند مطلوب و طولانی تر و همینطور قیمت ارزان خیس نسبت به هاست اهل ایران ، برگ چیره در مشت سرور فرنگی می باشد.

رئیس جور بندی ها در وردپرس به نحوه درست
البته گفتنی میباشد خیلی از وبسایت های ارائه دهنده سرویس ها میزبانی ارزش این دو را یکسان در حیث می‌گیرند. و برای هاست اهل ایران ، هزینه ای طولانی تر بر مبلغ آن اخذ نمی کنند. این زمینه بستگی به موسسات میزبانی اینترنت هم دارااست. پس بهتر میباشد این گزینه را مجموعاَ در شرکت های و وب سایت های متفاوت باز بینی فرمائید.

تفاوت پهنای باند در هاست داخلی با فرنگی

همان طور که در نصیب نرخ‌گذاری هاست اهل ایران و فرنگی سخن کردیم. ارائه پهنای باند مطلوب در سرور های اهل ایران مقداری لبریز هزینه خیس و معدود خیس از هاست های فرنگی است. درواقع پنای باند یا این که ترازو ترافیک ماهیانه به عبارتی معیار حجمی از اطلاعاتی میباشد که در بین سرور و سیستم بازدید کننده مبادله میگردد. و به مقطع های هنگامی یک ماهه تقسیم بندی شده‌است. به‌این مفهوم میباشد که انتها هر ماه مجدد شارژ گردیده و در دسترس قرار می گیرد.

همان گونه که اشاره کردیم پهنای باند هاست فرنگی هم باصرفه خیس و فضای بیش تر و از طرفی دارنده قیمت خوب خیس میباشد. برهان این زمینه وجود اثاثیه طاقت فرسا افزاری ارزان ارزش در بیرون از کشور‌ایران و میهن های اروپایی میباشد. در حالتی که برای شما، تفاوت پهنای باند در هاست اهل ایران یا این که فرنگی ، یک ترازو پهناور میباشد ، گزینش شما بایستی سرور بیرون از جمهوری اسلامی ایران باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۸:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استعمال از وب سایت سازها چه مزیت هایی دارا هستند؟


استعمال از وب سایت سازها چه مزیت هایی دارا هستند؟
بی تردید برای طراحی سایت فارغ از کد نویسی به وسیله وردپرس هم نیاز به صرف روزگار برای یادگیری و عمل با آن میباشد. صحت دارد که بدون پول میباشد و فعالیت با آن بی آلایش، اما به هر حالا فعالیت با هر سیستمی نیاز به یادگیری داراست. از طرفی پشتیبانی در عمل وجود ندارد! تمامی چیز به عهده خودتان میباشد.

طراحی سایت در مشهد

همینطور درصورتی که بخواهید طراحی وب تان را به عهده موسسات طراحی وب سایت بسپارید مشکلاتش را در نصیب پیشین با هم مرور کردیم. از عمده ترین مشکلاتش هزینه متعددی میباشد که می بایست بپردازیم و این سبب ساز میگردد خیلی از دوستان خوب سمت طراحی وب نروند.

البته در صورتی‌که از تارنما ساز ها برای طراحی سایت تان به کارگیری فرمایید چیزی مابین وردپرس و شرکت ها ساخت سایت میباشد. اولیه اینکه مثل وردپرس همگی چیز دست خودتان میباشد اما با تجهیزات خیلی طولانی تر مثل ارائه قالب های متنوع و پباده سازی صفحه ها با درگ اند دراپ کردن. دوم اینکه مبلغی میباشد اما خیر بها سنگین با مخارج مازاد! البته در قبال پشتیبانی بسیار خیر دارااست و هر کجا به نقص‌ واکنش کردید کسی میباشد که یاری تان نماید.

به وسیله وبسایت ساز به راحتی و فارغ از پرداخت مخارج مازاد میتوانید سایت دلخواه خودتان را فعال‌ساز‌ی فرمایید.

به وسیله تارنما ساز دیگر نیازی به خرید هاست هم نخواهید داشت و کلیه چیز درکنار هم در مشت شما خواهد بود. تنها به یک دامنه نیاز دارید تا بتوانید سایت تان را به طور منحصر فعال سازی فرمائید.

 

چه افرادی بهتر میباشد از وبسایت ساز استعمال نمایند؟
افرادی که بهتر میباشد از تارنما ساز ها استعمال نمایند به سه جور تقسیم میشوند: جور اولیه کسانی که هیچ شناختی به طراحی سایت و ساخت سایت ندارند و به هیچ عنوان نمی دانند هاست و دامنه چه می باشد چه رسد به وردپرس و به هیچ وجه هم هم اکنون و صبر یادگیری و تحقیق دراین باره را ندارند.

جور دوم اشخاصی که پول به اندازه کافی دارا‌هستند البته روزگار به اندازه کافی ندارند و از طرفی دوست دارا‌هستند خودشان وبسایت شان را پباده سازی نمایند. این اشخاص هم با پرداخت هزینه پاره ای می‌توانند از روش تارنما سازها تارنما متبوع خویش را فعال‌سازی و پباده سازی نمایند.

و جور سوم کسب و شغل های نوباوه و شروع آپ ها میباشند که سرمایه مقداری دارا هستند و نیرو برای ساخت وب سایت ندارند و دلشان میخواهد با گاز وبسایت شان را با هزینه نادر پباده سازی نمایند. آغاز آپ ها دوست ندارند مخارج سنگینی را بابت ساخت وب سایت شان به موسسه ها ساخت وب سایت بدهند زیرا این هزینه را میتوانند در قسمت های دیگری مثل تبلیغات خرج نمایند به همین ادله شایسته ترین مورد برای کسب و شغل های نوباوه با سرمایه معدود استعمال از تارنما ساز برای ساخت وب سایت میباشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۱:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا ما به یک وب سایت نیاز داریم؟


شماره ۱۴: نچسب به کاری که داری!

بهترین پاسخ به اینکه «چرا به وبسایت نیاز دارم» اینه که از چسبیدن به کاری مستمر و روتین پرهیز کنید.
این بهترین شیوه برای بیرون شدن از کار همیشگی و داشتن یک زندگی خوب میباشد. به‌طوری که داشتن یک وب سایت دری به سوی یک دنیای نو را به روی شما می‌گشاید.

شماره ۱۵: هر دعوا یا این که سرگرمی که دوست دارید

آیا به ورزش عشق دارید؟ عکاسی، تعطیلات، دانش، اتومبیل؟ اسکیت چطور؟ پس شما یک ایده کاری دارید که از وجودش خبر ندارید! وب یک فضا فوق‌العاده داراست که میتواند تمام ایده های کاری شما‌را مانند آهن‌ربا جذب کرده و برای شما کسب درآمد نماید. تنها لازم میباشد چیزی را که دوست دارید تعیین نمایید و استارت به تایپ کردن راجع‌به آن بکنید. اما تایپ کردن را هم چندان سَر سَری نگیرید (!) ساعات برای تایپ کردن این مقاله وقت صرف شده‌است!

طراحی سایت در مشهد

شماره ۱۶: رابطه با مدیران وب سایت های همکار

این نکته را در حیث داشته باشید که با داشتن یک وبسایت میتوانید خویش را یک «اینترنت مستر» (رئیس اینترنت) بنامید. چه باحال! ولی برهان شماره ۱۶ برای “چرا ما به وب سایت نیاز داریم” اینه که شما میتونید به راحتی با اینترنت مستر های دیگر در رابطه باشید و با یکدیگر همکار فرمایید که‌این می تواند کسب تجربه بیش تر و امداد به کسب و عمل شما در دهکده‌جهانی وب باشد.

شماره ۱۷: به شما مجال بیان می‌دهد

تا حال اتفاق افتاده که با یک کدام از مشاجره فرمائید و اون بگوید «اینجانب دراین باره توی وبسایتم یک نوشته‌ی علمی نوشتم و در واقع اینطور وجود ندارد که شما می گویید و …» به یک سری ادله مردم هنگامی بدونند که شما درمورد چیزی، در تارنما خودتون مطلبی نوشتید، با شما مشاجره نمی کنند. همینطور به شما یک مجال می‌دهد که سوای قضاوت دیگر افراد نظریه خویش را بیان نمائید و در‌صورتی‌که کسی یک بینش (حیث) بخشید که که شما از آن چندان خوشتان نیامد، به راحتی می توانید دیدگاهش را به فولدر اسپم (Spam) انتقال بدید.

شماره ۱۸: عمل شما، به طریق شما

شما نیاز به اذن به چنگ آوردن از رئیستان یا این که نماینده قانونی کمپانی ندارید. چون شما به تنهایی می توانید و هیچکس نمی‌تواند بازدارنده شما شود اینک (اما به‌زودی) شما یک عمل جهانی با هزاران مشتری دارید!

شماره ۱۹: با بزرگتر ها رقابت نمایید

تابحال گردیده قصد داشته باشید وارد کاری گردید اما اطلاع نداشته‌باشید چطور با اشخاص بزرگی که توی اون فعالیت می باشند رقابت فرمائید؟ با ساختن یک تارنما عالی با یک استراتژی سفت پشت آن، شما می‌توانید سایر را به راحتی از رمز رویکرد بردارید، فارغ از آنکه نیاز باشد صورت‌ی رقبای خویش را ملاحظه کنید و یا این که رو در رو با آنها روبه‌رو گردید.

شماره ۲۰: اعتبار فوری

آیا تا به اکنون نقص‌ فروش چیزی را داشته اید؟ یا این که اینکه بخواهید کسی را قانع نمایید که شما حقیقتا فروشنده می باشید؟ با داشتن یک سایت سازمان یافته، شما می‌توانید به‌سرعت اعتبار خویش را ارتقا دهید و به اعتبار آخرین خودتان برسید. مثلا با به چنگ آوردن آرم اعتماد الکترونیکی و قرار دادن آن پایین وبسایت، مُهر اعتماد مردم به تحت وب سایت شما میخورد.

شماره پایان و مهم‌خیس از کلیه: به شما یاری می‌نماید یک شغل تازه پیدا نمایید

قسم می‌دهم که از این زاویه نگاه نکرده بودید! اندیشه شما روی طریق هایی میباشد که وب سایت به فعالیت شما امداد کنه، البته بدین اعتنا نکردید که به فرد شما هم میتونه امداد کنه! خیر صرفا نقطه عطفی در رزومه شما خواهد بود، بلکه با داشتن یک سایت و رئیس آن، مهارت شما در انجام عمل های مشقت بار و حساس ثابت میگردد.

به این ترتیب… چرا ما به یک وب سایت نیاز داریم؟

چرا نباید یک وبسایت داشته باشم؟
میتوانیم بدین اندیشه کنیم که چرا نباید داشته باشم؟ شما حتما نمی‌توانید ۲۱ برهان بیاورید که چرا نباید داشته باشم. در صورتی می پندارید که استدلال قانع کننده‌ای بر خلاف این عامل ها دارید در نصیب نظرها با ما به اشتراک بگذارید و در شرایطی که می خواهید موردی به مورد ها بالا بیشتر نمائید، ریلکس باشید، میتوانید همین درحال حاضر دست به صفحه کلید گردید!


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۷:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ساخت حیث سنجی در سایت


بعضی از ترفندهای موثر که بایستی در لحاظ بگیرید عبارتند از:

طراحی سایت در مشهد
1.ساخت حیث سنجی در سایت

2.تعریف‌و‌تمجید پروفایل استفاده کننده(مهم‌ترین ترفند که تاثیره دیده گیری به همدم خواهد داشت.)

3. امروزه شبکه‌های‌اجتماعی هسته اصلی هر وبسایت موفقی میباشد. با فایده گیری از آن‌ها وبسایت خویش را دیدنی و درگیر کننده نگه دارید.

4. از گرافیک و طرح های رنگی که اثر مثبت و بهتری بر مخاطبین می‌گذارد استعمال نمایید.

نکات کلی طراحی سایت به ترتیب به شرح تحت می‌باشد:
1. تعیین دامنه : همت نمائید برای سایت خویش نامی گزینش نمایید که یوزرها بتوانند به راحتی به خیال و خاطر بسپارند.

2. خدمت هاستینگ : فضای میباشد ما یحتاج را از شرکت ها دارای اعتبار تنظیم فرمائید.

3. تکنولوژی : زبانی که قصد داریم طراحی وب را به آن تکنولوژی فعال سازی کنیم را تعیین میکنیم.

4. تعیین انگیزه : انگیزه از اینترنت سایتمان را بسته به اینکه مسئله عمل شرکتی، فروشگاهی و … باشه رو معلوم میکنیم.

5. طرح و رنگ بندی : کارایی نمائید طرح و رنگ بندی قابل قبولی برای سایتتان گزینش نمائید به این دلیل‌که بیشترین تاثیر را بر روی استفاده کننده این گزینه خواهد گذاشت.

6. نقشه تارنما : نقشه تارنما و فلوچارت واضحی برای وبسایت خویش ترسیم فرمایید.

7. محتوا : کارایی نمایید محتوای مطلوب برای اینترنت سایتتان تنظیم فرمائید. کلیدواژه هایی که برای مطالب استعمال میکنید عملکرد نمایید به طور صدق گزینش نمایید. راهنمای بی نقص تعیین کلید واژه و کلمه برای بهینه سازی بهتر در تارنما ما یعنی وب سایت سازان جان دار میباشد.

8. مخاطبان : شما می بایست آنالیز صحیحی از مجموعه مخاطبان تارنما خویش داشته باشید و وب سایت را برای آن‌ها با صرفه فرمایید.

9. تبلیغات : عملکرد نمایید از تبلیغات زیاد در وب سایت استعمال ننمایید. تبلیغات زیاد منجر اذیت یوزرها گردیده و در غایت منجر کاهش بازدید سایتتان خواهد شوید.

10 . پنجره های پاپ آپ : تلاش نمائید از پنجره های پاپ آپ در سایتتان به کار گیری نکنید. آمار نشان می‌دهند که بیش تر از 09 درصد یوزرها سوای قرائت محتوای این صفحه ها آنها‌را می بندند.

11. پباده سازی دیدنی : پباده سازی معمولی اما ماهر برای تارنما خویش در حیث بگیرید.

12. دکمه ها : همت فرمایید در پباده سازی صفحه های خویش از دکمه های دیدنی و با استایل نو استعمال فرمائید. حتما یوزرها اعتنا بیشتری به باتن ها نسبت به پیوند های عادی خواهند کرد.

13. دور‌نما : هر چقدر می‌توانید عملکرد فرمایید از طرح معمولی تری برای دورنما سایتتان استعمال نمائید.

14. تصاویر : تلاش نمائید از تصاویر کیفیت عالی اما با حجم نادر به کار گیری نمایید. تصاویر را در صفحاتتان تکرار نکنید. فراموش نکنید به کار گیری نکردن از تصاویر خیلی بهتر از به کار گیری از تصاویر نامربوط و بی کیفیت می‌باشد.

15. ناوبری سهل وآسان : هر چقدر که می‌توانید عملکرد نمایید همگی چیز در ساتتان در دسترس باشد. از منوهای پیچیده و داخل هم استعمال نکنید.

16. منحصر : تلاش نمایید هم از حیث محتوا و هم از نگاه ظاهری اینترنت ساتتان مخصوص باشد. نسخه برداری کردن از وبسایت های دیگر به اعتبار آنان خواهد خاطر نشان کرد.

17. به‌ روز : تلاش نمایید از تمامی حیث به‌روز باشید.

18. سازمان‌دهی : وب سایت های پیروز از سیستم جستجوی کاربردی و معمولی سود میبرند. هر چقدر میتوانید سیستم جستجوی هوشمندانه‌تری برای سایتتان بسازید.

19. سازش : عملکرد نمائید اینترنت سایتتان در هیچ کدوم از مرورگرا مشکلی در اکران نداشته باشد. از به کار گیری ازالمان‌های متحرک مازاد در وبسایت اجتناب نمائید.

20. وضوح ورقه : تلاش فرمائید پباده سازی ریسپانسیو برای سایتتان در لحاظ بگیرید در این‌حالت سایتتان در هر دستگاهی با هر اندازه ای به صدق اکران داده خواهد شد. در‌حالتی که که سایتتان فاقد این قابلیت و امکان می‌باشد برای رفع این ایراد میتوانید با مشاوران ما در رابطه باشید. برای این خواسته از برگه ی تماس با ما مبادرت فرمائید.

21. شبکه‌های‌مردمی : به کار گیری از کانال‌های اجتماعی تاثیر بسیار متعددی بر آمار سایتتان خواهد گذاشت. قابلیت اشتراک گذاری برای مطالبتان را فراموش نکنید!

22. تایپوگرافی : کارایی فرمایید از فونت معمولی و قشنگ به عنوان مثال فونت یکان در تارنما خویش به کار گیری فرمائید. به کارگیری از تعدادی فونت در وب سایت زمانه بارگزاری وب سایت را بالا برده و تاثیر منفی در سئوی وب سایت شما خواهد داشت.

23. نام نویسی : درصورتی که سایتتان فروشگاهی وجود ندارد ابدا نام نویسی در سایتتان را برای به کار گیری از تجهیزات جانور، اجباری نکنید.

24. تجزیه و محاسبه : هر روز تارنما خویش را محاسبه نمایید، آمار بازدید تارنما را بازنگری فرمائید و با طرح ریزی مطلوب همت فرمایید تا سایتتان پروسه رو به رشدی داشته باشد.

25. امنیت : تلاش نمایید شم اعتماد و امنیت را در یوزرها خویش را بوجور بیاورید در غیر این فیس یوزرها بعد از شکاف ورقه به وبسایت شما برنخواهند گشت.

26. فوتر : فوتر تارنما شاید بی اهمیت به لحاظ آید اما تجربه نشان داده میباشد فوترهایی که به طور دیدنی و استاندارد پباده سازی گردیده اند توانسته اند حیث یوزرها متعددی را جلب کنند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۹:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

هزینه‌های طراحی وب دربرگیرنده چه مواقعی میشوند؟


در هنگام پیشنهاد طراحی وب سایت، سوالهای متعددی پیش می آید که ولی گهگاه جواب‌گویی به بعضا از آنان دشوار و حتی نا ممکن میباشد. هزینه مهمترین سوالی میباشد که صاحبکار از ما می پرسد و توقع دارد که سوای دادن داده ها، بها دقیقی بگوییم. زمینه مهم این میباشد که پباده سازی یک وب سایت ممکن میباشد تا تعدادی آبادی میلیون تومان هزینه داشته باشد و ادله انتخاب‌کننده این میباشد که مخاطب به طراح تارنما بگوید که دقیقاً چه چیزی نیاز داراست! یک کدام از سوالاتی که ذهن بخش اعظمی از مشتریان طراحی وب را به خویش سرگرم می نماید این میباشد که هزینه اجرای یک پروژه ساخت سایت چقدر میباشد و اساساً یک فرد واقعی یا این که حقوقی برای طراحی وب ارزان بایستی چه معیار میزان دارایی‌ای را در لحاظ بگیرد؟

طراحی سایت در مشهد

حتی سوالاتی مانند به چه شکل وبسایت بسازم، یا این که طریقه ساخت وب سایت هم دربین سوال های پرتکرار در مسئله طراحی وب سایت میباشد. در هر درحال حاضر مخاطبان و مشتریان این حوزه هم تماماً مختلف می باشند و بایستی به تمام سوالهای جواب داده شود. در‌این نوشته‌ی‌علمی قصد داریم به باز بینی این سوال بپردازیم که هزینه‌های ساخت وب سایت به چه چیزی بستگی دارااست و چرا در بازار فعالیت تمامی‌مدل قیمتی چشم میگردد؟ طرح سوالهای مربوط به هزینه ساخت وب سایت مخصوص صرفا مرتبط با شرکتهای ساخت وب سایت وجود ندارد، بلکه ذهن مشتریان کمپانی‌های ساخت وب سایت را نیز به خویش سرگرم نموده است.

 

 

هزینه‌های طراحی وب دربرگیرنده چه مواقعی میشوند؟
به همین عامل تصمیم گرفتیم که در‌این نوشته ی علمی از طراحی وب به طور منحصر به فرد و هزینه طراحی وب به امداد قالب‌های و سیستم‌های رئیس محتوای فراهم را با هم مقایسه کنیم. خب، برای آن که بتوانیم ارزش پباده سازی تارنما مخصوص را با نادر‌ترین ضریب نادرست تقریب بزنیم، بایستی بدانیم برای پباده سازی و طراحی وب سایت به چه ابزار و مواقعی نیاز داریم. دقیقاً مانند تولید یک ساختمان ابزارها، تخصص و پیش‌نیازهایی موجود هست که فارغ از داشتن آنان نمی‌اقتدار وبسایت موردنظر را پباده سازی کرد. برای فهم بهتر از ساخت وب سایت می بایست به آن به دیده یک ساختمان نگاه نمایید.

ما نوشته ی علمی‌ی " چه‌گونه تارنما بسازیم؟ معرفی گونه های شیوه‌های ساخت وب سایت " را برای راحتی و ارائه‌ی داده ها ظریف‌خیس جهت فعال‌ساز‌ی اینترنت‌وب سایت را برای شما فراهم کرده‌ایم. توصیه میکنم این نوشته‌علمی را از دست ندهید.

 

مهم ترین ابزارهای لازم در ساخت سایت عبارتند از:

تنظیم دامنه
تهیه و تنظیم هاست برای اینترنت‌وبسایت
پباده سازی قالب وبسایت
پباده سازی گرافیک
تامین امنیت اینترنت‌تارنما
یادگرفتن پرتال کاربری و بخش رئیس وب سایت
درپی به طور بدون نقص و مفصل به توضیح این مسائل خوا هیم پرداخت.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۸:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یک بلاگ رویه بیندازید


۳- یک بلاگ رویه بیندازید
قدم آن‌گاه این میباشد که برای بازه زمانی کوتاهی با یک یا این که یک سری خدمتِ خوب وب لاگ عمل فرمائید.

به عنوان مثالً در بلاگفا و در Google Sites. (قدیم‌خیس، Wordpress و Blogger بودند که غربال شدند و اینجانب میپندارم پهناور‌ترین نادرست کمیته فیلترینگ کشور ایران، غربال کردن این دو خدمت بود!)

طراحی سایت در مشهد

در خدمت‌های متفاوت با یک اسم کاربریِ اثبات نام نویسی فرمایید و تلاش نمایید به عنوان مثالً در آنها یک‌سری پست ارسال نمائید. با تجهیزات آن ها آشنا گردید. آنان را با هم مقایسه نمایید...

ولی قصد دور از شوخی‌تان این نباشد که درین بلاگ‌ها بمانید. زیرا می بایست به زودی به وبسایت اصلی‌تان کوچ فرمائید.

به عنوان مثالً در هر سرویسی واژه و کلمه aftabgardan یا این که aftabgardan-cc را بزنید، می بینید اینجانب سال ها پیش یک بلاگ ساخته‌ام و چندین پست محدود ارسال کرده‌ام.

فرآیند اصلی:
۱- یک پروژه کوچک برای خودتان فکر کنید.
به عنوان مثالً اینجانب با دقت به سوابق‌ای که در عمل در کانون فرهنگی مساجد داشتم، یک کانون فرهنگی مجازی به ذهنم آوردم.

شما ممکن میباشد یک راس فراگیری مجازی یا این که یک مکتب آنلاین یا این که به عنوان مثالً سایتی برای کمپانی یا این که مؤسسه یا این که دکان پدرتان یا این که خودتان و هر چیز دیگری را در لحاظ بگیرید.

به عنوان مثالً بد وجود ندارد نگاهی به سایتهایی که در زمان مقدماتی طراحی سایت، دانشجوها اینجانب پباده سازی کرده‌اند داشته باشید:

http://cs.niroomand.ir

شاید بخواهید یک مسئله از در بین موضوعات آنان‌را تعیین فرمائید. همت فرمائید موضوعی را گزینش فرمایید که درخصوص آنها فستیوال و مسابقه در مرز و بوم برگزار میگردد. با این عمل، با یک تیر یک سری نشان را خواهید زد.

مطالعه مطالب ذیل هم برای تعیین پروژه مطلوب، فراموش نشود:

رویکرد هایی برای یافتن پروژه برنامه نویسی برای تایپ کردن و فعالیت روی آن

بستنی قیفی فروشی در دوزخ وجهنم!

 

۲- تلاش فرمائید با HTML و CSS سایتی برای پروژه‌ی انتخابی‌تان پباده سازی فرمائید.
با اعتنا به اینکه عمل با HTML و CSS و جاوااسکریپت چندان مشقت بار وجود ندارد و نیاز به علم فنی بالایی ندارد، در قدم نخستین عملکرد نمائید سایتی معمولی که به طور کاملً با این گویش‌ها فعالیت گردیده باشد پباده سازی فرمائید.

به عنوان مثالً او‌لین سایتی که آخرها سال ۸۳ اینجانب روی دامنه aftab.cc آپلود کردم را مشاهده کنید:

اما این عکس تماما بار گذاری نشده. برای مثالً میانه آفتابگردان یک ساعت فلشی بود...


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۸:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)