مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تفاوت بها هاست داخلی و فرنگی


تفاوت بها هاست داخلی و فرنگی

یکی‌از خطاها وسیع در تهیه و تنظیم یک سرور و هاست ، قیمت خوب آن میباشد. از آنجایی که امروزه مخارج تنظیم هاست و سرور مطلوب بسیار بالا بوده ، بهتر میباشد شایسته ترین سرور را با ترازو های قیمتی هاست اهل ایران یا این که فرنگی باز‌بینی کنیم.

طراحی سایت در مشهد

همانگونه که می‌دانید ارزش اسباب دشوار افزاری مرتبط با سرور ، بخصوص در موسسات اروپایی همچون: آلمان و فرانسه بسیار مطلوب میباشد. به همین جهت مقدار پهنای باندی که ارائه می دهند ، هم قیمت خوب تری داراست و هم پهنای باند بیشتری را در چنگ یوزرها قرار می‌دهند. و در کل به جهت وجود پهنای باند مطلوب و طولانی تر و همینطور قیمت ارزان خیس نسبت به هاست اهل ایران ، برگ چیره در مشت سرور فرنگی می باشد.

رئیس جور بندی ها در وردپرس به نحوه درست
البته گفتنی میباشد خیلی از وبسایت های ارائه دهنده سرویس ها میزبانی ارزش این دو را یکسان در حیث می‌گیرند. و برای هاست اهل ایران ، هزینه ای طولانی تر بر مبلغ آن اخذ نمی کنند. این زمینه بستگی به موسسات میزبانی اینترنت هم دارااست. پس بهتر میباشد این گزینه را مجموعاَ در شرکت های و وب سایت های متفاوت باز بینی فرمائید.

تفاوت پهنای باند در هاست داخلی با فرنگی

همان طور که در نصیب نرخ‌گذاری هاست اهل ایران و فرنگی سخن کردیم. ارائه پهنای باند مطلوب در سرور های اهل ایران مقداری لبریز هزینه خیس و معدود خیس از هاست های فرنگی است. درواقع پنای باند یا این که ترازو ترافیک ماهیانه به عبارتی معیار حجمی از اطلاعاتی میباشد که در بین سرور و سیستم بازدید کننده مبادله میگردد. و به مقطع های هنگامی یک ماهه تقسیم بندی شده‌است. به‌این مفهوم میباشد که انتها هر ماه مجدد شارژ گردیده و در دسترس قرار می گیرد.

همان گونه که اشاره کردیم پهنای باند هاست فرنگی هم باصرفه خیس و فضای بیش تر و از طرفی دارنده قیمت خوب خیس میباشد. برهان این زمینه وجود اثاثیه طاقت فرسا افزاری ارزان ارزش در بیرون از کشور‌ایران و میهن های اروپایی میباشد. در حالتی که برای شما، تفاوت پهنای باند در هاست اهل ایران یا این که فرنگی ، یک ترازو پهناور میباشد ، گزینش شما بایستی سرور بیرون از جمهوری اسلامی ایران باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۸:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استعمال از وب سایت سازها چه مزیت هایی دارا هستند؟


استعمال از وب سایت سازها چه مزیت هایی دارا هستند؟
بی تردید برای طراحی سایت فارغ از کد نویسی به وسیله وردپرس هم نیاز به صرف روزگار برای یادگیری و عمل با آن میباشد. صحت دارد که بدون پول میباشد و فعالیت با آن بی آلایش، اما به هر حالا فعالیت با هر سیستمی نیاز به یادگیری داراست. از طرفی پشتیبانی در عمل وجود ندارد! تمامی چیز به عهده خودتان میباشد.

طراحی سایت در مشهد

همینطور درصورتی که بخواهید طراحی وب تان را به عهده موسسات طراحی وب سایت بسپارید مشکلاتش را در نصیب پیشین با هم مرور کردیم. از عمده ترین مشکلاتش هزینه متعددی میباشد که می بایست بپردازیم و این سبب ساز میگردد خیلی از دوستان خوب سمت طراحی وب نروند.

البته در صورتی‌که از تارنما ساز ها برای طراحی سایت تان به کارگیری فرمایید چیزی مابین وردپرس و شرکت ها ساخت سایت میباشد. اولیه اینکه مثل وردپرس همگی چیز دست خودتان میباشد اما با تجهیزات خیلی طولانی تر مثل ارائه قالب های متنوع و پباده سازی صفحه ها با درگ اند دراپ کردن. دوم اینکه مبلغی میباشد اما خیر بها سنگین با مخارج مازاد! البته در قبال پشتیبانی بسیار خیر دارااست و هر کجا به نقص‌ واکنش کردید کسی میباشد که یاری تان نماید.

به وسیله وبسایت ساز به راحتی و فارغ از پرداخت مخارج مازاد میتوانید سایت دلخواه خودتان را فعال‌ساز‌ی فرمایید.

به وسیله تارنما ساز دیگر نیازی به خرید هاست هم نخواهید داشت و کلیه چیز درکنار هم در مشت شما خواهد بود. تنها به یک دامنه نیاز دارید تا بتوانید سایت تان را به طور منحصر فعال سازی فرمائید.

 

چه افرادی بهتر میباشد از وبسایت ساز استعمال نمایند؟
افرادی که بهتر میباشد از تارنما ساز ها استعمال نمایند به سه جور تقسیم میشوند: جور اولیه کسانی که هیچ شناختی به طراحی سایت و ساخت سایت ندارند و به هیچ عنوان نمی دانند هاست و دامنه چه می باشد چه رسد به وردپرس و به هیچ وجه هم هم اکنون و صبر یادگیری و تحقیق دراین باره را ندارند.

جور دوم اشخاصی که پول به اندازه کافی دارا‌هستند البته روزگار به اندازه کافی ندارند و از طرفی دوست دارا‌هستند خودشان وبسایت شان را پباده سازی نمایند. این اشخاص هم با پرداخت هزینه پاره ای می‌توانند از روش تارنما سازها تارنما متبوع خویش را فعال‌سازی و پباده سازی نمایند.

و جور سوم کسب و شغل های نوباوه و شروع آپ ها میباشند که سرمایه مقداری دارا هستند و نیرو برای ساخت وب سایت ندارند و دلشان میخواهد با گاز وبسایت شان را با هزینه نادر پباده سازی نمایند. آغاز آپ ها دوست ندارند مخارج سنگینی را بابت ساخت وب سایت شان به موسسه ها ساخت وب سایت بدهند زیرا این هزینه را میتوانند در قسمت های دیگری مثل تبلیغات خرج نمایند به همین ادله شایسته ترین مورد برای کسب و شغل های نوباوه با سرمایه معدود استعمال از تارنما ساز برای ساخت وب سایت میباشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۱:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا ما به یک وب سایت نیاز داریم؟


شماره ۱۴: نچسب به کاری که داری!

بهترین پاسخ به اینکه «چرا به وبسایت نیاز دارم» اینه که از چسبیدن به کاری مستمر و روتین پرهیز کنید.
این بهترین شیوه برای بیرون شدن از کار همیشگی و داشتن یک زندگی خوب میباشد. به‌طوری که داشتن یک وب سایت دری به سوی یک دنیای نو را به روی شما می‌گشاید.

شماره ۱۵: هر دعوا یا این که سرگرمی که دوست دارید

آیا به ورزش عشق دارید؟ عکاسی، تعطیلات، دانش، اتومبیل؟ اسکیت چطور؟ پس شما یک ایده کاری دارید که از وجودش خبر ندارید! وب یک فضا فوق‌العاده داراست که میتواند تمام ایده های کاری شما‌را مانند آهن‌ربا جذب کرده و برای شما کسب درآمد نماید. تنها لازم میباشد چیزی را که دوست دارید تعیین نمایید و استارت به تایپ کردن راجع‌به آن بکنید. اما تایپ کردن را هم چندان سَر سَری نگیرید (!) ساعات برای تایپ کردن این مقاله وقت صرف شده‌است!

طراحی سایت در مشهد

شماره ۱۶: رابطه با مدیران وب سایت های همکار

این نکته را در حیث داشته باشید که با داشتن یک وبسایت میتوانید خویش را یک «اینترنت مستر» (رئیس اینترنت) بنامید. چه باحال! ولی برهان شماره ۱۶ برای “چرا ما به وب سایت نیاز داریم” اینه که شما میتونید به راحتی با اینترنت مستر های دیگر در رابطه باشید و با یکدیگر همکار فرمایید که‌این می تواند کسب تجربه بیش تر و امداد به کسب و عمل شما در دهکده‌جهانی وب باشد.

شماره ۱۷: به شما مجال بیان می‌دهد

تا حال اتفاق افتاده که با یک کدام از مشاجره فرمائید و اون بگوید «اینجانب دراین باره توی وبسایتم یک نوشته‌ی علمی نوشتم و در واقع اینطور وجود ندارد که شما می گویید و …» به یک سری ادله مردم هنگامی بدونند که شما درمورد چیزی، در تارنما خودتون مطلبی نوشتید، با شما مشاجره نمی کنند. همینطور به شما یک مجال می‌دهد که سوای قضاوت دیگر افراد نظریه خویش را بیان نمائید و در‌صورتی‌که کسی یک بینش (حیث) بخشید که که شما از آن چندان خوشتان نیامد، به راحتی می توانید دیدگاهش را به فولدر اسپم (Spam) انتقال بدید.

شماره ۱۸: عمل شما، به طریق شما

شما نیاز به اذن به چنگ آوردن از رئیستان یا این که نماینده قانونی کمپانی ندارید. چون شما به تنهایی می توانید و هیچکس نمی‌تواند بازدارنده شما شود اینک (اما به‌زودی) شما یک عمل جهانی با هزاران مشتری دارید!

شماره ۱۹: با بزرگتر ها رقابت نمایید

تابحال گردیده قصد داشته باشید وارد کاری گردید اما اطلاع نداشته‌باشید چطور با اشخاص بزرگی که توی اون فعالیت می باشند رقابت فرمائید؟ با ساختن یک تارنما عالی با یک استراتژی سفت پشت آن، شما می‌توانید سایر را به راحتی از رمز رویکرد بردارید، فارغ از آنکه نیاز باشد صورت‌ی رقبای خویش را ملاحظه کنید و یا این که رو در رو با آنها روبه‌رو گردید.

شماره ۲۰: اعتبار فوری

آیا تا به اکنون نقص‌ فروش چیزی را داشته اید؟ یا این که اینکه بخواهید کسی را قانع نمایید که شما حقیقتا فروشنده می باشید؟ با داشتن یک سایت سازمان یافته، شما می‌توانید به‌سرعت اعتبار خویش را ارتقا دهید و به اعتبار آخرین خودتان برسید. مثلا با به چنگ آوردن آرم اعتماد الکترونیکی و قرار دادن آن پایین وبسایت، مُهر اعتماد مردم به تحت وب سایت شما میخورد.

شماره پایان و مهم‌خیس از کلیه: به شما یاری می‌نماید یک شغل تازه پیدا نمایید

قسم می‌دهم که از این زاویه نگاه نکرده بودید! اندیشه شما روی طریق هایی میباشد که وب سایت به فعالیت شما امداد کنه، البته بدین اعتنا نکردید که به فرد شما هم میتونه امداد کنه! خیر صرفا نقطه عطفی در رزومه شما خواهد بود، بلکه با داشتن یک سایت و رئیس آن، مهارت شما در انجام عمل های مشقت بار و حساس ثابت میگردد.

به این ترتیب… چرا ما به یک وب سایت نیاز داریم؟

چرا نباید یک وبسایت داشته باشم؟
میتوانیم بدین اندیشه کنیم که چرا نباید داشته باشم؟ شما حتما نمی‌توانید ۲۱ برهان بیاورید که چرا نباید داشته باشم. در صورتی می پندارید که استدلال قانع کننده‌ای بر خلاف این عامل ها دارید در نصیب نظرها با ما به اشتراک بگذارید و در شرایطی که می خواهید موردی به مورد ها بالا بیشتر نمائید، ریلکس باشید، میتوانید همین درحال حاضر دست به صفحه کلید گردید!


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۷:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ساخت حیث سنجی در سایت


بعضی از ترفندهای موثر که بایستی در لحاظ بگیرید عبارتند از:

طراحی سایت در مشهد
1.ساخت حیث سنجی در سایت

2.تعریف‌و‌تمجید پروفایل استفاده کننده(مهم‌ترین ترفند که تاثیره دیده گیری به همدم خواهد داشت.)

3. امروزه شبکه‌های‌اجتماعی هسته اصلی هر وبسایت موفقی میباشد. با فایده گیری از آن‌ها وبسایت خویش را دیدنی و درگیر کننده نگه دارید.

4. از گرافیک و طرح های رنگی که اثر مثبت و بهتری بر مخاطبین می‌گذارد استعمال نمایید.

نکات کلی طراحی سایت به ترتیب به شرح تحت می‌باشد:
1. تعیین دامنه : همت نمائید برای سایت خویش نامی گزینش نمایید که یوزرها بتوانند به راحتی به خیال و خاطر بسپارند.

2. خدمت هاستینگ : فضای میباشد ما یحتاج را از شرکت ها دارای اعتبار تنظیم فرمائید.

3. تکنولوژی : زبانی که قصد داریم طراحی وب را به آن تکنولوژی فعال سازی کنیم را تعیین میکنیم.

4. تعیین انگیزه : انگیزه از اینترنت سایتمان را بسته به اینکه مسئله عمل شرکتی، فروشگاهی و … باشه رو معلوم میکنیم.

5. طرح و رنگ بندی : کارایی نمائید طرح و رنگ بندی قابل قبولی برای سایتتان گزینش نمائید به این دلیل‌که بیشترین تاثیر را بر روی استفاده کننده این گزینه خواهد گذاشت.

6. نقشه تارنما : نقشه تارنما و فلوچارت واضحی برای وبسایت خویش ترسیم فرمایید.

7. محتوا : کارایی نمایید محتوای مطلوب برای اینترنت سایتتان تنظیم فرمائید. کلیدواژه هایی که برای مطالب استعمال میکنید عملکرد نمایید به طور صدق گزینش نمایید. راهنمای بی نقص تعیین کلید واژه و کلمه برای بهینه سازی بهتر در تارنما ما یعنی وب سایت سازان جان دار میباشد.

8. مخاطبان : شما می بایست آنالیز صحیحی از مجموعه مخاطبان تارنما خویش داشته باشید و وب سایت را برای آن‌ها با صرفه فرمایید.

9. تبلیغات : عملکرد نمایید از تبلیغات زیاد در وب سایت استعمال ننمایید. تبلیغات زیاد منجر اذیت یوزرها گردیده و در غایت منجر کاهش بازدید سایتتان خواهد شوید.

10 . پنجره های پاپ آپ : تلاش نمائید از پنجره های پاپ آپ در سایتتان به کار گیری نکنید. آمار نشان می‌دهند که بیش تر از 09 درصد یوزرها سوای قرائت محتوای این صفحه ها آنها‌را می بندند.

11. پباده سازی دیدنی : پباده سازی معمولی اما ماهر برای تارنما خویش در حیث بگیرید.

12. دکمه ها : همت فرمایید در پباده سازی صفحه های خویش از دکمه های دیدنی و با استایل نو استعمال فرمائید. حتما یوزرها اعتنا بیشتری به باتن ها نسبت به پیوند های عادی خواهند کرد.

13. دور‌نما : هر چقدر می‌توانید عملکرد فرمایید از طرح معمولی تری برای دورنما سایتتان استعمال نمائید.

14. تصاویر : تلاش نمائید از تصاویر کیفیت عالی اما با حجم نادر به کار گیری نمایید. تصاویر را در صفحاتتان تکرار نکنید. فراموش نکنید به کار گیری نکردن از تصاویر خیلی بهتر از به کار گیری از تصاویر نامربوط و بی کیفیت می‌باشد.

15. ناوبری سهل وآسان : هر چقدر که می‌توانید عملکرد نمایید همگی چیز در ساتتان در دسترس باشد. از منوهای پیچیده و داخل هم استعمال نکنید.

16. منحصر : تلاش نمایید هم از حیث محتوا و هم از نگاه ظاهری اینترنت ساتتان مخصوص باشد. نسخه برداری کردن از وبسایت های دیگر به اعتبار آنان خواهد خاطر نشان کرد.

17. به‌ روز : تلاش نمایید از تمامی حیث به‌روز باشید.

18. سازمان‌دهی : وب سایت های پیروز از سیستم جستجوی کاربردی و معمولی سود میبرند. هر چقدر میتوانید سیستم جستجوی هوشمندانه‌تری برای سایتتان بسازید.

19. سازش : عملکرد نمائید اینترنت سایتتان در هیچ کدوم از مرورگرا مشکلی در اکران نداشته باشد. از به کار گیری ازالمان‌های متحرک مازاد در وبسایت اجتناب نمائید.

20. وضوح ورقه : تلاش فرمائید پباده سازی ریسپانسیو برای سایتتان در لحاظ بگیرید در این‌حالت سایتتان در هر دستگاهی با هر اندازه ای به صدق اکران داده خواهد شد. در‌حالتی که که سایتتان فاقد این قابلیت و امکان می‌باشد برای رفع این ایراد میتوانید با مشاوران ما در رابطه باشید. برای این خواسته از برگه ی تماس با ما مبادرت فرمائید.

21. شبکه‌های‌مردمی : به کار گیری از کانال‌های اجتماعی تاثیر بسیار متعددی بر آمار سایتتان خواهد گذاشت. قابلیت اشتراک گذاری برای مطالبتان را فراموش نکنید!

22. تایپوگرافی : کارایی فرمایید از فونت معمولی و قشنگ به عنوان مثال فونت یکان در تارنما خویش به کار گیری فرمائید. به کارگیری از تعدادی فونت در وب سایت زمانه بارگزاری وب سایت را بالا برده و تاثیر منفی در سئوی وب سایت شما خواهد داشت.

23. نام نویسی : درصورتی که سایتتان فروشگاهی وجود ندارد ابدا نام نویسی در سایتتان را برای به کار گیری از تجهیزات جانور، اجباری نکنید.

24. تجزیه و محاسبه : هر روز تارنما خویش را محاسبه نمایید، آمار بازدید تارنما را بازنگری فرمائید و با طرح ریزی مطلوب همت فرمایید تا سایتتان پروسه رو به رشدی داشته باشد.

25. امنیت : تلاش نمایید شم اعتماد و امنیت را در یوزرها خویش را بوجور بیاورید در غیر این فیس یوزرها بعد از شکاف ورقه به وبسایت شما برنخواهند گشت.

26. فوتر : فوتر تارنما شاید بی اهمیت به لحاظ آید اما تجربه نشان داده میباشد فوترهایی که به طور دیدنی و استاندارد پباده سازی گردیده اند توانسته اند حیث یوزرها متعددی را جلب کنند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۹:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

هزینه‌های طراحی وب دربرگیرنده چه مواقعی میشوند؟


در هنگام پیشنهاد طراحی وب سایت، سوالهای متعددی پیش می آید که ولی گهگاه جواب‌گویی به بعضا از آنان دشوار و حتی نا ممکن میباشد. هزینه مهمترین سوالی میباشد که صاحبکار از ما می پرسد و توقع دارد که سوای دادن داده ها، بها دقیقی بگوییم. زمینه مهم این میباشد که پباده سازی یک وب سایت ممکن میباشد تا تعدادی آبادی میلیون تومان هزینه داشته باشد و ادله انتخاب‌کننده این میباشد که مخاطب به طراح تارنما بگوید که دقیقاً چه چیزی نیاز داراست! یک کدام از سوالاتی که ذهن بخش اعظمی از مشتریان طراحی وب را به خویش سرگرم می نماید این میباشد که هزینه اجرای یک پروژه ساخت سایت چقدر میباشد و اساساً یک فرد واقعی یا این که حقوقی برای طراحی وب ارزان بایستی چه معیار میزان دارایی‌ای را در لحاظ بگیرد؟

طراحی سایت در مشهد

حتی سوالاتی مانند به چه شکل وبسایت بسازم، یا این که طریقه ساخت وب سایت هم دربین سوال های پرتکرار در مسئله طراحی وب سایت میباشد. در هر درحال حاضر مخاطبان و مشتریان این حوزه هم تماماً مختلف می باشند و بایستی به تمام سوالهای جواب داده شود. در‌این نوشته‌ی‌علمی قصد داریم به باز بینی این سوال بپردازیم که هزینه‌های ساخت وب سایت به چه چیزی بستگی دارااست و چرا در بازار فعالیت تمامی‌مدل قیمتی چشم میگردد؟ طرح سوالهای مربوط به هزینه ساخت وب سایت مخصوص صرفا مرتبط با شرکتهای ساخت وب سایت وجود ندارد، بلکه ذهن مشتریان کمپانی‌های ساخت وب سایت را نیز به خویش سرگرم نموده است.

 

 

هزینه‌های طراحی وب دربرگیرنده چه مواقعی میشوند؟
به همین عامل تصمیم گرفتیم که در‌این نوشته ی علمی از طراحی وب به طور منحصر به فرد و هزینه طراحی وب به امداد قالب‌های و سیستم‌های رئیس محتوای فراهم را با هم مقایسه کنیم. خب، برای آن که بتوانیم ارزش پباده سازی تارنما مخصوص را با نادر‌ترین ضریب نادرست تقریب بزنیم، بایستی بدانیم برای پباده سازی و طراحی وب سایت به چه ابزار و مواقعی نیاز داریم. دقیقاً مانند تولید یک ساختمان ابزارها، تخصص و پیش‌نیازهایی موجود هست که فارغ از داشتن آنان نمی‌اقتدار وبسایت موردنظر را پباده سازی کرد. برای فهم بهتر از ساخت وب سایت می بایست به آن به دیده یک ساختمان نگاه نمایید.

ما نوشته ی علمی‌ی " چه‌گونه تارنما بسازیم؟ معرفی گونه های شیوه‌های ساخت وب سایت " را برای راحتی و ارائه‌ی داده ها ظریف‌خیس جهت فعال‌ساز‌ی اینترنت‌وب سایت را برای شما فراهم کرده‌ایم. توصیه میکنم این نوشته‌علمی را از دست ندهید.

 

مهم ترین ابزارهای لازم در ساخت سایت عبارتند از:

تنظیم دامنه
تهیه و تنظیم هاست برای اینترنت‌وبسایت
پباده سازی قالب وبسایت
پباده سازی گرافیک
تامین امنیت اینترنت‌تارنما
یادگرفتن پرتال کاربری و بخش رئیس وب سایت
درپی به طور بدون نقص و مفصل به توضیح این مسائل خوا هیم پرداخت.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۸:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یک بلاگ رویه بیندازید


۳- یک بلاگ رویه بیندازید
قدم آن‌گاه این میباشد که برای بازه زمانی کوتاهی با یک یا این که یک سری خدمتِ خوب وب لاگ عمل فرمائید.

به عنوان مثالً در بلاگفا و در Google Sites. (قدیم‌خیس، Wordpress و Blogger بودند که غربال شدند و اینجانب میپندارم پهناور‌ترین نادرست کمیته فیلترینگ کشور ایران، غربال کردن این دو خدمت بود!)

طراحی سایت در مشهد

در خدمت‌های متفاوت با یک اسم کاربریِ اثبات نام نویسی فرمایید و تلاش نمایید به عنوان مثالً در آنها یک‌سری پست ارسال نمائید. با تجهیزات آن ها آشنا گردید. آنان را با هم مقایسه نمایید...

ولی قصد دور از شوخی‌تان این نباشد که درین بلاگ‌ها بمانید. زیرا می بایست به زودی به وبسایت اصلی‌تان کوچ فرمائید.

به عنوان مثالً در هر سرویسی واژه و کلمه aftabgardan یا این که aftabgardan-cc را بزنید، می بینید اینجانب سال ها پیش یک بلاگ ساخته‌ام و چندین پست محدود ارسال کرده‌ام.

فرآیند اصلی:
۱- یک پروژه کوچک برای خودتان فکر کنید.
به عنوان مثالً اینجانب با دقت به سوابق‌ای که در عمل در کانون فرهنگی مساجد داشتم، یک کانون فرهنگی مجازی به ذهنم آوردم.

شما ممکن میباشد یک راس فراگیری مجازی یا این که یک مکتب آنلاین یا این که به عنوان مثالً سایتی برای کمپانی یا این که مؤسسه یا این که دکان پدرتان یا این که خودتان و هر چیز دیگری را در لحاظ بگیرید.

به عنوان مثالً بد وجود ندارد نگاهی به سایتهایی که در زمان مقدماتی طراحی سایت، دانشجوها اینجانب پباده سازی کرده‌اند داشته باشید:

http://cs.niroomand.ir

شاید بخواهید یک مسئله از در بین موضوعات آنان‌را تعیین فرمائید. همت فرمائید موضوعی را گزینش فرمایید که درخصوص آنها فستیوال و مسابقه در مرز و بوم برگزار میگردد. با این عمل، با یک تیر یک سری نشان را خواهید زد.

مطالعه مطالب ذیل هم برای تعیین پروژه مطلوب، فراموش نشود:

رویکرد هایی برای یافتن پروژه برنامه نویسی برای تایپ کردن و فعالیت روی آن

بستنی قیفی فروشی در دوزخ وجهنم!

 

۲- تلاش فرمائید با HTML و CSS سایتی برای پروژه‌ی انتخابی‌تان پباده سازی فرمائید.
با اعتنا به اینکه عمل با HTML و CSS و جاوااسکریپت چندان مشقت بار وجود ندارد و نیاز به علم فنی بالایی ندارد، در قدم نخستین عملکرد نمائید سایتی معمولی که به طور کاملً با این گویش‌ها فعالیت گردیده باشد پباده سازی فرمائید.

به عنوان مثالً او‌لین سایتی که آخرها سال ۸۳ اینجانب روی دامنه aftab.cc آپلود کردم را مشاهده کنید:

اما این عکس تماما بار گذاری نشده. برای مثالً میانه آفتابگردان یک ساعت فلشی بود...


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۸:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پلاگین a3 Lazy Load


پلاگین Smush یک کدام از دوست داستنی ترین و شایسته ترین پلاگین های سئو تصویر وردپرس All-in-one میباشد. چون هرچیزی که برای لود سریع خیس تصاویر در وبسایت نیاز دارید در‌این پلاگین قراردارد. هر دو ورژن مجانی و پرمیوم پلاگین Smush Image Optimization دارنده خصوصیت Lazy Load تصاویر میباشند.

طراحی سایت در مشهد

فعال سازی Lazy Loading در پلاگین Smush بسیار معمولی میباشد. فقط کاری که می بایست انجام دهید این میباشد که به بخش Lazy Load در Smush مراجعه کرده و روی دکمه Activate کلیک فرمائید.

برای داده ها بیش تر در امر این پلاگین و چگونگی به کار گیری از آن نوشته‌ی‌علمی یادگرفتن پلاگین WP Smush را مطالعه نمایید.

a3 Lazy Load

پلاگین a3 Lazy Load یک کدام از دیگر از شایسته ترین پلاگین های Lazy Load وردپرس میباشد که تصاویر، iframe ها، ویدئوها و دیگر المان های وبسایت را Lazy Load می‌کند. این پلاگین پیکربندی متعددی داراست به طوریکه میتوانید شیوه بار گذاری شدن تمام المان های وب سایت را سفارشی سازی فرمایید. به‌این چهره که میتوانید فی مابین تصاویر نوشته ها، ورقه ها و حتی اعمال Lazy Loading روی کامنت ها و آواتارها تعیین نمائید.

پلاگین a3 Lazy Load برای تارنما هایی که محتوای بسیار سنگینی دارا‌هستند مطلوب میباشد و مرتباً به وسیله توسعه و گسترش دهندگانش بروزرسانی گردیده و ایرادات آن برطرف میشود. این پلاگین برای پشتیبانی پهناور تلفن همراه و برای وبسایت هایی پباده سازی شده‌است که صدها و هزاران تصویر در یک کاغذ دارا هستند.

پلاگین a3 Lazy Load با تمام پلاگین های دوست داستنی وردپرس مانند پلاگین WooCommerce و پلاگین Advanced Custom Fields و با اشکال CDN (کانال تحویل محتوا) ها سازگار میباشد.

برای داده ها اضافه و چگونگی استعمال از این پلاگین توانمند نوشته‌علمی یادگرفتن پلاگین a3 Lazy Load را مطالعه نمایید.

Lazy Load

Lazy Load پر کاربرد ترین و از پاراگراف شایسته ترین پلاگین های Lazy Load برای افزودن این خصوصیت به سایت های وردپرسی میباشد. این پلاگین بسیار معمولی میباشد و برای به کار گیری از آن کافی میباشد آن را نصب و فعال سازی فرمایید.

پلاگین Lazy Load از jQuery.sonar برای بار گذاری کردن یک تصویر وقتی که روی برگه اکران استفاده کننده قابل رؤیت می‌شود، به کار گیری می‌کند. شما میتوانید با خاطر شل این پلاگین را آزمون فرمائید چون به وسیله یک ادغام تیمی عالی دربرگیرنده مجموعه VIP WordPress.com در Automattic، مجموعه TechCrunch 2011 Redesign و جیک گلدمن (10up LLC) گسترش داده شده‌است.

Lazy Load for Videos

تمام پلاگین های Lazy Load برای ویدئوها پباده سازی نشده اند و این یکی عیب های وسیع این پلاگین ها میباشد چون ویدئوها تأثیر متعددی در وسیع شدن اندازه برگه و نماید شدن لود آن دارا هستند.

پلاگین Lazy Load for Videos یکی شایسته ترین پلاگین های Lazy Load وردپرس برای تارنما هایی میباشد که ویدئوهای جاسازی گردیده متعددی در صفحه های خویش دارا‌هستند. این پلاگین ویدئوهای جاسازی گردیده شما‌را با یک تصویر قابل کلیک کردن جایگزین می‌نماید.

این پلاگین ویدئوهای جاسازی گردیده را باز نگری کرده و تمام پوشه های فرنگی را با یک تصویر ایستا و یک دکمه پلی جایگزین می‌نماید. ویدئوها صرفا درصورتی که لود می‌شوند که استفاده کننده بر روی آن‌ها کلیک نماید و فقط با قابل رؤیت شدن آنان دانلود نمی‌شوند. این فعالیت تأثیر قابل مراعات ای در سرعت بار گذاری کاغذ دارااست. مخصوصاً در شرایطی‌که تعداد ویدئوهای جاسازی گردیده در برگه زیاد باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۴:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا وردپرس یک وب سایت ساز seo شده‌است؟


  1. آیا وردپرس یک وب سایت ساز seo شده‌است؟
    شاید از پرسیدن این سوال متعجب شویم، البته شما هم از جواب آن متعجب خواهید شد. چونکه سیستم مدیر محتوای بهینه سازی گردیده ای نیست، هر چیزی که روی این کره خاکی برای پباده سازی و فعال سازی وب سایت تاسیس شده است، مستلزم کارهایی میباشد که توسط آن‌ها سئوی داخل و برون وبسایت انجام میگردد. این یک ضابطه نانوشته میباشد و می‌گوید هر چیزی که برای فعال‌سازی وبسایت مصرف شده مستلزم seo کردن میباشد. وردپرس هم از این قاعده استثنا ندارد و شما نمیتوانید یک تارنما وردپرسی بسازید و چشم به راه ارتقا سکو وبسایت باشید. نمیتوان انتظار داشت با اجی مجی کردن و یک دستمال، رنک تارنما را ارتقاء اعطا کرد و در کاغذ نخستین درخشید.
  2. طراحی سایت در مشهد

عبارت سیستم بهینه سازی گردیده وردپرس، خواسته بی ادبانه ای ندارد، در شرایطی که از این سخن اندوهگین گردیده اید، وردپرس را ببخشید اما وردپرس خویش به خویش نمیتواند seo نماید. بایستی در سئو وردپرستان اورا امداد نمائید و خویش روی آن دوران بگذارید. وردپرس هم مستلزم غذای سئو و آب بک پیوند و نمک محتواست. وب سایت شما می بایست عمل خودش را ابتدا نماید تا شناخته شود و همین امداد می‌نماید به برگه نتیجه ها گوگل رسد. وصال به ورقه اولیه گوگل یعنی بحران اصلی شما که جذب مخاطب و مدیر آنهاست نو استارت شده‌است.

وردپرس صرفا کاری که در اولِ تارنما برای شما انجام می‌دهد اینست که امکانی را آماده می‌نماید سوای هزینه ای زیاد و تهیه و تنظیم یک هاست و دامنه بتوانید یک تارنما بسازید و حتی پول پباده سازی هاست هم نپردازید، زیرا قالب های متعددی دارااست.

سفارش می کنیم این نوشته ی علمی رو از دست ندهید:
یادگرفتن رفع خطای "ورقه اصلی شما نمی تواند برای موتور های کاوش ایندکس شود" در پلاگین وردپرس Yoast بهینه سازی و خدمت Ryte
2. آیا پلاگین بهینه سازی یعنی تمام سئوی وردپرس؟
این افسانه را خیلی وقت پیش زمانی وب سایت های متعددی که روی برگه نخستین گوگل میدرخشیدند و وردپرس نبودند آغاز کردند. زمانی وبسایت های وردپرسی زیاد شدند و اضافه آن ها در وردپرس جایگاه گرفتند، مردم متعددی استارت به روایت سازی در زمینه ی وردپرس کردند. قصه های متعددی موجود هست که اثبات می نماید مردم از تب وردپرس خبر نداشته اند و صرفا تاءمل می کردند که هر چیزی که وردپرسی میباشد می تواند صاحب و مالک برگه نخستین گوگل شود. نه اینطور نبود و اینطور هم وجود ندارد.

 

غیروابسته از اینکه چقدر دنبال داده ها مستند می‌باشید، البته وردپرس مستقل وب سایت ساز فوق العاده و با یوزرها زیاد میباشد. طولانی تر از 0.08% تارنما های وردپرسی جهان با وردپرس پارسی تشکیل‌شده و همینکه وردپرس به تمام لهجه های جهان در دسترس میباشد، یعنی وردپرس بسیار فوق العاده کار نموده است. یک کدام از برتری های وردپرس نسبت به وبسایت ساز های بدون‌پول اینست که پلاگین های متعددی ارائه می‌نماید که هر کاربری می‌تواند از آنان به کار گیری نماید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۲:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شناخت با مبانی برنامه‌نویسی جاوا


انجمن جاواکاپ، با افتخار نثار می‌نماید: یادگرفتن بدون‌پول جاوا به طور ویدیویی به لهجه فارسی. این زمان دربرگیرنده اسلایدهای آموزشی، تمرین‌های عملی، کوییز، تمرین، و فیلم‌های آموزشی خواهد بود. انگیزه این زمان، ارائه مفاهیم و مهارت‌های مهم در گویش جاوا برای ایجاد قابل انعطاف‌افزار در صنعت میباشد.

طراحی سایت در مشهد


مخاطبین این زمان، علاقمندان به آموزش گویش جاوا و مدرسان عصر‌های بر اساس جاوا در دانشگاهها، آموزشگاهها و صنعت میباشند. انگیزه اصلی این زمان، ارائه یک بسته فراگیری جاوا به طور عام‌المنفعه میباشد که در آن فراگیری جاوا به صورت درست، ظریف و روزآمد در دست عموم علاقمندان قرار می گیرد. هرچند تغییر‌و تحول محتوای این اثر فارغ از اطلاع و تأیید انجمن جاواکاپ مجاز وجود ندارد، البته بازنشر یا این که درس دادن آن‌چه بوسیله جاواکاپ و به طور همگانی منتشر شده‌است، با ذکر منشا (جاواکاپ) بلامانع و اما مایه خوشحالی تهیه و تنظیم‌کنندگان این عصر آموزشی میباشد. انجمن جاواکاپ، از تمامی متخصصان و صاحب و مالک‌نظران دعوت می‌نماید تا درین مراحل مارا کمک نمایند و نظرها خویش را در رابطه ساختار و محتوای آموزشی این زمان (از روش همین کاغذ در وبسایت جاواکاپ، تیم برنامه‌نویسان جاوا در لینکدین یا این که از روش پست الکرونیکی info [AT] javacup [DOT] ir) ارائه فرمایند.

عصر آموزشی جاوا در پنج بخش و بیست گرد هم آیی پباده سازی شده‌است:

الف) شناخت با مبانی برنامه‌نویسی جاوا

در‌این بخش، تاریخچه لهجه و فناوری جاوا مرور میشود و خصوصیت‌های این فناوری و مقام آن در بین بقیه فناوری‌های مهم باز‌نگری می‌گردد. آن‌گاه مبانی نخستین برنامه‌نویسی جاوا یادگرفتن داده می‌گردد. انگیزه این بخش، شناخت با مفاهیم نخستین برنامه‌نویسی میباشد به طوری که مخاطب بتواند برنامه‌نویسی را مقدمه نماید و اصطلاحاً دست‌به‌عمل (یا این که دست‌به‌کد) شود. در‌این بخش مفاهیمی مانند متغیرها، اشکال داده، عملگرها، رینگ‌، شرط، متد، فن و آرایه گنجانده شده‌است. همینطور بعضا نکات و مهارت‌های نخستین عملی، مانند به کار گیری از اطراف‌های بسط قابل انعطاف‌افزار (IDE)، بیان می گردد. از لحاظ رویکردهای برنامه‌نویسی، روح قاضی بر این بخش منش راه و روش‌ای (Procedural) میباشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۶:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تارنما های وردپرسی معروفر


تارنما های وردپرسی معروف
همانگونه که میدانید و در نوشته ی علمی پیشین نیز بازنگری کردیم WordPress یک کدام از شایسته ترین و دوستداشتنی ترین سیستم های مدیر محتوا (cms) می‌باشد که تماما مجانی بوده و متن گشوده میباشد و به جهت امنیت بسیار بالا از محبوبیت بالایی شامل است. وب سایت های ورد پرسی دارای اسم و رسم متعددی در جهان موجود است. برآن آمدیم تا شمارا در‌این نوشته‌ی علمی با تنی چند از وب سایت های فرنگی و اهل ایران که با وردپرس برنامه ای گردیده اند آشنا نماییم. نگاه به‌این تارنما ها و دستاوردهای آن‌ها قادر است سند نیکی برای ساخت سایت با وردپرس باشد.

طراحی سایت در مشهد

وبسایت های وردپرسی فرنگی:
1. تارنما خبری رویترز (Reuters): یک خبرگزاری دربین المللی پر اسم و رسم در بریتانیا که محل کار مرکزی آن در لندن قراردارد. وب سایت خبرگزاری رویترز

2. تارنما شرکتی پلی استیشن: پلی استیشن (Playstation) به عبارتی کنسول های بازی رایانه ای شرکت سونی میباشد که با وردپرس پباده سازی شده‌است.

تارنما پلی استیشن

3. تارنما خبری (New York Times): سایت خبری نیویورک تایمز

4. بلاگ کمپانی موزیلا : موزیلا یک بنیاد غیرانتفاعی در حوزه اپلیکیشن میباشد که وب لاگ آن بوسیله ورد پرس پباده سازی شده‌است. وب لاگ کمپانی موزیلا

5. تارنما خبری بی بی سی ایالات متحده یک کدام از دارای شهرت ترین تارنما های پباده سازی گردیده با وردپرس می‌باشد. بی بی سی ایالات متحده

6. تارنما کمپانی مرسدس بنز: یک شرکت خودروسازی دارای اسم و رسم بنا شده در شهر اشتوتگارت آلمان میباشد که اشکال خودرو ها را پباده سازی و ایجاد مینمایند. از رقبای اصلی این شرکت آئودی و بی ام و محسوب میگردند. وبسایت مرسدس بنز جزء مشهورترین تارنما های پباده سازی گردیده با ورد پرس میباشد. کمپانی مرسدس بنز

7. بلاگ کمپانی بلک بری : یکی‌از شرکت های دارای اعتبار ایجاد موبایل که در میهن کانادا واقع شده‌است. وب لاگ کمپانی بلک بری

8. تارنما خبری تایم : یک تارنما وردپرسی دارای اسم و رسم مرتبط با هفته طومار آمریکایی تایم میباشد. تارنما تایم

9. تارنما قانونی سرزمین سوئد : وبسایت مرز و بوم سوئد

10. وب سایت بازی طیوران خشمگین : طیوران خشمگین (Angry Birds) یک بازی دوستداشتنی میباشد که در سال 2009 بوسیله شرکت روویو ساخته شد. وبسایت angry birds

… تنی چند از وبسایت های پر اسم و رسم فرنگی وردپرسی میباشند.

همینطور تنی چند از وب سایت های داخلی معرف که با وردپرس پباده سازی گردیده اند:
وب سایت همیار وردپرس : در موضوع سرویس ها رسانی و یادگرفتن فعالیت می کند. مشاهده وبسایت

وب سایت مملکت وردپرس : در مسئله سرویس ها وردپرس از پاراگراف فروش قالب، فروش پلاگین، فروش فیلم آموزشی و.. فعالیت می کند. مشاهده وب سایت

وبسایت پزشک وردپرس : مشاهده وبسایت

وبسایت دانلود ها : مشاهده تارنما

وب سایت ووکامرس فارسی: مشاهده وب سایت

وب سایت دیجی مالا مگ : مشاهده وبسایت

تارنما عرش نیوز: مشاهده تارنما

وبسایت جمهوری اسلامی ایران استخدام : مشاهده تارنما

وب سایت دکتر معالج میشود : مشاهده وب سایت

وبسایت مرز و بوم دانلود : مشاهده وبسایت

تارنما صاحب خانه فا : مشاهده وبسایت

در پایان حتما وردپرس برگزیدگان سیستم رئیس محتوا و تارنما ساز در عالم میباشد که درین نوشته‌ی‌علمی همت کردیم به معرفی تنی چند از وبسایت های پر اسم و رسم فرنگی و داخلی که با وردپرس پباده سازی گردیده اند بپردازیم تا چنانچه در دوراهی استعمال از وردپرس قرار گرفته باشید به اقتدار بالای وردپرس پی برده و همین زمینه سبب شود تا شما به گزینش صدق دست یابید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۶:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)