مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

پلاگین a3 Lazy Load


پلاگین Smush یک کدام از دوست داستنی ترین و شایسته ترین پلاگین های سئو تصویر وردپرس All-in-one میباشد. چون هرچیزی که برای لود سریع خیس تصاویر در وبسایت نیاز دارید در‌این پلاگین قراردارد. هر دو ورژن مجانی و پرمیوم پلاگین Smush Image Optimization دارنده خصوصیت Lazy Load تصاویر میباشند.

طراحی سایت در مشهد

فعال سازی Lazy Loading در پلاگین Smush بسیار معمولی میباشد. فقط کاری که می بایست انجام دهید این میباشد که به بخش Lazy Load در Smush مراجعه کرده و روی دکمه Activate کلیک فرمائید.

برای داده ها بیش تر در امر این پلاگین و چگونگی به کار گیری از آن نوشته‌ی‌علمی یادگرفتن پلاگین WP Smush را مطالعه نمایید.

a3 Lazy Load

پلاگین a3 Lazy Load یک کدام از دیگر از شایسته ترین پلاگین های Lazy Load وردپرس میباشد که تصاویر، iframe ها، ویدئوها و دیگر المان های وبسایت را Lazy Load می‌کند. این پلاگین پیکربندی متعددی داراست به طوریکه میتوانید شیوه بار گذاری شدن تمام المان های وب سایت را سفارشی سازی فرمایید. به‌این چهره که میتوانید فی مابین تصاویر نوشته ها، ورقه ها و حتی اعمال Lazy Loading روی کامنت ها و آواتارها تعیین نمائید.

پلاگین a3 Lazy Load برای تارنما هایی که محتوای بسیار سنگینی دارا‌هستند مطلوب میباشد و مرتباً به وسیله توسعه و گسترش دهندگانش بروزرسانی گردیده و ایرادات آن برطرف میشود. این پلاگین برای پشتیبانی پهناور تلفن همراه و برای وبسایت هایی پباده سازی شده‌است که صدها و هزاران تصویر در یک کاغذ دارا هستند.

پلاگین a3 Lazy Load با تمام پلاگین های دوست داستنی وردپرس مانند پلاگین WooCommerce و پلاگین Advanced Custom Fields و با اشکال CDN (کانال تحویل محتوا) ها سازگار میباشد.

برای داده ها اضافه و چگونگی استعمال از این پلاگین توانمند نوشته‌علمی یادگرفتن پلاگین a3 Lazy Load را مطالعه نمایید.

Lazy Load

Lazy Load پر کاربرد ترین و از پاراگراف شایسته ترین پلاگین های Lazy Load برای افزودن این خصوصیت به سایت های وردپرسی میباشد. این پلاگین بسیار معمولی میباشد و برای به کار گیری از آن کافی میباشد آن را نصب و فعال سازی فرمایید.

پلاگین Lazy Load از jQuery.sonar برای بار گذاری کردن یک تصویر وقتی که روی برگه اکران استفاده کننده قابل رؤیت می‌شود، به کار گیری می‌کند. شما میتوانید با خاطر شل این پلاگین را آزمون فرمائید چون به وسیله یک ادغام تیمی عالی دربرگیرنده مجموعه VIP WordPress.com در Automattic، مجموعه TechCrunch 2011 Redesign و جیک گلدمن (10up LLC) گسترش داده شده‌است.

Lazy Load for Videos

تمام پلاگین های Lazy Load برای ویدئوها پباده سازی نشده اند و این یکی عیب های وسیع این پلاگین ها میباشد چون ویدئوها تأثیر متعددی در وسیع شدن اندازه برگه و نماید شدن لود آن دارا هستند.

پلاگین Lazy Load for Videos یکی شایسته ترین پلاگین های Lazy Load وردپرس برای تارنما هایی میباشد که ویدئوهای جاسازی گردیده متعددی در صفحه های خویش دارا‌هستند. این پلاگین ویدئوهای جاسازی گردیده شما‌را با یک تصویر قابل کلیک کردن جایگزین می‌نماید.

این پلاگین ویدئوهای جاسازی گردیده را باز نگری کرده و تمام پوشه های فرنگی را با یک تصویر ایستا و یک دکمه پلی جایگزین می‌نماید. ویدئوها صرفا درصورتی که لود می‌شوند که استفاده کننده بر روی آن‌ها کلیک نماید و فقط با قابل رؤیت شدن آنان دانلود نمی‌شوند. این فعالیت تأثیر قابل مراعات ای در سرعت بار گذاری کاغذ دارااست. مخصوصاً در شرایطی‌که تعداد ویدئوهای جاسازی گردیده در برگه زیاد باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۴:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا وردپرس یک وب سایت ساز seo شده‌است؟


 1. آیا وردپرس یک وب سایت ساز seo شده‌است؟
  شاید از پرسیدن این سوال متعجب شویم، البته شما هم از جواب آن متعجب خواهید شد. چونکه سیستم مدیر محتوای بهینه سازی گردیده ای نیست، هر چیزی که روی این کره خاکی برای پباده سازی و فعال سازی وب سایت تاسیس شده است، مستلزم کارهایی میباشد که توسط آن‌ها سئوی داخل و برون وبسایت انجام میگردد. این یک ضابطه نانوشته میباشد و می‌گوید هر چیزی که برای فعال‌سازی وبسایت مصرف شده مستلزم seo کردن میباشد. وردپرس هم از این قاعده استثنا ندارد و شما نمیتوانید یک تارنما وردپرسی بسازید و چشم به راه ارتقا سکو وبسایت باشید. نمیتوان انتظار داشت با اجی مجی کردن و یک دستمال، رنک تارنما را ارتقاء اعطا کرد و در کاغذ نخستین درخشید.
 2. طراحی سایت در مشهد

عبارت سیستم بهینه سازی گردیده وردپرس، خواسته بی ادبانه ای ندارد، در شرایطی که از این سخن اندوهگین گردیده اید، وردپرس را ببخشید اما وردپرس خویش به خویش نمیتواند seo نماید. بایستی در سئو وردپرستان اورا امداد نمائید و خویش روی آن دوران بگذارید. وردپرس هم مستلزم غذای سئو و آب بک پیوند و نمک محتواست. وب سایت شما می بایست عمل خودش را ابتدا نماید تا شناخته شود و همین امداد می‌نماید به برگه نتیجه ها گوگل رسد. وصال به ورقه اولیه گوگل یعنی بحران اصلی شما که جذب مخاطب و مدیر آنهاست نو استارت شده‌است.

وردپرس صرفا کاری که در اولِ تارنما برای شما انجام می‌دهد اینست که امکانی را آماده می‌نماید سوای هزینه ای زیاد و تهیه و تنظیم یک هاست و دامنه بتوانید یک تارنما بسازید و حتی پول پباده سازی هاست هم نپردازید، زیرا قالب های متعددی دارااست.

سفارش می کنیم این نوشته ی علمی رو از دست ندهید:
یادگرفتن رفع خطای "ورقه اصلی شما نمی تواند برای موتور های کاوش ایندکس شود" در پلاگین وردپرس Yoast بهینه سازی و خدمت Ryte
2. آیا پلاگین بهینه سازی یعنی تمام سئوی وردپرس؟
این افسانه را خیلی وقت پیش زمانی وب سایت های متعددی که روی برگه نخستین گوگل میدرخشیدند و وردپرس نبودند آغاز کردند. زمانی وبسایت های وردپرسی زیاد شدند و اضافه آن ها در وردپرس جایگاه گرفتند، مردم متعددی استارت به روایت سازی در زمینه ی وردپرس کردند. قصه های متعددی موجود هست که اثبات می نماید مردم از تب وردپرس خبر نداشته اند و صرفا تاءمل می کردند که هر چیزی که وردپرسی میباشد می تواند صاحب و مالک برگه نخستین گوگل شود. نه اینطور نبود و اینطور هم وجود ندارد.

 

غیروابسته از اینکه چقدر دنبال داده ها مستند می‌باشید، البته وردپرس مستقل وب سایت ساز فوق العاده و با یوزرها زیاد میباشد. طولانی تر از 0.08% تارنما های وردپرسی جهان با وردپرس پارسی تشکیل‌شده و همینکه وردپرس به تمام لهجه های جهان در دسترس میباشد، یعنی وردپرس بسیار فوق العاده کار نموده است. یک کدام از برتری های وردپرس نسبت به وبسایت ساز های بدون‌پول اینست که پلاگین های متعددی ارائه می‌نماید که هر کاربری می‌تواند از آنان به کار گیری نماید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۲:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شناخت با مبانی برنامه‌نویسی جاوا


انجمن جاواکاپ، با افتخار نثار می‌نماید: یادگرفتن بدون‌پول جاوا به طور ویدیویی به لهجه فارسی. این زمان دربرگیرنده اسلایدهای آموزشی، تمرین‌های عملی، کوییز، تمرین، و فیلم‌های آموزشی خواهد بود. انگیزه این زمان، ارائه مفاهیم و مهارت‌های مهم در گویش جاوا برای ایجاد قابل انعطاف‌افزار در صنعت میباشد.

طراحی سایت در مشهد


مخاطبین این زمان، علاقمندان به آموزش گویش جاوا و مدرسان عصر‌های بر اساس جاوا در دانشگاهها، آموزشگاهها و صنعت میباشند. انگیزه اصلی این زمان، ارائه یک بسته فراگیری جاوا به طور عام‌المنفعه میباشد که در آن فراگیری جاوا به صورت درست، ظریف و روزآمد در دست عموم علاقمندان قرار می گیرد. هرچند تغییر‌و تحول محتوای این اثر فارغ از اطلاع و تأیید انجمن جاواکاپ مجاز وجود ندارد، البته بازنشر یا این که درس دادن آن‌چه بوسیله جاواکاپ و به طور همگانی منتشر شده‌است، با ذکر منشا (جاواکاپ) بلامانع و اما مایه خوشحالی تهیه و تنظیم‌کنندگان این عصر آموزشی میباشد. انجمن جاواکاپ، از تمامی متخصصان و صاحب و مالک‌نظران دعوت می‌نماید تا درین مراحل مارا کمک نمایند و نظرها خویش را در رابطه ساختار و محتوای آموزشی این زمان (از روش همین کاغذ در وبسایت جاواکاپ، تیم برنامه‌نویسان جاوا در لینکدین یا این که از روش پست الکرونیکی info [AT] javacup [DOT] ir) ارائه فرمایند.

عصر آموزشی جاوا در پنج بخش و بیست گرد هم آیی پباده سازی شده‌است:

الف) شناخت با مبانی برنامه‌نویسی جاوا

در‌این بخش، تاریخچه لهجه و فناوری جاوا مرور میشود و خصوصیت‌های این فناوری و مقام آن در بین بقیه فناوری‌های مهم باز‌نگری می‌گردد. آن‌گاه مبانی نخستین برنامه‌نویسی جاوا یادگرفتن داده می‌گردد. انگیزه این بخش، شناخت با مفاهیم نخستین برنامه‌نویسی میباشد به طوری که مخاطب بتواند برنامه‌نویسی را مقدمه نماید و اصطلاحاً دست‌به‌عمل (یا این که دست‌به‌کد) شود. در‌این بخش مفاهیمی مانند متغیرها، اشکال داده، عملگرها، رینگ‌، شرط، متد، فن و آرایه گنجانده شده‌است. همینطور بعضا نکات و مهارت‌های نخستین عملی، مانند به کار گیری از اطراف‌های بسط قابل انعطاف‌افزار (IDE)، بیان می گردد. از لحاظ رویکردهای برنامه‌نویسی، روح قاضی بر این بخش منش راه و روش‌ای (Procedural) میباشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۶:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تارنما های وردپرسی معروفر


تارنما های وردپرسی معروف
همانگونه که میدانید و در نوشته ی علمی پیشین نیز بازنگری کردیم WordPress یک کدام از شایسته ترین و دوستداشتنی ترین سیستم های مدیر محتوا (cms) می‌باشد که تماما مجانی بوده و متن گشوده میباشد و به جهت امنیت بسیار بالا از محبوبیت بالایی شامل است. وب سایت های ورد پرسی دارای اسم و رسم متعددی در جهان موجود است. برآن آمدیم تا شمارا در‌این نوشته‌ی علمی با تنی چند از وب سایت های فرنگی و اهل ایران که با وردپرس برنامه ای گردیده اند آشنا نماییم. نگاه به‌این تارنما ها و دستاوردهای آن‌ها قادر است سند نیکی برای ساخت سایت با وردپرس باشد.

طراحی سایت در مشهد

وبسایت های وردپرسی فرنگی:
1. تارنما خبری رویترز (Reuters): یک خبرگزاری دربین المللی پر اسم و رسم در بریتانیا که محل کار مرکزی آن در لندن قراردارد. وب سایت خبرگزاری رویترز

2. تارنما شرکتی پلی استیشن: پلی استیشن (Playstation) به عبارتی کنسول های بازی رایانه ای شرکت سونی میباشد که با وردپرس پباده سازی شده‌است.

تارنما پلی استیشن

3. تارنما خبری (New York Times): سایت خبری نیویورک تایمز

4. بلاگ کمپانی موزیلا : موزیلا یک بنیاد غیرانتفاعی در حوزه اپلیکیشن میباشد که وب لاگ آن بوسیله ورد پرس پباده سازی شده‌است. وب لاگ کمپانی موزیلا

5. تارنما خبری بی بی سی ایالات متحده یک کدام از دارای شهرت ترین تارنما های پباده سازی گردیده با وردپرس می‌باشد. بی بی سی ایالات متحده

6. تارنما کمپانی مرسدس بنز: یک شرکت خودروسازی دارای اسم و رسم بنا شده در شهر اشتوتگارت آلمان میباشد که اشکال خودرو ها را پباده سازی و ایجاد مینمایند. از رقبای اصلی این شرکت آئودی و بی ام و محسوب میگردند. وبسایت مرسدس بنز جزء مشهورترین تارنما های پباده سازی گردیده با ورد پرس میباشد. کمپانی مرسدس بنز

7. بلاگ کمپانی بلک بری : یکی‌از شرکت های دارای اعتبار ایجاد موبایل که در میهن کانادا واقع شده‌است. وب لاگ کمپانی بلک بری

8. تارنما خبری تایم : یک تارنما وردپرسی دارای اسم و رسم مرتبط با هفته طومار آمریکایی تایم میباشد. تارنما تایم

9. تارنما قانونی سرزمین سوئد : وبسایت مرز و بوم سوئد

10. وب سایت بازی طیوران خشمگین : طیوران خشمگین (Angry Birds) یک بازی دوستداشتنی میباشد که در سال 2009 بوسیله شرکت روویو ساخته شد. وبسایت angry birds

… تنی چند از وبسایت های پر اسم و رسم فرنگی وردپرسی میباشند.

همینطور تنی چند از وب سایت های داخلی معرف که با وردپرس پباده سازی گردیده اند:
وب سایت همیار وردپرس : در موضوع سرویس ها رسانی و یادگرفتن فعالیت می کند. مشاهده وبسایت

وب سایت مملکت وردپرس : در مسئله سرویس ها وردپرس از پاراگراف فروش قالب، فروش پلاگین، فروش فیلم آموزشی و.. فعالیت می کند. مشاهده وب سایت

وبسایت پزشک وردپرس : مشاهده وبسایت

وبسایت دانلود ها : مشاهده تارنما

وب سایت ووکامرس فارسی: مشاهده وب سایت

وب سایت دیجی مالا مگ : مشاهده وبسایت

تارنما عرش نیوز: مشاهده تارنما

وبسایت جمهوری اسلامی ایران استخدام : مشاهده تارنما

وب سایت دکتر معالج میشود : مشاهده وب سایت

وبسایت مرز و بوم دانلود : مشاهده وبسایت

تارنما صاحب خانه فا : مشاهده وبسایت

در پایان حتما وردپرس برگزیدگان سیستم رئیس محتوا و تارنما ساز در عالم میباشد که درین نوشته‌ی‌علمی همت کردیم به معرفی تنی چند از وبسایت های پر اسم و رسم فرنگی و داخلی که با وردپرس پباده سازی گردیده اند بپردازیم تا چنانچه در دوراهی استعمال از وردپرس قرار گرفته باشید به اقتدار بالای وردپرس پی برده و همین زمینه سبب شود تا شما به گزینش صدق دست یابید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۶:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

درباره الکترو صنعت پارسه

درباره الکترو صنعت پارسه

تعمیرات تخصصی الکترونیک صنعتی ( تعمیر اینورتر درایو ، تعمیر سافت استارتر ، تعمیر تجهیزات اتوماسیون صنعتی و... )

الکترو صنعت پارسه با سالها تجربه و با همت و هم فکری تعدادی از مهندسین و کارشناسان باسابقه و مجرب در رشته های الکترونیک و برق و صنایع وارد بازار کار و تعمیرات تخصصی انواع بردهای الکترونیکی از جمله تعمیر اینورتر درایو ، سافت استارتر و تعمیرات تجهیزات اتوماسیون صنعتی شده است.

هدف و انگیزه اصلی در راه اندازی این مجموعه تلاش مستمر در راه ساختن و آبادانی میهن عزیزمان و بی نیازی کشورمان در زمینه تعمیرات و خدمات رسانی به صنعت بود است .

در همین راستا تکنسینهای فعال در الکترو صنعت پارسه با بهره گیری از نیروهای تحصیل کرده و مستعد در عرصه تعمیرات اینورتر درایو های AC - DC - SERVO ، تعمیر سافت استارت،تجهیزات اتماسیون صنعتی،PLC،HMI،تعمیر ایسیو و یونیت کنترولرها،تجهیزات مدرن صنعتی،برد لوازم پزشکی،لوازم خانگی در کشورعزیزمان نمودند.

همچنین الکترو صنعت پارسه در زمینه مشاوره و راه اندازی تجهیزات صنعتی فعالیت مستمری داشته و دارد.

سعی و تلاش مدیریت الکترو صنعت پارسه افزایش بهره وری همراه با توسعه امکــــــانات سخـــت افزاری و نرم افزاری در شرکت و نیز انجام اصولی و کارشناسی کلیه پروژه ها با استفاده از امکانات و دانش نیروهای متخصص بوده است .

همچنین مجموعه ما اماده عقد قرارداد با شرکتها - سازمانها و کارخانجات جهت امور گارانتی تامین و نگهداری محصولات تولیدی و وارداتی میباشد.

تعمیرات تخصصی در مجموعه الکترو صنعت پارسه :

تعمیرات اینورتر های صنعتی / سافت استارتر / کنترل دما / ایسیو و یونیتهای کنترل

 • اینورتر های AC                                 
 • اینورترهای DC
 • سروو درایوها
 • سافت استارتر ها
 • کنترل کننده های دما
 • ایسیو و مانیتورهای ماشیهای سنگین و راهسازی

تعمیرات درایو های صنعتی شامل موارد زیر میباشد :

 • تعمیر مدار قدرت
 • تعمیر مدار سوئیچینگ ( تغذیه )
 • تعمیر مدار DC BUS
 • تعمیر مدار گیت درایو IGBT
 • تعمیر مدار گیت درایو تریستور
 • تست و تعویض پل دیود و IGBT
 • تعمیر بانک خازنی
 • تعمیر مدار CPU
 • تعمیر  کارت های I/O
 • تعمیر کی پد و نمایشگر
 • رفع انواع خطاهای سخت افزاری و نرم افزاری
 • تعمیرات اینورتر

تعمیرات سافت استارتر شامل موارد زیر میباشد : ( تعمیر سافت استارت )

 • تعمیر مدار سوئیچینگ ( تغذیه )
 • تعمیر مدار گیت درایو تریستور
 • تعمیر مدار بای پس
 • تعمیر مدار I/O
 • تست و تعویض تریستور
 • تعمیر CPU
 • تعویض رله های بای پس
 • تعمیر کی پد و نمایشگر
 • رفع انواع خطاهای سخت افزاری و نرم افزاری

تعمیرات کنترل دما شامل موارد زیر میباشد :

 • تعمیر مدار سوئیچینگ ( تغذیه )
 • تست رله ها
 • تست سنسور و عملکرد کنترلر
 • تعمیر کی پد و نمایشگر
 • رفع انواع خطاهای سخت افزاری و نرم افزاری

تعمیرات ایسیو و مانیتور های خودروهای سنگین و راهسازی : ( تعمیر ایسیو )

تعمیرات مدارهای الکترونیکی انواع ماشینهای راهسازی ، اتوبوس ، تریلر ، کامیون  جرثقیل و ... تمامی برندهای موجود

 • تعمیر یونیت کنترل موتور
 • تعمیر یونیت کنترل گیربکس
 • تعمیر یونیت مدیریت ترمز
 • تعمیر یونیت  سیستم تعلیق
 • تعمیر یونیت تولید باد
 • تعمیر یونیت سیستم هشدار
 • تعمیر یونیت فلاشر
 • تعمیر یونیت کنترل آلاینده های خروجی
 • تعمیر یونیت کنترل تجهیزات اتاق
 • تعمیر مدار کولر و تهویه مطبوع
 • تعمیر یونیت ریتاردر
 • تعمیر مانیتور
 • تعمیر کیلومتر
 • برنامه ریزی و تغییر پارامتری

 

امکان تعمیر بردهای در مجموعه الکترو صنعت پارسه به شرح زیر میباشد : ( تعمیرات اینورتر )

تعمیرات تخصصی اینورتر درایوهای AC - DC - SERVO در کیلوات مختلف ( تعمیرات اینورتر )

تعمیرات تخصصی سافت استارتر ها در کیلوات های مختلف ( تعمیر سافت استارت )

تعمیرات تخصصی انواع تجهیزات اتماسیون صنعتی ( HMI-plc و ... )

تعمیرات تخصصی انواع کنترل دما ها

تعمیرات تخصصی انواع بردهای صنعتی ( سویچینگ-منابع تغذیه و... ) ( تعمیرات درایو )

تعمیرات تخصصی تجهیزات ابزار دقیق

تعمیر تخصصی انواع یونیت کنترلرها - ecu خودروها و ماشین الات راهسازی – سنگین – خودروهای وارداتی و ایرانی

تعمیرات انواع بردهای الکترونیکی خودرو و ماشین الات صنعتی

تعمیر تخصصی انواع بردهای الکترونیکی لوازم خانگی

تعمیر تخصصی انواع بردهای صنعتی (cnc و ... )

تعمیر تخصصی اینورترهای جوش رکتیفایر

تعمیر تخصصی بردهای لوازم پزشکی

تعمیر تخصصی انواع سوِیچینگ

مهندسی معکوس طراحی ساخت و کپی مدارات الکترونیکی

و ...

برندهای اینورتر ( تعمیرات اینورتر ) ، سافت استارترها ( تعمیر سافت استارت ) و کنترل دماهای صنعتی:

کنترل تکنیک Control Techniques - امرسون Emerson - دلتا Delta - ال اس LS - کب KEB - ای بی بی ABB - پارکر Parker - یوروترم Eurotherm - یاسکاوا Yaskawa - امرن Omron - اشنایدر Schneider Electric - زیمنس Siemens - دانفوس Danfoss - امترون Emotron - تله مکانیک Telemecanique - وکن Vacon - الین Elin - سانفار Sunfar - جفران Gefran - پاترن Powtran - لنزه Lenze - بامولر Baumueller - سانترنو Santerno - اینوت Invet - هیتاچی Hitachi - ویچی Veichi - پاناسونیک Panasonic  - میتسوبیشی Mitsubishi - هیوندای Hyundai - تکو Teco - کینکو Kinco - پرتو صنعت - SEW - الن بردلی Allen Bradley - فوجی الکتریک Fuji Electric - وگ Weg - ریچ Rich - ای ایستار iAstar - لوری سومر Leroy somer - پاور الکترونیکس power electronics - بالدور Baldor - فانوک Fanuc - مولر Moeller - اتون Eaton - اوکام Aucom .

برندها های خودروهای سنگین و راهسازی ( تعمیر ایسیو ) :

اسکانیا Scania - ولوو Volvo - بنز Benz - مان MAN -  کاترپیلار Caterpillar - کماتسو Komatsu - هیوندای Hyundai - داف DAF - ایوکو Iveco - هینو Hino - دانگ فنگ Dongfeng - ماک Mack - ایسوزو Isuzu - رنو Reno - دوسان Doosan - کمنز Cummins - هیتاچی Hitachi - کامینز Cummins و...

در صورت داشتن هر گونه سوال ( تعمیرات اینورتر ) با کارشناس فنی تماس حاصل فرمائید : ۰۹۱۲۹۲۱۸۶۸۰ حیدری

اطلاعات تماس بیشتر :

تلفن : 02166386445 ------ 02166857821
همراه : 09129218680 
آدرس سایت منبع : www.e-s-p.ir
ایمیل : workshop.esp.ir@gmail.com
اینستاگرام : heydari_esp
 تلگرام : electrosp@


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۱۰:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شما در پروسه یادگیری برنامه نویسی


می آموزید که برای هر مورد‌ای، رویه حلی موجود است
یکی مهمترین چیزهایی که شما حین یادگیری برنامه نویسی با آن مواجه می‌شوید، ایرادات میباشد. شما مدام در مراحل توسعه و گسترش‌ی یک اپلیکیشن، با خطاها (یا این که اصطلاحا باگ‌هایی) مواجه خواهید شد که برای پیش بردن پروژه‌تان، نیاز دارید که برای آن ایرادات، راه‌حل ارائه دهید. و گاهی اوقات پیش می آید که اولی رویه حلی که به ذهن‌تان می رسد و ارائه میدهید، فعالیت نمیکند و می بایست درپی راه‌حل دیگری باشید.

طراحی سایت در مشهد

بطور کلی روند برنامه نویسی در زمینه ی حل اشتباهات میباشد. و طینت نرم افزار ها، خدمات،‌ تارنما ها و… که نوشته می‌شود، این میباشد که یک مشکلی را حل نمایند.

اینکار سبب میگردد که ذهنیت شما یک ذهن پرسشگر و حل کننده شود و هروقت با مشکلی مواجه شود،‌ کارایی نماید شیوه حلی را برای آن پیدا نماید. منظورمان از خطاها، تنها خطاها در روند گسترش اپلیکیشن وجود ندارد. هنگامی که ذهنیت شما یک ذهن بررسی گر و قضیه حل کن (!) شود، هنگامی که در معاش فردی خویش نیز با اشتباهات مختلفی مواجه گردید، ذهنیت شما چاره ها و راهکارهای مختلفی را ارائه می‌دهد. چرا؟ زیرا دقیقا اینکار از فرآیند بسط‌ی اپلیکیشن حافظه گرفته میباشد.

می‌توانیم بگوییم خطاها در دنیای حقیقی، به عبارتی باگ ها در دنیای برنامه نویسی می باشند. و فعالیت شما تحت عنوان یک برنامه نویس، حل کردن باگ ها و اشتباهات میباشد.

شما در پروسه یادگیری برنامه نویسی و همچنین بسط‌ی اپلیکیشن، با اشتباهات و مسائل متعددی مواجه می‌شوید که می بایست برای آن‌ها یک راه‌حل ارائه دهید. و هرچقدر که اشتباهات بیشتری را حل نمایید، ذهنیت شما در حل قضیه خلق کننده خیس می‌گردد و برای اشتباهات بعدی،‌ سریع خیس و خلاقانه خیس چاره ارائه می‌دهد. و شما هرچقدر مسائل بیشتری را حل فرمائید، در آینده می‌توانید مسائل را سریع خیس و کیفیت بالا بیشتری حل خواهید کرد.

نوشته ی علمی‌ی دارای ربط: آیا می‌دانید که چرا می‌خواهید برنامه نویس گردید؟ ۸ ادله مرسوم
بنظر اینجانب مهارت حل زمینه، یک کدام از مهم‌ترین مهارت هایی میباشد که هر انسانی در دنیای امروزه بایستی داشته باشد،‌ چون هرروز با اشتباهات و مسائل مختلفی مواجه می شود که می بایست آنها را حل نماید. و حل قضیه و کشف کردن راه‌حل ها، دقیقا چیزی میباشد که شما در فرآیند یادگیری برنامه نویسی، به آن مسلط خواهید شد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۶:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رزومه یا این که سی او و پورتفولیو


پورتفولیو نشان‌دهنده ی رزومه ی شما و فرآیند یادگیری و مدرکی برای سنجش توان پباده سازی شماست.

ممکن میباشد به طور شخصی یا این که گروهی باشد.

طراحی سایت در مشهد

همگی ی ما در دنیای امروز، درصورتی که نتوانیم به صدق و ظریف خودمان را به دیگر افراد معرفی کنیم و یا این که نتوانیم از بضاعت و توان ها و پورتفولیو کاری و تحصیلیمون به صدق دفاع کنیم ناخواسته خیلی از اقبال های وسیع معاش خویش که می‌تواند آخر و عاقبت مارا عوض نماید را از دست بدهیم.

زمانی برای استخدام به جایی میروید یا این که می خواهید مال و محتوای خویش را معرفی نمائید در شرایطی‌که سابقه ورزومه کاری کافی و جامعی نداشته باشید با ایراد بر میخورید.

رزومه نویسی نسبتاً می‌تواند یک هنر باشد.

رزومه یا این که سی او و پورتفولیو در واقع مانند یک کاتالوگ میباشد که در هر زمانه و هر جایی ما‌را به دیگر افراد معرفی می نماید.

پس برای استارت مقاصد پهناور خویش به اشخاصی اعتماد نمائید که پورتفولیوی نیکی داشته باشند.

برای داشتن سایت توصیه ما این میباشد که در دنیای اینترنت جست و جو فرمایید و با طرح های متعدد آشنا گردید.

وبسایت های گوناگون را بالا زیر فرمائید و مشاهده کنید در کدام وبسایت حس راحتی میکنید و دسترسی بهتری دارید و از طرح های گرافیکی آن لذت میبیرید.

به رنگ ها اعتنا نمایید و باز نگری نمائید ۳ رنگ برتر شما برای برندینگ چه می‌باشد.

زمانی خودتان با وسواس بی نقص تمام این مسایل را باز بینی نمائید برای ساخت سایت گنگ و سردرگم نمی‌گردید و می‌توانید شایسته ترین طراح را پیدا نمائید.

درین نوشته‌علمی ما یکسری گزینه از شایسته ترین طراح های عالم را با پیوند دسترسی به اینترنت سایتشان در مشت شما قرار داده ایم تا برای پباده سازی وب سایت خویش و برای بیان بهتر ذوق وسلیقه ی خویش به طراح از آنها الهام بگیرید و با نگاه های متعدد آشنا گردید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۴:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یادگرفتن نصب وردپرس


نصب وردپرس هم این چنین میباشد که در حالتی‌که با ومپ سرور عمل می‌کنید ، باطن فولدر www ، در WAMP 64 درایو C ، فولدر ای تازه که به عبارتی اسم وبسایت شما می باشد بسازید ، وردپرس را در‌این فایل اکستراکت نمائید و در مرورگر خویش عبارت localhost/sitename را وارد نمائید تا پیشنمایش وردپرس که انتخاب گویش میباشد برای شما نمایان شود.

نکته ۱ : به جای عبارت sitename در URL بایستی اسم تارنما خویش را وارد نمائید
نکته ۲ : در برنامه زمپ سرور ، تمام داده ها می بایست در فایل htdocs وارد شود
نکته ۳ : گذشته از وارد نمودن نشانی وبسایت خویش ، صد رد صد ومپ یا این که زمپ خویش را اجرا فرمایید


یادگرفتن نصب وردپرس

فراگیری ایجاد دیتابیس در phpmyadmin
در مرحله آن‌گاه ،بایستی برای سایت خویش یک مقر داده ( Data Base ) بسازید. برای اینکار بر روی آیکون ومپ کنار ساعت ویندوز خویش کلیک نمایید و روی phpMyAdmin کلیک فرمایید.

درین مرحله برای شما برگه ای گشوده می‌شود که از شما یک اسم کاربری و سر عبور می‌خواهد.

 


اسم کاربری و سر عبور دیتابیس WAMP Server
اسم کاربری و سر عبور دیتابیس WAMP Server :

اسم کاربری : root

سر عبور : ندارد ( خالی بگذارید )


یادگرفتن تولید دیتابیس در phpmyadmin
در‌این بخش برای دیتابیس خویش اسم تعیین نمائید و مقر داده خویش را بسازید.( هیچ سیرتکامل جدول یا این که هرگونه کد مازاد وارد نکنید.)

 طراحی سایت در مشهد

فراگیری ساخت وب سایت با وردپرس
مجدد به وبسایت خویش رجوع نمایید و بعد از تعیین لهجه متبوع برای پیشخوان وردپرس خویش ، بر روی Let’s go! یا این که بزن بریم! کیلک فرمایید.


یادگرفتن نصب وردپرس

داده ها دیتابیسی که ساخته بودید را درین نصیب از بخش نصب وردپرس از فراگیری ساخت وب سایت ماهر با وردپرس بدون پول و ساخت وب سایت فارغ از برنامه نویسی وارد نمائید.

در نصیب Database Name ، اسم مقر داده ای که در بخش ” یادگرفتن تولید دیتابیس در phpmyadmin ” ساخته بودید را وارد نمایید.

اسم کاربری یا این که User Name را root قرار دهید.(درصورتی که خاطرتان باشد ، برای ورود به مقر داده از اسم کاربری root به کارگیری میکردیم.)

پسورد را خالی بگذارید.(برای ورود به مقر داده تنها اسم کاربری را وارد میکردیم و در نصیب Password یا این که رمزعبور چیزی نمی نوشتیم.)

در نصیب Database Host ، عبارت پیش فرض localhost را قراردهید.

در نصیب پایان یا این که Table Prefix ، پسوند جداول وردپرسی خویش را وارد فرمایید.( برای مثال جدول کاربران به صورت Wp_users ساخته میگردند.)


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۱:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شاید بدانید بیش تر از صدها کمپانی و کسانی که به طور فریلنسر


شاید بدانید بیش تر از صدها کمپانی و کسانی که به طور فریلنسر (خویش استخدامی) فعالیت میکنند در تهران و سراسر کشور‌ایران در حوزه سرویس ها ساخت وب سایت درگیر به عمل میباشند. ولی با وجود این واحد سنجش نیروی کارشناس در دانش طراحی وب می قدرت اظهار کرد مهم‌ترین گرفتاری اشخاصی که نیاز به ساخت وب سایت دارا هستند این میباشد که چه‌طور یک پیمانکار مطمئن برای انجام پروژه های قابل انعطاف افزاری خویش مانند سرویس ها طراحی وب، سئو یا این که seo تارنما و پباده سازی نرم افزار گوشی تعیین کنند. درین نوشته‌ی علمی تلاش می‌کنیم تجربیاتی که در حین 13 سال کار در حوزه ایجاد قابل انعطاف افزارهای سفارشی به خصوص ساخت سایت کسب کرده ایم را در اختیارتان در اختیار بگذاریم. توصیه میکنیم بعداز مطالعه این نوشته‌علمی، برگه طراحی وب و مقاله‌ها طراحی وب را مطالعه فرمائید.

طراحی سایت در مشهد

صداقت
مهمترین خصوصیت یک کسب و عمل غالب داشتن صداقت با مشتریان میباشد.

مهم‌ترین خصوصیت یک کسب و عمل برنده مانند یک کمپانی ساخت وب سایت ، صداقت در عکس العمل با مشتریان میباشد. همان طور که تمامی ما در خرید فرآورده یا این که سرویس ها تجربه کرده ایم مهم‌ترین قضیه برای مشتریان طراحی وب سایت این میباشد که پیمانکار به طور کامل صادقانه با ایشان خلق و خوی نماید و صرف حیث از بهره مالی پروژه آنان‌را به صورت ظریف و به لهجه معمولی ارشاد نمایند. مشاوران ساخت سایت بایستی با مشتریان خویش درستگو باشند به طوری که مشتری از حیث خیالی به طور کامل حس امنیت نماید و مطمئن باشد که تصمیم گیرنده آخری اوست و مشاوران درحال انجام وظیفه نسبت به شغلشان می باشند و به دلیل مراقبت منافع کمپانی، مشتری را با رهنمایی های اشتباه سردرگم نمی کنند. یک کمپانی طراحی وب سایت دارای اعتبار قطعا مشاورانی دارااست که وظیفه آنان ارشاد مشتریان بـرای گزینش شایسته ترین آیتم یا این که پکیج ساخت سایت میباشد. بخش اعظمی از مشتریان طراحی وب سایت دقیقا اطلاع کافی از آنچه ما یحتاج شغل آنهاست ندارند و نیاز به مشورت صادقانه و بدون نقص برای انجام پروژه طراحی وب سایت خویش دارا هستند. فردی که تمام مسائل فنی و جانبی ساخت وب سایت را بشناسد و به آن‌ها بگوید چه‌گونه یک وبسایت داشته باشند که با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را برایشان به وجود آورد.در صورتیکه مشاوران یک کمپانی ساخت وب سایت ایـن خصوصیت را داشتند میتوانید به آن تیم اعتماد کنید.

تخصص
همیاری با متخصصانی که از تجربه و علم کافی برخوردار میباشند ، ضمانت کننده سپرده گذاری شماست.

خصوصیت مهم دیگر یک گروه طراحی وب ماهر تجربه و علم فنی بالاست. اعضای گروه یک کمپانی طراحی وب سایت ماهر و دارای اعتبار در کلیه شاخه ها مانند گرافیک، برنامه نویسی، ایجاد محتوا، بهینه سازی، تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ و غیره می بایست تجربه و علم فنی لازم را داشته باشند تا بتوانند به شایسته ترین صورت نیازهای یک پروژه را برطرف کنند. در مواقعی مشتریان برای ساخت وب سایت به شرکت های غیرمتخصص و یا این که فریلسنر ها مراجعه می کنند و از سود عمل خویش راضی نمی‌شوند. قبلی از گزینش پیمانکار پروژه طراحی وب در حیث بگیرید که آیا فرد یا این که کمپانی آیتم نظرتان تخصص لازم دراین باره را داراست یا این که نه. برای پی بردن این زمینه کافیست مثال شغل های صورت گرفته پیشین ایشان را ملاحظه کنید و توان های فنی شان را محک بزنید. ولی در برخی موردها ممکن میباشد پروژه های پیشین مشتمل بر تجهیزات ما یحتاج شما نباشد. در‌این‌صورت از مشاور آن کمپانی بپرسید که آن کمپانی توان انجام تجهیزات و نیازهای شمارا در پروژه طراحی وب دارااست یا این که نه.

مسئولیت پذیری
عقد قرارداد با یک کمپانی رسمی و تخصصی ، سپرده گذاری شمارا تضمین میکند.

نگرانی دیگر مشتریان طراحی وب مسئولیت پذیری پیمانکاران میباشد. تمام مشتریان بایستی این نکته را درنظر بگیرند که کارکردن با فریلنسر ها ( کسانی که بصورت فردی در خانه یا این که محل کار خویش پروژه هـای طراحی وب انجام میدهند) ریسک بالایی دارااست. ایـن اشخاص که به طور فردی با مشتریان قرارداد بسته و روی پروژه ها عمل می نمایند، نمی توانند محل تکیه دادن مطمئنی برای پروژه های بلند برهه زمانی شما باشند چون به هردلیلی ممکن میباشد در آینده درین حوزه عمل نکنند و مسئولیت پذیری آن‌ها نسبت به پروژه های پباده سازی گردیده پیشین ذیل تاثیر الان شان قرار گیرد و به صدق پاسخگوی مشتریان گذشته خویش نباشند. اکثری از مشتریان بـرای اینکه هزینه کمتری بابت طراحی وب خویش بپردازند به فریلنسر ها پیشنهاد پروژه می‌دهند، سوای دقت بدین مسئله که ممکن میباشد در آینده تمام پول آنان با تعطیل شدن وبسایت شان زدوده شود. براین اساس بهتر میباشد سرویس ها ساخت سایت خویش را به یک کمپانی تخصصی ساخت وب سایت بسپارید تا از پشتیبانی آن‌ها در سال هـای آینده مطمئن باشید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۶:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

باز بینی امنیت سایت Acunetix


باز بینی امنیت سایت SiteGuarding
وبسایت SiteGuarding به شما یاری میکند تا دامنه خویش را در خصوص تروجان ها، لیست سیاه سایت، اسپم تزریق گردیده و.. نسخه برداری فرمایید. اسکنر این خدمت هم با وردپرس، جوملا، دروپال، ماگنتو، بولتن و دیگر پلتفرم ها سازگار میباشد که به شما در امنیت وبسایت امداد می‌نماید. همینطور این خدمت به شما برای حذف اپلیکیشن های مخرب از وب سایت امداد مینماید که مورد قابل قبولی برای وبسایت های ویروسی و آزمایش ویروسی بودن وبسایت میباشد. این خدمت پلن آزمایش ۱۴ روزه مجانی دارااست و بعد از آن نیاز به نام نویسی میباشد.

 طراحی سایت در مشهد

باز بینی امنیت وبسایت Web Inspector
خدمت Web Inspector بعداز کپی وبسایت شما، گزارش خویش را بر پایه ی لیست سیاه، فیشینگ، تروجان، کرم ها و.. ارائه می‌دهد. فارغ از نیاز به نام نویسی می‌توانید مجانی کپی وبسایت خویش را انجام دهید . این خدمت اینترنت‌وب سایت را از دید تهاجم ها فیشینگ، قابل انعطاف‌افزارهای مخرب، در پشتی، تروجان باز‌بینی می نماید.

 

 

باز بینی امنیت سایت Acunetix
Acunetix خدمت میباشد که وب سایت شما‌را برای دوری از هک آنلاین وبسایت با بیش تر از ۵۰۰ مدل زخم پذیری که دربرگیرنده DNS، پایین تولید کانال از سرور از Acunetix را باز نگری میکند. مدیران این خدمت برای شما قابلیت و امکان ۱۴ روز به کار گیری آزمایشی را تدارک چشم اند که برای استعمال بایستی نام نویسی فرمائید و در صورتی بازه بیشتری را می‌خواهید، می بایست همانند بعضا از خدمات هزینه پرداخت فرمائید.

 

بازنگری امنیت وبسایت Netsparker Cloud
تارنما Netsparker Cloud یک اسکنر امنیتی اینترنت کمپانی سازمانی میباشد که وب سایت ها را برای ۲۵ زخم پذیری مهم نسخه برداری می‌کند. Netsparker Cloud برای خدمت های اوپن سورس (Open Source) مجانی میباشد و در بقیه مورد ها مستلزم هزینه میباشد که قابلیت و امکان درخواست برای اجرای عصر آزمایشی مجانی هم موجود هست.

 

بازنگری امنیت تارنما UpGuard Web Scan
بررسی ریسک های فرنگی، کپی ویروس ها، کوکی ها، DNSSEC، سربرگ و.. از خصوصیت های خدمت UpGuard Web Scan میباشد که وب سایت شمارا باز نگری مینماید. این خدمت در ورژن بتا میباشد البته به طور بدون پول و سوای نام نویسی وبسایت شما‌را باز نگری می‌کند و بها آزمایش کردن را دارااست. این خدمت ریسک را برای شما چک میکند و فاکتورهایی SSL، حمله Clickjack، کوکی‌ها و … را برای شما درجه بندی نماید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۲:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)