مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

دوران راه‌اندازی وبسایت شما چقدر مهم است؟


یوزرها خویش را بشناسید
تا هنگامی که یوزرها وب سایت خویش را نشناسید مطمئنا نمیتوانید تصمیم صحت در پباده سازی نیز بگیرید! در لحاظ داشته باشید که یک سیستم مدیر ماهر، وقتی تخصص دارد که آسانی و عملکرد تارنما را برای هر طبقه از یوزرها آماده سازد. اکثری از سیستم های مدیر محتوا این امکان را دارا هستند که چه در مدیر و چه در کاغذ اصلی یوزرها دسترسی راحتتری داشته باشند و برخی حتی سوای هیچ علم فنی می توانند از تجهیزات آن ها به کار گیری نمایند. به این ترتیب مهم می باشد که یوزرها وبسایت خویش اهم از یوزرها بخش مدیر و یوزرها بخش اصلی وب سایت خویش را شناسایی نمایید.

طراحی سایت در مشهد
دارایی شما چه اندازی است؟
مدیران تارنما ها او‌لین چیزی که برایشان مهم میباشد، هزینه اجرایی یک تارنما است. و همان گونه که مستحضر می‌باشید سایتهایی که دارنده هسته منحصر به فرد و پباده سازی مخصوص می باشند با اعتنا به انرژی که برنامه نویس و طراح یک وبسایت روی آن می گذارد ارزش پیاده سازی بالاتری نسبت به سیستم رئیس محتوا خواهند داشت. براین اساس باید معلوم نمائید که می خواهید وب سایت شما از نخستین با هزینه بالاتری فعال سازی گردد یا این که عشق دارید در کنار بقیه موردها هزینه اجرایی خویش را نیز کاهش دهید؟
دوران راه‌اندازی وبسایت شما چقدر مهم است؟
یکی از دیگر از مهم ترین مشخصه هایی که مدیران سایتها می بایست آنرا باز نگری و جواب دهند این می باشد که چه وقتی می خواهند سایتشان منتشر گردد؟ پباده سازی با استعمال از ابزارهای جانور و CMS ها دوران بسیار پایینتری نسبت به سایتهای با هسته و پباده سازی منحصر خواهند داشت. در سایتهای با پباده سازی و هسته منحصربه‌فرد، برنامه نویس و طراح وبسایت بدون چاره میباشد همگی اجزا و بخش های یک وب سایت را قطعه به قطعه کدنویسی نماید و فعال‌ساز‌ی نماید. بدین ترتیب روزگار بسیار متعددی برای فعال‌ساز‌ی تارنما شما صرف خواهد شد و متناسب با همین دوران هزینه فعال سازی آن نیز ارتقاء خواهد داشت.
مواقعی که در صدر ذکر شد قسمتهای اکثری کوتاهی میباشند که شما می بایست گذشته از فعال‌ساز‌ی و گزینش سیستم وب سایت خویش باید آن‌ها را درنظر داشته باشید. مورد های بسیار متعددی نیز موجود هست که می تواند در تعیین CMS یا این که پباده سازی منحصربه‌فرد به شما یاری دهد، که در‌پی به آنان اشاره خوا هیم نمود

CMS ها،هم امن هستند و هم نا امن
بخش اعظمی بر این اعتقادوباور می باشند که سیستم های مدیر محتوا از امنیت زیر تری برخوردار می‌باشند. باید به‌این نکته توجه نمایید که CMS ها از امنیت تحت برخوردار نیستند. بلکه مدیران اینترنت سایتها امنیت تارنما خودرا با بی توجهی به آپ دیت ها نابود می‌نمایند. CMS ها مدام می بایست آپ تو دیت باشند تا جلوی باگ های کشف گردیده گرفته شود.
چه اندازه ای قصد توسعه دارید
در‌حالتی که شما قصد داراست که تارنما خویش را همواره با برنامه های یگانه توسعه دهید و یا این که ایده های شما گوناگون است، به احتمال زیاد با CMS ها بسیار ریلکس نخواهید بود. اما CMS ها با دقت به اینکه اکثرا ماژولار می باشند. یعنی قابلیت و امکان ماژول و افزونه نویسی منحصر برای آن‌ها موجود است. بدین ترتیب محدودیتی برای آن نیست، اما در شرایطی‌که که شما مدام با یک چهارچوب برنامه نویسی مختص قصد پیاده سازی پروژه خویش را دارید و در شرایطی که برنامه نویس خویش را مدام در مشت دارید می‌توانید از پباده سازی منحصر استعمال نمائید. اما خواسته از پباده سازی منحصربه‌فرد در‌این نوشته‌ی‌علمی قالب وجود ندارد زیرا برای تمامی سیستم های مدیر محتوا قالب منحصر به فرد میتوان تهیه و تنظیم نمود.
توسعه و گسترش سرویس ها وب سایت برای تلفن همراه ها و تبلت ها نیز بسیار مهم می باشد. اینکه شما بخواهید در آینده ورژن ویژه APK,IOS را داشته باشید یا این که نه؟ صحیح می‌باشد که اکثری از CMS های مو جود را میتوان به راحتی ورژن آندروید و IOS برای آن‌ها تنظیم نمود اما شاید دوست داشته باشید پباده سازی منحصر App را فارغ از به کارگیری از سیستم رئیس محتوا و تعلق فعال سازی فرمایید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۹:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ساخت وب سایت شرکتی


ساخت وب سایت شرکتی

چرا بایستی روی طراحی وب ریسپانسیو سپرده گذاری نمائید؟
ما در جامعه یک سری کاغذ ای معاش می‌کنیم. به همین عامل مهم میباشد که تارنما شما در هر دستگاهی تا حد قابلیت قابل مشاهده باشد، چون شما هیچوقت نمی دانید از چه دستگاهی برای مشاهده وب سایت شما استعمال خواهد شد.

طراحی سایت در مشهد

در سالهای اخیر با دقت به ارتقاء استعمال از دستگاه های هوشمند و تلفن های همپا ، ساخت سایت ریسپانسیو بسیار اهمیت پیدا نموده است. آمارهای گرفته گردیده از یوزرها وب نشان میدهد که عاقلانه میباشد که هر دو بازدیدکنندگان دسکتاپ و تلفن همراه را جذب کنیم. تعداد بازدیدکنندگان وبسایت از روش تلفن همراه اکنون از دسکتاپ بیش تر میباشد تا حدی که بیش تر از نیمی از ترافیک وبسایت ها از روش تلفن های همدم می‌باشد و این تعداد ارتقا خواهد یافت چون دسترسی جهانی به موبایل های هوشمند ارتقا مییابد.

علاوه بر این، در اوایل سال 2015، گوگل اظهار کرد که خصوصیت mobile-friendly می‌تواند یک دلیل درجه بندی در الگوریتم های موتور کاوش باشد. این بدان مضمون‌ میباشد که وب سایت هایی mobile-friendly نبودند به صورت بالقوه برخی از میادین را در رقابت در کسب حاصل برتر موتور های کاوش از دست دادند، چون آن ها نمی توانستند تجربه نیکی برای جستجوگران و بینندگان از گوشی داشته باشند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۸:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وب برخورد‌گرا، رویه حلی برای هماهنگ شدن با تغییرات بعد از ظهر تاز


طراحی وب برخورد‌گرا، رویه حلی برای هماهنگ شدن با تغییرات بعد از ظهر تازه
پباده سازی ریسپانسیو سایت شایسته ترین راه‌حل برای هماهنگ شدن با تغییرات بعدازظهر نو میباشد. وبسایتی با پباده سازی ریسپانسیو یا این که برخورد‌گرا از امکان “جستجوی رسانه” برای ادراک بعد ها و رزولوشن کاغذ اکران استفاده کننده فایده میبرد. بعد با دقت به‌این بعد ها و کیفیت، تصاویر و متن‌ها مو جود در ورقه را تغییر و تحول میدهد تا متناسب با اندازه کاغذ اکران اجرا گردیده و فارغ از اختلال و فساد نشان داده شود.

طراحی سایت در مشهد

برای مثال زمانی که شما این مقاله را توسط کامپیوتر رومیزی در وبسایت همیار توسعه و گسترش مطالعه می کنید، پهنا ردیف نوشته‌ها به طور بی نقص چشم میشود و یک ردیف نیز در کنار کاغذ موجود است که دربردارنده عنا وین بقیه مطالب و نصیب‌های این وب سایت میباشد. زمانی که اندازه مرورگر خویش را کوچک‌خیس نمائید پهنا ردیف نوشته‌ها کمتر میشود و نوشته‌ها متناسب با اندازه تازه اکران داده می گردند. در صورتی‌که گشوده مساوی مرورگر خویش را کوچکتر فرمایید، خواهید روءیت کرد که ردیف کناری اکران داده نمی شود و صرفا ردیف دربردارنده نوشته‌ها و تصاویر باطن نوشته ی علمی به شما نشان داده خواهدشد.

در تماشای سایت با تبلت و تلفن همراه نیز همین وضعیت موجود است و با تغییر‌و تحول اندازه و پهنا نمایشگر، دکورا سیون موادتشکیل دهنده جان دار در برگه متناسب با اندازه ورقه اکران استفاده کننده تغییر و تحول می نمایند. براین اساس در وب سایت‌هایی با پباده سازی ریسپانسیو وب سایت یا این که برخورد گرا مانند پباده سازی‌های کهن، با اختلال فساد و اکران غلط ورقه هنگام تغییر تحول اندازه نمایشگر، مواجه نخواهیم شد. سود اکران صحیح و سوای انواع سایت شما در هزاران دسته ابزار (devise) با گونه های اندازه‌هاست.

 

آیا ساخت وب سایت ریسپانسیو در سئو تأثیر دارااست؟
آری! لازم میباشد بدانید که گوگل سایت هایی را که استفاده کننده پسند (user friendly) نیستند، جریمه می کند. طبعاً چنین وب سایت‌هایی نمی‌توانند درجه بالایی کسب نمایند، چون استفاده کننده پسند بودن و کیفیت بالای تجربه کاربری، یکی معیارهای مهم گوگل برای امتیاز دهی به سئو وبسایت میباشد. براین اساس در حالتی‌که که کسب سکو بالا و اکران بهتر در حاصل کاوش برای شما مهم میباشد، می بایست نسبت به پباده سازی ریسپانسیو سایت خویش مبادرت نمائید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۴:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی شیک و الگوی مطلوب وبسایت


داده ها مهم را پر رنگ و در معرض مشاهده کرد قرار دهید.
هر سایتی داده ها مهمی دارااست که یکی آنها نشانی و شماره تماس می باشد. به خواسته راحتی مشتری، پست الکرونیکی، گوشی، تلفن اثبات را در شایسته ترین وضعیت وب سایت قرار دهید تا نیاز به گشت و گذار مازاد نباشد.

طراحی سایت در مشهد

سایتی مطمئن و امن پباده سازی فرمایید.
یک کمپانی ساخت سایت ماهر با گذاشتن سند امنیت بر سایت خویش اعتبار و امنیت آن را ارتقا می‌دهد. استفاده کننده با اعتماد بدون نقص وارد وبسایت می‌شود و نگران سوء به کار گیری های آن وجود ندارد.

پباده سازی شیک و الگوی مطلوب وبسایت
بعداز اینکه استفاده کننده وب سایت وارد آن می گردد در شرایطی که با محیطی نامرتب روبرو شود زیاد خوشایند نخواهد بود. یک کمپانی طراحی وب ماهر به طوری پباده سازی میکند که استفاده کننده بعداز ورود به تارنما نقشه کاملی را می بیند. در‌این حالت امتیاز تارنما بالا رفته و به سادگی قابل به کارگیری میباشد.

استعمال از لینک و پیوند معلوم و بدیهی
یک پباده سازی ماهر، اسم های معین و قابل قبولی برای منو و پیوند وب سایت به کار گیری می نماید. اسم های استاندارد و ماهر بی آلایش برای استفاده کننده راحت بوده و در گیر سردرگمی نخواهدکرد. اسم وب سایت معرف دسته برگه و کاری که در آن دنبال آن هستیم هست. به این ترتیب اسم های معمولی و استاندارد را به فعالیت ببرید.

اکران مطلوب اینترنت در موبایل های هوشمند
وب محل تبلیغ کسب و فعالیت شماست. اکثر یوزرها به موبایل یار و همدم مجهز می باشند و شغل های روزانه خویش را از روش گوشی دنبال می‌نمایند. تارنما پباده سازی گردیده می بایست به نحوی باشد که جلوه زیبایی خویش را در هر وضعیت مراقبت نماید. به این ترتیب این آیتم را مسلما مد لحاظ داشته باشید تا کلیه بتوانند از تارنما به کار گیری بکنند. ساخت سایت ریسپانسیو چه چیزی است

ساخت وب سایت ریسپانسیو
سوال ها متداول و تکراری وب سایت
مدام فی مابین یوزرها سوالهای شبیه و متداولی موجود هست که می قدرت آنان‌را در یک آیتم ای گنجاند. اکثر سوالهای رایج در زمینه ی مسئله متبوع را می قدرت گردآوری نمود و با جواب مطلوب و کوتاه به مشتری ارائه نمود.

طراحی وب سایت ماهر و ممنوعیت ها
یک کمپانی ساخت سایت مطلوب و ایده آل رویت کرد کاملی نسبت به تارنما داراست و مواقعی که موجب اذیت استفاده کننده می‌باشد رعایت می‌نماید. به کارگیری از موسیقی شاید برای اکثر یوزرها خوشایند نباشد.

بدین ترتیب استعمال از آن زیاد سفارش نمیشود. برای ارتقا کیفیت وبسایت موردها تحت در چهره قابلیت به کارگیری نکنید:
استعمال از نشانه گر و موسیقی
اطلاعاتی که به طور اتومات استارت به پخش میشود
داده ها مازاد مانند بارگزاری بیش تر از حد از فیلم و تصویر که سرعت به کار گیری از برگه را به شدت کاهش می‌دهد
عدم به کارگیری از تصاویر متحرک و چشمک زن

طراحی وب برای کلیه مرورگرهای جانور در بازار
طراحی وب سایت باید به نحوی باشد که در دسترس عموم قرار گیرد و در همگی مرورگرها قابل به کار گیری باشد. طراحی سایت نباید صرفا برای مرورگرهای امروزی باشد به این دلیل که هر کسی دسترسی به اپلیکیشن روز ندارد.

با گزینش کمپانی ساخت وب سایت مطلوب رستگار گردید!

دنیای کنونی مستلزم به کار گیری از تجهیزات وب میباشد. در شرایطی‌که کالایی دارید که میخواهید به شایسته ترین صورت ممکن تبلیغ شود و یا این که کسب و عمل خویش را به طور ماهر دنبال می‌کنید بهتر می‌باشد نخست به یک کمپانی ساخت وب سایت ماهر گام بگذارید. رعایت نکات مهم روایت شده در ابتدا تارنما شمارا به یک تارنما ماهر تبدیل مینماید و رضایت مشتری را به هم پا خواهد داشت.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۴:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ج_چرا می بایست ملاحظات امنیتی برای وبسایت در لحاظ گرفت؟


ج_چرا می بایست ملاحظات امنیتی برای وبسایت در لحاظ گرفت؟
یوزرها به هنگام ورود به وبسایت اعتبار سنجی میگردند،آن‌گاه جهت دسترسی به قسمت های متعدد ارشادوراهنمایی می‌شوند.البته مدام می بایست در لحاظ داشت که هر سایتی برای جلوگیری از هرگونه دسترسی غیرمجاز که ممکن می‌باشد باعث به دستکاری، خرابکاری یا سرقت داده ها میگردد،پیش بینی ها امنیتی اتخاذ می‌نماید که هر یک به نوبه ی خویش بازدارنده از دسترسی اشخاص غیر مجاز به خزانه اطلاعاتی میگردد.

طراحی سایت در مشهد

گونه های تارنما در ساخت سایت و پباده سازی پرتال:
وب سایت ها مبنی بر کاربرد و مدل برنامه نویسی به تعدادی جور تقسیم می گردند که عبارت میباشد از :
تارنما استاتیک یا این که اثبات(Static Website):
در طراحی وب و پباده سازی پرتال این تارنما ها یک توشه پباده سازی گردیده و داده ها ما یحتاج در آنان قرار می‌گیرد و بعداز آن برای تغییر‌و تحول نیاز به پباده سازی ماهر یا این که نصفه ماهر وب سایت می باشد. گویش برنامه نویسی اینگونه از تارنما ها در اضافه موردها HTML و Java Script میباشند که در مدل پیشرفته خیس می اقتدار از CSS نیز بهره مند شد.
از‌آنجا‌که در ساخت سایت و پباده سازی پرتال از حجم کمتری ازکد در ساخت سایت های استاتیک به کار گیری میگردد، سرعت بار گذاری (Loading) بالایی دارا هستند. علاوه براین کاهش حجم کدها خوانایی اضافه وبسایت بوسیله موتور های جستجو گر را به‌دنبال دارااست.این موردها باعث بهتر شدن موقعیت آن‌ها در ساخت وب سایت و پباده سازی پرتال از حیث امتیاز دهی موتورهای کاوش (رنکینگ) خواهد شد. درضمن این سیرتکامل وبسایت ها بها پباده سازی تحت تری را نسبت به بقیه وب سایت ها دارا‌هستند.
به کار گیری از اشخاص ماهر علاوه بر ارتقا امنیت ،سبب ساز فایده مندی از گرافیک و ظاهری قشنگ می گردد چرا‌که همگی چیز ثبات دارااست، از گزاره متن‌ها و اندازه ی تصاویر و همینطور همگی ی عنصرها مکان معلوم و ثابتی دارا هستند ،که در سود می اقتدار برای محل قرار تصاحب کردن هر کدام از اجزا، شایسته ترین تصمیم را گرفت.
ولی از طرفی ممکن نبودن ساخت تغییرات بوسیله اشخاص معمولی باعث میشود تا قابلیت و امکان بروز رسانی وبسایت بوسیله صاحبان و مدیران تارنما نباشد.
تارنما های استاتیک در ساخت سایت و پباده سازی پرتال برای شرکت های، سازمان ها و اشخاصی مطلوب می‌باشد که حداکثر یک یا این که دو توشه در سال نیاز به تغییر و تحول در محتوای تارنما دارا هستند.
وب سایت دینامیک یا این که پویا (Dynamic Website):
در طراحی وب و پباده سازی پرتال اشخاص معمولی که دسترسی به سیستم مدیر محتوای وبسایت را داشته باشند،میتوانند محتوای تارنما های دینامیک را بعداز پباده سازی تغییر‌و تحول دهند. گویش برنامه نویسی وبسایت های پویا می تواند براساس نیاز مختلف باشد ولی عمدتا" از گویش های برنامه نویسی ASP ASP.Net ، PHP، CSS، Silver light و یا این که Ajax به کار گیری میگردد.
در طراحی وب سایت و پباده سازی پرتال این سیرتکامل از وبسایت ها در صدر اسکلت وب سایت بوسیله طراح تولید و بعد محتوا بوسیله مدیران سایتها بارها تغییر‌و تحول میکند . از این رو طراح در طراحی وب و پباده سازی پرتال نسبت به وضعیت و اندازه ی ظریف متن‌ها و تصاویر و بقیه پوشه هایی که بعدا" بوسیله مدیران وب سایت ها تغییر‌و تحول میکند اطلاعی ندارد بنابر این کلیه حالات را در حیث میگیرد و این عمل منجر می‌شودکه تاحدودی از گرافیک و جلوه ی وبسایت کاسته شود.
یکی مزیت های تارنما های دینامیک این هست که محدودیتی برای تولید، تغییر‌و تحول یا این که حذف مطالب، تصاویر و صفحه های و... نیست.
با اعتنا به اینکه دراین سیرتکامل تارنما ها از گویش های برنامه نویسی توسعه یافته استعمال میشود تجهیزات متعددی در آن ها قابل تولید میباشد به مانند تولید صفحه های هوشمند، فرم ها وموتورهای جستجوی پیچیده.
ولی به کارگیری زیاد از کدها باعث نماید شدن لود(Loading) وب سایت وکم شدن رنکینگ آن در موتور های کاوش میگردد.
تارنما های دینامیک برای اشخاص، موسسه ها و سازمان هایی که بیش تر از دوبار در سال نیاز به تغییر و تحول درمحتوای تارنما را دارا هستند،مطلوب می‌باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۸:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وب سایت ساز چه است؟


وب سایت ساز چه است؟
به تازگی ایده‌ی کسب و کاری تو ذهنم اومده بود و می‌خواستم براش یک سایتی فعال سازی کنم. زیرا روندساخت وبسایت پیچیده و نماید بود، تصمیم گرفتم از تارنما ساز آنلاین استعمال کنم. بعد از باز‌بینی و تحقیق تارنما ساز اینترنت راز رو پیدا کردم که مزیت مهم اون٬ طراحی وب سایت بر مبنا وردپرس تخت گاز و با قیمت مناسب نسبت به طراحی وب سایت منحصر به فرد هست.

طراحی سایت در مشهد

اپلیکیشن وبسایت ساز اینترنت سر نواقص تارنما ساز های دیگه رو چشم و رفع کرده و به طور کامل ماهر سیستم مدیر محتوای وردپرس را بسط داده و برای فعال‌سازی وبسایت‌ ساز آنلاین استعمال کرده که قابلیت و امکان طراحی وب سایت های شرکتی، فروشگاهی، وب لاگ و .. رادر اختیار قرار میده و با تنوع قالب‌ ها و تجهیزات مختص از گزاره داشتن سئو مبنا٬ انتظار ساخت سایت ارزان بها و سریع رو برای توسعه و گسترش کسب و عمل به طور کامل برآورده میکنه.


خطاها تارنما ساز های بازار
گروه پباده سازی و گسترش اینترنت سر، در تولید ها وبسایت ساز و مغازه سازمشکلات و نواقص مو جود در قابل انعطاف افزارهای بازار را – لیست تحت – بازبینی و رفع کرده است ازینرو اکثری از یوزرها سوای گرفتاری و نگرانی بروز این نواقص از وب سایت ساز اینترنت راز استعمال می‌نمایند.

عدم وجود پشتیبانی مطلوب سالیانه
ایرادات و نواقص امنیتی وبسایت ساز ها
عدم برخورداری از تجربه کاربری متناسب
عدم سازش مطلوب با موتورهای کاوش
سازگار نبودن با اشکال مرورگرهای متعدد
متناسب نبودن با کسب و شغل های مختلف
نداشتن هاست رشته‌ای پرسرعت
عدم اکران درست داده ها یوزرها
نداشتن محتوای متناسب برای هر کسب و فعالیت
عدم قابلیت و امکان بسط و پباده سازی منحصر تارنما
داشتن دست کم علم در خصوص رئیس تارنما

مزایا و خصوصیت های وبسایت ساز اینترنت سر
اکران داده ها شما فورا بعداز توصیه و فعالسازی
قابلیت بار گذاری محتوی یگانه به هر حوزه برای هر وب سایت
با صرفه سازی گردیده برای اکران وب سایت در گونه های تلفن همراه تلفن همراه و تبلت –
ریسپانسیو
قابلیت و امکان مشاهده آمار بازدیدکنندگان به تفکیک روز، کاغذ، مرورگر و ..
قابلیت و امکان تعریف‌و‌تمجید دسترسی های محدود و نامحدود برای مدیران و پرسنل
بارگزاری و بارگذاری شدن وبسایت با سرعت بسیار بالا به جهت میزبانی ماهر
کارکرد آسوده با پنل مدیر وبسایت ساز و مغازه ساز
سئو ی مبنا و با صرفه سازی گردیده برای موتورهای کاوش
امنیت بسیار بالا با منفعت از سیستم تشخیص و خودداری از رخنه IPS
دارنده قالب های متنوع و مطلوب برای اشکال کسب و عمل ها
قابلیت و امکان گسترش تارنما فعلی و طراحی وب سایت منحصربه‌فرد در آینده


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۱:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایا و معایب وردپرس برای ساخت وب سایت


مزایا و معایب وردپرس برای ساخت وب سایت
کلاً طراحی وب با وردپرس از شایسته ترین آیتم‌ها برای استارت یک تارنما نو به شمار می‌رود. با این وجود استعمال از وردپرس برای پباده سازی هرگونه سایتی شایسته ترین آیتم وجود ندارد. تعیین آیتم‌ی درست نیازمند داشتن دانایی کافی از تجهیزات و مزایا و معایب جانور در سیستم‌های رئیس محتوا می باشد.

 طراحی سایت در مشهد

در‌این نوشته همت میکنیم مهمترین نکات مثبت و منفی ساخت سایت با وردپرس را فهرست کنیم.

مزایای ساخت سایت با وردپرس
قابلیت و امکان نصب و به کار گیری‌ی به طور کامل مجانی
وجود هزاران پلاگین برای افزودن تجهیزات تازه
وجود هزاران قالب مجانی و تجاری برای انتخاب تحت عنوان ظواهر وب سایت
تجهیزات سئو خوب
قابلیت ساخت یکسری وب سایت روی یک هسته( با به کارگیری از وردپرس کانال )
امکان بسط‌ی زیاد برای اضافه کردن تجهیزات تازه
پهناور بودن جامعه‌ی طراحان وبسایت و برنامه‌نویسان وردپرس
به‌روزرسانی منظم برای افزوده شدن تجهیزات تازه و رفع خطاها کاربردی و امنیتی
وجود مستندات زیاد و خوب به گویش فارسی و انگلیسی برای بخش کاربری و بخش برنامه‌نویسی
قابلیت پباده سازی مغازه اینترنتی با نصب پلاگین‌ی ووکامرس
رئیس و استعمال‌ی آسوده
محافظت ورژن‌های دیرین محتوا برای دوری از خطاهای احتمالی
دسترسی‌های متفاوت برای نویسندگان وب سایت
گوشه و کنار رئیس عکس العمل‌گرا برای به کار گیری روی گوشی
وجود تعدادی پلاگین برای ساخت وب سایت دوزبانه و چندزبانه
وجود پلاگین‌هایی برای تولید کانال‌های اجتماعی و تالارهای گفتمان
معایب طراحی وب با وردپرس
در معرض خطر بودن طولانی تر به جهت متن‌گشوده بودن و پر کاربرد بودن
کاهش امنیت سیستم در هنگام استعمال از پلاگین‌های گوناگون
سرعت کمتر سیستم به جهت تجهیزات زیاد به ویژه هنگام نصب پلاگین‌های مختلف
سخت بودن پیکربندی تخصصی چهت نیل به شرایط ایده‌آل از حیث سرعت و سئو
احتمال طولانی تر مواجه شدن با طراحان تارنما تازه کار و تحویل به چنگ آوردن یک تارنما کیفیت بالا زیر
عدم پاسخگویی مطلوب در حجم زیاد محتوا یا این که حجم زیاد بازدید
عدم قابلیت و امکان طراحی وب سایت‌هایی با خصوصیت‌های سفارشی زیاد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۶:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خصوصیت هایی که وبسایت


اولی موردی که می بایست آن را در لحاظ بگیرید این میباشد که از خودتان بپرسید مشتریان شما یا این که یوزرها شما از وبسایت شما چه می‌خواهند ؟ این انتخاب انگیزه تارنما شاید به نترسی بتوان اظهار کرد که مهم ترین قدم در مورد ساخت سایت میباشد. فراموش نکنید که شما پباده سازی وب سایت میکنید تا نیازهای یوزرها در یک فیلد مختص را بر طرف فرمایید پس انگیزه در وهله اولیه یوزرها می باشند خیر شما !

طراحی سایت در مشهد

بعداز انتخاب انگیزه و مشخص و معلوم کردن مدل مخاطبان شما بایستی محتوا و خصوصیت هایی که وبسایت شما برای ارضای این نیاز ها می بایست داشته باشد را باز نگری فرمایید. تلاش فرمایید از پروژه خویش نقص‌ بگیرید عملکرد نمایید بیش تر به نقاط ضعف پروژه خویش زوم نمائید. بدین خیال که نقاط قوت و مثبت پروژه خویش به خویش در ابتدا بردن پروژه و نیل به هف تاثیر خویش را نشان خواهد بخشید و جای نگرانی ندارد ! آنچه که می بایست نگران آن باشیم ضعف هایی که ممکن می باشد در ایده خویش داشته باشیم.

حالا می بایست معیار دارایی ای که می‌توانید برای پروژه خویش اختصاص بدهید را معین فرمائید. تحقیق فرمایید که آیا با این معیار دارایی میتوانید ایده ای که در ذهن دارید را عملی فرمایید؟ عملکرد فرمایید یک دورنمایی از پروژه خویش را تجسم نمایید ان استدلال می‌تواند روءیت کرد واقع‌بینانه تری نسبت به پروژه به شما بدهد.

در قدم‌بعدی شما می بایست مقطع وقتی که برای اجرای پروژه نیاز می باشد را تقریب بزنید سعیکنید از متخصصان این فرمان یاری بگیرید منتها هیچ گاه ایده خویش را به طور بدون نقص بازگو ننمایید! یک پروژه ای نزدکی به آنچه که در ذهن دارید پیدا کرده و در زمینه‌ی آن کلام فرمائید ! فراموش نکنید که آنچه که وبسایت شمارا در آینده مطرح خواهد کرد ایده نویی هستش که در ذهن دارید. پروژه خویش از تمامی حیث بازبینی نمائید در امر مجوزهای لازم یا این که مدارک رسمی لازم برای اجرای پروژه تحقیق فرمایید و برای آن ها برنامه بریزید.

فرض نمایید شما اینترنت سایتتان را ساخته اید چه سوال هایی میتوانید از یوزرها سایتتان بپرسید ؟ همت نمایید قبلی از عملی کردن پروژه تان حتی الامکان جواب مناسبی برای سوال ها ذهنیتان بیابید این فرمان در اجرای پیروز خیس پروژه بسیار به شما امداد خواهد نمود. برای مثال فرض فرمایید عبد و بنده ایده ای در قضیه دکان اینترنتی در مورد یک کالای یگانه را در ذهن دارم کاری که انجام می دهم این میباشد که برای مثال از نفر از 10 نفر از دوستان عزیز و آشنایان چنین سوالاتی میپرسم : درصورتی که چنین کالاهایی به طور اینترنتی به فروش برسند از آن ها استقبال میکنی ؟ و عوارض عمل را جویا میشوم از پیشنهادات و ایده ها و نقد ها آن‌ها همت می کنم غایت استعمال را ببرم تا در انتها بتوانم پروژه ای که در ذهن دارم را با نقص کمتری به اجرا دربیاورم.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۵:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معایب سایتهای استاتیک:


مزایا و معایب سایتهای استاتیک و داینامیک مزایای وبسایتهای استاتیک:

گسترش و تکثیر ان به‌سرعت انجام میپذیرد.

طراحی سایت در مشهد
تحویل سریع وفوری
هزینه ساخت و توسعه و گسترش ان ارزان هست.
میزبانی آن ریلکس هست.
برای سایتهای کوچک ایده ال می باشد.
سرعت انتقال و لود داده ها در صورتی سرعت رابطه زیر می‌باشد،بسیار مطلوب می‌باشد.
امنیت بالا(یک کدام از عارضه ها ان یک طرفه بودن رابطه میباشد)
پشتیبانی از ترجمه هر گونه فولدر
بضاعت پیاده سازی روی سیستم عاملهای لینوکس،مک و ویندوز
تنظیمات انها در فیس داشتن علم دارای ربط بسیار اسان میباشد.
معایب سایتهای استاتیک:

هزینه ان در طولانی مقطع بالا میباشد.
برای هر تغییر و تحول کوچک یا این که وسیع شما مستلزم ان می باشید تا از طراح تارنما برای اینکار وقت بگیرید و هزینه غیروابسته پرداخت فرمایید.
همت و کاربرد محدود.
مسئولان و طراحان وبسایت برای توسعه و گسترش وب سایت به استانداردهای روز به اموزشها و کسب مهارتهای قابل توجهی نیاز دارا هستند که هزینه بر هست وزمان متعددی به خویش اختصاص می‌دهد.
به جهت اثبات بودن داده ها و آپدیت نبودن محتویات،درجه پایینی در موتورهای کاوش دارا هستند.
رابطه فقط یک طرفه میباشد(سرور وب سایت به سمت استفاده کننده)و استفاده کننده نمیتواند هیچگونه اطلاعاتی را وارد وبسایت نماید.
به جهت رویش وب و بالا رفتن امکان های وب و سایتها،سایتهای استاتیک دیگر مناسب یوزرها وب نیستند.
نداشتن پنل مدیریتی
مزایای تارنما داینامیک:

تجدید بنا و بازنویسی سایتهای داینامیک به سهولت انجام میپذیرد و این عاملی میباشد برای ارتقا ارتفاع قدمت وب سایت میباشد.
رئیس محتویات و اجزای تارنما با هر کامپیوتری در هرجای جهان که رابطه وب داشته باشد قابلیت پذیر میباشد.
هر که وظیفه دستکاری و بروزرسانی داده ها را به عهده می‌گیرد به علم و مهارتهای یه خرده برای این فعالیت نیاز دارااست.
حتی در صورتی پشتیبانی از تارنما بر عهده طراحان وب سایت و گسترش دهندگان قرار گیرد،هزینه بسیار زیر و به صرفه هست.
محدودیت های متعدد برای مدیران و ویرایشگران وب سایت این قابلیت و امکان را می‌دهد تا هر فرد به رده و مطالب مربوط به خویش دسترسی داشته باشد.
پویایی این سایتها اذن می دهد تا داده ها را در تاریخی مختص آرشیو شوند،در وب سایت اکران داده شوند ویا انها را از روی تارنما بردارد.
به جهت انکه محتوای این وبسایتها در مقر داده ذخیره گردیده اند،قابلیت و امکان جستجوی محتوا بوسیله استفاده کننده وب موجود هست.
رابطه وب سایت دو طرفه می‌باشد و یوزرها وب سایت می‌توانند نظرها خویش را در ان درج نمایند یا این که حتی میتوان درین سایتها اتاق اذعان کرد و گو(چت) راه‌اندازی کرد.
قابلیت تولید بینهایت برگه در تارنما(به وسیله ادمین)
مانور شل خیس تکنیکهای سئو و به‌دنبال ان اضافه چشم شدن و محبوبیت ان نزد موتورهای کاوش.
آپ دیت بودن مطالب و محتوای وبسایت.
معایب تارنما داینامیک:

برای شرکتها و کسب و فعالیت خرد می‌تواند هزینه بسیار بالایی داشته باشد،و این قابلیت موجود هست که به نظرسرمایه گذاران این هزینه به هیچ وجه مقرون به صرفه وجود ندارد.
روزگار نشر و گسترش نخستین ان یه خرده اضافه هست.
هزینه اموزش رئیس محتوا به مشتریان
با سایتهای ایستا(Static ) و پویا(Dynamic ) و ویژگیهای ان اشنا شدیم.از کدام وبسایتها بایستی به کار گرفت؟کدام تارنما برای ما مناسبتر می‌باشد؟ در سود گیری بدین قضیه میرسیم که اکثر مردم سایتهای پویا را سازه به دلایلی که گفته شد ترجیح می دهند،در صورتی نگاهی هم به خصوصیات و قابلیت و امکان های وبسایتهای پویا بیندازیم،متوجه میشویم که معایب ان در قبال فواید ان بسیار ناچیز می باشد.همینطور اکنون ویژگیهای وب سایت پویا بسیار پرکاربردتر از وب سایت های ایستا است،سایتهای پویا برای بازدید کنندگان ماهر خیس به حیث می‌رسد و برای انها دیدنی خیس می باشد.پس معمولا به مشتریان سایتهای پویا سفارش می شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۵:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تببلیغات گوگل ادز برای دامنه IR

 

خوشبختانه جدیدا گوگل ادز امکان تبلیغ مستقیم وب سایت با دامنه آی آر (ir) را فراهم نموده است تا دیگر نیاز به دامنه های بین المللی جهت صرفا تبلیغات در گوگل نباشد فقط تنها محدودیتی که وجود دارد این است که تبلیغات گوگل دامنه IR شما آمریکا نمایش داده نمیشود .

 

تبلیغات گوگل ادز یکی از هوشمندانه ترین نوع بازایابی و تبلیغات هدفمند در عصر نوین می باشد که مورد توجه 90 درصد کسب و کارهای موفق قرار گرفته است.

 

سفارش در گوگل با سیستم شیک رنک

در این سیستم شیک رنک محاسبه هزینه ها به صورت کلیک میباشد و بر اساس هر کلیک مبلغی از شارژ کلی کمپین گوگل ادوردز خریداری شده کاربر کسر میگردد و تا زمان اتمام شارژ بصورت نامحدود سفارش شما در گوگل به نمایش در می آید .

پس بنابراین کاملا هوشمندانه بودجه شما جهت تبلیغات مصرف می شود.

 

 

1- سرعت

این مورد تقریبا از جذاب ترین بخش های تبلیغات گوگلی است و چیزی است که به بهترین نحو می تواند شرکت ها را شگفت زده کند از اینکه می توانند جذب مشتریان آنلاین دریافت کنند.

تبلیغات کلیکی به شدت می تواند سریع تر از سئو برای شما نتایج مطلوب را به ارمغان بیاورد. به معنای واقعی کلمه شما می توانید بلافاصله جایگاه خود را به سمت اولین رتبه و در بالاترین جایگاه از موتورهای جستجوگر ارتقا دهید. این نکته مهم است که به یاد داشته باشید که اگر شما با دقت بودجه بندی نکرده باشید، ممکن است بودن شما در صدر تمامی جستجوها تنها برای مدت کوتاهی باقی بماند.

هر آن چه گفته شد به این معنا نیست که شما نیازی به انجام سئو ندارید، چون این روش تبلیغات کاملا به بودجه شما بستگی دارد. اگرچه که این روش یکی از قدرتمندترین روش ها برای جذب ترافیک به وب سایتتان است، به تر است بطور همزمان نیز روی سئوی وب سایتتان کار کنید تا شما را به صفحه اول گوکل و در جستجوهای اول نشان دهد.

 

2- گوگل بشدت روی تبلیغاتش پافشاری و اصرار دارد

زمان زیادی نگذشته از وقتی که گوگل تنها ۱ تا ۲ تبلیغ را در صفحه اول خود به نمایش می گذاشت و بقیه را به ستون سمت راست منتقل می کرد. اما اکنون تمام تبلیغات را بالای سایر جستجوها قرار می دهد.(و بعضی را پایین). که حتی می تواند نتیجه به مراتب بهتری از سئو را در ذهن مخاطبان بوجود آورد.

حتی اگر شما کلمات کلیدی منحر به موقعیت مکانی خاصی را انتخاب کرده باشید نتایج جستجوی گوگل به مراتب پایین تر از تبلیغات گوگل و حتی نقشه گوگل ظاهر خواهد شد. و این فقط با تبلیغات در نتایج جستجو پایان نمی یابد.

گوگل آگهی های بیشتری را در مکان های بیشتری نمایش می دهد. گوگل نتایج خرید را در ستون سمت راست نتایج جستجو و گاهی اوقات در بالای یک جستجوی تصویر نمایش می دهد. معنای آن کاملا مشخص است.

گوگل می خواهد به کسانی که به گوگل کمک می کنند کمک کند. باز هم تاکید می کنیم که این قضیه به این معنا نیست که نباید دیگر نگران جستجوی ارگانیک گوگل باشید، این فقط به این معناست که گوگل به شما این اجازه را می دهد تا در هنگامی که دارید به کمک سئو روی رتبه بندی خود کار می کنید بتوانید جایگاه بالایی در جستجوی گوگل داشته باشید. سئوی شما باید ادامه داشته باشد تا آن دسته از مخاطبانی که به دنبال نتایج جستجوی گوگل به تنهایی هستند و تبلیغات را دوست ندارند نیز بتوانید جذب کنید.

 

3- تست کردن

کمپین تبلیغات در گوگل ادوردز به شما اجازه می دهد تا تمامی جنبه های تلاش هایتان را بررسی کنید، از متن و عکس تبلیغتان گرفته تا صفحه ی ورود و زمان هایی از روز که تبلیغتان برای جستجوگران نمایش داده می شود. شما می توانید از تمامی ابزارهای موجود برای تست کردن استفاده کنید و بعد حتی تصمیم به اعمال تغییرات فوری بزنید.

 

نکته ی بسیار مهم در این جا اتخاذ تصمیمات آگاهانه است.

همه چیز قابل اندازه گیری است. شما می توانید ببینید که چه اقداماتی جواب می دهد و کدام کارها را نباید انجام دهید. شما به سرعت می توانید هر تبلیغی را متوقف و یا حذف کنید و یا آن را تغییر دهید. اگر متوجه شوید که برخی از صفحات فرود (لندینگ پیج) شما مناسب نیستند شما می توانید به راحتی محتوای آن را تغییر دهید تا برای شما موثرتر باشند.

شما همین ترفند هایی که اینجا انجام می دهید را می توانید با سایر روش های تبلیغاتیتان انجام دهید به طور مثال با شبکه های اجتماعی انجام دهید و مطمئن شوید فرایند تبلیغاتی شما دارد به درستی عمل می کند.

 

4- گسترش امکانات

صرفا به خاطر اینکه با یک دسته کلمات کلیدی تبلیغاتتان را شروع کرده اید به این معنا نیست که در آینده نمی توانید آن را توسعه دهید. در حقیقت شما همیشه باید آماده گسترش و یا تغییر کلمات کلیدی منتخب خود باشید. این مورد می تواند به شما کمک کند تا از چیزهایی که مشتریانتان روزانه جستجو می کنند عقب نمانید.

این نوع تحقیق به بخش های دیگر کمپین شما نیز کمک خواهد کرد. همانطور که کلمات خوب و مناسب بیشتری را پیدا کنید و نرخ تبدیل بالا را کشف می کنید، می توانید از تلاش های SEO خود برای پیاده سازی این کلمات کلیدی و موضوعات استفاده کنید.

 

5- انعطاف پذیری

گوگل ادوردز به شما این اجازه را می دهد تا از متغیرهای بسیاری استفاده کنید. از امکانات انتخاب متغیرها روی کلمات کلیدی گرفته تا زمان و مکان دقیقی که می خواهید تبلیغتان منتشر شود.

 

6- هزینه های خود را کنترل کنید و هزینه های تبلیغات خود را به دقت مدیریت کنید

بخشی از انعطاف پذیری این روش این قابلیت است که شما می توانید حداکثر هزینه روزانه خود را تنظیم کنید.در این صورت شما هیچ گاه حتی به طور تصادفی نیز بیشتر از بودجه روزانه خود را خرج نخواهید کرد.

شما همینطور می توانید میزان بودجه خود را در هر زمان که دوست دارید تغییر دهید، مثلا اگر بودجه ی زیادی را به تبلیغاتی اختصاص داده اید که به خوبی کار می کند و به سرعت در طول روز به پایان می رسد ، می توانید به راحتی آن را افزایش دهید.

این نوع تبلیغات می توانید تا حدی وابسته به موفقیت شما در سایر حوزه های تبلیغاتی باشد. برای مثال اگر تبلیغات شما در سایر فضاهای بازاریابی به خوبی پیش می رود، می توانید هزینه های خود را بیشتر به آن سمت هدایت کنید یا اگر تلاش های شما بر روی سئو دارد جواب می دهد، می توانید سرمایه گذاری خود را کم تر کنید و از مزایای جست و جوی گوگل استفاده کنید.

 

مهم ترین موضوع مرتبط بودن است گوگل می خواهد

تبلیغاتی را به کاربرانش تحویل دهد که مربوط به عبارت هایی است که آن ها جست و جو می کنند. در واقع دلیلش آن است که گوگل می خواهد تا آن ها روی تبلیغات شما کلیک کنند. و مردم دقیقا می خواهند روی چیزی کلیک کنند که بیشترین ارتباط و نزدیکی را با نیازهای آن را داشته باشد. گوگل این مورد را با کمک امتیاز کیفیت قضاوت می کند.

اگر کلمات کلیدی شما دارای امتیاز کافی باشد، شما جایگاه تبلیغاتی بهتری را در گوگل، بازدید بیشتر و کلیک بیش تری را دریافت خواهید کرد. امتیاز کیفیت بالاتر همچنین می تواند به کاهش هزینه شما به ازای هر کلیک کمک کند.

در نتیجه شما می توانید ترافیک بیشتری را در ازای هزینه ی کم تری دریافت کنید.

یک کمپین تبلیغاتی گوگل ادوردز به خوبی با سایر تلاش های تبلیغاتی شما یکپارچه می شود. این امر به شما این اطمینان را می دهد که امتیاز کیفیتی شما بالا خواهد ماند و میزان کلیک دریافتی شما افزایش خواهد یافت.

آیا آماده اید تا کمپین گوگل ادوردز خود را سفارش دهید و فرصت های جدیدی را به کسب و کار خود اضافه کنید؟

اینجا کلیک نمایید .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۹:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)