مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

فراگیری html و css


در آغاز بهتر میباشد درکی از لهجه HTML و کاربرد آن داشته باشیم. HTML مخفف Hyper Text Markup Language که گویش شالوده ی پباده سازی صفحه ها اینترنت میباشد هست. همان طور که گفتیم در زمان این عصر در خصوص HTML و CSS سخن میکنیم. در کل می قدرت HTML را به اسکلتی برای ساختمان تشبیه کرد که CSS عمل نما و خوشگل سازی ساختمان را برای ما انجام می‌دهد.فراگیری html و css

اچ تی ام ال مبنا‌ای ترین لهجه پباده سازی و پایه ساخت وب سایت میباشد و هر شخصی که عشق و علاقه مند به ساخت سایت میباشد در صدر بایستی به یادگیری این لهجه بپردازد.

طراحی سایت در مشهد
فراگیری html و css

امروزه ورژن‌ی جدیدی از HTML در قالب ۵ به وجود امده میباشد که توان و انعطاف خیلی بالاتری نسبت به ورژن‌ی ۴ داراست وشرکت آرنیکا اینترنت با کاردان ترین اساتید به یادگرفتن این گویش می پردازد.فراگیری html و css

و ولی CSS چه میباشد ؟
CSS یا این که Cascade Style Sheets لهجه برنامه نویسی می‌باشد که کنسرسیوم میان المللی کانال جهانی اینترنت یا این که W۳C برای غلبه بر مشکلاتی که در طی زمانه با به کارگیری از HTML بوجود آمده میباشد توصیه داده میباشد. عملا این لهجه برنامه نویسی، مکملی بر لهجه باستانی HTML میباشد و سعی بر مالامال کردن نقاط ضعف و خلاء های آن داراست.

CSS زبانی میباشد که بوسیله آن توانا خواهید تا استیل پباده سازی صفحه های سایت تان را یکبار تعریف‌و‌تمجید و به صفحه ها آیتم نیازتان اعمال کنید.فراگیری html و css


یادگرفتن html و css

برای این خواسته مثالی را میزنیم. فکر کنید که وب سایت شما دربرگیرنده ۱۰۰ کاغذ استاتیک است و شما آن‌ها را به طور کامل به لهجه HTML نوشته اید. پس از یک هفته تصمیم گرفته اید تا فونت تمام لغات را پاره ای بزرگتر نمائید. اعلام کردن اینکه فونت تمام عبارات بزرگتر شود بسیا


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۳:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یادگرفتن پیشنهادی برای شما : یادگرفتن بدون نقص HTML و HTML5


در فراگیری پیشین ما به طور بی نقص با جداول و طریق استعمال از آنان آشنا شدیم. درحال حاضر درین نصیب از یادگرفتن‌های تارنما فراگیری تک قصد داریم شمارا با پیاده‌سازی لیست در یک گواهی HTML آشنا کنیم.
فکر کنید که می خواهید یک لیست خرید را در ورقه اینترنت‌تان قرار بدهید. برای اینکار می توانید یک‌سری تگ p را در یک‌سری خط گوناگون قرار داده و محتوا را بین آنان وارد فرمائید. ولی این فعالیت چندان منطقی وجود ندارد، به‌این خیال که ما ظاهری مانند یک لیست را اخذ نخواهیم کرد. برای همین زمینه ما نیاز داریم که از تگ‌های ایجاد لیست در HTML یعنی ul و ol به کارگیری کنیم.

 طراحی سایت در مشهد

یادگرفتن پیشنهادی برای شما : یادگرفتن بدون نقص HTML و HTML5

 

تفاوت تگ UL و OL
در صورتی‌که با قابل انعطاف افزاری مانند ورد یا این که لیبره آفیس عمل کرده باشید مطمئنا با لیست‌ها نیز شناخت دارید. در دنیای متن ها ما دو گونه از لیست‌ها را در دست داریم:
لیست‌های تر و تمیز یا این که Ordered List
لیست‌های نا مرتب یا این که Unordered List
تفاوت این دو شرایط بسیار بی آلایش میباشد. در لیست‌های آراسته مورد‌ها براساس یک وضعیت ترتیبی نوشته میشوند. خواسته از موقعیت ترتیبی این میباشد که المانی برای شمارش مورد‌های لیست قرار داده می‌گردد. مثلا:
۱- تخم مرغ
۲- سیب زمینی
۳- پیاز
یا این که
آ) جوراب
ب) شلوار
پ) کلاه

البته در لیست‌های شلوغ بجای استعمال از اعداد و یا این که حروف ما با تعدادی از انواع روبرو هستیم. مثلا:
تخم مرغ
سیب زمینی
پیاز

هم اکنون برای پیاده‌سازی این لیست‌ها در یک مدرک HTML نخست نگاهی به لیست‌های تر و تمیز می‌اندازیم. برای استارت فعالیت یک گواهی HTML را با المان‌های مبنا‌ای نوشته و آن‌گاه تگ پایین را به نصیب body آن طولانی تر فرمائید:


1
2
3

 

اکنون درصورتی که گواهی را ذخیره کرده و در مرورگر اکران دهید هیچ چیزی را مشاهده نخواهید کرد. به این دلیل‌که شما به یک تگ دیگر به نام li یا این که list item نیاز دارید. برای به کار گیری از این تگ نیاز میباشد که آن را فی مابین ol یا این که ul قرار دهید. به نمونه پایین اعتنا فرمائید:


1
2
3
4
5

Orange

Apple

Banana


هم اکنون یک توشه دیگر مدرک‌تان را ذخیره کرده و در مرورگر آن را ببینید. یک لیست را میتوانید مشاهده کنید که گزینه‌ها در آن یار و همدم با اعداد دارای ارتباط قرار گرفته میباشد.

میتوانید نحوه اکران لیست‌ها را از دید اعداد و کاراکترها تغییر تحول بدهید. برای این فعالیت کافی‌ست از خواص type منفعت بگیرید. به نمونه تحت دقت فرمائید:


1
2
3
4
5

Orange

Apple

Banana


مقدار خواص type میتواند A، I، ۱، a و i باشد.
در ol به طور پیشفرض مقدار type برابر با ۱ میباشد. ولی میتوانید مقدار عددی را نیز تغییر‌و تحول دهید. به عنوان مثال در صورتی‌که بخواهید از ۱۰ آغاز فرمائید میتوانید به طور ذیل کار فرمایید.


1
2
3
4
5

Orange

Apple

Banana


لیست‌های شلوغ یا این که ul
فقط تفاوت این لیست‌ها با لیست گذشته نحوه اکران آن در مرورگر میباشد. در این صورت بجای به کار گیری از اعداد، حروف و… لیست شما با استعمال از علائم و آیکون‌ها اکران داده می‌گردد. نمونه پایین را در یک مرورگر اجرا فرمایید:


1
2
3
4
5

Orange

Apple

Banana


همان گونه که مشاهده می کنید با یک دایره توپر طرف می باشید. برای اینکه بتوانید صورت آن را تغییر و تحول دهید، نیاز میباشد که از CSS استعمال کنیم. به عنوان مثال در شرایطی که بخواهیم از مربع به کارگیری کنیم به طور تحت از خواص list-style-type سود خوا‌هیم موفقیت:


1
2
3
4
5

Orange

Apple

Banana

 

لیست‌های تعریفی
با استعمال از لیست‌های تعریفی شما این امکان را پیدا خواهید کرد که برای هریک از گزینه‌ها یک تعریف‌و‌تمجید بنویسید. به نمونه ذیل دقت فرمایید:


1
2
3
4
5
6

Coffee

- black hot drink

Milk

- white cold drink


از dl تحت عنوان تگ استارت کننده لیست‌های تعریفی به کار گیری می گردد. بعد برای هر تیتر یا این که بهتر میباشد بگوییم هر مورد از یک dt سود می گیریم. برای اضافه کردن توضیحات به هر گزینه نیز از dd به کار گیری میکنیم.

لیست‌های تو در تو
بعضی وقت ها ممکن میباشد نیاز داشته باشید که گزینه‌های لیست‌تان را مدل‌بندی بکنید. مثلا به عبارتی مراحل خرید را در حیث بگیرید. می توانید خریدتان را به مواد خوراکی، پوشاک و… تقسیم کرده و آنگاه برای هرکدام مورد مربوطه را بنویسید. به عنوان مثال به کدهای پایین اعتنا نمایید:


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۶:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نسبتاً کلیه لهجه‌های برنامه نویسی


سو‌مین مبحث فراگیری چریکت‌های ارمایل، یادگیری اچ‌تی‌ام‌ال و سی‌اس‌اس بود که اینک با اتمام آن به طور بدون نقص برای استعمال و دانلود بدون پول به وسیله شما عرضه شده‌است.

 طراحی سایت در مشهد

به صورت کل در نسبتاً کلیه لهجه‌های برنامه نویسی و حتی ساخت وب سایت یک پروژه رو میشه به دو بخش frontend و backend تقسیم کرد. فرانت‌اند یعنی بخش جلویی و بک‌اند یعنی بخش دور‌نما عمل. این واقعه برای یک تارنما بی آلایش فردی یا این که یک تارنما خبری یا این که برای مثال آشپزی هم میافته. شما در واقع دو بخش دارید.

درین یادگرفتن ما قصد داریم که طرز پباده سازی بخش جلویی فعالیت یا این که frontend رو بهتون فراگیری بدیم. غیر وابسته از اینکه در بخش پشتی فعالیت چه اتفاقی داره میافته و از چه تکنولوژی به کارگیری میشه، در غایت بخش جلویی فعالیت در یک سایت معمولی تا پیچیده‌ترین سایت‌ها از html و css‌ ساخته شده میباشد.

مطابق معمول ما تو یادگرفتن‌هامون پایانی ورژن جان دار رو یادگرفتن خوا هیم بخشید که فعلا ورژن پنج اچ‌تی‌ام‌ال و ورژن سه برای سی‌اس‌اس می باشد. پس شما با دیدن و پی بردن و فهم این موسسه آموزشی کار کشته خواهید بود تا ظواهر یک تارنما رو به آسانی بسازید.

در تهیه و تنظیم این یادگرفتن همانند همگی فراگیری‌های پیشین تلاش گردیده مطالب با سرعت بالا گفته بشه و شاید در طی این شرکت لازم باشه به دفعات فیلم رو به عقب برگردونده و جملا‌ت و یا این که کدها رو مرور نمایید.(ولی یکی چریکت‌های ما فیلم‌هارو با سرعت پخش دو برابر میدید!)

هم‌چنین شاید لازم باشه پس از بروز ایراد در بخشی مختص یا این که برای حل تمرین‌های نقل شده در کلیپ به عقب برگردید و نصیب‌های عقب‌خیس رو هم چندباره ملاحظه کنید و بدونید که چریکت‌های ما هم با اینکه در هنگام ضبط حضور داشتن بعضی وقتها یک سری توشه فیلم‌ها رو مرور کردن، پس نگران این نباشید.

این موسسه آموزشی مشتمل بر پنچاه و هفت نصیب به برهه زمانی روزگار حدود سیزده ساعت و چهل و پنج دقیقه میباشد. حجم پوشه‌ها هم حدود یک و نیم گیگ شده‌است. از حیث حجم پوشه‌ها از اونجایی که کیفیت در حق تقدم نخستین ما قرار داشت،‌ کارایی گردیده دست‌کم کاهش کیفیت ممکن رو داشته باشیم و در این شرکت کیفیت صدا هم نسبت به فراگیری‌های گذشته بهبود خیر و خوبی داشتیم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۲:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

8 خصوصیت مهم که در تارنما شما بایستی حیث شود


8 خصوصیت مهم که در تارنما شما بایستی حیث شود
وب لاگ نکات آموزشی
شما در معاش نیاز‌های مختلفی دارید، بعضی از این نیاز‌ها مانند طعام، پوشاک و تسکین دهنده بنیادی میباشند و سوای حتی یک کدام از آن‌ها توانا به معاش کردن نخواهید بود. بعضی دیگر مانند یک شغل با درآمد خوب و رابطه ها اجتماعی تندرست صرفا می توانند کیفیت معاش شما‌را بهبود بخشند اما در نبود آنان هم می‌اقتدار معاش کرد.

طراحی سایت در مشهد

حال نمونه بالا را وارد دنیای وب فرمائید. وقتی که شما قصد فعال سازی یک تارنما را دارید نیز شبیه همین قضیه درستگو میباشد. یعنی برای ساختن یک سایت هم نیازهایی بنیادی دارید که سوای آنان داشتن وبسایت ممکن وجود ندارد و هم نیازهایی که میتوانند به ارتقا کیفیت تارنما شما و تاثیرگذاری اضافه آن یاری نمایند.

ما تا قبل از اینً یک نوشته‌ی علمی پیرامون نیازهای بنیادی برای طراحی وب منتشر کرده‌ایم. اینک میخواهیم نگاهی به نکات و اصول مهمی بیندازیم که در کیفیت وبسایت شما نقش بخش اعظمی دارا‌هستند. با رعایت این اصول، اینترنت‌تارنما شما میان هزاران تارنما دیگر گم نخواهد شد و مطمئناً می توانید حضوری برنده‌خیس در دنیای وب داشته باشید.

2 نیاز اساسی که اینترنت‌وبسایت شما می بایست جواب بدهد
گذشته از آنکه بخواهیم در خصوصیت‌های یک اینترنت‌وب سایت عالی ظریف شویم، در آغاز می بایست به دو مساله اساسی در طراحی وب سایت‌وب سایت نگاه کنیم. تمام نکات و اصول مهم ساخت وب سایت را می‌اقتدار تحت گروه‌ای از این دو دانست.

اعتنا و رعایت این مورد ها سبب می گردد که شما یک وبسایت عالی داشته باشید که می تواند بازدهی فوق‌العاده برای شما داشته باشد... و دقت نکردن به آن ها هم اندازه میباشد با یک تارنما ضعیف و فراموش‌شدنی. ولی این دو جنبه ساخت وب سایت چه می‌باشند؟

تجربۀ کاربری (User Experience)
او‌لین انگیزه وبسایت شما، ارائه تجربه کاربری خوب (به اصطلاح UX) میباشد. فکرمی‌کنم حدس زدن معنای این واژه چندان عمل رنج نباشد. این عبارت به شم و تجربه استفاده کننده از وب سایت شما اشاره دارااست.
شما می بایست سایت خویش را از روزنه نگاه استفاده کننده ملاحظه کنید و کاری فرمایید که تجربه وی شادی بخش باشد. مثلا مطمئن گردید که استفاده کننده ریلکس می تواند از وب سایت شما به کارگیری نماید، دسترسی به قسمت های مهم تارنما به آسانی ممکن میباشد، همگی متون بدیهی و قابل درک می‌باشند، وبسایت شما از دید بصری زیباست و ...
بخش اعظمی از نکاتی که درین نوشته‌ی‌علمی آورده شده‌است، بخشی از یک تجربه کاربری خوب محسوب میگردند.
سئو (SEO)
لازم وجود ندارد حیران گردید! معنا این کلمه و واژه چندان تعجب آور و غریب وجود ندارد. سئو یعنی شما وب سایت خویش را به گونه ای بسازید که بتواند سکو های بالایی را در گوگل (و بقیه موتورهای کاوشگر) به دست آورد. این واژه و کلمه مخفف Search Engine Optimization یا این که به عبارتی باصرفه سازی وب سایت برای موتورهای کاوش میباشد.
روزمره میلیون‌ها کاوش در وب انجام می‌گردد که بخش قابل توجهی آن‌ها از روش گوگل میباشد. این جستجوها بسیار متعدد می‌باشند و بی تردیدً بخشی از آنان، در منطقه کاری شماست. به عنوان مثال درصورتی که شما یک دکان اینترنتی گوشی داشته باشید، بدون شکً هر کس عبارت "خرید گوشی" را کاوش مینماید، برایتان یک استفاده کننده ایده‌آل به حساب می‌آید.
در واقع، حضور در گوگل قادر است یک رویکرد عالی برای ارتقا بازدید و فروش وب سایت شما باشد. ولی برای این خواسته در مرتبه اولیه لازم میباشد تارنما شما تمام استانداردها و اصولی که برای موتورهای کاوش گر مهم میباشد را رعایت کند. اکثری از نکاتی که به‌دنبال می آیند، می توانند در سئو یا این که جایگاه گوگل شما تاثیرگذار باشند.
همان گونه که دیدیم، برای یک طراحی وب خوب شما هم می بایست یوزرها را در حیث بگیرید و هم موتورهای جستجو گر را. البته به هیچ عنوان اندیشه نکنید که‌این دو آیتم از هم غیر وابسته میباشند. در واقع هر چقدر تجربه کاربری وب سایت شما بهتر باشد، طبیعتاً در حاصل جستجوهای گوگل نیز مرتبه بهتری خواهید داشت.در واقع تمام نکاتی که به‌دنبال میایند، به صورت بدون واسطه بر روی هر دوی این مسائل تاثیرگذار می‌باشند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۷:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

دوران راه‌اندازی وبسایت شما چقدر مهم است؟


یوزرها خویش را بشناسید
تا هنگامی که یوزرها وب سایت خویش را نشناسید مطمئنا نمیتوانید تصمیم صحت در پباده سازی نیز بگیرید! در لحاظ داشته باشید که یک سیستم مدیر ماهر، وقتی تخصص دارد که آسانی و عملکرد تارنما را برای هر طبقه از یوزرها آماده سازد. اکثری از سیستم های مدیر محتوا این امکان را دارا هستند که چه در مدیر و چه در کاغذ اصلی یوزرها دسترسی راحتتری داشته باشند و برخی حتی سوای هیچ علم فنی می توانند از تجهیزات آن ها به کار گیری نمایند. به این ترتیب مهم می باشد که یوزرها وبسایت خویش اهم از یوزرها بخش مدیر و یوزرها بخش اصلی وب سایت خویش را شناسایی نمایید.

طراحی سایت در مشهد
دارایی شما چه اندازی است؟
مدیران تارنما ها او‌لین چیزی که برایشان مهم میباشد، هزینه اجرایی یک تارنما است. و همان گونه که مستحضر می‌باشید سایتهایی که دارنده هسته منحصر به فرد و پباده سازی مخصوص می باشند با اعتنا به انرژی که برنامه نویس و طراح یک وبسایت روی آن می گذارد ارزش پیاده سازی بالاتری نسبت به سیستم رئیس محتوا خواهند داشت. براین اساس باید معلوم نمائید که می خواهید وب سایت شما از نخستین با هزینه بالاتری فعال سازی گردد یا این که عشق دارید در کنار بقیه موردها هزینه اجرایی خویش را نیز کاهش دهید؟
دوران راه‌اندازی وبسایت شما چقدر مهم است؟
یکی از دیگر از مهم ترین مشخصه هایی که مدیران سایتها می بایست آنرا باز نگری و جواب دهند این می باشد که چه وقتی می خواهند سایتشان منتشر گردد؟ پباده سازی با استعمال از ابزارهای جانور و CMS ها دوران بسیار پایینتری نسبت به سایتهای با هسته و پباده سازی منحصر خواهند داشت. در سایتهای با پباده سازی و هسته منحصربه‌فرد، برنامه نویس و طراح وبسایت بدون چاره میباشد همگی اجزا و بخش های یک وب سایت را قطعه به قطعه کدنویسی نماید و فعال‌ساز‌ی نماید. بدین ترتیب روزگار بسیار متعددی برای فعال‌ساز‌ی تارنما شما صرف خواهد شد و متناسب با همین دوران هزینه فعال سازی آن نیز ارتقاء خواهد داشت.
مواقعی که در صدر ذکر شد قسمتهای اکثری کوتاهی میباشند که شما می بایست گذشته از فعال‌ساز‌ی و گزینش سیستم وب سایت خویش باید آن‌ها را درنظر داشته باشید. مورد های بسیار متعددی نیز موجود هست که می تواند در تعیین CMS یا این که پباده سازی منحصربه‌فرد به شما یاری دهد، که در‌پی به آنان اشاره خوا هیم نمود

CMS ها،هم امن هستند و هم نا امن
بخش اعظمی بر این اعتقادوباور می باشند که سیستم های مدیر محتوا از امنیت زیر تری برخوردار می‌باشند. باید به‌این نکته توجه نمایید که CMS ها از امنیت تحت برخوردار نیستند. بلکه مدیران اینترنت سایتها امنیت تارنما خودرا با بی توجهی به آپ دیت ها نابود می‌نمایند. CMS ها مدام می بایست آپ تو دیت باشند تا جلوی باگ های کشف گردیده گرفته شود.
چه اندازه ای قصد توسعه دارید
در‌حالتی که شما قصد داراست که تارنما خویش را همواره با برنامه های یگانه توسعه دهید و یا این که ایده های شما گوناگون است، به احتمال زیاد با CMS ها بسیار ریلکس نخواهید بود. اما CMS ها با دقت به اینکه اکثرا ماژولار می باشند. یعنی قابلیت و امکان ماژول و افزونه نویسی منحصر برای آن‌ها موجود است. بدین ترتیب محدودیتی برای آن نیست، اما در شرایطی‌که که شما مدام با یک چهارچوب برنامه نویسی مختص قصد پیاده سازی پروژه خویش را دارید و در شرایطی که برنامه نویس خویش را مدام در مشت دارید می‌توانید از پباده سازی منحصر استعمال نمائید. اما خواسته از پباده سازی منحصربه‌فرد در‌این نوشته‌ی‌علمی قالب وجود ندارد زیرا برای تمامی سیستم های مدیر محتوا قالب منحصر به فرد میتوان تهیه و تنظیم نمود.
توسعه و گسترش سرویس ها وب سایت برای تلفن همراه ها و تبلت ها نیز بسیار مهم می باشد. اینکه شما بخواهید در آینده ورژن ویژه APK,IOS را داشته باشید یا این که نه؟ صحیح می‌باشد که اکثری از CMS های مو جود را میتوان به راحتی ورژن آندروید و IOS برای آن‌ها تنظیم نمود اما شاید دوست داشته باشید پباده سازی منحصر App را فارغ از به کارگیری از سیستم رئیس محتوا و تعلق فعال سازی فرمایید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۹:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ساخت وب سایت شرکتی


ساخت وب سایت شرکتی

چرا بایستی روی طراحی وب ریسپانسیو سپرده گذاری نمائید؟
ما در جامعه یک سری کاغذ ای معاش می‌کنیم. به همین عامل مهم میباشد که تارنما شما در هر دستگاهی تا حد قابلیت قابل مشاهده باشد، چون شما هیچوقت نمی دانید از چه دستگاهی برای مشاهده وب سایت شما استعمال خواهد شد.

طراحی سایت در مشهد

در سالهای اخیر با دقت به ارتقاء استعمال از دستگاه های هوشمند و تلفن های همپا ، ساخت سایت ریسپانسیو بسیار اهمیت پیدا نموده است. آمارهای گرفته گردیده از یوزرها وب نشان میدهد که عاقلانه میباشد که هر دو بازدیدکنندگان دسکتاپ و تلفن همراه را جذب کنیم. تعداد بازدیدکنندگان وبسایت از روش تلفن همراه اکنون از دسکتاپ بیش تر میباشد تا حدی که بیش تر از نیمی از ترافیک وبسایت ها از روش تلفن های همدم می‌باشد و این تعداد ارتقا خواهد یافت چون دسترسی جهانی به موبایل های هوشمند ارتقا مییابد.

علاوه بر این، در اوایل سال 2015، گوگل اظهار کرد که خصوصیت mobile-friendly می‌تواند یک دلیل درجه بندی در الگوریتم های موتور کاوش باشد. این بدان مضمون‌ میباشد که وب سایت هایی mobile-friendly نبودند به صورت بالقوه برخی از میادین را در رقابت در کسب حاصل برتر موتور های کاوش از دست دادند، چون آن ها نمی توانستند تجربه نیکی برای جستجوگران و بینندگان از گوشی داشته باشند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۸:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وب برخورد‌گرا، رویه حلی برای هماهنگ شدن با تغییرات بعد از ظهر تاز


طراحی وب برخورد‌گرا، رویه حلی برای هماهنگ شدن با تغییرات بعد از ظهر تازه
پباده سازی ریسپانسیو سایت شایسته ترین راه‌حل برای هماهنگ شدن با تغییرات بعدازظهر نو میباشد. وبسایتی با پباده سازی ریسپانسیو یا این که برخورد‌گرا از امکان “جستجوی رسانه” برای ادراک بعد ها و رزولوشن کاغذ اکران استفاده کننده فایده میبرد. بعد با دقت به‌این بعد ها و کیفیت، تصاویر و متن‌ها مو جود در ورقه را تغییر و تحول میدهد تا متناسب با اندازه کاغذ اکران اجرا گردیده و فارغ از اختلال و فساد نشان داده شود.

طراحی سایت در مشهد

برای مثال زمانی که شما این مقاله را توسط کامپیوتر رومیزی در وبسایت همیار توسعه و گسترش مطالعه می کنید، پهنا ردیف نوشته‌ها به طور بی نقص چشم میشود و یک ردیف نیز در کنار کاغذ موجود است که دربردارنده عنا وین بقیه مطالب و نصیب‌های این وب سایت میباشد. زمانی که اندازه مرورگر خویش را کوچک‌خیس نمائید پهنا ردیف نوشته‌ها کمتر میشود و نوشته‌ها متناسب با اندازه تازه اکران داده می گردند. در صورتی‌که گشوده مساوی مرورگر خویش را کوچکتر فرمایید، خواهید روءیت کرد که ردیف کناری اکران داده نمی شود و صرفا ردیف دربردارنده نوشته‌ها و تصاویر باطن نوشته ی علمی به شما نشان داده خواهدشد.

در تماشای سایت با تبلت و تلفن همراه نیز همین وضعیت موجود است و با تغییر‌و تحول اندازه و پهنا نمایشگر، دکورا سیون موادتشکیل دهنده جان دار در برگه متناسب با اندازه ورقه اکران استفاده کننده تغییر و تحول می نمایند. براین اساس در وب سایت‌هایی با پباده سازی ریسپانسیو وب سایت یا این که برخورد گرا مانند پباده سازی‌های کهن، با اختلال فساد و اکران غلط ورقه هنگام تغییر تحول اندازه نمایشگر، مواجه نخواهیم شد. سود اکران صحیح و سوای انواع سایت شما در هزاران دسته ابزار (devise) با گونه های اندازه‌هاست.

 

آیا ساخت وب سایت ریسپانسیو در سئو تأثیر دارااست؟
آری! لازم میباشد بدانید که گوگل سایت هایی را که استفاده کننده پسند (user friendly) نیستند، جریمه می کند. طبعاً چنین وب سایت‌هایی نمی‌توانند درجه بالایی کسب نمایند، چون استفاده کننده پسند بودن و کیفیت بالای تجربه کاربری، یکی معیارهای مهم گوگل برای امتیاز دهی به سئو وبسایت میباشد. براین اساس در حالتی‌که که کسب سکو بالا و اکران بهتر در حاصل کاوش برای شما مهم میباشد، می بایست نسبت به پباده سازی ریسپانسیو سایت خویش مبادرت نمائید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۴:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی شیک و الگوی مطلوب وبسایت


داده ها مهم را پر رنگ و در معرض مشاهده کرد قرار دهید.
هر سایتی داده ها مهمی دارااست که یکی آنها نشانی و شماره تماس می باشد. به خواسته راحتی مشتری، پست الکرونیکی، گوشی، تلفن اثبات را در شایسته ترین وضعیت وب سایت قرار دهید تا نیاز به گشت و گذار مازاد نباشد.

طراحی سایت در مشهد

سایتی مطمئن و امن پباده سازی فرمایید.
یک کمپانی ساخت سایت ماهر با گذاشتن سند امنیت بر سایت خویش اعتبار و امنیت آن را ارتقا می‌دهد. استفاده کننده با اعتماد بدون نقص وارد وبسایت می‌شود و نگران سوء به کار گیری های آن وجود ندارد.

پباده سازی شیک و الگوی مطلوب وبسایت
بعداز اینکه استفاده کننده وب سایت وارد آن می گردد در شرایطی که با محیطی نامرتب روبرو شود زیاد خوشایند نخواهد بود. یک کمپانی طراحی وب ماهر به طوری پباده سازی میکند که استفاده کننده بعداز ورود به تارنما نقشه کاملی را می بیند. در‌این حالت امتیاز تارنما بالا رفته و به سادگی قابل به کارگیری میباشد.

استعمال از لینک و پیوند معلوم و بدیهی
یک پباده سازی ماهر، اسم های معین و قابل قبولی برای منو و پیوند وب سایت به کار گیری می نماید. اسم های استاندارد و ماهر بی آلایش برای استفاده کننده راحت بوده و در گیر سردرگمی نخواهدکرد. اسم وب سایت معرف دسته برگه و کاری که در آن دنبال آن هستیم هست. به این ترتیب اسم های معمولی و استاندارد را به فعالیت ببرید.

اکران مطلوب اینترنت در موبایل های هوشمند
وب محل تبلیغ کسب و فعالیت شماست. اکثر یوزرها به موبایل یار و همدم مجهز می باشند و شغل های روزانه خویش را از روش گوشی دنبال می‌نمایند. تارنما پباده سازی گردیده می بایست به نحوی باشد که جلوه زیبایی خویش را در هر وضعیت مراقبت نماید. به این ترتیب این آیتم را مسلما مد لحاظ داشته باشید تا کلیه بتوانند از تارنما به کار گیری بکنند. ساخت سایت ریسپانسیو چه چیزی است

ساخت وب سایت ریسپانسیو
سوال ها متداول و تکراری وب سایت
مدام فی مابین یوزرها سوالهای شبیه و متداولی موجود هست که می قدرت آنان‌را در یک آیتم ای گنجاند. اکثر سوالهای رایج در زمینه ی مسئله متبوع را می قدرت گردآوری نمود و با جواب مطلوب و کوتاه به مشتری ارائه نمود.

طراحی وب سایت ماهر و ممنوعیت ها
یک کمپانی ساخت سایت مطلوب و ایده آل رویت کرد کاملی نسبت به تارنما داراست و مواقعی که موجب اذیت استفاده کننده می‌باشد رعایت می‌نماید. به کارگیری از موسیقی شاید برای اکثر یوزرها خوشایند نباشد.

بدین ترتیب استعمال از آن زیاد سفارش نمیشود. برای ارتقا کیفیت وبسایت موردها تحت در چهره قابلیت به کارگیری نکنید:
استعمال از نشانه گر و موسیقی
اطلاعاتی که به طور اتومات استارت به پخش میشود
داده ها مازاد مانند بارگزاری بیش تر از حد از فیلم و تصویر که سرعت به کار گیری از برگه را به شدت کاهش می‌دهد
عدم به کارگیری از تصاویر متحرک و چشمک زن

طراحی وب برای کلیه مرورگرهای جانور در بازار
طراحی وب سایت باید به نحوی باشد که در دسترس عموم قرار گیرد و در همگی مرورگرها قابل به کار گیری باشد. طراحی سایت نباید صرفا برای مرورگرهای امروزی باشد به این دلیل که هر کسی دسترسی به اپلیکیشن روز ندارد.

با گزینش کمپانی ساخت وب سایت مطلوب رستگار گردید!

دنیای کنونی مستلزم به کار گیری از تجهیزات وب میباشد. در شرایطی‌که کالایی دارید که میخواهید به شایسته ترین صورت ممکن تبلیغ شود و یا این که کسب و عمل خویش را به طور ماهر دنبال می‌کنید بهتر می‌باشد نخست به یک کمپانی ساخت وب سایت ماهر گام بگذارید. رعایت نکات مهم روایت شده در ابتدا تارنما شمارا به یک تارنما ماهر تبدیل مینماید و رضایت مشتری را به هم پا خواهد داشت.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۴:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ج_چرا می بایست ملاحظات امنیتی برای وبسایت در لحاظ گرفت؟


ج_چرا می بایست ملاحظات امنیتی برای وبسایت در لحاظ گرفت؟
یوزرها به هنگام ورود به وبسایت اعتبار سنجی میگردند،آن‌گاه جهت دسترسی به قسمت های متعدد ارشادوراهنمایی می‌شوند.البته مدام می بایست در لحاظ داشت که هر سایتی برای جلوگیری از هرگونه دسترسی غیرمجاز که ممکن می‌باشد باعث به دستکاری، خرابکاری یا سرقت داده ها میگردد،پیش بینی ها امنیتی اتخاذ می‌نماید که هر یک به نوبه ی خویش بازدارنده از دسترسی اشخاص غیر مجاز به خزانه اطلاعاتی میگردد.

طراحی سایت در مشهد

گونه های تارنما در ساخت سایت و پباده سازی پرتال:
وب سایت ها مبنی بر کاربرد و مدل برنامه نویسی به تعدادی جور تقسیم می گردند که عبارت میباشد از :
تارنما استاتیک یا این که اثبات(Static Website):
در طراحی وب و پباده سازی پرتال این تارنما ها یک توشه پباده سازی گردیده و داده ها ما یحتاج در آنان قرار می‌گیرد و بعداز آن برای تغییر‌و تحول نیاز به پباده سازی ماهر یا این که نصفه ماهر وب سایت می باشد. گویش برنامه نویسی اینگونه از تارنما ها در اضافه موردها HTML و Java Script میباشند که در مدل پیشرفته خیس می اقتدار از CSS نیز بهره مند شد.
از‌آنجا‌که در ساخت سایت و پباده سازی پرتال از حجم کمتری ازکد در ساخت سایت های استاتیک به کار گیری میگردد، سرعت بار گذاری (Loading) بالایی دارا هستند. علاوه براین کاهش حجم کدها خوانایی اضافه وبسایت بوسیله موتور های جستجو گر را به‌دنبال دارااست.این موردها باعث بهتر شدن موقعیت آن‌ها در ساخت وب سایت و پباده سازی پرتال از حیث امتیاز دهی موتورهای کاوش (رنکینگ) خواهد شد. درضمن این سیرتکامل وبسایت ها بها پباده سازی تحت تری را نسبت به بقیه وب سایت ها دارا‌هستند.
به کار گیری از اشخاص ماهر علاوه بر ارتقا امنیت ،سبب ساز فایده مندی از گرافیک و ظاهری قشنگ می گردد چرا‌که همگی چیز ثبات دارااست، از گزاره متن‌ها و اندازه ی تصاویر و همینطور همگی ی عنصرها مکان معلوم و ثابتی دارا هستند ،که در سود می اقتدار برای محل قرار تصاحب کردن هر کدام از اجزا، شایسته ترین تصمیم را گرفت.
ولی از طرفی ممکن نبودن ساخت تغییرات بوسیله اشخاص معمولی باعث میشود تا قابلیت و امکان بروز رسانی وبسایت بوسیله صاحبان و مدیران تارنما نباشد.
تارنما های استاتیک در ساخت سایت و پباده سازی پرتال برای شرکت های، سازمان ها و اشخاصی مطلوب می‌باشد که حداکثر یک یا این که دو توشه در سال نیاز به تغییر و تحول در محتوای تارنما دارا هستند.
وب سایت دینامیک یا این که پویا (Dynamic Website):
در طراحی وب و پباده سازی پرتال اشخاص معمولی که دسترسی به سیستم مدیر محتوای وبسایت را داشته باشند،میتوانند محتوای تارنما های دینامیک را بعداز پباده سازی تغییر‌و تحول دهند. گویش برنامه نویسی وبسایت های پویا می تواند براساس نیاز مختلف باشد ولی عمدتا" از گویش های برنامه نویسی ASP ASP.Net ، PHP، CSS، Silver light و یا این که Ajax به کار گیری میگردد.
در طراحی وب سایت و پباده سازی پرتال این سیرتکامل از وبسایت ها در صدر اسکلت وب سایت بوسیله طراح تولید و بعد محتوا بوسیله مدیران سایتها بارها تغییر‌و تحول میکند . از این رو طراح در طراحی وب و پباده سازی پرتال نسبت به وضعیت و اندازه ی ظریف متن‌ها و تصاویر و بقیه پوشه هایی که بعدا" بوسیله مدیران وب سایت ها تغییر‌و تحول میکند اطلاعی ندارد بنابر این کلیه حالات را در حیث میگیرد و این عمل منجر می‌شودکه تاحدودی از گرافیک و جلوه ی وبسایت کاسته شود.
یکی مزیت های تارنما های دینامیک این هست که محدودیتی برای تولید، تغییر‌و تحول یا این که حذف مطالب، تصاویر و صفحه های و... نیست.
با اعتنا به اینکه دراین سیرتکامل تارنما ها از گویش های برنامه نویسی توسعه یافته استعمال میشود تجهیزات متعددی در آن ها قابل تولید میباشد به مانند تولید صفحه های هوشمند، فرم ها وموتورهای جستجوی پیچیده.
ولی به کارگیری زیاد از کدها باعث نماید شدن لود(Loading) وب سایت وکم شدن رنکینگ آن در موتور های کاوش میگردد.
تارنما های دینامیک برای اشخاص، موسسه ها و سازمان هایی که بیش تر از دوبار در سال نیاز به تغییر و تحول درمحتوای تارنما را دارا هستند،مطلوب می‌باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۸:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وب سایت ساز چه است؟


وب سایت ساز چه است؟
به تازگی ایده‌ی کسب و کاری تو ذهنم اومده بود و می‌خواستم براش یک سایتی فعال سازی کنم. زیرا روندساخت وبسایت پیچیده و نماید بود، تصمیم گرفتم از تارنما ساز آنلاین استعمال کنم. بعد از باز‌بینی و تحقیق تارنما ساز اینترنت راز رو پیدا کردم که مزیت مهم اون٬ طراحی وب سایت بر مبنا وردپرس تخت گاز و با قیمت مناسب نسبت به طراحی وب سایت منحصر به فرد هست.

طراحی سایت در مشهد

اپلیکیشن وبسایت ساز اینترنت سر نواقص تارنما ساز های دیگه رو چشم و رفع کرده و به طور کامل ماهر سیستم مدیر محتوای وردپرس را بسط داده و برای فعال‌سازی وبسایت‌ ساز آنلاین استعمال کرده که قابلیت و امکان طراحی وب سایت های شرکتی، فروشگاهی، وب لاگ و .. رادر اختیار قرار میده و با تنوع قالب‌ ها و تجهیزات مختص از گزاره داشتن سئو مبنا٬ انتظار ساخت سایت ارزان بها و سریع رو برای توسعه و گسترش کسب و عمل به طور کامل برآورده میکنه.


خطاها تارنما ساز های بازار
گروه پباده سازی و گسترش اینترنت سر، در تولید ها وبسایت ساز و مغازه سازمشکلات و نواقص مو جود در قابل انعطاف افزارهای بازار را – لیست تحت – بازبینی و رفع کرده است ازینرو اکثری از یوزرها سوای گرفتاری و نگرانی بروز این نواقص از وب سایت ساز اینترنت راز استعمال می‌نمایند.

عدم وجود پشتیبانی مطلوب سالیانه
ایرادات و نواقص امنیتی وبسایت ساز ها
عدم برخورداری از تجربه کاربری متناسب
عدم سازش مطلوب با موتورهای کاوش
سازگار نبودن با اشکال مرورگرهای متعدد
متناسب نبودن با کسب و شغل های مختلف
نداشتن هاست رشته‌ای پرسرعت
عدم اکران درست داده ها یوزرها
نداشتن محتوای متناسب برای هر کسب و فعالیت
عدم قابلیت و امکان بسط و پباده سازی منحصر تارنما
داشتن دست کم علم در خصوص رئیس تارنما

مزایا و خصوصیت های وبسایت ساز اینترنت سر
اکران داده ها شما فورا بعداز توصیه و فعالسازی
قابلیت بار گذاری محتوی یگانه به هر حوزه برای هر وب سایت
با صرفه سازی گردیده برای اکران وب سایت در گونه های تلفن همراه تلفن همراه و تبلت –
ریسپانسیو
قابلیت و امکان مشاهده آمار بازدیدکنندگان به تفکیک روز، کاغذ، مرورگر و ..
قابلیت و امکان تعریف‌و‌تمجید دسترسی های محدود و نامحدود برای مدیران و پرسنل
بارگزاری و بارگذاری شدن وبسایت با سرعت بسیار بالا به جهت میزبانی ماهر
کارکرد آسوده با پنل مدیر وبسایت ساز و مغازه ساز
سئو ی مبنا و با صرفه سازی گردیده برای موتورهای کاوش
امنیت بسیار بالا با منفعت از سیستم تشخیص و خودداری از رخنه IPS
دارنده قالب های متنوع و مطلوب برای اشکال کسب و عمل ها
قابلیت و امکان گسترش تارنما فعلی و طراحی وب سایت منحصربه‌فرد در آینده


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۱:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)