مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

مزایا و معایب وردپرس برای ساخت وب سایت


مزایا و معایب وردپرس برای ساخت وب سایت
کلاً طراحی وب با وردپرس از شایسته ترین آیتم‌ها برای استارت یک تارنما نو به شمار می‌رود. با این وجود استعمال از وردپرس برای پباده سازی هرگونه سایتی شایسته ترین آیتم وجود ندارد. تعیین آیتم‌ی درست نیازمند داشتن دانایی کافی از تجهیزات و مزایا و معایب جانور در سیستم‌های رئیس محتوا می باشد.

 طراحی سایت در مشهد

در‌این نوشته همت میکنیم مهمترین نکات مثبت و منفی ساخت سایت با وردپرس را فهرست کنیم.

مزایای ساخت سایت با وردپرس
قابلیت و امکان نصب و به کار گیری‌ی به طور کامل مجانی
وجود هزاران پلاگین برای افزودن تجهیزات تازه
وجود هزاران قالب مجانی و تجاری برای انتخاب تحت عنوان ظواهر وب سایت
تجهیزات سئو خوب
قابلیت ساخت یکسری وب سایت روی یک هسته( با به کارگیری از وردپرس کانال )
امکان بسط‌ی زیاد برای اضافه کردن تجهیزات تازه
پهناور بودن جامعه‌ی طراحان وبسایت و برنامه‌نویسان وردپرس
به‌روزرسانی منظم برای افزوده شدن تجهیزات تازه و رفع خطاها کاربردی و امنیتی
وجود مستندات زیاد و خوب به گویش فارسی و انگلیسی برای بخش کاربری و بخش برنامه‌نویسی
قابلیت پباده سازی مغازه اینترنتی با نصب پلاگین‌ی ووکامرس
رئیس و استعمال‌ی آسوده
محافظت ورژن‌های دیرین محتوا برای دوری از خطاهای احتمالی
دسترسی‌های متفاوت برای نویسندگان وب سایت
گوشه و کنار رئیس عکس العمل‌گرا برای به کار گیری روی گوشی
وجود تعدادی پلاگین برای ساخت وب سایت دوزبانه و چندزبانه
وجود پلاگین‌هایی برای تولید کانال‌های اجتماعی و تالارهای گفتمان
معایب طراحی وب با وردپرس
در معرض خطر بودن طولانی تر به جهت متن‌گشوده بودن و پر کاربرد بودن
کاهش امنیت سیستم در هنگام استعمال از پلاگین‌های گوناگون
سرعت کمتر سیستم به جهت تجهیزات زیاد به ویژه هنگام نصب پلاگین‌های مختلف
سخت بودن پیکربندی تخصصی چهت نیل به شرایط ایده‌آل از حیث سرعت و سئو
احتمال طولانی تر مواجه شدن با طراحان تارنما تازه کار و تحویل به چنگ آوردن یک تارنما کیفیت بالا زیر
عدم پاسخگویی مطلوب در حجم زیاد محتوا یا این که حجم زیاد بازدید
عدم قابلیت و امکان طراحی وب سایت‌هایی با خصوصیت‌های سفارشی زیاد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۶:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خصوصیت هایی که وبسایت


اولی موردی که می بایست آن را در لحاظ بگیرید این میباشد که از خودتان بپرسید مشتریان شما یا این که یوزرها شما از وبسایت شما چه می‌خواهند ؟ این انتخاب انگیزه تارنما شاید به نترسی بتوان اظهار کرد که مهم ترین قدم در مورد ساخت سایت میباشد. فراموش نکنید که شما پباده سازی وب سایت میکنید تا نیازهای یوزرها در یک فیلد مختص را بر طرف فرمایید پس انگیزه در وهله اولیه یوزرها می باشند خیر شما !

طراحی سایت در مشهد

بعداز انتخاب انگیزه و مشخص و معلوم کردن مدل مخاطبان شما بایستی محتوا و خصوصیت هایی که وبسایت شما برای ارضای این نیاز ها می بایست داشته باشد را باز نگری فرمایید. تلاش فرمایید از پروژه خویش نقص‌ بگیرید عملکرد نمایید بیش تر به نقاط ضعف پروژه خویش زوم نمائید. بدین خیال که نقاط قوت و مثبت پروژه خویش به خویش در ابتدا بردن پروژه و نیل به هف تاثیر خویش را نشان خواهد بخشید و جای نگرانی ندارد ! آنچه که می بایست نگران آن باشیم ضعف هایی که ممکن می باشد در ایده خویش داشته باشیم.

حالا می بایست معیار دارایی ای که می‌توانید برای پروژه خویش اختصاص بدهید را معین فرمائید. تحقیق فرمایید که آیا با این معیار دارایی میتوانید ایده ای که در ذهن دارید را عملی فرمایید؟ عملکرد فرمایید یک دورنمایی از پروژه خویش را تجسم نمایید ان استدلال می‌تواند روءیت کرد واقع‌بینانه تری نسبت به پروژه به شما بدهد.

در قدم‌بعدی شما می بایست مقطع وقتی که برای اجرای پروژه نیاز می باشد را تقریب بزنید سعیکنید از متخصصان این فرمان یاری بگیرید منتها هیچ گاه ایده خویش را به طور بدون نقص بازگو ننمایید! یک پروژه ای نزدکی به آنچه که در ذهن دارید پیدا کرده و در زمینه‌ی آن کلام فرمائید ! فراموش نکنید که آنچه که وبسایت شمارا در آینده مطرح خواهد کرد ایده نویی هستش که در ذهن دارید. پروژه خویش از تمامی حیث بازبینی نمائید در امر مجوزهای لازم یا این که مدارک رسمی لازم برای اجرای پروژه تحقیق فرمایید و برای آن ها برنامه بریزید.

فرض نمایید شما اینترنت سایتتان را ساخته اید چه سوال هایی میتوانید از یوزرها سایتتان بپرسید ؟ همت نمایید قبلی از عملی کردن پروژه تان حتی الامکان جواب مناسبی برای سوال ها ذهنیتان بیابید این فرمان در اجرای پیروز خیس پروژه بسیار به شما امداد خواهد نمود. برای مثال فرض فرمایید عبد و بنده ایده ای در قضیه دکان اینترنتی در مورد یک کالای یگانه را در ذهن دارم کاری که انجام می دهم این میباشد که برای مثال از نفر از 10 نفر از دوستان عزیز و آشنایان چنین سوالاتی میپرسم : درصورتی که چنین کالاهایی به طور اینترنتی به فروش برسند از آن ها استقبال میکنی ؟ و عوارض عمل را جویا میشوم از پیشنهادات و ایده ها و نقد ها آن‌ها همت می کنم غایت استعمال را ببرم تا در انتها بتوانم پروژه ای که در ذهن دارم را با نقص کمتری به اجرا دربیاورم.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۵:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معایب سایتهای استاتیک:


مزایا و معایب سایتهای استاتیک و داینامیک مزایای وبسایتهای استاتیک:

گسترش و تکثیر ان به‌سرعت انجام میپذیرد.

طراحی سایت در مشهد
تحویل سریع وفوری
هزینه ساخت و توسعه و گسترش ان ارزان هست.
میزبانی آن ریلکس هست.
برای سایتهای کوچک ایده ال می باشد.
سرعت انتقال و لود داده ها در صورتی سرعت رابطه زیر می‌باشد،بسیار مطلوب می‌باشد.
امنیت بالا(یک کدام از عارضه ها ان یک طرفه بودن رابطه میباشد)
پشتیبانی از ترجمه هر گونه فولدر
بضاعت پیاده سازی روی سیستم عاملهای لینوکس،مک و ویندوز
تنظیمات انها در فیس داشتن علم دارای ربط بسیار اسان میباشد.
معایب سایتهای استاتیک:

هزینه ان در طولانی مقطع بالا میباشد.
برای هر تغییر و تحول کوچک یا این که وسیع شما مستلزم ان می باشید تا از طراح تارنما برای اینکار وقت بگیرید و هزینه غیروابسته پرداخت فرمایید.
همت و کاربرد محدود.
مسئولان و طراحان وبسایت برای توسعه و گسترش وب سایت به استانداردهای روز به اموزشها و کسب مهارتهای قابل توجهی نیاز دارا هستند که هزینه بر هست وزمان متعددی به خویش اختصاص می‌دهد.
به جهت اثبات بودن داده ها و آپدیت نبودن محتویات،درجه پایینی در موتورهای کاوش دارا هستند.
رابطه فقط یک طرفه میباشد(سرور وب سایت به سمت استفاده کننده)و استفاده کننده نمیتواند هیچگونه اطلاعاتی را وارد وبسایت نماید.
به جهت رویش وب و بالا رفتن امکان های وب و سایتها،سایتهای استاتیک دیگر مناسب یوزرها وب نیستند.
نداشتن پنل مدیریتی
مزایای تارنما داینامیک:

تجدید بنا و بازنویسی سایتهای داینامیک به سهولت انجام میپذیرد و این عاملی میباشد برای ارتقا ارتفاع قدمت وب سایت میباشد.
رئیس محتویات و اجزای تارنما با هر کامپیوتری در هرجای جهان که رابطه وب داشته باشد قابلیت پذیر میباشد.
هر که وظیفه دستکاری و بروزرسانی داده ها را به عهده می‌گیرد به علم و مهارتهای یه خرده برای این فعالیت نیاز دارااست.
حتی در صورتی پشتیبانی از تارنما بر عهده طراحان وب سایت و گسترش دهندگان قرار گیرد،هزینه بسیار زیر و به صرفه هست.
محدودیت های متعدد برای مدیران و ویرایشگران وب سایت این قابلیت و امکان را می‌دهد تا هر فرد به رده و مطالب مربوط به خویش دسترسی داشته باشد.
پویایی این سایتها اذن می دهد تا داده ها را در تاریخی مختص آرشیو شوند،در وب سایت اکران داده شوند ویا انها را از روی تارنما بردارد.
به جهت انکه محتوای این وبسایتها در مقر داده ذخیره گردیده اند،قابلیت و امکان جستجوی محتوا بوسیله استفاده کننده وب موجود هست.
رابطه وب سایت دو طرفه می‌باشد و یوزرها وب سایت می‌توانند نظرها خویش را در ان درج نمایند یا این که حتی میتوان درین سایتها اتاق اذعان کرد و گو(چت) راه‌اندازی کرد.
قابلیت تولید بینهایت برگه در تارنما(به وسیله ادمین)
مانور شل خیس تکنیکهای سئو و به‌دنبال ان اضافه چشم شدن و محبوبیت ان نزد موتورهای کاوش.
آپ دیت بودن مطالب و محتوای وبسایت.
معایب تارنما داینامیک:

برای شرکتها و کسب و فعالیت خرد می‌تواند هزینه بسیار بالایی داشته باشد،و این قابلیت موجود هست که به نظرسرمایه گذاران این هزینه به هیچ وجه مقرون به صرفه وجود ندارد.
روزگار نشر و گسترش نخستین ان یه خرده اضافه هست.
هزینه اموزش رئیس محتوا به مشتریان
با سایتهای ایستا(Static ) و پویا(Dynamic ) و ویژگیهای ان اشنا شدیم.از کدام وبسایتها بایستی به کار گرفت؟کدام تارنما برای ما مناسبتر می‌باشد؟ در سود گیری بدین قضیه میرسیم که اکثر مردم سایتهای پویا را سازه به دلایلی که گفته شد ترجیح می دهند،در صورتی نگاهی هم به خصوصیات و قابلیت و امکان های وبسایتهای پویا بیندازیم،متوجه میشویم که معایب ان در قبال فواید ان بسیار ناچیز می باشد.همینطور اکنون ویژگیهای وب سایت پویا بسیار پرکاربردتر از وب سایت های ایستا است،سایتهای پویا برای بازدید کنندگان ماهر خیس به حیث می‌رسد و برای انها دیدنی خیس می باشد.پس معمولا به مشتریان سایتهای پویا سفارش می شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۵:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تببلیغات گوگل ادز برای دامنه IR

 

خوشبختانه جدیدا گوگل ادز امکان تبلیغ مستقیم وب سایت با دامنه آی آر (ir) را فراهم نموده است تا دیگر نیاز به دامنه های بین المللی جهت صرفا تبلیغات در گوگل نباشد فقط تنها محدودیتی که وجود دارد این است که تبلیغات گوگل دامنه IR شما آمریکا نمایش داده نمیشود .

 

تبلیغات گوگل ادز یکی از هوشمندانه ترین نوع بازایابی و تبلیغات هدفمند در عصر نوین می باشد که مورد توجه 90 درصد کسب و کارهای موفق قرار گرفته است.

 

سفارش در گوگل با سیستم شیک رنک

در این سیستم شیک رنک محاسبه هزینه ها به صورت کلیک میباشد و بر اساس هر کلیک مبلغی از شارژ کلی کمپین گوگل ادوردز خریداری شده کاربر کسر میگردد و تا زمان اتمام شارژ بصورت نامحدود سفارش شما در گوگل به نمایش در می آید .

پس بنابراین کاملا هوشمندانه بودجه شما جهت تبلیغات مصرف می شود.

 

 

1- سرعت

این مورد تقریبا از جذاب ترین بخش های تبلیغات گوگلی است و چیزی است که به بهترین نحو می تواند شرکت ها را شگفت زده کند از اینکه می توانند جذب مشتریان آنلاین دریافت کنند.

تبلیغات کلیکی به شدت می تواند سریع تر از سئو برای شما نتایج مطلوب را به ارمغان بیاورد. به معنای واقعی کلمه شما می توانید بلافاصله جایگاه خود را به سمت اولین رتبه و در بالاترین جایگاه از موتورهای جستجوگر ارتقا دهید. این نکته مهم است که به یاد داشته باشید که اگر شما با دقت بودجه بندی نکرده باشید، ممکن است بودن شما در صدر تمامی جستجوها تنها برای مدت کوتاهی باقی بماند.

هر آن چه گفته شد به این معنا نیست که شما نیازی به انجام سئو ندارید، چون این روش تبلیغات کاملا به بودجه شما بستگی دارد. اگرچه که این روش یکی از قدرتمندترین روش ها برای جذب ترافیک به وب سایتتان است، به تر است بطور همزمان نیز روی سئوی وب سایتتان کار کنید تا شما را به صفحه اول گوکل و در جستجوهای اول نشان دهد.

 

2- گوگل بشدت روی تبلیغاتش پافشاری و اصرار دارد

زمان زیادی نگذشته از وقتی که گوگل تنها ۱ تا ۲ تبلیغ را در صفحه اول خود به نمایش می گذاشت و بقیه را به ستون سمت راست منتقل می کرد. اما اکنون تمام تبلیغات را بالای سایر جستجوها قرار می دهد.(و بعضی را پایین). که حتی می تواند نتیجه به مراتب بهتری از سئو را در ذهن مخاطبان بوجود آورد.

حتی اگر شما کلمات کلیدی منحر به موقعیت مکانی خاصی را انتخاب کرده باشید نتایج جستجوی گوگل به مراتب پایین تر از تبلیغات گوگل و حتی نقشه گوگل ظاهر خواهد شد. و این فقط با تبلیغات در نتایج جستجو پایان نمی یابد.

گوگل آگهی های بیشتری را در مکان های بیشتری نمایش می دهد. گوگل نتایج خرید را در ستون سمت راست نتایج جستجو و گاهی اوقات در بالای یک جستجوی تصویر نمایش می دهد. معنای آن کاملا مشخص است.

گوگل می خواهد به کسانی که به گوگل کمک می کنند کمک کند. باز هم تاکید می کنیم که این قضیه به این معنا نیست که نباید دیگر نگران جستجوی ارگانیک گوگل باشید، این فقط به این معناست که گوگل به شما این اجازه را می دهد تا در هنگامی که دارید به کمک سئو روی رتبه بندی خود کار می کنید بتوانید جایگاه بالایی در جستجوی گوگل داشته باشید. سئوی شما باید ادامه داشته باشد تا آن دسته از مخاطبانی که به دنبال نتایج جستجوی گوگل به تنهایی هستند و تبلیغات را دوست ندارند نیز بتوانید جذب کنید.

 

3- تست کردن

کمپین تبلیغات در گوگل ادوردز به شما اجازه می دهد تا تمامی جنبه های تلاش هایتان را بررسی کنید، از متن و عکس تبلیغتان گرفته تا صفحه ی ورود و زمان هایی از روز که تبلیغتان برای جستجوگران نمایش داده می شود. شما می توانید از تمامی ابزارهای موجود برای تست کردن استفاده کنید و بعد حتی تصمیم به اعمال تغییرات فوری بزنید.

 

نکته ی بسیار مهم در این جا اتخاذ تصمیمات آگاهانه است.

همه چیز قابل اندازه گیری است. شما می توانید ببینید که چه اقداماتی جواب می دهد و کدام کارها را نباید انجام دهید. شما به سرعت می توانید هر تبلیغی را متوقف و یا حذف کنید و یا آن را تغییر دهید. اگر متوجه شوید که برخی از صفحات فرود (لندینگ پیج) شما مناسب نیستند شما می توانید به راحتی محتوای آن را تغییر دهید تا برای شما موثرتر باشند.

شما همین ترفند هایی که اینجا انجام می دهید را می توانید با سایر روش های تبلیغاتیتان انجام دهید به طور مثال با شبکه های اجتماعی انجام دهید و مطمئن شوید فرایند تبلیغاتی شما دارد به درستی عمل می کند.

 

4- گسترش امکانات

صرفا به خاطر اینکه با یک دسته کلمات کلیدی تبلیغاتتان را شروع کرده اید به این معنا نیست که در آینده نمی توانید آن را توسعه دهید. در حقیقت شما همیشه باید آماده گسترش و یا تغییر کلمات کلیدی منتخب خود باشید. این مورد می تواند به شما کمک کند تا از چیزهایی که مشتریانتان روزانه جستجو می کنند عقب نمانید.

این نوع تحقیق به بخش های دیگر کمپین شما نیز کمک خواهد کرد. همانطور که کلمات خوب و مناسب بیشتری را پیدا کنید و نرخ تبدیل بالا را کشف می کنید، می توانید از تلاش های SEO خود برای پیاده سازی این کلمات کلیدی و موضوعات استفاده کنید.

 

5- انعطاف پذیری

گوگل ادوردز به شما این اجازه را می دهد تا از متغیرهای بسیاری استفاده کنید. از امکانات انتخاب متغیرها روی کلمات کلیدی گرفته تا زمان و مکان دقیقی که می خواهید تبلیغتان منتشر شود.

 

6- هزینه های خود را کنترل کنید و هزینه های تبلیغات خود را به دقت مدیریت کنید

بخشی از انعطاف پذیری این روش این قابلیت است که شما می توانید حداکثر هزینه روزانه خود را تنظیم کنید.در این صورت شما هیچ گاه حتی به طور تصادفی نیز بیشتر از بودجه روزانه خود را خرج نخواهید کرد.

شما همینطور می توانید میزان بودجه خود را در هر زمان که دوست دارید تغییر دهید، مثلا اگر بودجه ی زیادی را به تبلیغاتی اختصاص داده اید که به خوبی کار می کند و به سرعت در طول روز به پایان می رسد ، می توانید به راحتی آن را افزایش دهید.

این نوع تبلیغات می توانید تا حدی وابسته به موفقیت شما در سایر حوزه های تبلیغاتی باشد. برای مثال اگر تبلیغات شما در سایر فضاهای بازاریابی به خوبی پیش می رود، می توانید هزینه های خود را بیشتر به آن سمت هدایت کنید یا اگر تلاش های شما بر روی سئو دارد جواب می دهد، می توانید سرمایه گذاری خود را کم تر کنید و از مزایای جست و جوی گوگل استفاده کنید.

 

مهم ترین موضوع مرتبط بودن است گوگل می خواهد

تبلیغاتی را به کاربرانش تحویل دهد که مربوط به عبارت هایی است که آن ها جست و جو می کنند. در واقع دلیلش آن است که گوگل می خواهد تا آن ها روی تبلیغات شما کلیک کنند. و مردم دقیقا می خواهند روی چیزی کلیک کنند که بیشترین ارتباط و نزدیکی را با نیازهای آن را داشته باشد. گوگل این مورد را با کمک امتیاز کیفیت قضاوت می کند.

اگر کلمات کلیدی شما دارای امتیاز کافی باشد، شما جایگاه تبلیغاتی بهتری را در گوگل، بازدید بیشتر و کلیک بیش تری را دریافت خواهید کرد. امتیاز کیفیت بالاتر همچنین می تواند به کاهش هزینه شما به ازای هر کلیک کمک کند.

در نتیجه شما می توانید ترافیک بیشتری را در ازای هزینه ی کم تری دریافت کنید.

یک کمپین تبلیغاتی گوگل ادوردز به خوبی با سایر تلاش های تبلیغاتی شما یکپارچه می شود. این امر به شما این اطمینان را می دهد که امتیاز کیفیتی شما بالا خواهد ماند و میزان کلیک دریافتی شما افزایش خواهد یافت.

آیا آماده اید تا کمپین گوگل ادوردز خود را سفارش دهید و فرصت های جدیدی را به کسب و کار خود اضافه کنید؟

اینجا کلیک نمایید .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۹:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کلاینت چه چیزی است؟


کلاینت چه چیزی است؟
در زمینه ی سرورها به تفصیل دعوا شد. اما کلاینت چه است و به چه چیزی اطلاق می‌شود؟ عموما کلاینت، به کامپیوتری گفته می‌شود که تقاضایی را از یک سرور دارااست. کلاینت در لغتنامه، به معنای مشتری میباشد و مشتری کسی هست که تقاضای خدماتی را از سوی فروشنده ای دارااست. یک سرور میتواند در آن واحد، به تعدادی کلاینت (یا این که بازدید کننده) سرویس ها رسانی کند.

طراحی سایت در مشهد

هنگامی که تعداد کلاینت های یک سرور نقط ی اوج می‌گیرند، اصطلاحا گفته میشود که سرور ذیل فشار میباشد. در اینحالت، مقدار فضای یاد ای که سرور ملزم به اشغال آن میشود، بالا رفته و پروسسور سرور، پایین فشار کلاینت های مختلف، از سرعتش کاسته خواهد شد. اینجاست که دیگر وبسایت هایی که بر روی آن سرور قرار گرفته اند نیز در گیر کندی میگردند.

یکی اقداماتی که در‌این‌حالت‌ انجام می‌گردد، انقطاع موقت اینترنت سایتی میباشد که در‌این موقعیت تقصیرکار می‌باشد. یک کدام از حملاتی که هکرها به سایت ها نیز انجام می‌دهند، دربرگیرنده این گزینه میگردد، بطوریکه تارنما گزینه تهاجم، به مرور از سرعت برخورد پذیریش کاسته می‌شود و در غایت سبب به قطعی موقتا سایت خواهد شد.

بخش اعظمی از وبمسترها، در پنل مدیریتی خویش، میتوانند با حذف دسترسی IP شخص تهاجمی، بدین مبادرت جواب دهند. در بخش اعظمی از حالات نیز، تشخیص اینکه آیا کلاینت، شخص تعرضآمیز می‌باشد یا این که خیر، بوسیله قابل انعطاف افزارهایی که در سرور نصب گردیده اند بطور خود کار فیس میگیرد.
دامنه چه می باشد؟
دامنه یا این که دامین، IP مخصوص می‌باشد که به هر وبسایت در هنگام نام نویسی تخصیص داده می گردد. قابل ذکر هست که هیچ دو IP را نمی اقتدار یافت را مشابه همدیگر باشند. براین اساس، وبسایت شما، با وجود داشتن یک IP میتواند از دربین میلیاردها تارنما اینترنتی دیگر در وب، پیدا شود.

به هم پا IP، نامی نیز به دامنه شما اختصاص مییابد که‌این دو با هم مترادف و هم معنی میباشند. بدین ترتیب که با مشخص و معلوم بودن IP یا این که اسم دامنه، دیگری نیز قابل شناسایی خواهد بود. بدین عمل اصطلاحا "حل کردن IP" گفته میگردد.

برای نام نویسی دامنه خویش، میتوانید از موسسه ها متعددی یاری بگیرید. دقت داشته باشید که در هنگام تثبیت IP، بعضی کم از موسسات، دامنه را به اسم خویش تثبیت میکنند و در کار، مالک اصلی دامنه شما نخواهید بود بلکه فردی می باشد که آن را با اسم خویش تثبیت نموده است. براین اساس برای تثبیت دامنه خویش، قطعا کمپانی دارای اعتبار و امینی را پیدا فرمائید و پیش از این وقت کافی را در‌این خصوص صرف فرمایید. مشکلاتی که با مراحل دوران میتواند برای شما حادثه بیافتد، قیمت آن را خواهد داشت تا هنگامی را صرف یافتن شرکتی معتبری درین خصوص نمائید.

به خاطر داشته باشید که شما با تثبیت دامنه، فقط اسم دامنه خویش را تثبیت نموده اید. برای داشتن یک سایت، شما بعد از تثبیت دامنه، نیاز دارید تا هاست قابل قبولی را برای وبسایت خویش گزینش فرمایید. هاست، به سروری گفته می گردد که قابلیت و امکان ذخیره و نگهداری پوشه های تارنما شمارا اعم از صفحه ها سایت، فایلهای گرافیکی، عکسها، فایلهای CSS و جاوا اسکریپت، دارا می‌باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۶:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وب ریسپانسیو


طراحی وب ریسپانسیو، موضوعی می‌باشد که در سال‌های اخیر اهمیت اکثری پیدا نموده است. تمام اشخاصی که برای کسب و فعالیت خویش اینترنت سایتی را فعال‌ساز‌ی می‌نمایند، به تامل ریسپانسیو بودن وبسایت خویش میباشند. ولی پباده سازی ریسپانسیو تارنما دقیقاً به چه معناست؟

طراحی سایت در مشهد

استفاده کننده و تماشاچی وبسایت شما، ممکن می‌باشد با ابزارهای مختلفی مانند تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ یا این که رایانه رومیزی تارنما شما‌را مشاهده نماید. در حالتی که ساخت وب سایت وردپرس شما ریسپانسیو (پاسخگو، عکس العمل‌گرا) باشد، در تمام این نمایشگرها، با هر رزولوشن و اندازه‌ای، به صحت اکران داده می گردد. در هیچ یک از این نمایشگرها، با وجود بعد ها و کیفیت‌های متعدد، سایز متن، تصاویر، ویدئوها، هدینگ‌ها یا این که عنوان ها و بقیه موادتشکیل دهنده، تغییرات نامطلوبی نخواهد داشت. در بنا شده در طراحی وب سایت عکس العمل‌گرا، تمام موادتشکیل دهنده تولید کننده ورقه، با دقت به بعد ها و رزولوشن نمایشگر خویش را به صورت مناسب تغییر و تحول می دهند تا استفاده کننده، شایسته ترین وضعیت را در برگه نمایشگر خویش مشاهده نماید.

 

البته در وبسایت‌هایی که از وضعیت عکس العمل‌گرا یا این که ریسپانسیو پشتیبانی نمی کنند، عنصرها خالق ورقه متناسب با بعدها و رزولوشن ورقه نمایشگر استفاده کننده، اکران داده نمیشوند و در برخی از دستگاه‌ها با اختلال اجرا میشوند.

با دقت به‌این نکته که اینترنت گردی (web browsing) توسط گوشی و تبلت، در سال‌های اخیر توسعه فراوانی پیدا نموده است، لازم هست تا هنگام ساخت سایت، به قضیه ریسپانسیو بودن آن دقت کافی شود. طبق آمار بیشتراز نیمی از محل ورود وبسایت‌ها از روش موبایل‌های گوشی و تبلت‌هاست. از این رو لازم می‌باشد تا طراحی وب شما پاسخگوی نیاز کاربرانی با اشکال ابزارها و نمایشگرها باشد؛ در غیر این رخ تعداد متعددی از بازدیدکنندگان را از دست خواهید اعطا کرد.

تعداد کاربرانی که از گوشی و تبلت برای تماشای سایت‌ها به کار گیری می نمایند، همواره در اکنون ارتقا می‌باشد. این مورد بیان کنده اهمیت پباده سازی ریسپانسیو تارنما شماست.

 

تلاش مطلوب پباده سازی ریسپانسیو در تارنما
امروزه اکثر تارنما های دوستداشتنی و پر طرفدار از پباده سازی ریسپانسیو یا این که پباده سازی عکس العمل گرا سود‌مند میباشند. مثلا یکی‌از سایت هایی که در مورد پباده سازی ریسپانسیو، همت بسیار خیر و خوبی را نشان می دهد، تارنما NasleWeb هست. پباده سازی این وب سایت به سیرتکامل‌ای می‌باشد که پهنای عریض و کشیده‌ای دارااست، ولی زمانی که مرورگر اینترنت خویش را از موقعیت تمام‌برگه بیرون میکنید، پهنای کاغذ این سایت نیز متناسب با پهنا مرورگر شما تغییر‌و تحول می‌نماید. اندازه متن ها و بقیه موادسازنده جان دار در کاغذ نیز همه کوچک گردیده تا با اندازه مرورگر منطبق داشته باشد.

وقتی که وبسایت از پباده سازی ریسپانسیو سود‌مند باشد، در واقع نشان‌دهنده این نکته می‌باشد که طراحان آن، برای عادت‌ها و نیازهای مخاطب احترام بیشتری قائل می‌باشند. این گونه از طراحی وب سایت ریسپانسیو علاوه بر تولید زیبایی بصری اضافه، سبب ساز جذب بینندگانی با گونه های ابزارها) devices) خواهد شد. مدیران وبسایت هایی که اهمیت این نکته را نادیده می گیرند، به زودی از گردونه رقابت حذف خواهندشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۸:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

لازمات در ساخت سایت شرکتی


درین موقعیت عدم حضور یک کمپانی درین صحنه رقابت و در وضعیتی که رقبا روز آپ تو دیت کار ها و خصوصیت های پر رنگ خویش را پررنگتر مینمایند، در واقع تلف کردن مشتریان بالقوه کمپانی میباشد. بعضی وبسایت ها حتی پا را بالاتر گذارده و مقام گروه فروش و حتی سرویس ها بعد از فروش را به خویش اختصاص می‌دهند و فرایند معرفی فرآورده و فروش آن را از در آغاز تا آخر به شایسته ترین وجه انجام می دهندو براین اساس دیگر نیازی به مجموعه فروش نخواهیم داشت. وقتی که یک کمپانی با ساخت سایت شرکتی بتواند فی مابین مشتری بالقوه و کسب و عمل خویش رابطه و تعامل تولید نماید تبدیل به یک مزیت رقابتی خواهد شد. مزیتی که شاید رقبا با در نظرنگرفتن آن ضررهای بزرگی را متحمل شوند.

با اعتنا به تمام این موردها لازم میباشد تا ضرورت وجود یک سایت شرکتی تحت عنوان یک سرمایه برای کسب و شغل های گوناگون بیش تر از پیش تشریح شود. موردها ذیل از مهم ترین مواقعی میباشند که اثبات می کند تمام موسسات و کسب و امور نیاز به یک تارنما شرکتی برای معرفی خویش دارا هستند.

 طراحی سایت در مشهد

لازمات در ساخت سایت شرکتی
پیش از اینکه تمایل به راه‌اندازی تارنما برای کمپانی و یا این که کسب و فعالیت خویش بگیریم لازم می‌باشد به سوال ها تحت جواب دهیم؛

چرا نیاز به ساخت وب سایت برای کسب و فعالیت خویش دارید ؟
آیا وبسایت شما تنها جنبه نمایشی دارید یا این که می‌خواهید با داشتن آن منفعت فروش خویش را ارتقاء دهید؟
آیا ساخت وب سایت شما فقط جنبه معرفی کمپانی را دارااست ؟
آیا به تاءمل ساخت سایت دکان آنلاین می‌باشید و می‌خواهید از روش آن تولیدها خویش را مستقیما به مشتری عرضه نمائید ؟
اینها سوالاتی می‌باشد که قبلی از هر پباده سازی و فعال سازی وب سایت شرکتی پیش میاید, بهتر میباشد نخستین انگیزه خویش را تماماً معلوم نمایید تا در هنگام توصیه ساخت سایت شرکتی و آن گاه در گیر ایراد نشوید. سفارش می کنم پیشین از تصمیم گیری بی تردید با مشاورین طراحی وب ترانه تماس حاصل نمایید تا بتوانند شمارا بهتر موعظه نمایند.

نکات شایان توجه در فعال سازی تارنما شرکتی
بعداز تصمیم گیری در باب فعال‌سازی تارنما شرکتی خویش, اکنون نوبت به نکات شایان توجه و دارای اهمیت هست, دقت به‌این نکات منجر می گردد تا وبسایت شما بهتر و کار کشته آغاز به عمل نماید و در حیث یوزرها بیش تر گزینه دقت قرار بگیرد. بعضا از این نکات عبارتند از؛

مسلما برای کسب و فعالیت خویش وب سایت منحصربه‌فرد فعال‌سازی فرمائید و بدنبال وب سایت های فراهم نباشید.
در هنگام پباده سازی گرافیکی وب سایت, بهتر می‌باشد از طیف رنگی مطلوب به کار گیری نمائید. میتوانید این عمل به تیم پباده سازی موزیک بسپارید.
در هنگام کدنویسی رعایت اصول و قواعد و استاندارد ها بسیار مهم می باشد.
مطلقا برای وب سایت خویش از کدنویسی برخورد گرا (Responsive) فایده بگیرید. این فرمان باعث می‌گردد تا وب سایت شما در تمام پلتفرم ها و با هر سایزی قابل مشاهده باشد.
بروزرسانی وب سایت را فراموش نکنید. خبر ها, مقاله ها, تولیدات و… می‌تواند به پویایی و زنده بودن تارنما یاری دهد.
در ادامه لبه نباشید.
از اسکن کردن مطالب دیگر تارنما ها مستقل و غیروابسته پرهیز کنید که جز ضرروزیان و افت جایگاه برای شما هیچ سودی ندارد.
استفاده کننده را خیلی سریع و معمولی به هدفش برسانید.
رعایت این نکات بسیار بی آلایش می باشد ولی باعث میشود وب سایت شما بسیار توانمند خیس به سمت پیروزی پیش برود و سبب رونق تجارت شما شود.

سفارش می‌کنم: یادگرفتن ایجاد برگه ورود ماهر وردپرس
چرا وردپرس را برای طراحی وب شرکتی تعیین کنیم ؟


اکثر اوقات مشتریان مجموعه ساخت سایت نوا در هنگام آغاز به فعالیت این سوال را دارا هستند که چرا از وردپرس برای ساخت وب سایت شرکتی خویش به کارگیری کنیم. پاسخ این سوال بسیار معمولی و پر‌نور میباشد. سیستم مدیر محتوی وردپرس, یک کدام از توانا ترین, دوستداشتنی ترین و ماهر ترین سیستم های مدیر محتوا و راه‌اندازی وب سایت می‌باشد.

بروزرسانی های اخیر وردپرس در راستای ارتقاء اقتدار و تلاش و پشتیبانی بدون نقص لهجه فارسی آن توانسته می باشد رده بسیار بالاتری نسبت به بقیه سیستم های رئیس محتوی به آن دهد.

نکته بسیار مهم در وردپرس, مجانی بودن آن و تعداد بسیار زیاد افزونه های آن که قادر است هر امکانی را برای وب سایت مهیا سازد. بدون‌پول بودن وردپرس سبب ساز شده‌است تا هزینه پباده سازی و فعال‌ساز‌ی وبسایت به حد قابل توجهی کاسته شود. وردپرس از حیث امنیت و انعطاف پذیری نیز کلام نخستین را میان بقیه سیستم ها می زند. همین مورد ها گواهی محکمی می باشد بر استعمال از وردپرس در پباده سازی و فعال‌سازی وب سایت.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۹:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

با تارنما ساز پرتال، شما یک تارنما عالی خواهید داشت


با تارنما ساز پرتال، شما یک تارنما عالی خواهید داشت
در حالتی که قصد فعال سازی یک وبسایت را دارید، یک کدام از شایسته ترین مورد‌های شما، استعمال از تارنما ساز پرتال می‌باشد. تمام خصوصیات و اصول مهم ساخت سایت که درین نوشته‌ی علمی گفته شد، در وبسایت ساز پرتال رعایت شده‌است و شما میتوانید از کیفیت وبسایت خویش مطمئن باشید. اعتقادوباور نمیکنید؟ توصیه میکنم برای آنکه خیالتان شل شود، نوشته‌علمی 35 برهان برای تعیین وب سایت ساز پرتال را مطالعه نمائید.

طراحی سایت در مشهد

یا این که ابداً خودتان آستین‌ها را بالا بزنید و برای 14 روز پرتال را مجانی آزمایش نمائید. برای استارت کافی میباشد به برگه بسته ها و ارزش های طراحی وب با پرتال مراجعه‌کنید.

کلام پایانی
در صورتی قصد دارید در دنیای وب پیروز گردید، او‌لین گام داشتن یک سایت خوب میباشد. شما با رعایت نکات و اصولی که در اینجا گفته شد، صد رد صدً میتوانید یک وبسایت عالی داشته باشید. اینترنت سایتی که به شما یاری می‌نماید پرورش سریع‌تری را تجربه نمایید. ولی متاسفانه، بخش اعظمی از طراحان تارنما میباشند که به‌این نکات چندان توجهی ندارند و این زمینه می تواند به اتلاف وقت و هزینه شما سبب ساز شود. پس قطعاً وقت بگذارید، در امر این مورد ها داده ها پیدا نمایید و مطمئن گردید که طراح تارنما شما آن ها را رعایت میکند.

همینطور در حالتی که که هر سیرتکامل سوالی درخصوص آنچه اینجا گفته شد برایتان به وجود آمده می باشد، مطلقاً این سوال را از روش بخش نظرها با ما میان بگذارید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۶:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پیشگفتار ای بر طراحی وب شرکتی


پیشگفتار ای بر طراحی وب شرکتی
امروزه به جهت گستردگی و تنوع کار های اشخاص و بنگاه های کوچک و وسیع اقتصادی و طیف بسیار متنوع کالاها و سرویس ها قابل ارائه به اشخاص و مجموعه های متعدد، لزوم اجرا و پیاده سازی یک مقر آگهی بر بستر اینترنت ( طراحی وب سایت شرکتی ) که همواره قابل دسترس همگان باشد، بیشتراز پیش نمایان شده‌است.

طراحی سایت در مشهد

وبسایت ها ابزارهایی می باشند که فقط با اتصال به کانال گستره جهانی تمام اشخاص را در تمام نقاط عالم به یکدیگر متصل میسازند. کانال ای که به واسطه آن اشخاص صرفا با یک کلیک در اقصی نقاط عالم از کسب و فعالیت یکدیگر و نقاط ضعف و قوت آن با خبر میشوند.

در واقع این پیشرفت تکنولوژی می باشد که خیر صرفا موجب به کارگیری از تارنما ها در دنیای امروز شده‌است بلکه موجب اخلاق بخش اعظمی از کسب و شغل های متعدد و متنوع نیز شده‌است.

از طرفی فرایند رو به رویش به کار گیری از وب از سوی یوزرها نیز مزید بر علت شده‌است تا کسب و امور بیش تر از پیش از طراحی سایت شرکتی تحت عنوان ابزاری برای معرفی خویش به کار گیری نمایند.

 


انگیزه از طراحی سایت شرکتی چه میباشد؟
مهم‌ترین هدفی که هر وبسایت شرکتی دنبال می نماید در واقع معرفی یک کسب و عمل میباشد. کسب و کاری که شاید کوچک و به دور از دسترس دیگر افراد باشد ولی بوسیله تارنما خویش گزینه دقت طیف گسترده ای از یوزرها قرار خواهد گرفت. با پیاده سازی یک سایت مرزهای جغرافیایی شکسته خواهد شد و اشخاص، دیگر محدودیت وقتی و مکانی برای چشم شدن کسب و کارشان را نخواهند داشت.

امروزه دیگر سایت خیر تحت عنوان یک ابزار اول و ضروری، بلکه تحت عنوان یک ابزار لاکچری برای ارتقاء اعتبار آن کسب و فعالیت کلام های متعددی برای بیان کردن دارااست. ابزاری که موجب جلب اعتماد مشتریان بالقوه گردیده و آنها را به سوی کسب و عمل شما سوق می‌دهد.

با ارائه یک تارنما به مشتریان خیر فقط کالاها و سرویس ها خویش را به مردم معرفی خوا هیم کرد بلکه علم و داده ها خویش را به آنها نشان خوا‌هیم بخشید و اثبات خوا‌هیم کرد تا چه اندازه از علم روز جهان باخبر هستیم.

هنگامی که در تمام ساعتها شبانه روز با یک پشتیبانی قادر همواره در دسترس مشتریان باشیم اعتبار ما و اعتماد مشتریان به کسب و عمل ما ارتقا خواهد یافت و مسلما نسبت به کمپانی هایی که‌این پشتیبانی و یا این که اینترنت سایتی برای معرفی خویش ندارند قابل اعتمادتر خوا هیم بود.

اینترنت سایتی که به طور مداوم آپ دیت رسانی میشود نشان از احترام آن کمپانی به مشتریان خویش دارااست و اثبات می نماید مشتریان تا جه اندازه برای وی مهم و قابل احترام می‌باشند. به این ترتیب اعتماد مشتریان نیز جلب خواهد شد. اطلاعاتی که در چنگ مخاطبان کسب و فعالیت ما قرار می‌گیرد حتما می بایست آپ دیت بوده و اثبات نماید علم کمپانی بر شالوده دانش روز عالم پیش می رود. علاوه بر این آپ تو دیت رسانی تارنما بسیار راحت خیس از آپ دیت رسانی و ساخت تغییرات در گونه های دیگر ابزار های تبلیغاتی مانند کاتالوگ ها و بروشورها می باشد.

نکته مهمی که در‌این در بین دیده می شود این می‌باشد که حتی در صورتی نگرانی ما هزینه بر بودن طراحی سایت شرکتی نیز باشد بایستی بدانیم هزینه پباده سازی یک تارنما شرکتی تحت عنوان ابزاری قادر برای معرفی کسب و عمل شما، در دراز زمان بسیار به صرفه خیس از وقتی می‌باشد که کمپانی قصد داشته باشد در رسانه های دیگری مانند تلویزیون و غیره تبلیغ نماید. در واقع از بعدی دیگر تارنما شرکتی ابزاری برای تبلیغ کسب و فعالیت بنگاه های کوچک و وسیع به حساب آورده می شود.

طیف بسیار گسترده ای از مشتریان، پیشین از هر تصمیمی برای خرید و یا این که کسب داده ها راجع به چیزی که در ذهن دارا هستند آغاز به کاوش در وب و موتور های جستجو گر مانند گوگل می کنند. این مورد هر مدیری را ترغیب می سازد تا نسبت به پیاده سازی و باصرفه سازی یک وبسایت شرکتی با رعایت اصول و قواعد برنامه نویسی و سئو سازی اهمیت دهد.

همان گونه که تا قبل از این نیز تیتر شد انگیزه از طراحی وب سایت شرکتی عمدتاً هدف ها تجاری و بازرگانی می باشد. موسسات برای بودن در صحنه رقابت دربین کسب و شغل های گوناگون نیاز به یک سایت ماهر خواهند داشت. موسسه ها با طراحی وب شرکتی در واقع به تقویت مارک خویش یاری می‌کنند و سبب تداوم حیات آن مارک در صنعت می‌شوند. میتوان به جرئت داعیه کرد که یک وبسایت صرفا تیم ای از عبارات پیرامون عمل های آن کمپانی وجود ندارد بلکه نشان از تلاش تجاری و بازرگانی کمپانی میباشد که می‌تواند بوسیله تصاویر یا این که فیلم های متفاوت تجاری به تصویر درآید. با قراردادن رزومه مدیران و مثال های از پروژه های چیره اجرا گردیده بوسیله کمپانی، میتوان بسیار قدرتمندتر از رقبا ظواهر شد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۹:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن


نوشته ی علمی ۷ نکته قابل توجه در ساخت وب سایت در سال ۲۰۱۴ تدوین شده‌است. در صورتی زیاد با ساخت وب سایت شناخت ندارید در اولِ عمل مطالعه این نوشته ی علمی را به شما سفارش میکنیم. و در پایان برای مشاهده ورژن ۲۰۱۷ این نوشته‌علمی و بی نقص کردن داده ها و دوراندیشی بی نقص از ساخت وب سایت کافی هست بر روی لینک و پیوند ذیل کلیک فرمایید.

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

 

خطاها رایج و نکات مهم در ساخت سایت


پس از خرید هاست و دامنه متبوع برای فعال‌سازی تارنما تان و نصب سیستم مدیر محتوا ما یحتاج، قدم‌بعدی که پیش روی شماست پباده سازی قالب برای تارنما تان هست. زمانی کاربری وارد تارنما شما میگردد طراحی وب سایت شما او‌لین چیزی می باشد که اعتنا او‌را جلب می‌نماید. یک ساخت سایت خوشگل می‌تواند به استفاده کننده حس وقار و راحتی بدهد و او‌را مدتها در وب سایت شما نگه داراست ولی یک طراحی وب بی نظم در به عبارتی نگاه نخستین منجر انصراف استفاده کننده از پیمایش تارنما شما و خروج وی از تارنما میگردد.

طراحی سایت در مشهد

در‌این نوشته‌ی‌علمی نکات مهم در طراحی وب سایت گزینه بازنگری قرار می گیرد که اعتنا به آن برای همگی یوزرها ماهر و تازه کار لازم می‌باشد و میتواند جلوی اکثری از مشکلات را بگیرد.

تحت عنوان یک طراح وب سایت بایستی کاری نمایید که بازدید کننده در نگاه اولیه به استفاده کننده دائمی وب سایت شما تبدیل شود. در تحت تنی چند از نکات مهم در طراحی وب سایت را به شما معرفی خوا هیم کرد.

 

نکات مهم در ساخت وب سایت
۱- رنگ بندی :
در گزینش رنگ به هنگام طراحی وب بایستی دقت فرمائید. سایتی که در حالا پباده سازی قالب آن میباشید چه موضوعی داراست؟ وبسایت هایی که علمی و تحقیقاتی می باشند و بیش تر محتوی و مقاله ها در آن ها مهم هست می بایست رنگ بندی معمولی داشته باشند. مانند متن سیاه با دورنما سپید. چون استفاده کننده برهه زمانی متعددی در‌این تارنما ها برای قرائت مقاله‌ها وقت صرف می کند که رنگ بندی معمولی از خستگی دیده استفاده کننده خودداری مینماید.

البته در ساخت وب سایت های فروشگاهی و خدماتی بهتر می باشد از رنگ های بشاش و تند استعمال شود. خصوصا برای دکمه ها و نوشته های یگانه تا اعتنا مشتری برای کلیک کردن یا این که نام نویسی بیش تر جلب شود. به کارگیری از رنگ های تند تنها می بایست در بخش هایی از وبسایت باشد که قصد دارید اعتنا استفاده کننده جلب شود و در صورتی در تمامی جای وبسایت از رنگ های تند و با کنتراست بالا به کار گیری نمایید سبب ساز خستگی استفاده کننده و نارضایتی وی از طراحی وب سایت شما خواهد بود.

۲- سایز و دسته فونت :
یک کدام از دیگر از نکات مهم در ساخت سایت به کار گیری از فونت خوانا با اندازه مطلوب می‌باشد. زمانی کاربری وارد صفحه های تارنما شما میگردد می بایست بتواند به راحتی مطالب شمارا بخواند و نیازی به زوم کردن نداشته باشد و همینطور برای طراحی وب سایت خویش فونتی تعیین فرمایید که با کلیه مرورگرها سازش بی نقص داشته باشد و به طور صحیح اکران داده شود.

در صورتی‌که مطالب وبسایت شما بیش تر از اندازه ریز یا این که درشت باشد سود آن نارضایتی استفاده کننده و سوراخ وب سایت شما خواهد شد.

۳- منو ها و مسیریابی :
از سایر نکات مهم در طراحی وب بایستی به منوها و مسیریابی آسوده در وب سایت اشاره نمود. متاسفانه در اکثری از ساخت وب سایت های اهل ایران زمانی استفاده کننده می خواهد به بخش متبوع برود مبتلا سردرگمی می شود. مثلا یک وبسایت شرکتی که ورقه اختصاصی استخدام داراست ولی در منو های وب سایت بخشی به اسم استخدام نیست و استفاده کننده بعداز مراجعه به تارنما می بایست همگی صفحه ها وبسایت را پیرو بخش متبوع بگردد و یا این که بی اثر وبسایت را شکاف نماید!

شما بایستی کوتاه ترین مسیر را برای دسترسی استفاده کننده به مطالبتان هنگام ساخت وب سایت در لحاظ بگیرید. درصورتی که حجم مطالب زیاد هست می توانید از ۲ یا این که چندین منو متعدد به کارگیری نمائید و بخش بندی مطالب وبسایت را توسعه دهید تا یوزرها در کوتاه ترین روزگار ممکن به منظور خویش برسند.

همینطور می توانید در ردیف های کناری تارنما از بخش بندی های متفاوت به کارگیری نمایید و قسمتهای پر استفاده تارنما خویش را در آن قرار دهید. یک راه و روش دیگر برای بهبود مسیریابی تارنما قرار دادن نقشه وبسایت هنگام ساخت سایت هست. با به کارگیری از نقشه وبسایت بازدیدکنندگان با مراجعه به بخش نقشه تارنما می توانند خیلی ریلکس ورقه متبوع خویش را پیدا نمایند و وارد آن بشوند.

۴- تصاویر :
هیچ کاربری از دیدن یک وبسایت کم آب و بی روح لذت نخواهد موفقیت. برای قسمت های متعدد وب سایت از تصاویر دارای ربط و کیفیت بالا استعمال نمایید. این در ساخت سایت بسیار مهم هست زیرا استعمال از تصاویر هم مقررات مختص خودش را دارد.

تصاویر برای به کار گیری به هنگام طراحی وب بایستی خوب و با حجم معدود گزینش شوند تا سبب کاهش سرعت تارنما شما نشود. دقت فرمائید که سرعت وب سایت یک فاکتور مهم در سئو و با صرفه سازی وب سایت شما می‌باشد که بایستی از اولِ فعالیت طراحی وب تمامی جوانب را در حیث بگیرید.


سایز تصاویر هم می بایست متناسب با مقاله شما تعیین شود. برای یک نوشته ی علمی یک تصویر با اندازه میانگین (۶۰۰X400) کافی می باشد و برای منو ها و لوگوی تارنما از تصاویر با سایز کوچک هنگام طراحی وب سایت به کار گیری نمایید. استعمال از تصاویر بیش تر از حد پهناور در مطالب سبب سنگین شدن صفحه ها تارنما و در سود کاهش سرعت لود تارنما میگردد.


عملکرد فرمایید در صورتیکه مقاله ها طولانی مینویسید بدون شک از یک یا این که یک سری تصویر دارای ارتباط در ساخت وب سایت خویش به کار گیری نمایید زیرا تصاویر هم سبب ساز تنوع و رفع خستگی خواننده می شود و هم شعور مقاله را برای وی شل خیس می کند. یک تصویر مطلوب و دارای ارتباط گهگاه بیشتراز یک سری خط توضیح و متن به استفاده کننده در ادراک مقاله امداد می نماید. به فعالیت بردن تصویر مطلوب با مورد از سایر نکات مهم در طراحی وب می‌باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۶:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)