مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

کلاینت چه چیزی است؟


کلاینت چه چیزی است؟
در زمینه ی سرورها به تفصیل دعوا شد. اما کلاینت چه است و به چه چیزی اطلاق می‌شود؟ عموما کلاینت، به کامپیوتری گفته می‌شود که تقاضایی را از یک سرور دارااست. کلاینت در لغتنامه، به معنای مشتری میباشد و مشتری کسی هست که تقاضای خدماتی را از سوی فروشنده ای دارااست. یک سرور میتواند در آن واحد، به تعدادی کلاینت (یا این که بازدید کننده) سرویس ها رسانی کند.

طراحی سایت در مشهد

هنگامی که تعداد کلاینت های یک سرور نقط ی اوج می‌گیرند، اصطلاحا گفته میشود که سرور ذیل فشار میباشد. در اینحالت، مقدار فضای یاد ای که سرور ملزم به اشغال آن میشود، بالا رفته و پروسسور سرور، پایین فشار کلاینت های مختلف، از سرعتش کاسته خواهد شد. اینجاست که دیگر وبسایت هایی که بر روی آن سرور قرار گرفته اند نیز در گیر کندی میگردند.

یکی اقداماتی که در‌این‌حالت‌ انجام می‌گردد، انقطاع موقت اینترنت سایتی میباشد که در‌این موقعیت تقصیرکار می‌باشد. یک کدام از حملاتی که هکرها به سایت ها نیز انجام می‌دهند، دربرگیرنده این گزینه میگردد، بطوریکه تارنما گزینه تهاجم، به مرور از سرعت برخورد پذیریش کاسته می‌شود و در غایت سبب به قطعی موقتا سایت خواهد شد.

بخش اعظمی از وبمسترها، در پنل مدیریتی خویش، میتوانند با حذف دسترسی IP شخص تهاجمی، بدین مبادرت جواب دهند. در بخش اعظمی از حالات نیز، تشخیص اینکه آیا کلاینت، شخص تعرضآمیز می‌باشد یا این که خیر، بوسیله قابل انعطاف افزارهایی که در سرور نصب گردیده اند بطور خود کار فیس میگیرد.
دامنه چه می باشد؟
دامنه یا این که دامین، IP مخصوص می‌باشد که به هر وبسایت در هنگام نام نویسی تخصیص داده می گردد. قابل ذکر هست که هیچ دو IP را نمی اقتدار یافت را مشابه همدیگر باشند. براین اساس، وبسایت شما، با وجود داشتن یک IP میتواند از دربین میلیاردها تارنما اینترنتی دیگر در وب، پیدا شود.

به هم پا IP، نامی نیز به دامنه شما اختصاص مییابد که‌این دو با هم مترادف و هم معنی میباشند. بدین ترتیب که با مشخص و معلوم بودن IP یا این که اسم دامنه، دیگری نیز قابل شناسایی خواهد بود. بدین عمل اصطلاحا "حل کردن IP" گفته میگردد.

برای نام نویسی دامنه خویش، میتوانید از موسسه ها متعددی یاری بگیرید. دقت داشته باشید که در هنگام تثبیت IP، بعضی کم از موسسات، دامنه را به اسم خویش تثبیت میکنند و در کار، مالک اصلی دامنه شما نخواهید بود بلکه فردی می باشد که آن را با اسم خویش تثبیت نموده است. براین اساس برای تثبیت دامنه خویش، قطعا کمپانی دارای اعتبار و امینی را پیدا فرمائید و پیش از این وقت کافی را در‌این خصوص صرف فرمایید. مشکلاتی که با مراحل دوران میتواند برای شما حادثه بیافتد، قیمت آن را خواهد داشت تا هنگامی را صرف یافتن شرکتی معتبری درین خصوص نمائید.

به خاطر داشته باشید که شما با تثبیت دامنه، فقط اسم دامنه خویش را تثبیت نموده اید. برای داشتن یک سایت، شما بعد از تثبیت دامنه، نیاز دارید تا هاست قابل قبولی را برای وبسایت خویش گزینش فرمایید. هاست، به سروری گفته می گردد که قابلیت و امکان ذخیره و نگهداری پوشه های تارنما شمارا اعم از صفحه ها سایت، فایلهای گرافیکی، عکسها، فایلهای CSS و جاوا اسکریپت، دارا می‌باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۶:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وب ریسپانسیو


طراحی وب ریسپانسیو، موضوعی می‌باشد که در سال‌های اخیر اهمیت اکثری پیدا نموده است. تمام اشخاصی که برای کسب و فعالیت خویش اینترنت سایتی را فعال‌ساز‌ی می‌نمایند، به تامل ریسپانسیو بودن وبسایت خویش میباشند. ولی پباده سازی ریسپانسیو تارنما دقیقاً به چه معناست؟

طراحی سایت در مشهد

استفاده کننده و تماشاچی وبسایت شما، ممکن می‌باشد با ابزارهای مختلفی مانند تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ یا این که رایانه رومیزی تارنما شما‌را مشاهده نماید. در حالتی که ساخت وب سایت وردپرس شما ریسپانسیو (پاسخگو، عکس العمل‌گرا) باشد، در تمام این نمایشگرها، با هر رزولوشن و اندازه‌ای، به صحت اکران داده می گردد. در هیچ یک از این نمایشگرها، با وجود بعد ها و کیفیت‌های متعدد، سایز متن، تصاویر، ویدئوها، هدینگ‌ها یا این که عنوان ها و بقیه موادتشکیل دهنده، تغییرات نامطلوبی نخواهد داشت. در بنا شده در طراحی وب سایت عکس العمل‌گرا، تمام موادتشکیل دهنده تولید کننده ورقه، با دقت به بعد ها و رزولوشن نمایشگر خویش را به صورت مناسب تغییر و تحول می دهند تا استفاده کننده، شایسته ترین وضعیت را در برگه نمایشگر خویش مشاهده نماید.

 

البته در وبسایت‌هایی که از وضعیت عکس العمل‌گرا یا این که ریسپانسیو پشتیبانی نمی کنند، عنصرها خالق ورقه متناسب با بعدها و رزولوشن ورقه نمایشگر استفاده کننده، اکران داده نمیشوند و در برخی از دستگاه‌ها با اختلال اجرا میشوند.

با دقت به‌این نکته که اینترنت گردی (web browsing) توسط گوشی و تبلت، در سال‌های اخیر توسعه فراوانی پیدا نموده است، لازم هست تا هنگام ساخت سایت، به قضیه ریسپانسیو بودن آن دقت کافی شود. طبق آمار بیشتراز نیمی از محل ورود وبسایت‌ها از روش موبایل‌های گوشی و تبلت‌هاست. از این رو لازم می‌باشد تا طراحی وب شما پاسخگوی نیاز کاربرانی با اشکال ابزارها و نمایشگرها باشد؛ در غیر این رخ تعداد متعددی از بازدیدکنندگان را از دست خواهید اعطا کرد.

تعداد کاربرانی که از گوشی و تبلت برای تماشای سایت‌ها به کار گیری می نمایند، همواره در اکنون ارتقا می‌باشد. این مورد بیان کنده اهمیت پباده سازی ریسپانسیو تارنما شماست.

 

تلاش مطلوب پباده سازی ریسپانسیو در تارنما
امروزه اکثر تارنما های دوستداشتنی و پر طرفدار از پباده سازی ریسپانسیو یا این که پباده سازی عکس العمل گرا سود‌مند میباشند. مثلا یکی‌از سایت هایی که در مورد پباده سازی ریسپانسیو، همت بسیار خیر و خوبی را نشان می دهد، تارنما NasleWeb هست. پباده سازی این وب سایت به سیرتکامل‌ای می‌باشد که پهنای عریض و کشیده‌ای دارااست، ولی زمانی که مرورگر اینترنت خویش را از موقعیت تمام‌برگه بیرون میکنید، پهنای کاغذ این سایت نیز متناسب با پهنا مرورگر شما تغییر‌و تحول می‌نماید. اندازه متن ها و بقیه موادسازنده جان دار در کاغذ نیز همه کوچک گردیده تا با اندازه مرورگر منطبق داشته باشد.

وقتی که وبسایت از پباده سازی ریسپانسیو سود‌مند باشد، در واقع نشان‌دهنده این نکته می‌باشد که طراحان آن، برای عادت‌ها و نیازهای مخاطب احترام بیشتری قائل می‌باشند. این گونه از طراحی وب سایت ریسپانسیو علاوه بر تولید زیبایی بصری اضافه، سبب ساز جذب بینندگانی با گونه های ابزارها) devices) خواهد شد. مدیران وبسایت هایی که اهمیت این نکته را نادیده می گیرند، به زودی از گردونه رقابت حذف خواهندشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۸:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

لازمات در ساخت سایت شرکتی


درین موقعیت عدم حضور یک کمپانی درین صحنه رقابت و در وضعیتی که رقبا روز آپ تو دیت کار ها و خصوصیت های پر رنگ خویش را پررنگتر مینمایند، در واقع تلف کردن مشتریان بالقوه کمپانی میباشد. بعضی وبسایت ها حتی پا را بالاتر گذارده و مقام گروه فروش و حتی سرویس ها بعد از فروش را به خویش اختصاص می‌دهند و فرایند معرفی فرآورده و فروش آن را از در آغاز تا آخر به شایسته ترین وجه انجام می دهندو براین اساس دیگر نیازی به مجموعه فروش نخواهیم داشت. وقتی که یک کمپانی با ساخت سایت شرکتی بتواند فی مابین مشتری بالقوه و کسب و عمل خویش رابطه و تعامل تولید نماید تبدیل به یک مزیت رقابتی خواهد شد. مزیتی که شاید رقبا با در نظرنگرفتن آن ضررهای بزرگی را متحمل شوند.

با اعتنا به تمام این موردها لازم میباشد تا ضرورت وجود یک سایت شرکتی تحت عنوان یک سرمایه برای کسب و شغل های گوناگون بیش تر از پیش تشریح شود. موردها ذیل از مهم ترین مواقعی میباشند که اثبات می کند تمام موسسات و کسب و امور نیاز به یک تارنما شرکتی برای معرفی خویش دارا هستند.

 طراحی سایت در مشهد

لازمات در ساخت سایت شرکتی
پیش از اینکه تمایل به راه‌اندازی تارنما برای کمپانی و یا این که کسب و فعالیت خویش بگیریم لازم می‌باشد به سوال ها تحت جواب دهیم؛

چرا نیاز به ساخت وب سایت برای کسب و فعالیت خویش دارید ؟
آیا وبسایت شما تنها جنبه نمایشی دارید یا این که می‌خواهید با داشتن آن منفعت فروش خویش را ارتقاء دهید؟
آیا ساخت وب سایت شما فقط جنبه معرفی کمپانی را دارااست ؟
آیا به تاءمل ساخت سایت دکان آنلاین می‌باشید و می‌خواهید از روش آن تولیدها خویش را مستقیما به مشتری عرضه نمائید ؟
اینها سوالاتی می‌باشد که قبلی از هر پباده سازی و فعال سازی وب سایت شرکتی پیش میاید, بهتر میباشد نخستین انگیزه خویش را تماماً معلوم نمایید تا در هنگام توصیه ساخت سایت شرکتی و آن گاه در گیر ایراد نشوید. سفارش می کنم پیشین از تصمیم گیری بی تردید با مشاورین طراحی وب ترانه تماس حاصل نمایید تا بتوانند شمارا بهتر موعظه نمایند.

نکات شایان توجه در فعال سازی تارنما شرکتی
بعداز تصمیم گیری در باب فعال‌سازی تارنما شرکتی خویش, اکنون نوبت به نکات شایان توجه و دارای اهمیت هست, دقت به‌این نکات منجر می گردد تا وبسایت شما بهتر و کار کشته آغاز به عمل نماید و در حیث یوزرها بیش تر گزینه دقت قرار بگیرد. بعضا از این نکات عبارتند از؛

مسلما برای کسب و فعالیت خویش وب سایت منحصربه‌فرد فعال‌سازی فرمائید و بدنبال وب سایت های فراهم نباشید.
در هنگام پباده سازی گرافیکی وب سایت, بهتر می‌باشد از طیف رنگی مطلوب به کار گیری نمائید. میتوانید این عمل به تیم پباده سازی موزیک بسپارید.
در هنگام کدنویسی رعایت اصول و قواعد و استاندارد ها بسیار مهم می باشد.
مطلقا برای وب سایت خویش از کدنویسی برخورد گرا (Responsive) فایده بگیرید. این فرمان باعث می‌گردد تا وب سایت شما در تمام پلتفرم ها و با هر سایزی قابل مشاهده باشد.
بروزرسانی وب سایت را فراموش نکنید. خبر ها, مقاله ها, تولیدات و… می‌تواند به پویایی و زنده بودن تارنما یاری دهد.
در ادامه لبه نباشید.
از اسکن کردن مطالب دیگر تارنما ها مستقل و غیروابسته پرهیز کنید که جز ضرروزیان و افت جایگاه برای شما هیچ سودی ندارد.
استفاده کننده را خیلی سریع و معمولی به هدفش برسانید.
رعایت این نکات بسیار بی آلایش می باشد ولی باعث میشود وب سایت شما بسیار توانمند خیس به سمت پیروزی پیش برود و سبب رونق تجارت شما شود.

سفارش می‌کنم: یادگرفتن ایجاد برگه ورود ماهر وردپرس
چرا وردپرس را برای طراحی وب شرکتی تعیین کنیم ؟


اکثر اوقات مشتریان مجموعه ساخت سایت نوا در هنگام آغاز به فعالیت این سوال را دارا هستند که چرا از وردپرس برای ساخت وب سایت شرکتی خویش به کارگیری کنیم. پاسخ این سوال بسیار معمولی و پر‌نور میباشد. سیستم مدیر محتوی وردپرس, یک کدام از توانا ترین, دوستداشتنی ترین و ماهر ترین سیستم های مدیر محتوا و راه‌اندازی وب سایت می‌باشد.

بروزرسانی های اخیر وردپرس در راستای ارتقاء اقتدار و تلاش و پشتیبانی بدون نقص لهجه فارسی آن توانسته می باشد رده بسیار بالاتری نسبت به بقیه سیستم های رئیس محتوی به آن دهد.

نکته بسیار مهم در وردپرس, مجانی بودن آن و تعداد بسیار زیاد افزونه های آن که قادر است هر امکانی را برای وب سایت مهیا سازد. بدون‌پول بودن وردپرس سبب ساز شده‌است تا هزینه پباده سازی و فعال‌ساز‌ی وبسایت به حد قابل توجهی کاسته شود. وردپرس از حیث امنیت و انعطاف پذیری نیز کلام نخستین را میان بقیه سیستم ها می زند. همین مورد ها گواهی محکمی می باشد بر استعمال از وردپرس در پباده سازی و فعال‌سازی وب سایت.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۹:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

با تارنما ساز پرتال، شما یک تارنما عالی خواهید داشت


با تارنما ساز پرتال، شما یک تارنما عالی خواهید داشت
در حالتی که قصد فعال سازی یک وبسایت را دارید، یک کدام از شایسته ترین مورد‌های شما، استعمال از تارنما ساز پرتال می‌باشد. تمام خصوصیات و اصول مهم ساخت سایت که درین نوشته‌ی علمی گفته شد، در وبسایت ساز پرتال رعایت شده‌است و شما میتوانید از کیفیت وبسایت خویش مطمئن باشید. اعتقادوباور نمیکنید؟ توصیه میکنم برای آنکه خیالتان شل شود، نوشته‌علمی 35 برهان برای تعیین وب سایت ساز پرتال را مطالعه نمائید.

طراحی سایت در مشهد

یا این که ابداً خودتان آستین‌ها را بالا بزنید و برای 14 روز پرتال را مجانی آزمایش نمائید. برای استارت کافی میباشد به برگه بسته ها و ارزش های طراحی وب با پرتال مراجعه‌کنید.

کلام پایانی
در صورتی قصد دارید در دنیای وب پیروز گردید، او‌لین گام داشتن یک سایت خوب میباشد. شما با رعایت نکات و اصولی که در اینجا گفته شد، صد رد صدً میتوانید یک وبسایت عالی داشته باشید. اینترنت سایتی که به شما یاری می‌نماید پرورش سریع‌تری را تجربه نمایید. ولی متاسفانه، بخش اعظمی از طراحان تارنما میباشند که به‌این نکات چندان توجهی ندارند و این زمینه می تواند به اتلاف وقت و هزینه شما سبب ساز شود. پس قطعاً وقت بگذارید، در امر این مورد ها داده ها پیدا نمایید و مطمئن گردید که طراح تارنما شما آن ها را رعایت میکند.

همینطور در حالتی که که هر سیرتکامل سوالی درخصوص آنچه اینجا گفته شد برایتان به وجود آمده می باشد، مطلقاً این سوال را از روش بخش نظرها با ما میان بگذارید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۶:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پیشگفتار ای بر طراحی وب شرکتی


پیشگفتار ای بر طراحی وب شرکتی
امروزه به جهت گستردگی و تنوع کار های اشخاص و بنگاه های کوچک و وسیع اقتصادی و طیف بسیار متنوع کالاها و سرویس ها قابل ارائه به اشخاص و مجموعه های متعدد، لزوم اجرا و پیاده سازی یک مقر آگهی بر بستر اینترنت ( طراحی وب سایت شرکتی ) که همواره قابل دسترس همگان باشد، بیشتراز پیش نمایان شده‌است.

طراحی سایت در مشهد

وبسایت ها ابزارهایی می باشند که فقط با اتصال به کانال گستره جهانی تمام اشخاص را در تمام نقاط عالم به یکدیگر متصل میسازند. کانال ای که به واسطه آن اشخاص صرفا با یک کلیک در اقصی نقاط عالم از کسب و فعالیت یکدیگر و نقاط ضعف و قوت آن با خبر میشوند.

در واقع این پیشرفت تکنولوژی می باشد که خیر صرفا موجب به کارگیری از تارنما ها در دنیای امروز شده‌است بلکه موجب اخلاق بخش اعظمی از کسب و شغل های متعدد و متنوع نیز شده‌است.

از طرفی فرایند رو به رویش به کار گیری از وب از سوی یوزرها نیز مزید بر علت شده‌است تا کسب و امور بیش تر از پیش از طراحی سایت شرکتی تحت عنوان ابزاری برای معرفی خویش به کار گیری نمایند.

 


انگیزه از طراحی سایت شرکتی چه میباشد؟
مهم‌ترین هدفی که هر وبسایت شرکتی دنبال می نماید در واقع معرفی یک کسب و عمل میباشد. کسب و کاری که شاید کوچک و به دور از دسترس دیگر افراد باشد ولی بوسیله تارنما خویش گزینه دقت طیف گسترده ای از یوزرها قرار خواهد گرفت. با پیاده سازی یک سایت مرزهای جغرافیایی شکسته خواهد شد و اشخاص، دیگر محدودیت وقتی و مکانی برای چشم شدن کسب و کارشان را نخواهند داشت.

امروزه دیگر سایت خیر تحت عنوان یک ابزار اول و ضروری، بلکه تحت عنوان یک ابزار لاکچری برای ارتقاء اعتبار آن کسب و فعالیت کلام های متعددی برای بیان کردن دارااست. ابزاری که موجب جلب اعتماد مشتریان بالقوه گردیده و آنها را به سوی کسب و عمل شما سوق می‌دهد.

با ارائه یک تارنما به مشتریان خیر فقط کالاها و سرویس ها خویش را به مردم معرفی خوا هیم کرد بلکه علم و داده ها خویش را به آنها نشان خوا‌هیم بخشید و اثبات خوا‌هیم کرد تا چه اندازه از علم روز جهان باخبر هستیم.

هنگامی که در تمام ساعتها شبانه روز با یک پشتیبانی قادر همواره در دسترس مشتریان باشیم اعتبار ما و اعتماد مشتریان به کسب و عمل ما ارتقا خواهد یافت و مسلما نسبت به کمپانی هایی که‌این پشتیبانی و یا این که اینترنت سایتی برای معرفی خویش ندارند قابل اعتمادتر خوا هیم بود.

اینترنت سایتی که به طور مداوم آپ دیت رسانی میشود نشان از احترام آن کمپانی به مشتریان خویش دارااست و اثبات می نماید مشتریان تا جه اندازه برای وی مهم و قابل احترام می‌باشند. به این ترتیب اعتماد مشتریان نیز جلب خواهد شد. اطلاعاتی که در چنگ مخاطبان کسب و فعالیت ما قرار می‌گیرد حتما می بایست آپ دیت بوده و اثبات نماید علم کمپانی بر شالوده دانش روز عالم پیش می رود. علاوه بر این آپ تو دیت رسانی تارنما بسیار راحت خیس از آپ دیت رسانی و ساخت تغییرات در گونه های دیگر ابزار های تبلیغاتی مانند کاتالوگ ها و بروشورها می باشد.

نکته مهمی که در‌این در بین دیده می شود این می‌باشد که حتی در صورتی نگرانی ما هزینه بر بودن طراحی سایت شرکتی نیز باشد بایستی بدانیم هزینه پباده سازی یک تارنما شرکتی تحت عنوان ابزاری قادر برای معرفی کسب و عمل شما، در دراز زمان بسیار به صرفه خیس از وقتی می‌باشد که کمپانی قصد داشته باشد در رسانه های دیگری مانند تلویزیون و غیره تبلیغ نماید. در واقع از بعدی دیگر تارنما شرکتی ابزاری برای تبلیغ کسب و فعالیت بنگاه های کوچک و وسیع به حساب آورده می شود.

طیف بسیار گسترده ای از مشتریان، پیشین از هر تصمیمی برای خرید و یا این که کسب داده ها راجع به چیزی که در ذهن دارا هستند آغاز به کاوش در وب و موتور های جستجو گر مانند گوگل می کنند. این مورد هر مدیری را ترغیب می سازد تا نسبت به پیاده سازی و باصرفه سازی یک وبسایت شرکتی با رعایت اصول و قواعد برنامه نویسی و سئو سازی اهمیت دهد.

همان گونه که تا قبل از این نیز تیتر شد انگیزه از طراحی وب سایت شرکتی عمدتاً هدف ها تجاری و بازرگانی می باشد. موسسات برای بودن در صحنه رقابت دربین کسب و شغل های گوناگون نیاز به یک سایت ماهر خواهند داشت. موسسه ها با طراحی وب شرکتی در واقع به تقویت مارک خویش یاری می‌کنند و سبب تداوم حیات آن مارک در صنعت می‌شوند. میتوان به جرئت داعیه کرد که یک وبسایت صرفا تیم ای از عبارات پیرامون عمل های آن کمپانی وجود ندارد بلکه نشان از تلاش تجاری و بازرگانی کمپانی میباشد که می‌تواند بوسیله تصاویر یا این که فیلم های متفاوت تجاری به تصویر درآید. با قراردادن رزومه مدیران و مثال های از پروژه های چیره اجرا گردیده بوسیله کمپانی، میتوان بسیار قدرتمندتر از رقبا ظواهر شد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۹:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن


نوشته ی علمی ۷ نکته قابل توجه در ساخت وب سایت در سال ۲۰۱۴ تدوین شده‌است. در صورتی زیاد با ساخت وب سایت شناخت ندارید در اولِ عمل مطالعه این نوشته ی علمی را به شما سفارش میکنیم. و در پایان برای مشاهده ورژن ۲۰۱۷ این نوشته‌علمی و بی نقص کردن داده ها و دوراندیشی بی نقص از ساخت وب سایت کافی هست بر روی لینک و پیوند ذیل کلیک فرمایید.

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

 

خطاها رایج و نکات مهم در ساخت سایت


پس از خرید هاست و دامنه متبوع برای فعال‌سازی تارنما تان و نصب سیستم مدیر محتوا ما یحتاج، قدم‌بعدی که پیش روی شماست پباده سازی قالب برای تارنما تان هست. زمانی کاربری وارد تارنما شما میگردد طراحی وب سایت شما او‌لین چیزی می باشد که اعتنا او‌را جلب می‌نماید. یک ساخت سایت خوشگل می‌تواند به استفاده کننده حس وقار و راحتی بدهد و او‌را مدتها در وب سایت شما نگه داراست ولی یک طراحی وب بی نظم در به عبارتی نگاه نخستین منجر انصراف استفاده کننده از پیمایش تارنما شما و خروج وی از تارنما میگردد.

طراحی سایت در مشهد

در‌این نوشته‌ی‌علمی نکات مهم در طراحی وب سایت گزینه بازنگری قرار می گیرد که اعتنا به آن برای همگی یوزرها ماهر و تازه کار لازم می‌باشد و میتواند جلوی اکثری از مشکلات را بگیرد.

تحت عنوان یک طراح وب سایت بایستی کاری نمایید که بازدید کننده در نگاه اولیه به استفاده کننده دائمی وب سایت شما تبدیل شود. در تحت تنی چند از نکات مهم در طراحی وب سایت را به شما معرفی خوا هیم کرد.

 

نکات مهم در ساخت وب سایت
۱- رنگ بندی :
در گزینش رنگ به هنگام طراحی وب بایستی دقت فرمائید. سایتی که در حالا پباده سازی قالب آن میباشید چه موضوعی داراست؟ وبسایت هایی که علمی و تحقیقاتی می باشند و بیش تر محتوی و مقاله ها در آن ها مهم هست می بایست رنگ بندی معمولی داشته باشند. مانند متن سیاه با دورنما سپید. چون استفاده کننده برهه زمانی متعددی در‌این تارنما ها برای قرائت مقاله‌ها وقت صرف می کند که رنگ بندی معمولی از خستگی دیده استفاده کننده خودداری مینماید.

البته در ساخت وب سایت های فروشگاهی و خدماتی بهتر می باشد از رنگ های بشاش و تند استعمال شود. خصوصا برای دکمه ها و نوشته های یگانه تا اعتنا مشتری برای کلیک کردن یا این که نام نویسی بیش تر جلب شود. به کارگیری از رنگ های تند تنها می بایست در بخش هایی از وبسایت باشد که قصد دارید اعتنا استفاده کننده جلب شود و در صورتی در تمامی جای وبسایت از رنگ های تند و با کنتراست بالا به کار گیری نمایید سبب ساز خستگی استفاده کننده و نارضایتی وی از طراحی وب سایت شما خواهد بود.

۲- سایز و دسته فونت :
یک کدام از دیگر از نکات مهم در ساخت سایت به کار گیری از فونت خوانا با اندازه مطلوب می‌باشد. زمانی کاربری وارد صفحه های تارنما شما میگردد می بایست بتواند به راحتی مطالب شمارا بخواند و نیازی به زوم کردن نداشته باشد و همینطور برای طراحی وب سایت خویش فونتی تعیین فرمایید که با کلیه مرورگرها سازش بی نقص داشته باشد و به طور صحیح اکران داده شود.

در صورتی‌که مطالب وبسایت شما بیش تر از اندازه ریز یا این که درشت باشد سود آن نارضایتی استفاده کننده و سوراخ وب سایت شما خواهد شد.

۳- منو ها و مسیریابی :
از سایر نکات مهم در طراحی وب بایستی به منوها و مسیریابی آسوده در وب سایت اشاره نمود. متاسفانه در اکثری از ساخت وب سایت های اهل ایران زمانی استفاده کننده می خواهد به بخش متبوع برود مبتلا سردرگمی می شود. مثلا یک وبسایت شرکتی که ورقه اختصاصی استخدام داراست ولی در منو های وب سایت بخشی به اسم استخدام نیست و استفاده کننده بعداز مراجعه به تارنما می بایست همگی صفحه ها وبسایت را پیرو بخش متبوع بگردد و یا این که بی اثر وبسایت را شکاف نماید!

شما بایستی کوتاه ترین مسیر را برای دسترسی استفاده کننده به مطالبتان هنگام ساخت وب سایت در لحاظ بگیرید. درصورتی که حجم مطالب زیاد هست می توانید از ۲ یا این که چندین منو متعدد به کارگیری نمائید و بخش بندی مطالب وبسایت را توسعه دهید تا یوزرها در کوتاه ترین روزگار ممکن به منظور خویش برسند.

همینطور می توانید در ردیف های کناری تارنما از بخش بندی های متفاوت به کارگیری نمایید و قسمتهای پر استفاده تارنما خویش را در آن قرار دهید. یک راه و روش دیگر برای بهبود مسیریابی تارنما قرار دادن نقشه وبسایت هنگام ساخت سایت هست. با به کارگیری از نقشه وبسایت بازدیدکنندگان با مراجعه به بخش نقشه تارنما می توانند خیلی ریلکس ورقه متبوع خویش را پیدا نمایند و وارد آن بشوند.

۴- تصاویر :
هیچ کاربری از دیدن یک وبسایت کم آب و بی روح لذت نخواهد موفقیت. برای قسمت های متعدد وب سایت از تصاویر دارای ربط و کیفیت بالا استعمال نمایید. این در ساخت سایت بسیار مهم هست زیرا استعمال از تصاویر هم مقررات مختص خودش را دارد.

تصاویر برای به کار گیری به هنگام طراحی وب بایستی خوب و با حجم معدود گزینش شوند تا سبب کاهش سرعت تارنما شما نشود. دقت فرمائید که سرعت وب سایت یک فاکتور مهم در سئو و با صرفه سازی وب سایت شما می‌باشد که بایستی از اولِ فعالیت طراحی وب تمامی جوانب را در حیث بگیرید.


سایز تصاویر هم می بایست متناسب با مقاله شما تعیین شود. برای یک نوشته ی علمی یک تصویر با اندازه میانگین (۶۰۰X400) کافی می باشد و برای منو ها و لوگوی تارنما از تصاویر با سایز کوچک هنگام طراحی وب سایت به کار گیری نمایید. استعمال از تصاویر بیش تر از حد پهناور در مطالب سبب سنگین شدن صفحه ها تارنما و در سود کاهش سرعت لود تارنما میگردد.


عملکرد فرمایید در صورتیکه مقاله ها طولانی مینویسید بدون شک از یک یا این که یک سری تصویر دارای ارتباط در ساخت وب سایت خویش به کار گیری نمایید زیرا تصاویر هم سبب ساز تنوع و رفع خستگی خواننده می شود و هم شعور مقاله را برای وی شل خیس می کند. یک تصویر مطلوب و دارای ارتباط گهگاه بیشتراز یک سری خط توضیح و متن به استفاده کننده در ادراک مقاله امداد می نماید. به فعالیت بردن تصویر مطلوب با مورد از سایر نکات مهم در طراحی وب می‌باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۶:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه طور می توانیم از YSlow به کارگیری کنیم ؟


چه طور می توانیم از YSlow به کارگیری کنیم ؟
همان گونه که در بخش گذشته گفته شد، برای به کار گیری از YSlow بایستی یکی طریق‌های ذیل را پیش بگیرید.

درصورتی که شغل شما طراحی وب می‌باشد، شاید شایسته ترین آیتم، نصب پلاگین‌ی YSlow روی مرورگر فایرفاکس یا این که گوگل کروم باشد.

طراحی سایت در مشهد
میتوانید از ورژن‌ی Node.js به کارگیری نمایید که فعال سازی و استعمال از آن به داده ها تخصصی بیشتری نیاز دارااست.
میتوانید از وب سایت‌های آنلاین( به عنوان مثال GTmetrix ) که از YSlow برای محاسبه وب سایت استعمال می‌نمایند، امداد بگیرید.
نمرات و امتیازات ارائه گردیده به وسیله YSlow چقدر دارای اعتبار می‌باشند ؟
نمراتی که YSlow به وبسایت شما می دهد، راهبرد‌های تارنما یاهو می‌باشند. با دقت به اعتبار و عمر این تارنما، نمرات ارائه گردیده، از اعتبار بالایی برخوردار می باشند. با این اکنون ضمانتی نیست که‌این نمرات در تارنما گوگل نیز به همین صورت احتساب یا این که در حیث گرفته شوند.

به هر حالا، باز‌بینی وبسایت با استعمال از این سیستم، قادر است برخی اشکالات که ممکن می باشد از لحاظ شما نهفته باقیمانده باشند، را آشکار نماید و باعث شود تا بعضا نکات موثر در خصوص ساخت سایت باصرفه و سریع را بیاموزید.

آیا لازم میباشد همه مورد ها بیان شده بوسیله YSlow را اجرا کنیم ؟
انجام همه مواقعی که در YSlow به شما سفارش می شود لازم و ضروری وجود ندارد. به علاوه ممکن می باشد انجام دادن همگی این مورد ها در فعالیت نا ممکن یا این که بسیار خلل و پرهزینه باشد. براین اساس تا جایی که میتوانید بدین راهبرد‌ها دقت نمائید و آنها‌را اجرا فرمائید اما در حالتی‌که بعضی موردها به عوارض متفاوت قابل انجام نیستند، جای نگرانی وجود ندارد.

مثلا ممکن میباشد تغییر تحول مکان فولدر‌های جاوااسکریپت تارنما شما به جهت سعی یگانه آن منجر شود تا وبسایت به صورت آیتم انتظار عمل نکند. یا این که ممکن می باشد کاهش حجم تصاویر در یک وب سایت آتلیه عکاسی، آن چیزی که شما میخواهید نباشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۷:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

UX و UI در ساخت وب سایت چه چیزی است و چه کاربردی دارااست ؟


UX و UI در ساخت وب سایت چه چیزی است و چه کاربردی دارااست ؟
Aranik۱۳۹۸-۰۵-۰۲ فارغ از دیدگاهدر طراحی وب
میشود عزیزان این نوشته‌علمی در مورد UX و UI در ساخت وب سایت و کاربرد های UX و UI قراره به شما داده ها بده .

طراحی سایت در مشهد

UX و UI در طراحی وب سایت چه است؟
با مقداری تحقیق و اعتنا روی وب سایت هایی که مخاطبای بیشتری دارا هستند مثل تارنما خبر‌ها یا این که دکان های اینترنتی به‌این فیض می‌رسیم که طراحان تارنما چندین خصوصیت گوناگون در طراحی وب سایت رعایت می کنند که سبب ساز برخورد مثبت یوزرها می گردد. این مشخصات عبارتند از زیبایی مخصوص و احساس رضایت یوزرها از تارنما و تجهیزات تارنما.

هنگام ساخت سایت بوسیله اشخاص مبتدی و تازه کار یا این که غیر کارشناس که داده ها جامعی درمورد طراحی وب سایت ندارند ادراک اصطلاحات یگانه طاقت فرسا می باشد.از گزاره این اصطلاحات در طراحی وب سایت UX و UI هستند که هرکدام معنای متفاوتی دارا‌هستند. جذاب هست بدانید از دید شغلی برخی طراحان تارنما UX Designer و بعضا دیگر UI Designer نامیده میگردند.

UX چه می باشد؟
در مجموع UX مخفف User Exprince Design در معنای خلق و خوی و برخورد استفاده کننده نسبت به وبسایت و یا این که کالای جانور در وب سایت میباشد. UX Designer ها همت دارا‌هستند با طرز های گوناگون احساس رضایت را در یوزرها تولید نمایند به عبارت دیگر پباده سازی UX هر جور ارتباطی فی مابین مشتری و ارائه دهنده مال می‌باشد که به کار گیری از وب سایت را سهل و آسان خیس میکند.

UX تجربه استفاده کننده و اثر متقابل بشر و کامپیوتر هست ، که سبب ساز شعور استفاده کننده از حیث جنبه های عملی و تجربی و مفید سیستم و آسانی در به کارگیری است. وظیفه طراح وب سایت تولید محیطی دلنشین برای یوزرها تارنما میباشد. طراح وب سایت می بایست احساسات و هیجانات استفاده کننده را نسبت به وب سایت و یا این که کالای جانور را خوب بشناسد و محیطی را پباده سازی نماید که همگی این احساسات و هیجانات تحریک نماید. طراح وب سایت مهم ترین عضو مجموعه شما می باشد که میتواند تاثیر مثبت و یا این که منفی روی کسب و فعالیت شما بگذارد.

یک نمونه بی آلایش در امر UX
در ساخت سایت می بایست از همگی تجهیزات به کار گرفت تا شم رضایتمندی استفاده کننده هنگام استعمال از وبسایت شمارا جلب نماید. ساخت این شم تماما به طراح UX شما بستگی داراست. امروزه هر سایتی برای پیروزی به طراح UX نیاز داراست.

مثلا هنگام خرید از یک مغازه اینترنتی در شرایطی که استفاده کننده سریعتر به فیض دلخواد خویش رسد بی تردید شم رضایتمندی بیشتری از وبسایت شما خواهد داشت.هر چقدر این عمل ریلکس خیس باشد شما دارنده یک طراح UX غالب میباشید. در فیض یک طراح UX دقت بیشتری به رضایت استفاده کننده دارااست.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۵:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وب ریسپانسیو به چه معناست؟


این نوشته ی علمی به مراد یادگرفتن سریع ریسپانسیو سازی وبسایت (responsive) تاسیس شده است و شما در انتهای این نوشته‌ی علمی در خواهید یافت که چه طور میتوانید در کمترین روزگار ممکن سایت خویش را ریسپانسیو کنید.
چه‌گونه یک تارنما ریسپانسیو ساخت کنیم

طراحی سایت در مشهد
در تیتر این نوشته‌ی‌علمی ما بدین معنی اشاره نمودیم که با استعمال از فراگیری های این مقاله شما خواهید توانست در چندین دقیقه یک تارنما ریسپانسیو تولید فرمائید. پس یکی‌از خصوصیت های متمایز این مقاله صرفه جویی در حین می باشد !

ما بر روی عهد خویش میمانیم و به شما حافظه میدهیم که در حین کوتاهی (کمتر از ۳۰ دقیقه) سایت ریسپانسیو خویش را تولید فرمایید. پس بیایید سوای اتلاف وقت به سراغ مطالی که سئو روز فراهم کرده برویم.

طراحی وب ریسپانسیو به چه معناست؟
تصویر ذیل را ببینید:

فراگیری responsiveهدف ما ساخت یک برگه یا این که یک وبسایت شبیه چیزی که در تصویر مشاهده میکنید می‌باشد. در پایان این فراگیری ابتدایی CSS ریسپانسیو کردن وبسایت شما یاد خواهید گرفت که چه طور برگه ای شبیه کاغذ اکران داده گردیده در عکس تولید کنید. شاید به لحاظ شما ساخت یک کاغذ شبیه ورقه بالا عمل بی آلایش ای باشد ولی مساله مهم آن میباشد که کاغذ ای که شما درین تصویر مشاهده مینمایید ریسپانسیو هست و در صورتیکه شما آن را بر روی تلفن همراه خویش بار گذاری نمائید تصویر تحت را مشاهده خواهید نمود:

 

این بدان برهان می باشد که کاغذ اکران داده گردیده در تصویر ریسپانسیو می باشد و خودش را با اندازه ورقه اکران هر دستگاهی که استفاده کننده برای مراجعه به وبسایت به کارگیری کند تطبیق میدهد.
شما می‌توانید با به کار گیری از قاب ورک Foundation به آسانی چنین اینترنت سایتی تولید کنید. این فقط یکی قابلیت و امکان های بی شمار قاب ورک Foundation می باشد و شما با دانلود و نصب آن می‌توانید از اکثری قابلیت و امکان های دیگری این کادر ورک سود مند شوید.
برای استعمال از امکان های این قاب ورک شما بایستی در آغاز آن را دانلود فرمائید.

دانلود فولدر

بعد از دانلود کردن پوشه دانلود گردیده را آنزیپ (Unzip) نمائید و محتویات آن را در یک فایل معین قرار دهید. شما بایستی در پوشه لیستی شبیه آنچه در تصویر پایین مشاهده میکنید، بیابید.

 

انگیزه کلی ما این می باشد که یک تارنما تولید کنیم که در آن المان های اصلی مثل Header ، Body، Sidebar و Footer وجود داشته باشند.

 

قدم نخستین: یادگیری مفاهیم ابتدایی در رابطه قاب ورک Foundation
خب ما میخواهیم چیزی مشابه به ساختار بالا را در تارنما خویش تولید نماییم. البته پیش از هر کاری ما می بایست بتوانیم چنین ساختاری را با گویش HTML تولید کنیم. خب این عمل بسیار بی آلایش هست. البته نیاز به آن دارااست که شما با تولید این Layout یا این که چینش کاغذ در Foundation شناخت داشته باشید. خب در‌این قاب ورک ورقه به ۱۲ ردیف متفاوت قسمت بندی شده‌است که‌این ۱۲ ردیف در کنار هم پهنای کلی کاغذ را تشکیل می‌دهند. شما می‌توانید در کدهای خویش انتخاب فرمایید که میخواهید سطری داشته باشید که دارنده پهنایی برابر با تمام ۱۲ ردیف باشد و یا این که پهنای کمتری داشته باشد. برای مثال پهنای آن برابر با ۶ ردیف یا این که اضافه باشد. خب در‌صورتی‌که شما کدی به صورت ذیل بنویسید یک سطر با پهنای ۱۲ ردیف تولید خواهید نمود:


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۸:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکات تغییر تحول قالب

نکات
تغییر تحول قالب
به عنوان یک وردپرس کار ممکن است روزی ناچار به تغییر قالب وب وب سایت خویش شوید . شاید بخواهید به تیتر یک طراح سایت، به دلایلی که می تواند ناکارآمدی تم فعلی سایت تان باشد، قالب اینترنت تارنما خویش را تغییر‌و تحول دهید .

طراحی سایت در مشهد

یک
قالب خوب می بایست دارنده ویژگی های زیر باشد: دست کم به برهه زمانی 3 سال خوب فعالیت کند، شما نمی توانید هر شش ماه یک توشه قالب خویش را عوض نمایید چرا که این فعالیت برای شما هزینه و اتلاف وقت را در پی دارااست .
به راحتی به روز رسانی شود، بخش اعظمی از قالب ها با هر بروزرسانی به هم می ریزد .
به راحتی بتوان تغییراتی را در قالب اعمال کرد، چرا که در چهره عدم انعطاف پذیری قالب، مجبور خواهید بود، آن را ردوبدل کنید .
قالب وردپرس جدید از لحاظ کدنویسی بهینه باشد، تا هم سرعت بار گذاری آن و نیز سئو وبسایت عالی باشد، تا بواسطه آن مشتریان خود را از دست ندهید .
دارای پشتیبانی فوق العاده ای باشد، چرا که بدون پشتیبانی کسی پاسخگوی خلل ها قالب وب سایت شما نخواهد بود .
طوری پباده سازی گردیده باشد که شما نیازی به درک کردن سیستم و کارکرد وردپرس نداشته باشید .
یک قالب وردپرس خوب می بایست دارنده خصوصیت های نامبرده باشد در غیر اینصورت، شما روزی مجبور می باشید قالب خویش را تغییر‌و تحول دهید . در صورتیکه از قالب فعلی خویش ناراضی می باشید و تصمیم به تغییر و تحول آن، گرفتید نکات ذکر شده را در قالب نو مدنظر قرار دهید .

ممکن است تا به درحال حاضر قالب وردپرس خود را تغییر تحول نداده باشید، زیبایی وردپرس این است که تغییر قالب ها در آن به راحتی قابلیت و امکان پذیر می‌باشد . ولی این کمی اغراق می باشد که بگوییم با یک‌سری کلیک می توانید تم اینترنت تارنما خویش را تغییر و تحول دهید و پاره ای بیش از آن وقت شما را خواهد گرفت .

ابزار وردپرس در این مقاله همت دارااست هر آنچه پیش از تغییر تحول قالب وردپرسی بدان نیاز دارید را قدم به گام برای شما بازگو کند، پس با ما یاور باشید .

1-
از تغییراتی که در تم فعلی خود ساخت کرده اید یادداشت برداری کنید یادداشت
برداری از تغییرات تم فعلی یادداشت
برداری از تغییرات تم فعلی
گهگاه پیش می آید، برای تولید یک محرمانه تغییرات در قالب اینترنت سایت، کد هایی را به رویکرد های متفاوت و در مکان های مختلفی از قالب برای مثال در فایل functions .php یا این که پوشه دیگری وارد می کنیم، این تغییرات چون صرفا یک بار ایجاد شده می باشد ممکن است به بیماری آلزایمر سپرده شود .

پیش از اقدام برای تغییر و تحول قالب، به طبع به فایل های گوناگون قالب رمز بزنید و تغییراتی را که اعمال کرده اید را یادداشت فرمایید .تا در قالب جدید آنان را هم وارد فرمائید و یا قالبی را برگزینید که از این خصوصیت ها پشتیبانی نماید .

سرعت لود یا این که بارگزاری قالب فعلی را نیز ارزیابی نمائید و مشاهده کنید که بارگزاری صفحه ها قالب فعلی چه میزان بازه می برد تا با قالب تازه مقایسه کنید(به خاطر داشته باشید که کلیه ی صفحه های را نظارت نمائید خیر صرفا صفحه ی در آغاز را) . وب سایت های متعددی وجود دارا هستند که به چهره آنلاین سرعت صفحه ها وب وب سایت شما را تخمین می زنند .

2-
حواستان به سایدبار های وبسایت باشد سایدبار
های سایت سایدبار
های سایت


قبل از تغییر‌و تحول دادن قالب وردپرسی ، در نظر داشته باشید که در‌صورتی‌که در قالب فعلی شما از ساید توشه ها به کارگیری می کردید، قالب نو نیز از ساید بارها و ابزارک های مورد حیث شما پشتیبانی نماید .

ابزراک ها و ساید بارها دو المان مهمی می‌باشند که اکثری از کاربران در وب سایت خود از آن‌ها استعمال می کنند، چرا که سفارشی کردن وب وب سایت با به کار گیری از آن‌ها فراوان ساده هست .

اکثر وقت ها یوزرها دوست دارند که سایتشان دارای سایدبار و ابزارک باشد چرا که می توانند در آن تصاویر، متون سفارشی، لینک ها و تبلیغات و ابزارک های دلخواه را قرار دهند .

پس در شرای از قالبی با این ویژگی ها به کار گیری می کنید، در حیث بگیرید که قالب جدید هم از این خصوصیات پشتیبانی کند . چرا که در غیر این صورت همه ی این خصوصیت ها را از دست خواهید بخشید . در‌صورتی‌که این خصوصیت ها برای شما اهمیت ندارد، از این سطح به راحتی عبور فرمایید .

در‌صورتی‌که قالب شما از سایدبار پشتیبانی می کند مطلقا تغییراتی را که در فولدر sidebar .php قالب قبلی اعمال کرده اید، در پوشه ذی‌ربط در قالب نو نیز اعمال کنید .

3-
فراموش نکنید کدهای جایگذاری شده در تم فعلی را در تم نو انتقال دهید انتقال
کدهای جایگذاری شده انتقال
کدهای جایگذاری شده
بخش اعظمی از طراحان وب و صاحبان اینترنت وبسایت های وردپرسی از سرویس Google Analytics و یا خدمت های دیگری برای رصد اینترنت وبسایت خود به کارگیری می کنند . برای به کارگیری از این ابزارها، بایستی قطعه کدی(این قطعه کد، کد ردیابی نامیده می شود) را در مکان هایی از قالب قرار دهید . که این عمل به یک‌سری راه می تواند انجام بگیرد .

بخش اعظمی از کاربران پوشه مربوط به مکان قرار گیری کد را (مثلا footer .php و یا این که header .php و …) باز می کنند و قطعه کد را در آنجا به صورت مستقیم وارد می نمایند . علاوه بر کد ردیابی، برای اضافه کردن بعضی خصوصیت های جدید به تم هم کد ها را به پوشه های قالب بیش تر می نمایند . اساسا این اشخاص از به کارگیری پلاگین ها برای اعمال کدها به قالب گریزان می‌باشند .

ممکن می باشد قالب شما مکان هایی را برای قرار دادن کدها، مثل کد مربوط به تبلیغات در حیث گرفته باشد . ولی کاربرانی نیز می باشند که برای این کار از افزونه های خاصی فایده می مارک .

در هر حالا شما قسمتی از هر کدام از این اشخاص باشید، در هنگام تغییر‌و تحول تم وب وب سایت خویش فراموش نکنید که کد های مازاد خویش را به قالب نو نیز بیافزایید . چرا که بخش اعظمی از کاربران این را به آلزامیر می سپارند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۴:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)