مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

باصرفه سازی دامین برای بالا بردن در حاصل گوگل


مسلما برایتان اتفاق افتاده که هنگامی در پی یک رستوران،نماینده قانونی، فیلم و … میباشید در گوگل کاوش فرمائید. مسلما شما هم روی اولی فیض ای که گوگل اکران می‌دهد یا این که نهایتا بر لینک و پیوند های برگه اولیه کلیک میکنید.

طراحی سایت در مشهد

این زمینه خویش به تنهایی بیان گر اهمیت ارتقا سکو در جستجوی گوگل میباشد. هر چه سکو تارنما شما در جستجوی گوگل بهتر باشد کلیک های بیشتری خواهید گرفت، در فیض درآمد بیشتری هم خواهید داشت.

در سالیان اخیر گوگل با الگوریتم های متعددی سعی بر در دست گرفتن کیفیت وب سایت ها نموده و برای این که اسپمر ها و مشابه ساز ها نتوانند از این الگوریتم ها سوء به کار گیری نمایند، شیوه عمل آنها‌را به طور بدون نقص بیان نکرده هست.

علی رغم این مسئله متخصصان سئو و باصرفه سازی در طی سالهای اخیر صد ها ترازو که در ارتقاء جایگاه در جستجوی گوگل موءثر می باشند را مطرح کردند که‌این میزان ها نیز دایم در هم اکنون تغییر‌و تحول و بروز شدن میباشند. این قضیه یکی‌از عارضه ها پیچیده ماندن سئو میباشد.

ما درین نوشته ی علمی تلاش کردیم چند از ترازو هایی که دانستنشان برای ارتقا سکو در جستجوی گوگل لازم میباشد را گردآوری کنیم.

این ترازو ها از گونه بندی هایی مانند باصرفه سازی دامین و با صرفه سازی صفحه ها تعیین گردیده اند. آنچه در‌پی خوا هیم اظهار‌کرد، بی تردید برای ارتقاء درجه در جستجوی گوگل به کارتان خواهد آمد، پس با ما هم پا باشید.

باصرفه سازی دامین برای بالا بردن در حاصل گوگل
با لغات کلیدی، اسم دامین را با صرفه فرمایید
در‌حالتی که می‌خواهید یک وبسایت با صرفه داشته باشید اولیه کاری که می بایست انجام دهید این می‌باشد که برای دامنه تان نامی مطلوب گزینش نمائید مشتمل بر لغات کلیدی مطلوب با کسب و فعالیت شما باشد. جستن لغت ها کلیدی برای سایتتان می‌تواند طاقت فرسا و پیچیده باشد. برای این فعالیت می بایست لغات کلیدی مربوط به کسب و فعالیت خودتان را بیابید و آنهایی را که جستجوی متعددی دارا هستند ولی رقابت یه خرده روی آنهاست تعیین فرمایید.

حالا نکته اینجاست که درصورتی که بخشی از لغات کلیدی تان را در اسم دامنه به کار گیری نمائید به ارتقا درجه در جستجوی گوگل، برای آن عبارت یا این که کلمات یاری متعددی خواهد کرد. به عنوان مثال چنانچه میخواهید سایتی برای فروش تلفن همراه داشته باشید، استعمال از کلمه و واژه Mobile در دامنه تان، می‌تواند امتیازات مثبتی برایتان به یار و همدم داشته باشند.

نکته: در شرایطی که اسم دامهنه خویش را تا قبل از این تعیین کردید و خریده اید، تغییر و تحول آن ضرورت ندارد. البته در صورتی هنوز دامنه تان را تثبیت نکردید، قطعا به‌این نکته اعتنا نمائید.

دامنه تان را کوتاه تعیین نمایید
هنگامی می‌خواهید یک دامنه گزینش و خریداری فرمایید، عملکرد فرمایید کوتاه ترین آن‌ها را تعیین فرمایید. این نکته به خیال و خاطر آن می باشد که گوگل، یو ار ال های معمولی، رمز راست و کوتاه را ترجیح می‌دهد. این را هم به خاطر داشته باشید که هر چه حروف دامنه تان پیچیده خیس و طولانی تر باشد، پی بردن و یادآوریشان برای استفاده کننده نیز خلل خواهد بود.

ساب دامین ها را بدیهی و با صرفه نگه دارید
ساب دامین ها، معمولا برای تولید یک بخش جداازهم از دامنه مانند یک مارک، یا این که یک مغازه و… استعمال می‌شوند. به عنوان مثال برای دامنه example.com ، ساب دامین blog.example.com را مشاهده می‌کنید، که برای منقطع کردن بخش بلاگ وب سایت از بخش فروشگاهی آن میباشد. اما همگی وب سایت ها دارنده ساب دامین نمی باشند.

داده ها WHOIS دامنه تان را در چنگ عموم بگذارید
پروتکل تثبیت و یافتن منابع مختلفی که به یک تارنما دارای ربط هست WHOIS اسم داراست. به عنوان مثال شما می‌توانید در آن به جستجوی دامنه و داده ها تماس صاحب و مالک امتیاز آن بپردازید. شما تحت عنوان هر کس صاحب و مالک دامنه هست، می‌توانید این داده ها را از دسترس عموم بیرون فرمایید، ولی سفارش ما این می‌باشد که‌این عمل را انجام ندهید. در شرایطی که داده ها WHOIS دامنه را نهفته فرمائید، شاید برای گوگل اینطور به لحاظ بیاید که شما در درحال حاضر انجام فعالیت غیر مجاز می باشید.

برای میزبانی سایتتان شایسته ترین هاست را گزینش فرمایید
هاست تارنما قادر است نقش مهمی برای ارتقا درجه در جستجوی گوگل ایفا نماید. اگرچه هاست ها ظاهرا یکسان به لحاظ می رسند و پکیج های مخشص و بها های یکسانی دارا‌هستند ولی بایستی بدانید گزینش شما در رابطه هاست روی مرتبه تان در جستجوهای گوگل تاثیر خواهد گذاشت. به صورت نمونه، در بدترین فرض جان دار، در حالتی که هاستتان مشکوک به عمل های خرابکارانه باشد، اعتبار دامنه شما نیز خدشه دار خواهد شد.

در صورتیکه جدا و وصل شدن هاست شما زیاد باشد، این زمینه روی منزلت سایتتان تاثیر منفی خواهد گذاشت، تا آن جا که ممکن می باشد، وبسایتتان مدتی ابدا در نتیجه ها کاوش ظواهر نشود.

وبسایتتان را محتاطانه منتقل نمائید
احتمال این که به هر دلیلی در یک زمان قصد به انتقال سایتتان به یک دامنه یا این که هاست نو بگیرید بسیار زیاد میباشد. حتی شاید تصمیم بگیرید سایتتان را مجددا پباده سازی و فعال سازی نمایید، درین موقعیت، بایستی با شناخت بدون نقص به اصول سئو خلق فرمائید تا موجب سردرگمی پایشگر ها نشوید، چون ممکن می باشد آنها دو ورژن از وب سایت شمارا شناسایی نمایند. در‌این حالت آنها می‌پندارند شما از محتوای تکراری به کار گیری کردید یا این که دنبال صفحاتی بگردند که به هیچ وجه وجود ندارند و اعتبار سایتتان ذیل سوال برود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۲:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تکثیر مطالب بعد از تایید مدیریت در وردپرس


در‌این حالت عدم حضور یک کمپانی درین صحنه رقابت و در وضعیتی که رقبا روز آپدیت عمل ها و خصوصیت های پررنگ خویش را پررنگتر می کنند، در واقع حیف کردن مشتریان بالقوه کمپانی میباشد. بعضا سایت ها حتی پا را بالاتر گذارده و مقام گروه فروش و حتی سرویس ها بعد از فروش را به خویش اختصاص می‌دهند و پروسه معرفی مال و فروش آن را از در آغاز تا آخر به شایسته ترین وجه انجام می دهندو به این ترتیب دیگر نیازی به مجموعه فروش نخواهیم داشت. هنگامی که یک کمپانی با ساخت وب سایت شرکتی بتواند در میان مشتری بالقوه و کسب و عمل خویش رابطه و تعامل ساخت نماید تبدیل به یک مزیت رقابتی خواهد شد. مزیتی که شاید رقبا با در نظرنگرفتن آن ضررهای بزرگی را متحمل شوند.

طراحی سایت در مشهد

با اعتنا به تمام این موردها لازم می باشد تا ضرورت وجود یک سایت شرکتی تحت عنوان یک سرمایه برای کسب و شغل های گوناگون بیشتراز پیش تشریح شود. موردها تحت از مهم ترین مواقعی میباشند که اثبات می‌کند تمام شرکت های و کسب و امور نیاز به یک سایت شرکتی برای معرفی خویش دارا‌هستند.

لازمات طراحی سایت شرکتی

لازمات در ساخت وب سایت شرکتی
پیش از اینکه قصد به فعال‌ساز‌ی تارنما برای کمپانی و یا این که کسب و عمل خویش بگیریم لازم می باشد به سوال های تحت جواب دهیم؛

چرا نیاز به طراحی وب برای کسب و عمل خویش دارید ؟
آیا وبسایت شما تنها جنبه نمایشی دارید یا این که می‌خواهید با داشتن آن بهره فروش خویش را ارتقا دهید؟
آیا ساخت سایت شما فقط جنبه معرفی کمپانی را داراست ؟
آیا به اندیشه ساخت سایت مغازه آنلاین می باشید و می‌خواهید از روش آن تولیدها خویش را مستقیما به مشتری عرضه نمایید ؟
اینها سوالاتی می باشد که قبلی از هر پباده سازی و فعال‌سازی وب سایت شرکتی پیش میاید, بهتر میباشد نخستین انگیزه خویش را به طور کاملً معلوم فرمایید تا در هنگام پیشنهاد ساخت سایت شرکتی و آن‌گاه در گیر خلل نشوید. توصیه می‌کنم گذشته از تصمیم گیری صد رد صد با مشاورین ساخت سایت آهنگ تماس حاصل نمایید تا بتوانند شما‌را بهتر موعظه نمایند.

نکات شایان توجه در فعال‌ساز‌ی وب سایت شرکتی
بعداز تصمیم گیری راجع به فعال سازی وب سایت شرکتی خویش, درحال حاضر نوبت به نکات شایان توجه و دارای اهمیت می باشد, اعتنا به‌این نکات باعث می گردد تا تارنما شما بهتر و حاذق استارت به عمل نماید و در لحاظ یوزرها اضافه آیتم دقت قرار بگیرد. بعضی از این نکات عبارتند از؛

بی تردید برای کسب و فعالیت خویش تارنما منحصر فعال سازی نمایید و بدنبال وبسایت های فراهم نباشید.
در هنگام پباده سازی گرافیکی وبسایت, بهتر می باشد از طیف رنگی مطلوب استعمال فرمائید. میتوانید این عمل به تیم پباده سازی موزیک بسپارید.
در هنگام کدنویسی رعایت اصول و قواعد و استاندارد ها بسیار مهم میباشد.
قطعا برای وب سایت خویش از کدنویسی برخورد گرا (Responsive) فایده بگیرید. این دستور منجر می‌شود تا تارنما شما در تمام پلتفرم ها و با هر سایزی قابل مشاهده باشد.
بروزرسانی تارنما را فراموش نکنید. خبرها, مقاله‌ها, محصول ها و… میتواند به پویایی و زنده بودن تارنما یاری دهد.
به‌دنبال کناره نباشید.
از اسکن کردن مطالب دیگر تارنما ها مستقل و غیروابسته دوری کنید که جز خسارت و افت مرتبه برای شما هیچ سودی ندارد.
استفاده کننده را خیلی سریع و بی آلایش به هدفش برسانید.
رعایت این نکات بسیار بی آلایش می باشد البته باعث می‌گردد وب سایت شما بسیار توانا خیس به سمت پیروزی پیش برود و سبب ساز رونق تجارت شما شود.

توصیه می‌کنم: تکثیر مطالب بعد از تایید مدیریت در وردپرس
چرا وردپرس را برای طراحی وب شرکتی تعیین کنیم ؟
چرا وردپرس در ساخت سایت شرکتی

اکثر اوقات مشتریان تیم ساخت وب سایت موزیک در هنگام آغاز به عمل این سوال را دارا‌هستند که چرا از وردپرس برای ساخت وب سایت شرکتی خویش به کارگیری کنیم. پاسخ این سوال بسیار بی آلایش و پر‌نور می باشد. سیستم رئیس محتوی وردپرس, یک کدام از کارکشته ترین, دوست داستنی ترین و ماهر ترین سیستم های مدیر محتوا و فعال‌سازی وب سایت می باشد.

بروزرسانی های اخیر وردپرس در راستای ارتقاء توان و همت و پشتیبانی بدون نقص گویش فارسی آن توانسته هست منزلت بسیار بالاتری نسبت به بقیه سیستم های مدیر محتوی به آن دهد.

نکته بسیار مهم در وردپرس, بدون پول بودن آن و تعداد بسیار زیاد افزونه های آن که قادر است هر امکانی را برای تارنما مهیا سازد. بدون‌پول بودن وردپرس سبب ساز شده‌است تا هزینه پباده سازی و فعال سازی وبسایت به حد قابل توجهی کاسته شود. وردپرس از لحاظ امنیت و انعطاف پذیری نیز کلام اولیه را دربین بقیه سیستم ها می زند. همین مورد ها گواهی محکمی می باشد بر استعمال از وردپرس در پباده سازی و فعال سازی وبسایت.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۷:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکاتی که باید در هنگام طراحی سایت رعایت کرد


۵ – فرم تماس :
داشتن فرم تماس بی آلایش برای برقراری رابطه استفاده کننده با شما از سایر نکات مهم در طراحی وب به حساب آورده می شود. یک قسمت فراموش گردیده در طراحی وب وجود بخش تماس با ما و داده ها تماس می‌باشد. فکر کنید که استفاده کننده وارد وبسایت شما گردیده و به فرآورده یا این که سرویس ها شما عشق و علاقه مند می‌باشد و نیاز داراست برای کسب داده ها بیش تر با شما از روش پست الکرونیکی یا این که تلفن در تماس باشد.

طراحی سایت در مشهد

قرار دادن داده ها تماس در نصیب قابل روئت کرد و بالایی وب سایت از دو جهت به شما یاری مینماید :

سبب اطمینان استفاده کننده از عمل شما می شود : زمانی یک وب سایت خدماتی داده ها ارتباط تلفنی یا این که نشانی و آدرس اینترنتی خویش را در وب سایت قرار می‌دهد در مقایسه با بقیه وب سایت ها که صرفا یک نشانی اینترنتی قرار داده اند یا این که به هیچ عنوان بخش تماس ندارند بسیار قابل اعتماد خیس هست.
سبب ساز فروش اضافه میگردد : در سایتی که یوزرها می‌توانند به راحتی با شما رابطه برقرار نمایند و همه داده ها تماس شما پیش روی آنهاست طبیعتا فروش بیشتری انجام خواهد شد چون استفاده کننده اعتماد بیشتری به شما خواهد داشت.
سایتی که هیچ داده ها تماسی از خویش ارائه نمیکند در جلب اعتماد مخاطبان نا غالب خواهد بود و در سود فروش و سوددهی آن تا حد چشمگیری کاهش خواهد یافت. تنظیم فرم تماس برای تولید اعتماد میان مشتری و شما از سایر نکات مهم در ساخت وب سایت میباشد.

۶ – سرعت وب سایت :
یک قسمت بسیار مهم هم در طراحی وب و هم در بخش سئو و باصرفه سازی وب سایت مرتبط با سرعت وبسایت شما می‌شود. بخش شالوده و اساسی مرتبط با سرعت تارنما گزینش یک هاست مطلوب و آن گاه به کار گیری از کانال های توزیع محتوی یا این که CDN هست.

بعداز این پروسه بقیه مسائل مربوط به تارنما شما مرتبط با دسته طراحی وب و برنامه نویسی آن هست که شما مطلقا می بایست رعایت فرمائید که در غیر این فیس هر چقدر مطالب اثرگذار و کاربردی ارائه نمایید البته وبسایت کندی داشته باشید سکو نیکی در حاصل جست و جو نخواهید داشت. سرعت وبسایت جز نکات مهم در ساخت وب سایت هست که مدام بایستی زیر حیث قرار گرفته شود.

رعایت موارد ذیل به هنگام طراحی وب به شما در ارتقاء سرعت وبسایت یاری خواهد کرد :

به کار گیری دست‌کم از Java و CSS به هنگام طراحی وب سایت :
در صورتی‌که نیاز دارید در وبسایت خویش از کدهای جاوا به هنگام طراحی وب سایت به کار گیری نمائید تلاش نمائید این کدها را به انتهای صفحه های تارنما منتقل نمائید تا در هنگام بار گذاری شدن وب سایت سبب ساز سنگین شدن وب سایت نشود.

همینطور در تایپ کردن CSS ها به هنگام طراحی وب عملکرد فرمایید همه متغیر ها را در یک یا این که دو فولدر قرار دهید و از ساختن یک‌سری فولدر CSS برای قسمت های متعدد وب سایت دوری کنید زیرا سبب ساز کندی بیشتراز حد وبسایت خواهد شد

به کار گیری استاندارد از چندرسانه ای به هنگام طراحی وب :
طبیعی میباشد که در همه طراحی وب سایت ها از تصاویر و حتی فیلم برای پر‌نور خیس کردن قضیه و انتقال بهتر مقاله به استفاده کننده به کار گیری می‌گردد. البته این استعمال می بایست در توان استاندارد باشد. در صورتی‌که از فیلم در مقاله ها خویش استعمال می کنید همت نمائید حجم قابل قبولی داشته باشد تا سریعتر بارگذاری شود و همینطور تصاویر تارنما را تا جایی که می توانید معدود حجم فرمایید.

کارایی فرمائید مولتی مدیای مصرف شده به هنگام ساخت سایت را بر روی هاست خودتان قرار دهید و به منابع فرنگی پیوند ندهید. برای مثال شما در نوشته‌علمی خویش تصویری قرار داده اید ولی آن تصویر روی هاست دیگری قراردارد و شما صرفا آن را در وب سایت خویش پیوند نموده اید.

پس هر توشه کاربری بخواهد آن نوشته‌علمی را مطالعه نماید می بایست پوشه تصویر از وبسایت دیگری بار گذاری شود که در شرایطی‌که آن وبسایت بیرون از دسترس باشد مرورگر زمانه متعددی برای بار گذاری کردن تصویر وقت صرف می کند که سود آن کاهش چشمگیر سرعت وب سایت شماست. به همین برهان تلاش فرمائید مدام کلیه مطالب و پوشه های وبسایت را به هنگام ساخت سایت بر روی هاست خودتان میزبانی فرمایید.

۷ – برخورد گرا :
روز آپدیت بر تعداد کاربرانی که از روش تلفن هوشمند اینترنت گردی می‌کنند افزوده می شود. پس پباده سازی سایتی پیروز می باشد که بر روی کلیه دستگاه ها قابل اکران باشد. هم اکنون این دستگاه یک گوشی باشد یا این که تبلت و حتی یک تلویزیون هوشمند. طراحی وب سایت شما بایستی عکس العمل گرا بوده که خودش را با هر سایز ورقه اکران هماهنگ نماید.

منو ها و تصاویر وبسایت هم بایستی در دستگاه های متعدد سوای خلل قابل اکران باشد و استفاده کننده برای پیمایش وب سایت شما نیازی به اسکرول کردن در سمت های گوناگون نداشته باشد. اندازه فونت هم بایستی در تلفن های یاروهمدم درشت خیس باشد که قابلیت و امکان خوانا بودن را از دست ندهد. این نکات می بایست در به عبارتی پروسه طراحی وب سایت در حیث گرفته گردیده و اجرا شوند.

مواقعی که درین نوشته‌ی‌علمی مطالعه کردید بخشی از نکات مهم در ساخت وب سایت میباشد که می بایست رعایت فرمایید و با اعتنا کردن به آنان میتوان طراحی وب سایت کرد به گونه ای که نیاز همگی کاربری را برآورده نماید و استفاده کننده در مراجعه نخستین به تارنما مجذوب آن شود و به مخاطب مستمر شما تبدیل شود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۷:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ارتقاء گنجایش خاطر PHP


ارتقاء گنجایش خاطر PHP:
در وردپرس خطاهای یاد نقص‌ غیرمعمولی وجود ندارد و احتمال فیس دادن آن مدام موجود است. در‌این‌صورت ممکن می باشد یک پیام ” internal server error ” غیر قابل درک یا این که در شرایطی که خوش اقبال باشید، پیام ” Fatal error: Allowed memory size exhausted.” را اخذ فرمائید.
برای رفع این نادرست فرایند ذیل را در سی پنل دنبال نمائید:

طراحی سایت در مشهد

1. به سی پنل لاگین فرمایید.
2. روی مورد File Manager کلیک فرمائید.
3. به فولدر روت هاست (public_html) مراجعه‌کنید.
4. فولدر wp-config را تعیین کرده و روی Edit کلیک نمایید.
5. کد /* That’s all, stop editing! Happy blogging. */ را بیابید و قبلی از آن کد تحت را قرار دهید:
define( ‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘256M’ );
6. تغییرات را ذخیره فرمائید. در‌این روزگار هنگامی وب سایت خویش را دوباره تحلیل میکنید می بایست اشتباه رفع گردیده باشد.

دقت داشته باشید حتی در حالتی که با ارتقاء معیار خاطر این غلط رفع گردد، ممکن می‌باشد هنوز مشکلی در وبسایت شما وجود داشته باشد. احتمال داراست موردی در وب سایت باشد که خاطر را مصرف می کند مانند یک افزونه یا این که تابعی از قالب وب سایت، درصورتی که می دانید که چه‌طور لاگ سرور را نظارت فرمایید ممکن میباشد بتوانید برهان خلل را آنجا شناسایی نمایید.

 

ارتقا اندازه آپلود پوشه وردپرس
خطایابی وردپرس در سی پنل - آپلود فولدر وردپرس

در شرایطی‌که شما بخواهید یک فولدر حجیم را در وردپرس خویش آپلود فرمائید ممکن می‌باشد با خطای ذیل مواجه گردید:

“Exceeds maximum upload size for this site”

اندازه پوشه آپلودی معمولا برای پرهیز از آپلود فولدر‌ها و ویدئوهای سنگین بوسیله اشخاص، نادر در لحاظ گرفته میگردد. چنانچه محدودیت برای شما خلل ساز میباشد میتوانید آنرا با تغییرات در پیکربندی سرور ارتقاء دهید. در صورتی از سی پنل به کار گیری میکنید انجام این تغییرات بسیار بی آلایش خواهد بود:

۱. به سی پنل لاگین نمائید.
۲. از بخش Software مورد Select PHP version را تعیین فرمایید.
۳. روی آیتم Switch to PHP Options کلیک فرمائید.
۴. در کاغذ ویژگی ها لازم می باشد این سه بخش را بازنویسی کنید:
• post_max_size
• upload_max_filesize
• memory_limit
این سه بخش به هم دارای ربط می باشند. برای آپلود پوشه‌های حجیم لازم میباشد مقدار post_max_size اضافه از upload_max_filesize باشد. همینطور مقدار memory_limit لازم میباشد طولانی تر از post_max_size باشد.
۵. تغییرات را ذخیره نمایید. فعلا شما می بایست بتوانید فولدر‌های حجیم را در وردپرس خویش آپلود نمائید.

شما میتوانید این تغییرات را در پوشه php.ini نیز اعمال کنید البته به جهت عدم دسترسی بدین پوشه در میزبانی اشتراکی، انجام آن در سی پنل بسیار معمولی خیس خواهد بود.
– ممکن می باشد کمپانی صاحبخانه هاست شما دسترسی به‌این بخش را غیرفعال کرده‌با‌شد در این‌حالت جهت اعمال تغییرات برای ارتقاء حجم آپلود میتوانید با بخش پشتیبانی صاحب خانه خویش تماس حاصل نمایید.
کلاً هنگامی که همگی بخش‌ها صحیح فعالیت میکنند وردپرس بسیار معمولی هست البته هنگامی که بخشی نقص‌ پیدا میکند یا این که ناپدید می گردد کل تارنما شما ممکن می باشد با یک انفجار هم پا شود.
هاست وردپرس اینترنت سر برای این برنامه تماما باصرفه سازی گردیده و شایسته ترین سعی را با وردپرس خواهد داشت. منابع ارائه گردیده و پیکربندی طاقت فرسا افزاری و قابل انعطاف افزاری انجام یافته تمامی در سوی اجرای هرچه بهتر تارنما وردپرسی شما فارغ از هیچگونه اشتباه یا این که مشکلی خواهند بود.

با انجام پروسه عیب یابی وردپرس، شما کار کشته خواهید بود تا اکثر ایرادات را خودتان حل فرمایید. در حالتی‌که بعداز عیب یابی اختلال حل نشد، با بخش پشتیبانی فنی ارائه دهنده سرویس ها میزبانی تماس حاصل نمایید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۳:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ترند ساخت وب سایت - طراحان جدا


۶. مینی‌گیم‌های جالب
همانگونه که پیش از این اشاره کردیم، نیاز به بیان محاوره‌ای و معمولی بخشی از صدای اکثری از برندها می‌باشد. این نیاز در متن کلی، میکروسکوپی و جزئیات کوچک در میکرو پیوندهای متحرک بروز مییابد.

طراحی سایت در مشهد

افزودن یک طنز یا این که بازیگوشی یا این که بازی‌های کوچک میتواند بخشی از این نیاز را برآورده نماید. منابعی که برای بارگیری مطالب استعمال میشود، انتظار استفاده کننده را در حین لود دلپذیرتر می کند، در عین هم اکنون مهارت‌های پباده سازی یا این که گسترش دهنده و قصد وی برای ساخت رابطه نزدیک و درگیر کننده با استفاده کننده را نیز نشان می دهد.

۷. پباده سازی نا مرتب و حداکثرگرایی در به کار گیری از عنصرها (Brutalism)
در یک سری ماه اخیر، ما شاهد پباده سازی‌های اینترنت به هم ریخته و با تاثیرگذاری بالا بوده ایم که از روش طرح‌ها متن‌ها و تعاملات اجرا می شود. ولی این سبک به ندرت خویش را تغییر‌و تحول بخشید تا جایی که قابلیت و امکان استعمال از رابط‌های مارا داشته باشد.

۸. تاثیرات تصاویر و افکت‌های متحرک
تمام تصاویر ساخت گردیده در سال 2018 حاولی نوعی تاثیر میباشند. سال قبلی مثال‌های بیشماری از تاثیر سایبان بر روی تصاویر، متون یا این که فیلم‌ها را بازدید کردیم. در ماه‌های بعدی نیز شاهده به کار گیری از این فرآیند بودیم ولی به جهت به کارگیری بیش تر از حد از این موادتشکیل دهنده، تبدیل به یک فرایند خسته کننده شده‌است.

۹. استعمال از Press & Hold در منو
Press & Hold به‌این معنا می باشد که با نشانگر موشواره در دسکتاپ یا این که با انگشت خویش بر روی گوشی یک دکمه را برای مدتی اندک فشار دهید تا اتفاقی روی دهد. استعمال از آپشن و دکمه‌هایی با امکان فشار و مراقبت یا این که به عبارتی Press & Hold در منو فعالیت صدق وجود ندارد و آیتم‌های جان دار درین دسته از منوها بسیار مخفی میباشند. در واقع رابطه برقرار کردن استفاده کننده با این جور از منوها بسیار سخت می باشد. زیرا بایستی از گذشته با چنین منوهایی مواجه گردیده باشد یا این که شانسی آن را فشار دهد تا متوجه قابلیت و امکان آن بشنوند و یا این که ما در سایت و اپلیکیشنمان استفاده کننده را به گونه ای برای به فشردن مورد‌های مو جود در منو ترغیب کنیم.
هنگامی که برای او‌لین توشه با چنین منوهایی مواجه می شوید، ممکن می‌باشد به کار گیری از آن برای شما جالب به لحاظ رسد البته هنگامی آن طراوت نابودشد و یک‌سری جایگاه فعالیت نگه داشتن موشواره یا این که انگشت بر روی منو را تکرار کردید، دیگر جذابیتی برای شما ندارد. به کار گیری از Press & Hold حتی از روی فضولی یک تصمیم اشتباه می‌باشد. به حالت خلاصه با وجود اینکه ترفند Press & Hold تحت عنوان یک راهکار ویژه در اکثری از تارنما‌های تازه و آزمایشی معرفی و به عمل گرفته شده‌است، نباید از آن تحت عنوان یک نحوه رایج و ترندی رایج استقبال کرد.

۱۰. بعدازظهر طراحان غیر وابسته وتوسعه دهندگانخلاق
ترند ساخت وب سایت - طراحان جدا

جدیدا ما شاهد توسعه گسترش دهندگان مستقلی هستیم که برای ماشین کرایه ای‌ها و استودیوها پهناور عمل انجام میدهند. مجموعاَ، دربین این طراحان جداگانه یا این که بسط دهندگان خلق کننده، ما خلاقیت‌های متعددی مبتنی بر استعمال ظریف از تصاویر، تایپوگرافی و جزئیات کوچک در مراحل ساخت سایت را شاهد هستیم.

۱۱. مکان نماهای سفارشی و اثرات ماوس
مکان نماهای سفارشی از جلوه‌های دیرین می‌باشند که اخیرا نیز برای تغییر‌و تحول رنگ فلش و غیره به کار گیری می‌گردد. این مکان نماهای برخورد پذیر به بقیه موادسازنده یا این که اقدامات استفاده کننده مانند تغییر تحول صورت، اندازه، رنگ یا این که انیمییشن نیز برخورد نشان می دهند.

۱۲. منوها
مانند گزاره‌ها، منوها نیز به اندازه قابل توجهی ارتقاء یافته اند. آیا هنوز آن منوهای کوچک با فونت‌های پیکسلی در سال 2005 را به خیال و خاطر دارید؟ به لحاظ یقین نکردنی میاید که در تعدادی سال اخیر به‌این اختلاف مقیاس رسیده‌ایم.

در پباده سازی برای تلفن همراه، اندازه منوها ذیل تاثیر الگوهای تلفن همراه قراردارد. در طرح‌های رابط کاربری موبایل، به کارگیری از منوی تمام برگه متداول می‌باشد چون تلفن‌ها به حالت لمسی میباشند و ضربه زدن بر روی منوهای کوچک برای یوزرها طاقت فرسا خیس می‌باشد.

پیروی منوها از جمله‌ها فقط به تغییر و تحول سایز آن ها ختم نمی شود بلکه عنصرها دکوری، پرده‌ها و گونه های اثرات متقابل نیز در منوها عوض شده هست.

۱۳. اسکرول‌های ترکیبی
متداول ترین چیزی که ما همچنان بازدید میکنیم به کار گیری از دکوراسیون‌ها با اسکرول‌های طولانی البته با بخش‌های تقسیم شده‌است، مانند یک طرح یک کاغذ‌ای خالص که مطالب آن با نصیب‌های یگانه از هم مستقل گردیده اند. آن ها همینطور جلوه‌های ظریفی مانند اختلاف منظر یا این که تطابق را محافظت کرده‌اند و ولی به کار گیری زیاد از اسکرول‌ها سبب ساز تولید برنامه کودکان شده‌است.

۱۴. طرح‌های رنگی با شخصیتهای گوناگون
ترند ساخت وب سایت - طرح‌های رنگی

طرح‌های رنگی، خویش روشی می‌باشد که از آن تحت عنوان عنصر اصلی پباده سازی به کارگیری می‌گردد، ما در باب طرح‌های رنگی متشخص متعدد سخن میکنیم که به صورت مداوم به صورت کلی تجربه جنس به کارگیری می‌گردد.

کلاً ما شاهد طرح‌هایی با دو یا این که سه رنگ اصلی و رنگ‌های متفاوت ثانویه هستیم. رنگ‌های اشباع و پاستل با هم ادغام گردیده و سبب می گردند جلوه‌هایی با کنتراست بالا ساخت شود. مثال‌های متعددی از رنگ‌های برجسته و جسورانه در دور‌نما یاور با عکاسی، تایپوگرافی و تصویر سازی موجود است.

۱۵. ترکیب کردن موادسازنده دو بعدی و سه بعدی
برنامه خردسالان سه بعدی در یک‌سری سال قبلی تاثیر متعددی در پباده سازی داشته می‌باشد. قابل انعطاف افزارهایی مانند Blender یا این که Cinema 4D سبب گردیده اند تا خلاقیت متعددی را در این باره شاهد باشیم. چاپ‌های VR ، AR و 3D نیز در حالا ایجاد دوباره محتوای دیجیتالی سه بعدی میباشند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۶:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

صرفه‌سازی موتورهای کاوش(SEO)


۱.آسانی و راحتی در به کارگیری
این خصوصیت به وردپرس امداد نموده است تا در رقابت با جوملا و دروپال برنده باشد و آن را تبدیل به گزینش گزینه عشق طراحان اینترنت در تمامی جا ساخته هست. همینطور نیاز به تخصص در تکنولوژی‌های پیچیده PHP, HTML و CSS را از در میان برده هست. حتی در صورتی‌که نخواهید از هیچ کد برنامه‌نویسی در وردپرس به کار گیری فرمائید به راحتی میتوانید از آن به کارگیری فرمائید.

طراحی سایت در مشهد

شما میتوانید قالب‌های فراهم را برای اینترنت‌وبسایت وردپرسی تعیین نمایید و یا این که در صورتی‌که در پی یک طراحی وب سایت سفارشی و منحصر می باشید یا این که نیاز به خصوصیت‌های خاصی در طراحی سایت‌تارنما خویش دارید میتوانید از یک گسترش‌دهنده رشته‌ای اینترنت در این باره امداد بگیرید. این خصوصیت منجر گردیده تا شما ناچار نباشید زمانه متعددی را صرف یادگیری طراحی سایت‌وبسایت فرمائید و این دوران را میتوانید در جنبه‌های دیگر کسب‌وکار خویش به عمل گیرید.

۲.پایداری و خلاقانه بودن
وردپرس نیز همانند موبایل شما با نهایی تکنولوژی، روندها و نیازهای استفاده کننده آپدیت میگردد. تلاش و انگیزه یک اینترنت‌وبسایت در حین زمانه تغییر و تحول مینماید و خوشبختانه وردپرس نیز با این تغییرات همگام میباشد. آپدیت رسانی‌های منظم وردپرس بدین مضمون‌ می‌باشد که اشتباهات آن برطرف می شود و خصوصیت‌های اثر گذار و هیجان‌انگیز تازه به صورت مداوم به آن بیشتر می‌گردد.

۳.مورد‌های پباده سازی جالب
وردپرس دارنده هزاران تم منحصربه‌فرد میباشد که اکثری از آنان مجانی هست. همینطور به شما اذن سفارشی‌سازی و فردی‌سازی تم متبوع خویش را نیز می دهد.

۴.انعطاف‌پذیری
مزایای وردپرس - انعطاف‌پذیری وردپرس

شما می توانید برای ارائه یک اینترنت‌تارنما تازه و نو و یا این که تطابق آن با مراحل مداوم رسانه‌های اجتماعی حدود بیشتراز ۲۲ هزار افزونه و هزاران تم را گزینش نمائید.

برای مثال می توانید افزونه yoast را برای با صرفه‌سازی موتورهای کاوش بر روی آن نصب نمایید. در وردپرس درواقع یک کتابخانه از پلاگین‌هایی با هدف ها متعدد موجود است که در پهنا یکسری دقیقه میتوانید آن ها را نصب نمائید.

پیشین از نصب آن بر روی اینترنت‌وبسایت خویش اطمینان نتیجه ها نمائید که استدلال‌ها و نکات مهم آن را خوانده‌اید و مطمئن گردید که آپدیت رسانی‌ها به طریق منظم انجام می‌گردد.

۵.با صرفه‌سازی موتورهای کاوش(SEO)
وردپرس باصرفه‌سازی موتورهای کاوش را به آسانی انجام می دهد. مواقعی مانند تگ‌های H1,H2,H3، به کارگیری از لغات کلیدی و غیره تمامی در نصیب مرتبط با سئو در وردپرس قابل اجرا می‌باشد.

۶.ساختار
یکی خصوصیت‌های بسیار مهم وردپرس ساختار آن هست. اینترنت‌وبسایت‌هایی با ساختار منزه و بدیهی سریع‌خیس بارگزاری می گردند و بازدیدکنندگان نیز خواهان اینترنت‌وب سایت‌هایی با لود سریع می باشند.

وردپرس اذن ساخت نقشه‌های وبسایت XML را می دهد که‌این نقشه‌ها به ربات‌های گوگل نشان می دهد که صفحه ها اینترنت‌وبسایت شما کجاست و کدام یک بها بالا رفتن در نتیجه ها کاوش را دارا‌هستند.

۷.رئیس آسوده محتوا
مدیر محتوا هیچوقت از این معمولی‌خیس نخواهد شد و شما از روش وردپرس می توانید حتی بهتر از مولف‌ها، مدیران محتوا و غیره محتوای خویش را مدیر فرمایید.

صحیح همان طور که می توانید در word یک محتوا را بازنویسی نمایید در اینترنت‌تارنما وردپرسی خویش نیز میتوانید به به عبارتی آسانی این عمل را انجام دهید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۴:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ساخت وب سایت ریسپانسیو


ساخت وب سایت ریسپانسیو، جهت بی آلایش خیس کردن چیزها
اکثر طراحان میگویند که سایت های ریسپانسیو برای اشخاص تنبل تشکیل شده اند. این تارنما ها نسبتا بی آلایش و آسوده برای مدیر میباشند. با یک وبسایت ریسپانسیو، شما ناچار نیستید سایت های گوناگون با سایز های مختلف برای دستگاه های گوشی برنامه نویسی نمائید. شما میتوانید در یک پلت فرم فعالیت فرمایید و چندین چیزها را سوای هیچ مشکلی آپدیت نگه دارید. به نحوی که یک وب سایت ریسپانسیو سبب ساز میشود معاش برای یک صاحب تارنما سهل و آسان خیس شود. مدیر و عمل کردن با این تارنما ها نیز بسیار معمولی می باشد. شما صرفا به درک کردن اصول اول برای اجرا و عیب یابی نیاز دارید.

 طراحی سایت در مشهد

امروزه این امکان جز مخارج اثرگذار به حساب می آید
برخی از صاحبان سایت ها این را یک خصوصیت پرهزینه می دانند و در نصیب برنامه های توسعه و گسترش ای خویش قرار می دهند؛ با این حالا، لحاظ افرادی که اکنون وبسایت ریسپانسیو خویش را فعال‌ساز‌ی کرده اند از خصوصیت متفاوتی سود کرده اند. آن‌ها میگویند ممکن هست پول مقداری برای سپرده گذاری برای استخدام یک طراح کارشناس صرف نمایند، ولی این وبسایت ها در مخارج حقیقی و واقعی بسیار صرفه جویی کرده اند. در عین حالا به شما امداد مینمایند تا مقدار قابل توجهی از مخارج تعمیر و محافظت را ذخیره نمایید. به همین عامل هست که آن را تحت عنوان یکی ارزان بها ترین مورد های گسترش امروز در حیث گرفته اند!

6 .انگیزه قرار دادن همگی دولت ها مخاطبین

در یک سری سال قبلی، تعداد کاربرانی که از روش دستگاه موبایل به وب دسترسی داشته اند، دو برابر شده‌است. گزارش از B3 Multimedia نشان میدهد که در ماه دسامبر 2013 صرفا 55 درصد از یوزرها وب از دسکتاپ به کار گیری می کردند و سایر از موبایل های هوشمند، تبلت ها و بقیه دستگاه های گوشی استعمال می کردند. در حالیکه نمایش در سال 2010 بسیار مختلف بود، هنگامی که نسبتاً 93 درصد یوزرها از دسکتاپ به کارگیری می کردند. پروسه روزافزون محاسبات گوشی سبب ساز گردیده بود که مدیران اینترنت (سرمایه گذاران) دقت خاصی به انگیزه قرار دادن مخاطبین را داشته باشند. این بدون شک ساخت سایت ریسپانسیو (RWD) را تحت عنوان یکی شایسته ترین مورد های سپرده گذاری اینترنت امروز تلقی می‌شود.

موتورهای کاوش، سایت های ریسپانسیو را ترجیح می‌دهند
هنگامی تولید تارنما کسب و عمل آنلاین را آغاز می کنید، چهت نیل به انگیزه، یک تمرکز اصلی و بدیهی دارید. موتورهای جستجو گر عمدتا طرح های ریسپانسیو را نسبت به وبسایت های استاتیک ترجیح می‌دهند. در بخش اعظمی از پژوهش ها و مطالعات، کارشناسان متوجه گردیده اند که تارنما های ریسپانسیو بهتر از دیگر سایت های استاتیکی توان انتقال محتوا را دارا‌هستند. در حالتی‌که میخواهید موتورهای کاوش را تسخیر فرمایید، بی تردید نیاز به یک پباده سازی ریسپانسیو در سایت خویش دارید.

بستر های قابل انعطاف افزاری CMS از پباده سازی های ریسپانسیو پشتیبانی می نمایند
به کار گیری از یک سیستم مدیر محتوا (CMS) مدام یک آیتم ترجیح برای بازاریابان اینترنت میباشد. میلیون ها تارنما میزبانی گردیده با استعمال از سیستم های مدیر محتوا مانند وردپرس، دروپال، جوملا و ... عمل می‌نمایند. درین سیستم ها تعمیر و مراقبت وب سایت و آپ تو دیت رسانی شل خیس از هر دوران دیگری می‌باشد. حتی این CMS های شگفت انگیز نیز از تم های ریسپانسیو استعمال می نمایند. این سیستم های مدیر محتوا نیز متوجه گردیده اند که محاسبات موبایل، بخشی طلاق ناپذیر از سطح UX می‌باشد و در اسرع وقت به سیستم های پاسخگو نیاز دارا هستند.

9 . در حال حاضر سپرده گذاری فرمایید تا بعدا ذخیره شود

در غایت، هر ذهن پهناور در کسب و فعالیت گذشته از فایده به صرفه جویی در پول می پندارد. این صرفا به وی امداد می‌نماید که از عملیات کسب و عمل پول بیشتری کسب نماید. معنا ساخت سایت ریسپانسیو (RWD) در آینده نزدیک تمامی گیر می گردد و بعد از آن، استخدام یک کارشناس RWD طولانی تر موءثر خواهد بود. در صورتی شما هوشمند می‌باشید یا این که می‌خواهید هوشمندانه کار نمائید، بایستی بعدا با سپرده گذاری روی طراحان وبسایت خویش به صرفه جویی در پول تصور کنید. به همین برهان مهم‌ترین عامل این هست که شما بایستی در تولید یک وب سایت ریسپانسیو سپرده گذاری نمائید!

 

و کانال گسترده اینترنت با سرعت بیش تر از هر چیز دیگری بر روی زمین تغییر میکند. یک کسب و عمل آنلاین در اکنون انجام، بسیار اضافه از هر پلت فرم دیگر بحران برانگیز هست. در اینجا شما بایستی سریع تصمیم بگیرید و سایت های پاسخگو (برخورد گرا) چیزی میباشند که شما می بایست دور از شوخی بگیرید! درین نوشته‌ی علمی سایت ریسپانسیو یا این که عکس العمل گرا را معرفی کردیم، آن گاه عوارض نیاز بدین مضمون‌ را شرح دادیم. 9 برهان مهم که چرا یک کسب و فعالیت به تارنما ریسپانسیو نیاز دارااست را تیتر کردیم. درحال حاضر این شما می‌باشید که تصمیم میگیرید برای هر پلتفرم پباده سازی مستقل داشته باشید یا با یک پباده سازی ریسپانسیو نیاز تارنما خویش را در اکران کلیه دستگاه ها برطرف سازید. امید داریم با معنا وبسایت ریسپانسیو آشنا گردیده باشید و این مقاله برای شما موءثر باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۸:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

۱۰ ویژگی اساسی در پباده سازی وب وب سایت

۱۰
ویژگی اساسی در پباده سازی وب وب سایت فن ای اضافه کردن
دیدگاه 10
خصوصیت کلیدی در پباده سازی وب سایت رشته ای(بخش اول) امروزه با بسط اینترنت اکثر زمان ها کسب و کارها برای دیده شدن قدم در دنیای وب نهاده اند . یکسری هنگامی میباشد که به چک اینترنت تارنما ها پرداخته ایم و متاسفانه با سایت هایی روبرو می شویم که هیچ اصول و استانداردهایی برای پباده سازی آن ها رعایت نشده هست . به همین استدلال تصمیم گرفتیم تا مقاله ای در مورد خصوصیت های طراحی اینترنت وبسایت فن ای بنویسیم . اکثر زمان ها مدیران با اعتنا بیش از مقدار به قیمت طراحی سایت، رویکرد اندازی وبسایت خود را به دست اشخاص غیر کارشناس می سپارند و در نقطه نهایی سایتی بی کیفیت تحویل می گیرند .

طراحی سایت در مشهد

در قدم اولیه برای این‌که بتوانیم خصوصیت طراحی اینترنت وبسایت رشته ای را داشته باشیم بایستی بدانیم دقیقا برای چه کاری اینترنت تارنما را پباده سازی می کنیم؟ انگیزه ما از راه و روش اندازی وب تارنما چیست؟ مخاطبان ما چه افرادی هستند؟ جواب به این سوالهای به ظاهر بی آلایش یاری بزرگی در پباده سازی یک وب وب سایت حرفه ای می کند .

در این مطلب از گرین اینترنت کارایی داریم تا نکاتی که منجر می شود یک اینترنت تارنما اثر گذار و مخاطب پسند داشته باشیم را تحلیل کنیم . در شرای شما نیز به تازگی قصد منش اندازی وبسایت را در پیش گرفته اید با ما یاور باشید تا بی آلایش ترین نکات طراحی اینترنت وبسایت را دنبال کنیم تا بتوانید با علم بدون نقص طراح خود را تعیین نمائید .

 

سازگار
بودن با گوشی و تبلت یا ریسپانسیو بودن امروزه همانطور که شما بهتر می دانید، تمامی افراد مدام در درحال حاضر استفاده از تلفن همراه می‌باشند . با توجه به راحتی به کارگیری از تلفن همراه و تبلت، افراد بخش اعظم از شیوه این وسایل برای آنلاین بودن و حضور در کانال های اجتماعی استفاده می کنند . پیش بینی می شود که در آتی ای نزدیک افراد فقط از این منش برای وبگردی استعمال کنند . شما به تیتر صاحب و مالک کسب و کار برای اینکه از این مجال ویژه به کارگیری نمایید و از غافله عقب نمانید باید وبسایت خویش را سازگار با تلفن همراه طراحی فرمائید .

مناسب ترین روش برای سازش وب سایت با گوشی نسخه رسپانسیو یا واکنش گرا آن هست که طراح وبسایت به راحتی سایز صفحه را با موبایل یا این که تبلت مطابقت و همخوانی می کند . شما نمی دانید چه موقع و از چه طریقی مخاطبانتان شما را دنبال می نمایند به این ترتیب خوب تر هست وب وب سایت خویش را مهیا به کار گیری با هر وسیله ای نمایید .

طراحی سایت ریسپانسیو یا این که واکنشگرا به دسته ای می‌باشد که وبسایت در صفحه ها متفاوت و با ابزارهای متفاوت، صحیح نشان داده می شود . از سال 2015 مطابق با سفارش های گوگل، باصرفه سازی اینترنت تارنما با گوشی به یک عدد از فاکتورهای اساسی در نتایج کاوش تبدیل گردیده و در سئو وب سایت دوچندان تاثیرگذار می‌باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۵:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

17 آمار جهانی که نقش و اهمیت ظواهر اینترنت

17
آمار جهانی که نقش و اهمیت ظواهر اینترنت وبسایت در فروش را نشان می دهد در واقع بر اساس آمار انجمن ماشین کرایه ای های دیجیتال (SoDA)، 77% کسب و کارهایی که ظواهر وب وبسایت آن ها ضعیف است، همان کسب و کارهایی هستند که رونقی در فعالیت خویش نداشته اند .

طراحی سایت در مشهد

چقدر به اهمیت ظواهر دکان و روانشناسی آن آشنا هستید؟ مهم ترین بخش در یک فروشگاه اینترنتی و به طور کلی در یک اینترنت وبسایت ظواهر آن می باشد که متاسفانه کمتر مورد اعتنا قرار می گیرد . هرچقدر که فروشگاه شما از نظر تنوع تولیدات بی نقص باشد و یا این که بها تولید ها مطلوب باشد، در‌صورتی‌که به ظواهر آن توجه نداشته باشید، چیره نخواهید شد .
در واقع بر مبنا آمار انجمن تاکسی های دیجیتال (SoDA)، 77% کسب و کارهایی که ظاهر وب وبسایت آن ها ضعیف است، به عبارتی کسب و کارهایی میباشند که رونقی در عمل خویش نداشته اند .
در ادامه با ابلاغ بعضا از آمارهای موجود، شما را با اهمیت ظواهر وب وبسایت آشنا خواهیم کرد .
نکته: این آمارها در مرحله فی مابین المللی می باشد و ممکن است در قضیه کشور‌ایران با یه خرده تغییر یار باشد که در غایت چیزی از اهمیت مورد اندک نخواهد کرد .

آمارهای
عمومی پباده سازی سایت
15 دقیقه صرف ساخت محتوا کنید، دو سوم از مردم ترجیح می دهند مطالب اثر گذار و دارای ارتباط با مال بخوانند تا تنها تصاویر آن را نگاه نمایند .
39% از مردمان ترجیح می دهند وقت خود را برای مشاهده اینترنت وبسایت هایی که تصاویر آن ها دیر لود می شود صرف نکنند . تصاویری با کیفیت و حجم مطلوب گزینش نمائید .
51% از مردمان بر این باورند "اطلاعات تماس کامل و دقیق" مهم‌ترین عنصر از دست رفته در بعضا وب سایت ها می باشد .
38% از مردمان وب سایتی که محتوا و ظاهر جالب ندارد را کنار گذاشتن خواهند کرد .
44% از بازدیدکنندگان، وب سایتی را که هیچ اطلاعات تماس یا این که شماره تماسی نداشته باشد، ترک خواهند کرد .
آمارهای
باصرفه سازی وب سایت
در برهه زمانی هنگامی دسامبر 2013 و دسامبر 2015، استعمال از اینترنت به وسیله تبلت 30% رویش داشته می باشد . به برخورد گرا (responsive) بودن اینترنت وبسایت خود اهمیت دهید .
در مدت وقتی دسامبر 2013 و دسامبر 2015، به کارگیری از وب به وسیله تلفن همراه های هوشمند 78% رشد داشته است . به نسخه گوشی و برخورد گرا (responsive) بودن اینترنت تارنما خود اهمیت دهید .
در برهه زمانی هنگامی دسامبر 2013 و دسامبر 2015، به کار گیری از اینترنت به وسیله کامپیوترهای خانگی و لپ تاپ 1% کاهش داشته میباشد . به نسخه تلفن همراه و عکس العمل گرا (responsive) بودن وب تارنما خود اهمیت دهید .
گوشی تلفن های همراه به طور متوسط 2 دقیقه از 3 دقیقه را آنلاین می باشند .
(استفاده از اینترنت به وسیله تلفن همراه های همراه به شدت ارتقاء یافته است) 13% از بزرگسالان فقط به وسیله تلفن یاور به اینترنت دسترسی پیدا می نمایند و صرفا 11% از آن‌ها به وسیله کامپیوترهای خانگی و لپ تاپ .
40% از کاربران تبلت و گوشی های هوشمند برای جستجوی کالای مسئله نیاز خود از مغازه اینترنتی استعمال می کنند .
آمارهای
کاربردپذیری و تجربه کاربری
47% از بازدیدکنندگان سایت، قبل از نظارت کردن هر بخش از سایت، مستقیما به سراغ صفحه خدمات/محصولات می مراحل .
در کاغذ حیاتی یک سایت، 86% بازدیدکنندگان به دنبال اطلاعاتی در موضوع خدمات/محصولات آن تیم می‌باشند .
در صفحه مهم یک سایت، 64% بازدیدکنندگان به دنبال اطلاعات تماس آن گروه هستند .
در ورقه اساسی یک سایت، 52% بازدیدکنندگان به دنبال کاغذ "درباره ما" می‌باشند .
36%
از یوزرها آن گاه از اینکه از نحوه یک لینک و پیوند یا این که وبسایت دیگر به وبسایت دیگری ساماندهی می شوند، برای رسیدن به بخش زمینه نظر از منوی سایت مقصد به کارگیری می نمایند (اهمیت موقعیت صحیح و مورد های مو جود در منو) 36% از یوزرها آن‌گاه از اینکه از نحوه یک لینک یا این که وبسایت دیگر به تارنما دیگری سوق دهی می شوند، بر روی لوگوی سایت مقصد کلیک می کنند تا ورقه با اهمیت را مشاهده نمایند .
آیا
در دکوراسیون دکان خویش این نکات را در حیث گرفته اید؟
در صورتی که این مطلب برایتان موثر بود، با اشتراک آن در بین دوستانتان ما را در جهت ارائه مطالب عمده کمک نمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۰:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

این تغییرات می‌تواند در جهت پباده سازی سایت ن

سال نو، برهه زمانی تازه برای تامل کردن در موضوع اعمال تغییرات در فرآیند پباده سازی وب سایت فردی یا این که شرکتی خودتان است .

شروع هر سال، وقت نیکی هست که سال گذشته و برد ها و ناکامی های سال پیش را پشت سر بگذارید و صرفا به بهبود و ارتقاء همت خویش در جهت رفع ایراداتتان تفکر فرمایید .

طراحی سایت در مشهد

این تغییرات می‌تواند در جهت پباده سازی سایت نو و استفاده کننده پسند هم باشد .اکثری از عناصر که در سال 2018 موجب کسب محبوبیت در تارنما ها بود ادامه پیدا کرده اند، برخی از این عنصرها مشتمل بر انتخاب رنگ، تایپوگرافی و استفاده از متن، صدای و رابطهای VR و بقیه موارد نیز هست .

با ما یار باشید تا رویکرد های نو طراحی UI در سال 2019 را قضیه آنالیز قرار دهیم .

نکته
اول:استفاده از پالت های رنگارنگ تاثیر
رنگ در طراحی ui
رنگ واضح رنگی هست که در کلیه جا در هنگام پباده سازی تارنما کاربرد دارااست همیشه در هنگام طراحی وبسایت سعی کنید رنگ های شفاف را در کنار رنگ ها تیره و ضد و نقیض استفاده فرمائید .

نگران نباشید درصورتی که تصمیم گرفته اید رنگ وبسایت خویش را تغییر و تحول دهید نیازی به طراحی دوباره سایتتان نمی‌باشد تنها کافیست پالت رنگی وبسایت خویش را به سادگی تغییر و تحول دهید .

نکته
دوم:طراحی احساساتی را فراموش نکنید پباده سازی
احساسی
شما بایستی یک ارتباط با کاربران ایجاد فرمائید . این چیزی میباشد که طراحان در هنگام پباده سازی به آن توجه می‌کنند تا احساسات مخاطبان خود را زمینه انگیزه قرار دهند .

احتمالا به طور اعتقاد می بایست بگوییم در سال 2019 اینترنت تارنما ها و برنامه هایی که این رابطه عاطفی را ایجاد نمی کنند، از در بین می پروسه . در علم طراحی ، ارتباطات عاطفی به چهار جور اصلی تقسیم می شوند: شادی و غم، اعتماد و انزجار، ترس و خشم، و تعجب و پیش بینی .

اکنون
شما می بایست انتخاب کننده این زمینه باشید که چه سبکی از احساسات را میخواهید در مخاطبان خود ترغیب و تشویق کنید
هر عنصر بصری در پباده سازی نشانه ای برای کاربران در قضیه چگونگی برخورد آنان می باشد .

برای مثال نشان دادن جنبش یک دوچرخه که شخصی با لبخند بر روی آن نشسته است، میتواند نمایانگر تکان رو به جلو و به سمت موفقیت باشد که منجر می شود استفاده کننده خود را سوار بر آن دوچرخه تصور کند وچرخه سوار در تصویر شادمان است و یوزرها می توانند شم نمایند که می خواهند این شم را تقلید نمایند .

عمق
دادن به پباده سازی و به کار گیری از تصاویر حقیقی

در
حالی که حقیقت مجازی برای همه قابل ادراک نیست اما تاثیرات آن بر روی تمامی افراد امری طبیعی و مشهود است


طراحان اکثر در حالا افزودن موادسازنده عمیق و پباده سازی بیشتری می‌باشند که احساس حقیقی و واقعی یا تاکتیکی بیشتری نسبت به پروژه دارند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۶:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)