مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

چه طور می توانیم از YSlow به کارگیری کنیم ؟


چه طور می توانیم از YSlow به کارگیری کنیم ؟
همان گونه که در بخش گذشته گفته شد، برای به کار گیری از YSlow بایستی یکی طریق‌های ذیل را پیش بگیرید.

درصورتی که شغل شما طراحی وب می‌باشد، شاید شایسته ترین آیتم، نصب پلاگین‌ی YSlow روی مرورگر فایرفاکس یا این که گوگل کروم باشد.

طراحی سایت در مشهد
میتوانید از ورژن‌ی Node.js به کارگیری نمایید که فعال سازی و استعمال از آن به داده ها تخصصی بیشتری نیاز دارااست.
میتوانید از وب سایت‌های آنلاین( به عنوان مثال GTmetrix ) که از YSlow برای محاسبه وب سایت استعمال می‌نمایند، امداد بگیرید.
نمرات و امتیازات ارائه گردیده به وسیله YSlow چقدر دارای اعتبار می‌باشند ؟
نمراتی که YSlow به وبسایت شما می دهد، راهبرد‌های تارنما یاهو می‌باشند. با دقت به اعتبار و عمر این تارنما، نمرات ارائه گردیده، از اعتبار بالایی برخوردار می باشند. با این اکنون ضمانتی نیست که‌این نمرات در تارنما گوگل نیز به همین صورت احتساب یا این که در حیث گرفته شوند.

به هر حالا، باز‌بینی وبسایت با استعمال از این سیستم، قادر است برخی اشکالات که ممکن می باشد از لحاظ شما نهفته باقیمانده باشند، را آشکار نماید و باعث شود تا بعضا نکات موثر در خصوص ساخت سایت باصرفه و سریع را بیاموزید.

آیا لازم میباشد همه مورد ها بیان شده بوسیله YSlow را اجرا کنیم ؟
انجام همه مواقعی که در YSlow به شما سفارش می شود لازم و ضروری وجود ندارد. به علاوه ممکن می باشد انجام دادن همگی این مورد ها در فعالیت نا ممکن یا این که بسیار خلل و پرهزینه باشد. براین اساس تا جایی که میتوانید بدین راهبرد‌ها دقت نمائید و آنها‌را اجرا فرمائید اما در حالتی‌که بعضی موردها به عوارض متفاوت قابل انجام نیستند، جای نگرانی وجود ندارد.

مثلا ممکن میباشد تغییر تحول مکان فولدر‌های جاوااسکریپت تارنما شما به جهت سعی یگانه آن منجر شود تا وبسایت به صورت آیتم انتظار عمل نکند. یا این که ممکن می باشد کاهش حجم تصاویر در یک وب سایت آتلیه عکاسی، آن چیزی که شما میخواهید نباشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۷:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

UX و UI در ساخت وب سایت چه چیزی است و چه کاربردی دارااست ؟


UX و UI در ساخت وب سایت چه چیزی است و چه کاربردی دارااست ؟
Aranik۱۳۹۸-۰۵-۰۲ فارغ از دیدگاهدر طراحی وب
میشود عزیزان این نوشته‌علمی در مورد UX و UI در ساخت وب سایت و کاربرد های UX و UI قراره به شما داده ها بده .

طراحی سایت در مشهد

UX و UI در طراحی وب سایت چه است؟
با مقداری تحقیق و اعتنا روی وب سایت هایی که مخاطبای بیشتری دارا هستند مثل تارنما خبر‌ها یا این که دکان های اینترنتی به‌این فیض می‌رسیم که طراحان تارنما چندین خصوصیت گوناگون در طراحی وب سایت رعایت می کنند که سبب ساز برخورد مثبت یوزرها می گردد. این مشخصات عبارتند از زیبایی مخصوص و احساس رضایت یوزرها از تارنما و تجهیزات تارنما.

هنگام ساخت سایت بوسیله اشخاص مبتدی و تازه کار یا این که غیر کارشناس که داده ها جامعی درمورد طراحی وب سایت ندارند ادراک اصطلاحات یگانه طاقت فرسا می باشد.از گزاره این اصطلاحات در طراحی وب سایت UX و UI هستند که هرکدام معنای متفاوتی دارا‌هستند. جذاب هست بدانید از دید شغلی برخی طراحان تارنما UX Designer و بعضا دیگر UI Designer نامیده میگردند.

UX چه می باشد؟
در مجموع UX مخفف User Exprince Design در معنای خلق و خوی و برخورد استفاده کننده نسبت به وبسایت و یا این که کالای جانور در وب سایت میباشد. UX Designer ها همت دارا‌هستند با طرز های گوناگون احساس رضایت را در یوزرها تولید نمایند به عبارت دیگر پباده سازی UX هر جور ارتباطی فی مابین مشتری و ارائه دهنده مال می‌باشد که به کار گیری از وب سایت را سهل و آسان خیس میکند.

UX تجربه استفاده کننده و اثر متقابل بشر و کامپیوتر هست ، که سبب ساز شعور استفاده کننده از حیث جنبه های عملی و تجربی و مفید سیستم و آسانی در به کارگیری است. وظیفه طراح وب سایت تولید محیطی دلنشین برای یوزرها تارنما میباشد. طراح وب سایت می بایست احساسات و هیجانات استفاده کننده را نسبت به وب سایت و یا این که کالای جانور را خوب بشناسد و محیطی را پباده سازی نماید که همگی این احساسات و هیجانات تحریک نماید. طراح وب سایت مهم ترین عضو مجموعه شما می باشد که میتواند تاثیر مثبت و یا این که منفی روی کسب و فعالیت شما بگذارد.

یک نمونه بی آلایش در امر UX
در ساخت سایت می بایست از همگی تجهیزات به کار گرفت تا شم رضایتمندی استفاده کننده هنگام استعمال از وبسایت شمارا جلب نماید. ساخت این شم تماما به طراح UX شما بستگی داراست. امروزه هر سایتی برای پیروزی به طراح UX نیاز داراست.

مثلا هنگام خرید از یک مغازه اینترنتی در شرایطی که استفاده کننده سریعتر به فیض دلخواد خویش رسد بی تردید شم رضایتمندی بیشتری از وبسایت شما خواهد داشت.هر چقدر این عمل ریلکس خیس باشد شما دارنده یک طراح UX غالب میباشید. در فیض یک طراح UX دقت بیشتری به رضایت استفاده کننده دارااست.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۵:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وب ریسپانسیو به چه معناست؟


این نوشته ی علمی به مراد یادگرفتن سریع ریسپانسیو سازی وبسایت (responsive) تاسیس شده است و شما در انتهای این نوشته‌ی علمی در خواهید یافت که چه طور میتوانید در کمترین روزگار ممکن سایت خویش را ریسپانسیو کنید.
چه‌گونه یک تارنما ریسپانسیو ساخت کنیم

طراحی سایت در مشهد
در تیتر این نوشته‌ی‌علمی ما بدین معنی اشاره نمودیم که با استعمال از فراگیری های این مقاله شما خواهید توانست در چندین دقیقه یک تارنما ریسپانسیو تولید فرمائید. پس یکی‌از خصوصیت های متمایز این مقاله صرفه جویی در حین می باشد !

ما بر روی عهد خویش میمانیم و به شما حافظه میدهیم که در حین کوتاهی (کمتر از ۳۰ دقیقه) سایت ریسپانسیو خویش را تولید فرمایید. پس بیایید سوای اتلاف وقت به سراغ مطالی که سئو روز فراهم کرده برویم.

طراحی وب ریسپانسیو به چه معناست؟
تصویر ذیل را ببینید:

فراگیری responsiveهدف ما ساخت یک برگه یا این که یک وبسایت شبیه چیزی که در تصویر مشاهده میکنید می‌باشد. در پایان این فراگیری ابتدایی CSS ریسپانسیو کردن وبسایت شما یاد خواهید گرفت که چه طور برگه ای شبیه کاغذ اکران داده گردیده در عکس تولید کنید. شاید به لحاظ شما ساخت یک کاغذ شبیه ورقه بالا عمل بی آلایش ای باشد ولی مساله مهم آن میباشد که کاغذ ای که شما درین تصویر مشاهده مینمایید ریسپانسیو هست و در صورتیکه شما آن را بر روی تلفن همراه خویش بار گذاری نمائید تصویر تحت را مشاهده خواهید نمود:

 

این بدان برهان می باشد که کاغذ اکران داده گردیده در تصویر ریسپانسیو می باشد و خودش را با اندازه ورقه اکران هر دستگاهی که استفاده کننده برای مراجعه به وبسایت به کارگیری کند تطبیق میدهد.
شما می‌توانید با به کار گیری از قاب ورک Foundation به آسانی چنین اینترنت سایتی تولید کنید. این فقط یکی قابلیت و امکان های بی شمار قاب ورک Foundation می باشد و شما با دانلود و نصب آن می‌توانید از اکثری قابلیت و امکان های دیگری این کادر ورک سود مند شوید.
برای استعمال از امکان های این قاب ورک شما بایستی در آغاز آن را دانلود فرمائید.

دانلود فولدر

بعد از دانلود کردن پوشه دانلود گردیده را آنزیپ (Unzip) نمائید و محتویات آن را در یک فایل معین قرار دهید. شما بایستی در پوشه لیستی شبیه آنچه در تصویر پایین مشاهده میکنید، بیابید.

 

انگیزه کلی ما این می باشد که یک تارنما تولید کنیم که در آن المان های اصلی مثل Header ، Body، Sidebar و Footer وجود داشته باشند.

 

قدم نخستین: یادگیری مفاهیم ابتدایی در رابطه قاب ورک Foundation
خب ما میخواهیم چیزی مشابه به ساختار بالا را در تارنما خویش تولید نماییم. البته پیش از هر کاری ما می بایست بتوانیم چنین ساختاری را با گویش HTML تولید کنیم. خب این عمل بسیار بی آلایش هست. البته نیاز به آن دارااست که شما با تولید این Layout یا این که چینش کاغذ در Foundation شناخت داشته باشید. خب در‌این قاب ورک ورقه به ۱۲ ردیف متفاوت قسمت بندی شده‌است که‌این ۱۲ ردیف در کنار هم پهنای کلی کاغذ را تشکیل می‌دهند. شما می‌توانید در کدهای خویش انتخاب فرمایید که میخواهید سطری داشته باشید که دارنده پهنایی برابر با تمام ۱۲ ردیف باشد و یا این که پهنای کمتری داشته باشد. برای مثال پهنای آن برابر با ۶ ردیف یا این که اضافه باشد. خب در‌صورتی‌که شما کدی به صورت ذیل بنویسید یک سطر با پهنای ۱۲ ردیف تولید خواهید نمود:


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۸:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکات تغییر تحول قالب

نکات
تغییر تحول قالب
به عنوان یک وردپرس کار ممکن است روزی ناچار به تغییر قالب وب وب سایت خویش شوید . شاید بخواهید به تیتر یک طراح سایت، به دلایلی که می تواند ناکارآمدی تم فعلی سایت تان باشد، قالب اینترنت تارنما خویش را تغییر‌و تحول دهید .

طراحی سایت در مشهد

یک
قالب خوب می بایست دارنده ویژگی های زیر باشد: دست کم به برهه زمانی 3 سال خوب فعالیت کند، شما نمی توانید هر شش ماه یک توشه قالب خویش را عوض نمایید چرا که این فعالیت برای شما هزینه و اتلاف وقت را در پی دارااست .
به راحتی به روز رسانی شود، بخش اعظمی از قالب ها با هر بروزرسانی به هم می ریزد .
به راحتی بتوان تغییراتی را در قالب اعمال کرد، چرا که در چهره عدم انعطاف پذیری قالب، مجبور خواهید بود، آن را ردوبدل کنید .
قالب وردپرس جدید از لحاظ کدنویسی بهینه باشد، تا هم سرعت بار گذاری آن و نیز سئو وبسایت عالی باشد، تا بواسطه آن مشتریان خود را از دست ندهید .
دارای پشتیبانی فوق العاده ای باشد، چرا که بدون پشتیبانی کسی پاسخگوی خلل ها قالب وب سایت شما نخواهد بود .
طوری پباده سازی گردیده باشد که شما نیازی به درک کردن سیستم و کارکرد وردپرس نداشته باشید .
یک قالب وردپرس خوب می بایست دارنده خصوصیت های نامبرده باشد در غیر اینصورت، شما روزی مجبور می باشید قالب خویش را تغییر‌و تحول دهید . در صورتیکه از قالب فعلی خویش ناراضی می باشید و تصمیم به تغییر و تحول آن، گرفتید نکات ذکر شده را در قالب نو مدنظر قرار دهید .

ممکن است تا به درحال حاضر قالب وردپرس خود را تغییر تحول نداده باشید، زیبایی وردپرس این است که تغییر قالب ها در آن به راحتی قابلیت و امکان پذیر می‌باشد . ولی این کمی اغراق می باشد که بگوییم با یک‌سری کلیک می توانید تم اینترنت تارنما خویش را تغییر و تحول دهید و پاره ای بیش از آن وقت شما را خواهد گرفت .

ابزار وردپرس در این مقاله همت دارااست هر آنچه پیش از تغییر تحول قالب وردپرسی بدان نیاز دارید را قدم به گام برای شما بازگو کند، پس با ما یاور باشید .

1-
از تغییراتی که در تم فعلی خود ساخت کرده اید یادداشت برداری کنید یادداشت
برداری از تغییرات تم فعلی یادداشت
برداری از تغییرات تم فعلی
گهگاه پیش می آید، برای تولید یک محرمانه تغییرات در قالب اینترنت سایت، کد هایی را به رویکرد های متفاوت و در مکان های مختلفی از قالب برای مثال در فایل functions .php یا این که پوشه دیگری وارد می کنیم، این تغییرات چون صرفا یک بار ایجاد شده می باشد ممکن است به بیماری آلزایمر سپرده شود .

پیش از اقدام برای تغییر و تحول قالب، به طبع به فایل های گوناگون قالب رمز بزنید و تغییراتی را که اعمال کرده اید را یادداشت فرمایید .تا در قالب جدید آنان را هم وارد فرمائید و یا قالبی را برگزینید که از این خصوصیت ها پشتیبانی نماید .

سرعت لود یا این که بارگزاری قالب فعلی را نیز ارزیابی نمائید و مشاهده کنید که بارگزاری صفحه ها قالب فعلی چه میزان بازه می برد تا با قالب تازه مقایسه کنید(به خاطر داشته باشید که کلیه ی صفحه های را نظارت نمائید خیر صرفا صفحه ی در آغاز را) . وب سایت های متعددی وجود دارا هستند که به چهره آنلاین سرعت صفحه ها وب وب سایت شما را تخمین می زنند .

2-
حواستان به سایدبار های وبسایت باشد سایدبار
های سایت سایدبار
های سایت


قبل از تغییر‌و تحول دادن قالب وردپرسی ، در نظر داشته باشید که در‌صورتی‌که در قالب فعلی شما از ساید توشه ها به کارگیری می کردید، قالب نو نیز از ساید بارها و ابزارک های مورد حیث شما پشتیبانی نماید .

ابزراک ها و ساید بارها دو المان مهمی می‌باشند که اکثری از کاربران در وب سایت خود از آن‌ها استعمال می کنند، چرا که سفارشی کردن وب وب سایت با به کار گیری از آن‌ها فراوان ساده هست .

اکثر وقت ها یوزرها دوست دارند که سایتشان دارای سایدبار و ابزارک باشد چرا که می توانند در آن تصاویر، متون سفارشی، لینک ها و تبلیغات و ابزارک های دلخواه را قرار دهند .

پس در شرای از قالبی با این ویژگی ها به کار گیری می کنید، در حیث بگیرید که قالب جدید هم از این خصوصیات پشتیبانی کند . چرا که در غیر این صورت همه ی این خصوصیت ها را از دست خواهید بخشید . در‌صورتی‌که این خصوصیت ها برای شما اهمیت ندارد، از این سطح به راحتی عبور فرمایید .

در‌صورتی‌که قالب شما از سایدبار پشتیبانی می کند مطلقا تغییراتی را که در فولدر sidebar .php قالب قبلی اعمال کرده اید، در پوشه ذی‌ربط در قالب نو نیز اعمال کنید .

3-
فراموش نکنید کدهای جایگذاری شده در تم فعلی را در تم نو انتقال دهید انتقال
کدهای جایگذاری شده انتقال
کدهای جایگذاری شده
بخش اعظمی از طراحان وب و صاحبان اینترنت وبسایت های وردپرسی از سرویس Google Analytics و یا خدمت های دیگری برای رصد اینترنت وبسایت خود به کارگیری می کنند . برای به کارگیری از این ابزارها، بایستی قطعه کدی(این قطعه کد، کد ردیابی نامیده می شود) را در مکان هایی از قالب قرار دهید . که این عمل به یک‌سری راه می تواند انجام بگیرد .

بخش اعظمی از کاربران پوشه مربوط به مکان قرار گیری کد را (مثلا footer .php و یا این که header .php و …) باز می کنند و قطعه کد را در آنجا به صورت مستقیم وارد می نمایند . علاوه بر کد ردیابی، برای اضافه کردن بعضی خصوصیت های جدید به تم هم کد ها را به پوشه های قالب بیش تر می نمایند . اساسا این اشخاص از به کارگیری پلاگین ها برای اعمال کدها به قالب گریزان می‌باشند .

ممکن می باشد قالب شما مکان هایی را برای قرار دادن کدها، مثل کد مربوط به تبلیغات در حیث گرفته باشد . ولی کاربرانی نیز می باشند که برای این کار از افزونه های خاصی فایده می مارک .

در هر حالا شما قسمتی از هر کدام از این اشخاص باشید، در هنگام تغییر‌و تحول تم وب وب سایت خویش فراموش نکنید که کد های مازاد خویش را به قالب نو نیز بیافزایید . چرا که بخش اعظمی از کاربران این را به آلزامیر می سپارند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۴:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

باصرفه سازی دامین برای بالا بردن در حاصل گوگل


مسلما برایتان اتفاق افتاده که هنگامی در پی یک رستوران،نماینده قانونی، فیلم و … میباشید در گوگل کاوش فرمائید. مسلما شما هم روی اولی فیض ای که گوگل اکران می‌دهد یا این که نهایتا بر لینک و پیوند های برگه اولیه کلیک میکنید.

طراحی سایت در مشهد

این زمینه خویش به تنهایی بیان گر اهمیت ارتقا سکو در جستجوی گوگل میباشد. هر چه سکو تارنما شما در جستجوی گوگل بهتر باشد کلیک های بیشتری خواهید گرفت، در فیض درآمد بیشتری هم خواهید داشت.

در سالیان اخیر گوگل با الگوریتم های متعددی سعی بر در دست گرفتن کیفیت وب سایت ها نموده و برای این که اسپمر ها و مشابه ساز ها نتوانند از این الگوریتم ها سوء به کار گیری نمایند، شیوه عمل آنها‌را به طور بدون نقص بیان نکرده هست.

علی رغم این مسئله متخصصان سئو و باصرفه سازی در طی سالهای اخیر صد ها ترازو که در ارتقاء جایگاه در جستجوی گوگل موءثر می باشند را مطرح کردند که‌این میزان ها نیز دایم در هم اکنون تغییر‌و تحول و بروز شدن میباشند. این قضیه یکی‌از عارضه ها پیچیده ماندن سئو میباشد.

ما درین نوشته ی علمی تلاش کردیم چند از ترازو هایی که دانستنشان برای ارتقا سکو در جستجوی گوگل لازم میباشد را گردآوری کنیم.

این ترازو ها از گونه بندی هایی مانند باصرفه سازی دامین و با صرفه سازی صفحه ها تعیین گردیده اند. آنچه در‌پی خوا هیم اظهار‌کرد، بی تردید برای ارتقاء درجه در جستجوی گوگل به کارتان خواهد آمد، پس با ما هم پا باشید.

باصرفه سازی دامین برای بالا بردن در حاصل گوگل
با لغات کلیدی، اسم دامین را با صرفه فرمایید
در‌حالتی که می‌خواهید یک وبسایت با صرفه داشته باشید اولیه کاری که می بایست انجام دهید این می‌باشد که برای دامنه تان نامی مطلوب گزینش نمائید مشتمل بر لغات کلیدی مطلوب با کسب و فعالیت شما باشد. جستن لغت ها کلیدی برای سایتتان می‌تواند طاقت فرسا و پیچیده باشد. برای این فعالیت می بایست لغات کلیدی مربوط به کسب و فعالیت خودتان را بیابید و آنهایی را که جستجوی متعددی دارا هستند ولی رقابت یه خرده روی آنهاست تعیین فرمایید.

حالا نکته اینجاست که درصورتی که بخشی از لغات کلیدی تان را در اسم دامنه به کار گیری نمائید به ارتقا درجه در جستجوی گوگل، برای آن عبارت یا این که کلمات یاری متعددی خواهد کرد. به عنوان مثال چنانچه میخواهید سایتی برای فروش تلفن همراه داشته باشید، استعمال از کلمه و واژه Mobile در دامنه تان، می‌تواند امتیازات مثبتی برایتان به یار و همدم داشته باشند.

نکته: در شرایطی که اسم دامهنه خویش را تا قبل از این تعیین کردید و خریده اید، تغییر و تحول آن ضرورت ندارد. البته در صورتی هنوز دامنه تان را تثبیت نکردید، قطعا به‌این نکته اعتنا نمائید.

دامنه تان را کوتاه تعیین نمایید
هنگامی می‌خواهید یک دامنه گزینش و خریداری فرمایید، عملکرد فرمایید کوتاه ترین آن‌ها را تعیین فرمایید. این نکته به خیال و خاطر آن می باشد که گوگل، یو ار ال های معمولی، رمز راست و کوتاه را ترجیح می‌دهد. این را هم به خاطر داشته باشید که هر چه حروف دامنه تان پیچیده خیس و طولانی تر باشد، پی بردن و یادآوریشان برای استفاده کننده نیز خلل خواهد بود.

ساب دامین ها را بدیهی و با صرفه نگه دارید
ساب دامین ها، معمولا برای تولید یک بخش جداازهم از دامنه مانند یک مارک، یا این که یک مغازه و… استعمال می‌شوند. به عنوان مثال برای دامنه example.com ، ساب دامین blog.example.com را مشاهده می‌کنید، که برای منقطع کردن بخش بلاگ وب سایت از بخش فروشگاهی آن میباشد. اما همگی وب سایت ها دارنده ساب دامین نمی باشند.

داده ها WHOIS دامنه تان را در چنگ عموم بگذارید
پروتکل تثبیت و یافتن منابع مختلفی که به یک تارنما دارای ربط هست WHOIS اسم داراست. به عنوان مثال شما می‌توانید در آن به جستجوی دامنه و داده ها تماس صاحب و مالک امتیاز آن بپردازید. شما تحت عنوان هر کس صاحب و مالک دامنه هست، می‌توانید این داده ها را از دسترس عموم بیرون فرمایید، ولی سفارش ما این می‌باشد که‌این عمل را انجام ندهید. در شرایطی که داده ها WHOIS دامنه را نهفته فرمائید، شاید برای گوگل اینطور به لحاظ بیاید که شما در درحال حاضر انجام فعالیت غیر مجاز می باشید.

برای میزبانی سایتتان شایسته ترین هاست را گزینش فرمایید
هاست تارنما قادر است نقش مهمی برای ارتقا درجه در جستجوی گوگل ایفا نماید. اگرچه هاست ها ظاهرا یکسان به لحاظ می رسند و پکیج های مخشص و بها های یکسانی دارا‌هستند ولی بایستی بدانید گزینش شما در رابطه هاست روی مرتبه تان در جستجوهای گوگل تاثیر خواهد گذاشت. به صورت نمونه، در بدترین فرض جان دار، در حالتی که هاستتان مشکوک به عمل های خرابکارانه باشد، اعتبار دامنه شما نیز خدشه دار خواهد شد.

در صورتیکه جدا و وصل شدن هاست شما زیاد باشد، این زمینه روی منزلت سایتتان تاثیر منفی خواهد گذاشت، تا آن جا که ممکن می باشد، وبسایتتان مدتی ابدا در نتیجه ها کاوش ظواهر نشود.

وبسایتتان را محتاطانه منتقل نمائید
احتمال این که به هر دلیلی در یک زمان قصد به انتقال سایتتان به یک دامنه یا این که هاست نو بگیرید بسیار زیاد میباشد. حتی شاید تصمیم بگیرید سایتتان را مجددا پباده سازی و فعال سازی نمایید، درین موقعیت، بایستی با شناخت بدون نقص به اصول سئو خلق فرمائید تا موجب سردرگمی پایشگر ها نشوید، چون ممکن می باشد آنها دو ورژن از وب سایت شمارا شناسایی نمایند. در‌این حالت آنها می‌پندارند شما از محتوای تکراری به کار گیری کردید یا این که دنبال صفحاتی بگردند که به هیچ وجه وجود ندارند و اعتبار سایتتان ذیل سوال برود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۲:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تکثیر مطالب بعد از تایید مدیریت در وردپرس


در‌این حالت عدم حضور یک کمپانی درین صحنه رقابت و در وضعیتی که رقبا روز آپدیت عمل ها و خصوصیت های پررنگ خویش را پررنگتر می کنند، در واقع حیف کردن مشتریان بالقوه کمپانی میباشد. بعضا سایت ها حتی پا را بالاتر گذارده و مقام گروه فروش و حتی سرویس ها بعد از فروش را به خویش اختصاص می‌دهند و پروسه معرفی مال و فروش آن را از در آغاز تا آخر به شایسته ترین وجه انجام می دهندو به این ترتیب دیگر نیازی به مجموعه فروش نخواهیم داشت. هنگامی که یک کمپانی با ساخت وب سایت شرکتی بتواند در میان مشتری بالقوه و کسب و عمل خویش رابطه و تعامل ساخت نماید تبدیل به یک مزیت رقابتی خواهد شد. مزیتی که شاید رقبا با در نظرنگرفتن آن ضررهای بزرگی را متحمل شوند.

طراحی سایت در مشهد

با اعتنا به تمام این موردها لازم می باشد تا ضرورت وجود یک سایت شرکتی تحت عنوان یک سرمایه برای کسب و شغل های گوناگون بیشتراز پیش تشریح شود. موردها تحت از مهم ترین مواقعی میباشند که اثبات می‌کند تمام شرکت های و کسب و امور نیاز به یک سایت شرکتی برای معرفی خویش دارا‌هستند.

لازمات طراحی سایت شرکتی

لازمات در ساخت وب سایت شرکتی
پیش از اینکه قصد به فعال‌ساز‌ی تارنما برای کمپانی و یا این که کسب و عمل خویش بگیریم لازم می باشد به سوال های تحت جواب دهیم؛

چرا نیاز به طراحی وب برای کسب و عمل خویش دارید ؟
آیا وبسایت شما تنها جنبه نمایشی دارید یا این که می‌خواهید با داشتن آن بهره فروش خویش را ارتقا دهید؟
آیا ساخت سایت شما فقط جنبه معرفی کمپانی را داراست ؟
آیا به اندیشه ساخت سایت مغازه آنلاین می باشید و می‌خواهید از روش آن تولیدها خویش را مستقیما به مشتری عرضه نمایید ؟
اینها سوالاتی می باشد که قبلی از هر پباده سازی و فعال‌سازی وب سایت شرکتی پیش میاید, بهتر میباشد نخستین انگیزه خویش را به طور کاملً معلوم فرمایید تا در هنگام پیشنهاد ساخت سایت شرکتی و آن‌گاه در گیر خلل نشوید. توصیه می‌کنم گذشته از تصمیم گیری صد رد صد با مشاورین ساخت سایت آهنگ تماس حاصل نمایید تا بتوانند شما‌را بهتر موعظه نمایند.

نکات شایان توجه در فعال‌ساز‌ی وب سایت شرکتی
بعداز تصمیم گیری راجع به فعال سازی وب سایت شرکتی خویش, درحال حاضر نوبت به نکات شایان توجه و دارای اهمیت می باشد, اعتنا به‌این نکات باعث می گردد تا تارنما شما بهتر و حاذق استارت به عمل نماید و در لحاظ یوزرها اضافه آیتم دقت قرار بگیرد. بعضی از این نکات عبارتند از؛

بی تردید برای کسب و فعالیت خویش تارنما منحصر فعال سازی نمایید و بدنبال وبسایت های فراهم نباشید.
در هنگام پباده سازی گرافیکی وبسایت, بهتر می باشد از طیف رنگی مطلوب استعمال فرمائید. میتوانید این عمل به تیم پباده سازی موزیک بسپارید.
در هنگام کدنویسی رعایت اصول و قواعد و استاندارد ها بسیار مهم میباشد.
قطعا برای وب سایت خویش از کدنویسی برخورد گرا (Responsive) فایده بگیرید. این دستور منجر می‌شود تا تارنما شما در تمام پلتفرم ها و با هر سایزی قابل مشاهده باشد.
بروزرسانی تارنما را فراموش نکنید. خبرها, مقاله‌ها, محصول ها و… میتواند به پویایی و زنده بودن تارنما یاری دهد.
به‌دنبال کناره نباشید.
از اسکن کردن مطالب دیگر تارنما ها مستقل و غیروابسته دوری کنید که جز خسارت و افت مرتبه برای شما هیچ سودی ندارد.
استفاده کننده را خیلی سریع و بی آلایش به هدفش برسانید.
رعایت این نکات بسیار بی آلایش می باشد البته باعث می‌گردد وب سایت شما بسیار توانا خیس به سمت پیروزی پیش برود و سبب ساز رونق تجارت شما شود.

توصیه می‌کنم: تکثیر مطالب بعد از تایید مدیریت در وردپرس
چرا وردپرس را برای طراحی وب شرکتی تعیین کنیم ؟
چرا وردپرس در ساخت سایت شرکتی

اکثر اوقات مشتریان تیم ساخت وب سایت موزیک در هنگام آغاز به عمل این سوال را دارا‌هستند که چرا از وردپرس برای ساخت وب سایت شرکتی خویش به کارگیری کنیم. پاسخ این سوال بسیار بی آلایش و پر‌نور می باشد. سیستم رئیس محتوی وردپرس, یک کدام از کارکشته ترین, دوست داستنی ترین و ماهر ترین سیستم های مدیر محتوا و فعال‌سازی وب سایت می باشد.

بروزرسانی های اخیر وردپرس در راستای ارتقاء توان و همت و پشتیبانی بدون نقص گویش فارسی آن توانسته هست منزلت بسیار بالاتری نسبت به بقیه سیستم های مدیر محتوی به آن دهد.

نکته بسیار مهم در وردپرس, بدون پول بودن آن و تعداد بسیار زیاد افزونه های آن که قادر است هر امکانی را برای تارنما مهیا سازد. بدون‌پول بودن وردپرس سبب ساز شده‌است تا هزینه پباده سازی و فعال سازی وبسایت به حد قابل توجهی کاسته شود. وردپرس از لحاظ امنیت و انعطاف پذیری نیز کلام اولیه را دربین بقیه سیستم ها می زند. همین مورد ها گواهی محکمی می باشد بر استعمال از وردپرس در پباده سازی و فعال سازی وبسایت.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۷:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکاتی که باید در هنگام طراحی سایت رعایت کرد


۵ – فرم تماس :
داشتن فرم تماس بی آلایش برای برقراری رابطه استفاده کننده با شما از سایر نکات مهم در طراحی وب به حساب آورده می شود. یک قسمت فراموش گردیده در طراحی وب وجود بخش تماس با ما و داده ها تماس می‌باشد. فکر کنید که استفاده کننده وارد وبسایت شما گردیده و به فرآورده یا این که سرویس ها شما عشق و علاقه مند می‌باشد و نیاز داراست برای کسب داده ها بیش تر با شما از روش پست الکرونیکی یا این که تلفن در تماس باشد.

طراحی سایت در مشهد

قرار دادن داده ها تماس در نصیب قابل روئت کرد و بالایی وب سایت از دو جهت به شما یاری مینماید :

سبب اطمینان استفاده کننده از عمل شما می شود : زمانی یک وب سایت خدماتی داده ها ارتباط تلفنی یا این که نشانی و آدرس اینترنتی خویش را در وب سایت قرار می‌دهد در مقایسه با بقیه وب سایت ها که صرفا یک نشانی اینترنتی قرار داده اند یا این که به هیچ عنوان بخش تماس ندارند بسیار قابل اعتماد خیس هست.
سبب ساز فروش اضافه میگردد : در سایتی که یوزرها می‌توانند به راحتی با شما رابطه برقرار نمایند و همه داده ها تماس شما پیش روی آنهاست طبیعتا فروش بیشتری انجام خواهد شد چون استفاده کننده اعتماد بیشتری به شما خواهد داشت.
سایتی که هیچ داده ها تماسی از خویش ارائه نمیکند در جلب اعتماد مخاطبان نا غالب خواهد بود و در سود فروش و سوددهی آن تا حد چشمگیری کاهش خواهد یافت. تنظیم فرم تماس برای تولید اعتماد میان مشتری و شما از سایر نکات مهم در ساخت وب سایت میباشد.

۶ – سرعت وب سایت :
یک قسمت بسیار مهم هم در طراحی وب و هم در بخش سئو و باصرفه سازی وب سایت مرتبط با سرعت وبسایت شما می‌شود. بخش شالوده و اساسی مرتبط با سرعت تارنما گزینش یک هاست مطلوب و آن گاه به کار گیری از کانال های توزیع محتوی یا این که CDN هست.

بعداز این پروسه بقیه مسائل مربوط به تارنما شما مرتبط با دسته طراحی وب و برنامه نویسی آن هست که شما مطلقا می بایست رعایت فرمائید که در غیر این فیس هر چقدر مطالب اثرگذار و کاربردی ارائه نمایید البته وبسایت کندی داشته باشید سکو نیکی در حاصل جست و جو نخواهید داشت. سرعت وبسایت جز نکات مهم در ساخت وب سایت هست که مدام بایستی زیر حیث قرار گرفته شود.

رعایت موارد ذیل به هنگام طراحی وب به شما در ارتقاء سرعت وبسایت یاری خواهد کرد :

به کار گیری دست‌کم از Java و CSS به هنگام طراحی وب سایت :
در صورتی‌که نیاز دارید در وبسایت خویش از کدهای جاوا به هنگام طراحی وب سایت به کار گیری نمائید تلاش نمائید این کدها را به انتهای صفحه های تارنما منتقل نمائید تا در هنگام بار گذاری شدن وب سایت سبب ساز سنگین شدن وب سایت نشود.

همینطور در تایپ کردن CSS ها به هنگام طراحی وب عملکرد فرمایید همه متغیر ها را در یک یا این که دو فولدر قرار دهید و از ساختن یک‌سری فولدر CSS برای قسمت های متعدد وب سایت دوری کنید زیرا سبب ساز کندی بیشتراز حد وبسایت خواهد شد

به کار گیری استاندارد از چندرسانه ای به هنگام طراحی وب :
طبیعی میباشد که در همه طراحی وب سایت ها از تصاویر و حتی فیلم برای پر‌نور خیس کردن قضیه و انتقال بهتر مقاله به استفاده کننده به کار گیری می‌گردد. البته این استعمال می بایست در توان استاندارد باشد. در صورتی‌که از فیلم در مقاله ها خویش استعمال می کنید همت نمائید حجم قابل قبولی داشته باشد تا سریعتر بارگذاری شود و همینطور تصاویر تارنما را تا جایی که می توانید معدود حجم فرمایید.

کارایی فرمائید مولتی مدیای مصرف شده به هنگام ساخت سایت را بر روی هاست خودتان قرار دهید و به منابع فرنگی پیوند ندهید. برای مثال شما در نوشته‌علمی خویش تصویری قرار داده اید ولی آن تصویر روی هاست دیگری قراردارد و شما صرفا آن را در وب سایت خویش پیوند نموده اید.

پس هر توشه کاربری بخواهد آن نوشته‌علمی را مطالعه نماید می بایست پوشه تصویر از وبسایت دیگری بار گذاری شود که در شرایطی‌که آن وبسایت بیرون از دسترس باشد مرورگر زمانه متعددی برای بار گذاری کردن تصویر وقت صرف می کند که سود آن کاهش چشمگیر سرعت وب سایت شماست. به همین برهان تلاش فرمائید مدام کلیه مطالب و پوشه های وبسایت را به هنگام ساخت سایت بر روی هاست خودتان میزبانی فرمایید.

۷ – برخورد گرا :
روز آپدیت بر تعداد کاربرانی که از روش تلفن هوشمند اینترنت گردی می‌کنند افزوده می شود. پس پباده سازی سایتی پیروز می باشد که بر روی کلیه دستگاه ها قابل اکران باشد. هم اکنون این دستگاه یک گوشی باشد یا این که تبلت و حتی یک تلویزیون هوشمند. طراحی وب سایت شما بایستی عکس العمل گرا بوده که خودش را با هر سایز ورقه اکران هماهنگ نماید.

منو ها و تصاویر وبسایت هم بایستی در دستگاه های متعدد سوای خلل قابل اکران باشد و استفاده کننده برای پیمایش وب سایت شما نیازی به اسکرول کردن در سمت های گوناگون نداشته باشد. اندازه فونت هم بایستی در تلفن های یاروهمدم درشت خیس باشد که قابلیت و امکان خوانا بودن را از دست ندهد. این نکات می بایست در به عبارتی پروسه طراحی وب سایت در حیث گرفته گردیده و اجرا شوند.

مواقعی که درین نوشته‌ی‌علمی مطالعه کردید بخشی از نکات مهم در ساخت وب سایت میباشد که می بایست رعایت فرمایید و با اعتنا کردن به آنان میتوان طراحی وب سایت کرد به گونه ای که نیاز همگی کاربری را برآورده نماید و استفاده کننده در مراجعه نخستین به تارنما مجذوب آن شود و به مخاطب مستمر شما تبدیل شود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۷:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ارتقاء گنجایش خاطر PHP


ارتقاء گنجایش خاطر PHP:
در وردپرس خطاهای یاد نقص‌ غیرمعمولی وجود ندارد و احتمال فیس دادن آن مدام موجود است. در‌این‌صورت ممکن می باشد یک پیام ” internal server error ” غیر قابل درک یا این که در شرایطی که خوش اقبال باشید، پیام ” Fatal error: Allowed memory size exhausted.” را اخذ فرمائید.
برای رفع این نادرست فرایند ذیل را در سی پنل دنبال نمائید:

طراحی سایت در مشهد

1. به سی پنل لاگین فرمایید.
2. روی مورد File Manager کلیک فرمائید.
3. به فولدر روت هاست (public_html) مراجعه‌کنید.
4. فولدر wp-config را تعیین کرده و روی Edit کلیک نمایید.
5. کد /* That’s all, stop editing! Happy blogging. */ را بیابید و قبلی از آن کد تحت را قرار دهید:
define( ‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘256M’ );
6. تغییرات را ذخیره فرمائید. در‌این روزگار هنگامی وب سایت خویش را دوباره تحلیل میکنید می بایست اشتباه رفع گردیده باشد.

دقت داشته باشید حتی در حالتی که با ارتقاء معیار خاطر این غلط رفع گردد، ممکن می‌باشد هنوز مشکلی در وبسایت شما وجود داشته باشد. احتمال داراست موردی در وب سایت باشد که خاطر را مصرف می کند مانند یک افزونه یا این که تابعی از قالب وب سایت، درصورتی که می دانید که چه‌طور لاگ سرور را نظارت فرمایید ممکن میباشد بتوانید برهان خلل را آنجا شناسایی نمایید.

 

ارتقا اندازه آپلود پوشه وردپرس
خطایابی وردپرس در سی پنل - آپلود فولدر وردپرس

در شرایطی‌که شما بخواهید یک فولدر حجیم را در وردپرس خویش آپلود فرمائید ممکن می‌باشد با خطای ذیل مواجه گردید:

“Exceeds maximum upload size for this site”

اندازه پوشه آپلودی معمولا برای پرهیز از آپلود فولدر‌ها و ویدئوهای سنگین بوسیله اشخاص، نادر در لحاظ گرفته میگردد. چنانچه محدودیت برای شما خلل ساز میباشد میتوانید آنرا با تغییرات در پیکربندی سرور ارتقاء دهید. در صورتی از سی پنل به کار گیری میکنید انجام این تغییرات بسیار بی آلایش خواهد بود:

۱. به سی پنل لاگین نمائید.
۲. از بخش Software مورد Select PHP version را تعیین فرمایید.
۳. روی آیتم Switch to PHP Options کلیک فرمائید.
۴. در کاغذ ویژگی ها لازم می باشد این سه بخش را بازنویسی کنید:
• post_max_size
• upload_max_filesize
• memory_limit
این سه بخش به هم دارای ربط می باشند. برای آپلود پوشه‌های حجیم لازم میباشد مقدار post_max_size اضافه از upload_max_filesize باشد. همینطور مقدار memory_limit لازم میباشد طولانی تر از post_max_size باشد.
۵. تغییرات را ذخیره نمایید. فعلا شما می بایست بتوانید فولدر‌های حجیم را در وردپرس خویش آپلود نمائید.

شما میتوانید این تغییرات را در پوشه php.ini نیز اعمال کنید البته به جهت عدم دسترسی بدین پوشه در میزبانی اشتراکی، انجام آن در سی پنل بسیار معمولی خیس خواهد بود.
– ممکن می باشد کمپانی صاحبخانه هاست شما دسترسی به‌این بخش را غیرفعال کرده‌با‌شد در این‌حالت جهت اعمال تغییرات برای ارتقاء حجم آپلود میتوانید با بخش پشتیبانی صاحب خانه خویش تماس حاصل نمایید.
کلاً هنگامی که همگی بخش‌ها صحیح فعالیت میکنند وردپرس بسیار معمولی هست البته هنگامی که بخشی نقص‌ پیدا میکند یا این که ناپدید می گردد کل تارنما شما ممکن می باشد با یک انفجار هم پا شود.
هاست وردپرس اینترنت سر برای این برنامه تماما باصرفه سازی گردیده و شایسته ترین سعی را با وردپرس خواهد داشت. منابع ارائه گردیده و پیکربندی طاقت فرسا افزاری و قابل انعطاف افزاری انجام یافته تمامی در سوی اجرای هرچه بهتر تارنما وردپرسی شما فارغ از هیچگونه اشتباه یا این که مشکلی خواهند بود.

با انجام پروسه عیب یابی وردپرس، شما کار کشته خواهید بود تا اکثر ایرادات را خودتان حل فرمایید. در حالتی‌که بعداز عیب یابی اختلال حل نشد، با بخش پشتیبانی فنی ارائه دهنده سرویس ها میزبانی تماس حاصل نمایید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۳:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ترند ساخت وب سایت - طراحان جدا


۶. مینی‌گیم‌های جالب
همانگونه که پیش از این اشاره کردیم، نیاز به بیان محاوره‌ای و معمولی بخشی از صدای اکثری از برندها می‌باشد. این نیاز در متن کلی، میکروسکوپی و جزئیات کوچک در میکرو پیوندهای متحرک بروز مییابد.

طراحی سایت در مشهد

افزودن یک طنز یا این که بازیگوشی یا این که بازی‌های کوچک میتواند بخشی از این نیاز را برآورده نماید. منابعی که برای بارگیری مطالب استعمال میشود، انتظار استفاده کننده را در حین لود دلپذیرتر می کند، در عین هم اکنون مهارت‌های پباده سازی یا این که گسترش دهنده و قصد وی برای ساخت رابطه نزدیک و درگیر کننده با استفاده کننده را نیز نشان می دهد.

۷. پباده سازی نا مرتب و حداکثرگرایی در به کار گیری از عنصرها (Brutalism)
در یک سری ماه اخیر، ما شاهد پباده سازی‌های اینترنت به هم ریخته و با تاثیرگذاری بالا بوده ایم که از روش طرح‌ها متن‌ها و تعاملات اجرا می شود. ولی این سبک به ندرت خویش را تغییر‌و تحول بخشید تا جایی که قابلیت و امکان استعمال از رابط‌های مارا داشته باشد.

۸. تاثیرات تصاویر و افکت‌های متحرک
تمام تصاویر ساخت گردیده در سال 2018 حاولی نوعی تاثیر میباشند. سال قبلی مثال‌های بیشماری از تاثیر سایبان بر روی تصاویر، متون یا این که فیلم‌ها را بازدید کردیم. در ماه‌های بعدی نیز شاهده به کار گیری از این فرآیند بودیم ولی به جهت به کارگیری بیش تر از حد از این موادتشکیل دهنده، تبدیل به یک فرایند خسته کننده شده‌است.

۹. استعمال از Press & Hold در منو
Press & Hold به‌این معنا می باشد که با نشانگر موشواره در دسکتاپ یا این که با انگشت خویش بر روی گوشی یک دکمه را برای مدتی اندک فشار دهید تا اتفاقی روی دهد. استعمال از آپشن و دکمه‌هایی با امکان فشار و مراقبت یا این که به عبارتی Press & Hold در منو فعالیت صدق وجود ندارد و آیتم‌های جان دار درین دسته از منوها بسیار مخفی میباشند. در واقع رابطه برقرار کردن استفاده کننده با این جور از منوها بسیار سخت می باشد. زیرا بایستی از گذشته با چنین منوهایی مواجه گردیده باشد یا این که شانسی آن را فشار دهد تا متوجه قابلیت و امکان آن بشنوند و یا این که ما در سایت و اپلیکیشنمان استفاده کننده را به گونه ای برای به فشردن مورد‌های مو جود در منو ترغیب کنیم.
هنگامی که برای او‌لین توشه با چنین منوهایی مواجه می شوید، ممکن می‌باشد به کار گیری از آن برای شما جالب به لحاظ رسد البته هنگامی آن طراوت نابودشد و یک‌سری جایگاه فعالیت نگه داشتن موشواره یا این که انگشت بر روی منو را تکرار کردید، دیگر جذابیتی برای شما ندارد. به کار گیری از Press & Hold حتی از روی فضولی یک تصمیم اشتباه می‌باشد. به حالت خلاصه با وجود اینکه ترفند Press & Hold تحت عنوان یک راهکار ویژه در اکثری از تارنما‌های تازه و آزمایشی معرفی و به عمل گرفته شده‌است، نباید از آن تحت عنوان یک نحوه رایج و ترندی رایج استقبال کرد.

۱۰. بعدازظهر طراحان غیر وابسته وتوسعه دهندگانخلاق
ترند ساخت وب سایت - طراحان جدا

جدیدا ما شاهد توسعه گسترش دهندگان مستقلی هستیم که برای ماشین کرایه ای‌ها و استودیوها پهناور عمل انجام میدهند. مجموعاَ، دربین این طراحان جداگانه یا این که بسط دهندگان خلق کننده، ما خلاقیت‌های متعددی مبتنی بر استعمال ظریف از تصاویر، تایپوگرافی و جزئیات کوچک در مراحل ساخت سایت را شاهد هستیم.

۱۱. مکان نماهای سفارشی و اثرات ماوس
مکان نماهای سفارشی از جلوه‌های دیرین می‌باشند که اخیرا نیز برای تغییر‌و تحول رنگ فلش و غیره به کار گیری می‌گردد. این مکان نماهای برخورد پذیر به بقیه موادسازنده یا این که اقدامات استفاده کننده مانند تغییر تحول صورت، اندازه، رنگ یا این که انیمییشن نیز برخورد نشان می دهند.

۱۲. منوها
مانند گزاره‌ها، منوها نیز به اندازه قابل توجهی ارتقاء یافته اند. آیا هنوز آن منوهای کوچک با فونت‌های پیکسلی در سال 2005 را به خیال و خاطر دارید؟ به لحاظ یقین نکردنی میاید که در تعدادی سال اخیر به‌این اختلاف مقیاس رسیده‌ایم.

در پباده سازی برای تلفن همراه، اندازه منوها ذیل تاثیر الگوهای تلفن همراه قراردارد. در طرح‌های رابط کاربری موبایل، به کارگیری از منوی تمام برگه متداول می‌باشد چون تلفن‌ها به حالت لمسی میباشند و ضربه زدن بر روی منوهای کوچک برای یوزرها طاقت فرسا خیس می‌باشد.

پیروی منوها از جمله‌ها فقط به تغییر و تحول سایز آن ها ختم نمی شود بلکه عنصرها دکوری، پرده‌ها و گونه های اثرات متقابل نیز در منوها عوض شده هست.

۱۳. اسکرول‌های ترکیبی
متداول ترین چیزی که ما همچنان بازدید میکنیم به کار گیری از دکوراسیون‌ها با اسکرول‌های طولانی البته با بخش‌های تقسیم شده‌است، مانند یک طرح یک کاغذ‌ای خالص که مطالب آن با نصیب‌های یگانه از هم مستقل گردیده اند. آن ها همینطور جلوه‌های ظریفی مانند اختلاف منظر یا این که تطابق را محافظت کرده‌اند و ولی به کار گیری زیاد از اسکرول‌ها سبب ساز تولید برنامه کودکان شده‌است.

۱۴. طرح‌های رنگی با شخصیتهای گوناگون
ترند ساخت وب سایت - طرح‌های رنگی

طرح‌های رنگی، خویش روشی می‌باشد که از آن تحت عنوان عنصر اصلی پباده سازی به کارگیری می‌گردد، ما در باب طرح‌های رنگی متشخص متعدد سخن میکنیم که به صورت مداوم به صورت کلی تجربه جنس به کارگیری می‌گردد.

کلاً ما شاهد طرح‌هایی با دو یا این که سه رنگ اصلی و رنگ‌های متفاوت ثانویه هستیم. رنگ‌های اشباع و پاستل با هم ادغام گردیده و سبب می گردند جلوه‌هایی با کنتراست بالا ساخت شود. مثال‌های متعددی از رنگ‌های برجسته و جسورانه در دور‌نما یاور با عکاسی، تایپوگرافی و تصویر سازی موجود است.

۱۵. ترکیب کردن موادسازنده دو بعدی و سه بعدی
برنامه خردسالان سه بعدی در یک‌سری سال قبلی تاثیر متعددی در پباده سازی داشته می‌باشد. قابل انعطاف افزارهایی مانند Blender یا این که Cinema 4D سبب گردیده اند تا خلاقیت متعددی را در این باره شاهد باشیم. چاپ‌های VR ، AR و 3D نیز در حالا ایجاد دوباره محتوای دیجیتالی سه بعدی میباشند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۶:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

صرفه‌سازی موتورهای کاوش(SEO)


۱.آسانی و راحتی در به کارگیری
این خصوصیت به وردپرس امداد نموده است تا در رقابت با جوملا و دروپال برنده باشد و آن را تبدیل به گزینش گزینه عشق طراحان اینترنت در تمامی جا ساخته هست. همینطور نیاز به تخصص در تکنولوژی‌های پیچیده PHP, HTML و CSS را از در میان برده هست. حتی در صورتی‌که نخواهید از هیچ کد برنامه‌نویسی در وردپرس به کار گیری فرمائید به راحتی میتوانید از آن به کارگیری فرمائید.

طراحی سایت در مشهد

شما میتوانید قالب‌های فراهم را برای اینترنت‌وبسایت وردپرسی تعیین نمایید و یا این که در صورتی‌که در پی یک طراحی وب سایت سفارشی و منحصر می باشید یا این که نیاز به خصوصیت‌های خاصی در طراحی سایت‌تارنما خویش دارید میتوانید از یک گسترش‌دهنده رشته‌ای اینترنت در این باره امداد بگیرید. این خصوصیت منجر گردیده تا شما ناچار نباشید زمانه متعددی را صرف یادگیری طراحی سایت‌وبسایت فرمائید و این دوران را میتوانید در جنبه‌های دیگر کسب‌وکار خویش به عمل گیرید.

۲.پایداری و خلاقانه بودن
وردپرس نیز همانند موبایل شما با نهایی تکنولوژی، روندها و نیازهای استفاده کننده آپدیت میگردد. تلاش و انگیزه یک اینترنت‌وبسایت در حین زمانه تغییر و تحول مینماید و خوشبختانه وردپرس نیز با این تغییرات همگام میباشد. آپدیت رسانی‌های منظم وردپرس بدین مضمون‌ می‌باشد که اشتباهات آن برطرف می شود و خصوصیت‌های اثر گذار و هیجان‌انگیز تازه به صورت مداوم به آن بیشتر می‌گردد.

۳.مورد‌های پباده سازی جالب
وردپرس دارنده هزاران تم منحصربه‌فرد میباشد که اکثری از آنان مجانی هست. همینطور به شما اذن سفارشی‌سازی و فردی‌سازی تم متبوع خویش را نیز می دهد.

۴.انعطاف‌پذیری
مزایای وردپرس - انعطاف‌پذیری وردپرس

شما می توانید برای ارائه یک اینترنت‌تارنما تازه و نو و یا این که تطابق آن با مراحل مداوم رسانه‌های اجتماعی حدود بیشتراز ۲۲ هزار افزونه و هزاران تم را گزینش نمائید.

برای مثال می توانید افزونه yoast را برای با صرفه‌سازی موتورهای کاوش بر روی آن نصب نمایید. در وردپرس درواقع یک کتابخانه از پلاگین‌هایی با هدف ها متعدد موجود است که در پهنا یکسری دقیقه میتوانید آن ها را نصب نمائید.

پیشین از نصب آن بر روی اینترنت‌وبسایت خویش اطمینان نتیجه ها نمائید که استدلال‌ها و نکات مهم آن را خوانده‌اید و مطمئن گردید که آپدیت رسانی‌ها به طریق منظم انجام می‌گردد.

۵.با صرفه‌سازی موتورهای کاوش(SEO)
وردپرس باصرفه‌سازی موتورهای کاوش را به آسانی انجام می دهد. مواقعی مانند تگ‌های H1,H2,H3، به کارگیری از لغات کلیدی و غیره تمامی در نصیب مرتبط با سئو در وردپرس قابل اجرا می‌باشد.

۶.ساختار
یکی خصوصیت‌های بسیار مهم وردپرس ساختار آن هست. اینترنت‌وبسایت‌هایی با ساختار منزه و بدیهی سریع‌خیس بارگزاری می گردند و بازدیدکنندگان نیز خواهان اینترنت‌وب سایت‌هایی با لود سریع می باشند.

وردپرس اذن ساخت نقشه‌های وبسایت XML را می دهد که‌این نقشه‌ها به ربات‌های گوگل نشان می دهد که صفحه ها اینترنت‌وبسایت شما کجاست و کدام یک بها بالا رفتن در نتیجه ها کاوش را دارا‌هستند.

۷.رئیس آسوده محتوا
مدیر محتوا هیچوقت از این معمولی‌خیس نخواهد شد و شما از روش وردپرس می توانید حتی بهتر از مولف‌ها، مدیران محتوا و غیره محتوای خویش را مدیر فرمایید.

صحیح همان طور که می توانید در word یک محتوا را بازنویسی نمایید در اینترنت‌تارنما وردپرسی خویش نیز میتوانید به به عبارتی آسانی این عمل را انجام دهید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۴:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)