مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ساخت وب سایت ریسپانسیو


ساخت وب سایت ریسپانسیو، جهت بی آلایش خیس کردن چیزها
اکثر طراحان میگویند که سایت های ریسپانسیو برای اشخاص تنبل تشکیل شده اند. این تارنما ها نسبتا بی آلایش و آسوده برای مدیر میباشند. با یک وبسایت ریسپانسیو، شما ناچار نیستید سایت های گوناگون با سایز های مختلف برای دستگاه های گوشی برنامه نویسی نمائید. شما میتوانید در یک پلت فرم فعالیت فرمایید و چندین چیزها را سوای هیچ مشکلی آپدیت نگه دارید. به نحوی که یک وب سایت ریسپانسیو سبب ساز میشود معاش برای یک صاحب تارنما سهل و آسان خیس شود. مدیر و عمل کردن با این تارنما ها نیز بسیار معمولی می باشد. شما صرفا به درک کردن اصول اول برای اجرا و عیب یابی نیاز دارید.

 طراحی سایت در مشهد

امروزه این امکان جز مخارج اثرگذار به حساب می آید
برخی از صاحبان سایت ها این را یک خصوصیت پرهزینه می دانند و در نصیب برنامه های توسعه و گسترش ای خویش قرار می دهند؛ با این حالا، لحاظ افرادی که اکنون وبسایت ریسپانسیو خویش را فعال‌ساز‌ی کرده اند از خصوصیت متفاوتی سود کرده اند. آن‌ها میگویند ممکن هست پول مقداری برای سپرده گذاری برای استخدام یک طراح کارشناس صرف نمایند، ولی این وبسایت ها در مخارج حقیقی و واقعی بسیار صرفه جویی کرده اند. در عین حالا به شما امداد مینمایند تا مقدار قابل توجهی از مخارج تعمیر و محافظت را ذخیره نمایید. به همین عامل هست که آن را تحت عنوان یکی ارزان بها ترین مورد های گسترش امروز در حیث گرفته اند!

6 .انگیزه قرار دادن همگی دولت ها مخاطبین

در یک سری سال قبلی، تعداد کاربرانی که از روش دستگاه موبایل به وب دسترسی داشته اند، دو برابر شده‌است. گزارش از B3 Multimedia نشان میدهد که در ماه دسامبر 2013 صرفا 55 درصد از یوزرها وب از دسکتاپ به کار گیری می کردند و سایر از موبایل های هوشمند، تبلت ها و بقیه دستگاه های گوشی استعمال می کردند. در حالیکه نمایش در سال 2010 بسیار مختلف بود، هنگامی که نسبتاً 93 درصد یوزرها از دسکتاپ به کارگیری می کردند. پروسه روزافزون محاسبات گوشی سبب ساز گردیده بود که مدیران اینترنت (سرمایه گذاران) دقت خاصی به انگیزه قرار دادن مخاطبین را داشته باشند. این بدون شک ساخت سایت ریسپانسیو (RWD) را تحت عنوان یکی شایسته ترین مورد های سپرده گذاری اینترنت امروز تلقی می‌شود.

موتورهای کاوش، سایت های ریسپانسیو را ترجیح می‌دهند
هنگامی تولید تارنما کسب و عمل آنلاین را آغاز می کنید، چهت نیل به انگیزه، یک تمرکز اصلی و بدیهی دارید. موتورهای جستجو گر عمدتا طرح های ریسپانسیو را نسبت به وبسایت های استاتیک ترجیح می‌دهند. در بخش اعظمی از پژوهش ها و مطالعات، کارشناسان متوجه گردیده اند که تارنما های ریسپانسیو بهتر از دیگر سایت های استاتیکی توان انتقال محتوا را دارا‌هستند. در حالتی‌که میخواهید موتورهای کاوش را تسخیر فرمایید، بی تردید نیاز به یک پباده سازی ریسپانسیو در سایت خویش دارید.

بستر های قابل انعطاف افزاری CMS از پباده سازی های ریسپانسیو پشتیبانی می نمایند
به کار گیری از یک سیستم مدیر محتوا (CMS) مدام یک آیتم ترجیح برای بازاریابان اینترنت میباشد. میلیون ها تارنما میزبانی گردیده با استعمال از سیستم های مدیر محتوا مانند وردپرس، دروپال، جوملا و ... عمل می‌نمایند. درین سیستم ها تعمیر و مراقبت وب سایت و آپ تو دیت رسانی شل خیس از هر دوران دیگری می‌باشد. حتی این CMS های شگفت انگیز نیز از تم های ریسپانسیو استعمال می نمایند. این سیستم های مدیر محتوا نیز متوجه گردیده اند که محاسبات موبایل، بخشی طلاق ناپذیر از سطح UX می‌باشد و در اسرع وقت به سیستم های پاسخگو نیاز دارا هستند.

9 . در حال حاضر سپرده گذاری فرمایید تا بعدا ذخیره شود

در غایت، هر ذهن پهناور در کسب و فعالیت گذشته از فایده به صرفه جویی در پول می پندارد. این صرفا به وی امداد می‌نماید که از عملیات کسب و عمل پول بیشتری کسب نماید. معنا ساخت سایت ریسپانسیو (RWD) در آینده نزدیک تمامی گیر می گردد و بعد از آن، استخدام یک کارشناس RWD طولانی تر موءثر خواهد بود. در صورتی شما هوشمند می‌باشید یا این که می‌خواهید هوشمندانه کار نمائید، بایستی بعدا با سپرده گذاری روی طراحان وبسایت خویش به صرفه جویی در پول تصور کنید. به همین برهان مهم‌ترین عامل این هست که شما بایستی در تولید یک وب سایت ریسپانسیو سپرده گذاری نمائید!

 

و کانال گسترده اینترنت با سرعت بیش تر از هر چیز دیگری بر روی زمین تغییر میکند. یک کسب و عمل آنلاین در اکنون انجام، بسیار اضافه از هر پلت فرم دیگر بحران برانگیز هست. در اینجا شما بایستی سریع تصمیم بگیرید و سایت های پاسخگو (برخورد گرا) چیزی میباشند که شما می بایست دور از شوخی بگیرید! درین نوشته‌ی علمی سایت ریسپانسیو یا این که عکس العمل گرا را معرفی کردیم، آن گاه عوارض نیاز بدین مضمون‌ را شرح دادیم. 9 برهان مهم که چرا یک کسب و فعالیت به تارنما ریسپانسیو نیاز دارااست را تیتر کردیم. درحال حاضر این شما می‌باشید که تصمیم میگیرید برای هر پلتفرم پباده سازی مستقل داشته باشید یا با یک پباده سازی ریسپانسیو نیاز تارنما خویش را در اکران کلیه دستگاه ها برطرف سازید. امید داریم با معنا وبسایت ریسپانسیو آشنا گردیده باشید و این مقاله برای شما موءثر باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۸:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

۱۰ ویژگی اساسی در پباده سازی وب وب سایت

۱۰
ویژگی اساسی در پباده سازی وب وب سایت فن ای اضافه کردن
دیدگاه 10
خصوصیت کلیدی در پباده سازی وب سایت رشته ای(بخش اول) امروزه با بسط اینترنت اکثر زمان ها کسب و کارها برای دیده شدن قدم در دنیای وب نهاده اند . یکسری هنگامی میباشد که به چک اینترنت تارنما ها پرداخته ایم و متاسفانه با سایت هایی روبرو می شویم که هیچ اصول و استانداردهایی برای پباده سازی آن ها رعایت نشده هست . به همین استدلال تصمیم گرفتیم تا مقاله ای در مورد خصوصیت های طراحی اینترنت وبسایت فن ای بنویسیم . اکثر زمان ها مدیران با اعتنا بیش از مقدار به قیمت طراحی سایت، رویکرد اندازی وبسایت خود را به دست اشخاص غیر کارشناس می سپارند و در نقطه نهایی سایتی بی کیفیت تحویل می گیرند .

طراحی سایت در مشهد

در قدم اولیه برای این‌که بتوانیم خصوصیت طراحی اینترنت وبسایت رشته ای را داشته باشیم بایستی بدانیم دقیقا برای چه کاری اینترنت تارنما را پباده سازی می کنیم؟ انگیزه ما از راه و روش اندازی وب تارنما چیست؟ مخاطبان ما چه افرادی هستند؟ جواب به این سوالهای به ظاهر بی آلایش یاری بزرگی در پباده سازی یک وب وب سایت حرفه ای می کند .

در این مطلب از گرین اینترنت کارایی داریم تا نکاتی که منجر می شود یک اینترنت تارنما اثر گذار و مخاطب پسند داشته باشیم را تحلیل کنیم . در شرای شما نیز به تازگی قصد منش اندازی وبسایت را در پیش گرفته اید با ما یاور باشید تا بی آلایش ترین نکات طراحی اینترنت وبسایت را دنبال کنیم تا بتوانید با علم بدون نقص طراح خود را تعیین نمائید .

 

سازگار
بودن با گوشی و تبلت یا ریسپانسیو بودن امروزه همانطور که شما بهتر می دانید، تمامی افراد مدام در درحال حاضر استفاده از تلفن همراه می‌باشند . با توجه به راحتی به کارگیری از تلفن همراه و تبلت، افراد بخش اعظم از شیوه این وسایل برای آنلاین بودن و حضور در کانال های اجتماعی استفاده می کنند . پیش بینی می شود که در آتی ای نزدیک افراد فقط از این منش برای وبگردی استعمال کنند . شما به تیتر صاحب و مالک کسب و کار برای اینکه از این مجال ویژه به کارگیری نمایید و از غافله عقب نمانید باید وبسایت خویش را سازگار با تلفن همراه طراحی فرمائید .

مناسب ترین روش برای سازش وب سایت با گوشی نسخه رسپانسیو یا واکنش گرا آن هست که طراح وبسایت به راحتی سایز صفحه را با موبایل یا این که تبلت مطابقت و همخوانی می کند . شما نمی دانید چه موقع و از چه طریقی مخاطبانتان شما را دنبال می نمایند به این ترتیب خوب تر هست وب وب سایت خویش را مهیا به کار گیری با هر وسیله ای نمایید .

طراحی سایت ریسپانسیو یا این که واکنشگرا به دسته ای می‌باشد که وبسایت در صفحه ها متفاوت و با ابزارهای متفاوت، صحیح نشان داده می شود . از سال 2015 مطابق با سفارش های گوگل، باصرفه سازی اینترنت تارنما با گوشی به یک عدد از فاکتورهای اساسی در نتایج کاوش تبدیل گردیده و در سئو وب سایت دوچندان تاثیرگذار می‌باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۵:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

17 آمار جهانی که نقش و اهمیت ظواهر اینترنت

17
آمار جهانی که نقش و اهمیت ظواهر اینترنت وبسایت در فروش را نشان می دهد در واقع بر اساس آمار انجمن ماشین کرایه ای های دیجیتال (SoDA)، 77% کسب و کارهایی که ظواهر وب وبسایت آن ها ضعیف است، همان کسب و کارهایی هستند که رونقی در فعالیت خویش نداشته اند .

طراحی سایت در مشهد

چقدر به اهمیت ظواهر دکان و روانشناسی آن آشنا هستید؟ مهم ترین بخش در یک فروشگاه اینترنتی و به طور کلی در یک اینترنت وبسایت ظواهر آن می باشد که متاسفانه کمتر مورد اعتنا قرار می گیرد . هرچقدر که فروشگاه شما از نظر تنوع تولیدات بی نقص باشد و یا این که بها تولید ها مطلوب باشد، در‌صورتی‌که به ظواهر آن توجه نداشته باشید، چیره نخواهید شد .
در واقع بر مبنا آمار انجمن تاکسی های دیجیتال (SoDA)، 77% کسب و کارهایی که ظاهر وب وبسایت آن ها ضعیف است، به عبارتی کسب و کارهایی میباشند که رونقی در عمل خویش نداشته اند .
در ادامه با ابلاغ بعضا از آمارهای موجود، شما را با اهمیت ظواهر وب وبسایت آشنا خواهیم کرد .
نکته: این آمارها در مرحله فی مابین المللی می باشد و ممکن است در قضیه کشور‌ایران با یه خرده تغییر یار باشد که در غایت چیزی از اهمیت مورد اندک نخواهد کرد .

آمارهای
عمومی پباده سازی سایت
15 دقیقه صرف ساخت محتوا کنید، دو سوم از مردم ترجیح می دهند مطالب اثر گذار و دارای ارتباط با مال بخوانند تا تنها تصاویر آن را نگاه نمایند .
39% از مردمان ترجیح می دهند وقت خود را برای مشاهده اینترنت وبسایت هایی که تصاویر آن ها دیر لود می شود صرف نکنند . تصاویری با کیفیت و حجم مطلوب گزینش نمائید .
51% از مردمان بر این باورند "اطلاعات تماس کامل و دقیق" مهم‌ترین عنصر از دست رفته در بعضا وب سایت ها می باشد .
38% از مردمان وب سایتی که محتوا و ظاهر جالب ندارد را کنار گذاشتن خواهند کرد .
44% از بازدیدکنندگان، وب سایتی را که هیچ اطلاعات تماس یا این که شماره تماسی نداشته باشد، ترک خواهند کرد .
آمارهای
باصرفه سازی وب سایت
در برهه زمانی هنگامی دسامبر 2013 و دسامبر 2015، استعمال از اینترنت به وسیله تبلت 30% رویش داشته می باشد . به برخورد گرا (responsive) بودن اینترنت وبسایت خود اهمیت دهید .
در مدت وقتی دسامبر 2013 و دسامبر 2015، به کارگیری از وب به وسیله تلفن همراه های هوشمند 78% رشد داشته است . به نسخه گوشی و برخورد گرا (responsive) بودن اینترنت تارنما خود اهمیت دهید .
در برهه زمانی هنگامی دسامبر 2013 و دسامبر 2015، به کار گیری از اینترنت به وسیله کامپیوترهای خانگی و لپ تاپ 1% کاهش داشته میباشد . به نسخه تلفن همراه و عکس العمل گرا (responsive) بودن وب تارنما خود اهمیت دهید .
گوشی تلفن های همراه به طور متوسط 2 دقیقه از 3 دقیقه را آنلاین می باشند .
(استفاده از اینترنت به وسیله تلفن همراه های همراه به شدت ارتقاء یافته است) 13% از بزرگسالان فقط به وسیله تلفن یاور به اینترنت دسترسی پیدا می نمایند و صرفا 11% از آن‌ها به وسیله کامپیوترهای خانگی و لپ تاپ .
40% از کاربران تبلت و گوشی های هوشمند برای جستجوی کالای مسئله نیاز خود از مغازه اینترنتی استعمال می کنند .
آمارهای
کاربردپذیری و تجربه کاربری
47% از بازدیدکنندگان سایت، قبل از نظارت کردن هر بخش از سایت، مستقیما به سراغ صفحه خدمات/محصولات می مراحل .
در کاغذ حیاتی یک سایت، 86% بازدیدکنندگان به دنبال اطلاعاتی در موضوع خدمات/محصولات آن تیم می‌باشند .
در صفحه مهم یک سایت، 64% بازدیدکنندگان به دنبال اطلاعات تماس آن گروه هستند .
در ورقه اساسی یک سایت، 52% بازدیدکنندگان به دنبال کاغذ "درباره ما" می‌باشند .
36%
از یوزرها آن گاه از اینکه از نحوه یک لینک و پیوند یا این که وبسایت دیگر به وبسایت دیگری ساماندهی می شوند، برای رسیدن به بخش زمینه نظر از منوی سایت مقصد به کارگیری می نمایند (اهمیت موقعیت صحیح و مورد های مو جود در منو) 36% از یوزرها آن‌گاه از اینکه از نحوه یک لینک یا این که وبسایت دیگر به تارنما دیگری سوق دهی می شوند، بر روی لوگوی سایت مقصد کلیک می کنند تا ورقه با اهمیت را مشاهده نمایند .
آیا
در دکوراسیون دکان خویش این نکات را در حیث گرفته اید؟
در صورتی که این مطلب برایتان موثر بود، با اشتراک آن در بین دوستانتان ما را در جهت ارائه مطالب عمده کمک نمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۰:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

این تغییرات می‌تواند در جهت پباده سازی سایت ن

سال نو، برهه زمانی تازه برای تامل کردن در موضوع اعمال تغییرات در فرآیند پباده سازی وب سایت فردی یا این که شرکتی خودتان است .

شروع هر سال، وقت نیکی هست که سال گذشته و برد ها و ناکامی های سال پیش را پشت سر بگذارید و صرفا به بهبود و ارتقاء همت خویش در جهت رفع ایراداتتان تفکر فرمایید .

طراحی سایت در مشهد

این تغییرات می‌تواند در جهت پباده سازی سایت نو و استفاده کننده پسند هم باشد .اکثری از عناصر که در سال 2018 موجب کسب محبوبیت در تارنما ها بود ادامه پیدا کرده اند، برخی از این عنصرها مشتمل بر انتخاب رنگ، تایپوگرافی و استفاده از متن، صدای و رابطهای VR و بقیه موارد نیز هست .

با ما یار باشید تا رویکرد های نو طراحی UI در سال 2019 را قضیه آنالیز قرار دهیم .

نکته
اول:استفاده از پالت های رنگارنگ تاثیر
رنگ در طراحی ui
رنگ واضح رنگی هست که در کلیه جا در هنگام پباده سازی تارنما کاربرد دارااست همیشه در هنگام طراحی وبسایت سعی کنید رنگ های شفاف را در کنار رنگ ها تیره و ضد و نقیض استفاده فرمائید .

نگران نباشید درصورتی که تصمیم گرفته اید رنگ وبسایت خویش را تغییر و تحول دهید نیازی به طراحی دوباره سایتتان نمی‌باشد تنها کافیست پالت رنگی وبسایت خویش را به سادگی تغییر و تحول دهید .

نکته
دوم:طراحی احساساتی را فراموش نکنید پباده سازی
احساسی
شما بایستی یک ارتباط با کاربران ایجاد فرمائید . این چیزی میباشد که طراحان در هنگام پباده سازی به آن توجه می‌کنند تا احساسات مخاطبان خود را زمینه انگیزه قرار دهند .

احتمالا به طور اعتقاد می بایست بگوییم در سال 2019 اینترنت تارنما ها و برنامه هایی که این رابطه عاطفی را ایجاد نمی کنند، از در بین می پروسه . در علم طراحی ، ارتباطات عاطفی به چهار جور اصلی تقسیم می شوند: شادی و غم، اعتماد و انزجار، ترس و خشم، و تعجب و پیش بینی .

اکنون
شما می بایست انتخاب کننده این زمینه باشید که چه سبکی از احساسات را میخواهید در مخاطبان خود ترغیب و تشویق کنید
هر عنصر بصری در پباده سازی نشانه ای برای کاربران در قضیه چگونگی برخورد آنان می باشد .

برای مثال نشان دادن جنبش یک دوچرخه که شخصی با لبخند بر روی آن نشسته است، میتواند نمایانگر تکان رو به جلو و به سمت موفقیت باشد که منجر می شود استفاده کننده خود را سوار بر آن دوچرخه تصور کند وچرخه سوار در تصویر شادمان است و یوزرها می توانند شم نمایند که می خواهند این شم را تقلید نمایند .

عمق
دادن به پباده سازی و به کار گیری از تصاویر حقیقی

در
حالی که حقیقت مجازی برای همه قابل ادراک نیست اما تاثیرات آن بر روی تمامی افراد امری طبیعی و مشهود است


طراحان اکثر در حالا افزودن موادسازنده عمیق و پباده سازی بیشتری می‌باشند که احساس حقیقی و واقعی یا تاکتیکی بیشتری نسبت به پروژه دارند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۶:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آموزش به کار گیری از فونت ها در طراحی سایت

آموزش
به کار گیری از فونت ها در طراحی سایت

برای
به کارگیری از فونت ها در طراحی وبسایت باید مراحل ذیل انجام دهید: 1) فولدر های فونت زمینه نظر را کپی نمائید و در فولدر fonts تارنما Paste نمایید .
2) کد ذیل را در پوشه style .css بایستی Paste کنید .

طراحی سایت در مشهد

} font-face@
/* تعریف یک اسم برای فونت */ ;" font-family: "IRANSans-web
;font-style: normal
;font-weight: normal ("src: url(' . ./fonts/IRANSans-web .eot')
format("embedded-opentype ("url(' . ./fonts/IRANSans-web .woff')
format("woff, {;("url(' . ./fonts/IRANSans-web .ttf')
format("truetype, فرمت فونت هایی که در بالا استعمال کردیم هر یک در مرورگرهای مختلفی قابل پشتبانی می‌باشند .
- svg: این فرمت توسط سیبستم دلیل های ios پشتیبانی می شود و برای فونت های فارسی به کارگیری نمی شود .
- eot: فقط در مرورگرهای اینترنت اکسپلورر (IE) قابل پشتیبانی می باشند .
- woff: این فرمت در مرورگرهای مدرن و اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به آنگاه پشتیبانی می شود .
- ttf: بیشتر مرورگرها از این فرمت پشتیبانی می کنند بغیر از وب اکسپلورر .
نکته: نشانی دهی فونت کاملا می بایست دقیق نوشته شود در غیر اینصورت تغییری در شیوه سناریو متن‌ها در تارنما ساخت نخواهد شد .
. ./ در css یعنی از فایل جاری که(style .css) بیرون گردید و وارد فایل fonts (فایل های فونت قضیه استعمال در سایت) گردید .
3) هم اکنون می بایست در هر قسمتی که از font-family می خوا هیم به کار گیری کنیم آن را برابر با IRANSans-web قرار دهیم .
بعنوان مثال:
}h1
{;"
font-family: "IRANSans-web


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۹:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

CSS 2 این ورژن یا Level از CSS نیز که دیگر از سوی W3C


CSS
2 این ورژن یا Level از CSS نیز که دیگر از سوی W3C سفارش نمی‌شود، شباهت‌های متعددی به نسخه اول داشت و در ماه مه سال ۱۹۹۸ معرفی شد . در این نسخه قابلیت‌های جدیدی نظیر جایگذاری مطلق (Absolute)، وابسته (Relative) و اثبات (Fixed) در حیث گرفته شده بود . در این نسخه همینطور امکاناتی نظیر ساخت فهم و شعور و آشنایی اشکال مختلف پوشه (Media) و قابلیت‌های جدید برای پباده سازی نوشته تولید گردیده بود .

طراحی سایت در مشهد

مدتی آنگاه CSS 2 .1 به عنوان اصلاحیه‌ای از CSS 2 معرفی شد که پس از کش و قوس‌های زیاد بالاخره در سال ۲۰۱۱ به تیتر توصیه W3C تاییدیه گرفت . این ورژن قرار بود پایانی اصلاح شده از CSS 2 باشد ولی در سال ۲۰۱۵ اصلاح شده CSS 2 .2 نیز در فرمان عمل قرار گرفت .

CSS
3 می‌توان اذعان کرد که CSS3 یک دگرگون سازی تبارک در تاریخچه CSS به همپا داشت . در این ورژن از CSS اوراق (Document) متعددی به وجود آمدن که به هر کدام از آنان Module گفته می شد . در واقع CSS 2 یک نظیر یک خصوصیت بزرگ بود که تمام امکانات CSS را در بر می‌گرفت، ولی در CSS 3 ماژول‌ها هستند که قابلیت‌ها و امکانات جدید را بیش تر می نمایند .

اولی بار در ماه ژوئن سال ۱۹۹۹ بود که ورژن CSS 3 منتشر شد و در دسترس قرار گرفت . البته از آنجایی که CSS 3 بر پایه ماژول‌ها بود، تا ژوئن ۲۰۱۲ بیش از پنجاه ماژول CSS دربرگیرنده Media Queries، Namespace، Selector Level و Color از جانب تیمی که روی این زبان عمل می‌کرد، منتشر شدند .

CSS
4 در واقع هیچ نسخه‌ای از ویژگی‌های متحد شده CSS 4 وجود ندارد، زیرا این Level از CSS به ماژول‌های متفاوت Level 4 تقسیم شده است .

آن‌گاه از CSS 3 و با ورود مبحث Module به این زبان، دیگر توجیهی برای گسترش یکباره نسخه نو CSS وجود نداشت . بنابراین، از ورژن CSS 4 به آن گاه دیگر ماژول‌های Level 4 هر کدام به رخ مستقل بسط پیدا کردند و چیزی به نام CSS 4 به صورت یک پارچه معرفی و سفارش نشد . در واقع در این ورژن یا Level از CSS، بخش اعظمی از ماژول‌ها به عبارتی ماژول‌های Level 3 بودند که از CSS 2 .1 بسط پیدا کرده بودند . در این میان تعدادی ماژول نیز به عنوان ماژول‌های Level 4 بسط پیدا کردند . از ماژول‌های Level 4 در CSS 4 می‌توان به Image Values، مرزبندی و پس مورد (Background & Borders) و Selector اشاره کرد .

کاربرد
CSS CSS

همانطور که در پاراگراف‌های ابتدایی مطلب اشاره کردیم، CSS به تیتر یک Style Sheet Languge، به وجود آمد تا فعالیت طراح وب سایت را برای ایجاد فرمت ظاهری زیباتر، راحت‌تر کند . در صورتیکه با طراحی تارنما آشنا باشید، میدانید که برای Style دادن به یک برگه اینترنت ۳ خط مش گوناگون وجود دارااست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۳:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایای پباده سازی وب سایت

در این مطلب می خوا‌هیم درباره ی ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی عالی و مزایای پباده سازی وب سایت تخصصی فروشگاه اینترنتی کلام کنیم و آن را به طور بی نقص شرح بدهیم ، در نقطه نهایی این مطلب شما علاوه بر این که با خصوصیت های یک مغازه اینترنتی خوب و موفق آشنا می شوید ، مزایای یک مغازه اینترنتی نسبت به یک مغازه و درآمد تقریبی آن را هم خواهید فهمید پس با ما یاور باشید .

طراحی سایت در مشهد
یک مغازه اینترنتی مناسب بستری را فراهم می نماید تا فرد بدون نیاز به خرج طولانی تر ، متاع ها و سرویس ها خود را به راحتی در بازار وب به فروش برساند و کسب فعالیت خویش را یک تراز فراتر پیروزشود ( درصورت داشتن کسب و کار سنتی ) و یا کسب و فعالیت خویش را با هزینه ای ناچیز و مناسب آغاز نماید .

خصوصیت
های یک مغازه اینترنتی خوب چیست؟ پباده سازی تارنما فروشگاهی به تنهایی می بایست منجر فروش بیشتر شود ، یعنی روند هارا سهل تر نماید و سرعت خوب و مناسبی را برای مشتری مهیا نماید تا مشتری قابلیت و امکان خرید سریع خیس و راحت تر را داشته باشد ، یک فروشگاه اینترنتی عالی می بایست از حیث پباده سازی خوشگل و رشته ای به نظر رسد ، خرید از آن اسان باشد و سرعت متناسبی را داشته باشد در وب ترا دکان های اینترنتی ببراساس تجهیزات موضوع نیاز با php mvc و یا وردپرس پباده سازی میگردد .

ویژگی
های این مغازه اینترنتی مطلوب عبارت می باشد از : قابلیت
توصیف بی نهایت کالا قابلیت
توصیف متاع های فیزیکی و یا این که مال های غیر فیزیکی قابلیت و امکان
تعریف یک مال با چندین ویژگی به جای توصیف تعدادی کالای یکسان با ویژگی های متفاوت قابلیت و امکان
تعریف گونه بندی و قرار دادن برچسب برای هر کالا امکان
توصیف خصوصیات دلخواه به تعداد بی غایت برای هر محصول شبیه ی دیجیکالا امکان
تولید بخش برسی و نقد تخصصی برای هر محصول قرار
دادن بخش علاقه مندی ها در پروفایل شخصی هر فرد قابلیت
توصیف و تولید اشکال کد تخفیف و کوپن برای یک جنس به رخ درصدی و یا مبلغی بر روی یک مال یا گروه ای از فرآورده ها قابلیت و امکان
ارسال بینش بوسیله اشخاص در ورقه ی هر مال و امتیاز دادن به مال ها توصیف
منوی سه مرحله ای و ۲ سطح ای مشابه ی دیجیکالا قابلیت و امکان
ایجاد سیستم یک سری فروشندگی و یا این که همکاری در فروش امکان
قرار دادن بخش پرفروش ترین ها و یا لبریز بازدید ترین ها بیش تر
شدن سهل و آسان یک محصول به سبد خرید با صرفا ۲ کلیک توصیف
بخش بلاگ برای یک دکان برای معرفی محصولات و خدمات و جذب ترافیک بیشتر عضویت
در خبرنامه ی سایت قابلیت
سرچ توسعه یافته یار با فیلتر بندی برای تولیدها و مدل بندی ها بخش
تعریف برند برای هر دسته بندی و تالیف توضیحاتی درباره ی هر برند امکان
توصیف چندین فروشنده برای یک فرآورده با قیمت های متنوع مشابه دیجیکالا سیستم
تیکتینگ و پرسش و پاسخ پیشرفته قابلیت
تعریف و ایجاد صفحه ها مخصوص ( لندینگ ) برای هر جور بندی پشتیبانی
و چت آنلاین بار گذاری
تصاویر برای هر فرآورده و تعریف گالری تصاویر بخش
توضیح کوتاه کنار کالا برای معرفی کردن ویژگی های با اهمیت به مشتریان مشابه دیجیکالا


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۱:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه طور یک وب وب سایت جایگاه یک بسازیم؟

چه طور
یک وب وب سایت جایگاه یک بسازیم؟ خصوصیت های مشترک اینترنت سایت های رتبه یک چیست؟ ممکن است پاسخ دادن به این سوال ها طاقت فرسا به حیث برسد، اما در کمال تعجب بسیار معمولی می باشد . در شرای شرکت شما سایتی با کیفیت و با کاربری سهل و آسان نداشته باشد، از فرصت های مو جود در فضای مجازی بی سود می ماند .

طراحی سایت در مشهد
در
واقع، کلیه وب تارنما های سکو یک 10 خصوصیت مشترک دارند: 1:
کدنویسی اختصاصی کمپانی های زیادی به شما سفارش ایجاد پرسرعت و سهل وآسان وب سایت را می دهند، ولی بایستی بدانید در همه اینترنت سایت هایی که چنین موسساتی پباده سازی می نمایند از یک کد به کار گیری گردیده میباشد . تشخیص این فرمان دوچندان سهل و آسان است، چون اکثر این وب سایت ها ظاهری شبیه و عملکردی معمولی دارا‌هستند .
حال
که قالب های فراهم وجود دارند، دیگر منفعت کدنویسی منحصر به فرد چیست؟ کدنویسی
اختصاصی با این کار، در اصل می توانید هرکاری بکنید تا اینترنت سایتتان نتایجی استثنایی برای شما و بازدیدکنندگان سایت به ارمغان بیاورد .
همچنین، می توانید ظاهر خاصی به تارنما خویش بدهید تا شما را از رقبا (و سایر سایت های جانور در اینترنت) متمایز کند .
در نهایت، با کدنویسی اختصاصی می توانید هرکاری فرمایید که دلتان می-خواهد . دیگر سرگرم قوانین و محدودیت های یک شرکت دیگر نیستید، و دستتان کاملا باز هست .
2:
تقویت برند از شیوه پباده سازی سایت یک عدد از مشکل‌ها گران قدر استعمال از قالب های آماده برای اینترنت سایت، این است که طراحی آن ها ارتباط مضاعف مقداری با برند شما دارد (اگر ابدا ارتباطی داشته باشد) . به عبارت دیگر، شاید بتوانید مورد ها کوچکی نظیر فونت نوشته-ها و مخلوط رنگی تارنما را تغییر‌و تحول دهید، البته هیچ چیزی به رخ منحصر برای برند خود نخواهید داشت .
تقویت
برند از طریق طراحی سایت نگاهی به یکسری اینترنت تارنما بیاندازید . بلافاصله متوجه خواهید شد کدام یک با طراحی تارنما مطلوب مارک خویش را افزایش بخشیده اند و کدام یک از طراحی های قالبی و از پیش فراهم شده به کار گیری کرده اند .
3:
دسترسی آسوده به مطالب ممکن است تصور فرمایید وبسایت های رتبه یک پیچیده هستند، البته آسانی مسئله ساز شکوفایی است، خصوصا زمانی بحث دسترسی به مطالب (navigation) مطرح میباشد .
دسترسی
آسان به مطالب از مشاهده کرد کاربر، دسترسی به مطالب باید از ابتدا تا آخر بی نقص باشد . تنها در صورتی می توانید به این حالت برسید که با طراحان اینترنت مرتبه یکی کار نمائید که شعور عمیقی از این مفاهیم دارند .
معمولا یک نوار دسترسی (Navigation Bar) در بالای ورقه کافی است تا تمامی یوزرها بتوانند آن چه می خواهند را بیابند .
4:
معماری کارکشته سایت ساختار و معماری تارنما شما می بایست شهودی، تطابق پذیر، و پاک و تر و تمیز باشد . یعنی تعداد کدهای به کار رفته می بایست به دست‌کم برسد و فقط آن چه نیاز دارید را پوشش دهد، تا سایتی با زیرساختی حاذق و تر و تمیز داشته باشید که به سرعت بار گذاری می شود .
معماری
اینترنت سایت بیشتر پلتفرم های نرم افزاری اینترنت سایت قالبی و آماده، ساختار و معماری ضعیفی دارا هستند . اساسا آن ها برای این ساخته گردیده اند تا برای هر گونه کسب و کاری مناسب باشند، و منحصر یک جور خاص نیستند . این به عمل شما نمی آید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۷:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویژگی های یک وب وبسایت موفق

ویژگی
های یک وب وبسایت موفق8 / 10 از 10 کاربر امروزه با دقت به دسترسی بخش اعظم مردمان به وب سایت ها و همینطور نیاز به یک اینترنت تارنما مناسب جهت معرفی عمل و معرفی مثال کارهای خود در بستر وب نیاز به یک طراحی تارنما مناسب می باشد .با دقت به رقابتی که در دنیای مجازی وجود داراست شما فقط با طراحی وب وب سایت استاندارد و با طراحی منحصربه‌فرد به شخص خواهید توانست یک وب وب سایت مطلوب جهت افزایش بازاریابی خویش ایجاد نمائید .اعتنا داشته باشید که شرکتی را که برای پباده سازی تارنما انتخاب میکنید یک شرکت معتبر بوده و به اصول برنامه نویسی و سئو و طراحی وبسایت آشنا باشد چه بسا المقدور یک کمپانی ثبت شده باشد تا بتوانید به آن اطمینان نمایید .

طراحی سایت در مشهد

مشخصات
اینترنت تارنما موفق
با
اعتنا به رقابت جانور در عرصه ی اینترنت می بایست برای افزایش یوزرها وب سایت از عواملی پیروی کرد که از جمله ی آن طراحی مطلوب تارنما می باشد که بتواند کاربر را جذب خویش نماید هر اینترنت وبسایت متناسب با مسئله فعالیتش می بایست برنامه ای را تعیین نماید که عامه پسند باشد . صاحب و مالک وبسایت هیچ وقت نباید ذوق و سلیقه های فردی خویش را سوای در لحاظ به دست آوردن ایده ها سایرین در پباده سازی و چیدمان وبسایت بکار گیرد . طراح سایت می تواند نقش موثری در زیبایی طرح وبسایت شما داشته باشد چرا که طراح وب سایت می تواند با ایده های خود یک پباده سازی وب سایت حرفه ای و خوشگل را به شما ارائه دهد .

از نکاتی که مضاعف حائز اهمیت می باشد سرعت پردازش صفحه ها اینترنت وب سایت می باشد چون اگر اینترنت وبسایت شما بازه زمانی متعددی را برای لود شدن صرف نماید استفاده کننده از ادامه دادن کار خود منصرف خواهد شد همچنین اطلاعات به روز و آپ دیت گردیده در اینترنت سایت می تواند در جذب کاربر به وب سایت اثرگذار باشد .

به
طور کل مورد ها پایین خصوصیت های یک اینترنت سایت موفق را بیان می نماید :
√ طراحی سایت باید به رخ فن ای باشد تا بتواند کاربر را جذب خویش کند .

√ طراحی وبسایت بایستی متناسب با فعالیت سایت باشد تا استفاده کننده بتواند در نگاه اولیه به مسئله وب وب سایت و همچنین هدف ها آن پی پیروز شود .

√ چینش بخش های متفاوت سایت می بایست استاندارد باشد و کاربر بتواند به راحتی به بخش های متفاوت آن دسترسی پیدا نماید .

√ فونت مورد استفاده در وبسایت متناسب باشد زیرا در صورتی که از فونت خیلی بزرگ یا خیلی کوچک استعمال کنیم سبب ساز شلوغ جلوه دادن وب سایت می شود .

√ به کار گیری از عکس های متحرک و جلوه های ویز می تواند از عواملی باشد که استفاده کننده را مجذوب خویش کند بنابراین استعمال از این موردها در طراحی وب سایت پیشنهاد می شود .

و در پایان برای افزایش بازدید از وبسایت می بایست به تبلیغ تارنما در اینترنت پرداخت . بهینه سازی وب سایت و اطلاع رسانی اینترنتی در وبسایت های پربازدید از پاراگراف بهترین روش های تبلیغات اینترنتی می‌باشند می بایست توجه داشت که تبلیغات متمرکز و موءثر یکی از بخش های مهم برد یک وب وب سایت هست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۵۳:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزیت های طراحی وب سایت با بوت استرپ چیست؟

مزیت
های طراحی وب سایت با بوت استرپ چیست؟ پباده سازی
تارنما با بوت استرپ
در پیشین افراد برای تحقیق در موضوع موضوعی خاص و یا پیدا کردن سوال های احتمالی خود، به سمت کامپیوترهای خود ‌می‌رفتند و با به کارگیری از وب و با متوسل شدن به موتورهای جستجو تلاش در پیدا کردن پاسخ مناسب داشتند . البته امروزه با وجود گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و چه بسا تلویزیون‌های هوشمند، به کار گیری از وب و کاوش در موتورهای کاوش گسترده‌تر گردیده میباشد . کاربران انتظار دارند سایتی که در تلفن همراه و تبلت خود مشاهده می‌کنند، نمایشی مشابه به آنچه در کامپیوتر و لپ تاپ می بینند داشته باشد .
اینترنت وب سایت پباده سازی گردیده ‌می‌تواند مخاطبان متفاوتی داشته باشد . بعضا از این مخاطبان ترجیح ‌می‌دهند محتوای سایت‌ها را در کامپیوتر و لپ تاپ‌های خویش مشاهده نمایند و برخی علاقه‌مند به استعمال از وب‌سایت‌ها در گوشی‌های هوشمند خویش می باشند . لذا طراحی اینترنت تارنما باید به گونه‌ای باشد که نمایش وبسایت در هر دستگاهی به شکلی صحیح انجام گردیده تا هر گونه مخاطبی را مجذوب خویش کند . برای سناریو صحیح سایت‌ها در دستگاه‌های متفاوت از گزاره تلفن‌های هوشمند، تبلت و کامپیوتر و چه بسا تلویزیون‌های هوشمند از تکنولوژی ریسپانسیو و یا این که برخورد گرایی به کارگیری ‌می‌گردد .

طراحی سایت در مشهد

مزایایی
طراحی وب وب سایت با بوت استرپ از
مزایای ریسپانسیو بودن سایت ‌می‌توان به مورد ها پایین اشاره کرد: کاهش
برهه زمانی و هزینه پباده سازی سایت با ورژن های مختلف
عدم
نیاز به ایجاد محتوای مختلف برای نسخه های متفاوت افزایش
مخاطبان به ادله امکان نمایش یکسان در نمایشگرهای متفاوت جذب
مخاطبان متعدد با ذوق وسلیقه های گوناگون وارد
شدن تعداد کثیری از کاربران به سایت از روش موبایل های هوشمند لذا ‌می‌توان سود گیری کرد که پباده سازی تارنما به چهره ریسپانسیو و عکس العمل گرا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . روش‌های زیادی برای پباده سازی ریسپانسیو در دسترس طراحان اینترنت قرار دارد . در این مقاله می خواهیم به معرفی ابزار کاربردی بوت استرپ پبپردازیم .

 

بوت
استرپ چیست؟ بوت استرپ در راستی کادر وورکی می باشد که از سه لهجه HTML ، CSS ، JQuery ‌تشکیل گردیده هست . در ابتدا لازم می‌باشد توضیحی مختصر در رابطه هر کدام از این زبان‌ها داده شود . ‌HTML ‌برای ساختار و قالب محتوا به کارگیری ‌می‌شود . CSS ‌جهت صورت دادن به ساختارهای ایجاد شده در HTML ‌استفاده می شود و باعث ‌می‌شود وب سایت پباده سازی شده ظاهر مطلوب و بهتری داشته باشد . همچنین JQuery ‌برای بیشتر کردن تجهیزات و وظیفه های اکثر در وبسایت کاربرد دارااست . حال بوت استرپ با دارا بودن هر سه زبان، بستری مناسب را برای طراحی یک تارنما بی نقص و واکنشگرا در اختیار طراحان تارنما قرار داده است . طراحان وب با به کار گیری از بوت استرپ نیازی به تالیف کدهای پیچیده و طولانی نداشته و ‌می‌توانند از کدهای مو جود که از پیشین آماده شده‌اند به کارگیری نمایند . همچنین آماده آوردن فضایی معمولی برای طراحی اینترنت تارنما برای افرادی که دست‌کم با HTML ‌و ‌CSS ‌آشنایی دارند از مزایای بوت استرپ ‌می‌باشد . در کنار تما‌می‌این موارد، پباده سازی با بوت استرپ قابلیت تفکیک بخش‌های گوناگون سایت جهت اضافه کردن کدها را فراهم آورده می باشد .
بوت استرپ به طور کامل open source ‌بوده و قابلیت بهینه‌سازی داراست . همچنین در هنگام نصب ‌می‌توان آن را به صورت تماما سفارشی نصب کرد و با کاهش حجم موارد قابل نصب، از حجم آخرین آن کم کرد .
در غایت ‌می‌توان به سازگار بودن وب‌سایت‌های پباده سازی شده با بوت استرپ با همگی مرورگرها از پاراگراف Firefox ، chrome ، safari، IE و … اشاره نمود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۵:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)