مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

آموزش به کار گیری از فونت ها در طراحی سایت

آموزش
به کار گیری از فونت ها در طراحی سایت

برای
به کارگیری از فونت ها در طراحی وبسایت باید مراحل ذیل انجام دهید: 1) فولدر های فونت زمینه نظر را کپی نمائید و در فولدر fonts تارنما Paste نمایید .
2) کد ذیل را در پوشه style .css بایستی Paste کنید .

طراحی سایت در مشهد

} font-face@
/* تعریف یک اسم برای فونت */ ;" font-family: "IRANSans-web
;font-style: normal
;font-weight: normal ("src: url(' . ./fonts/IRANSans-web .eot')
format("embedded-opentype ("url(' . ./fonts/IRANSans-web .woff')
format("woff, {;("url(' . ./fonts/IRANSans-web .ttf')
format("truetype, فرمت فونت هایی که در بالا استعمال کردیم هر یک در مرورگرهای مختلفی قابل پشتبانی می‌باشند .
- svg: این فرمت توسط سیبستم دلیل های ios پشتیبانی می شود و برای فونت های فارسی به کارگیری نمی شود .
- eot: فقط در مرورگرهای اینترنت اکسپلورر (IE) قابل پشتیبانی می باشند .
- woff: این فرمت در مرورگرهای مدرن و اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به آنگاه پشتیبانی می شود .
- ttf: بیشتر مرورگرها از این فرمت پشتیبانی می کنند بغیر از وب اکسپلورر .
نکته: نشانی دهی فونت کاملا می بایست دقیق نوشته شود در غیر اینصورت تغییری در شیوه سناریو متن‌ها در تارنما ساخت نخواهد شد .
. ./ در css یعنی از فایل جاری که(style .css) بیرون گردید و وارد فایل fonts (فایل های فونت قضیه استعمال در سایت) گردید .
3) هم اکنون می بایست در هر قسمتی که از font-family می خوا هیم به کار گیری کنیم آن را برابر با IRANSans-web قرار دهیم .
بعنوان مثال:
}h1
{;"
font-family: "IRANSans-web


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۹:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

CSS 2 این ورژن یا Level از CSS نیز که دیگر از سوی W3C


CSS
2 این ورژن یا Level از CSS نیز که دیگر از سوی W3C سفارش نمی‌شود، شباهت‌های متعددی به نسخه اول داشت و در ماه مه سال ۱۹۹۸ معرفی شد . در این نسخه قابلیت‌های جدیدی نظیر جایگذاری مطلق (Absolute)، وابسته (Relative) و اثبات (Fixed) در حیث گرفته شده بود . در این نسخه همینطور امکاناتی نظیر ساخت فهم و شعور و آشنایی اشکال مختلف پوشه (Media) و قابلیت‌های جدید برای پباده سازی نوشته تولید گردیده بود .

طراحی سایت در مشهد

مدتی آنگاه CSS 2 .1 به عنوان اصلاحیه‌ای از CSS 2 معرفی شد که پس از کش و قوس‌های زیاد بالاخره در سال ۲۰۱۱ به تیتر توصیه W3C تاییدیه گرفت . این ورژن قرار بود پایانی اصلاح شده از CSS 2 باشد ولی در سال ۲۰۱۵ اصلاح شده CSS 2 .2 نیز در فرمان عمل قرار گرفت .

CSS
3 می‌توان اذعان کرد که CSS3 یک دگرگون سازی تبارک در تاریخچه CSS به همپا داشت . در این ورژن از CSS اوراق (Document) متعددی به وجود آمدن که به هر کدام از آنان Module گفته می شد . در واقع CSS 2 یک نظیر یک خصوصیت بزرگ بود که تمام امکانات CSS را در بر می‌گرفت، ولی در CSS 3 ماژول‌ها هستند که قابلیت‌ها و امکانات جدید را بیش تر می نمایند .

اولی بار در ماه ژوئن سال ۱۹۹۹ بود که ورژن CSS 3 منتشر شد و در دسترس قرار گرفت . البته از آنجایی که CSS 3 بر پایه ماژول‌ها بود، تا ژوئن ۲۰۱۲ بیش از پنجاه ماژول CSS دربرگیرنده Media Queries، Namespace، Selector Level و Color از جانب تیمی که روی این زبان عمل می‌کرد، منتشر شدند .

CSS
4 در واقع هیچ نسخه‌ای از ویژگی‌های متحد شده CSS 4 وجود ندارد، زیرا این Level از CSS به ماژول‌های متفاوت Level 4 تقسیم شده است .

آن‌گاه از CSS 3 و با ورود مبحث Module به این زبان، دیگر توجیهی برای گسترش یکباره نسخه نو CSS وجود نداشت . بنابراین، از ورژن CSS 4 به آن گاه دیگر ماژول‌های Level 4 هر کدام به رخ مستقل بسط پیدا کردند و چیزی به نام CSS 4 به صورت یک پارچه معرفی و سفارش نشد . در واقع در این ورژن یا Level از CSS، بخش اعظمی از ماژول‌ها به عبارتی ماژول‌های Level 3 بودند که از CSS 2 .1 بسط پیدا کرده بودند . در این میان تعدادی ماژول نیز به عنوان ماژول‌های Level 4 بسط پیدا کردند . از ماژول‌های Level 4 در CSS 4 می‌توان به Image Values، مرزبندی و پس مورد (Background & Borders) و Selector اشاره کرد .

کاربرد
CSS CSS

همانطور که در پاراگراف‌های ابتدایی مطلب اشاره کردیم، CSS به تیتر یک Style Sheet Languge، به وجود آمد تا فعالیت طراح وب سایت را برای ایجاد فرمت ظاهری زیباتر، راحت‌تر کند . در صورتیکه با طراحی تارنما آشنا باشید، میدانید که برای Style دادن به یک برگه اینترنت ۳ خط مش گوناگون وجود دارااست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۳:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایای پباده سازی وب سایت

در این مطلب می خوا‌هیم درباره ی ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی عالی و مزایای پباده سازی وب سایت تخصصی فروشگاه اینترنتی کلام کنیم و آن را به طور بی نقص شرح بدهیم ، در نقطه نهایی این مطلب شما علاوه بر این که با خصوصیت های یک مغازه اینترنتی خوب و موفق آشنا می شوید ، مزایای یک مغازه اینترنتی نسبت به یک مغازه و درآمد تقریبی آن را هم خواهید فهمید پس با ما یاور باشید .

طراحی سایت در مشهد
یک مغازه اینترنتی مناسب بستری را فراهم می نماید تا فرد بدون نیاز به خرج طولانی تر ، متاع ها و سرویس ها خود را به راحتی در بازار وب به فروش برساند و کسب فعالیت خویش را یک تراز فراتر پیروزشود ( درصورت داشتن کسب و کار سنتی ) و یا کسب و فعالیت خویش را با هزینه ای ناچیز و مناسب آغاز نماید .

خصوصیت
های یک مغازه اینترنتی خوب چیست؟ پباده سازی تارنما فروشگاهی به تنهایی می بایست منجر فروش بیشتر شود ، یعنی روند هارا سهل تر نماید و سرعت خوب و مناسبی را برای مشتری مهیا نماید تا مشتری قابلیت و امکان خرید سریع خیس و راحت تر را داشته باشد ، یک فروشگاه اینترنتی عالی می بایست از حیث پباده سازی خوشگل و رشته ای به نظر رسد ، خرید از آن اسان باشد و سرعت متناسبی را داشته باشد در وب ترا دکان های اینترنتی ببراساس تجهیزات موضوع نیاز با php mvc و یا وردپرس پباده سازی میگردد .

ویژگی
های این مغازه اینترنتی مطلوب عبارت می باشد از : قابلیت
توصیف بی نهایت کالا قابلیت
توصیف متاع های فیزیکی و یا این که مال های غیر فیزیکی قابلیت و امکان
تعریف یک مال با چندین ویژگی به جای توصیف تعدادی کالای یکسان با ویژگی های متفاوت قابلیت و امکان
تعریف گونه بندی و قرار دادن برچسب برای هر کالا امکان
توصیف خصوصیات دلخواه به تعداد بی غایت برای هر محصول شبیه ی دیجیکالا امکان
تولید بخش برسی و نقد تخصصی برای هر محصول قرار
دادن بخش علاقه مندی ها در پروفایل شخصی هر فرد قابلیت
توصیف و تولید اشکال کد تخفیف و کوپن برای یک جنس به رخ درصدی و یا مبلغی بر روی یک مال یا گروه ای از فرآورده ها قابلیت و امکان
ارسال بینش بوسیله اشخاص در ورقه ی هر مال و امتیاز دادن به مال ها توصیف
منوی سه مرحله ای و ۲ سطح ای مشابه ی دیجیکالا قابلیت و امکان
ایجاد سیستم یک سری فروشندگی و یا این که همکاری در فروش امکان
قرار دادن بخش پرفروش ترین ها و یا لبریز بازدید ترین ها بیش تر
شدن سهل و آسان یک محصول به سبد خرید با صرفا ۲ کلیک توصیف
بخش بلاگ برای یک دکان برای معرفی محصولات و خدمات و جذب ترافیک بیشتر عضویت
در خبرنامه ی سایت قابلیت
سرچ توسعه یافته یار با فیلتر بندی برای تولیدها و مدل بندی ها بخش
تعریف برند برای هر دسته بندی و تالیف توضیحاتی درباره ی هر برند امکان
توصیف چندین فروشنده برای یک فرآورده با قیمت های متنوع مشابه دیجیکالا سیستم
تیکتینگ و پرسش و پاسخ پیشرفته قابلیت
تعریف و ایجاد صفحه ها مخصوص ( لندینگ ) برای هر جور بندی پشتیبانی
و چت آنلاین بار گذاری
تصاویر برای هر فرآورده و تعریف گالری تصاویر بخش
توضیح کوتاه کنار کالا برای معرفی کردن ویژگی های با اهمیت به مشتریان مشابه دیجیکالا


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۱:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه طور یک وب وب سایت جایگاه یک بسازیم؟

چه طور
یک وب وب سایت جایگاه یک بسازیم؟ خصوصیت های مشترک اینترنت سایت های رتبه یک چیست؟ ممکن است پاسخ دادن به این سوال ها طاقت فرسا به حیث برسد، اما در کمال تعجب بسیار معمولی می باشد . در شرای شرکت شما سایتی با کیفیت و با کاربری سهل و آسان نداشته باشد، از فرصت های مو جود در فضای مجازی بی سود می ماند .

طراحی سایت در مشهد
در
واقع، کلیه وب تارنما های سکو یک 10 خصوصیت مشترک دارند: 1:
کدنویسی اختصاصی کمپانی های زیادی به شما سفارش ایجاد پرسرعت و سهل وآسان وب سایت را می دهند، ولی بایستی بدانید در همه اینترنت سایت هایی که چنین موسساتی پباده سازی می نمایند از یک کد به کار گیری گردیده میباشد . تشخیص این فرمان دوچندان سهل و آسان است، چون اکثر این وب سایت ها ظاهری شبیه و عملکردی معمولی دارا‌هستند .
حال
که قالب های فراهم وجود دارند، دیگر منفعت کدنویسی منحصر به فرد چیست؟ کدنویسی
اختصاصی با این کار، در اصل می توانید هرکاری بکنید تا اینترنت سایتتان نتایجی استثنایی برای شما و بازدیدکنندگان سایت به ارمغان بیاورد .
همچنین، می توانید ظاهر خاصی به تارنما خویش بدهید تا شما را از رقبا (و سایر سایت های جانور در اینترنت) متمایز کند .
در نهایت، با کدنویسی اختصاصی می توانید هرکاری فرمایید که دلتان می-خواهد . دیگر سرگرم قوانین و محدودیت های یک شرکت دیگر نیستید، و دستتان کاملا باز هست .
2:
تقویت برند از شیوه پباده سازی سایت یک عدد از مشکل‌ها گران قدر استعمال از قالب های آماده برای اینترنت سایت، این است که طراحی آن ها ارتباط مضاعف مقداری با برند شما دارد (اگر ابدا ارتباطی داشته باشد) . به عبارت دیگر، شاید بتوانید مورد ها کوچکی نظیر فونت نوشته-ها و مخلوط رنگی تارنما را تغییر‌و تحول دهید، البته هیچ چیزی به رخ منحصر برای برند خود نخواهید داشت .
تقویت
برند از طریق طراحی سایت نگاهی به یکسری اینترنت تارنما بیاندازید . بلافاصله متوجه خواهید شد کدام یک با طراحی تارنما مطلوب مارک خویش را افزایش بخشیده اند و کدام یک از طراحی های قالبی و از پیش فراهم شده به کار گیری کرده اند .
3:
دسترسی آسوده به مطالب ممکن است تصور فرمایید وبسایت های رتبه یک پیچیده هستند، البته آسانی مسئله ساز شکوفایی است، خصوصا زمانی بحث دسترسی به مطالب (navigation) مطرح میباشد .
دسترسی
آسان به مطالب از مشاهده کرد کاربر، دسترسی به مطالب باید از ابتدا تا آخر بی نقص باشد . تنها در صورتی می توانید به این حالت برسید که با طراحان اینترنت مرتبه یکی کار نمائید که شعور عمیقی از این مفاهیم دارند .
معمولا یک نوار دسترسی (Navigation Bar) در بالای ورقه کافی است تا تمامی یوزرها بتوانند آن چه می خواهند را بیابند .
4:
معماری کارکشته سایت ساختار و معماری تارنما شما می بایست شهودی، تطابق پذیر، و پاک و تر و تمیز باشد . یعنی تعداد کدهای به کار رفته می بایست به دست‌کم برسد و فقط آن چه نیاز دارید را پوشش دهد، تا سایتی با زیرساختی حاذق و تر و تمیز داشته باشید که به سرعت بار گذاری می شود .
معماری
اینترنت سایت بیشتر پلتفرم های نرم افزاری اینترنت سایت قالبی و آماده، ساختار و معماری ضعیفی دارا هستند . اساسا آن ها برای این ساخته گردیده اند تا برای هر گونه کسب و کاری مناسب باشند، و منحصر یک جور خاص نیستند . این به عمل شما نمی آید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۷:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویژگی های یک وب وبسایت موفق

ویژگی
های یک وب وبسایت موفق8 / 10 از 10 کاربر امروزه با دقت به دسترسی بخش اعظم مردمان به وب سایت ها و همینطور نیاز به یک اینترنت تارنما مناسب جهت معرفی عمل و معرفی مثال کارهای خود در بستر وب نیاز به یک طراحی تارنما مناسب می باشد .با دقت به رقابتی که در دنیای مجازی وجود داراست شما فقط با طراحی وب وب سایت استاندارد و با طراحی منحصربه‌فرد به شخص خواهید توانست یک وب وب سایت مطلوب جهت افزایش بازاریابی خویش ایجاد نمائید .اعتنا داشته باشید که شرکتی را که برای پباده سازی تارنما انتخاب میکنید یک شرکت معتبر بوده و به اصول برنامه نویسی و سئو و طراحی وبسایت آشنا باشد چه بسا المقدور یک کمپانی ثبت شده باشد تا بتوانید به آن اطمینان نمایید .

طراحی سایت در مشهد

مشخصات
اینترنت تارنما موفق
با
اعتنا به رقابت جانور در عرصه ی اینترنت می بایست برای افزایش یوزرها وب سایت از عواملی پیروی کرد که از جمله ی آن طراحی مطلوب تارنما می باشد که بتواند کاربر را جذب خویش نماید هر اینترنت وبسایت متناسب با مسئله فعالیتش می بایست برنامه ای را تعیین نماید که عامه پسند باشد . صاحب و مالک وبسایت هیچ وقت نباید ذوق و سلیقه های فردی خویش را سوای در لحاظ به دست آوردن ایده ها سایرین در پباده سازی و چیدمان وبسایت بکار گیرد . طراح سایت می تواند نقش موثری در زیبایی طرح وبسایت شما داشته باشد چرا که طراح وب سایت می تواند با ایده های خود یک پباده سازی وب سایت حرفه ای و خوشگل را به شما ارائه دهد .

از نکاتی که مضاعف حائز اهمیت می باشد سرعت پردازش صفحه ها اینترنت وب سایت می باشد چون اگر اینترنت وبسایت شما بازه زمانی متعددی را برای لود شدن صرف نماید استفاده کننده از ادامه دادن کار خود منصرف خواهد شد همچنین اطلاعات به روز و آپ دیت گردیده در اینترنت سایت می تواند در جذب کاربر به وب سایت اثرگذار باشد .

به
طور کل مورد ها پایین خصوصیت های یک اینترنت سایت موفق را بیان می نماید :
√ طراحی سایت باید به رخ فن ای باشد تا بتواند کاربر را جذب خویش کند .

√ طراحی وبسایت بایستی متناسب با فعالیت سایت باشد تا استفاده کننده بتواند در نگاه اولیه به مسئله وب وب سایت و همچنین هدف ها آن پی پیروز شود .

√ چینش بخش های متفاوت سایت می بایست استاندارد باشد و کاربر بتواند به راحتی به بخش های متفاوت آن دسترسی پیدا نماید .

√ فونت مورد استفاده در وبسایت متناسب باشد زیرا در صورتی که از فونت خیلی بزرگ یا خیلی کوچک استعمال کنیم سبب ساز شلوغ جلوه دادن وب سایت می شود .

√ به کار گیری از عکس های متحرک و جلوه های ویز می تواند از عواملی باشد که استفاده کننده را مجذوب خویش کند بنابراین استعمال از این موردها در طراحی وب سایت پیشنهاد می شود .

و در پایان برای افزایش بازدید از وبسایت می بایست به تبلیغ تارنما در اینترنت پرداخت . بهینه سازی وب سایت و اطلاع رسانی اینترنتی در وبسایت های پربازدید از پاراگراف بهترین روش های تبلیغات اینترنتی می‌باشند می بایست توجه داشت که تبلیغات متمرکز و موءثر یکی از بخش های مهم برد یک وب وب سایت هست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۳:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزیت های طراحی وب سایت با بوت استرپ چیست؟

مزیت
های طراحی وب سایت با بوت استرپ چیست؟ پباده سازی
تارنما با بوت استرپ
در پیشین افراد برای تحقیق در موضوع موضوعی خاص و یا پیدا کردن سوال های احتمالی خود، به سمت کامپیوترهای خود ‌می‌رفتند و با به کارگیری از وب و با متوسل شدن به موتورهای جستجو تلاش در پیدا کردن پاسخ مناسب داشتند . البته امروزه با وجود گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و چه بسا تلویزیون‌های هوشمند، به کار گیری از وب و کاوش در موتورهای کاوش گسترده‌تر گردیده میباشد . کاربران انتظار دارند سایتی که در تلفن همراه و تبلت خود مشاهده می‌کنند، نمایشی مشابه به آنچه در کامپیوتر و لپ تاپ می بینند داشته باشد .
اینترنت وب سایت پباده سازی گردیده ‌می‌تواند مخاطبان متفاوتی داشته باشد . بعضا از این مخاطبان ترجیح ‌می‌دهند محتوای سایت‌ها را در کامپیوتر و لپ تاپ‌های خویش مشاهده نمایند و برخی علاقه‌مند به استعمال از وب‌سایت‌ها در گوشی‌های هوشمند خویش می باشند . لذا طراحی اینترنت تارنما باید به گونه‌ای باشد که نمایش وبسایت در هر دستگاهی به شکلی صحیح انجام گردیده تا هر گونه مخاطبی را مجذوب خویش کند . برای سناریو صحیح سایت‌ها در دستگاه‌های متفاوت از گزاره تلفن‌های هوشمند، تبلت و کامپیوتر و چه بسا تلویزیون‌های هوشمند از تکنولوژی ریسپانسیو و یا این که برخورد گرایی به کارگیری ‌می‌گردد .

طراحی سایت در مشهد

مزایایی
طراحی وب وب سایت با بوت استرپ از
مزایای ریسپانسیو بودن سایت ‌می‌توان به مورد ها پایین اشاره کرد: کاهش
برهه زمانی و هزینه پباده سازی سایت با ورژن های مختلف
عدم
نیاز به ایجاد محتوای مختلف برای نسخه های متفاوت افزایش
مخاطبان به ادله امکان نمایش یکسان در نمایشگرهای متفاوت جذب
مخاطبان متعدد با ذوق وسلیقه های گوناگون وارد
شدن تعداد کثیری از کاربران به سایت از روش موبایل های هوشمند لذا ‌می‌توان سود گیری کرد که پباده سازی تارنما به چهره ریسپانسیو و عکس العمل گرا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . روش‌های زیادی برای پباده سازی ریسپانسیو در دسترس طراحان اینترنت قرار دارد . در این مقاله می خواهیم به معرفی ابزار کاربردی بوت استرپ پبپردازیم .

 

بوت
استرپ چیست؟ بوت استرپ در راستی کادر وورکی می باشد که از سه لهجه HTML ، CSS ، JQuery ‌تشکیل گردیده هست . در ابتدا لازم می‌باشد توضیحی مختصر در رابطه هر کدام از این زبان‌ها داده شود . ‌HTML ‌برای ساختار و قالب محتوا به کارگیری ‌می‌شود . CSS ‌جهت صورت دادن به ساختارهای ایجاد شده در HTML ‌استفاده می شود و باعث ‌می‌شود وب سایت پباده سازی شده ظاهر مطلوب و بهتری داشته باشد . همچنین JQuery ‌برای بیشتر کردن تجهیزات و وظیفه های اکثر در وبسایت کاربرد دارااست . حال بوت استرپ با دارا بودن هر سه زبان، بستری مناسب را برای طراحی یک تارنما بی نقص و واکنشگرا در اختیار طراحان تارنما قرار داده است . طراحان وب با به کار گیری از بوت استرپ نیازی به تالیف کدهای پیچیده و طولانی نداشته و ‌می‌توانند از کدهای مو جود که از پیشین آماده شده‌اند به کارگیری نمایند . همچنین آماده آوردن فضایی معمولی برای طراحی اینترنت تارنما برای افرادی که دست‌کم با HTML ‌و ‌CSS ‌آشنایی دارند از مزایای بوت استرپ ‌می‌باشد . در کنار تما‌می‌این موارد، پباده سازی با بوت استرپ قابلیت تفکیک بخش‌های گوناگون سایت جهت اضافه کردن کدها را فراهم آورده می باشد .
بوت استرپ به طور کامل open source ‌بوده و قابلیت بهینه‌سازی داراست . همچنین در هنگام نصب ‌می‌توان آن را به صورت تماما سفارشی نصب کرد و با کاهش حجم موارد قابل نصب، از حجم آخرین آن کم کرد .
در غایت ‌می‌توان به سازگار بودن وب‌سایت‌های پباده سازی شده با بوت استرپ با همگی مرورگرها از پاراگراف Firefox ، chrome ، safari، IE و … اشاره نمود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۵:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شیوه به کارگیری جاوا اسکریپت در سورس کد Html وبسایت ها

شیوه
به کارگیری جاوا اسکریپت در سورس کد Html وبسایت ها: با
استعمال از امر زیر، از جاوا اسکریپت در سورس کد سایت ها به کار گیری می شود:

طراحی سایت در مشهد
تمام کدها و سورس برنامه نویسی که بوسیله طراح متن شده اند، در میان این دو تگ قرار داده می شوند و به این ترتیب توسط مرورگر اجرا می شود . برای استفاده از پوشه های گویش جاوا اسکریپت (که با پسوند JS ذخیره و شناسایی می شوند) در پروژه های پباده سازی سایت، می بایست با استعمال از دستوراتی از قبیل src پوشه ها را فراخوانی کرد .

طراحی
زبان Jscript از سوی مایکروسافت جذاب است بدانید که کمپانی مایکروسافت، برای رقابت با این زبان، زبان Jscript را طراحی و بسط داده می‌باشد که در ابتدا نسخه ی نخستین ی آن را از روی جاوا اسکریپت طراحی کرده میباشد . به همین دلیل، حتی با تغییرات متعددی که تا به روز جاری در آن ایجاد کرده است، شباهت های متعددی به لهجه جاوا اسکریپت دارد .

محبوبیت
گویش جاوا اسکریپت به جثارت می توانایی اذعان کرد که امروزه لهجه برنامه نویسی جاوا اسکریپت، کاربردهای دوچندان متعددی داراست و بلکه روز به روز در درحال حاضر افزایش هست . بخش اعظمی از اساتید طراحی وب، به نوآموزان این حرفه، لهجه جاوا اسکریپت را فراگیری می دهند . علاوه بر این، در جاوا اسکریپت فناوری ای وجود داراست که Ajax اسم دارد و از همه تجهیزات آن می بضاعت و توان در صفحه های اینترنت تارنما ها به کار گیری کرد . به همین برهان است که زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت، یک گویش دوستداشتنی و لبریز کاربرد در نزد طراحان وب است .

پباده سازی
وبسایت های داینامیک در صورتی‌که می خواهید سایت های داینامیک را پباده سازی نمائید و از انواع افکت های اینترنت به کار گیری کنید، می بایست لهجه جاوا اسکریپت را بیاموزید . جذاب می باشد بدانید که زبان برنامه نویسی عمده بازی های آنلاین دو بعدی و سه بعدی پایین وب(که هر ساله میلیون ها نفر در عالم با آن ها بازی می کنند)، زبان جاوا اسکریپت میباشد .

زبان جاوا اسکریپت با این که در مقدمه برای برنامه نویسی کلاینت ساید بود، البته آنقدر ترقی کرده می‌باشد که حتی به تازگی ورژن ای سمت سرور (Server Side) از آن به نام Node .JS منتشر گردیده می باشد که نشان از کارکشته بودن زبان جاوا اسکریپت میباشد .(در
بخش های بعدی در ارتباط با این موضوعات، توضیح بیشتری خوا هیم داد)
امروزه طراحی سایت های درجه ی یک و با اهمیت اینترنت (از جمله وبسایت های شرکت ها، اداره ها، دکان های آنلاین، اینترنت سایت های سینمایی و …) سوای استفاده از گویش برنامه نویسی جاوا اسکریپت، غیر ممکن هست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۶:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نقش سایت در کسب و کار

نقش
سایت در کسب و کار درود امروز قصد دارم در این مطلب به این قضیه اشاره کنیم: نقش تارنما در کسب و کار .

با اعتنا به پیشرفت روز افزون تکنولوژی هر روزه شاهده ترقی در کسب و عمل های وب می‌شویم .

طراحی سایت در مشهد

برای نمونه میتوانیم به دیجیکالا، بامیلو و… اشاره کنیم که محل فروش تولید ها آن ها در وب سایت می‌باشد و با توجه به آمار و ارقام ارائه گردیده فروش زیاد بالایی را برخوردارند و حالا وقت آن رسیده که تمامی تارنما داشته باشند و کسب و کاری که وب سایت ندارد بی تردید در آتی جایی برای تجارت ندارد .

طراحی
سایت,طراحی لوگو,تاثیر وب سایت در کسب و کار,نقش تارنما در کسب و کار,بهینه سازی سایت,سئو سایت
فردا
دیر است
پرورش تجارت‌های الکترونیکی به قدری زیاد بوده و است که شما در زمینه هر شغل و کسب و کاری در اینترنت سرچ نمائید صد رد صد کسانی می‌باشند که در درحال حاضر عمل در آن زمینه باشند و در قضیه شغل شما نیز اینگونه می‎باشد . دیگر تاءمل و اندیشه کردن برای داشتن اینترنت وبسایت کافی هست چه بسا دیگر علتی برای نداشتن آن وجود ندارد .

برای
همگی کارها سایت نیاز است
تجربه و شواهد نشان داده هر چیزی را که در دنیای حقیقی بتوان فروخت مطلقا در دنیای بلندمرتبه اینترنت هم میتوان این عمل را کرد . برای نمونه بخواهیم به نادر ترین ها اشاره داشته باشیم می توانیم به تارنما بقچه و تنور اشاره کرد . هر دوی این سایت ها عمل فروش نان را انجام میدهند . دیجیکالا مثال دوم این تارنما می‌باشد که در سال 96 دست به فروش اقلام سوپر مارکتی تا فروش گوشت قرمز زده میباشد . با این نمونه ها میتوانیم به نقش تارنما در کسب و فعالیت اشاره کنیم، هر کسب و کاری می‌تواند وبسایت داشته باشد و فروش خویش را چند برابر نماید .

طراحی
سایت,طراحی لوگو,تاثیر وبسایت در کسب و کار,نقش سایت در کسب و کار,بهینه سازی سایت,سئو سایت
تعدادی
استدلال برای داشتن اینترنت سایت امروزه داده ها مردمان نیز با ترقی تکنولوژی بسیار ارتقاء پیدا کرده است، مردمان در خرید خویش نیاز به آنالیز و مقایسه دارند .
صد رد صد شما نمیتوانید پاسخگوی این نیاز مشتریان باشید و چه بسا مشتریان گهگاه نیاز دارا هستند تا کالا را ببینند و وب وبسایت این امکان را به آن ها میدهد داشتن وبسایت اکنون یک مارک است! شما نمیتواند ادعای مارک شدن را داشته باشید در صورتی که اینترنت سایتی ندارد و نظر بقیه اشخاص برای مردم هم مهم می باشد .
هنگامی کسی از شما توصیف کند و دیگری بپرسد آیا وب سایت دارا‌هستند و جواب منفی باشد وجهی رشته ای بودن از شما سلب خواهد شد چرا که شما در دنیای فردا هیچ گامی برنداشتید داشتن
وبسایت نظیر ارائه یک کاتالوگ است، همان گونه که شما در کاتالوگ‌ها به معرفی خویش و محصولاتتان اشاره میکنید سایت نیز همین مدل است و شما می توانید خودتان را معرفی کنید با تفاوت این که هیچ مدل محدودیتی در معرفی خویش ندارید J همچنین از فیلم و صدا هم می توانید استفاده کنید و دیگر فرق اینترنت تارنما با کاتالوگ در این است: کاتالوگ را شما فقط در شهر و محله خود میتوانید ارائه کنید تا مردمان شما را بشناسند ولی با داشتن سایت می توانید خودتان را به کل جمهوری اسلامی ایران معرفی کنید مطلقا شما برای تبلیغات هزینه های متعددی خواهید داشت، اما گوگل برای تبلیغ شما هیچ هزینه ای دریافت نمی‌کند . شما با باصرفه کردن سایت خویش می‌توانید به صدر نتایج گوگل سفر نمائید و مدام اولیه باشید این در حالی است که برای تبلیغات در تهران متوسط حدود 20 الی 100 میلیون تومان باید برای تبلیغ هزینه فرمایید که این هزینه فقط و تنها برای 1 ماه میباشد .
شبانه روز خدمات و تولیدها خویش را بفروشید و هیچ ساعتی درب کسب و کار خودتان را نبندید .
شما با داشتن تارنما میتوانید به صورت 24 ساعته در تمامی اوغات روز و شبکه‌های‌اجتماعی محصولات خویش را بفروشید فقط با داشتن یک وب سایت خود کار شما در شبانه روز می توانید بفروشید و در خواب هم درآمد داشته باشید


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۲:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا یک خط مش حل برای طراحی وجود دارد؟

آیا
یک خط مش حل برای طراحی وجود دارد؟ اینترنت تارنما شما، خط اول فروش اینترنتی شما محسوب می شود .
آیا با وب سایت بنگاه، روبرو شده که فقط در بخشها خاصی کار می کنند؟ بخش اعظمی از اینترنت سایت های بنگاه املاک، داده ها تماس بی نقص را قرار نمیدهند . شما اینکار را نکنید . اطلاعات بدون نقص تماس، شامل شماره تلفن، ایمیل، آدرس کمپانی باید در گوشه سمت راست و تحت هر ورقه در سایت قرار داده شود .

طراحی سایت در مشهد

کمی
در مورد مثلث طلایی گوگل در شرای می خواهید اینترنت سایت کهن خویش را نگه دارید ، فراوان با اهمیت می باشد که به مثلث طلایی گوگل توجه نمایید . پژوهش ها بسیاری نشان داده هست که مثلث طلایی گوگل، می تواند لحاظ کاربران زیادی را به خود جلب نماید .
اول، کاربران به کناره بالا و سمت چپ اینترنت وب سایت اعتنا متعددی دارا‌هستند . دوم، چشم، فقط توانائی نسخه برداری نیمی از صفحه را دارااست . شکل کلی اسکن دیده مثل مثلث می‌باشد . به عبارت دیگر، در‌صورتی‌که شما یک مثلث را با محور گوشه بالا و چپ صفحه ترسیم کنید، نقطه تمرکز کاربران( مثلث طلایی گوگل ) را پیدا کرده اید .
همینطور تحقیقات نشان داده می باشد که یوزرها صفحه ها را با الگوی F کپی می نمایند . به عبارت دیگر، آن ها از بیشینه و کمینه ی دما نقطه کاغذ آغاز می کنند و به سمت ذیل ادامه و بعد به انتهای زیر و سمت چپ صفحه جهت دهی می شوند .
وب وب سایت خویش را ارزیابی نمایید . آیا تصویر در بخش بالا و چپ برگه قرار دارد؟ آیا این عکس نسبت به باقی نصیب های برگه متمایز می باشد؟ اگر اینگونه است، عکس را حذف کرده و داده ها تماس را به جای آن قرار دهید .
همین طور شما می توانید در این فضا باارزش برای اطلاعات بخش اعظم هم به کار گیری نمایید . این اطلاعات باید، به عبارتی مواقعی باشند که کاربران بیشتر نیاز دارا هستند . تحقیقات نشان داده است، بازدید نمایند گان ، سه استدلال اصلی برای بازدید سایت املاک دارا هستند . یوزرها می خواهند بدانند، چه خانه ای برای فروش مو جود است، قیمت منزل ان ها چقدر است، و چه اطلاعاتی در زمینه بازار پخش گردیده است؟ وب وبسایت شما می بایست همین داده ها را در اختیار عمل بر قرار دهد .
بر اساس سرمشق F این اطلاعات می بایست به رخ جدول در ناویگیشن بار قرار داده شود و به چهره افقی در بالای ورقه جای گیرد، یا در بخش عمودی سمت چپ کاغذ قرار داده شود .
با اعتنا به سرمشق F، تمرکز شما باید بر روی هدلاین و بولد پوینت باشد که داده ها اثرگذار به کاربر می دهد . اگر تارنما شما حاوی اندازه زیادی نوشته می شود؛ می بایست نوشته را کاهش داده و با صرفه سازی نمایید . به یاد داشته باشید، بیشتر مشتریان جوان به سیستم SMS عادت دارا‌هستند . این بدین معناست که یوزرها جوان، اطلاعات را مفید و مختصر می خواهند . در شرای کاربر به اطلاعات اکثر و دقیق نیاز دارد، می تواند به بنگاه مراجعه نماید . پس یک لینک بیشتر در محتوای خویش قرار داده و به وب لاگ خود لینک فرمائید . به این ترتیب، کلیک های میانی شما هم ارتقا خواهد یافت . ( الان دارم پام رو در کفش همکار جدیدمون در بخش تجربه کاربری ( آقای سنندجی عزیز ) می کنم .
ایشون بسیار سرشون شلوغه و در حالا پباده سازی وب وب سایت تازه ما هستند)
سرعت توشه گذاری اهمیت متعددی وب وب سایت های املاک دارااست .
برای انتخاب کردن سرعت توشه گذاری(لود )، به اینترنت سایت های متعددی می توانید مراجعه فرمائید . این وب سایت سرعت توشه گذاری سایت شما را در مکان های مختلف جهان نشان می دهد . در‌صورتی‌که سرعت توشه گذاری تارنما شما بسیار باشد، مشتری خویش را از دست می دهید . یادتان باشد، شما تنها ۳۰ ثانیه برای نگهداری بازدید کننده زمان دارید .
نکته مهم: به کار گیری از فلش، علاوه بر کهن بودن، به علت سرعت کند توشه گذاری، باعث از دست رفتن مشتری می شود . پس اکیدا از آن دوری نمایید .
وب
وب سایت شما در مرورگر های متفاوت، به چه شکلی سناریو داده می شود؟ شما بایستی اینترنت وب سایت خود را در مرورگرهای محبوب مانند سافاری، گوگل کروم، فایرفاکس، و وب اکسپولر ارزیابی فرمایید .
سرعت بار گذاری در هر کدام از این مرورگرها، دارای اهمیت می‌باشد .

حیاتی
ترین عناصری که بایستی در وبسایت بنگاه املاک اعمال کنید، کدام است؟


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۷:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کاری با مبنا واساس درست اگه دارید پولی رو برای طراحی وب وب

کاری
با مبنا واساس درست اگه دارید پولی رو برای طراحی وب وب سایت پرداخت میکنید، حیاتیه که همون اول اطمینان پیدا فرمایید که طراح به جای بازطراحی به تکامل وب سایتتون اندیشه می کنه .

طراحی سایت در مشهد

مزایای تکامل خیلی روشنه، اما شما چطور در طول مدت این فعالیت رو انجام میدید؟ کلیدش اینه که کاری با شالوده و مبنا صحیح انجام بدید . بخش اعظمی از اینترنت وبسایت ها با این بینش ایجادشدن که ممکن است تا ۲−۳ سال آتی خیلی نیازی به تغییر‌و تحول ندارن . اگه نیز تغییری ضروری شد می شه مجدد از نخستین طراحیش کرد . سایتهایی که با این رویکرد ساخته شده باشن رو خیلی مشقت بار می شه تکامل بخشید چون المنت های حساس تکامل رودر خودشون ندارن .

اگه دارید مبلغی رو برای طراحی وب وب سایت پرداخت میکنید، حیاتیه که همون اول اطمینان پیدا فرمایید که طراح به جای بازطراحی به تکامل وب سایتتون فکر می کنه . فقط در این صورته که می شه به رشد رو به بالا امیدوار بود .

ساخت
المنت های تکامل پیش از این در مطالب مختلفی در زمینه اصول پباده سازی نوشتیم .
بعضا از اونها که از المنت های تکامل به حساب بین بطور خلاصه اینها هستند:
جداسازی
محتوا از طراحی تلاش
ها از محتوا محتوا
های خوش فرم مدیر
قالب و محتوا انعطاف
پذیری طرح مهمه که به خاطره داشته باشید که کار از پایه و شالوده خیلی اهمیت داره و المنت های طراحی تکاملی می بایست قبلی از هر تصمیم دیگه ایی باشن . تکامل دادن سایتی که با این شیوه ساخته نشده عمل حقیقتا سختیه . اطمینان از اینکه طرح، محتوا و کاربرد ها هر کدوم به رخ مجزا محافظت شده باشن کلید موفقیت یه وب وب سایت در مراحل تکامله . سوای اینها، سربار تکامل وب سایت شما خیلی خیلی دوچندان خواهد بود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۲:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)