مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

شیوه به کارگیری جاوا اسکریپت در سورس کد Html وبسایت ها

شیوه
به کارگیری جاوا اسکریپت در سورس کد Html وبسایت ها: با
استعمال از امر زیر، از جاوا اسکریپت در سورس کد سایت ها به کار گیری می شود:

طراحی سایت در مشهد
تمام کدها و سورس برنامه نویسی که بوسیله طراح متن شده اند، در میان این دو تگ قرار داده می شوند و به این ترتیب توسط مرورگر اجرا می شود . برای استفاده از پوشه های گویش جاوا اسکریپت (که با پسوند JS ذخیره و شناسایی می شوند) در پروژه های پباده سازی سایت، می بایست با استعمال از دستوراتی از قبیل src پوشه ها را فراخوانی کرد .

طراحی
زبان Jscript از سوی مایکروسافت جذاب است بدانید که کمپانی مایکروسافت، برای رقابت با این زبان، زبان Jscript را طراحی و بسط داده می‌باشد که در ابتدا نسخه ی نخستین ی آن را از روی جاوا اسکریپت طراحی کرده میباشد . به همین دلیل، حتی با تغییرات متعددی که تا به روز جاری در آن ایجاد کرده است، شباهت های متعددی به لهجه جاوا اسکریپت دارد .

محبوبیت
گویش جاوا اسکریپت به جثارت می توانایی اذعان کرد که امروزه لهجه برنامه نویسی جاوا اسکریپت، کاربردهای دوچندان متعددی داراست و بلکه روز به روز در درحال حاضر افزایش هست . بخش اعظمی از اساتید طراحی وب، به نوآموزان این حرفه، لهجه جاوا اسکریپت را فراگیری می دهند . علاوه بر این، در جاوا اسکریپت فناوری ای وجود داراست که Ajax اسم دارد و از همه تجهیزات آن می بضاعت و توان در صفحه های اینترنت تارنما ها به کار گیری کرد . به همین برهان است که زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت، یک گویش دوستداشتنی و لبریز کاربرد در نزد طراحان وب است .

پباده سازی
وبسایت های داینامیک در صورتی‌که می خواهید سایت های داینامیک را پباده سازی نمائید و از انواع افکت های اینترنت به کار گیری کنید، می بایست لهجه جاوا اسکریپت را بیاموزید . جذاب می باشد بدانید که زبان برنامه نویسی عمده بازی های آنلاین دو بعدی و سه بعدی پایین وب(که هر ساله میلیون ها نفر در عالم با آن ها بازی می کنند)، زبان جاوا اسکریپت میباشد .

زبان جاوا اسکریپت با این که در مقدمه برای برنامه نویسی کلاینت ساید بود، البته آنقدر ترقی کرده می‌باشد که حتی به تازگی ورژن ای سمت سرور (Server Side) از آن به نام Node .JS منتشر گردیده می باشد که نشان از کارکشته بودن زبان جاوا اسکریپت میباشد .(در
بخش های بعدی در ارتباط با این موضوعات، توضیح بیشتری خوا هیم داد)
امروزه طراحی سایت های درجه ی یک و با اهمیت اینترنت (از جمله وبسایت های شرکت ها، اداره ها، دکان های آنلاین، اینترنت سایت های سینمایی و …) سوای استفاده از گویش برنامه نویسی جاوا اسکریپت، غیر ممکن هست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۶:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نقش سایت در کسب و کار

نقش
سایت در کسب و کار درود امروز قصد دارم در این مطلب به این قضیه اشاره کنیم: نقش تارنما در کسب و کار .

با اعتنا به پیشرفت روز افزون تکنولوژی هر روزه شاهده ترقی در کسب و عمل های وب می‌شویم .

طراحی سایت در مشهد

برای نمونه میتوانیم به دیجیکالا، بامیلو و… اشاره کنیم که محل فروش تولید ها آن ها در وب سایت می‌باشد و با توجه به آمار و ارقام ارائه گردیده فروش زیاد بالایی را برخوردارند و حالا وقت آن رسیده که تمامی تارنما داشته باشند و کسب و کاری که وب سایت ندارد بی تردید در آتی جایی برای تجارت ندارد .

طراحی
سایت,طراحی لوگو,تاثیر وب سایت در کسب و کار,نقش تارنما در کسب و کار,بهینه سازی سایت,سئو سایت
فردا
دیر است
پرورش تجارت‌های الکترونیکی به قدری زیاد بوده و است که شما در زمینه هر شغل و کسب و کاری در اینترنت سرچ نمائید صد رد صد کسانی می‌باشند که در درحال حاضر عمل در آن زمینه باشند و در قضیه شغل شما نیز اینگونه می‎باشد . دیگر تاءمل و اندیشه کردن برای داشتن اینترنت وبسایت کافی هست چه بسا دیگر علتی برای نداشتن آن وجود ندارد .

برای
همگی کارها سایت نیاز است
تجربه و شواهد نشان داده هر چیزی را که در دنیای حقیقی بتوان فروخت مطلقا در دنیای بلندمرتبه اینترنت هم میتوان این عمل را کرد . برای نمونه بخواهیم به نادر ترین ها اشاره داشته باشیم می توانیم به تارنما بقچه و تنور اشاره کرد . هر دوی این سایت ها عمل فروش نان را انجام میدهند . دیجیکالا مثال دوم این تارنما می‌باشد که در سال 96 دست به فروش اقلام سوپر مارکتی تا فروش گوشت قرمز زده میباشد . با این نمونه ها میتوانیم به نقش تارنما در کسب و فعالیت اشاره کنیم، هر کسب و کاری می‌تواند وبسایت داشته باشد و فروش خویش را چند برابر نماید .

طراحی
سایت,طراحی لوگو,تاثیر وبسایت در کسب و کار,نقش سایت در کسب و کار,بهینه سازی سایت,سئو سایت
تعدادی
استدلال برای داشتن اینترنت سایت امروزه داده ها مردمان نیز با ترقی تکنولوژی بسیار ارتقاء پیدا کرده است، مردمان در خرید خویش نیاز به آنالیز و مقایسه دارند .
صد رد صد شما نمیتوانید پاسخگوی این نیاز مشتریان باشید و چه بسا مشتریان گهگاه نیاز دارا هستند تا کالا را ببینند و وب وبسایت این امکان را به آن ها میدهد داشتن وبسایت اکنون یک مارک است! شما نمیتواند ادعای مارک شدن را داشته باشید در صورتی که اینترنت سایتی ندارد و نظر بقیه اشخاص برای مردم هم مهم می باشد .
هنگامی کسی از شما توصیف کند و دیگری بپرسد آیا وب سایت دارا‌هستند و جواب منفی باشد وجهی رشته ای بودن از شما سلب خواهد شد چرا که شما در دنیای فردا هیچ گامی برنداشتید داشتن
وبسایت نظیر ارائه یک کاتالوگ است، همان گونه که شما در کاتالوگ‌ها به معرفی خویش و محصولاتتان اشاره میکنید سایت نیز همین مدل است و شما می توانید خودتان را معرفی کنید با تفاوت این که هیچ مدل محدودیتی در معرفی خویش ندارید J همچنین از فیلم و صدا هم می توانید استفاده کنید و دیگر فرق اینترنت تارنما با کاتالوگ در این است: کاتالوگ را شما فقط در شهر و محله خود میتوانید ارائه کنید تا مردمان شما را بشناسند ولی با داشتن سایت می توانید خودتان را به کل جمهوری اسلامی ایران معرفی کنید مطلقا شما برای تبلیغات هزینه های متعددی خواهید داشت، اما گوگل برای تبلیغ شما هیچ هزینه ای دریافت نمی‌کند . شما با باصرفه کردن سایت خویش می‌توانید به صدر نتایج گوگل سفر نمائید و مدام اولیه باشید این در حالی است که برای تبلیغات در تهران متوسط حدود 20 الی 100 میلیون تومان باید برای تبلیغ هزینه فرمایید که این هزینه فقط و تنها برای 1 ماه میباشد .
شبانه روز خدمات و تولیدها خویش را بفروشید و هیچ ساعتی درب کسب و کار خودتان را نبندید .
شما با داشتن تارنما میتوانید به صورت 24 ساعته در تمامی اوغات روز و شبکه‌های‌اجتماعی محصولات خویش را بفروشید فقط با داشتن یک وب سایت خود کار شما در شبانه روز می توانید بفروشید و در خواب هم درآمد داشته باشید


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۲:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا یک خط مش حل برای طراحی وجود دارد؟

آیا
یک خط مش حل برای طراحی وجود دارد؟ اینترنت تارنما شما، خط اول فروش اینترنتی شما محسوب می شود .
آیا با وب سایت بنگاه، روبرو شده که فقط در بخشها خاصی کار می کنند؟ بخش اعظمی از اینترنت سایت های بنگاه املاک، داده ها تماس بی نقص را قرار نمیدهند . شما اینکار را نکنید . اطلاعات بدون نقص تماس، شامل شماره تلفن، ایمیل، آدرس کمپانی باید در گوشه سمت راست و تحت هر ورقه در سایت قرار داده شود .

طراحی سایت در مشهد

کمی
در مورد مثلث طلایی گوگل در شرای می خواهید اینترنت سایت کهن خویش را نگه دارید ، فراوان با اهمیت می باشد که به مثلث طلایی گوگل توجه نمایید . پژوهش ها بسیاری نشان داده هست که مثلث طلایی گوگل، می تواند لحاظ کاربران زیادی را به خود جلب نماید .
اول، کاربران به کناره بالا و سمت چپ اینترنت وب سایت اعتنا متعددی دارا‌هستند . دوم، چشم، فقط توانائی نسخه برداری نیمی از صفحه را دارااست . شکل کلی اسکن دیده مثل مثلث می‌باشد . به عبارت دیگر، در‌صورتی‌که شما یک مثلث را با محور گوشه بالا و چپ صفحه ترسیم کنید، نقطه تمرکز کاربران( مثلث طلایی گوگل ) را پیدا کرده اید .
همینطور تحقیقات نشان داده می باشد که یوزرها صفحه ها را با الگوی F کپی می نمایند . به عبارت دیگر، آن ها از بیشینه و کمینه ی دما نقطه کاغذ آغاز می کنند و به سمت ذیل ادامه و بعد به انتهای زیر و سمت چپ صفحه جهت دهی می شوند .
وب وب سایت خویش را ارزیابی نمایید . آیا تصویر در بخش بالا و چپ برگه قرار دارد؟ آیا این عکس نسبت به باقی نصیب های برگه متمایز می باشد؟ اگر اینگونه است، عکس را حذف کرده و داده ها تماس را به جای آن قرار دهید .
همین طور شما می توانید در این فضا باارزش برای اطلاعات بخش اعظم هم به کار گیری نمایید . این اطلاعات باید، به عبارتی مواقعی باشند که کاربران بیشتر نیاز دارا هستند . تحقیقات نشان داده است، بازدید نمایند گان ، سه استدلال اصلی برای بازدید سایت املاک دارا هستند . یوزرها می خواهند بدانند، چه خانه ای برای فروش مو جود است، قیمت منزل ان ها چقدر است، و چه اطلاعاتی در زمینه بازار پخش گردیده است؟ وب وبسایت شما می بایست همین داده ها را در اختیار عمل بر قرار دهد .
بر اساس سرمشق F این اطلاعات می بایست به رخ جدول در ناویگیشن بار قرار داده شود و به چهره افقی در بالای ورقه جای گیرد، یا در بخش عمودی سمت چپ کاغذ قرار داده شود .
با اعتنا به سرمشق F، تمرکز شما باید بر روی هدلاین و بولد پوینت باشد که داده ها اثرگذار به کاربر می دهد . اگر تارنما شما حاوی اندازه زیادی نوشته می شود؛ می بایست نوشته را کاهش داده و با صرفه سازی نمایید . به یاد داشته باشید، بیشتر مشتریان جوان به سیستم SMS عادت دارا‌هستند . این بدین معناست که یوزرها جوان، اطلاعات را مفید و مختصر می خواهند . در شرای کاربر به اطلاعات اکثر و دقیق نیاز دارد، می تواند به بنگاه مراجعه نماید . پس یک لینک بیشتر در محتوای خویش قرار داده و به وب لاگ خود لینک فرمائید . به این ترتیب، کلیک های میانی شما هم ارتقا خواهد یافت . ( الان دارم پام رو در کفش همکار جدیدمون در بخش تجربه کاربری ( آقای سنندجی عزیز ) می کنم .
ایشون بسیار سرشون شلوغه و در حالا پباده سازی وب وب سایت تازه ما هستند)
سرعت توشه گذاری اهمیت متعددی وب وب سایت های املاک دارااست .
برای انتخاب کردن سرعت توشه گذاری(لود )، به اینترنت سایت های متعددی می توانید مراجعه فرمائید . این وب سایت سرعت توشه گذاری سایت شما را در مکان های مختلف جهان نشان می دهد . در‌صورتی‌که سرعت توشه گذاری تارنما شما بسیار باشد، مشتری خویش را از دست می دهید . یادتان باشد، شما تنها ۳۰ ثانیه برای نگهداری بازدید کننده زمان دارید .
نکته مهم: به کار گیری از فلش، علاوه بر کهن بودن، به علت سرعت کند توشه گذاری، باعث از دست رفتن مشتری می شود . پس اکیدا از آن دوری نمایید .
وب
وب سایت شما در مرورگر های متفاوت، به چه شکلی سناریو داده می شود؟ شما بایستی اینترنت وب سایت خود را در مرورگرهای محبوب مانند سافاری، گوگل کروم، فایرفاکس، و وب اکسپولر ارزیابی فرمایید .
سرعت بار گذاری در هر کدام از این مرورگرها، دارای اهمیت می‌باشد .

حیاتی
ترین عناصری که بایستی در وبسایت بنگاه املاک اعمال کنید، کدام است؟


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۷:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کاری با مبنا واساس درست اگه دارید پولی رو برای طراحی وب وب

کاری
با مبنا واساس درست اگه دارید پولی رو برای طراحی وب وب سایت پرداخت میکنید، حیاتیه که همون اول اطمینان پیدا فرمایید که طراح به جای بازطراحی به تکامل وب سایتتون اندیشه می کنه .

طراحی سایت در مشهد

مزایای تکامل خیلی روشنه، اما شما چطور در طول مدت این فعالیت رو انجام میدید؟ کلیدش اینه که کاری با شالوده و مبنا صحیح انجام بدید . بخش اعظمی از اینترنت وبسایت ها با این بینش ایجادشدن که ممکن است تا ۲−۳ سال آتی خیلی نیازی به تغییر‌و تحول ندارن . اگه نیز تغییری ضروری شد می شه مجدد از نخستین طراحیش کرد . سایتهایی که با این رویکرد ساخته شده باشن رو خیلی مشقت بار می شه تکامل بخشید چون المنت های حساس تکامل رودر خودشون ندارن .

اگه دارید مبلغی رو برای طراحی وب وب سایت پرداخت میکنید، حیاتیه که همون اول اطمینان پیدا فرمایید که طراح به جای بازطراحی به تکامل وب سایتتون فکر می کنه . فقط در این صورته که می شه به رشد رو به بالا امیدوار بود .

ساخت
المنت های تکامل پیش از این در مطالب مختلفی در زمینه اصول پباده سازی نوشتیم .
بعضا از اونها که از المنت های تکامل به حساب بین بطور خلاصه اینها هستند:
جداسازی
محتوا از طراحی تلاش
ها از محتوا محتوا
های خوش فرم مدیر
قالب و محتوا انعطاف
پذیری طرح مهمه که به خاطره داشته باشید که کار از پایه و شالوده خیلی اهمیت داره و المنت های طراحی تکاملی می بایست قبلی از هر تصمیم دیگه ایی باشن . تکامل دادن سایتی که با این شیوه ساخته نشده عمل حقیقتا سختیه . اطمینان از اینکه طرح، محتوا و کاربرد ها هر کدوم به رخ مجزا محافظت شده باشن کلید موفقیت یه وب وب سایت در مراحل تکامله . سوای اینها، سربار تکامل وب سایت شما خیلی خیلی دوچندان خواهد بود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۲:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چگونه یک سایت ایمن داشته باشیم؟ر

چگونه
یک سایت ایمن داشته باشیم؟ امینت وبسایت ما مضاعف اساسی هست اینکه ما یک وب سایت با امنیت بالا و غیرقابل نفوذ داشته باشیم . منجر می‌‌شه با خاطر سهل و آسان تارنما خود را مدیر کنیم . طراحان این افزونه مسئولیت تامین امنیت ما رو به یک تیم محقق در این قضیه موکول کرده‌‌اند . پس فارغ از نیاز به نگرانی در قضیه امنیت وبسایت می‌‌تونیم به مدیریت تارنما خودمون بپردازیم در واقع این اشخاص با نظارت منظم این پلاگین وب سایت ما رو غیرقابل نفوذ می‌‌کنند .

طراحی سایت در مشهد

سئو
بالا و سازگار با مرورگرها این پلاگین با تمامی مرورگرها مثل گوگل یاهو و غیره سازش بی نقص داراست . همچنین ما با نصب این پلاگین در وردپرس خویش دیگه نیاز به افزونه‌‌های دیگری که به سئو وبسایت ما امداد می‌‌کنند نداریم چرا که این پلاگین به خودی خویش دارای سئو فراوان بالا می‌‌باشد و سبب می‌‌شه وب سایت ما در گوگل مرتبه بالاتری رو کسب کنه .

ویژگی‌‌های
دیگر روولوشن اسلایدر یکی دیگه از ویژگی‌‌های این پلاگین داشتن پنل رئیس پارسی می‌‌باشد که این زمینه سبب ساز می‌‌شه ما به راحتی بتونیم تمامی قسمت‌‌های وبسایت خودمون رو از قسمت تنظیمات شخصی‌‌سازی کنیم و به صورت بی نقص از این پلاگین منفعت ببریم .

همان طور که در قسمت بالا گفتیم ما فارغ از نیاز به کدنویسی می‌‌تونیم اسلایدر بسازیم ولی این به این مفهوم نمی باشد که این افزونه برای افراد حرفه ای در موضوع کدنویسی مناسب نمیباشد . ما چه دانش کدنویسی داشته باشیم چه نداشته باشیم این پلاگین مورد قابل قبولی برای سایت ما است چرا که برنامه‌‌نویسان می‌‌تونند با کدنویسی در بخش تنظیمات این پلاگین بی‌‌نهایت اسلایدر متنوع و حرفه‌‌ای بسازند . علاوه بر این، افزونه روولوشن اسلایدر این قابلیت رو برای طراحان وب‌‌سایت قرار داده که قابلیت و امکان بسط دادن وبسایت خود را داشته باشند .

با روولوشن اسلایدر می‌‌تونیم بی‌‌نهایت اسلایدر قشنگ و جالب بسازیم همینطور در این پلاگین قابلیت و امکان به کار گیری از تصاویر متحرک هم برای ما وجو دارااست . در این پلاگین می‌‌تونیم در اسلایدرهای خویش از برنامه کودک نیز استفاده کنیم . رولووشن اسلایدر قابلیت و امکان مخلوط اسلایدرهای متعدد رو باهم دارااست که این موضوع در پویاتر شدن وب سایت ما تاثیر مثبت دارد .

یک عدد دیگه از مواقعی که این پلاگین رو جزء یک عدد از محبوب‌‌ترین افزونه‌‌ها قرار داده به کار گیری دوچندان آسون از این پلاگین می‌باشد . در واقع می‌‌تونیم بگیم رئیس و در دست گرفتن کردن لایه‌‌ها در این افزونه تا حد زیاد متعددی شبیه به فتوشاپ می‌باشد که این قضیه سبب ساز سهولت به کار گیری از ویژوال کامپوزر گردیده می‌باشد .

پشتیبانی
رایگان وب سایت مرزوبوم وردپرس این افزونه رو به رخ تماما پارسی در اختیار کاربران خویش قرار می‌‌دهد و شما بعد از خرید این متاع می‌‌تونید از پشتیبانی و آپدیت‌‌های مجانی این فرآورده به کار گیری فرمایید . علاوه بر این یاور با خرید این پلاگین شما فولدر آموزشی شیوه به کار گیری از این افزونه رو از کشور وردپرس دریافت می‌‌کنید که این فایل آموزشی شما رو در راستای داشتن هرچه بهتر ساخت اسلایدرهای حرفه‌‌ای کمک می‌‌کند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۴:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استعمال از لینک‌های داخلی و خارج

استعمال
از لینک‌های داخلی و خارجی یک عدد از مهم ترین ضوابط سئو اینترنت سایت استفاده از لینک‌های داخلی می‌باشد، با بهره‌گیری از لینک‌های صحیح، گوگل شما را به تیتر اینترنت وب سایت منشا درنظر گرفته و جایگاه قابل قبولی را از آن خود خواهید نمود .

طراحی سایت در مشهد

با
به کار گیری از لینک‌های داخلی علاوه بر تاثیر گذاری در طرز تصویب وبسایت در گوگل و بهینه سازی سایت بر شالوده قانون ها سئو؛
مخاطبان را نیز به صفحات داخلی اینترنت سایت ارجاع داده و اطلاعات بی نقص و دقیقی را پیرامون مورد قضیه نظر در اختیار آن ها قرار خواهید داد .

بهره‌گیری از لینک‌های خارجی نیز بی تاثیر نبوده اما نسبت به لینک‌های داخلی در درجه دوم قرار داشته و تاثیرگذاری کمتری خواهد داشت .

در به کارگیری از لینک‌های خارجی همواره عبارات مورد نظر خویش را به وب سایت‌های توانا پیوند نمائید .

برای نمونه در صورتی که مقاله تالیفی شما در رابطه با گوشی‌های یاور می‌باشد، می‌توانید به برندهای مطرحی همچون apple و یا samsung پیوند خارجی دهید .

با صرفه
سازی وب سایت برای CTR یکی از مواردی که در قوانین سئو مطرح گردیده است، انتخاب تیتر مطلوب و گیرا برای مطلب نوشتن شده هست .

برخی
از عوامل اصلی در انتخاب عنوان برای مطلب به شرح پایین می‌باشد:
مختص
بودن تیتر انتخابی کوتاه
بودن عنوان به کارگیری
از متغیرهای اصلی مقاله در عنوان مقاله عدم
استفاده از علامت ها اختصاری و فرمول‌‌ها انتخاب
عنوانی سوای پیچیدگی و ابهام حذف
کلمات، کلمه ها و توضیحات اضافی بهره‌گیری
از عناوین خلاقانه به کارگیری
از اعداد در تیتر مطلب طی پژوهش ها انجام گردیده در این مسئله مخاطبان بخش اعظم روی عناوینی که در آن عدد متن گردیده می باشد کلیک مینمایند .

برای
نمونه تیتر پایین از حیث CTR نرخ بازدید مناسبی را برای اینترنت سایت ساخت خواهد نمود؛
“15
ترفند موثر در ثبت تارنما در گوگل”
تعیین
و تکرار کلمه ها حیاتی در متن از گزاره نکات کلیدی که در قوانین سئو اینترنت سایت ذکر شده است، گزینش درست لغت ها اساسی می‌باشد .

محتوای مقاله شما میبایست حاوی کلماتی باشد که کاربران در موتورهای جستجو آن‌ها را ارزیابی مینمایند .

برای نمونه در صورتی‌که محتوای تالیفی در حوزه ایجاد سایت می‌باشد، شما میتوانید از کلماتی همچون اینترنت وب سایت ساز، پباده سازی سایت و … استعمال نمائید .

با صرفه سازی سایت از روش کلمه ها کلیدی، قوانینی را دربرگیرنده میشود که عدم دقت به این قانون ها سبب به دریافت جریمه توسط گوگل خواهد شد .

چگالی
کلمه ها اساسی در متن از اهمیت فراوان بالایی برخوردار می‌باشد؛
برای اطلاع از شیوه محاسبه چگالی کلمات حیاتی براساس قوانین سئو وب تارنما به مطلب چگالی کلمه ها کلیدی مراجعه کنید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۸:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بلاگ چیست؟

تفاوت
وب تارنما با بلاگ در چیست؟ وبلاگ
نکات آموزشی احتمالا برای کسی که وقت متعددی در وب بگذارند، تفاوت های اینترنت وب سایت و وب لاگ خیلی صریح باشد . البته مطمئناً اکثری افراد نیز میباشند که هنوز تفاوت این 2 را به صحت نمی‌دانند . چرا؟ زیرا وب وب سایت و بلاگ در نگاه اول، شباهت های زیاد زیادی با یکدیگر دارا‌هستند . هر چه نباشد، هر دو به کاغذ های اینترنتی اشاره دارا‌هستند . این شد که تصمیم گرفتیم برای شورن شدن موضوع، یک مقاله ساده و کوتاه در این قضیه بنویسیم . پس در‌صورتی‌که تفاوت این دو برای شما هم چندان آشکار نیست، توصیه می‌کنم با ما همراه باشید .

طراحی سایت در مشهد

ما در این مقاله، تعریفی از این دو معنا ارائه خوا هیم اعطا کرد و درباره کاربردها، تفاوت‌ها و هزینه هر یک عمده کلام می کنیم .

 

بلاگ
چیست؟ وب لاگ یک برگه اینترنتی برای نوشتن یادداشت‌ها و مقاله ها میباشد . در واقع، وب لاگ را می‌توان به چشم یک روزنامه یا مجله اینترنتی دید . یعنی وبلاگ مجموعه‌ای از مقاله ها را در خویش جای میدهد . البته، این را نیز بایستی بدانید که بلاگ ها معمولاً دارنده دسته بندی هم می‌باشند و مقاله‌ها آن ها در یک یا این که چند دسته بندی جای میگیرند .

به رخ معمول وب لاگ از زبانی معمولی غیر قانونی و غیر سازمانی استعمال می نماید . این را نیز اضافه کنم که تالیف در یک وبلاگ فعالیت خیلی مشقت نیست، فقط باید پیرامون موضوعی که می خواهید درباره آن بنویسید دانش کافی داشته باشید .

به چه شکل
می‌توانم یک وبلاگ بسازم؟ اگر دوست دارید نوشته‌های خود را در اینترنت قرار دهید تا خواننده گان بخوانند، پس حتماً داشتن یک وب لاگ برایتان ایدۀ جذابی می باشد .
ولی چطور باید یک وب لاگ تولید کنید؟ برای این منظور دو شیوه وجود دارد:
به کار گیری از وبلاگ‌سازهای رایگان: در اکنون حاضر، سرویس های وبلاگی اکثری به گویش پارسی فعال میباشند . از گزاره مشهور ترین آنها می بضاعت به بلاگفا اشاره کرد . این خدمت ها یک بلاگ بدون پول بر روی دامنه خودشان در اختیار شما میگذارند که از طرز آن میتوانید مطالب مختلف خود را منتشر کنید .
طراحی یک بلاگ اختصاصی: راه‌حل دوم که برای افراد سخت‌گیرتر مطلوب است، ایجاد یک وبلاگ بر روی دامنه مخصوص میباشد . هر یک‌سری برای اینکار شما نیاز به مقداری صرف هزینه دارید، ولی در عوض (اگر بخواهم محاوره ای بگویم) کلاس کاری شما اکثر خواهد بود . برای تولید یک وب لاگ منحصربه‌فرد شما میتوانید از تارنما ساز پرتال یا این که سیستم های مشابه مثل وردپرس استفاده نمائید . ما حتی یک تخفیف خوب نیز برای کسانی مانند شما که به نوشتن علاقه‌مند میباشند در لحاظ گرفته‌ایم .
اینترنت
وبسایت چیست ؟ و ولی وب وب سایت . . . تفاوت دارای اهمیت وب سایت با بلاگ در کارکرد آن میباشد . یک وب وب سایت صرفا با هدف تالیف ساخت نمی‌شود . شما وب سایت می‌سازید تا محصول ها و سرویس ها خویش را معرفی کنید، دکان اینترنتی فعال سازی کنید و . . . بنابراین این اینترنت سایت شامل صفحات مختلفی نظیر صفحه اصلی، برگه خدمات یا محصولات، صفحه درباره ما، صفحه تماس با ما و . . . می‌گردد . توجه داشته باشید که اینترنت وب سایت ها معمولاً گوشه ای به عنوان وبلاگ هم دارند که در آن مطالب و نوشته‌های آن‌ها قرار می‌گیرد . برای مثال، اکنون شما در هم اکنون تلاوت بخش بلاگ سایت ما میباشید . اما این صرفا یک بخش از سایت ما می‌باشد و صفحه ها دیگری هم داریم که در آنها به معرفی سایت ساز خویش و سرویس ها آن میپردازیم .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۸:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کلیه چیز درباره گونه داده ها در ++C

کلیه
چیز در رابطه جور داده ها در ++C برای تالیف هر برنامه‌ای به گونه های متغیرها نیاز داریم، متغیرها جایی برای ذخیره داده‌ها هستند . پیشین از این‌که بخواهیم از متغیرها به کارگیری کنیم، بایستی دسته آنها را مشخص و معلوم کنیم . دسته متغیر براساس نوع داده‌ای که استفاده می‌کنیم مشخص و معلوم میگردد . Int و float دو نوع داده در++C هستند . هر مورد از این دو گونه داده به گونه های مختلفی تقسیم می شوند که تفاوت آن‌ها با جور داده با اهمیت در این هست که یا محدوده بزرگ‌تر یا این که کوچک‌تری را مشتمل بر می شوند یا فارغ از نشانه میباشند . اما در واقع ذیل تیم نوع داده اصلی می‌باشند .

طراحی سایت در مشهد

Int یک عدد کامل سوای نقطه اعشار مانند 47 می‌باشد . برای مثال قابلیت و امکان این‌که 4 .5 تعداد نوزاد یا این که 32 .9 توشه تکرار در یک حلقه داشته باشیم، وجود ندارد . البته در مدل داده float به طور مثال می‌توانیم 25 .76 دلار داشته باشیم . به این ترتیب هنگام استفاده از برنامه باید معین کرد که چه نوع داده‌ای به کارگیری شود .

چرا
از دسته داده float به تنهایی به کارگیری نمی‌کنیم؟ در واقع به کارگیری ازنوع داده float به تنهایی در برنامه ناکارآمد است، زیرا که هم به فضای حافظه بیشتری نیاز دارد و هم این که کندتر از دسته داده int هست . همچنین مقایسه دو عدد float برای معین کردن این که با نیز برابر هستند یا این که نه، نسبت به مقایسه دو دسته داده int عمل سخت‌تری میباشد .

برای دست‌کاری اعداد بایستی آنها را درمتغیری در حافطه ذخیره کنیم . دلیل نام‌گذاری فضای حافظه به متغیر این هست که ارزش آن به راحتی میتواند تغییر و تحول نماید . کامپایلری که برنامه را به کد ماشین تبدیل می‌کند، باید معین نماید که چه دسته داده‌ای اعم از float یا int به کار گیری شده میباشد . به همین مراد باید گذشته از استعمال از یک متغیر آن را اعلان کنیم .

در
مثال پایین نحوه اعلان یک متغیر را مشاهده می‌کنید: int
Counter =0;
float BasicSalary; متغیر Counter با صفر مقداردهی گردیده می باشد . نمونه بالا شیوه خیر برای میزان دهی اول به متغیرها است . در صورتی‌که از مقداردهی نخستین برای متغیر به کار گیری نکنیم و آن را فارغ از مقداراولیه در کد برنامه استعمال کنیم، هنگام اجرا ممکن هست متغیر با یک میزان تصادفی مقداردهی شود که دراین چهره برنامه ما با مشکل مواجه میشود . بها هر متغیر در خاطر مقطع بارگزاری برنامه معین می شود .

عمده
بخوانید: همه
چیز درباره C#؛ آیا سی شارپ برای برنامه نویسی مناسب است؟

نوع داده int در ++C بیشترین یه خرده که جور داده int میتواند ذخیره نماید چقدر است؟ بستگی به مدل CPU دارااست . اما معمولا از ۳۲ بیت استفاده می‌نماید . از آنجایی که به اعداد مثبت و منفی نیاز داریم، محدوده 2,147,483,647+ تا 2,147,483,648 - برای گونه داده int به فعالیت می‌رود . این محدوده int امضا گردیده (signed int) است، البته دسته دیگر int با اسم (unsigned int) وجود داراست که مشتمل بر صفر و اعداد مثبت هست . محدوده این گونه 4,294,967,295 تا 0 می‌باشد . در این نوع داده دیگر نیازی به آرم مثبت و منفی نداریم چون که این جور داده صرفا صفر و اعداد مثبت را دربرگیرنده میشود .

گونه
داده Short Ints در ++C جور داده کوتاه‌تر از int است که از ۱۶ بیت (۲ بایت) استفاده مینماید .این گونه محدوده 32767+ تا 32768- را دربرگیرنده میشود . در‌صورتی‌که قرار است از تعداد زیادی مدل داده int با اعداد کوچک‌تراستفاده کنیم، می‌توانیم از short int به کار گیری کنیم . این فعالیت باعث می‌شود برنامه سریع‌تر اجرا شود و مقدار یاد مصرفی هم نصف میگردد . پردازنده‌های ۳۲ بیت، قیمت متغیرها را در بلوک‌های ۴ بایتی در یک بازه مشخص و معلوم به دست می آورند . بنابراین واکشی ۱۶ بیتی از طرز واکشی ۳۲ بیتی انجام می شود . یک نوع داده ۶۴ بیتی دیگر که در C وجود داراست و long long نامیده می‌شود . بعضا از کامپایلرهای ++C این مدل را مستقیما پشتیبانی نمیکنند و یک نام جایگزین برای آن به کارگیری میکنند . Borland و Microsoft هر دو از عنوان int64 به کارگیری می نمایند . محدوده (signed) این جور 9223372036854775807+ تا 9223372036854775807- است البته نوع (unsigned) ان شامل محدوده 18446744073709551615 تا 0 هست . همچنین یک دسته داده short int به رخ unsigned داریم که مشتمل بر محدوده 65535 تا 0 هست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۷:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اینترنت وب سایت

در‌صورتی‌که
تازه فعالیت میباشید و می خواهید یک اینترنت وب سایت راه اندازی نمایید عالی جایی آمده اید !!!
نکاتی را می بایست گذشته از روش اندازی اینترنت وب سایت بدانید تا نیز سودجویان راز شما کلاه نگذارند و هم اینکه اصلا بدانید سایت بدر شما میخورد یا خیر . فرق نمی نماید که شما چه گونه سایتی می‌خواهید راه و روش اندازی نمائید بزرگترین نکته این می‌باشد که شما می بایست خودتان تمام کارهای وب سایت را از صفر شروع نمائید . راه و روش اندازی وبسایت فراوان آسان هست و نیاز به هیچ علم فنی ندارد . در حالتی که خودتان وبسایت را شیوه اندازی نکنید باعث می‌شود که مدام محتاج بقیه افراد باشید و حتی نتوانید سایت خویش را صحیح و اصولی سازمان کنید و به همین برهان اینکار را به زودی کنار خواهید گذاشت .

طراحی سایت در مشهد

نکات
مهم ۱
– طراحی تارنما و شیوه اندازی را چه کنیم ؟
تقریبا میشود گفت که پباده سازی تارنما از میان رفته است و مدیریت محتوای فراهم مانند : وردپرس و جوملا جای آنان را گرفته اند که به آسانی و مجانی قابل دانلود و نصب می باشند . همه آنان پارسی سازی شده اند و مشکلی از این حیث وجود ندارد .

پباده سازی وبسایت تنها برای اینترنت وب سایت های والا که نمیتوان با رئیس محتوای مهیا و قالب های فراهم آن‌ها را راه و روش اندازی کرد سفارش می‌گردد . این را بدانید با صرف هزینه های زیاد دوچندان نیز تقریبا هیچ کس برای شما یک اینترنت سایت را از صفر نمی نویسد و پباده سازی نمی نماید . در شرای هم پباده سازی کند تلاش و امنیت خیر و خوبی ندارد .

۲
– هزینه روش اندازی اینترنت سایت چقدر می‌باشد ؟
حدود
۲۰۰ هزار تومن سالیانه
۳
– شما برای رویه اندازی نخستین یک وب تارنما به موردها زیر احتیاج دارید :
دامنه : ۶۰۰۰ تومن یا این که ۱۰ دلار . ولی برای دامنه های ir . و com .

هاست : ۳۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ تومان .

قالب : ۵۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ تومان .

مدیریت
محتوا : رایگان
۴
– مدیریت محتوا چه چیزی نصب کنیم ؟ ( وبسایت ساز )
انتخاب مدیر محتوا ( cms ) یا به زبان معمولی تارنما ساز یکی از مهم ترین قسمت های اینترنت تارنما میباشد ، زیرا با نصب و آزمایش مدیریت محتوا های گوناگون حیران میشوید ، وقت شما گرفته می‌شود و سود مناسب را نمی گیرد .

بهترین مورد حالا حاضر وردپرس هست . نسبتاً میتوان بیان کرد وردپرس سوای حریف است . کلیه امکانات موضوع نیاز شما داخل وردپرس جان دار هست .

۵
– انگیزه تارنما و آخر عمل را از به عبارتی نخستین ببینید
شما می بایست همان اولیه کار ، انگیزه و نهایت در آمد و کارآیی تارنما را ملاحظه کنید و حساب نمایید که این کار زحمت و بها آن را دارد یا این که خیر و خوبی .

به عنوان مثال : شما یک وب وب سایت فروش تلویزیون روش اندازی میکنید و طبق اکانت و کتاب می فهمید که آنگاه از ۳ سال به در آمد ۳ میلیون در ماه و غایت ۵ میلیون تومان خواهد رسید .
هم اکنون باید اکانت فرمائید که این حداکثر درآمد به درد شما می خورد یا این که نیکی ؟ این سوال را خودتان می بایست جواب داده و تشخیص دهید به دردتان می‌خورد یا این که خوبی ؟
۶
– کارایی کنید سایت را محدود نکنید
مثلا : یک اینترنت وبسایت شیوه اندازی می کنید و میخواهید کاور موبایل بفروشید . نام دامنه خویش را هم می گذارید ” mobilecover .ir/ .com ” البته آن گاه از یک دوران متوجه خواهید شد که نمی توانید فقط با فروش کاور موبایل درآمد زایی کافی نمایید . همت فرمایید کمی آینده در بین باشید و به بسط کار نیز تفکر نمایید و به طور نمونه روی کل اسباب جانبی تلفن همراه کار کنید و نام سایت را بگذارید mobijanebi .ir/ .com .

۷ – در شرای نیز اینترنت سایت محتوایی دارید گشوده هم به همین صورت به ایراد خواهید خورد . به مثال پایین اعتنا نمائید .

مثال : یک وب سایت درباره حیوان ها خانگی منش اندازی میکنید و بعدا متوجه می‌شوید محتوای خاصی دیگر نمی تواند به آن بیشتر فرمایید یا در بین مردم دوست داستنی نمی‌باشد . شما به جای این‌که صرفا روی حیوانات خانگی عمل نمایید روی یک سری قضیه نظیر خبر نامه اینترنتی عمل نمایید که بتوانید هر مقاله ای که خواستید درون آن بگذارید .

۸
– اینترنت وب سایت وقت مضاعف می‌خواهد و بازده آن در بلند مقطع خود را نشان می‌دهد
وقت زیاد و دیر به فیض رسیدن تارنما را بایستی از همان اول پذیرش نمایید ، البته بدانید پس از سپری شدن این مدت پول خیر می توانید از آن در بی آورید . در‌صورتی‌که به دنبال یک فعالیت زود بازده میباشید اینترنت وبسایت به هیچ عنوان به درد شما نمی خورد .

۹
– رقبای خویش را از به عبارتی اولیه دقیق ارزیابی کنید
شما گذشته از راه اندازی تارنما بایستی رقبا را مد حیث داشته باشید . یعنی در صورتیکه وب سایت های دوچندان قوی ، قدیمی و محبوب در آن قضیه کار میکنند در حالتی که نمی توانید از آنها خوب تر عمل کنید یا چه بسا رقابت کنید ابدا وارد اینکار نشوید .

برای مثال : وقتی وب سایتی مشابه دیجی محصول و دیوار می خواهید راه اندازی فرمائید کار شما ۱۰۰۰ برابر مشقت بار تر می شود ، زیرا همه به این وبسایت ها اعتماد دارند و آنها را میشناسند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۳:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معنی پنالتی گوگل چیست؟

پنالتی
گوگل چیست و چه تاثیر بر روی ترافیک وب وبسایت دارد 20:00
- 27 آذر 1393 همانگونه که می دانید بعضا از اینترنت سایتها با نقض ضوابط گوگل سعی می نمایند منزلت خود را در نتایج جستجوها بالا ببرند و ترافیک بیشتری بدست بیاورند اما گوگل نمی خواهد به چنین وب سایتهایی میدان بدهد .

طراحی سایت در مشهد

معنی
پنالتی گوگل چیست؟ هنگامی
که اینترنت سایتی قانون ها گوگل را نقض نماید یک عدد از این دو رخداد برایش فیس می دهد:
از
ورقه 1 نتایج جستجوی گوگل به صفحه 10 به بعد از آن منتقل می گردد - Algorithmic Penalty بصورت
بدون نقص از نتایج جستجوهای گوگل حذف می شود - Manual Penalty زمانی که یکی از این دو اتفاق چهره دهد بازدید وب سایت به شدت کاهش می یابد . به عنوان نمونه وب سایتی که روزمره 5000 بازدید از گوگل داشته باشد پس از پنالتی شدن ممکن هست تعداد بازدیدکننده هایش به کمتر از 1000 رسد .

در این حالت گفته می شود گوگل اینترنت سایت خاطی را جریمه ، پنالتی یا پنالایز کرده هست .

چه طور
Manual Penalty را تشخیص دهیم؟ در‌صورتی‌که بازدید شما از گوگل به صفر رسید و دامنه وب وب سایت خود را در گوگل جستجو کردید و اثری از وب تارنما شما فقدان می بضاعت حدس زد که منوال پنالتی بر روی وب وبسایت شما اعمال گردیده میباشد .

در این شرایط معمولا در وب مستر تولز یک پیام دریافت می فرمائید و به شما اطلاع داده می شود که وب سایتتان به برهان نقض قانون ها از نتایج جستجوی گوگل بیرون شده هست .

رفع Manual Penalty تقریبا دشوار میباشد و مقدمه باید وب سایت را اصلاح فرمائید و آنگاه یک درخواست باز بینی reconsideration request برای گوگل ارسال نمایید و درانتظار سود بمانید .

چه‌طور
Algorithmic Penalty را تشخیص دهیم؟ در‌صورتی‌که
بازدید گوگل وب سایت شما کاهش پیدا کرده می باشد اما از نتایج جستجوها حذف نشده اید مقدمه یک نفس عمیق بکشید زیرا خطر از بیخ گوشتان قبل است!
پس
از اینکه نفسی نو کردید می توانیم بنشینیم و ببینیم چه دسته گلی به آب داده اید!
Algorithmic
Penalty معمولا وقتی فیس می دهد که گوگل الگوریتمهای خود را پیدایش رسانی کرده هست و در این بازه مچ وب سایتهای متخلف را می گیرد!
شناسایی دلیل صورت دادن Algorithmic Penalty مقداری طاقت فرسا است و به موردها متعددی بستگی دارد و بایستی الگوریتم های پاندا و پنگوئن و مواردی که سایر الگوریتمهای گوگل زیر لحاظ دارند را به دقت چک نمایید .

برخی
از نکات مهم:
وجود
محتوای تکراری و بی کیفیت را آنالیز کنید لینکهای
محل ورود وب سایت را بررسی کنید سرعت
بار گذاری اینترنت تارنما را تحلیل کنید سرور
اینترنت سایت را آنالیز کنید و . . .
در کل می توان اذعان کرد راه از پیش تعیین گردیده ای برای برطرف کردن این جور پنالتی وجود ندارد .

اما توصیه می شود بصورت موضوع به موضوع کلیه کارهایی که برای ارتقاء رنک وب سایت انجام داده اید را معلوم فرمائید و سپس آن‌ها را با قوانین گوگل مقایسه نمائید و هرکدام که مقررات گوگل را نقض می کند اصلاح نمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۱:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)