مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

چگونه یک سایت ایمن داشته باشیم؟ر

چگونه
یک سایت ایمن داشته باشیم؟ امینت وبسایت ما مضاعف اساسی هست اینکه ما یک وب سایت با امنیت بالا و غیرقابل نفوذ داشته باشیم . منجر می‌‌شه با خاطر سهل و آسان تارنما خود را مدیر کنیم . طراحان این افزونه مسئولیت تامین امنیت ما رو به یک تیم محقق در این قضیه موکول کرده‌‌اند . پس فارغ از نیاز به نگرانی در قضیه امنیت وبسایت می‌‌تونیم به مدیریت تارنما خودمون بپردازیم در واقع این اشخاص با نظارت منظم این پلاگین وب سایت ما رو غیرقابل نفوذ می‌‌کنند .

طراحی سایت در مشهد

سئو
بالا و سازگار با مرورگرها این پلاگین با تمامی مرورگرها مثل گوگل یاهو و غیره سازش بی نقص داراست . همچنین ما با نصب این پلاگین در وردپرس خویش دیگه نیاز به افزونه‌‌های دیگری که به سئو وبسایت ما امداد می‌‌کنند نداریم چرا که این پلاگین به خودی خویش دارای سئو فراوان بالا می‌‌باشد و سبب می‌‌شه وب سایت ما در گوگل مرتبه بالاتری رو کسب کنه .

ویژگی‌‌های
دیگر روولوشن اسلایدر یکی دیگه از ویژگی‌‌های این پلاگین داشتن پنل رئیس پارسی می‌‌باشد که این زمینه سبب ساز می‌‌شه ما به راحتی بتونیم تمامی قسمت‌‌های وبسایت خودمون رو از قسمت تنظیمات شخصی‌‌سازی کنیم و به صورت بی نقص از این پلاگین منفعت ببریم .

همان طور که در قسمت بالا گفتیم ما فارغ از نیاز به کدنویسی می‌‌تونیم اسلایدر بسازیم ولی این به این مفهوم نمی باشد که این افزونه برای افراد حرفه ای در موضوع کدنویسی مناسب نمیباشد . ما چه دانش کدنویسی داشته باشیم چه نداشته باشیم این پلاگین مورد قابل قبولی برای سایت ما است چرا که برنامه‌‌نویسان می‌‌تونند با کدنویسی در بخش تنظیمات این پلاگین بی‌‌نهایت اسلایدر متنوع و حرفه‌‌ای بسازند . علاوه بر این، افزونه روولوشن اسلایدر این قابلیت رو برای طراحان وب‌‌سایت قرار داده که قابلیت و امکان بسط دادن وبسایت خود را داشته باشند .

با روولوشن اسلایدر می‌‌تونیم بی‌‌نهایت اسلایدر قشنگ و جالب بسازیم همینطور در این پلاگین قابلیت و امکان به کار گیری از تصاویر متحرک هم برای ما وجو دارااست . در این پلاگین می‌‌تونیم در اسلایدرهای خویش از برنامه کودک نیز استفاده کنیم . رولووشن اسلایدر قابلیت و امکان مخلوط اسلایدرهای متعدد رو باهم دارااست که این موضوع در پویاتر شدن وب سایت ما تاثیر مثبت دارد .

یک عدد دیگه از مواقعی که این پلاگین رو جزء یک عدد از محبوب‌‌ترین افزونه‌‌ها قرار داده به کار گیری دوچندان آسون از این پلاگین می‌باشد . در واقع می‌‌تونیم بگیم رئیس و در دست گرفتن کردن لایه‌‌ها در این افزونه تا حد زیاد متعددی شبیه به فتوشاپ می‌باشد که این قضیه سبب ساز سهولت به کار گیری از ویژوال کامپوزر گردیده می‌باشد .

پشتیبانی
رایگان وب سایت مرزوبوم وردپرس این افزونه رو به رخ تماما پارسی در اختیار کاربران خویش قرار می‌‌دهد و شما بعد از خرید این متاع می‌‌تونید از پشتیبانی و آپدیت‌‌های مجانی این فرآورده به کار گیری فرمایید . علاوه بر این یاور با خرید این پلاگین شما فولدر آموزشی شیوه به کار گیری از این افزونه رو از کشور وردپرس دریافت می‌‌کنید که این فایل آموزشی شما رو در راستای داشتن هرچه بهتر ساخت اسلایدرهای حرفه‌‌ای کمک می‌‌کند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۴:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استعمال از لینک‌های داخلی و خارج

استعمال
از لینک‌های داخلی و خارجی یک عدد از مهم ترین ضوابط سئو اینترنت سایت استفاده از لینک‌های داخلی می‌باشد، با بهره‌گیری از لینک‌های صحیح، گوگل شما را به تیتر اینترنت وب سایت منشا درنظر گرفته و جایگاه قابل قبولی را از آن خود خواهید نمود .

طراحی سایت در مشهد

با
به کار گیری از لینک‌های داخلی علاوه بر تاثیر گذاری در طرز تصویب وبسایت در گوگل و بهینه سازی سایت بر شالوده قانون ها سئو؛
مخاطبان را نیز به صفحات داخلی اینترنت سایت ارجاع داده و اطلاعات بی نقص و دقیقی را پیرامون مورد قضیه نظر در اختیار آن ها قرار خواهید داد .

بهره‌گیری از لینک‌های خارجی نیز بی تاثیر نبوده اما نسبت به لینک‌های داخلی در درجه دوم قرار داشته و تاثیرگذاری کمتری خواهد داشت .

در به کارگیری از لینک‌های خارجی همواره عبارات مورد نظر خویش را به وب سایت‌های توانا پیوند نمائید .

برای نمونه در صورتی که مقاله تالیفی شما در رابطه با گوشی‌های یاور می‌باشد، می‌توانید به برندهای مطرحی همچون apple و یا samsung پیوند خارجی دهید .

با صرفه
سازی وب سایت برای CTR یکی از مواردی که در قوانین سئو مطرح گردیده است، انتخاب تیتر مطلوب و گیرا برای مطلب نوشتن شده هست .

برخی
از عوامل اصلی در انتخاب عنوان برای مطلب به شرح پایین می‌باشد:
مختص
بودن تیتر انتخابی کوتاه
بودن عنوان به کارگیری
از متغیرهای اصلی مقاله در عنوان مقاله عدم
استفاده از علامت ها اختصاری و فرمول‌‌ها انتخاب
عنوانی سوای پیچیدگی و ابهام حذف
کلمات، کلمه ها و توضیحات اضافی بهره‌گیری
از عناوین خلاقانه به کارگیری
از اعداد در تیتر مطلب طی پژوهش ها انجام گردیده در این مسئله مخاطبان بخش اعظم روی عناوینی که در آن عدد متن گردیده می باشد کلیک مینمایند .

برای
نمونه تیتر پایین از حیث CTR نرخ بازدید مناسبی را برای اینترنت سایت ساخت خواهد نمود؛
“15
ترفند موثر در ثبت تارنما در گوگل”
تعیین
و تکرار کلمه ها حیاتی در متن از گزاره نکات کلیدی که در قوانین سئو اینترنت سایت ذکر شده است، گزینش درست لغت ها اساسی می‌باشد .

محتوای مقاله شما میبایست حاوی کلماتی باشد که کاربران در موتورهای جستجو آن‌ها را ارزیابی مینمایند .

برای نمونه در صورتی‌که محتوای تالیفی در حوزه ایجاد سایت می‌باشد، شما میتوانید از کلماتی همچون اینترنت وب سایت ساز، پباده سازی سایت و … استعمال نمائید .

با صرفه سازی سایت از روش کلمه ها کلیدی، قوانینی را دربرگیرنده میشود که عدم دقت به این قانون ها سبب به دریافت جریمه توسط گوگل خواهد شد .

چگالی
کلمه ها اساسی در متن از اهمیت فراوان بالایی برخوردار می‌باشد؛
برای اطلاع از شیوه محاسبه چگالی کلمات حیاتی براساس قوانین سئو وب تارنما به مطلب چگالی کلمه ها کلیدی مراجعه کنید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۸:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بلاگ چیست؟

تفاوت
وب تارنما با بلاگ در چیست؟ وبلاگ
نکات آموزشی احتمالا برای کسی که وقت متعددی در وب بگذارند، تفاوت های اینترنت وب سایت و وب لاگ خیلی صریح باشد . البته مطمئناً اکثری افراد نیز میباشند که هنوز تفاوت این 2 را به صحت نمی‌دانند . چرا؟ زیرا وب وب سایت و بلاگ در نگاه اول، شباهت های زیاد زیادی با یکدیگر دارا‌هستند . هر چه نباشد، هر دو به کاغذ های اینترنتی اشاره دارا‌هستند . این شد که تصمیم گرفتیم برای شورن شدن موضوع، یک مقاله ساده و کوتاه در این قضیه بنویسیم . پس در‌صورتی‌که تفاوت این دو برای شما هم چندان آشکار نیست، توصیه می‌کنم با ما همراه باشید .

طراحی سایت در مشهد

ما در این مقاله، تعریفی از این دو معنا ارائه خوا هیم اعطا کرد و درباره کاربردها، تفاوت‌ها و هزینه هر یک عمده کلام می کنیم .

 

بلاگ
چیست؟ وب لاگ یک برگه اینترنتی برای نوشتن یادداشت‌ها و مقاله ها میباشد . در واقع، وب لاگ را می‌توان به چشم یک روزنامه یا مجله اینترنتی دید . یعنی وبلاگ مجموعه‌ای از مقاله ها را در خویش جای میدهد . البته، این را نیز بایستی بدانید که بلاگ ها معمولاً دارنده دسته بندی هم می‌باشند و مقاله‌ها آن ها در یک یا این که چند دسته بندی جای میگیرند .

به رخ معمول وب لاگ از زبانی معمولی غیر قانونی و غیر سازمانی استعمال می نماید . این را نیز اضافه کنم که تالیف در یک وبلاگ فعالیت خیلی مشقت نیست، فقط باید پیرامون موضوعی که می خواهید درباره آن بنویسید دانش کافی داشته باشید .

به چه شکل
می‌توانم یک وبلاگ بسازم؟ اگر دوست دارید نوشته‌های خود را در اینترنت قرار دهید تا خواننده گان بخوانند، پس حتماً داشتن یک وب لاگ برایتان ایدۀ جذابی می باشد .
ولی چطور باید یک وب لاگ تولید کنید؟ برای این منظور دو شیوه وجود دارد:
به کار گیری از وبلاگ‌سازهای رایگان: در اکنون حاضر، سرویس های وبلاگی اکثری به گویش پارسی فعال میباشند . از گزاره مشهور ترین آنها می بضاعت به بلاگفا اشاره کرد . این خدمت ها یک بلاگ بدون پول بر روی دامنه خودشان در اختیار شما میگذارند که از طرز آن میتوانید مطالب مختلف خود را منتشر کنید .
طراحی یک بلاگ اختصاصی: راه‌حل دوم که برای افراد سخت‌گیرتر مطلوب است، ایجاد یک وبلاگ بر روی دامنه مخصوص میباشد . هر یک‌سری برای اینکار شما نیاز به مقداری صرف هزینه دارید، ولی در عوض (اگر بخواهم محاوره ای بگویم) کلاس کاری شما اکثر خواهد بود . برای تولید یک وب لاگ منحصربه‌فرد شما میتوانید از تارنما ساز پرتال یا این که سیستم های مشابه مثل وردپرس استفاده نمائید . ما حتی یک تخفیف خوب نیز برای کسانی مانند شما که به نوشتن علاقه‌مند میباشند در لحاظ گرفته‌ایم .
اینترنت
وبسایت چیست ؟ و ولی وب وب سایت . . . تفاوت دارای اهمیت وب سایت با بلاگ در کارکرد آن میباشد . یک وب وب سایت صرفا با هدف تالیف ساخت نمی‌شود . شما وب سایت می‌سازید تا محصول ها و سرویس ها خویش را معرفی کنید، دکان اینترنتی فعال سازی کنید و . . . بنابراین این اینترنت سایت شامل صفحات مختلفی نظیر صفحه اصلی، برگه خدمات یا محصولات، صفحه درباره ما، صفحه تماس با ما و . . . می‌گردد . توجه داشته باشید که اینترنت وب سایت ها معمولاً گوشه ای به عنوان وبلاگ هم دارند که در آن مطالب و نوشته‌های آن‌ها قرار می‌گیرد . برای مثال، اکنون شما در هم اکنون تلاوت بخش بلاگ سایت ما میباشید . اما این صرفا یک بخش از سایت ما می‌باشد و صفحه ها دیگری هم داریم که در آنها به معرفی سایت ساز خویش و سرویس ها آن میپردازیم .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۸:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کلیه چیز درباره گونه داده ها در ++C

کلیه
چیز در رابطه جور داده ها در ++C برای تالیف هر برنامه‌ای به گونه های متغیرها نیاز داریم، متغیرها جایی برای ذخیره داده‌ها هستند . پیشین از این‌که بخواهیم از متغیرها به کارگیری کنیم، بایستی دسته آنها را مشخص و معلوم کنیم . دسته متغیر براساس نوع داده‌ای که استفاده می‌کنیم مشخص و معلوم میگردد . Int و float دو نوع داده در++C هستند . هر مورد از این دو گونه داده به گونه های مختلفی تقسیم می شوند که تفاوت آن‌ها با جور داده با اهمیت در این هست که یا محدوده بزرگ‌تر یا این که کوچک‌تری را مشتمل بر می شوند یا فارغ از نشانه میباشند . اما در واقع ذیل تیم نوع داده اصلی می‌باشند .

طراحی سایت در مشهد

Int یک عدد کامل سوای نقطه اعشار مانند 47 می‌باشد . برای مثال قابلیت و امکان این‌که 4 .5 تعداد نوزاد یا این که 32 .9 توشه تکرار در یک حلقه داشته باشیم، وجود ندارد . البته در مدل داده float به طور مثال می‌توانیم 25 .76 دلار داشته باشیم . به این ترتیب هنگام استفاده از برنامه باید معین کرد که چه نوع داده‌ای به کارگیری شود .

چرا
از دسته داده float به تنهایی به کارگیری نمی‌کنیم؟ در واقع به کارگیری ازنوع داده float به تنهایی در برنامه ناکارآمد است، زیرا که هم به فضای حافظه بیشتری نیاز دارد و هم این که کندتر از دسته داده int هست . همچنین مقایسه دو عدد float برای معین کردن این که با نیز برابر هستند یا این که نه، نسبت به مقایسه دو دسته داده int عمل سخت‌تری میباشد .

برای دست‌کاری اعداد بایستی آنها را درمتغیری در حافطه ذخیره کنیم . دلیل نام‌گذاری فضای حافظه به متغیر این هست که ارزش آن به راحتی میتواند تغییر و تحول نماید . کامپایلری که برنامه را به کد ماشین تبدیل می‌کند، باید معین نماید که چه دسته داده‌ای اعم از float یا int به کار گیری شده میباشد . به همین مراد باید گذشته از استعمال از یک متغیر آن را اعلان کنیم .

در
مثال پایین نحوه اعلان یک متغیر را مشاهده می‌کنید: int
Counter =0;
float BasicSalary; متغیر Counter با صفر مقداردهی گردیده می باشد . نمونه بالا شیوه خیر برای میزان دهی اول به متغیرها است . در صورتی‌که از مقداردهی نخستین برای متغیر به کار گیری نکنیم و آن را فارغ از مقداراولیه در کد برنامه استعمال کنیم، هنگام اجرا ممکن هست متغیر با یک میزان تصادفی مقداردهی شود که دراین چهره برنامه ما با مشکل مواجه میشود . بها هر متغیر در خاطر مقطع بارگزاری برنامه معین می شود .

عمده
بخوانید: همه
چیز درباره C#؛ آیا سی شارپ برای برنامه نویسی مناسب است؟

نوع داده int در ++C بیشترین یه خرده که جور داده int میتواند ذخیره نماید چقدر است؟ بستگی به مدل CPU دارااست . اما معمولا از ۳۲ بیت استفاده می‌نماید . از آنجایی که به اعداد مثبت و منفی نیاز داریم، محدوده 2,147,483,647+ تا 2,147,483,648 - برای گونه داده int به فعالیت می‌رود . این محدوده int امضا گردیده (signed int) است، البته دسته دیگر int با اسم (unsigned int) وجود داراست که مشتمل بر صفر و اعداد مثبت هست . محدوده این گونه 4,294,967,295 تا 0 می‌باشد . در این نوع داده دیگر نیازی به آرم مثبت و منفی نداریم چون که این جور داده صرفا صفر و اعداد مثبت را دربرگیرنده میشود .

گونه
داده Short Ints در ++C جور داده کوتاه‌تر از int است که از ۱۶ بیت (۲ بایت) استفاده مینماید .این گونه محدوده 32767+ تا 32768- را دربرگیرنده میشود . در‌صورتی‌که قرار است از تعداد زیادی مدل داده int با اعداد کوچک‌تراستفاده کنیم، می‌توانیم از short int به کار گیری کنیم . این فعالیت باعث می‌شود برنامه سریع‌تر اجرا شود و مقدار یاد مصرفی هم نصف میگردد . پردازنده‌های ۳۲ بیت، قیمت متغیرها را در بلوک‌های ۴ بایتی در یک بازه مشخص و معلوم به دست می آورند . بنابراین واکشی ۱۶ بیتی از طرز واکشی ۳۲ بیتی انجام می شود . یک نوع داده ۶۴ بیتی دیگر که در C وجود داراست و long long نامیده می‌شود . بعضا از کامپایلرهای ++C این مدل را مستقیما پشتیبانی نمیکنند و یک نام جایگزین برای آن به کارگیری میکنند . Borland و Microsoft هر دو از عنوان int64 به کارگیری می نمایند . محدوده (signed) این جور 9223372036854775807+ تا 9223372036854775807- است البته نوع (unsigned) ان شامل محدوده 18446744073709551615 تا 0 هست . همچنین یک دسته داده short int به رخ unsigned داریم که مشتمل بر محدوده 65535 تا 0 هست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۷:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اینترنت وب سایت

در‌صورتی‌که
تازه فعالیت میباشید و می خواهید یک اینترنت وب سایت راه اندازی نمایید عالی جایی آمده اید !!!
نکاتی را می بایست گذشته از روش اندازی اینترنت وب سایت بدانید تا نیز سودجویان راز شما کلاه نگذارند و هم اینکه اصلا بدانید سایت بدر شما میخورد یا خیر . فرق نمی نماید که شما چه گونه سایتی می‌خواهید راه و روش اندازی نمائید بزرگترین نکته این می‌باشد که شما می بایست خودتان تمام کارهای وب سایت را از صفر شروع نمائید . راه و روش اندازی وبسایت فراوان آسان هست و نیاز به هیچ علم فنی ندارد . در حالتی که خودتان وبسایت را شیوه اندازی نکنید باعث می‌شود که مدام محتاج بقیه افراد باشید و حتی نتوانید سایت خویش را صحیح و اصولی سازمان کنید و به همین برهان اینکار را به زودی کنار خواهید گذاشت .

طراحی سایت در مشهد

نکات
مهم ۱
– طراحی تارنما و شیوه اندازی را چه کنیم ؟
تقریبا میشود گفت که پباده سازی تارنما از میان رفته است و مدیریت محتوای فراهم مانند : وردپرس و جوملا جای آنان را گرفته اند که به آسانی و مجانی قابل دانلود و نصب می باشند . همه آنان پارسی سازی شده اند و مشکلی از این حیث وجود ندارد .

پباده سازی وبسایت تنها برای اینترنت وب سایت های والا که نمیتوان با رئیس محتوای مهیا و قالب های فراهم آن‌ها را راه و روش اندازی کرد سفارش می‌گردد . این را بدانید با صرف هزینه های زیاد دوچندان نیز تقریبا هیچ کس برای شما یک اینترنت سایت را از صفر نمی نویسد و پباده سازی نمی نماید . در شرای هم پباده سازی کند تلاش و امنیت خیر و خوبی ندارد .

۲
– هزینه روش اندازی اینترنت سایت چقدر می‌باشد ؟
حدود
۲۰۰ هزار تومن سالیانه
۳
– شما برای رویه اندازی نخستین یک وب تارنما به موردها زیر احتیاج دارید :
دامنه : ۶۰۰۰ تومن یا این که ۱۰ دلار . ولی برای دامنه های ir . و com .

هاست : ۳۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ تومان .

قالب : ۵۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ تومان .

مدیریت
محتوا : رایگان
۴
– مدیریت محتوا چه چیزی نصب کنیم ؟ ( وبسایت ساز )
انتخاب مدیر محتوا ( cms ) یا به زبان معمولی تارنما ساز یکی از مهم ترین قسمت های اینترنت تارنما میباشد ، زیرا با نصب و آزمایش مدیریت محتوا های گوناگون حیران میشوید ، وقت شما گرفته می‌شود و سود مناسب را نمی گیرد .

بهترین مورد حالا حاضر وردپرس هست . نسبتاً میتوان بیان کرد وردپرس سوای حریف است . کلیه امکانات موضوع نیاز شما داخل وردپرس جان دار هست .

۵
– انگیزه تارنما و آخر عمل را از به عبارتی نخستین ببینید
شما می بایست همان اولیه کار ، انگیزه و نهایت در آمد و کارآیی تارنما را ملاحظه کنید و حساب نمایید که این کار زحمت و بها آن را دارد یا این که خیر و خوبی .

به عنوان مثال : شما یک وب وب سایت فروش تلویزیون روش اندازی میکنید و طبق اکانت و کتاب می فهمید که آنگاه از ۳ سال به در آمد ۳ میلیون در ماه و غایت ۵ میلیون تومان خواهد رسید .
هم اکنون باید اکانت فرمائید که این حداکثر درآمد به درد شما می خورد یا این که نیکی ؟ این سوال را خودتان می بایست جواب داده و تشخیص دهید به دردتان می‌خورد یا این که خوبی ؟
۶
– کارایی کنید سایت را محدود نکنید
مثلا : یک اینترنت وبسایت شیوه اندازی می کنید و میخواهید کاور موبایل بفروشید . نام دامنه خویش را هم می گذارید ” mobilecover .ir/ .com ” البته آن گاه از یک دوران متوجه خواهید شد که نمی توانید فقط با فروش کاور موبایل درآمد زایی کافی نمایید . همت فرمایید کمی آینده در بین باشید و به بسط کار نیز تفکر نمایید و به طور نمونه روی کل اسباب جانبی تلفن همراه کار کنید و نام سایت را بگذارید mobijanebi .ir/ .com .

۷ – در شرای نیز اینترنت سایت محتوایی دارید گشوده هم به همین صورت به ایراد خواهید خورد . به مثال پایین اعتنا نمائید .

مثال : یک وب سایت درباره حیوان ها خانگی منش اندازی میکنید و بعدا متوجه می‌شوید محتوای خاصی دیگر نمی تواند به آن بیشتر فرمایید یا در بین مردم دوست داستنی نمی‌باشد . شما به جای این‌که صرفا روی حیوانات خانگی عمل نمایید روی یک سری قضیه نظیر خبر نامه اینترنتی عمل نمایید که بتوانید هر مقاله ای که خواستید درون آن بگذارید .

۸
– اینترنت وب سایت وقت مضاعف می‌خواهد و بازده آن در بلند مقطع خود را نشان می‌دهد
وقت زیاد و دیر به فیض رسیدن تارنما را بایستی از همان اول پذیرش نمایید ، البته بدانید پس از سپری شدن این مدت پول خیر می توانید از آن در بی آورید . در‌صورتی‌که به دنبال یک فعالیت زود بازده میباشید اینترنت وبسایت به هیچ عنوان به درد شما نمی خورد .

۹
– رقبای خویش را از به عبارتی اولیه دقیق ارزیابی کنید
شما گذشته از راه اندازی تارنما بایستی رقبا را مد حیث داشته باشید . یعنی در صورتیکه وب سایت های دوچندان قوی ، قدیمی و محبوب در آن قضیه کار میکنند در حالتی که نمی توانید از آنها خوب تر عمل کنید یا چه بسا رقابت کنید ابدا وارد اینکار نشوید .

برای مثال : وقتی وب سایتی مشابه دیجی محصول و دیوار می خواهید راه اندازی فرمائید کار شما ۱۰۰۰ برابر مشقت بار تر می شود ، زیرا همه به این وبسایت ها اعتماد دارند و آنها را میشناسند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۳:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معنی پنالتی گوگل چیست؟

پنالتی
گوگل چیست و چه تاثیر بر روی ترافیک وب وبسایت دارد 20:00
- 27 آذر 1393 همانگونه که می دانید بعضا از اینترنت سایتها با نقض ضوابط گوگل سعی می نمایند منزلت خود را در نتایج جستجوها بالا ببرند و ترافیک بیشتری بدست بیاورند اما گوگل نمی خواهد به چنین وب سایتهایی میدان بدهد .

طراحی سایت در مشهد

معنی
پنالتی گوگل چیست؟ هنگامی
که اینترنت سایتی قانون ها گوگل را نقض نماید یک عدد از این دو رخداد برایش فیس می دهد:
از
ورقه 1 نتایج جستجوی گوگل به صفحه 10 به بعد از آن منتقل می گردد - Algorithmic Penalty بصورت
بدون نقص از نتایج جستجوهای گوگل حذف می شود - Manual Penalty زمانی که یکی از این دو اتفاق چهره دهد بازدید وب سایت به شدت کاهش می یابد . به عنوان نمونه وب سایتی که روزمره 5000 بازدید از گوگل داشته باشد پس از پنالتی شدن ممکن هست تعداد بازدیدکننده هایش به کمتر از 1000 رسد .

در این حالت گفته می شود گوگل اینترنت سایت خاطی را جریمه ، پنالتی یا پنالایز کرده هست .

چه طور
Manual Penalty را تشخیص دهیم؟ در‌صورتی‌که بازدید شما از گوگل به صفر رسید و دامنه وب وب سایت خود را در گوگل جستجو کردید و اثری از وب تارنما شما فقدان می بضاعت حدس زد که منوال پنالتی بر روی وب وبسایت شما اعمال گردیده میباشد .

در این شرایط معمولا در وب مستر تولز یک پیام دریافت می فرمائید و به شما اطلاع داده می شود که وب سایتتان به برهان نقض قانون ها از نتایج جستجوی گوگل بیرون شده هست .

رفع Manual Penalty تقریبا دشوار میباشد و مقدمه باید وب سایت را اصلاح فرمائید و آنگاه یک درخواست باز بینی reconsideration request برای گوگل ارسال نمایید و درانتظار سود بمانید .

چه‌طور
Algorithmic Penalty را تشخیص دهیم؟ در‌صورتی‌که
بازدید گوگل وب سایت شما کاهش پیدا کرده می باشد اما از نتایج جستجوها حذف نشده اید مقدمه یک نفس عمیق بکشید زیرا خطر از بیخ گوشتان قبل است!
پس
از اینکه نفسی نو کردید می توانیم بنشینیم و ببینیم چه دسته گلی به آب داده اید!
Algorithmic
Penalty معمولا وقتی فیس می دهد که گوگل الگوریتمهای خود را پیدایش رسانی کرده هست و در این بازه مچ وب سایتهای متخلف را می گیرد!
شناسایی دلیل صورت دادن Algorithmic Penalty مقداری طاقت فرسا است و به موردها متعددی بستگی دارد و بایستی الگوریتم های پاندا و پنگوئن و مواردی که سایر الگوریتمهای گوگل زیر لحاظ دارند را به دقت چک نمایید .

برخی
از نکات مهم:
وجود
محتوای تکراری و بی کیفیت را آنالیز کنید لینکهای
محل ورود وب سایت را بررسی کنید سرعت
بار گذاری اینترنت تارنما را تحلیل کنید سرور
اینترنت سایت را آنالیز کنید و . . .
در کل می توان اذعان کرد راه از پیش تعیین گردیده ای برای برطرف کردن این جور پنالتی وجود ندارد .

اما توصیه می شود بصورت موضوع به موضوع کلیه کارهایی که برای ارتقاء رنک وب سایت انجام داده اید را معلوم فرمائید و سپس آن‌ها را با قوانین گوگل مقایسه نمائید و هرکدام که مقررات گوگل را نقض می کند اصلاح نمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۱:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اهمیت آلبوم تصاویر در اینترنت سایت

اهمیت
آلبوم تصاویر در اینترنت سایت10 / 10 از 1 کاربر آلبوم تصاویر از گزاره خصوصیت هایی است که وجود آن در وب تارنما می تواند سبب جذب بازدیدکننده شود ولی برای ایجاد آلبوم تصاویر در یک سایت، نیاز به front end می باشد که تصاویر را پر زرق و برق و چشم نواز نشان دهد و عمده لحاظ تماشاچی را جلب نماید .در این مطلب از طراحی سایت می خواهیم تا شما را با اهمیت وجود آلبوم تصاویر در اینترنت وب سایت آشنا کنیم .

طراحی سایت در مشهد

اهمیت
گالری تصاویر در وب سایت
گالری تصاویر می تواند تصاویر محصولات،نمونه کارها و یا این که حتی محیط کمپانی را شامل شود .وجود این موردها می تواند گالری تصاویر شما را به یک عنصر یگانه و مهم تبدیل نماید همچنین بایستی دقت کرد که در آلبوم تصویر از عکس های کیفیت بالا استفاده فرمایید .

اشخاصی که می خواهند در وب سایت خویش از آلبوم تصاویر استفاده کنند باید قبلی از هر اقدامی به سوال های پایین پاسخ دهند .


آیا آلبوم تصاویر شما در راستای هدف ها وب وبسایت شما طراحی گردیده است؟

آیا تصاویر و عکس ها در آلبوم عکس اینترنت سایت شما دارنده کیفیت رشته ای می باشد؟

آیا برای عکس های خاصی که دارای پتانسل ویژه ای هستند، دکمهء " خرید نیز اکنون" پباده سازی نموده اید؟

آیا تصاویر و عکس های مو جود در گالری اینترنت سایت شما به وضوح کلمه ها محتوای اینترنت وب سایت شما هستند؟
√ با یک طراحی خوب برای گالری، تا حد متعددی موفق به جلب علاقهء یوزرها خواهید شد .

جواب دادن به این سوال ها نشان میدهد که سایت شما نیاز به گالری تصاویر دارااست یا این که نیکی .

با اعتنا به مطالب ذکر گردیده و اهمیت گالری تصاویر در اینترنت وبسایت ، قیمت نظری و تئوریکالی وب سایت خویش را ارتقاء دهید و می بایست بدانید که انجام این عمل به آرامی و زیبایی می تواند در ارتقاء ترافیک وب سایت اثرگذار باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۱:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ساخت وب سایت شرکتی با وردپرس

2-
تولید وبلاگ با وردپرس برای ساختن وب لاگ هم درست نظیر وبسایت شخصی این حادثه رخ میده و شما میتونید تا با به کار گیری از وردپرس مبادرت به تولید هر نوع وبلاگی که دوست دارید بکنید . امروزه وب لاگ ها بخشی از طلاق ناپذیر و لاینفک فضای وب رو تشکیل میدن که بخش اعظمی از مطالب و موضوعات متفاوت رو میتونیم از بلاگ ها به دست بیاریم و مطالعه کنیم . هر چند که امروزه با رشد شبکه های اجتماعی و یوزرها موبایلی ناچیز کم‌رنگ تر شدن چرا که یوزرها با یک تلفن همراه خیلی آسان تر می باشند تا این که مدتها پشت سیستم بشینن و به تایپ چیزهایی که مد نظرشون می‌باشد بپردازن و در وبلاگشون منتشر کنند .

طراحی سایت در مشهد

ساخت
وب سایت شرکتی با وردپرس
3-
ایجاد تارنما برای معرفی کسب و عمل با وردپرس معرفی کسب و کار یک عدد از نیازهای دارای اهمیت هستش که برای هر شرکت یا این که مجموعه تولیدی میتونه ضروری باشه تا در اون بتوانند در قالب یک تارنما به معرفی کسب و فعالیت و محصول ها و خدماتی که ارائه می دهند بپردازند . وردپرس میتونه به عنوان بهترین آیتم برای تولید سایت هایی برای معرفی کسب و فعالیت مناسب باشه تا با به کارگیری از اون بتونید تا به معرفی کسب و کاری که دارید بپردازید و علاوه بر اون بخشی از شغل های خرید رو در کسب و برنامه کودکان به چهره آنلاین ساخت نمایید و یا اینکه در این وب سایت به تکثیر کاتالوگ انلاین محصولاتتون بپردازید .

 

4-
تولید دکان اینترنتی با وردپرس امروزه دیگه کمتر کسی هستش که بیاد و برای خرید تولیدات خودش بیاد و به فیس سنتی با گذشتن از ترافیک شهری و گرمای تابستون به فروشگاهی بره و مال مسئله نظرش رو خریداری کنه به همین ادله همین موضوعا موجب بروز مغازه های اینترنتی شدند که میتونید در خانه یا محل برنامه کودکان به راحتی به سایت دکان مسئله لحاظ مراجعه کرده و متاع خودتون را پیشنهاد به این و بعد از آن از پرداخت آنلاین هزینه جنس در کوتاه ترین بازه ممکن اونو تحویل بگیرید . وردپرس هم در زمینه فروشگاهی حرفی برای اعلام کردن داره به طوری که اولی سایت ساز بر مبنا آمار منتشر شده در سال 2016 وابسته به همین سیستم رئیس محتوا یعنی پلاگین ووکامرسی برای وردپرس بوده است . پلاگین های وردپرسی متعددی نظیر WooCommerce، Easy Digital Downloads و WPEcommerce وجود دارا‌هستند که با استفاده از اونها میتونید تا به روش اندازی وب سایت برای فروش تولید ها فیزیکی یا دانلودی بپردازید .

تولید
سایت کاریابی یا وردپرس
5-
ساخت تارنما شغل یابی با وردپرس با یک جستجوی ساده در وب این روز ها میتونیم تا به انواع وبسایت های استخدام و شغل یابی برسیم که در اون اداره ها و اداره ها اقدام به ارسال آگهی برای استخدام کردند و کسانی که بر اساس وضعیت استخدام آگهی دهنده میتونند تا در اونجا استخدام بشوند اقدام به ارسال رزومه و درخواست برای استخدام شدن می‌نمایند . وردپرس هم در این قضیه خیلی برنده کار کرده و میتونید با به کارگیری از افزونه ها و ساخت بستر مطلوب در پوسته وردپرس یک تارنما برای استخدام و شغل یابی در اون ساخت کنید تا یوزرها در اون عضو گردیده و رزومه کاریشون رو بدون نقص نمایند و در نهایت سازمان‌ها، شرکت ها و اداراتی که قصد جذب نیرو را دارند بتونند تا از در بین یوزرها تارنما شما اقدام به جذب نیرو نمایند .

ساخت
سایت توصیه پروژه با وردپرس
6-
ساخت سایت سفارش پروژه با وردپرس مسلما برای شما هم پیش اومده تا بخواهید تا یک پروژه برای طراحی معمولی ترین چیزهایی مثل تایپ متن، ساخت بنر و… در وبسایت های دارای ارتباط مبادرت به تصویب پروژه فرمائید . با به کار گیری از وردپرس نیز شما کارکشته خواهید بود تا یک سایت برون سپاری و اخذ پروژه ایجاد فرمائید تا کاربران با ثبت اسم در اون بتونند تا پیشنهاد خودشون رو ثبت نمایند و سپس اشخاصی که بر مبنا بضاعت و توان و تخصص خودشون میتونند اون پروژه رو اخذ و انجام تن اعلام آمادگی کنند .

تولید
وب سایت پرسش و جواب با وردپرس
7-
تولید وب سایت پرسش و جواب با وردپرس تارنما های پرسش و جواب برهه زمانی هاست که مسئله توجه یوزرها هستند و در هر مسئله تخصصی و غیرتخصصی هر کسی نیاز داره تا سوالات خودش رو مطرح کنه و به جواب برسه میتونه با تصویب نام در این تارنما ها و مطرح کردن سوالش منتظر بمونه تا کاربرانی که حاذق میباشند تا به سوالش پاسخ بدهند اونو ارشادوراهنمایی کنند . با به کارگیری از پلاگین هایی که وردپرس در اختیار شما قرار میده نیز میتونید یک سایت پرسش و پاسخ تولید کنید تا یوزرها با عضویت در اون بتونند تا با مطرح کردن سوالات پاسخهاشونو دریافت نمایند .

ساخت
وب سایت انجمن خیریه با وردپرس
8-
ساخت سایت انجمن های خیریه با وردپرس همونطور که میدونید وردپرس به فیس رایگان و متن گشوده منتشر شده بنابراین بهترین تعیین برای وب سایت های خیریه و مذهبی میباشد تا با استعمال از وردپرس بتونند تا مبادرت به معرفی موسسه خودشون بپردازند و با به کارگیری از مورد های پرداخت آنلاین وجه کمک های نقدی را دریافت نمایند . حتی میتونند تا با استفاده از پلاگین های فرم ساز که وردپرس در اختیار شما قرار میده اقدام به ساخت اشکال فرم فرمایید تا از شیوه اون بتونید یاری های غیرنقدی و… رو نیز از نحوه سایر افراد دریافت کنید .

ایجاد
سایت نمونه فعالیت وردپرس
9-
ایجاد وبسایت نمونه فعالیت با وردپرس فرقی نداره که شما طراح تارنما باشید یا یک هنرمند، نجار باشید یا یک مشاور در قضیه کسب و کار؛ در هر فیس شما در هر کسب و کاری که قرار دارید و هر تخصصی که دارید با استعمال از وردپرس میتونید تا اقدام به تولید یک تارنما برای معرفی مثال امور و پروژه هایی که انجام دادین بپردازید . برای این عمل کافیه تا در تارنما فردی و یا شرکتی که پباده سازی کردید یک صفحه به تیتر پورتفولیو و نمونه عمل در حیث بگیرید و در اون به معرفی نمونه امور و پروژه های خودتون بپردازید . این پلتفرم به لطف داشتن افزونه های مختلف برای اسلایدر و آلبوم تصاویر و کلیپ در وردپرس هم میتونید تا از رابط کاربری مطلوب و خیره کننده برای نمونه کارهای خودتون به کارگیری کرده و بهره‌مند گردید .

ایجاد
تارنما چندزبانه با وردپرس
10-
ساخت وبسایت چندزبانه با وردپرس با گستردگی که وردپرس در ارتفاع این چندسال تونسته کسب کنه تا به روز جاری به بیشتر لهجه های جهان در دسترس هستش و میتونید با هر گویش و قومیتی که قرار دارید و یا این که اینکه کسب و کار شما فقط بر روی یک‌سری زبان خاصی تمرکز داره حاذق خواهید بود تا به راحتی وبسایت چندزبانه با وردپرس منش اندازی نمایید و به هر زبانی که قصد دارید و به هر یک سری که مد لحاظ شماست مبادرت به معرفی کسب و کار خودتون بکنید .

ایجاد
تارنما ویکی و مقر اطلاعات با وردپرس
11-
ساخت تارنما پایگاه اطلاعاتی با وردپرس پایگاه های اطلاعاتی یا این که به اصطلاح وبسایت های Wiki که برای مستند کردن داده ها در هر موضوع تخصصی قرار دارند میتونند تا با تنظیم مستندات خودشون به فیس زنجیروار و دنباله رو هم از وردپرس استفاده نمایند تا در یک ساختار منظم به مستندسازی در ارتباط با پروژه خودشون بپردازند . وردپرس نیز این قابلیت را به شما خواهد اعطا کرد که با استفاده از اون مبادرت به ایجاد تارنما wiki مبادرت فرمایید و مستندات و مطالب رو به فیس زنجیر وار به هم متصل کنید تا در یک ساختار منظم و نوع بندی مطلوب برای کاربران و مخاطبان انگیزه شما در دسترس قرار گیرند .

ساخت
سایت پادکست با وردپرس
12-
ساخت وبسایت پادکست با وردپرس امروزه پادکست ها نیز در حال رویش پیدا کردن هستند و در سایت های گوناگون می‌بینیم که چکیده به عنوان پادکست رو در حیث دریافت کردن تا با ساخت پادکست های صوتی مخاطبان خاص خودشون را زمینه هدف قرار داده و به نشر محتوا در قالب پادکست های صوتی و ویدئویی بپردازند . خوشبختانه وردپرس در این موضوع نیز میتونه برای شما اثرگذار باشه تا از اون برای ایجاد وب سایت پادکست مبادرت نمایید . کافیه تا از پلاگین هایی که برای این کار مسئله استعمال قرار میگیرند سود ببرید .

تولید
تارنما همیاری در فروش با وردپرس
13-
تولید سایت همکاری در فروش با وردپرس امروزه دیگه کسب و امور تمرکز کمتری روی این مورد دارا‌هستند تا با تبلیغات بدون واسطه در وب سایت ها مبادرت به فروش تولیدها و معرفی خدماتی که ارائه می دهند بکنند . بلکه به لطف ایده همیاری در فروش که رخ گرفته تلاش می نمایند تا بستری مهیا کنند تا یوزرها با عضویت در بخش همکاری در فروش بتونند تا سرویس ها و تولیدات این وب سایت رو به سایر افراد معرفی کنند و وقتی که این معرفی انجام شد و به مشتری حقیقی وواقعی تبدیل شد درصدی از مبلغ فروش را در قالب کمیسیون دریافت کنند . علاوه بر این مارکت ها هم بر همین شالوده صورت گرفتند که میتونید بستری فراهم نمائید تا سایرافراد ابلاغ و با عضویت در سایت شما کاغذ ای را برای فروش محصول ها خودشون تولید کنند و با ارائه تولید ها خودشون درصدی از محصولات فروشندگان رو به عنوان کمیسیون و پورسانت اخذ فرمایید .

ساخت
وب سایت مکتب با وردپرس
14-
ساخت تارنما مدرسه با وردپرس امروزه با بسط فضای فناوری اطلاعات و انجام به چنگ آوردن امور در بستر وب مدرسه های هم از این قافله عقب نموندن و تلاش می‌نمایند تا کارهایی که به فیس سنتی انجام میگیرن را تا حد ممکن از نحوه سایتشون انجام بدهند تا در مصرف بی راه ورقه که سبب ساز قطع بخش اعظمی از درختان و فضای سبز نیز میشه پرهیز کرده باشند . امروزه بیشتر مدرسه های که برای خودشون اقدام به رویه اندازی وبسایت کردند بستری فراهم کردن تا دانش آموزان، اما علم آموزان، معلمان و… قوی باشند تا با عضویت در وبسایت اقدام به ارائه فرم ها و گزارش های مختلفی مثل کارنامه به علم آموزان نمایند . ولی علم آموزان نیز میتونند تا بر همین پایه از نهایی حالت تحصیلی دانش آموزان خودشون با خبر باشند و روند تحصیل اونها را پیگیری نمایند . به این ترتیب وردپرس هم در این مسئله راهکارهای خیر و خوبی را در اختیار شما قرار میده تا با استعمال از افزونه های وردپرس بتونید این بستر مناسب را برای مدارس آماده کنید .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۰:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویژگیهای یک کسب و کار خوب

یک کسب‌و‌کار برای این که بتواند پیشرفت کند، مستضعف این می‌باشد که بر روی نام تجاری خویش سرمایه‌گذاری نماید . در دنیای دیجیتال امروز، یک عدد از راه‌های مارک شدن، داشتن وب تارنما و فعالیت در فضای وب هست .
برای ساختن یک وب‌سایت ایده‌آل، اموری باید فیس گیرد؛ اولی کاری که بایستی در این موضوع انجام دهید، تعیین یک اسم اینترنتی عالی و دیدنی است . همچنین اطمینان حاصل نمائید که نشان اینترنتی که تعیین کرده‌اید برای کسب‌و‌کار شما منطقی است یا خیر، باید املای آن درست و خوانا باشد و از لغات ناشناخته استفاده نشود .

طراحی سایت در مشهد
اکنون وقتی که دامنه خود را خریداری کردید، دوران انجام کارهای بزرگتر فرا می‌رسد . ما در این مطلب به 10 مورد مضاعف با اهمیت اشاره می کنیم . نکاتی که اگر آن ها را در طراحی وب سایت‌تان رعایت کرده باشید، میتوانید اطمینان حاصل کنید که اینترنت سایت شما مسئله پسند مخاطبان‌تان قرار میگیرد و یک‌سری گام به سمت پیروزی نزدیک شده‌اید .

ویژگیهای
یک کسب و کار خوب 1 .
داشتن نقشه راه منطقی و اساسی مطمئناً، یک تارنما بایستی از حیث ظاهری قشنگ باشد . ولی مهم‌تر از آن این است که در وحله اولیه شیوه کار کردن با سایت‌تان را مشخص و معلوم کنید، پیشین از اینکه حتی سرورتان را انتخاب فرمائید یا چه بسا یکی از کدهای HTML را تایپ کنید، واجب می باشد که مشخص نمایید که چه طرح و نقشه‌های برای سایت‌تان در حیث دارید . تجربه کاربری هم برای ارتباط فعالیت با سایت کلیدی است و نیز برای جستجوگرها . چون گوگل، علاوه بر محتوا ساختار وبسایت را هم برای رتبه‌بندی در لحاظ میگیرید .
بدین ترتیب شما می بایست از لحاظ بصری و ظاهری طرحی مناسب و منطقی تعیین فرمایید . تا کسانی که از تارنما شما بازدید مینمایند بتوانند به راحتی با آن رابطه برقرار کرده و بتوانند منطق وب سایت شما را درک نمایند و همچنین بتوانید در رتبه‌بندی گوگل بالا بیایید .
2 .
نشر اطلاعات درست و دارای ربط با کسب‌وکار جاش فرانکل طراح می‌گوید: "بزرگترین باخت اشخاص این هست که آن‌ها عملکرد می نمایند وبسایتی را که دوست دارند، بسازند و نه لزوماً وب سایت مسئله نیازشان را" . به تیتر مثال: یک رستوران را در حیث بگیرید، فرانکل میگوید "همه اشخاص به مدل موسیقی، چینش رستوران و تنوع غذاهای آن عشق و علاقه دارند، اما از چیزهای حیاتی مانند منو، داده ها تماس و دستورالعمل‌ها به چهره سرسری می‌گذرند ."
تمامی ما این را می‌دانیم، که یک رستوران برای این‌که بتواند در کارش پیروز باشد نیاز داراست که یک منو از غذاهایش داشته باشد تا به وسیله آن بتواند به راحتی مشتریانش را از غذاهای رستوران باخبر و مطلع سازد . شما نیز هر دسته کسب‌و‌کاری که دارید، این کار برای‌تان الزامی می‌باشد . یعنی شما می بایست اطلاعات کامل مربوط به کسب‌و‌کارتان را در جایی داشته باشید تا با به کار گیری از آن مشتریان و مخاطبان‌تان را از نوع کاری که انجام می‌دهید با خبر سازید . مثلاً در صورتی‌که شما شغل‌تان فروش متاع است، اضطراری میباشد که از همگی محصولات‌تان تصاویر مطلوب و با کیفیتی تهیه نمایید . همینطور درصورتی که شما در صنعتی فعالیت میکنید که سرویس ها خاصی را به مشتریان ارائه می‌دهید، مثلاً: خدمات پذیرایی عروسی، اضطراری میباشد که کلیه امور و کارها انجام شده را با ریز جزئیات، در اینترنت وب سایت خود قرار دهید .
مثلاً دارنده یک سالن زیبایی میتواند نظرها و پیشنهادات مشتریانش را در تارنما قرار دهد، زیرا مخاطبان یک سالن زیبایی دوست دارا‌هستند از کیفیت آن سالن اطلاعات کافی داشته باشند تا بتوانند خوب تر تصمیم بگیرند . در نتیجه شما میتوانید با قرار دادن نظرات مخاطبان در سایت، اعتماد مشتریان‌تان را عمده جلب نمایید . سایت خود را با اعتنا به نیازها و علایق مخاطبان‌تان به چهره سفارشی‌سازی شده طراحی کنید تا بتوانید همیشه مخاطبان خاص خویش را داشته باشید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۰:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به کار گیری از عکس در اینترنت تارنما

به کار گیری
از عکس در اینترنت تارنما های املاک عکس اهمیت متعددی در ساخت شم در اینترنت تارنما دارد . اهمیت عکس آنقدر فراوان میباشد که می توانایی پول متعددی را صرف آن کرد . عکس ها می توانند شم و تون وبسایت شما را معین نمایند . برای فردی سازی، خوبتر از عکس فریم خویش در کاغذ حیاتی به کارگیری نمایید . عکس شما بایستی از دیدگاه مشتریان باشد تا بتوانند به عبارتی حس را به خانه(محصول شما) پیدا نمایند .

طراحی سایت در مشهد
نکات
در قضیه عکس: • عکس هایی را تعیین نمائید که با رنگ های وبسایت شما، منطبق دارد .
• یک تم بسازید . افراد، ساختمان ها، دکورا سیون داخلی، نمای خارجی، و مشتریان راضی خویش را در ان قرار دهید .
• از نقطه دیدهای متعدد استعمال کرده تا بتوانید، خود را جای مشتری احتمالی قرار دهید .

انتقال به سمت به کارگیری از موبایل و الگوریتم نو گوگل که وب تارنما های غیر قابل اجرا در گوشی را تغییر تحول می دهد، منجر شده میباشد تا تاکسی ها و کمپانی ها، استراتژیهای وب سایت خویش را دوباره چک کنند .
چه مراحلی برای به روز رسانی وب سایت شما الزامی است؟
پباده سازی
وب تارنما های موبایل املاک پباده سازی
اینترنت وب سایت های تلفن همراه املاک آیا
یک رویه حل برای طراحی وجود دارد؟ اینترنت وبسایت شما، خط اولیه فروش اینترنتی شما محسوب می شود .
آیا با تارنما بنگاه، روبرو شده که تنها در بخش ها خاصی فعالیت می کنند؟ بخش اعظمی از اینترنت وب سایت های بنگاه املاک، داده ها تماس کامل را قرار نمیدهند . شما اینکار را نکنید . داده ها بدون نقص تماس، دربرگیرنده شماره تلفن، ایمیل، آدرس شرکت می بایست در کناره سمت راست و زیر هر ورقه در وبسایت قرار داده شود .

کمی
در زمینه مثلث طلایی گوگل در صورتیکه می خواهید اینترنت وب سایت دیرین خود را نگه دارید ، زیاد اساسی هست که به مثلث طلایی گوگل اعتنا کنید . تحقیقات بخش اعظمی نشان داده هست که مثلث طلایی گوگل، می تواند لحاظ یوزرها زیادی را به خویش جلب نماید .
اول، کاربران به کناره بالا و سمت چپ وب وبسایت دقت متعددی دارا‌هستند . دوم، چشم، فقط توانائی کپی نیمی از صفحه را دارد . شکل کلی نسخه برداری دیده نظیر مثلث میباشد . به عبارت دیگر، در صورتیکه شما یک مثلث را با محور کناره بالا و چپ صفحه رسم کنید، نقطه تمرکز کاربران( مثلث طلایی گوگل ) را پیدا کرده اید .
همینطور پژوهش ها نشان داده میباشد که یوزرها صفحه ها را با الگوی F اسکن می کنند . به عبارت دیگر، آن ها از بیشینه و کمینه دما نقطه کاغذ استارت می نمایند و به سمت ذیل ادامه و آنگاه به انتهای تحت و سمت چپ صفحه جهت دهی می شوند .
وب وبسایت خویش را تحلیل کنید . آیا تصویر در بخش بالا و چپ ورقه قرار دارد؟ آیا این عکس نسبت به باقی قسمت های کاغذ متمایز است؟ درصورتی که اینگونه است، عکس را حذف کرده و اطلاعات تماس را به جای آن قرار دهید .
همین طور شما می توانید در این دور و اطراف با ارزش برای داده ها بخش اعظم هم به کار گیری فرمایید . این اطلاعات باید، همان مواقعی باشند که کاربران بیشتر نیاز دارا‌هستند . تحقیقات نشان داده است، بازدید کنند گان ، سه برهان با اهمیت برای بازدید تارنما املاک دارا‌هستند . کاربران می خواهند بدانند، چه منزل ای برای فروش جانور است، قیمت خانه ان ها چقدر است، و چه اطلاعاتی در مورد بازار پخش گردیده است؟ اینترنت سایت شما باید همین داده ها را در اختیار کار بر قرار دهد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۷:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)