مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

مزایای داشتن لوکال هاست چیست

مزایای
داشتن لوکال هاست چیست در نصیب قبلی درباره‌ی این مسئله توضیح دادیم که داشتن یک هاست واقعی برای آزمایش و اجرا کردن پوشه های PHP چه معایبی می‌تواند داشته باشد . حال در این نصیب میخواهیم در مورد مزایای لوکال هاست کلام کنیم .

طراحی سایت در مشهد

سوای
نیاز به اینترنت برای داشتن یک لوکال هاست شما نیازی به اینترنت ندارید . در واقع بدون داشتن یک اتصال به اینترنت، می‌توانید هرجایی که میباشید و در هر حالتی، کدهای سمت سرور خویش را اجرا نمائید . ممکن میباشد در هجرت یا این که یک موقعیت یگانه باشید که دسترسی مناسبی به وب نداشته باشید، البته بخواهید پاره ای برنامه نویسی کنید . لوکال هاست این قابلیت را برای شما فراهم می نماید .

مقاله‌ی
مرتبط: چگونه وجود یا این که عدم وجود ایمیل کاربران در دیتابیس را چک کنیم؟

سرعت
بالای انتقال اطلاعات همانطور که گفتم این سرور روی کامپیوتر شما نصب می‌گردد . پس شما می‌توانید انتقال فایل ها به سرور خویش را خیلی پرسرعت انجام دهید .

در حالتی که یک واقعی داشته باشید، علاوه بر این که برای فعالیت با آن نیاز به اتصال وب دارید، برای انتقال اطلاعات روی آن نیز نیاز به مدت دارید . هرچقدر فولدر های پروژه تان حجیم باشد، این بازه زمانی هم بخش اعظم خواهد شد . ولی در لوکال هاست این نقص‌ وجود ندارد .

 

به طور کامل
رایگان، روی همه‌ی سیستم برهان ها در ادامه‌ی پاسخ به سوال لوکال هاست چه چیزی است باید بگوییم که داشتن یک لوکال هاست برای شما هیچ هزینه‌ای ندارد . همینطور فرق نمی کند که از چه سیستم دلیلی استعمال می‌کنید . ویندوز، لینوکس، مک و… . روی همه‌‌ی این سیستم عامل ها میتوانید با نصب یکسری نرم افزارهای خاص، به راحتی برای خویش لوکال هاست داشته باشید و از آن لذت ببرید .

 

ویرایش
پر سرعت و آسوده پوشه ها زمانی که شما از هاست های حقیقی و واقعی به کارگیری میکنید، به یک پنل مدیریت هاست دسترسی دارید . برای عمده هاست ها این پنل می تواند سی پنل یا دایرکت ادمین باشد . و ممکن می باشد دسترسی و دستکاری فولدر ها در این محیط ها مضاعف پرسرعت نباشد .

اما هنگامی که شما لوکال هاست خودتان را داشته باشید، همگی چیزهایی که نیاز دارید در قالب پوشه هایی بی آلایش در دسترس شما قرار دارد و به سرعت هرچه تمام خیس می‌توانید از آنان استفاده فرمایید .

 

بازه زمانی
شما هدر نمیرود و تمرکز اصلی‌تان روی کار خواهد بود! در غایت هنگامی که شما سرعت بیشتری برای ویرایش پوشه ها داشته باشید، برای فعالیت نیاز به وب نداشته باشید و خیلی سرعت بالا بتوانید هرکاری که میخواهید را انجام دهید، بازدهی و تمرکزتان بالا می‌رود و دیگر نیاز نیست که چشم به راه باشید که کدهایتان از طرز اتصال اینترنتی برای شما بار گذاری شوند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۷:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)