مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تیتر مناسب برای سئو وب سایت

گزینش تیتر مناسب برای سئو وب سایت اهمیت ویژه ای دارد . با صرفه سازی تیتر وب سایت یک عدد از جنبه های با اهمیت در سئو است که معمولا نادیده گرفت می شود . تولید یک عنوان ورقه عالی یکی از مهارت های لازم برای کسب SERP بالا می باشد .

طراحی سایت در مشهد

تگ های Title یکی از فاکتورهای حیاتی می باشد که به موتورهای کاوش کمک می کنند تا بفهمند که محتوای کاغذ تان مربوط به چه چیزی می باشد . تیتر کاغذ اولین برخورد بازدیدکنندگان از محتوای شما را معین می کند . اصلی هست که همیشه عنوان صفجه تان را برای موتورهای جستجو باصرفه سازی کنید . زیرا تاثیر متعددی در رنکینگ سایت شما داراست و همینطور یک بینش کلی درباره محتوای کاغذ به بازدیدکنندگان ارائه می دهند .

برای بهبود سئو وبسایت تان و داشتن یک کسب و کار آنلاین برنده خیلی کلیدی است که مطابق قوانین گوگل عمل کنیم . در سال 2017 مطابق برخی گزارش ها، گوگل بیش از 79 درصد، Baidu حدود 6 .55 درصد، یاهو 5 .06 درصد از ترافیک جستجوی دسکتاپ در جهان را دارا هستند . صریح میباشد داشتن رنکینگ بالا در گوگل خیلی اساسی می باشد .

شما چه به دنبال راهی برای بهبود سئو وب وب سایت تان یا به دنبال ارتقا تاثیرگذاری استراتژی بازاریابی محتوای خود باشید، سئو عنوان ورقه یک قدم مهمی می باشد که می بایست بردارید .

در این مقاله، درباره نکات و راهکارهای انتخاب شایسته ترین عنوان سئو کلام می کنیم .

اعتنا
به تعداد کاراکترهای عنوان گوگل 50 الی 60 کاراکتر تگ تیتر یک برگه را در نتایج جستجو نشان می دهد و سایر را حذف میکند . پس تیتر ورقه شما بایستی حدود 55 کاراکتر یا این که کمتر باشد که این دربرگیرنده کاراکتر فضای خالی (space) هم می شود .

طول عنوان صفحه می تواند در چگونگی سناریو آن در SERP تاثیر گذار باشد . اگر خیلی طولانی باشد، بایستی منتخب از آن حذف شود و در‌صورتی‌که خیلی کوتاه باشد ممکن میباشد گوگل تصمیم بگیرد که برگه تان را در نتایج کاوش نشان ندهد، و یا این که یک عنوان دیگر جایگزین تیتر گذشته کند .

برای اطمینان، بهتر می‌باشد که کلمه و واژه هایی که کلمه ها اصلی تان را تعریف می نمایند در اولِ تگ تیتر برگه متن شوند تا احتمال برش یا حذف آن ها بوسیله گوگل به حداقل برسد . یک عنوان کاغذ خوب بایستی ساختاری مثل ذیل داشته باشد .

کلمه
مهم – کلمه اصلی دوم | اسم برند
در بعضا مواقع عناوین طولانی ممکن می باشد برای به اشتراک گذاری آن ها در شبکه های اجتماعی مناسب باشد و بعضا از عنا وین بطور طبیعی باید طولانی باشند . در هر حالا دقت فرمایید چگونه تیتر کاغذ در فیض کاوش ظاهر می شود و همینطور بدانید که استعمال از عنوان طولانی هیچ مجازاتی از طرف موتور جستجو برای آن به یاور ندارد . از قضاوت خودتان به کار گیری فرمائید و همانند یک استفاده کننده موتور جستجو تاءمل نمائید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۵:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)