مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

17 آمار جهانی که نقش و اهمیت ظواهر اینترنت

17
آمار جهانی که نقش و اهمیت ظواهر اینترنت وبسایت در فروش را نشان می دهد در واقع بر اساس آمار انجمن ماشین کرایه ای های دیجیتال (SoDA)، 77% کسب و کارهایی که ظواهر وب وبسایت آن ها ضعیف است، همان کسب و کارهایی هستند که رونقی در فعالیت خویش نداشته اند .

طراحی سایت در مشهد

چقدر به اهمیت ظواهر دکان و روانشناسی آن آشنا هستید؟ مهم ترین بخش در یک فروشگاه اینترنتی و به طور کلی در یک اینترنت وبسایت ظواهر آن می باشد که متاسفانه کمتر مورد اعتنا قرار می گیرد . هرچقدر که فروشگاه شما از نظر تنوع تولیدات بی نقص باشد و یا این که بها تولید ها مطلوب باشد، در‌صورتی‌که به ظواهر آن توجه نداشته باشید، چیره نخواهید شد .
در واقع بر مبنا آمار انجمن تاکسی های دیجیتال (SoDA)، 77% کسب و کارهایی که ظاهر وب وبسایت آن ها ضعیف است، به عبارتی کسب و کارهایی میباشند که رونقی در عمل خویش نداشته اند .
در ادامه با ابلاغ بعضا از آمارهای موجود، شما را با اهمیت ظواهر وب وبسایت آشنا خواهیم کرد .
نکته: این آمارها در مرحله فی مابین المللی می باشد و ممکن است در قضیه کشور‌ایران با یه خرده تغییر یار باشد که در غایت چیزی از اهمیت مورد اندک نخواهد کرد .

آمارهای
عمومی پباده سازی سایت
15 دقیقه صرف ساخت محتوا کنید، دو سوم از مردم ترجیح می دهند مطالب اثر گذار و دارای ارتباط با مال بخوانند تا تنها تصاویر آن را نگاه نمایند .
39% از مردمان ترجیح می دهند وقت خود را برای مشاهده اینترنت وبسایت هایی که تصاویر آن ها دیر لود می شود صرف نکنند . تصاویری با کیفیت و حجم مطلوب گزینش نمائید .
51% از مردمان بر این باورند "اطلاعات تماس کامل و دقیق" مهم‌ترین عنصر از دست رفته در بعضا وب سایت ها می باشد .
38% از مردمان وب سایتی که محتوا و ظاهر جالب ندارد را کنار گذاشتن خواهند کرد .
44% از بازدیدکنندگان، وب سایتی را که هیچ اطلاعات تماس یا این که شماره تماسی نداشته باشد، ترک خواهند کرد .
آمارهای
باصرفه سازی وب سایت
در برهه زمانی هنگامی دسامبر 2013 و دسامبر 2015، استعمال از اینترنت به وسیله تبلت 30% رویش داشته می باشد . به برخورد گرا (responsive) بودن اینترنت وبسایت خود اهمیت دهید .
در مدت وقتی دسامبر 2013 و دسامبر 2015، به کارگیری از وب به وسیله تلفن همراه های هوشمند 78% رشد داشته است . به نسخه گوشی و برخورد گرا (responsive) بودن اینترنت تارنما خود اهمیت دهید .
در برهه زمانی هنگامی دسامبر 2013 و دسامبر 2015، به کار گیری از اینترنت به وسیله کامپیوترهای خانگی و لپ تاپ 1% کاهش داشته میباشد . به نسخه تلفن همراه و عکس العمل گرا (responsive) بودن وب تارنما خود اهمیت دهید .
گوشی تلفن های همراه به طور متوسط 2 دقیقه از 3 دقیقه را آنلاین می باشند .
(استفاده از اینترنت به وسیله تلفن همراه های همراه به شدت ارتقاء یافته است) 13% از بزرگسالان فقط به وسیله تلفن یاور به اینترنت دسترسی پیدا می نمایند و صرفا 11% از آن‌ها به وسیله کامپیوترهای خانگی و لپ تاپ .
40% از کاربران تبلت و گوشی های هوشمند برای جستجوی کالای مسئله نیاز خود از مغازه اینترنتی استعمال می کنند .
آمارهای
کاربردپذیری و تجربه کاربری
47% از بازدیدکنندگان سایت، قبل از نظارت کردن هر بخش از سایت، مستقیما به سراغ صفحه خدمات/محصولات می مراحل .
در کاغذ حیاتی یک سایت، 86% بازدیدکنندگان به دنبال اطلاعاتی در موضوع خدمات/محصولات آن تیم می‌باشند .
در صفحه مهم یک سایت، 64% بازدیدکنندگان به دنبال اطلاعات تماس آن گروه هستند .
در ورقه اساسی یک سایت، 52% بازدیدکنندگان به دنبال کاغذ "درباره ما" می‌باشند .
36%
از یوزرها آن گاه از اینکه از نحوه یک لینک و پیوند یا این که وبسایت دیگر به وبسایت دیگری ساماندهی می شوند، برای رسیدن به بخش زمینه نظر از منوی سایت مقصد به کارگیری می نمایند (اهمیت موقعیت صحیح و مورد های مو جود در منو) 36% از یوزرها آن‌گاه از اینکه از نحوه یک لینک یا این که وبسایت دیگر به تارنما دیگری سوق دهی می شوند، بر روی لوگوی سایت مقصد کلیک می کنند تا ورقه با اهمیت را مشاهده نمایند .
آیا
در دکوراسیون دکان خویش این نکات را در حیث گرفته اید؟
در صورتی که این مطلب برایتان موثر بود، با اشتراک آن در بین دوستانتان ما را در جهت ارائه مطالب عمده کمک نمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۰:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)