مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

عدم داشتن معیارهایی برای گوگل فرندلی بود وب سایت


همینطور بایستی بدانید که وبسایت هایی که به نیکی پباده سازی نشده باشند مشکلاتی از قبیل:

عدم داشتن معیارهایی برای گوگل فرندلی بود وب سایت
نرخ خروج بالای یوزرها
بازه زمانی زمانه خیلی کوتاه یوزرها در وب سایت
عدم بازدید یوزرها از برگه‌های گوناگون وبسایت
و…

طراحی سایت در مشهد
۳. با صرفه‌سازی و سئوی وبسایت خوب : راجع به بهینه سازی حرف بسیار شده‌است . محتوای تارنما می بایست راجع‌به یک قضیه مختص باشد و در مسافت وقتی معلوم بروزرسانی شود تعالی مشتریان خویش را از دست خواهد بخشید.ابدا از روشهای فریبنده برای بهینه سازی وب سایت به کارگیری نکنید!

پیشنهاد ما به شما این میباشد که از سه منش طلایی پر اسم و رسم seo استعمال نمایید: رعایت اصول کدنویسی، ایجاد محتوای اثرگذار، و تبادل لینک و پیوند.

در سئو تارنما از مورد ها ذیل خودداری فرمایید:

به کارگیری بیشتراز حد کلمه ها کلیدی
لینک و پیوند های شکسته
نسخه برداری کردن مطالب
محتوای تکراری
۴.واحد سنجش حجم برگه اولیه تارنما: امروزه شاهد رویش روزافزون حجم صفحه های اینترنت هستیم. با فراتر رفتن کیفیت محتوای ارائه گردیده، سالانه حجم میانگین صفحه ها اینترنت ارتقا می یابد. همانگونه که احتملا می‌دانید یک وبسایت خوب بایستی در کمتر از سه ثانیه با سرعت ۲۵۶ وب لبریز سرعت بار گذاری شود . با ارتقاء روزگار لطمه آن متوجه بازدید کنندگانی می گردد که با وب‌های عادی وارد وب سایت شما می گردند، با این اکانت ساخت وب سایت خوب بایستی تا حد قابلیت و امکان معمولی و سبک صورت پذیرد. در خصوص گرافیک وبسایت بایستی بیان‌کنم که به کار گیری از پوشه‌های پیکان و تصاویر گرافیکی حجیم ابدا پیشنهاد نمیشود. هم چنین می بایست لغات کوتاه مشخصی برای تولید ها، با محتوای نادر و اثرگذار در لحاظ گرفته گردیده و به خریداران این قابلیت و امکان داده شود که با فشار دکمه منوی روی آنان، به توضیحات و گرافیک بیشتری دست یابند. گوگل نیز دقت ویژه ای به تارنما های با سرعت بالا داراست. می توانید از این لینک و پیوند سرعت وب سایت خویش را ملاحظه کنید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۳:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)