مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تجربه طراحی سایت 1

کلیه ی کمپانی ها تلاش می‌کنند یک تجربه ی خوب برای مشتریان ساخت کنند . اما تعداد یه خرده از آن ها می توانند تغییرات ضروری را برای عملی شدن این وعده به انجام برسانند . در راستی اکثر زمان ها آنها حتی نمیدانند که چقدر تجربیات آنها می تواند برای مشتریان بد جلوه نماید . به همین دلیل ، ما یک کتاب تازه به نام "انقلاب تجربه کاربری ، یک نقشه عملی برای قرار به دست آوردن یوزرها در قلب شرکت شما گرد نیز آورده ایم . کتاب را هم حال اخذ کنید .

طراحی سایت در مشهد

اینترنت تارنما ها و نرم افزار های زیر وب به تدریج پیچیده خیس گردیده اند به ادله این که فناوری و شیوه های صنعتی در درحال حاضر پیشرفت هستند . چیزی که پیش از این بعنوان یکی از شیوه های رسانه ای راکد به کارگیری میشد امروزه به یک تجربه بی نیاز و تعاملی تبدیل گردیده می‌باشد .

اما صرف حیث از چگونگی تغییر و تحول در فرایند به عمل رساندن آن ، موفقیت یک وب تارنما هنوز متعلق به یک چیز میباشد : اینکه یوزرها آن را چه‌طور می بینند ." آیا این وب تارنما برای من قیمت قائل شده میباشد ؟ آیا به کارگیری از آن سهل وآسان هست ؟ آیا از آن لذت می برم ؟ این ها سوالاتی میباشند که در ذهن بازدیدکنندگان برای اینکه بتوانند با تولید ها ما ارتباط برقرار کنند میگذرد ، و آنها پایه تصمیمات خود را به صورتی صورت وارد می کنند که به یک مشتری پابرجا و همیشگی تبدیل شوند .

تجربه
کاربری چه است ؟ تجربه کاربری ( اختصارا UX ( احساسات یک فرد ، وقتی که با یک سیستم تعامل برقرار میکند را بیان می‌نماید .
سیستم موردنظر میتواند یک اینترنت تارنما ، یک نرم افزار یا این که نمایشگر یک قابل انعطاف افزار باشد که به طور کلی در بافت نوین امروزی به صورت تاثیر متقابل بین بشر و کامپیوتر شناسایی می‌گردد ) HCL (
تجربه
کاربری چیست ؟ کسانی که در UX کار می کنند (بنام طراحان UX) چگونگی احساسات یوزرها را در مسئله یک سیستم مطالعه و محاسبه می کنند ، به دنبال چیزهایی همچون استعمال آسوده ، ادراک بها سیستم ، اثر گذار بودن ، همت در انجام امورمهم و غیره می باشند .

 

مطالعه
اکثر در SmashingMag: پیوند چرا تجربه کاربری نمیتوانست پباده سازی شود؟ برنامه ریزی پروژه های UX را به طور موءثر انجام دهید
25
فیلم تجربه کاربری که ارزش زمان گذاشتن را دارند
تجربه
کاربری خوب تر با داستان گویی 10 اصول موثر پباده سازی اینترنت به طور کلی طراحی تجربه کاربری برای گرفتن پاسخ "بله" به تمام آن سوال ها در کارایی می‌باشد . هدف این موعظه ها ، آشناکردن شما با نظم حرفه ای پباده سازی UX در زمینه سیستم های مبتنی بر وب مثل اینترنت تارنما ها و نرم افزار ها می‌باشد . طراحان UX همینطور به سیستم های فرعی و فرایندهای درون سیستم نیز دقت می نمایند . به عنوان مثال، آنان ممکن میباشد فرایند پرداخت آنلاین یک وب سایت تجارت الکترونیکی را موضوع محاسبه قرار دهند تا ببینند آیا کاربران پروسه خرید تولیدات از وب تارنما را خوب و براحتی متوجه میگردند .آن‌ها می توانند با مطالعه اجزای پایین سیستم، همچون چک چگونگی عملکرد و لذت بخش بودن آن ، در تکمیل تجربه کاربران در فیلدهای محل ورود یک فرم وب، عمیق تر کاوش نمایند . در مقایسه با بسیاری از فن های دیگر، به خصوص سیستم های مبتنی بر وب ، UX نسبتا جدید میباشد . اصطلاح "تجربه کاربر" بوسیله پزشک معالج دونالد نورمن ، یک محقق علم ها شناختی ابداع شوید ، همچنین او اولی کسی بود که اهمیت پباده سازی کاربر محور را بیان کرد . (به این مضمون‌ که تصمیمات پباده سازی میبایست بر مبنا نیاز و خواسته های مشتریان باشد) .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۱:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)