مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ادغام رنگ در طراحی وبسایت

برای تعیین بهترین ادغام رنگ در طراحی وبسایت لحاظ ها مختلف میباشد و برای هر موضوع شغلولی رنک خاصی با توجه به رنگ سازمانی در حیث گرفته می شود .
بایستی اعتنا به این که رونشناسی رنگ از اهمیت مهمی در پباده سازی وبسایت برخوردار است ظاهر وبسایت برای جذب کاربر اهمیت مضاعف دارد .

طراحی سایت در مشهد

مواقعی
که یک طراح سایت در طراحی خود بایستی در نظر بگیرد: رنگ ها تاثیر متعددی در 90 ثانیه اول ورود به یک تارنما برای جذب را برعهده دارا‌هستند .
یک رنگ تاثیر گذار می تواند فرد را به خرید یک کالا ترغیب نماید .


هر رنگی در پباده سازی تارنما معنا خاصی دارد:
سفید: رنگ سپید نشانه عصمت و طهارت و صداقت و در تجارت از رنگ سفید برای خستگی گیری و انرژی منتخب به کار گیری می شود .شایسته ترین رنگ برای دور‌نما یک وب سایت با کیفیت می باشد .

سیاه
نشان اقتدار ، ظرافت، دلیری و شهامت می باشد . این رنگ برای نوشته بر روی یک رنگ روشن زیاد فریبنده و خوشگل میباشد البته برای پیش زمینه سوای طراحی رشته ای دیده را اذیت می کند .

قرمز
این رنگ نشان از هیجان ، سرعت و نشات داراست .این رنگ در طراحی سایت سبب توجه تماشاچی است .این رنگ از رنگ هایی میباشد که احساسات را بیان می کند و قلب را به تپش می اندازد .

آبی
این رنگ نشان امنیت، ادب ، اعتماد میباشد . این رنگ از رنگ هایی میباشد که در تجارت برای ضمانت به کار گیری می شود .یک عدد از بهترین رنگ ها در پباده سازی به حساب می آید .

طلایی

نشان از قدرت و ثروت و گرانی دارد و دوچندان رنگ شاهانه و قیمتی هست .

صورتی
نشان از مصمیت ،دخترانگی، بی گناهی و زیبایی دارد و به سایت شما در رخ دارای ارتباط بودن زیبایی می بخشد .

با توجه به این رنگ های روانشناسی در شرای مرتبط با سایت خویش رنگ را انتخاب نمایید فارغ از شک و تردید می توانید بیشترین بازدید را داشته باشید و از بهترین وبسایت ها باشید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۵:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)