مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

به شکا‌رچی باگ‎ها تبدیل شوید

به
شکا‌رچی باگ‎ها تبدیل شوید مواجهه با باگ در کدنویسی اجتناب ناپذیر می باشد . هنگامی که استارت به نوشتن برنامه‌های پیچیده می‌کنید؛ به طبع در کدتان با اشکالاتی روبرو خواهید شد . این یک قضیه عمومی و مرسوم می باشد . از اشکالات کدتان اندوهگین نشوید . کارایی کنید آنها را پذیرفته و نظیر یک شکارچی، باگ‌ها را کشف و برطرف نمایید .

طراحی سایت در مشهد

در مدت اشکال‌زدایی می بایست یک خط مش درست داشته باشید تا بتوانید باگ‌ها را پیدا نمایید . می‌توانید قسمت‌های متفاوت کدتان را به ترتیب اجرا فرمایید تا متوجه گردید کدام بخش عمل نمی کند .

هنگامی که کدتان دچار گونه های می‌شود، کد import pdb; pdb .set_trace() را در اسکریپت خود قرار داده و اجرا نمایید . این کد، اشکال‌زدای پایتون می باشد و در برطرف کردن معضلات به شما یاری خواهد کرد . انواع زدایی میتواند با به کار گیری از خط امر python -m pdb نیز اجرا شود .

با
سایر افراد همیاری کنید
وقتی آغاز به یاد تصاحب کردن چیزی می‌کنید، کمک و راهنمایی‌های دیگران میتواند پیشرفتتان را در یادگیری تسریع کند . در اینجا چند استراتژی وجود دارد تا بتوانید از امداد سایر افراد به کارگیری فرمائید .

۶-
از آموخته‎های دیگرافراد به کار گیری کنید
تعامل
با سایرافراد مهم‌ترین ابزار یادگیری است اگرچه ممکن می‌باشد برنامه‌نویسی یک فعالیت انفرادی باشد، ولی درصورتی که در حین انجام آن با بقیه افراد تعامل فرمایید چیزهای بیشتری خاطره خواهید گرفت . زمانی که در اکنون یادگیری برنامه‎نویسی پایتون هستید، بسیار مهم می‌باشد که خودتان را در تعامل با اشخاص دیگری که مشغول یادگیری این زبان هستند قرار دهید . این فعالیت به شما قابلیت می‌دهد تا نکات و ترفندهایی را که در ارتفاع راه یاد میگیرید با دیگر افراد به اشتراک بگذارید .

در‌صورتی‌که کسی را نمی‌شناسید نگران نباشید . طرق زیادی برای ارتباط با اشخاصی که مشغول یادگیری برنامه‌نویسی پایتون هستند وجود دارااست . رویدادهای محلی را پیدا نمائید یا عضو پایتونیستاکافه (PhythonistaCafe) گردید . پایتونیستاکافه، یک جامعه آموزشی برای علاقمندان به یادگیری پایتون هست .

۷-
فراگیری دادن می‌گویند بهترین روش برای یادگیری چیزی، یاد دادن آن می‌باشد . وقتی که سرگرم یادگیری پایتون می باشید از این ترفند استفاده نمائید . شیوه های متعددی برای انجام این عمل وجود دارد: رابطه با علاقمندان به یادگیری پایتون، تالیف در وبلاگ، توضیح دادن مفاهیم جدید به دیگر افراد یا ضبط کردن فیلم‌هایی که در آنان آموخته‌هایتان را شرح می‌دهید . هر کدام از این استراتژی‌ها، فهم و شعور شما را تقویت کرده و اشکالات یادگیریتان را پدیدار مینماید .

سفارش
فرانش به شما چگونه
فی مابین هفت میلیارد نفر متمایز باشیم؟ ۸-
برنامه‌نویسی دو نفره (Pair Program)
منش
برنامه‌نویسی دو نفره به بهبود یادگیری یاری می‌کند برنامه‌نویسی دو نفره روشی می باشد که در آن، دو توسعه دهنده بر روی یک پایانه کاری فعالیت می‎کنند . در این وضعیت یکی از توسعه‌دهندگان نقش راننده (Driver) را بازی کرده و سرگرم کدنویسی می‌گردد . گسترش دهنده دیگر نقش هدایتگر (Navigator) یا این که مشاهده‌گر را داراست و کدهای راننده را محاسبه می کند . این نقش‌ها به صورت پیوسته در بین این دو توسعه‌گر تغییر تحول می‌کند .

برنامه‌نویسی دو نفره دارای مزایای فراوانی است: این کار به شما این بخت را می‌دهد تا کماکان که کسی کدهایتان را نظارت کند؛ بتوانید مشاهده کنید سایرافراد در رابطه یک ایراد چه گونه فکر میکنند . قرار به دست آوردن در معرض ایده‌ها و روش‎های متفاوت تاءمل کردن، به ترقی برنامه‎نویسی شما امداد می نماید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۳:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)