مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

فکر فرمائید که چه چیزی از وبسایت خویش می‌خواهید؟

قبل از این‌که کاری کنید، لطفا هنگامی را به تامل کردن اختصاص دهید .
فکر فرمائید که چه چیزی از وبسایت خویش می‌خواهید؟ توقع دارید کاربران تارنما چه خدمت و اطلاعاتی را از سایت تجاری شما دریافت کنند؟ پاسخ این سوالهای برای هر کسب و کاری مختلف می باشد البته نمونه‌ای از فیض بدست آمده را برایتان در اینجا آورده‌ام:
ساخت
یک فرم تماس یا این که درخواست کامل شدن
خرید یک محصول قرار
دادن شماره تماس در وبسایت مشاهده
سرویس ها و تولیدها یک دکان فیزیکی در اینترنت و مراجعه به راس مسئله نظر احتمال دارد این سطح کمی از شما برهه زمانی بگیرد و احتمال دارد ایام به طور بیانجامد اما اشکالی ندارد! لطفا اینجا پاره ای مکث فرمائید و مطمئن باشید که ضرر و زیان نخواهید کرد .

طراحی سایت در مشهد

۲-
گزینش سرویس هاست و دامنه host-
ایجاد یک سایت تجاری با وردپرس
به هر هم اکنون بایستی تصمیم خویش را بگیرید که از چه نامی استعمال کنید . نامی که می بایست مارک و به یاد ماندنی شود . آنگاه از آن باید فضایی را برای فعال‌ساز‌ی وبسایتتان در لحاظ بگیرید، این فضا هاست اسم دارد که می‌توانید با تحقیق بهترین مورد را تعیین نمائید . پیشنهاد می‌کنم هاست وردپرس تهیه نمائید و مقداری برای آن هزینه بیشتری بپردازید تا بعدها در گیر اختلال نشوید .

نکته‌: در‌صورتی‌که در هم اکنون حاضر کسب و کارتان به چهره فیزیکی موجود است، می توانید اسم آن را برای دامنه خویش انتخاب فرمائید درصورتی که نمیباشد لطفا صحیح اندیشه نمائید و تصمیم بگیرید .

۳-
یافتن کلمه و واژه با اهمیت مناسب با عمل keywords-
تولید یک تارنما تجاری با وردپرس
برای ایجاد یک تارنما تجاری با وردپرس در همین مقدمه لطفا به واژه انگیزه تفکر نمائید . این‌که مخاطب شما قرار می باشد با چه کلمه و واژه هدفی شما را بیابد . این یک عدد از مهم ترین اقدامات برای سئوی تارنما شماست . وقتی که یوزرها نتوانند به راحتی تارنما را پیدا کنند، مطمئنا شما باخت خواهید خورد و هیچ شانسی برای موفقیت ندارید .

یکی از ابزارهایی که در اینجا به کمک شما می‌آید KeywordPlanner هست . با ارائه لیستی از عبارات حیاتی می‌توانید پاره ای خوب تر تفکر فرمائید و تصمیم درست‌تری بگیرید .
در انتخاب واژه و کلمه هدف لطفا این دو زمینه را در نظر داشته باشید:
همگی لغات با اهمیت مربوط به کسب و فعالیت خود را ارزیابی نمایید .
کلیه کلمات حیاتی را دسته‌بندی فرمایید و یک ورقه از نوشته و محتوا را به آن اختصاص دهید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۲:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)