مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ابزارک منو

منش
نمایش فهرست در ابزارک‌ها چنانچه بخواهید فهرست تولید شده در مرحله‌ی گذشته را در بخش ابزارک‌های یا این که Widgetهای وردپرس نمایش دهید، به منوی «نمایش» و آن گاه «ابزارک‌ها» مراجعه کنید . در سمت راست یک ابزارک اختصاصی برای نمایش منو با اسم «فهرست دلخواه» مشاهده خواهید کرد .

طراحی سایت در مشهد

ابزارک
منو
این ابزارک به شما قابلیت تعیین یکی از فهرست‌های تولید شده در بخش قبل و نمایش آن در محل دلخواه تعریف شده در قالب را خواهد بخشید . البته فراموش نکنید که این فهرست فاقد ساختار گرافیکی میباشد و تنها ساختار HTML را شامل میگردد . پس از اضافه کردن فهرست به بخش موضوع حیث قالب، ممکن می‌باشد لازم شود تغییراتی در قالب تارنما ساخت فرمایید تا فهرست به شکل مطلوب در سایت قابل مشاهده باشد .

تصویر
زیر نمونه‌ای فهرست ساخت گردیده و قرار گرفته در یک ابزارک را نشان می‌دهد:
نمونه
استفاده از ابزارک منو
نمایش
منو به فیس آبشاری یا این که مگامنو در سایت برای انجام این عمل می‌بایست از افزونه‌هایی که برای این عمل ایجاد شده‌اند استفاده کنید . برای نمونه پلاگین Max Mega Menu یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های جانور برای تولید منوهای آبشاری، منوی ریسپانسیو موبایل و مگامنو است .

همچنین افزونه‌های متعدد دیگری وجود دارا‌هستند که فهرست‌های ساخت گردیده به وسیله شما را به رخ یک منو با قابلیت و امکان رئیس ظواهر و عملکردها، در وبسایت به سناریو درمی‌آورند .

بعضی از این افزونه‌ها رایگان و برخی دیگر به چهره تجاری قابل تهیه هستند .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۸:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)