مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

در بخش سفارشی سازی، زیر نمادک تارنما

در بخش سفارشی سازی، زیر نمادک تارنما ، تصویر آپلود گردیده ی خود را مشاهده می نمائید . فرایند را ذخیره نمائید و روی گزینه ی انتشار در بالای قسمت سفارشی سازی کلیک کرده و بعد از آن ورقه را رفرش فرمایید . اکنون بایستی بتوانید فاوآیکن خود را در تب مرورگر ورقه ی وبسایتتان ببینید .

طراحی سایت در مشهد

Favicon9

در صورتیکه هنگامی خواستید Favicon خود را تغییر و تحول دهید، در تحت نمادک سایت کافی می‌باشد روی گزینه ی تغییر‌و تحول تصویر کلیک نمائید . به هر حال، همانطور که پیش از این گفته شد، تغییر Favicon توصیه نمی شود، مگر این که قصد تغییر تحول برند داشته باشید . اگر به چهره مداوم و تروتمیز فاوآیکن را تغییر‌و تحول دهید، وقتی مخابان وارد تب مرورگر یا اپلیکیشن های خویش می شوند، نمی توانند تشخیص دهند کدام تصویر نشان دهنده ی تارنما شما می باشد .

شیوه
های دیگر اضافه کردن فاوآیکن به وب سایت وردپرسی حتما شیوه های دیگری نیز برای اضافه کردن یک Favicon به وبسایت وردپرسی وجود دارا‌هستند .
اذن دهید برخی از آنها را بررسی کنیم…
پلاگین
Favicon by RealFaviconGenerator Favicon10

بخش اعظمی از مردم ترجیح می دهند به جای اتکا به تم های مختلف ، از پلاگین ها برای بهبود همت سایتشان استفاده کنند . Favicon by RealFaviconGenerator یک افزونه ی وردپرسی می باشد که آیتم ای خوب برای افزودن فاوآیکن به سایت شما می باشد .

افزونه را روی سایت وردپرسی خود نصب نمایید و سپس خیلی بی آلایش با یک‌سری کلیک می توانید یک تصویر را آپلود کرده و آن را به تیتر فاوآیکن به وب سایت بیش تر نمایید . RealFaviconGenerator می تواند همه ی آیکن های قضیه نیاز شما برای مرورگرها و دستگاه های متعدد را ساخت کنید . کار با این پلاگین فراوان راحت است و دانلود و به کارگیری از آن بدون‌پول می باشد .

آپلود
کردن از طرز کاغذ ی پیکربندی قالب Favicon11

تم های جدید دارنده ویژگی ها و کاربردهای خیلی متعددی می باشند و تنظیم و تولید وبسایت های وردپرسی جدید را برای مردم پر سرعت و سهل می نمایند . بعضا از این تم ها همینطور دارنده آیتم ی بیشتر کردن favicon هم می باشند . برگه ی آپشن های تم خویش را آنالیز فرمائید و ملاحظه کنید آیا خصوصیت ای در این زمینه در آن وجود دارااست یا خیر و خوبی . برای مثال، قالب وردپرسی توتال مشتمل بر آپشن هایی برای فاوآیکن (و سایزهای متعدد برای دستگاه های مختلف) در پنل تم می باشد .

به کار گیری
از کد در شرای از آن جور اشخاصی می‌باشید که ترجیح می دهید کدنویسی کنید، پس می توانید تصویر favicon خویش را درون مسیر هاست تارنما خویش آپلود فرمایید . بعد از آن کد ذی‌ربط بایستی به پوشه header .php طولانی تر شود .

حرف
آخر همان گونه که مشاهده می کنید، آپلود کردن یک فاوآیکن به وب سایت وردپرسی یک روند بسیار راحت هست . مزایای داشتن favicon بسیار بسیار و تاثیرگذار می باشند، این امر در واقع یک تاکتیک بازاریابی هست که به یوزرها شما قابلیت شناسایی سایتتان، آن نیز صرفا با دیدن یک تصویر کوچک را می دهد . پس این امر را در حق تقدم قرار دهید و نیم ساعت از وقت خود را صرف طراحی و تهیه یک Favicon برای سایتتان نمائید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۷:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)