مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

هزینه CMS چقدر هست؟

هزینه
CMS چقدر هست؟ یک عدد از مشکل‌هایی در قبل که باعث می شد اشخاص کمتری به سمت داشتن وب سایت‌های اینترنتی برن هزینه‌ی خیلی مضاعف برای طراحی اینترنت وب سایت بود ولی امروزه با در دسترس قرار تصاحب کردن سیستم‌های مدیریت محتوا دیگه چنین مشکلی وجود نداره . سیستم مدیر محتوا قابل انعطاف افزارهای تحت وبی می باشند که به کمک آن ها شما حاذق خواهید بود که محتوای وبسایت تون رو مدیر به روز رسانی و بازیابی فرمایید . شما با به کارگیری از سیستم مدیر محتوا به راحتی میتونید وب سایت بسازید و با دقت به نیازتون و مورد عمل تارنما تون ویژگی‌های مختلفی رو در کمترین بازه و با صرف کمترین هزینه بهش بیش تر فرمائید و در واقع یکی از مزایای فراوان دارای اهمیت سیستم‌های ساخت محتوا همین قابلیت و امکان انعطاف پذیری اونها با دقت به نیاز مخاطب میباشد .

طراحی سایت در مشهد

کدهای
HTML کدهای
HTML CMS مخفف content management system هست که همون مضمون‌ مدیر محتوا رو میرسونه . در CMS ها اطلاعات از یک دیتابیس خوانده شده و با اجرای کد ها و تجزیه ارزیابی اطلاعات طی یک سری صدم ثانیه، این داده ها در معرض دید بازدیدکننده قرار داده خواهد شد .

سیستم رئیس محتوا یا این که Content Management System به شما اذن مدیریت داده ها و فایل‌های وب سایت و انجام تغییرات و محتوای وبسایت از روش یک پنل ساده و ولی فارسی را میدهد . پس سیستم های مدیر محتوا عملا وب سایت شما را داینامیک می نمایند . راستی فراموش کردم بگم که دو دسته وب سایت داریم . استاتیک و داینامیک . اگر می‌خواهید تفاوت در میان سایت‌های استاتیک و داینامیک رو بدونید این ویدیو رو مسلما ملاحظه کنید .

یه
خاطره اوایل کارم چون با سیستم وردپرس آشنا نشده بودم یک وبسایتی منش اندازی کردم که برای قرار دادن مطالب نو هر توشه قالب رو توی قابل انعطاف افزار Adobe Dreamweaver گشوده می کردم و کد های قالب رو تغییر‌و تحول می دادم . چون فراگیری جامع و کاملی مثل دوره آموزش وردپرس از ابتدا تا پایان نبود٬ نمی دونستم که دقیقا باید چه کاری انجام بدم .
اما شما همین الان زیرا معنی سیستم مدیر محتوا رو فهم کردید پس دیگه نیازی نمیباشد هر بار قالب سایتتون رو تغییر تحول بدید مثل من!
رضا
حسینی راد – مدیریت وب‌سایت کشور وردپرس چرا
سفارش ما سیستم‌های رئیس محتوا مثل وردپرس است؟ چون شما با به کار گیری از این سیستم می توانید سوای کد نویسی و هیچ تخصص خاصی سایت خودتون رو فعال‌ساز‌ی نمایید . همین‌طور این قابلیت و امکان رو دارید که عمل با این سیستم رو در بازه زمانی فراوان کوتاهی خاطره بگیرید چرا که استعمال از این سیستم مضاعف آسوده می باشد . همچنین با به کارگیری از وردپرس دیگر نیازی به استخدام یک شخص برای پشتیبانی سایتتون ندارید و خودتون می‌تونید سایتتون رو مدیریت کنید(در فیس نیاز میتوانید از دوره‌های آموزشی سرزمین وردپرس که در این راستا جمع‌آوری شده هست به کار گیری کنید) .

در صورتی که بخواهید برنامه‌نویسی تارنما و طراحی وب را یادگرفتن ببینید نیاز به صرف هزینه و برهه زمانی دوچندان متعددی هستید .

با استفاده از سیستم­های رئیس محتوا شما قوی خواهید بود سایت‌های داینامیک(پویا) رو خط مش اندازی فرمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۷:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)