مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

معنی پنالتی گوگل چیست؟

پنالتی
گوگل چیست و چه تاثیر بر روی ترافیک وب وبسایت دارد 20:00
- 27 آذر 1393 همانگونه که می دانید بعضا از اینترنت سایتها با نقض ضوابط گوگل سعی می نمایند منزلت خود را در نتایج جستجوها بالا ببرند و ترافیک بیشتری بدست بیاورند اما گوگل نمی خواهد به چنین وب سایتهایی میدان بدهد .

طراحی سایت در مشهد

معنی
پنالتی گوگل چیست؟ هنگامی
که اینترنت سایتی قانون ها گوگل را نقض نماید یک عدد از این دو رخداد برایش فیس می دهد:
از
ورقه 1 نتایج جستجوی گوگل به صفحه 10 به بعد از آن منتقل می گردد - Algorithmic Penalty بصورت
بدون نقص از نتایج جستجوهای گوگل حذف می شود - Manual Penalty زمانی که یکی از این دو اتفاق چهره دهد بازدید وب سایت به شدت کاهش می یابد . به عنوان نمونه وب سایتی که روزمره 5000 بازدید از گوگل داشته باشد پس از پنالتی شدن ممکن هست تعداد بازدیدکننده هایش به کمتر از 1000 رسد .

در این حالت گفته می شود گوگل اینترنت سایت خاطی را جریمه ، پنالتی یا پنالایز کرده هست .

چه طور
Manual Penalty را تشخیص دهیم؟ در‌صورتی‌که بازدید شما از گوگل به صفر رسید و دامنه وب وب سایت خود را در گوگل جستجو کردید و اثری از وب تارنما شما فقدان می بضاعت حدس زد که منوال پنالتی بر روی وب وبسایت شما اعمال گردیده میباشد .

در این شرایط معمولا در وب مستر تولز یک پیام دریافت می فرمائید و به شما اطلاع داده می شود که وب سایتتان به برهان نقض قانون ها از نتایج جستجوی گوگل بیرون شده هست .

رفع Manual Penalty تقریبا دشوار میباشد و مقدمه باید وب سایت را اصلاح فرمائید و آنگاه یک درخواست باز بینی reconsideration request برای گوگل ارسال نمایید و درانتظار سود بمانید .

چه‌طور
Algorithmic Penalty را تشخیص دهیم؟ در‌صورتی‌که
بازدید گوگل وب سایت شما کاهش پیدا کرده می باشد اما از نتایج جستجوها حذف نشده اید مقدمه یک نفس عمیق بکشید زیرا خطر از بیخ گوشتان قبل است!
پس
از اینکه نفسی نو کردید می توانیم بنشینیم و ببینیم چه دسته گلی به آب داده اید!
Algorithmic
Penalty معمولا وقتی فیس می دهد که گوگل الگوریتمهای خود را پیدایش رسانی کرده هست و در این بازه مچ وب سایتهای متخلف را می گیرد!
شناسایی دلیل صورت دادن Algorithmic Penalty مقداری طاقت فرسا است و به موردها متعددی بستگی دارد و بایستی الگوریتم های پاندا و پنگوئن و مواردی که سایر الگوریتمهای گوگل زیر لحاظ دارند را به دقت چک نمایید .

برخی
از نکات مهم:
وجود
محتوای تکراری و بی کیفیت را آنالیز کنید لینکهای
محل ورود وب سایت را بررسی کنید سرعت
بار گذاری اینترنت تارنما را تحلیل کنید سرور
اینترنت سایت را آنالیز کنید و . . .
در کل می توان اذعان کرد راه از پیش تعیین گردیده ای برای برطرف کردن این جور پنالتی وجود ندارد .

اما توصیه می شود بصورت موضوع به موضوع کلیه کارهایی که برای ارتقاء رنک وب سایت انجام داده اید را معلوم فرمائید و سپس آن‌ها را با قوانین گوگل مقایسه نمائید و هرکدام که مقررات گوگل را نقض می کند اصلاح نمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۱:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)