مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

بلاگ چیست؟

تفاوت
وب تارنما با بلاگ در چیست؟ وبلاگ
نکات آموزشی احتمالا برای کسی که وقت متعددی در وب بگذارند، تفاوت های اینترنت وب سایت و وب لاگ خیلی صریح باشد . البته مطمئناً اکثری افراد نیز میباشند که هنوز تفاوت این 2 را به صحت نمی‌دانند . چرا؟ زیرا وب وب سایت و بلاگ در نگاه اول، شباهت های زیاد زیادی با یکدیگر دارا‌هستند . هر چه نباشد، هر دو به کاغذ های اینترنتی اشاره دارا‌هستند . این شد که تصمیم گرفتیم برای شورن شدن موضوع، یک مقاله ساده و کوتاه در این قضیه بنویسیم . پس در‌صورتی‌که تفاوت این دو برای شما هم چندان آشکار نیست، توصیه می‌کنم با ما همراه باشید .

طراحی سایت در مشهد

ما در این مقاله، تعریفی از این دو معنا ارائه خوا هیم اعطا کرد و درباره کاربردها، تفاوت‌ها و هزینه هر یک عمده کلام می کنیم .

 

بلاگ
چیست؟ وب لاگ یک برگه اینترنتی برای نوشتن یادداشت‌ها و مقاله ها میباشد . در واقع، وب لاگ را می‌توان به چشم یک روزنامه یا مجله اینترنتی دید . یعنی وبلاگ مجموعه‌ای از مقاله ها را در خویش جای میدهد . البته، این را نیز بایستی بدانید که بلاگ ها معمولاً دارنده دسته بندی هم می‌باشند و مقاله‌ها آن ها در یک یا این که چند دسته بندی جای میگیرند .

به رخ معمول وب لاگ از زبانی معمولی غیر قانونی و غیر سازمانی استعمال می نماید . این را نیز اضافه کنم که تالیف در یک وبلاگ فعالیت خیلی مشقت نیست، فقط باید پیرامون موضوعی که می خواهید درباره آن بنویسید دانش کافی داشته باشید .

به چه شکل
می‌توانم یک وبلاگ بسازم؟ اگر دوست دارید نوشته‌های خود را در اینترنت قرار دهید تا خواننده گان بخوانند، پس حتماً داشتن یک وب لاگ برایتان ایدۀ جذابی می باشد .
ولی چطور باید یک وب لاگ تولید کنید؟ برای این منظور دو شیوه وجود دارد:
به کار گیری از وبلاگ‌سازهای رایگان: در اکنون حاضر، سرویس های وبلاگی اکثری به گویش پارسی فعال میباشند . از گزاره مشهور ترین آنها می بضاعت به بلاگفا اشاره کرد . این خدمت ها یک بلاگ بدون پول بر روی دامنه خودشان در اختیار شما میگذارند که از طرز آن میتوانید مطالب مختلف خود را منتشر کنید .
طراحی یک بلاگ اختصاصی: راه‌حل دوم که برای افراد سخت‌گیرتر مطلوب است، ایجاد یک وبلاگ بر روی دامنه مخصوص میباشد . هر یک‌سری برای اینکار شما نیاز به مقداری صرف هزینه دارید، ولی در عوض (اگر بخواهم محاوره ای بگویم) کلاس کاری شما اکثر خواهد بود . برای تولید یک وب لاگ منحصربه‌فرد شما میتوانید از تارنما ساز پرتال یا این که سیستم های مشابه مثل وردپرس استفاده نمائید . ما حتی یک تخفیف خوب نیز برای کسانی مانند شما که به نوشتن علاقه‌مند میباشند در لحاظ گرفته‌ایم .
اینترنت
وبسایت چیست ؟ و ولی وب وب سایت . . . تفاوت دارای اهمیت وب سایت با بلاگ در کارکرد آن میباشد . یک وب وب سایت صرفا با هدف تالیف ساخت نمی‌شود . شما وب سایت می‌سازید تا محصول ها و سرویس ها خویش را معرفی کنید، دکان اینترنتی فعال سازی کنید و . . . بنابراین این اینترنت سایت شامل صفحات مختلفی نظیر صفحه اصلی، برگه خدمات یا محصولات، صفحه درباره ما، صفحه تماس با ما و . . . می‌گردد . توجه داشته باشید که اینترنت وب سایت ها معمولاً گوشه ای به عنوان وبلاگ هم دارند که در آن مطالب و نوشته‌های آن‌ها قرار می‌گیرد . برای مثال، اکنون شما در هم اکنون تلاوت بخش بلاگ سایت ما میباشید . اما این صرفا یک بخش از سایت ما می‌باشد و صفحه ها دیگری هم داریم که در آنها به معرفی سایت ساز خویش و سرویس ها آن میپردازیم .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۸:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)