مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

چگونه یک سایت ایمن داشته باشیم؟ر

چگونه
یک سایت ایمن داشته باشیم؟ امینت وبسایت ما مضاعف اساسی هست اینکه ما یک وب سایت با امنیت بالا و غیرقابل نفوذ داشته باشیم . منجر می‌‌شه با خاطر سهل و آسان تارنما خود را مدیر کنیم . طراحان این افزونه مسئولیت تامین امنیت ما رو به یک تیم محقق در این قضیه موکول کرده‌‌اند . پس فارغ از نیاز به نگرانی در قضیه امنیت وبسایت می‌‌تونیم به مدیریت تارنما خودمون بپردازیم در واقع این اشخاص با نظارت منظم این پلاگین وب سایت ما رو غیرقابل نفوذ می‌‌کنند .

طراحی سایت در مشهد

سئو
بالا و سازگار با مرورگرها این پلاگین با تمامی مرورگرها مثل گوگل یاهو و غیره سازش بی نقص داراست . همچنین ما با نصب این پلاگین در وردپرس خویش دیگه نیاز به افزونه‌‌های دیگری که به سئو وبسایت ما امداد می‌‌کنند نداریم چرا که این پلاگین به خودی خویش دارای سئو فراوان بالا می‌‌باشد و سبب می‌‌شه وب سایت ما در گوگل مرتبه بالاتری رو کسب کنه .

ویژگی‌‌های
دیگر روولوشن اسلایدر یکی دیگه از ویژگی‌‌های این پلاگین داشتن پنل رئیس پارسی می‌‌باشد که این زمینه سبب ساز می‌‌شه ما به راحتی بتونیم تمامی قسمت‌‌های وبسایت خودمون رو از قسمت تنظیمات شخصی‌‌سازی کنیم و به صورت بی نقص از این پلاگین منفعت ببریم .

همان طور که در قسمت بالا گفتیم ما فارغ از نیاز به کدنویسی می‌‌تونیم اسلایدر بسازیم ولی این به این مفهوم نمی باشد که این افزونه برای افراد حرفه ای در موضوع کدنویسی مناسب نمیباشد . ما چه دانش کدنویسی داشته باشیم چه نداشته باشیم این پلاگین مورد قابل قبولی برای سایت ما است چرا که برنامه‌‌نویسان می‌‌تونند با کدنویسی در بخش تنظیمات این پلاگین بی‌‌نهایت اسلایدر متنوع و حرفه‌‌ای بسازند . علاوه بر این، افزونه روولوشن اسلایدر این قابلیت رو برای طراحان وب‌‌سایت قرار داده که قابلیت و امکان بسط دادن وبسایت خود را داشته باشند .

با روولوشن اسلایدر می‌‌تونیم بی‌‌نهایت اسلایدر قشنگ و جالب بسازیم همینطور در این پلاگین قابلیت و امکان به کار گیری از تصاویر متحرک هم برای ما وجو دارااست . در این پلاگین می‌‌تونیم در اسلایدرهای خویش از برنامه کودک نیز استفاده کنیم . رولووشن اسلایدر قابلیت و امکان مخلوط اسلایدرهای متعدد رو باهم دارااست که این موضوع در پویاتر شدن وب سایت ما تاثیر مثبت دارد .

یک عدد دیگه از مواقعی که این پلاگین رو جزء یک عدد از محبوب‌‌ترین افزونه‌‌ها قرار داده به کار گیری دوچندان آسون از این پلاگین می‌باشد . در واقع می‌‌تونیم بگیم رئیس و در دست گرفتن کردن لایه‌‌ها در این افزونه تا حد زیاد متعددی شبیه به فتوشاپ می‌باشد که این قضیه سبب ساز سهولت به کار گیری از ویژوال کامپوزر گردیده می‌باشد .

پشتیبانی
رایگان وب سایت مرزوبوم وردپرس این افزونه رو به رخ تماما پارسی در اختیار کاربران خویش قرار می‌‌دهد و شما بعد از خرید این متاع می‌‌تونید از پشتیبانی و آپدیت‌‌های مجانی این فرآورده به کار گیری فرمایید . علاوه بر این یاور با خرید این پلاگین شما فولدر آموزشی شیوه به کار گیری از این افزونه رو از کشور وردپرس دریافت می‌‌کنید که این فایل آموزشی شما رو در راستای داشتن هرچه بهتر ساخت اسلایدرهای حرفه‌‌ای کمک می‌‌کند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۴:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)