مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

کاری با مبنا واساس درست اگه دارید پولی رو برای طراحی وب وب

کاری
با مبنا واساس درست اگه دارید پولی رو برای طراحی وب وب سایت پرداخت میکنید، حیاتیه که همون اول اطمینان پیدا فرمایید که طراح به جای بازطراحی به تکامل وب سایتتون اندیشه می کنه .

طراحی سایت در مشهد

مزایای تکامل خیلی روشنه، اما شما چطور در طول مدت این فعالیت رو انجام میدید؟ کلیدش اینه که کاری با شالوده و مبنا صحیح انجام بدید . بخش اعظمی از اینترنت وبسایت ها با این بینش ایجادشدن که ممکن است تا ۲−۳ سال آتی خیلی نیازی به تغییر‌و تحول ندارن . اگه نیز تغییری ضروری شد می شه مجدد از نخستین طراحیش کرد . سایتهایی که با این رویکرد ساخته شده باشن رو خیلی مشقت بار می شه تکامل بخشید چون المنت های حساس تکامل رودر خودشون ندارن .

اگه دارید مبلغی رو برای طراحی وب وب سایت پرداخت میکنید، حیاتیه که همون اول اطمینان پیدا فرمایید که طراح به جای بازطراحی به تکامل وب سایتتون فکر می کنه . فقط در این صورته که می شه به رشد رو به بالا امیدوار بود .

ساخت
المنت های تکامل پیش از این در مطالب مختلفی در زمینه اصول پباده سازی نوشتیم .
بعضا از اونها که از المنت های تکامل به حساب بین بطور خلاصه اینها هستند:
جداسازی
محتوا از طراحی تلاش
ها از محتوا محتوا
های خوش فرم مدیر
قالب و محتوا انعطاف
پذیری طرح مهمه که به خاطره داشته باشید که کار از پایه و شالوده خیلی اهمیت داره و المنت های طراحی تکاملی می بایست قبلی از هر تصمیم دیگه ایی باشن . تکامل دادن سایتی که با این شیوه ساخته نشده عمل حقیقتا سختیه . اطمینان از اینکه طرح، محتوا و کاربرد ها هر کدوم به رخ مجزا محافظت شده باشن کلید موفقیت یه وب وب سایت در مراحل تکامله . سوای اینها، سربار تکامل وب سایت شما خیلی خیلی دوچندان خواهد بود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۲:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)