مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ارتقاء گنجایش خاطر PHP


ارتقاء گنجایش خاطر PHP:
در وردپرس خطاهای یاد نقص‌ غیرمعمولی وجود ندارد و احتمال فیس دادن آن مدام موجود است. در‌این‌صورت ممکن می باشد یک پیام ” internal server error ” غیر قابل درک یا این که در شرایطی که خوش اقبال باشید، پیام ” Fatal error: Allowed memory size exhausted.” را اخذ فرمائید.
برای رفع این نادرست فرایند ذیل را در سی پنل دنبال نمائید:

طراحی سایت در مشهد

1. به سی پنل لاگین فرمایید.
2. روی مورد File Manager کلیک فرمائید.
3. به فولدر روت هاست (public_html) مراجعه‌کنید.
4. فولدر wp-config را تعیین کرده و روی Edit کلیک نمایید.
5. کد /* That’s all, stop editing! Happy blogging. */ را بیابید و قبلی از آن کد تحت را قرار دهید:
define( ‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘256M’ );
6. تغییرات را ذخیره فرمائید. در‌این روزگار هنگامی وب سایت خویش را دوباره تحلیل میکنید می بایست اشتباه رفع گردیده باشد.

دقت داشته باشید حتی در حالتی که با ارتقاء معیار خاطر این غلط رفع گردد، ممکن می‌باشد هنوز مشکلی در وبسایت شما وجود داشته باشد. احتمال داراست موردی در وب سایت باشد که خاطر را مصرف می کند مانند یک افزونه یا این که تابعی از قالب وب سایت، درصورتی که می دانید که چه‌طور لاگ سرور را نظارت فرمایید ممکن میباشد بتوانید برهان خلل را آنجا شناسایی نمایید.

 

ارتقا اندازه آپلود پوشه وردپرس
خطایابی وردپرس در سی پنل - آپلود فولدر وردپرس

در شرایطی‌که شما بخواهید یک فولدر حجیم را در وردپرس خویش آپلود فرمائید ممکن می‌باشد با خطای ذیل مواجه گردید:

“Exceeds maximum upload size for this site”

اندازه پوشه آپلودی معمولا برای پرهیز از آپلود فولدر‌ها و ویدئوهای سنگین بوسیله اشخاص، نادر در لحاظ گرفته میگردد. چنانچه محدودیت برای شما خلل ساز میباشد میتوانید آنرا با تغییرات در پیکربندی سرور ارتقاء دهید. در صورتی از سی پنل به کار گیری میکنید انجام این تغییرات بسیار بی آلایش خواهد بود:

۱. به سی پنل لاگین نمائید.
۲. از بخش Software مورد Select PHP version را تعیین فرمایید.
۳. روی آیتم Switch to PHP Options کلیک فرمائید.
۴. در کاغذ ویژگی ها لازم می باشد این سه بخش را بازنویسی کنید:
• post_max_size
• upload_max_filesize
• memory_limit
این سه بخش به هم دارای ربط می باشند. برای آپلود پوشه‌های حجیم لازم میباشد مقدار post_max_size اضافه از upload_max_filesize باشد. همینطور مقدار memory_limit لازم میباشد طولانی تر از post_max_size باشد.
۵. تغییرات را ذخیره نمایید. فعلا شما می بایست بتوانید فولدر‌های حجیم را در وردپرس خویش آپلود نمائید.

شما میتوانید این تغییرات را در پوشه php.ini نیز اعمال کنید البته به جهت عدم دسترسی بدین پوشه در میزبانی اشتراکی، انجام آن در سی پنل بسیار معمولی خیس خواهد بود.
– ممکن می باشد کمپانی صاحبخانه هاست شما دسترسی به‌این بخش را غیرفعال کرده‌با‌شد در این‌حالت جهت اعمال تغییرات برای ارتقاء حجم آپلود میتوانید با بخش پشتیبانی صاحب خانه خویش تماس حاصل نمایید.
کلاً هنگامی که همگی بخش‌ها صحیح فعالیت میکنند وردپرس بسیار معمولی هست البته هنگامی که بخشی نقص‌ پیدا میکند یا این که ناپدید می گردد کل تارنما شما ممکن می باشد با یک انفجار هم پا شود.
هاست وردپرس اینترنت سر برای این برنامه تماما باصرفه سازی گردیده و شایسته ترین سعی را با وردپرس خواهد داشت. منابع ارائه گردیده و پیکربندی طاقت فرسا افزاری و قابل انعطاف افزاری انجام یافته تمامی در سوی اجرای هرچه بهتر تارنما وردپرسی شما فارغ از هیچگونه اشتباه یا این که مشکلی خواهند بود.

با انجام پروسه عیب یابی وردپرس، شما کار کشته خواهید بود تا اکثر ایرادات را خودتان حل فرمایید. در حالتی‌که بعداز عیب یابی اختلال حل نشد، با بخش پشتیبانی فنی ارائه دهنده سرویس ها میزبانی تماس حاصل نمایید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۳:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)