مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

باصرفه سازی دامین برای بالا بردن در حاصل گوگل


مسلما برایتان اتفاق افتاده که هنگامی در پی یک رستوران،نماینده قانونی، فیلم و … میباشید در گوگل کاوش فرمائید. مسلما شما هم روی اولی فیض ای که گوگل اکران می‌دهد یا این که نهایتا بر لینک و پیوند های برگه اولیه کلیک میکنید.

طراحی سایت در مشهد

این زمینه خویش به تنهایی بیان گر اهمیت ارتقا سکو در جستجوی گوگل میباشد. هر چه سکو تارنما شما در جستجوی گوگل بهتر باشد کلیک های بیشتری خواهید گرفت، در فیض درآمد بیشتری هم خواهید داشت.

در سالیان اخیر گوگل با الگوریتم های متعددی سعی بر در دست گرفتن کیفیت وب سایت ها نموده و برای این که اسپمر ها و مشابه ساز ها نتوانند از این الگوریتم ها سوء به کار گیری نمایند، شیوه عمل آنها‌را به طور بدون نقص بیان نکرده هست.

علی رغم این مسئله متخصصان سئو و باصرفه سازی در طی سالهای اخیر صد ها ترازو که در ارتقاء جایگاه در جستجوی گوگل موءثر می باشند را مطرح کردند که‌این میزان ها نیز دایم در هم اکنون تغییر‌و تحول و بروز شدن میباشند. این قضیه یکی‌از عارضه ها پیچیده ماندن سئو میباشد.

ما درین نوشته ی علمی تلاش کردیم چند از ترازو هایی که دانستنشان برای ارتقا سکو در جستجوی گوگل لازم میباشد را گردآوری کنیم.

این ترازو ها از گونه بندی هایی مانند باصرفه سازی دامین و با صرفه سازی صفحه ها تعیین گردیده اند. آنچه در‌پی خوا هیم اظهار‌کرد، بی تردید برای ارتقاء درجه در جستجوی گوگل به کارتان خواهد آمد، پس با ما هم پا باشید.

باصرفه سازی دامین برای بالا بردن در حاصل گوگل
با لغات کلیدی، اسم دامین را با صرفه فرمایید
در‌حالتی که می‌خواهید یک وبسایت با صرفه داشته باشید اولیه کاری که می بایست انجام دهید این می‌باشد که برای دامنه تان نامی مطلوب گزینش نمائید مشتمل بر لغات کلیدی مطلوب با کسب و فعالیت شما باشد. جستن لغت ها کلیدی برای سایتتان می‌تواند طاقت فرسا و پیچیده باشد. برای این فعالیت می بایست لغات کلیدی مربوط به کسب و فعالیت خودتان را بیابید و آنهایی را که جستجوی متعددی دارا هستند ولی رقابت یه خرده روی آنهاست تعیین فرمایید.

حالا نکته اینجاست که درصورتی که بخشی از لغات کلیدی تان را در اسم دامنه به کار گیری نمائید به ارتقا درجه در جستجوی گوگل، برای آن عبارت یا این که کلمات یاری متعددی خواهد کرد. به عنوان مثال چنانچه میخواهید سایتی برای فروش تلفن همراه داشته باشید، استعمال از کلمه و واژه Mobile در دامنه تان، می‌تواند امتیازات مثبتی برایتان به یار و همدم داشته باشند.

نکته: در شرایطی که اسم دامهنه خویش را تا قبل از این تعیین کردید و خریده اید، تغییر و تحول آن ضرورت ندارد. البته در صورتی هنوز دامنه تان را تثبیت نکردید، قطعا به‌این نکته اعتنا نمائید.

دامنه تان را کوتاه تعیین نمایید
هنگامی می‌خواهید یک دامنه گزینش و خریداری فرمایید، عملکرد فرمایید کوتاه ترین آن‌ها را تعیین فرمایید. این نکته به خیال و خاطر آن می باشد که گوگل، یو ار ال های معمولی، رمز راست و کوتاه را ترجیح می‌دهد. این را هم به خاطر داشته باشید که هر چه حروف دامنه تان پیچیده خیس و طولانی تر باشد، پی بردن و یادآوریشان برای استفاده کننده نیز خلل خواهد بود.

ساب دامین ها را بدیهی و با صرفه نگه دارید
ساب دامین ها، معمولا برای تولید یک بخش جداازهم از دامنه مانند یک مارک، یا این که یک مغازه و… استعمال می‌شوند. به عنوان مثال برای دامنه example.com ، ساب دامین blog.example.com را مشاهده می‌کنید، که برای منقطع کردن بخش بلاگ وب سایت از بخش فروشگاهی آن میباشد. اما همگی وب سایت ها دارنده ساب دامین نمی باشند.

داده ها WHOIS دامنه تان را در چنگ عموم بگذارید
پروتکل تثبیت و یافتن منابع مختلفی که به یک تارنما دارای ربط هست WHOIS اسم داراست. به عنوان مثال شما می‌توانید در آن به جستجوی دامنه و داده ها تماس صاحب و مالک امتیاز آن بپردازید. شما تحت عنوان هر کس صاحب و مالک دامنه هست، می‌توانید این داده ها را از دسترس عموم بیرون فرمایید، ولی سفارش ما این می‌باشد که‌این عمل را انجام ندهید. در شرایطی که داده ها WHOIS دامنه را نهفته فرمائید، شاید برای گوگل اینطور به لحاظ بیاید که شما در درحال حاضر انجام فعالیت غیر مجاز می باشید.

برای میزبانی سایتتان شایسته ترین هاست را گزینش فرمایید
هاست تارنما قادر است نقش مهمی برای ارتقا درجه در جستجوی گوگل ایفا نماید. اگرچه هاست ها ظاهرا یکسان به لحاظ می رسند و پکیج های مخشص و بها های یکسانی دارا‌هستند ولی بایستی بدانید گزینش شما در رابطه هاست روی مرتبه تان در جستجوهای گوگل تاثیر خواهد گذاشت. به صورت نمونه، در بدترین فرض جان دار، در حالتی که هاستتان مشکوک به عمل های خرابکارانه باشد، اعتبار دامنه شما نیز خدشه دار خواهد شد.

در صورتیکه جدا و وصل شدن هاست شما زیاد باشد، این زمینه روی منزلت سایتتان تاثیر منفی خواهد گذاشت، تا آن جا که ممکن می باشد، وبسایتتان مدتی ابدا در نتیجه ها کاوش ظواهر نشود.

وبسایتتان را محتاطانه منتقل نمائید
احتمال این که به هر دلیلی در یک زمان قصد به انتقال سایتتان به یک دامنه یا این که هاست نو بگیرید بسیار زیاد میباشد. حتی شاید تصمیم بگیرید سایتتان را مجددا پباده سازی و فعال سازی نمایید، درین موقعیت، بایستی با شناخت بدون نقص به اصول سئو خلق فرمائید تا موجب سردرگمی پایشگر ها نشوید، چون ممکن می باشد آنها دو ورژن از وب سایت شمارا شناسایی نمایند. در‌این حالت آنها می‌پندارند شما از محتوای تکراری به کار گیری کردید یا این که دنبال صفحاتی بگردند که به هیچ وجه وجود ندارند و اعتبار سایتتان ذیل سوال برود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۲:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)