مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

UX و UI در ساخت وب سایت چه چیزی است و چه کاربردی دارااست ؟


UX و UI در ساخت وب سایت چه چیزی است و چه کاربردی دارااست ؟
Aranik۱۳۹۸-۰۵-۰۲ فارغ از دیدگاهدر طراحی وب
میشود عزیزان این نوشته‌علمی در مورد UX و UI در ساخت وب سایت و کاربرد های UX و UI قراره به شما داده ها بده .

طراحی سایت در مشهد

UX و UI در طراحی وب سایت چه است؟
با مقداری تحقیق و اعتنا روی وب سایت هایی که مخاطبای بیشتری دارا هستند مثل تارنما خبر‌ها یا این که دکان های اینترنتی به‌این فیض می‌رسیم که طراحان تارنما چندین خصوصیت گوناگون در طراحی وب سایت رعایت می کنند که سبب ساز برخورد مثبت یوزرها می گردد. این مشخصات عبارتند از زیبایی مخصوص و احساس رضایت یوزرها از تارنما و تجهیزات تارنما.

هنگام ساخت سایت بوسیله اشخاص مبتدی و تازه کار یا این که غیر کارشناس که داده ها جامعی درمورد طراحی وب سایت ندارند ادراک اصطلاحات یگانه طاقت فرسا می باشد.از گزاره این اصطلاحات در طراحی وب سایت UX و UI هستند که هرکدام معنای متفاوتی دارا‌هستند. جذاب هست بدانید از دید شغلی برخی طراحان تارنما UX Designer و بعضا دیگر UI Designer نامیده میگردند.

UX چه می باشد؟
در مجموع UX مخفف User Exprince Design در معنای خلق و خوی و برخورد استفاده کننده نسبت به وبسایت و یا این که کالای جانور در وب سایت میباشد. UX Designer ها همت دارا‌هستند با طرز های گوناگون احساس رضایت را در یوزرها تولید نمایند به عبارت دیگر پباده سازی UX هر جور ارتباطی فی مابین مشتری و ارائه دهنده مال می‌باشد که به کار گیری از وب سایت را سهل و آسان خیس میکند.

UX تجربه استفاده کننده و اثر متقابل بشر و کامپیوتر هست ، که سبب ساز شعور استفاده کننده از حیث جنبه های عملی و تجربی و مفید سیستم و آسانی در به کارگیری است. وظیفه طراح وب سایت تولید محیطی دلنشین برای یوزرها تارنما میباشد. طراح وب سایت می بایست احساسات و هیجانات استفاده کننده را نسبت به وب سایت و یا این که کالای جانور را خوب بشناسد و محیطی را پباده سازی نماید که همگی این احساسات و هیجانات تحریک نماید. طراح وب سایت مهم ترین عضو مجموعه شما می باشد که میتواند تاثیر مثبت و یا این که منفی روی کسب و فعالیت شما بگذارد.

یک نمونه بی آلایش در امر UX
در ساخت سایت می بایست از همگی تجهیزات به کار گرفت تا شم رضایتمندی استفاده کننده هنگام استعمال از وبسایت شمارا جلب نماید. ساخت این شم تماما به طراح UX شما بستگی داراست. امروزه هر سایتی برای پیروزی به طراح UX نیاز داراست.

مثلا هنگام خرید از یک مغازه اینترنتی در شرایطی که استفاده کننده سریعتر به فیض دلخواد خویش رسد بی تردید شم رضایتمندی بیشتری از وبسایت شما خواهد داشت.هر چقدر این عمل ریلکس خیس باشد شما دارنده یک طراح UX غالب میباشید. در فیض یک طراح UX دقت بیشتری به رضایت استفاده کننده دارااست.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۵:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)