مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

چه طور می توانیم از YSlow به کارگیری کنیم ؟


چه طور می توانیم از YSlow به کارگیری کنیم ؟
همان گونه که در بخش گذشته گفته شد، برای به کار گیری از YSlow بایستی یکی طریق‌های ذیل را پیش بگیرید.

درصورتی که شغل شما طراحی وب می‌باشد، شاید شایسته ترین آیتم، نصب پلاگین‌ی YSlow روی مرورگر فایرفاکس یا این که گوگل کروم باشد.

طراحی سایت در مشهد
میتوانید از ورژن‌ی Node.js به کارگیری نمایید که فعال سازی و استعمال از آن به داده ها تخصصی بیشتری نیاز دارااست.
میتوانید از وب سایت‌های آنلاین( به عنوان مثال GTmetrix ) که از YSlow برای محاسبه وب سایت استعمال می‌نمایند، امداد بگیرید.
نمرات و امتیازات ارائه گردیده به وسیله YSlow چقدر دارای اعتبار می‌باشند ؟
نمراتی که YSlow به وبسایت شما می دهد، راهبرد‌های تارنما یاهو می‌باشند. با دقت به اعتبار و عمر این تارنما، نمرات ارائه گردیده، از اعتبار بالایی برخوردار می باشند. با این اکنون ضمانتی نیست که‌این نمرات در تارنما گوگل نیز به همین صورت احتساب یا این که در حیث گرفته شوند.

به هر حالا، باز‌بینی وبسایت با استعمال از این سیستم، قادر است برخی اشکالات که ممکن می باشد از لحاظ شما نهفته باقیمانده باشند، را آشکار نماید و باعث شود تا بعضا نکات موثر در خصوص ساخت سایت باصرفه و سریع را بیاموزید.

آیا لازم میباشد همه مورد ها بیان شده بوسیله YSlow را اجرا کنیم ؟
انجام همه مواقعی که در YSlow به شما سفارش می شود لازم و ضروری وجود ندارد. به علاوه ممکن می باشد انجام دادن همگی این مورد ها در فعالیت نا ممکن یا این که بسیار خلل و پرهزینه باشد. براین اساس تا جایی که میتوانید بدین راهبرد‌ها دقت نمائید و آنها‌را اجرا فرمائید اما در حالتی‌که بعضی موردها به عوارض متفاوت قابل انجام نیستند، جای نگرانی وجود ندارد.

مثلا ممکن میباشد تغییر تحول مکان فولدر‌های جاوااسکریپت تارنما شما به جهت سعی یگانه آن منجر شود تا وبسایت به صورت آیتم انتظار عمل نکند. یا این که ممکن می باشد کاهش حجم تصاویر در یک وب سایت آتلیه عکاسی، آن چیزی که شما میخواهید نباشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۷:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)