مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

طراحی وب برخورد‌گرا، رویه حلی برای هماهنگ شدن با تغییرات بعد از ظهر تاز


طراحی وب برخورد‌گرا، رویه حلی برای هماهنگ شدن با تغییرات بعد از ظهر تازه
پباده سازی ریسپانسیو سایت شایسته ترین راه‌حل برای هماهنگ شدن با تغییرات بعدازظهر نو میباشد. وبسایتی با پباده سازی ریسپانسیو یا این که برخورد‌گرا از امکان “جستجوی رسانه” برای ادراک بعد ها و رزولوشن کاغذ اکران استفاده کننده فایده میبرد. بعد با دقت به‌این بعد ها و کیفیت، تصاویر و متن‌ها مو جود در ورقه را تغییر و تحول میدهد تا متناسب با اندازه کاغذ اکران اجرا گردیده و فارغ از اختلال و فساد نشان داده شود.

طراحی سایت در مشهد

برای مثال زمانی که شما این مقاله را توسط کامپیوتر رومیزی در وبسایت همیار توسعه و گسترش مطالعه می کنید، پهنا ردیف نوشته‌ها به طور بی نقص چشم میشود و یک ردیف نیز در کنار کاغذ موجود است که دربردارنده عنا وین بقیه مطالب و نصیب‌های این وب سایت میباشد. زمانی که اندازه مرورگر خویش را کوچک‌خیس نمائید پهنا ردیف نوشته‌ها کمتر میشود و نوشته‌ها متناسب با اندازه تازه اکران داده می گردند. در صورتی‌که گشوده مساوی مرورگر خویش را کوچکتر فرمایید، خواهید روءیت کرد که ردیف کناری اکران داده نمی شود و صرفا ردیف دربردارنده نوشته‌ها و تصاویر باطن نوشته ی علمی به شما نشان داده خواهدشد.

در تماشای سایت با تبلت و تلفن همراه نیز همین وضعیت موجود است و با تغییر‌و تحول اندازه و پهنا نمایشگر، دکورا سیون موادتشکیل دهنده جان دار در برگه متناسب با اندازه ورقه اکران استفاده کننده تغییر و تحول می نمایند. براین اساس در وب سایت‌هایی با پباده سازی ریسپانسیو وب سایت یا این که برخورد گرا مانند پباده سازی‌های کهن، با اختلال فساد و اکران غلط ورقه هنگام تغییر تحول اندازه نمایشگر، مواجه نخواهیم شد. سود اکران صحیح و سوای انواع سایت شما در هزاران دسته ابزار (devise) با گونه های اندازه‌هاست.

 

آیا ساخت وب سایت ریسپانسیو در سئو تأثیر دارااست؟
آری! لازم میباشد بدانید که گوگل سایت هایی را که استفاده کننده پسند (user friendly) نیستند، جریمه می کند. طبعاً چنین وب سایت‌هایی نمی‌توانند درجه بالایی کسب نمایند، چون استفاده کننده پسند بودن و کیفیت بالای تجربه کاربری، یکی معیارهای مهم گوگل برای امتیاز دهی به سئو وبسایت میباشد. براین اساس در حالتی‌که که کسب سکو بالا و اکران بهتر در حاصل کاوش برای شما مهم میباشد، می بایست نسبت به پباده سازی ریسپانسیو سایت خویش مبادرت نمائید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۴:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)