مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ساخت وب سایت شرکتی


ساخت وب سایت شرکتی

چرا بایستی روی طراحی وب ریسپانسیو سپرده گذاری نمائید؟
ما در جامعه یک سری کاغذ ای معاش می‌کنیم. به همین عامل مهم میباشد که تارنما شما در هر دستگاهی تا حد قابلیت قابل مشاهده باشد، چون شما هیچوقت نمی دانید از چه دستگاهی برای مشاهده وب سایت شما استعمال خواهد شد.

طراحی سایت در مشهد

در سالهای اخیر با دقت به ارتقاء استعمال از دستگاه های هوشمند و تلفن های همپا ، ساخت سایت ریسپانسیو بسیار اهمیت پیدا نموده است. آمارهای گرفته گردیده از یوزرها وب نشان میدهد که عاقلانه میباشد که هر دو بازدیدکنندگان دسکتاپ و تلفن همراه را جذب کنیم. تعداد بازدیدکنندگان وبسایت از روش تلفن همراه اکنون از دسکتاپ بیش تر میباشد تا حدی که بیش تر از نیمی از ترافیک وبسایت ها از روش تلفن های همدم می‌باشد و این تعداد ارتقا خواهد یافت چون دسترسی جهانی به موبایل های هوشمند ارتقا مییابد.

علاوه بر این، در اوایل سال 2015، گوگل اظهار کرد که خصوصیت mobile-friendly می‌تواند یک دلیل درجه بندی در الگوریتم های موتور کاوش باشد. این بدان مضمون‌ میباشد که وب سایت هایی mobile-friendly نبودند به صورت بالقوه برخی از میادین را در رقابت در کسب حاصل برتر موتور های کاوش از دست دادند، چون آن ها نمی توانستند تجربه نیکی برای جستجوگران و بینندگان از گوشی داشته باشند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۸:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)