مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

شما در پروسه یادگیری برنامه نویسی


می آموزید که برای هر مورد‌ای، رویه حلی موجود است
یکی مهمترین چیزهایی که شما حین یادگیری برنامه نویسی با آن مواجه می‌شوید، ایرادات میباشد. شما مدام در مراحل توسعه و گسترش‌ی یک اپلیکیشن، با خطاها (یا این که اصطلاحا باگ‌هایی) مواجه خواهید شد که برای پیش بردن پروژه‌تان، نیاز دارید که برای آن ایرادات، راه‌حل ارائه دهید. و گاهی اوقات پیش می آید که اولی رویه حلی که به ذهن‌تان می رسد و ارائه میدهید، فعالیت نمیکند و می بایست درپی راه‌حل دیگری باشید.

طراحی سایت در مشهد

بطور کلی روند برنامه نویسی در زمینه ی حل اشتباهات میباشد. و طینت نرم افزار ها، خدمات،‌ تارنما ها و… که نوشته می‌شود، این میباشد که یک مشکلی را حل نمایند.

اینکار سبب میگردد که ذهنیت شما یک ذهن پرسشگر و حل کننده شود و هروقت با مشکلی مواجه شود،‌ کارایی نماید شیوه حلی را برای آن پیدا نماید. منظورمان از خطاها، تنها خطاها در روند گسترش اپلیکیشن وجود ندارد. هنگامی که ذهنیت شما یک ذهن بررسی گر و قضیه حل کن (!) شود، هنگامی که در معاش فردی خویش نیز با اشتباهات مختلفی مواجه گردید، ذهنیت شما چاره ها و راهکارهای مختلفی را ارائه می‌دهد. چرا؟ زیرا دقیقا اینکار از فرآیند بسط‌ی اپلیکیشن حافظه گرفته میباشد.

می‌توانیم بگوییم خطاها در دنیای حقیقی، به عبارتی باگ ها در دنیای برنامه نویسی می باشند. و فعالیت شما تحت عنوان یک برنامه نویس، حل کردن باگ ها و اشتباهات میباشد.

شما در پروسه یادگیری برنامه نویسی و همچنین بسط‌ی اپلیکیشن، با اشتباهات و مسائل متعددی مواجه می‌شوید که می بایست برای آن‌ها یک راه‌حل ارائه دهید. و هرچقدر که اشتباهات بیشتری را حل نمایید، ذهنیت شما در حل قضیه خلق کننده خیس می‌گردد و برای اشتباهات بعدی،‌ سریع خیس و خلاقانه خیس چاره ارائه می‌دهد. و شما هرچقدر مسائل بیشتری را حل فرمائید، در آینده می‌توانید مسائل را سریع خیس و کیفیت بالا بیشتری حل خواهید کرد.

نوشته ی علمی‌ی دارای ربط: آیا می‌دانید که چرا می‌خواهید برنامه نویس گردید؟ ۸ ادله مرسوم
بنظر اینجانب مهارت حل زمینه، یک کدام از مهم‌ترین مهارت هایی میباشد که هر انسانی در دنیای امروزه بایستی داشته باشد،‌ چون هرروز با اشتباهات و مسائل مختلفی مواجه می شود که می بایست آنها را حل نماید. و حل قضیه و کشف کردن راه‌حل ها، دقیقا چیزی میباشد که شما در فرآیند یادگیری برنامه نویسی، به آن مسلط خواهید شد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۶:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)