مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

پلاگین a3 Lazy Load


پلاگین Smush یک کدام از دوست داستنی ترین و شایسته ترین پلاگین های سئو تصویر وردپرس All-in-one میباشد. چون هرچیزی که برای لود سریع خیس تصاویر در وبسایت نیاز دارید در‌این پلاگین قراردارد. هر دو ورژن مجانی و پرمیوم پلاگین Smush Image Optimization دارنده خصوصیت Lazy Load تصاویر میباشند.

طراحی سایت در مشهد

فعال سازی Lazy Loading در پلاگین Smush بسیار معمولی میباشد. فقط کاری که می بایست انجام دهید این میباشد که به بخش Lazy Load در Smush مراجعه کرده و روی دکمه Activate کلیک فرمائید.

برای داده ها بیش تر در امر این پلاگین و چگونگی به کار گیری از آن نوشته‌ی‌علمی یادگرفتن پلاگین WP Smush را مطالعه نمایید.

a3 Lazy Load

پلاگین a3 Lazy Load یک کدام از دیگر از شایسته ترین پلاگین های Lazy Load وردپرس میباشد که تصاویر، iframe ها، ویدئوها و دیگر المان های وبسایت را Lazy Load می‌کند. این پلاگین پیکربندی متعددی داراست به طوریکه میتوانید شیوه بار گذاری شدن تمام المان های وب سایت را سفارشی سازی فرمایید. به‌این چهره که میتوانید فی مابین تصاویر نوشته ها، ورقه ها و حتی اعمال Lazy Loading روی کامنت ها و آواتارها تعیین نمائید.

پلاگین a3 Lazy Load برای تارنما هایی که محتوای بسیار سنگینی دارا‌هستند مطلوب میباشد و مرتباً به وسیله توسعه و گسترش دهندگانش بروزرسانی گردیده و ایرادات آن برطرف میشود. این پلاگین برای پشتیبانی پهناور تلفن همراه و برای وبسایت هایی پباده سازی شده‌است که صدها و هزاران تصویر در یک کاغذ دارا هستند.

پلاگین a3 Lazy Load با تمام پلاگین های دوست داستنی وردپرس مانند پلاگین WooCommerce و پلاگین Advanced Custom Fields و با اشکال CDN (کانال تحویل محتوا) ها سازگار میباشد.

برای داده ها اضافه و چگونگی استعمال از این پلاگین توانمند نوشته‌علمی یادگرفتن پلاگین a3 Lazy Load را مطالعه نمایید.

Lazy Load

Lazy Load پر کاربرد ترین و از پاراگراف شایسته ترین پلاگین های Lazy Load برای افزودن این خصوصیت به سایت های وردپرسی میباشد. این پلاگین بسیار معمولی میباشد و برای به کار گیری از آن کافی میباشد آن را نصب و فعال سازی فرمایید.

پلاگین Lazy Load از jQuery.sonar برای بار گذاری کردن یک تصویر وقتی که روی برگه اکران استفاده کننده قابل رؤیت می‌شود، به کار گیری می‌کند. شما میتوانید با خاطر شل این پلاگین را آزمون فرمائید چون به وسیله یک ادغام تیمی عالی دربرگیرنده مجموعه VIP WordPress.com در Automattic، مجموعه TechCrunch 2011 Redesign و جیک گلدمن (10up LLC) گسترش داده شده‌است.

Lazy Load for Videos

تمام پلاگین های Lazy Load برای ویدئوها پباده سازی نشده اند و این یکی عیب های وسیع این پلاگین ها میباشد چون ویدئوها تأثیر متعددی در وسیع شدن اندازه برگه و نماید شدن لود آن دارا هستند.

پلاگین Lazy Load for Videos یکی شایسته ترین پلاگین های Lazy Load وردپرس برای تارنما هایی میباشد که ویدئوهای جاسازی گردیده متعددی در صفحه های خویش دارا‌هستند. این پلاگین ویدئوهای جاسازی گردیده شما‌را با یک تصویر قابل کلیک کردن جایگزین می‌نماید.

این پلاگین ویدئوهای جاسازی گردیده را باز نگری کرده و تمام پوشه های فرنگی را با یک تصویر ایستا و یک دکمه پلی جایگزین می‌نماید. ویدئوها صرفا درصورتی که لود می‌شوند که استفاده کننده بر روی آن‌ها کلیک نماید و فقط با قابل رؤیت شدن آنان دانلود نمی‌شوند. این فعالیت تأثیر قابل مراعات ای در سرعت بار گذاری کاغذ دارااست. مخصوصاً در شرایطی‌که تعداد ویدئوهای جاسازی گردیده در برگه زیاد باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۴:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)