مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ساخت حیث سنجی در سایت


بعضی از ترفندهای موثر که بایستی در لحاظ بگیرید عبارتند از:

طراحی سایت در مشهد
1.ساخت حیث سنجی در سایت

2.تعریف‌و‌تمجید پروفایل استفاده کننده(مهم‌ترین ترفند که تاثیره دیده گیری به همدم خواهد داشت.)

3. امروزه شبکه‌های‌اجتماعی هسته اصلی هر وبسایت موفقی میباشد. با فایده گیری از آن‌ها وبسایت خویش را دیدنی و درگیر کننده نگه دارید.

4. از گرافیک و طرح های رنگی که اثر مثبت و بهتری بر مخاطبین می‌گذارد استعمال نمایید.

نکات کلی طراحی سایت به ترتیب به شرح تحت می‌باشد:
1. تعیین دامنه : همت نمائید برای سایت خویش نامی گزینش نمایید که یوزرها بتوانند به راحتی به خیال و خاطر بسپارند.

2. خدمت هاستینگ : فضای میباشد ما یحتاج را از شرکت ها دارای اعتبار تنظیم فرمائید.

3. تکنولوژی : زبانی که قصد داریم طراحی وب را به آن تکنولوژی فعال سازی کنیم را تعیین میکنیم.

4. تعیین انگیزه : انگیزه از اینترنت سایتمان را بسته به اینکه مسئله عمل شرکتی، فروشگاهی و … باشه رو معلوم میکنیم.

5. طرح و رنگ بندی : کارایی نمائید طرح و رنگ بندی قابل قبولی برای سایتتان گزینش نمائید به این دلیل‌که بیشترین تاثیر را بر روی استفاده کننده این گزینه خواهد گذاشت.

6. نقشه تارنما : نقشه تارنما و فلوچارت واضحی برای وبسایت خویش ترسیم فرمایید.

7. محتوا : کارایی نمایید محتوای مطلوب برای اینترنت سایتتان تنظیم فرمائید. کلیدواژه هایی که برای مطالب استعمال میکنید عملکرد نمایید به طور صدق گزینش نمایید. راهنمای بی نقص تعیین کلید واژه و کلمه برای بهینه سازی بهتر در تارنما ما یعنی وب سایت سازان جان دار میباشد.

8. مخاطبان : شما می بایست آنالیز صحیحی از مجموعه مخاطبان تارنما خویش داشته باشید و وب سایت را برای آن‌ها با صرفه فرمایید.

9. تبلیغات : عملکرد نمایید از تبلیغات زیاد در وب سایت استعمال ننمایید. تبلیغات زیاد منجر اذیت یوزرها گردیده و در غایت منجر کاهش بازدید سایتتان خواهد شوید.

10 . پنجره های پاپ آپ : تلاش نمائید از پنجره های پاپ آپ در سایتتان به کار گیری نکنید. آمار نشان می‌دهند که بیش تر از 09 درصد یوزرها سوای قرائت محتوای این صفحه ها آنها‌را می بندند.

11. پباده سازی دیدنی : پباده سازی معمولی اما ماهر برای تارنما خویش در حیث بگیرید.

12. دکمه ها : همت فرمایید در پباده سازی صفحه های خویش از دکمه های دیدنی و با استایل نو استعمال فرمائید. حتما یوزرها اعتنا بیشتری به باتن ها نسبت به پیوند های عادی خواهند کرد.

13. دور‌نما : هر چقدر می‌توانید عملکرد فرمایید از طرح معمولی تری برای دورنما سایتتان استعمال نمائید.

14. تصاویر : تلاش نمائید از تصاویر کیفیت عالی اما با حجم نادر به کار گیری نمایید. تصاویر را در صفحاتتان تکرار نکنید. فراموش نکنید به کار گیری نکردن از تصاویر خیلی بهتر از به کار گیری از تصاویر نامربوط و بی کیفیت می‌باشد.

15. ناوبری سهل وآسان : هر چقدر که می‌توانید عملکرد نمایید همگی چیز در ساتتان در دسترس باشد. از منوهای پیچیده و داخل هم استعمال نکنید.

16. منحصر : تلاش نمایید هم از حیث محتوا و هم از نگاه ظاهری اینترنت ساتتان مخصوص باشد. نسخه برداری کردن از وبسایت های دیگر به اعتبار آنان خواهد خاطر نشان کرد.

17. به‌ روز : تلاش نمایید از تمامی حیث به‌روز باشید.

18. سازمان‌دهی : وب سایت های پیروز از سیستم جستجوی کاربردی و معمولی سود میبرند. هر چقدر میتوانید سیستم جستجوی هوشمندانه‌تری برای سایتتان بسازید.

19. سازش : عملکرد نمائید اینترنت سایتتان در هیچ کدوم از مرورگرا مشکلی در اکران نداشته باشد. از به کار گیری ازالمان‌های متحرک مازاد در وبسایت اجتناب نمائید.

20. وضوح ورقه : تلاش فرمائید پباده سازی ریسپانسیو برای سایتتان در لحاظ بگیرید در این‌حالت سایتتان در هر دستگاهی با هر اندازه ای به صدق اکران داده خواهد شد. در‌حالتی که که سایتتان فاقد این قابلیت و امکان می‌باشد برای رفع این ایراد میتوانید با مشاوران ما در رابطه باشید. برای این خواسته از برگه ی تماس با ما مبادرت فرمائید.

21. شبکه‌های‌مردمی : به کار گیری از کانال‌های اجتماعی تاثیر بسیار متعددی بر آمار سایتتان خواهد گذاشت. قابلیت اشتراک گذاری برای مطالبتان را فراموش نکنید!

22. تایپوگرافی : کارایی فرمایید از فونت معمولی و قشنگ به عنوان مثال فونت یکان در تارنما خویش به کار گیری فرمائید. به کارگیری از تعدادی فونت در وب سایت زمانه بارگزاری وب سایت را بالا برده و تاثیر منفی در سئوی وب سایت شما خواهد داشت.

23. نام نویسی : درصورتی که سایتتان فروشگاهی وجود ندارد ابدا نام نویسی در سایتتان را برای به کار گیری از تجهیزات جانور، اجباری نکنید.

24. تجزیه و محاسبه : هر روز تارنما خویش را محاسبه نمایید، آمار بازدید تارنما را بازنگری فرمائید و با طرح ریزی مطلوب همت فرمایید تا سایتتان پروسه رو به رشدی داشته باشد.

25. امنیت : تلاش نمایید شم اعتماد و امنیت را در یوزرها خویش را بوجور بیاورید در غیر این فیس یوزرها بعد از شکاف ورقه به وبسایت شما برنخواهند گشت.

26. فوتر : فوتر تارنما شاید بی اهمیت به لحاظ آید اما تجربه نشان داده میباشد فوترهایی که به طور دیدنی و استاندارد پباده سازی گردیده اند توانسته اند حیث یوزرها متعددی را جلب کنند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۹:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)