مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تفاوت بها هاست داخلی و فرنگی


تفاوت بها هاست داخلی و فرنگی

یکی‌از خطاها وسیع در تهیه و تنظیم یک سرور و هاست ، قیمت خوب آن میباشد. از آنجایی که امروزه مخارج تنظیم هاست و سرور مطلوب بسیار بالا بوده ، بهتر میباشد شایسته ترین سرور را با ترازو های قیمتی هاست اهل ایران یا این که فرنگی باز‌بینی کنیم.

طراحی سایت در مشهد

همانگونه که می‌دانید ارزش اسباب دشوار افزاری مرتبط با سرور ، بخصوص در موسسات اروپایی همچون: آلمان و فرانسه بسیار مطلوب میباشد. به همین جهت مقدار پهنای باندی که ارائه می دهند ، هم قیمت خوب تری داراست و هم پهنای باند بیشتری را در چنگ یوزرها قرار می‌دهند. و در کل به جهت وجود پهنای باند مطلوب و طولانی تر و همینطور قیمت ارزان خیس نسبت به هاست اهل ایران ، برگ چیره در مشت سرور فرنگی می باشد.

رئیس جور بندی ها در وردپرس به نحوه درست
البته گفتنی میباشد خیلی از وبسایت های ارائه دهنده سرویس ها میزبانی ارزش این دو را یکسان در حیث می‌گیرند. و برای هاست اهل ایران ، هزینه ای طولانی تر بر مبلغ آن اخذ نمی کنند. این زمینه بستگی به موسسات میزبانی اینترنت هم دارااست. پس بهتر میباشد این گزینه را مجموعاَ در شرکت های و وب سایت های متفاوت باز بینی فرمائید.

تفاوت پهنای باند در هاست داخلی با فرنگی

همان طور که در نصیب نرخ‌گذاری هاست اهل ایران و فرنگی سخن کردیم. ارائه پهنای باند مطلوب در سرور های اهل ایران مقداری لبریز هزینه خیس و معدود خیس از هاست های فرنگی است. درواقع پنای باند یا این که ترازو ترافیک ماهیانه به عبارتی معیار حجمی از اطلاعاتی میباشد که در بین سرور و سیستم بازدید کننده مبادله میگردد. و به مقطع های هنگامی یک ماهه تقسیم بندی شده‌است. به‌این مفهوم میباشد که انتها هر ماه مجدد شارژ گردیده و در دسترس قرار می گیرد.

همان گونه که اشاره کردیم پهنای باند هاست فرنگی هم باصرفه خیس و فضای بیش تر و از طرفی دارنده قیمت خوب خیس میباشد. برهان این زمینه وجود اثاثیه طاقت فرسا افزاری ارزان ارزش در بیرون از کشور‌ایران و میهن های اروپایی میباشد. در حالتی که برای شما، تفاوت پهنای باند در هاست اهل ایران یا این که فرنگی ، یک ترازو پهناور میباشد ، گزینش شما بایستی سرور بیرون از جمهوری اسلامی ایران باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۸:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)