مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

یادگیری زبان برنامه نویسی


یادگیری برنامه نویسی

وقتی که حرف از یادگیری برنامه نویسی می‌شود، در ذهن بخش اعظمی از اشخاص سوالاتی متعدد صورت میگیرد. در شرایطی‌که شما هم جزو این اشخاص می باشید، مطلقا با سوالاتی مانند لبریز درآمدترین گویش برنامه نویسی چه میباشد؟، کدام لهجه آینده بهتری دارااست؟، یادگرفتن کدنویسی برای چه پلتفرمی بهتر میباشد؟ و... دست و پنجه قابل انعطاف نموده اید. البته نگران نباشید! چون همان طور که می‌دانید این مسئله گرفتاری بخش اعظمی از اشخاص فعال در حوزه اپلیکیشن مخصوصا اشخاصی میباشد که قصد ورود به‌این حوزه را دارا‌هستند.

طراحی سایت در مشهد

آنان مدام پیرو این میباشند که بدانند کدام یک از گویش ها شایسته ترین گویش برای یادگیری برنامه نویسی میباشد و به همین برهان میباشد که‌این مورد مدام یکی مشاجره برانگیزترین و داغ ترین موضوعات در حوزه اپلیکیشن می‌باشد. چون جواب به اینگونه سوالهای مطلقا کاری معمولی وجود ندارد و بایستی از بعدها مختلفی آیتم بازبینی قرار گیرد. از طرفی دیگر با دقت تخت‌گاز چشمگیر پیشرفت فناوری، ظهور و تکامل لهجه های تازه در دنیای امروز، برای باقی ماندن در‌این رقابت آپ دیت بودن امری غیرقابل اجتناب میباشد، به ویژه برای اشخاصی که به صورت ماهر درین حوزه درگیر به کار میباشند.

براین اساس برای اینکه بتوانیم شایسته ترین لهجه برنامه نویسی را گزینش کنیم بایستی مبنی بر بروزترین داده ها بضاعت ها، کاربردها و محدودیت های هر کدام از آن‌ها‌را بشناسیم. همان معمولی خیس می بایست بدانیم که هر لهجه با دقت به بضاعت و توان هایش، در چه قضیه هایی شایسته ترین کاربرد را دارااست. برای اینکه این مورد ها را بشناسیم از شما دعوت به ملازمت و همراهی در ماجراجویی در مرزوبوم گویش های برنامه نویسی می‌کنم. ولی قبلی آغاز این ماجراجویی بایستی در آغاز شمارا با راه‌های کدنویسی، پیش نیازهای یادگیری و حوزه های مرتبط با آن آشنا کنیم.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۷:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)