مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای

ها را بر مبنا نیاز صاحبان کسب و کار می بضاعت به صورت ذیل گونه بندی کرد:1وب تارنما های فردی این دسته وب سایت ها معمولا با اهدافی زیرا اطلاع رسانی، آموزش، انتقال تجربیات و ایده ها به بقیه اشخاص تولید می شوند . مانند وب سایت فردی پزشک معالج معالج محمدیان (http://www .drmohammadian .ir/) .وب سایت های سازمانی (شرکتی) این نوع وب سایت ها معمولاً به منظور در دسترس بودن داده ها شرکت ها در فضای وب و سهولت کار  طراحی سایت در مشهد مخاطبان کسب و امور ساخت می شوند . مثل اینترنت وب سایت کمپانی داده سهل وآسان و سهل وآسان ایرانیان -اینترنت تارنما های فروشگاهی این جور تارنما ها با انگیزه فروش آنلاین اشکال متاع ساخت می شوند . مثل وب تارنما دکان اینترنتی دیجیفرآورده (https://www .digikala .com) .4-وب وب سایت های خبری این گونه وبسایت ها خبر‌ها و رویدادها را در موضوعات مختلف سیاسی، هنری، اجتماعی، ورزشی و . . . پوشش می دهند . نظیر وب سایت (http://www .emruzonline .com/) .

 5-اینترنت سایت های آموزشی این دسته اینترنت وب سایت ها با انگیزه یادگرفتن آنلاین و ارائه مطالب آموزشی به کاربران ایجاد می شوند . مثل اینترنت وبسایت متمم (http://www .motamem .org/) .

 

6-

اینترنت وب سایت های انجمن ها این مدل وب وبسایت ها به خودی خود محتوای خاصی ندارند و این کاربران می باشند که با مراجعه به آن ها، موضوعات مشخصی را طرح می نمایند و در ارتباط آن ها به فیس آنلاین به دعوا می پردازند .

 اینترنتسایتها را بر پایه کاربرد و رویه پباده سازی می بضاعت و توان و توان به فیس ذیل نوع بندی کرد :
1-وب سایت های استاتیک در پباده سازی این جور وب اینترنت تارنما ها از HTML ، CSS و جاوا اسکریپت به فعالیت گیری می شود و محتوای این اینترنت تارنما ها تنها به وسیله اشخاص فن ای و کارشناس اینترنت قابل بروز رسانی است . این تارنما ها هزینه پباده سازی پایینی دارا می‌باشند اما هزینه نگهداری و بروز رسانی آن ها بالا می باشد .

 2-اینترنت وبسایت های داینامیک این نوع وب وب سایت ها به یاری برنامه نویسی اینترنت و سیستم مدیریت محتوا تولید می شوند و محتوایآن ها به وسیله صاحبان آن ها قابل پیدایش رسانی و تغییر‌و تحول می‌باشد . این اینترنت اینترنت تارنما ها معمولاً با زبان های برنامه نویسی ASP .Net ، PHP و . . . ساخت می شوند و از تکنولوژی های Ajax وSilverlight هم به کار گیری می مارک . مزیت اینترنت تارنما های داینامیک نسبت به وب تارنما های استاتیک این می باشد که صفحه های آن ها قابل اضافه شدن و داده های آن ها هم قابل تغییر‌و تحول هستند .

3پرتال ( پورتال ) پرتال ها به اینترنت تارنما های بزرگ و داینامیک اطلاق می شوند که معمولاً از کنار نیز قرار دریافت کردن یکسری اینترنت اینترنت سایت ایجاد می شوند . پرتال ها برای به کارگیری سازمان های گران قدر و میانگین بکار می مراحل . به طور مثال : پرتال های خبری که مشتمل بر بخش های تکثیر خبر، عضوگیری، لحاظ سنجی و . . . می باشند .

 

4-

وب تارنما های متحرک ( فلش مموری مموری ) این گونه اینترنت اینترنت تارنما ها از جذابیت گرافیکی و بصری بسیار بالایی برخوردار می باشند ولی سه دسته های اکثر دارا هستند که عبارتند از : توشه گذاری آهسته وب تارنما ها در فضای وب، عدم خوانده شدن محتوای آن ها توسط موتورهای جستجو گر و همچنین عدم بضاعت و توان و توانایی در پیدایش رسانی آن ها به وسیله صاحبان آن ها .

 

اینترنت

وبسایت
چیست
سخن

پایان اینترنت به سرعت در درحال حاضر پیشرفت می‌باشد و هر روز جمع زیادی به این شبکه جهانی می پیوندند . به کارگیری گسترده از اینترنت سبب شده می باشد که وب سایت ها در تجارت روز جاری نقشی حساس و حیاتی را ایفاء کنند . اینترنت سایت شما در راستی بزرگترین ابزار تبلیغاتی، عرضه خدمت ها و تولیدات و معرفی شما به مشتریان تان در دنیای وب است؛ بدین ترتیب پباده سازی سایت خود را به طراحان رشته ای و با تجربه ایزی اینترنت بسپارید تا بتوانید با داشتن اینترنت سایتی با کیفیت و قدرتمند، در دنیای وب خوبتر چشم گردید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۳:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)