مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

چرا در بعضا مواقع، وب سایت OFF می شود


چرا
در برخی مواقع، سایت OFF میگردد؟ مواردی موجود هست که سازه به دلایلی، سرور تارنما off می گردد . Off شدن یک سرور، عملا به معنای انقطاع شدن همه وب وبسایت هایی هست که روی آن سرور هاست شده اند .

طراحی سایت در مشهد
البته چه دلایلی میتواند سبب به قطعی در هاست و سرور شود؟
در زیر برخی از عوارض عدیده ای را آورده ایم که ممکن میباشد یکی از عوارض برای انقطاع شدن سرور باشند .
دقت به‌این نکته نیز حتمی می‌باشد که اینها صرفا بعضا از عارضه ها قطعی در سرور و خاموشی در وب سایت می‌باشند و عوارض دیگری هم ممکن می باشد وجود داشته باشند: مشکل ها
فنی مثل فساد در طاقت فرسا افزارهای سرور، سوختن قطعات، و غیره تغییر
در سرور، آپ تو دیت، نصب برنامه ها و غیره جدا
ارتباط موقتی یا این که مستمر با دیتا سنتر راس فشار بیشتراز حد روی سرور . درین حالت گفته میگردد سرور زیر فشار میباشد .
ریست شدن سرور به دلایل متعدد . یکی آن عوارض میتواند پر شدن بافرهای یاد ای سرور باشد .
جمله پایان اینکه، هر چه سرور شما قویتر باشد، احتمال off شدن آن نیز پایینتر خواهد بود و بالطبع هزینه ای نیز که شما برای آن سالیانه یا ماهیانه پرداخت خواهید کرد نیز بالاتر خواهد رفت .

اهمییت
نرخ پایداری سرور برهه زمانی زمانی که یک سرور و تمام وبسایت های باطن آن سرپا هستند به مقطع وقتی که سرور و تمام تارنما های روی آن جداگانه می باشند، نرخ پایداری سرور نامیده می‌گردد . معمولا موسسه ها ارائه دهنده خدمات هاست، این روزگار را در طی یک‌سال ترازو می‌کنند و آن را ملاکی برای پایداری سرور قرار می‌دهند . هر چه سرور هاست قدرتمند تر باشد، دوره پایداری آن هم که برحسب درصد بیان میشود فراتر خواهد بود .

بعنوان نمونه فرض نمائید هاستی را خریداری نموده اید که نرخ پایداری آن، 99 درصد میباشد . این به معنی آن هست که سایت شما در در طول یک‌سال، بطور معدل 4 روز یا مساوی 96 ساعت انقطاع میباشد . پیشنهاد ما به شما آن هست که هنگام خرید هاست، همواره به ایم قضیه توجه داشته باشید و هیچ زمان گول عدد و رقم های ارائه گردیده مانند 99 درصد را نخورید و خودتان را به محاسبه عادت دهید .

اعتنا به‌این نکته هم داشته باشید که هاست خوب، حکم طلا و جواهرات دارد و شما‌را از معضلات آتی بر حذر می‌دارد اما در ازای شما ملزم به پرداخت هزینه بالاتری خواهید بود . پاراگراف آخر این‌که هر گرانی بی حکمت نیست و هر ارزانی هم حکمتی دارد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۷:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)