مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

طراحی سایت

تبلیغات
اکثری از کمپانی ها همت می نمایند یک تجربه خوب برای مشتریان تولید نمایند . ولی تعداد اندکی تمایل دارا هستند که تغییرات اضطراری را برای تحقق این وعده انجام دهند . در واقع بیشتر آن‌ها چه بسا نمیدانند که تجربه آن ها چقدر می تواند بد باشد . به همین برهان ما یک کتاب نو به نام "انقلاب تجربه کاربری"، یک نقشه جنگجویانه عملی برای قراردادن استفاده کننده در قلب کمپانی شما گرد هم آورده ایم .
کتاب را هم حال اخذ نمائید چرا UX با اهمیت است ؟
امروزه ، با تاکید مضاعف در طراحی کاربر محور ، توضیح و توجیح اهمیت طراحی و افزایش تجربه کاربری تقریبا غیرضروری به حیث میرسد . به آسانی میتوان اظهار کرد " تجربه کاربری فراوان با اهمیت هست زیرا مستقیما با نیازهای کاربران سروکار دارااست و کافیست بگوییم _ تمامی با آن راضی و خوشنود خواهند بود .

طراحی سایت در مشهد

به هر درحال حاضر ، اشخاصی که در صنعت طراحی سایت پیشین از بنا کردن طراحی کاربر پسند کارمیکردند ، ازدسترس بودن و به کارگیری وب سایت به چهره متفاوت و به صورت دیگری برای تولید اینترنت تارنما ها به کارگیری میکردند . قبل از این که مشتریانمان (و ما) بها پباده سازی استفاده کننده محور را متوجه شویم ، تصمیمات مربوط به طراحی را براساس 2 چیز میگرفتیم : چیزی که فکرمیکردیم حیرت انگیزاست و چیزی که مشتری میخواست ببیند .

ما بر مبنا آنچه که تامل می کردیم، تعامل را تولید میکردیم - برای خودمان طراحی میکردیم . مرکزتوجه را بر روی زیبایی و اسم تجاری ( مارک ) قرار میدادیم ، با بی توجهی نسبت به افرادی میخواهند از وب وبسایت به کار گیری کنند که چه رمانتیک راجع به آن خواهند داشت .

 

هیچ علمی در پشت آنچه ما انجام میدادیم وجود نداشت . ما آن عمل را انجام دادیم به ادله این که نتایج عالی به نظر برسند ، زیرا آفریننده بودند (بنابراین فکرکردیم) زیرا ما چیزی را میخواستیم که مشتریانمان میخواستند .

روند
تصمیم گیری ولی این دهه شاهد تغییر و تحول صورت در دنیای وب بوده هست . خیر تنها بخاطر این که در تمامی جا وجود دارااست - اینترنت در سال 2008 حداقل 1 .5 میلیارد استفاده کننده در سراسر دنیا داشته می‌باشد - لکن اینترنت تارنما ها مضاعف پیچیده و بی نیاز شده اند که اما دوچندان مفید می باشد ، آنها میبایست پباده سازی های تجربه کاربری عالی داشته باشند .

به علاوه ، یوزرها به راه و روش های متفاوت به تعداد متعددی از وب وب سایت ها دسترسی دارا‌هستند : دستگاه های تلفن همراه ، دیده انداز بزرگ از مرورگرها ، انواع مختلفی از اتصالات اینترنتی و . . .همچنین ما به اهمیت قابل دسترس بودن نیز با خبر گردیده ایم - دسترسی جهانی به تولید ها مبتنی بر اینترنت - نه صرفا برای کسانی که نیازهای خاصی دارند، برای مثال برای خواننده گان کاغذ سناریو و دستگاه های ورودی تازه و غیر سنتی ، بلکه برای تمام کسانی که اتصالات پهنای باند ندارند یا کسانی که دستگاه های تلفن همراه قدیمی تر و غیره دارا هستند .


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۱:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)