مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

توصیه هایی برای طراحان وب

طراح وب بودن گاهی می‌تواند شم کمپانی در یک ورزش قدرتی را به شما منتقل کند . بعضا از طراحان اینترنت چه بسا وقت رمز خاراندن نیز ندارند و برخی دیگر معطل می باشند تا پروژه‌ای به آنها واگذار شود . شرایط مالی این افراد هم میتواند پستی‌وبلندی‌های زیادی داشته باشد .

فشار دیگری که به طراحان وارد میشود از سوی مشتریان هست . علاوه بر این، از یک طراح انتظار میرود تا خود را با پایانی ترندهای روز همپا کند و تازه‌ترین تکنیک‌ها را خاطره بگیرید .

طراحی سایت در مشهد

نکته‌ای که دیدنش برای ما طاقت فرسا به لحاظ میرسد این می باشد که بخش اعظمی از کارهایی که ما انجام میدهیم ممکن می باشد بهره‌وری معکوس داشته باشد . حتی درصورتی که نیت خیر از انجام بعضی امور داشته باشیم، بازهم سوای درایت تیشه به ریشه خودمان می زنیم . در این مقاله از خبر نامه آموزشی هاست جمهوری اسلامی ایران ۵ توصیه که طراحان وب باید برای ارتقاء بهره‌وری خود به‌کارگیرند تا از تضعیف موقعیت شغلی و شعف عمومی آن‌ها خودداری شود را برایتان ذکر کرده‌ایم . در‌صورتی‌که هرمورد از این ۵ موضوع گفته‌شده را در خود می‌بینید، بایستی سریعاً آن را کنار بگذارید .

۱-
سعی فراوان برای یادگرفتن همه‌چیز را متوقف کنید
ادامه تحصیل و فراگیری یکی از کلیدهای موفقیت بلندمدت است؛ اما گاهی ما فشاری دوچندان را بر خودمان اجبار می‌کنیم تا هر مهارت جدید بی‌ارزشی را خاطره بگیریم . مطالعه در مورد پایانی و بزرگ‌ترین ترندهای روز طراحی اینترنت و خطور این تامل به ذهن ما که «من از سایر جامانده‌ام» مضاعف سهل است؛ ولی راستی این میباشد که اکثری از چیزهایی که امروز می خوانیم احتمالاً در آتی به کارمان نمی‌آیند . ازنظر تئوریک، شما ممکن میباشد بخش متعددی از بازه با ارزش خود را صرف غرق شدن در دانش فرمایید ولی بعدها متوجه گردید که مسیر اشتباهی را در پیش‌گرفته‌ بودید .

به‌جای این کار در هنگام گزینش مهارت‌های تازه برای یادگیری گزینشی فعالیت فرمائید .
به این مسئله فکر نمائید که مهارت نو تا چه میزان به کاری که اکنون انجام می‌دهید دارای ربط می‌باشد و میتواند باعث ارتقای آن شود؟ آیا این مهارت شما را کارکشته خواهد ساخت اثربخشی کار خویش را افزایش دهید؟ آیا مزیت مالی بیشتری برای شما به هم پا دارد؟
بخش اعظمی از طراحان بازه زمانی متعددی در اختیار ندارند تا آن را به یادگیری اختصاص دهند . به همین حافظه باید بازه زمانی محدود خود را به یادگیری مهارت‌هایی اختصاص دهند که اطمینان دارند برایشان موءثر بهره خواهد بود . شما نباید اسیر جو گردید و تمرکز خویش را محدود فرمایید .

 

همت
بسیار برای فراگیری همه‌چیز را متوقف کنید


۲-
خودتان را با بقیه طراحان مقایسه نکنید
طراحان جوان معمولاً مبتلا این نادرست می گردند و مراحل کار و شغل های خویش را دائماً با نمونه کارهای بقیه طراحان مقایسه می‌کنند . این طراحان تازه‌کار نمونه‌های برنده سایر افراد را میبینند و آرزو میکنند که این دستاوردهای موفق و چشمگیر از آن آنها بود . این کار کاملاً غلط می باشد و اوضاع روحی شما را بر هم میزند .

مشکلی وجود ندارد که ببینید بقیه طراحان چطور عمل می‌کنند؛ اما نباید خودتان را با آن ها مقایسه فرمائید . به‌عبارت‌دیگر، از امور و موفقیت‌ آن ها برای ذیل کشیدن خودتان استفاده نکنید . هر طراح اینترنت سبک، مجموعه مهارتی و رویه منحصر به فرد خودش را دارد . از شغل های دیگران الهام بگیرید؛ ولی تصورش را هم نکنید که شما حتماً بایستی مثل آن ها باشید . تنها باید تلاش نمایید شایسته ترین نسخه از خودتان شوید .

 

خودتان
را با سایر طراحان مقایسه نکنید


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۱۵:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)