مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

شناسایی مفهوم رنگ ها

 شناسایی
مضمون‌ رنگ ها
سبز: یک رنگ مثبت است که به معنا طراوت و طراوت، و هر فردی به راحتی میتواند این رنگ را قبول نماید .و عمده برای فروشگاههای اینترنتی که به حوزه کشاورزی وابستههستند کاربرد داراست .

طراحی سایت در مشهد

زرد:
رنگ روشن که می تواند شادی و بهروزی را نشان دهد
نارنجی: یک رنگ جالب و جادویی است که می تواند زمینه اعتنا و زمینه به کارگیری برای همه وب سایت های فروشگاهی و شرکتی قرار بگیرد .ولی این نکته حیاتی را فراموش نکنید که به کار گیری بیش از حد از این طیف رنگی قادر است موقعیت تعرضآمیز در وب سایت شما به وجود بیاورد .

قرمز: این رنگ، می‌تواند القا کننده هیجان وشادی به یوزرها باشد .شاید بتوان اظهار کرد این رنگ را می‌توانید برای فروشگاههای لوازم آرایشی و تولید ها دارای ربط استفاده نمایید .

بنفش: یک رنگ سلطنتی لاکچری که می‌تواند نشان دهنده ی اقتدار سازمانی شما باشد .

آبی: یک رنگ ملایم که معمولا برای وب سایت های خدماتی استعمال می‌شود .

سفید: یک رنگ کارکشته که احساس پاکیزگی و بی گناهی را ایجاد می کند . برای وب تارنما های مینیمالیستی به کارگیری می شود چون می تواند صلح و دوستی آمیز باشد .

سیاه: یک عدد دیگر از رنگ های توانمند است که برای مارک های highend استعمال می شود و یک تصویر براق را در ذهن مخاطب تولید می نماید .

شیوه
تعیین پالت رنگ مطلوب برای اینترنت وب سایت شما تعیین
پالت رنگ مناسب برای سایت
فهم نظریه رنگها یک قضیه میباشد . گزینش یک پالت رنگ برد آمیز مساله ی دیگری می‌باشد .ولی مدام نکات تاثیر گذار متعددی در تعیین پالت رنگ سازمانی شما تاثیر گذار است که سعی می‌کنیم به برخی از آنان اشاره کنیم .

اسم تجاری: در صورتی‌که شما یک کسب و کار جدید تاسیس دارید با رنگ هایی با سبک تازه که رقبایتان تا به حالا استفاده نکرده اند کار خود را آغاز فرمایید .

مخاطب شما: رنگ انتخابی می بایست نمایانگر رمانتیک باشد که برند شما قصد داراست آن را به مخاطبین خویش انتقال دهد .
داده ها مربوط به پرسنای مخاطب خویش را بشناسید و به صحت به آن ها جواب دهید
انتقال احساسات: در هنگام گزینش رنگ مطلوب در هنگام طراحی وبسایت همچنین در لحاظ بگیرید که چه مدل پاسخ رمانتیک شما می خواهید مردمان داشته باشند و یا چه روایت هایی را بگویید .

تعادل: در هنگام انتخاب یک پالت رنگی مناسب نکته حساس دیگری را بایستی در حیث بگیرید و آن هم هماهنگی در میان رنگ ها می باشد، هنگام تصمیم گیری برای گزینش یک پالت رنگی بهتر میباشد در آغاز فقط به رنگ غالب، تاءمل فرمایید . بعد بقیه ی لایه های پالت رنگی خویش را تکمیل فرمایید .

توجه به این نکته مضاعف حساس میباشد که رنگ های تیره خیس ابتدا به صورت بارز تر چشم می شود و وزن بصری بیشتری دارند، سپس رویکرد را برای رنگ های سبک تر و روشن تر گشوده می‌کنند .

در اینجا سعی کرده ایم یک فرمول کلی برای بنا کردن پالت رنگیتان بیان کنیم .

مراقب باشید به کار گیری از رنگ های بیش از حد، مالامال رنگ می توانند سبب خستگی دیده یوزرها شما شوند .

 

از
کجا میتوان الهام گرفت؟؟ بسیاری از سایت ها و ابزار ها وجود دارا‌هستند که میتوانید برای الهام دریافت کردن از طیف رنگی مناسب از آنان استفاده فرمائید .

برای مثال وب سایت Pantone آخری روند تغییر تحول رنگ در تمام گونه های هنرهای تجسمی، مد و داخلی، رنگ و پلاستیک را آماده می کند . پانتون یک شاخص رنگی فیزیکی و ابزار مناسب برای هر طراح و یا کسب و فعالیت اینترنتی می باشد .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۱:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)