مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

امکانات طراحی وبسایت

امکانات
طراحی وبسایت با متد های نوین وبسایت های متفاوت با توجه به هدف ها مختلف، امکانات مختلفی را می توانند در اختیار صاحبان وبسایت قرار دهند . این تجهیزات با خط مش ها و متدهای جدید، به طور کامل می توانند سفارشی و فردی سازی شوند . به عبارت دیگر، این تجهیزات در تارنما های مختلف، قابل تغییر تحول هست .
برخی از رایج ترین امکانات وب سایت های پباده سازی شده با متدهای جدید، به قرار پایین میباشد :
۱ – در تارنما های طراحی شده با متدهای جدید، قابلیت و امکان ساخت اسلاید نمایشی و آلبوم تصاویر وجود دارد . ۲ – صفحه های و ذیل منوهای زیادی را در این وبسایت ها می بضاعت و توان ساخت کرد . ۳ – در این مدل سایت ها می بضاعت دکان اینترنتی در وبسایت رویکرد اندازی کرد و تولیدات و سرویس ها را به نیکی معرفی کرد . ۴ – رزومه کمپانی و هر آنچه که اشخاص بایستی در ارتباط با شما بدانند، در این دسته تارنما ها وجود دارد . ۵ – بخش حیث سنجی در تارنما وجود دارد و می توانایی در موضوع مورد خاصی بحث کرد . ۶ – از نقشه گوگل در وب سایت استعمال می شود . ۷ – آمار دقیق سایت، بوسیله سیستم گرفته می شود . ۸ – پنل بدون‌پول ارسال اس ام اس و لود شدن پرسرعت صفحات، از دیگر تجهیزات این وب سایت ها است . ۹ – تالار گفتمان در وب سایت وجود داشته و می بضاعت به افراد، شعبه و نمایندگی اعطا کرد . ۱۰ – سیستم خبر خوان و همچنین سیستم توسعه یافته رئیس فروش و رابطه با مشتری CRM ، در این وب سایت ها وجود داراست .

طراحی سایت در مشهد

سبک
های نو طراحی قالب اینترنت سایت سبک های نو طراحی وب سایت امروزی، در نتیجه رابطه با کاربران و رفع نقاط ضعف صورت گرفته اند . در این نصیب به چک این سبک ها می پردازیم و تعاریف مختصری از هر کدام ابلاغ می کنیم .

۱
– Bottom of Form پباده سازی دو بعدی Flat Design این دسته طراحی به گونه ای میباشد که از گرافیک های سه بعدی در آن استفاده نمی شود و این موجب می شود که کاربران، اطلاعات اینترنت وبسایت را به راحتی ادراک نمایند . از گرافیک های تصویری در این نوع کمتر استعمال گردیده است و این باعث گردیده می باشد که با انواع صفحات سناریو با سایز ها و اندازه های مختلف، سازگار باشد . اولویت این وب سایت ها ارائه اطلاعات به استفاده کننده میباشد خیر گرافیک تارنما .

۲
– طراحی تک برگه One Page Design در این وبسایت ها تمام مطالب در یک برگه وجود دارااست و با کلیک بر روی هر پیوند یا این که منویی، به یک قسمت دیگر از همان برگه می روید خیر به کاغذ دیگر . این موجب شده هست که لود این تارنما ها با سرعت بالایی باشد . این وبسایت ها به دلیل این که کاربران بازه برهه زمانی بیشتری را در برگه هستند، دارنده درجه سئوی بیشتری هستند .

۳
– طراحی ریسپانسیو Responsive Design در این ارتباط توضیح مختصری داده شد و نتیجه گرفتیم که این طراحی موجب می شود با صفحه ها نمایش مختلف، سازگاری داشته باشد .


متد
های جدید طراحی اینترنت سایت
۴
– طراحی انیمیشنی Animated Design
استعمال از برنامه کودک در سایت، در پویایی سازی و تولید جذابیت سایت بسیار اثر گذار میباشد . راه های نو در طراحی برنامه کودکان سبب ساز گردیده میباشد که فولدر ها سبک شده و سرعت بارگذاری آن ها بالاتر باشد . از جمله این رویه های نوین در پباده سازی انیمیشن، به کارگیری از HTML و CSS و کتابخانه های جاوا اسکریپت نظیر JQUERY و MOOTOOLS و … میباشد . در قبل از فلش برای متحرک سازی به کار گیری می شد که المان ها را بسیار سنگین و سرعت وبسایت را کم می کرد . علاوه بر این در برخی از مرورگرها پشتیبانی نمی شد . راه و روش های تازه متحرک سازی این مشکل ها را برطرف کرده اند .

۵
– طراحی سه بعدی پایانی جور پباده سازی که در این مطلب بیان می کنیم، پباده سازی سه بعدی می‌باشد که کمتر از آن به کارگیری می شود . هدف این طراحی، تولید شم سه بعدی در کاربر هست . این سبک طراحی در بعضی از صفحه های وب سایت استعمال می شود و تداخلی با طراحی دو بعدی ندارد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۱:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)