مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

درخواست های http را کاهش دهید

درخواست
های http را کاهش دهید درخواست
http برای هر یک از موادسازنده در کاغذ ساخته شده اند بدین ترتیب هرچه موادتشکیل دهنده درون ورقه بخش اعظم باشد درخواستهای بیشتری به سمت سرور داده می شود درصورتی که از مرورگر گوگل کروم یا این که فایر فکس به کار گیری می نمائید می توانید با کلیک راست کردن روی برگه از ابزار inspect elements به بخش network رفته و تعداد درخواست ها برای کاغذ ی موردنظر را مشاهده نمائید .

طراحی سایت در مشهد
در قسمت name اسم فایل های روی صفحه نصیب size هم میزان هر پوشه را نشان می دهد و time نیز زمان بار گذاری هر پوشه را نشان می دهد .
در کناره ی تحت سمت چپ تعداد درخواست ها را می بینید .کاهش تعداد این درخواست ها سرعت وبسایت شما را ارتقاء می دهد پس با نظارت فولدر های غیر لازم تعداد درخواست ها را کم نمائید .

 

کاهش
در خواست HTTP,سرعت وبسایت

۲-ترکیب
و باصرفه کردن فولدر ها در اکنون حاضر که تعداد درخواست های صفحه های خود را می دانید بر روی کاهش آن ها تمرکز کنید شایسته ترین حق تقدم با صرفه کردن و ادغام پوشه های css,html, وجاوا اسکریپت هست .
این فولدر ها زیاد حساس هستند چون نقش مهمی در ظاهر تارنما شما دارا‌هستند و هر که کاربر از وب سایت شما بازدید می کند به تعداد درخواست ها اضافه می شود .
شما می توانید با حذف و ادغام پوشه های خویش تعداد پوشه ها را کاهش دهید و در نهایت از تعداد درخواست ها اندک می شود این لهجه های برنامه نویسی ایجاد یک وبسایت را سهل و آسان می نمایند .

البته در مواردی منجر ساخت کدی مازاد می شوند که سرعت صفحه ها تارنما شما را کاهش می دهد .
Css,html و جاوا اسکریپت می تواند شامل فونت های گوگل هم شود با به کار گیری از افزونه wp-Rocket می توانید این ایراد را برطرف فرمایید .

 

حتما
بخوانید لینک سازی داخلی(شایع ترین مشکلات و راه حل رفع انها) باصرفه
کردن پوشه های CSS و HTML,افزایش سرعت بارگزاری سایت

۳-استفاده
از بارگزاری غیرهمزمان فولدر های css و java script هنگامی که یک سری از فابل های خویش را حذف و یا ترکیب کرده اید می توانید سرعت بار گذاری صفحه های را با صرفه نمائید . اسکریپتهایی مشابه css و جاوا اسکریپت می توانند از منش های مختلف هم زمان یا غیرهمزمان بارگزاری شوند .
در شرای اسکریپتها به طورهمزمان بارگزاری شوند در یک زمان بارگذاری می شوند و به ترتیب در ورقه طاهر می شوند در حالتی که اسکریپتها بصورت یک دست بارگزاری شوند برخی از انها بطورهمزمان بارگزاری می شوند .
بارگیری فولدر ها به چهره یک دست می تواند سرعت صفحه ها سایت را ارتقاء دهد چون هنگامی که مرورگر ورقه ای را نشان می دهد از بالا به زیر جنبش می کند .
اگر فایل های css و جاوا اسکریپت به طورهمزمان باشند بارگزاری را متوقف می کند تا وقتی که فایل خاصی را بارگزاری نکرد در صورتی‌که همان فولدر ناهمزمان بود مرورگر می تواند بارگزاری های دیگر عنصرها باطن برگه را به طور همزمان بارگزاری کند .

با استفاده از افزونه wp-rocket تب file optimization بخش Render-blocking CSS/JS را تیک بزنید .

 

بازگزاری
غیرهمزمان جاوا اسکریپت و CSS,سرعت سایت

۴-تعویق
پرت کردن در بارگزاری جاول اسکریپت تعویق پرتاب کردن یک فولدر به معنای دوری از بارگیری آن تا وقتی که موادسازنده دیگر بار گذاری شوند در صورتیکه فولدر های بزرگتر(مانند جاوا اسکریپت) را نگه دارید تا بقیه ی محتوای شما فارغ از تاخیر بارگزاری شود .
در صورتی‌که یک وب سایت وردپرسی دارید با به کارگیری از افزونه wp-rocket به راحتی می توانید گزینه ی Load JS files delayed را تیک بزنید .

اما اگر سایت html دارید شما نیاز دارید یک پرونده ی جاوا اسکریپت فرنگی را پیشین از برچسب آن قرار دهید .
همانند تصویر زیر

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۰:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)