مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

حذف کلی ایمیل ها در Roundcube

گاهی به استدلال اخذ اسپم یا عبور کرد بازه زمانی تعداد پست الکرونیکی ها آنقدر بسیار می شود که حذف تک تک آن‌ها کاری طاقت فرسا و دوچندان بازه گیر هست . البته در بسیاری از سیستم ها قابلیت و امکان حذف یا خالی کردن یک باره ی آدرس اینترنتی ها (مانند خدمت های همچون یاهو و گوگل) تحت عنوانی مثل empty وجود دارد . البته در پنل های هاست مثل پنل هاست سی پنل یا دایرکت ادمین که از سیستم هایی مثل راند کیوب (Roundcube) یا این که اسکویر میل (Squirrelmail) استفاده می نمایند ممکن هست این گزینه به رخ بی واسطه در مشاهده کرد نباشد که ما در این یادگرفتن قصد داریم حذف کلی ایمیل ها در Roundcube را آموزش دهیم .

طراحی سایت در مشهد

خالی
کردن اینباکس راندکیوب
استدلال گزینش راندکیوب برای این فراگیری آن بوده می باشد که این سیستم مدیر نشانی اینترنتی بر روی بخش اعظم هاست های لینوکس نصب می‌باشد .
برای حذف کلی آدرس اینترنتی ها در Roundcube پس از وارد شدن به پنل ایمیل خود از نحوه راندکیوب (Roundcube) از کناره ی بالا سمت راست بر روی گزینه ی Setting کلیک کنید
حذف
همه ایمیل ها در راندکیوب
هم اکنون می توانید در نصیب پایین به ترتیب آغاز از بخش setting مورد ی folders را کلیک کرده و آن‌گاه از بخش کناری آن یعنی folders بر روی گوشه ای از صندوق پستی خویش که می خواهید ایمیلهای آن را به صورت بدون نقص خالی کنید کلیک کرده تا تعیین شود (کمی لبریز رنگ خیس خواهد شد) و پس از آن در قسمت زیر بخش folders با کلیک کردن بر روی گزینه ی folder actions که به شکل یک چرخ دنده قابل مشاهده هست مورد ی مربوط به empty را ملاحظه کنید . با کلیک کردن بر روی این مورد یعنی empty تمام ایمیل های موجود در فولدری که تعیین کرده اید به یک باره حذف خواهد گردید .

خالی
کردن اینباکس ایمیل
توجه داشته باشید که در صورتی‌که شما پست الکرونیکی ها را به مرور مدت به رخ تک تک حذف کرده باشید پست الکرونیکی ها به فایل trash رفته اند و برای حذف کلی پست الکرونیکی ها از trash می توانید در مثال فوق به جای انتخاب inbox پوشه مورد نظار را انتخاب کنید . همینطور گزینه ی delete که در این جا آورده گردیده می‌باشد برای حذف کلی خویش فایل یا این که پوشه هست و در‌صورتی‌که فولدری که انتخاب کرده اید جز فولدرهای پیش فرض راندکیوب باشد این آیتم فعال نخواهد بود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۰:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)